האם VPNs חוקיים בארצך?

כתב ויתור: המידע בדף זה הוא תוצאה של מחקר משלנו. איננו עורכי דין ואיננו מתחייבים כי המידע מדויק או עדכני. עליך ליצור קשר עם עורך דין מקומי כדי לאמת את חוקיותם של VPNs במדינה מסוימת.

VPN נאסרבדרך כלל VPNs הם חוקיים.

זה תלוי במידה רבה במדינה בה אתה יושב פיזית בעת השימוש ב- VPN. אבל גם אז, החוקים וההגבלות שלהם הם לעתים קרובות אטומים.

לא תמיד ברור מה חוקי לעומת לא חוקי.

פעילויות מסוימות, אף שהן מתקופת מצח, עדיין אפופות באזור האפור.

במחקר זה בדקנו עובדה של 196 חוקים במדינות והגבלותיהם וחוקיהם על VPN.

Contents

11 מדינות שאסרו או הגבילו שימוש ב- VPN

חפש מדינה:

האם VPN חוקי במדינה שלך?

1. סין: רשאים להשתמש רק ב- VPN שאושרו על ידי הממשלה

מתי: מרץ 2018

למה: על מנת להסדיר VPNs העוסקים שלא כדין בפעילות מבצעית חוצה גבולות. כל חברות זרות שרוצות להקים מבצע חוצה גבולות לשימוש פרטי יצטרכו להקים קו ייעודי למטרה זו. הם יוכלו לחכור קו או רשת כזו באופן חוקי מלשכת היבוא והייצוא של התקשורת. (מקור)

מה זה אומר: ספקי שירותי VPN נדרשים לקבל אישור תחילה מהממשלה הסינית (ויתכן שהם מסכימים לתנאים שמכשילים את מטרת VPN - רישום).

קנס למשתמשים סיניים בגישה ל- VPN

ניתן להטיל קנס על אנשים אשר "ניגשים לרשת בינלאומית באופן פרטי או באמצעות" ערוצים לא חוקיים ", או המציעים שירותים קשורים ללא הרשאה" בסכום של עד 15,000 יואן (כ -200,000 $). במצב החקיקה הנוכחי, לא ניתן להטיל עונש נוסף. (מקור)

2. רוסיה: רשאים להשתמש רק ב- VPN שאושרו על ידי הממשלה

מתי: נובמבר 2017

למה: על מנת למנוע התפשטות של "חומרים קיצוניים" באינטרנט. החוק נועד לחסום גישה רק ל"תוכן בלתי חוקי "ואינו נועד להטיל מגבלות על אזרחים שומרי חוק. (מקור)

מה זה אומר: אם אתה משתמש ב- VPN שלא סנקציה על ידי הממשלה ונתפסים ישנם עונשים ספציפיים: 300,000 RUB (5,100 $) למשתמש 700,000 RUB (12,000 $) עבור ספק השירות. (מקור)

3. איראן: רשאים להשתמש רק ב- VPN שאושרו על ידי הממשלה

מתי: 2013

למה: להעמיד לדין משתמשים העוברים על חוקי המדינה ולוקחים עבריינים לערכאות לאומיות בפיקוח שירות המשפט. על פי הדיווחים, השימוש ב- VPNs שאושרו על ידי הממשלה הוביל למעקב ובדיקה של נתונים פרטיים. (מקור)

מה זה אומר: אסור להשתמש ב VPNs שעברו סנקציה לא ממשלתית. שימוש ב- VPN שאינו תואם את החוק האיראני עלול לגרום 91 יום עד שנת כליאה.

עם זאת, למרות הכמות העצומה של משתמשי VPN בלתי חוקיים באיראן, המעצרים בפועל הם נדירים ביותר. למה? מכיוון שכמו שהסברנו קודם לכן, ממשלת איראן משתמשת רק בחוק זה בכדי להעמיד לדין את מתנגדיו, ולא רשתות רגילות בגין גלישה בפייסבוק, למשל. (מקור)

4. איחוד האמירויות הערביות: מוגבל לאנשים פרטיים

מתי: 2012

למה: אחת הסיבות הגדולות היו אנשים שמשתמשים בסקייפ, WhatsApp, Viber או שירותי VOIP בחינם אחרים, והשאירו את חברות הטלקום הגדולות של איחוד האמירויות. (מקור)

מה זה אומר: כל מי שמשתמש בכתובת IP בהונאה כדי לבצע פשע או למנוע את גילויו, ייענש במאסר או קנס של עד 544,000 $, ועונש מאסר אפשרי, תלוי באופי הפשע. שימוש ב- VPN לשימוש בסקייפ עלול לגרום גם לעונשים. שווה להזכיר שבנקים, חברות ומוסדות יכולים להשתמש בחופשיות של VPN, רק אנשים אסורים על כך. (מקור)

5. עומאן: רשאים להשתמש רק ב- VPN שאושרו על ידי הממשלה

מתי: 2010

למה: קל להבין מדוע ה- TRA אוסרת על שימוש ב- VPNs שכן השימוש העיקרי שלהם במדינה זו הוא לעקוף את צנזורת ISP ואת האיסור על שימוש ב- VOIP. מעטים משתמשים גם בשירות VPN כדי לזייף את מיקום ה- IP שלהם על מנת להשתמש בשירותים המוצעים באזור בלבד

מה זה אומרהחוק הציע מטיל על אנשים קנס של 500 ריאל אומני (1,300 דולר) ו -1,000 (2,600 דולר) עומל ריאל על חברות ללא היתר לכך. "אם אתה משתמש ב- VPN מאושר על ידי הממשלה, כל היומנים שלך יישמרו. השימוש המוסדי ב- VPNs הוא חוקי בעומאן אם הרשאה ניתנת על ידי הממשלה. (מקור & מקור)

6. טורקיה: מוגבלת

מתי: 2016

למה: למנוע עקיפה של צנזורה שהוטלה על ידי הממשלה באמצעות שירותי VPN. (מקור)

מה זה אומר: השימוש ב- VPN יכול כנראה לגרום לבעיות מסוימות, אך עדיין ישנם כמה VPNים המסוגלים לעקוף את החסימה של טורקיה. (מקור)

7. עירק: אסור לחלוטין

מתי: יוני 2014

למה: עירק אסרה על VPN על מנת להגביל ולהפסיק את פעולת ISIS לתמרן את המדיה החברתית. תוך שימוש בתואנה של עצירת ISIS, עירק עשתה סדרת דברים מאיסור VPNs וכלה בחסימה של אפליקציות מדיה חברתית וצ'אט. עם זאת, זה לא הפריע לבעלי ממשל ומוסדות בבעלות ממשלתית לעבור על החוק ולהשתמש בכלים אלה. (מקור)

מה זה אומר: שירותי VPN נאסרים בעירק לפקח על פעילותם של טרוריסטים באופן מקוון. זה משפיע על כל האנשים החיים במדינה.

8. טורקמניסטן: אסור לחלוטין

מתי: 2015

למה: לצנזר תקשורת זרה. הכל עניין של פוליטיקה עם זה. יש רק ספק אינטרנט אחד בטורקמניסטן והוא שייך לממשלה. זה נושא לצנזורה מוחלטת.

מה זה אומר: ניסיונות להשתמש בשרתי פרוקסי ו- VPN מתגלים וחסמים; המשתמשים שלהם נקבעים לעונשים מנהלים וזומנו ל"שיחות מניעה "למשרד לביטחון לאומי, שם הם מתמודדים עם הפחדה." (מקור)

9. בלארוס: אסור לחלוטין

מתי: 2015

למהממשלת בלארוס רואה את טור ו- VPN כתעבורת העברת שירות כדי לעקוף את כל המגבלות שהפוליטיקאים עשויים להציב. בלארוס גם חסמה את מרבית האתרים הזרים עבור אזרחיהן. למרות שיש שפע של מקרי שימוש לגיטימיים ב- Tor / VPN, הממשלה חשה שחסימה של השירות היא הדרך הטובה ביותר לעבור. (מקור)

מה זה אומר: שימוש ב- VPN כדי לעקוף מגבלות גיאוגרפיות עלול לגרום לקנסות אפשריים.

10. צפון קוריאה: אסורה לחלוטין

קשה למצוא מידע על צפון קוריאה בנושא זה.

למה: תושבים מקומיים יכולים להשתמש רק בגירסה המקוונת של המדינה האינטרנטית בשם "Kwangmyong". השימוש ב- VPNs בהחלט נאסר על המקומיים שכן הם אינם מאפשרים שום אמצעי תקשורת זרים.

מה זה אומר: כתייר אתה יכול לגשת לאינטרנט דרך דור שלישי אך גישה זו מנוטרת ושימוש ב- VPN אסור. (מקור)

11. אוגנדה: ספקיות האינטרנט חוסמות שירותי VPN

מתי: 2018

למה: בשנה שעברה אוגנדה הפכה את השימוש במדיה החברתית למס. אזרחים אוגנדים החלו להשתמש ב- VPN כדי לעקוף את המס החדש הזה.

מה זה אומר: כתוצאה ממעשי אזרחיה, ממשלת אוגנדה חייבה ספקיות מקומיות מקומיות לחסום את כל שירותי ה- VPN.

חזרה לרשימת ה- VPN הטובה ביותר.

מדינות בהן השימוש ב- VPN הוא חוקי

 • א
 • ב
 • ג
 • ד
 • ה
 • ו
 • ז
 • ח
 • אני
 • ג
 • ק
 • ל
 • M
 • נ
 • ע
 • ש
 • ר
 • ס
 • ט
 • U

א

אפגניסטן

הוא VPN משפטי באפגניסטן?
כן

ממשלת אפגניסטן פרסמה לאחרונה חדשות על כך שהורתה לספקיות האינטרנט לסנן קטגוריות מסוימות של אתרים שהיא רואה בהן מעיקות, וכן לאסור באופן מוחלט אתרים שהם מוצאים פוגעים. השימוש ב- VPNs עדיין חוקי באפגניסטן.

אלבניה

הוא VPN משפטי באלבניה?
כן

החוקה האלבנית מגנה על חופש הביטוי והעיתונות של האזרחים, ולא נרשמה שום מקרה רשמי של הממשלה שמנסה לפגוע בזכויות אלה או בזכויות האזרחים להשתמש באינטרנט. השימוש ב- VPN הוא חוקי באלבניה.

אלג'יריה

הוא VPN משפטי באלג'יריה?
כן

באלג'יריה יש חקיקה המחייבת ספקי שירותי אינטרנט למשטרה על תוכן מקוון, והיו מקרים של ממשלת אלג'יריה חוסמת אתרים מסוימים - כולל זה של מתנגדים פוליטיים - וכן אירוע מתוקשר בו ממשלת אלג'יר חסמה את כל המדיות החברתיות ל" למנוע רמאות "בבחינה ארצית. עם זאת, השימוש ב- VPN עדיין חוקי באלג'יריה.

אנדורה

הוא VPN משפטי באנדורה?
כן

גישה לאינטרנט באנדורה

כ 79 אחוז מהאנדורנים משתמשים באינטרנט, מה שהופך אותו לאחת המדינות המובילות מבחינת החדירה לאינטרנט. עם זאת, לא נרשמה תיעוד מתועד של צנזורה באינטרנט באנדורה והשימוש ב- VPN באנדורה הוא חוקי.

אנגולה

הוא VPN משפטי באנגולה?
כן

אנגולה פרסמה חדשות על כך שניסתה לצנזר את התקשורת ואת הגישה לאינטרנט, כאשר נשיא אנגולה אפילו הודיע ​​בפומבי על תוכניותיו להידרש למדיה החברתית, אך לא נעשו ניסיונות לחסום את השימוש ב- VPN במדינה..

אנטיגואה וברבודה

הוא VPN משפטי באנטיגואה וברבודה?
כן

אין דיווח על צנזורה באינטרנט או ניסיון של הממשלה להתערב באינטרנט באנטיגואה וברבודה. השימוש ב- VPN הוא חוקי גם באנטיגואה וברבודה.

ארגנטינה

הוא VPN משפטי בארגנטינה?
כן

ארגנטינה היא מדינה חופשית יחסית המכבדת את זכויות האינטרנט של אזרחיה, אך לאחרונה זכתה לביקורת קשה על הרפורמה המוצעת שלה לחוק החוק הלאומי לאפליה. מומחים טענו כי הרפורמות מעורפלות ומקלות על הממשלה לצנזר אזרחים. השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה, עם זאת.

ארמניה

הוא VPN משפטי בארמניה?
כן

עדויות מתועדות של צנזורה באינטרנט בארמניה, כאשר יוזמת OpenNet (ONI) הגיעה למסקנה לאחר ביצוע בדיקות בנושא ספקי האינטרנט הראשונים במדינה, כי "התרחש סינון חודר." עם זאת, השימוש ב- VPN הוא חוקי בארמניה..

אוסטרליה

היא VPN משפטית באוסטרליה?
כן

בזמן שאוסטרליה העבירה לאחרונה חקיקה שמעניקה לממשלתה את הכוח לחסום גישה לאתרים מסוימים, VPNs בפרט לא הוקדו. השימוש ב- VPNs באוסטרליה הוא חוקי, ורבים משתמשים ב- VPN כדי לעקוף חלק מההגבלות שמציבה החקיקה החדשה..

אוסטריה

הוא VPN משפטי באוסטריה?
כן

החוקה האוסטרית מגינה על הדיבור והחופש של אזרחיה חופשיים, וזה מכבד על ידי הממשלה האוסטרית. אוסטריה כמעט ולא הייתה מעורבת בשום ניסיון לצנזר משתמשים, והשימוש ב- VPN הוא חוקי באוסטריה.

אזרבייג'ן

הוא VPN משפטי באזרבייג'ן?
כן

על פי הדיווחים, אזרבייג'ן מצנזרת באופן פעיל את האינטרנט, כאשר ממשלת אזרבייג'ן עצרה את הבלוגרים, מענישה פעילים מקוונים ואף מעמידה אתרי מדיה חברתית תחת ביקורת קפדנית. עם זאת, הממשלה לא עשתה שום צעד לחסום את השימוש ב- VPN במדינה.

ב

איי בהאמה

הוא VPN משפטי באיי בהאמה?
כן

החוקה שלהם מגנה על חופש הביטוי והביטוי. היו חדשות על כמה ניסיונות לצנזורה באינטרנט בבהאמה. עם זאת, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי בבהאמה.

בחריין

הוא VPN משפטי בבחריין?
כן

ממשלת בחריין מצנזרת באופן פעיל את האינטרנט, אך השימוש ב- VPN במדינה עדיין חוקי.

בנגלדש

הוא VPN משפטי בבנגלדש?
כן

ממשלת בנגלדש העלתה שוב ושוב חדשות לאיסור אתרים ומדיה חברתית שונים, כולל פייסבוק ו- WhatsApp, ובשלב מסוים הממשלה אפילו כיבתה בטעות את האינטרנט תוך ניסיון ליישם איסור. עם זאת, השימוש ב- VPNs הוא חוקי לחלוטין בבנגלדש.

ברבדוס

הוא VPN משפטי בברבדוס?
כן

אין שום דו"ח אמין כי ממשלת ברבדוס מצנזרת באופן פעיל את האינטרנט, והשימוש ב- VPNs הוא חוקי לחלוטין נכון לרגע כתיבת הדברים..

בלגיה

הוא VPN משפטי בבלגיה?
כן

בעוד שבלגיה דווח על צנזורה באינטרנט בעבר, השימוש ב- VPNs הוא בלגיה הוא חוקי לחלוטין.

בליז

האם VPN משפטית בבליז?
כן

היו דיווחים על הממשלה שהציבה מגבלות על גישה לאינטרנט. עם זאת, השימוש ב- VPNs הוא חוקי בבליז.

בנין

הוא VPN משפטי בבנין?
כן

לא התקבלו דיווחים פעילים על הממשלה שמנסה לצנזר את האינטרנט. השימוש ב- VPNs חוקי כיום בבנין.

בהוטן

הוא VPN משפטי בהוטן?
כן

למרות שהתברר שהממשלה חוסמת תוכן שהיא מוצאת כמתנגדת מוסרית, לא היו דיווחים על כך שהרחיבו לתוכן פוליטי. השימוש ב- VPNs חוקי כיום בבהוטן.

בוליביה

הוא VPN משפטי בבוליביה?
כן

עם מחקרים שהראו כי יותר ממחצית העיתונאים הבוליביאנים סבלו מסוג צנזורה, ומנהיגים פוליטיים בכירים דוחפים באופן פעיל להסדרת המדיה החברתית, בוליביה היא לא בדיוק החופשית מבין המדינות. עם זאת, השימוש ב- VPNs הוא חוקי לחלוטין בבוליביה.

בוסניה והרצגובינה

הוא VPN משפטי בבוסניה והרצגובינה?
כן

אף כי לאחרונה נחקקה חקיקה שהעניקה לממשלה כוח להפליל פוסטים ברשתות החברתיות שהם מרגישים "מפריעים לסדר הציבורי", לא היה תיעוד על כך שממשלה מצנזרת באופן פעיל את האינטרנט. השימוש ב- VPNs הוא חוקי בבוסניה והרצגובינה.

בוצואנה

הוא VPN משפטי בבוצואנה?
כן

אין דו"ח מתועד של הממשלה שצנזורה באופן פעיל באינטרנט, והשימוש ב- VPNs חוקי כיום בבוצואנה..

ברזיל

היא VPN משפטית בברזיל?
כן

ברזיל פרסמה חדשות על איסור על חלקים ממדיה חברתית, כולל WhatsApp בשנת 2016. ממשלת ברזיל ניסתה להכניס חקיקה המאפשרת לה לצנזר את האינטרנט במדינה. עם זאת, השימוש ב- VPN בברזיל הוא חוקי.

ברוניי

הוא VPN משפטי בברוניי?
כן

היו דיווחים על הממשלה שמנטרת באופן פעיל אחר השימוש באינטרנט ופעילויות של אזרחיה. עם זאת, השימוש ב- VPNs חוקי כיום בברוניי.

בולגריה

הוא VPN משפטי בבולגריה?
כן

ממשלת בולגריה עוקבת באופן פעיל אחר השימוש באינטרנט באזרחיה וניסתה להכניס חקיקה שתעניק למדינה כוח לשלוט בתקשורת באינטרנט. עם זאת, השימוש ב- VPNs חוקי כיום בבולגריה.

בורקינה פאסו

הוא VPN משפטי בבורקינה פאסו?
כן

רק 9.4 אחוזים מהאוכלוסייה משתמשים באינטרנט, חדירת האינטרנט בבורקינה פאסו היא נמוכה מאוד. השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

בורונדי

הוא VPN משפטי בבורונדי?
כן

עם רק 2 אחוז מתוך 10 מיליון אזרחיה המשתמשים באינטרנט, ממשלת בורונדי לא הייתה רפה בכל הקשור לאכיפת ההגבלות באינטרנט. לאחר שהביא חדשות לאיסור WhatsApp ו- Viber, בורונדי מצנזר באופן פעיל את הגישה לאינטרנט של האזרחים. עם זאת, השימוש ב- VPNs הוא חוקי בבורונדי.

ג

קייפ ורדה

הוא VPN משפטי בקייפ ורדה?
כן

לא היה שום דו"ח מתועד של ממשלת קייפ ורדה שמנסה לצנזר את האינטרנט. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי בקייפ ורדה.

קמבודיה

הוא VPN משפטי בקמבודיה?
כן

קמבודיה עשתה שוב ושוב את החדשות על מאמצים פעילים לצנזר את האינטרנט, כולל עצירת חברי האופוזיציה בגין פוסטים בפייסבוק. ממשלת קמבודיה אף העבירה חקיקה שנתנה לממשלה כוח רב יותר לפקח על צנזורה באינטרנט. עם זאת, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי בקמבודיה.

קמרון

הוא VPN משפטי בקמרון?
כן

קמרון העלה לאחרונה חדשות על חסימת הגישה לאינטרנט באזורים דוברי אנגלית במדינה, מעשה שהשפיע על 20 אחוז מהקמרונים. ממשלת קמרון יצאה גם בפומבי לפרסם איומים על משתמשי האינטרנט. עם זאת, השימוש ב- VPN הוא חוקי בקמרון.

קנדה

היא VPN משפטית בקנדה?
כן

בעוד שמומחי הטלקומוניקציה הבכירים, והבולט בהם דייוויד פורדי ממשרד רוג'רס תקשורת ובל טבקום הקנדית המכהנת, קראו לממשלת קנדה לחסום VPNs במדינת צפון אמריקה, טרם נעשו פעולות כאלה. השימוש ב- VPNs הוא עדיין חוקי בקנדה בעת כתיבת הדברים.

הרפובליקה המרכז אפריקאית (CAR)

האם VPN משפטי ברפובליקה המרכז אפריקאית (CAR)?
כן

הרפובליקה המרכז אפריקאית פרסמה חדשות על כמה ניסיונות ממשלתה לצנזר אזרחים, כולל הזמן בו המדינה אסרה על הודעות טקסט (SMS). עם זאת, השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

צ'אד

הוא VPN משפטי בצ'אד?
כן

צ'אד היא מדינה אחרת בה הממשלה מצנזרת באופן פעיל את הגישה לאינטרנט של האזרחים - במיוחד במהלך בחירות. עם זאת, הממשלה לא עשתה שום צעד לאסור או לא חוקי שימוש ב- VPN במדינה.

צ'ילה

הוא VPN משפטי בצ'ילה?
כן

לצ'ילה יש מוניטין של התערבות פעילה בגישה וציבוריה של אזרחיה לאינטרנט. עם זאת, השימוש ב- VPNs הוא חוקי בצ'ילה.

קולומביה

הוא VPN משפטי בקולומביה?
כן

בזמן שקולומביה פרסמה לאחרונה חדשות על איסור מרומז על ביטקוינים, האינטרנט פורח שם והממשלה עשתה עבודה טובה שלא להתערב. השימוש ב- VPNs הוא חוקי לחלוטין בקולומביה.

קומורו

הוא VPN משפטי בקומורו?
כן

לא תועדו דיווחים על ממשלת קומורו שניסתה לצנזר את האינטרנט. השימוש ב- VPNs הוא חוקי כיום בקומורו.

הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו

הוא VPN משפטי ברפובליקה הדמוקרטית של קונגו?
כן

אל תתנו לשם להונות אותך, כשמדובר ברפובליקה הדמוקרטית של קונגו והאינטרנט, אין בזה שום דבר דמוקרטי באמת. בעוד שהממשלה מפורסמת בזכות כיבוי האינטרנט הרבים וחסימת אתרים מרכזיים ומדיה חברתית, למרבה המזל VPNs טרם הופכים לחוקיים.

רפובליקת קונגו

הוא VPN משפטי ברפובליקה של קונגו?
כן

ממשלת הרפובליקה של קונגו ידועה ככיבוי פעיל וצנזורה באינטרנט, במיוחד כאשר היא מנסה למנוע הפגנות. בעוד שהממשלה מצנזרת באופן פעיל את האינטרנט, השימוש ב- VPN טרם נעשה בלתי חוקי.

קוסטה ריקה

הוא VPN משפטי בקוסטה ריקה?
כן

אמנם קוסטה ריקה פרסמה פעם חדשות לחוקי פשע הסייבר שלה שמומחים רבים מציעים לאיים על חופש האינטרנט, אך לא היה כל תיעוד אמין של ממשלת קוסטה ריקה שמנסה לצנזר את האינטרנט. השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה זו.

חוף השנהב

הוא VPN משפטי בחוף השנהב?
כן

לא התקיים שום דו"ח אמין של ממשלת קוט אייברייה שמנסה לצנזר את האינטרנט. השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה זו.

קרואטיה

הוא VPN משפטי בקרואטיה?
כן

אין דיווחים אמינים על ממשלת קרואטיה המפריעה לגישה של אזרחיה לאינטרנט. VPNs הם חוקיים גם בקרואטיה.

קובה

הוא VPN משפטי בקובה?
כן

בעוד האינטרנט מצונזר בכבדות במדינה הקריבית הזו, השימוש ב- VPN טרם הופך לחוק.

קפריסין

הוא VPN משפטי בקפריסין?
כן

האינטרנט אינו כפוף למגבלות ממשלתיות ידועות בקפריסין, והשימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

הרפובליקה הצ'כית

הוא VPN משפטי בצ'כיה?
כן

דרכון אינטרנט בצ'כיה

צ'כיה פרסמה לאחרונה חדשות כשממשלתה ניסתה להכניס צורה של "דרכון אינטרנט" - זהות ייחודית לכל משתמש אינטרנט - שתידרש לפני שיוכלו לגשת לאינטרנט. למרות זאת השימוש ב- VPNs עדיין חוקי במדינה.

ד

דנמרק

היא VPN משפטית בדנמרק?
כן

ממשלת דנמרק פרסמה חדשות לחסימת אתרים באופן פעיל בעבר, והם רק לאחרונה הציגו חוק שיקל על ממשלת דנמרק לצנזר באופן פעיל את האינטרנט. למרות זאת, הממשלה לא עשתה ניסיונות להפוך את השימוש ב- VPN במדינה לבלתי חוקית.

ג'יבוטי

הוא VPN משפטי בג'יבוטי?
כן

עם ספק שירותי האינטרנט היחיד במדינה זו שבבעלות ובשליטת הממשלה, ועם היסטוריה פעילה של מגבלות בעיתונות, מדינה זו אינה ידידותית במיוחד בכל הקשור לאינטרנט. עם זאת, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי.

דומיניקה

הוא VPN משפטי בדומיניקה?
כן

אין דיווח על הממשלה שמנסה לצנזר את האינטרנט, והשימוש ב- VPNs עדיין חוקי לחלוטין בדומיניקה.

הרפובליקה הדומיניקנית

הוא VPN משפטי ברפובליקה הדומיניקנית?
כן

לא התקבלו דיווחים מתועדים על כך שהממשלה מצנזרת באופן פעיל משתמשים באינטרנט ברפובליקה הדומיניקנית, והשימוש ב- VPNs הוא חוקי לחלוטין במדינה הקריבית הזו..

ה

אקוודור

הוא VPN משפטי באקוודור?
כן

רק זמן מה, הודלף לתקשורת כי איגוד ספקי האינטרנט של אקוודור שיתף פעולה עם ממשלת אקוודור כדי להגביל את הגישה לאינטרנט של האזרחים. עם זאת, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי במדינה זו.

מצרים

הוא VPN משפטי במצרים?
כן

למצרים היסטוריה של שימוש לרעה בזכויות אדם ופגיעה בזכויות העיתונות של אזרחיה. הדבר הועבר בתוקף כשנודע כי החברה חסמה את שירות האינטרנט החינמי של פייסבוק במדינה בדצמבר 2015, חודשים ספורים לאחר שהושקה במדינה, מכיוון שהחברה סירבה לתת לממשלת מצרים את היכולת לרגל אחרי אזרחים. באמצעות שירות האינטרנט שלה. עם זאת, השימוש ב- VPN עדיין אינו חוקי.

אל סלבדור

הוא VPN משפטי באל סלבדור?
כן

בעוד שהשימוש ב- VPNs הוא חוקי לחלוטין באל סלבדור, חופש המידע המופחת של המדינה והתערבות הממשלה באינטרנט ממשיך להיכנס לתקשורת.

גיניאה המשוונית

הוא VPN משפטי בגינאה המשוונית?
כן

גינאה המשוונית מוצגת בכמה רשימות כאחת המדינות הצנזורות ביותר בעולם, כאשר הממשלה ומשפחתו מונופול באופן פעיל את העיתונות ומגביל את חופש העיתונות של האזרחים. השימוש ב- VPNs עדיין חוקי לחלוטין במדינה זו.

אריתריאה

הוא VPN משפטי באריתריאה?
כן

אריתריאה היא המדינה הצנזורה ביותר בעולם

אוקיי, הנה לך את זה זו באופן רשמי המדינה הצנזורה ביותר בעולם לפי מספר דירוגים מכובדים. כצפוי, האינטרנט לא נחסך במאמץ הפעיל של הממשלה לצנזר את אזרחיה. עם זאת, השימוש ב- VPNs הוא חוקי לחלוטין במדינה זו.

אסטוניה

היא VPN משפטית באסטוניה?
כן

מדורגת כמספר שתיים ברשימה של חופש האינטרנט, אסטוניה היא אחת המדינות החופשיות והמתקדמות והמתקדמות ביותר בעולם. כצפוי, המדינה הרשומה כ"מודל לגישה חופשית ופתוחה לאינטרנט כמנוע פיתוח לחברה "על פי נתוני חופש האינטרנט לא אסרה על השימוש ב- VPNs.

אתיופיה

הוא VPN משפטי באתיופיה?
כן

אתיופיה אינה מקום ידידותי מאוד להיות כמשתמש באינטרנט, במיוחד בהתחשב בכך שממשלת אתיופיה לא סתם אסרה על השימוש בשירותי VoIP אלא שהם למעשה העברו את זה עד 15 שנות מאסר בפועל..

ו

פיג'י

הוא VPN משפטי בפיג'י?
כן

לא היה שום דו"ח אמין של הממשלה שמנסה לצנזר את האינטרנט בפיג'י. ממשלת פיג'יה גם לא אסרה על השימוש ב- VPNs.

פינלנד

הוא VPN משפטי בפינלנד?
כן

בעוד פינלנד אינה מצנזרת באופן פעיל את האינטרנט, היא פרסמה חדשות כאשר הממשלה יישמה מדיניות לסינון פורנוגרפיית ילדים שאנשים חשו שלא יושמה כראוי וסיננה בטעות אתרים. זה לא הועיל שבית המשפט העליון הפיני קבע שחוקית לצנזר מבקר החוק הזה. אולם השימוש ב- VPNs הוא חוקי לחלוטין.

צרפת

היא VPN משפטית בצרפת?
כן

בצרפת יש מדיניות שנועדה לבלום את הטרור והשנאה באמצעות ניטור פעיל של האינטרנט של אזרחיה. אנשים רבים חוששים שמדיניות זו נחקקת בקנאות יתר והצנזורה עולה באופן פעיל, אולם למעלה מ -2,700 אתרים נחסמו על ידי הרשויות בצרפת בשנת 2016 בלבד. השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה זו.

ז

גבון

הוא VPN משפטי בגאבון?
כן

למרות ששמענו על ממשלות שמטילות עוצר בתקופות משבר, אני בטוח שרק מעט מאיתנו מכירים את הרעיון של עוצר באינטרנט - ובכן, זה לפחות עד שתגיע לגבון. המדינה דיווחה בחדשות על הקמת עוצר אינטרנט בן 12 שעות ביממה בו אזרחים אינם יכולים להשתמש באינטרנט בלילה. למרות זאת השימוש ב- VPNs עדיין חוקי במדינה.

גמביה

הוא VPN משפטי בגמביה?
כן

ממש לאחרונה, גמביה פרסמה חדשות על כיבוי הגישה לאינטרנט ושיחות טלפון בינלאומיות לקראת הבחירות. השימוש ב- VPNs עדיין חוקי בגמביה.

ג'ורג'יה

הוא VPN משפטי בג'ורג'יה?
כן

ג'ורג'יה התקדמה מאוד כשבית הדין החוקתי שלה הפך את כוחו של שירות הביטחון הממלכתי לגשת ישירות לנתוני טלקומוניקציה של משתמשיה באפריל 2016, אבל המדינה לא בדיוק חסרת כל אשמה בכל מה שקשור לצנזורה: ממשלת גאורגיה העלתה פעם חדשות לחסימת וורדפרס ו- YouTube, בקצרה. עם זאת, השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה זו.

גרמניה

הוא VPN משפטי בגרמניה?
כן

גרמניה העלתה שוב ושוב חדשות על ניסיונותיה לצנזר את האינטרנט, ובאחרונה שר המשפטים הגרמני הציע חקיקה המאפשרת לממשלה לפקח ולצנזר את אתרי המדיה החברתית. השימוש ב VPNs הוא חוקי בגרמניה.

גאנה

היא VPN משפטית בגאנה?
כן

בהיותו אחד המודלים לחיקוי לדמוקרטיה באפריקה, השימוש ב- VPNs הוא חוקי לחלוטין בגאנה. עם זאת, לא עבר זמן רב כשהעולם הופתע כי מפקד משטרת גאנה הודיע ​​על כוונת הממשלה לסגור את המדיה החברתית ביום ההצבעה כדי למנוע שימוש במדיה החברתית בכדי "לשלוח מידע מטעה שעשוי לערער את המדינה." גאנה זה זמן רב נחשב מודל לחיקוי בדמוקרטיה באפריקה, ולכן רבים הופתעו מהחדשות. עם זאת, המדינה המערבית-אפריקאית לא המשיכה עם הכיבוי.

יוון

הוא VPN משפטי ביוון?
כן

מחקרים גילו כי ממשלת יוון יזמה לאחרונה חסימת תוכן בהיקף רב המשמעותה צנזורה באינטרנט. השימוש ב- VPNs עדיין חוקי ביוון.

גרנדה

הוא VPN משפטי בגרנדה?
כן

גרנדה עשתה פעם חדשות על העברת החוק שקובעת כי אנשים ישלחו לכלא או נקנסו בסכום של עד 37,000 $ בגין העלבת מישהו באופן מקוון, או על שימוש בטכנולוגיה כדי לעסוק ב"שובבות ". בלי קשר, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי במדינה..

גואטמלה

הוא VPN משפטי בגואטמלה?
כן

גואטמלה ידועה בכך שהיא פוגעת באופן שגרתי בחופש הביטוי והעיתונות של אזרחיה, במיוחד על ידי מתן חוקיות למספר טכניקות מעקב אלקטרוניות המאיימות על פרטיות מקוונת. עם זאת, השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

גינאה

הוא VPN משפטי בגינאה?
כן

אין שום עדות אמינה לכך שהממשלה מגבילה את הגישה לאינטרנט, והשימוש ב- VPNs הוא חוקי כיום בגינאה..

גינאה ביסאו

הוא VPN משפטי בגינאה ביסאו?
כן

אין שום עדות להתערבות באינטרנט בגינאה ביסאו, והשימוש ב- VPNs חוקי כיום במדינה זו.

גיאנה

הוא VPN משפטי בגיאנה?
כן

ממשלת גיאנס אינה מגבילה את הגישה לאינטרנט, והשימוש ב- VPNs חוקי כיום במדינה.

ח

האיטי

הוא VPN משפטי בהאיטי?
כן

כ -12 אחוז מההאיטים משתמשים באינטרנט, ואין שום דו"ח מתועד של ממשלת האיטי שמנסה באופן פעיל להגביל את האינטרנט. השימוש ב- VPNs הוא חוקי לחלוטין בהאיטי.

הונדורס

הוא VPN משפטי בהונדורס?
כן

להונדורס יש מוניטין של עיסוק בצנזורה תקשורתית, והאינטרנט אינו פטור. אולם השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

הונגריה

הוא VPN משפטי בהונגריה?
כן

לא מזמן עבר הונגריה חוק שאוסר למעשה על הצפנה מקצה לקצה במדינה, והפגנות פרצו פעם ברחבי אירופה בזכות חוק צנזורה תקשורתית ואינטרנטית בה הונגריה עברה. השימוש ב- VPNs הוא חוקי בהונגריה.

אני

איסלנד

היא VPN משפטית באיסלנד?
כן

נשיא איסלנד, גוני תורלאקיוס יוהנסון, העלה פעם חדשות על כך שהוא אמר כי יאסור על פיצות מהוואי אם יש לו סיכוי, אך למרבה המזל המדינה שהוא מוביל עדיין לאסור, או לשקול לאסור, את השימוש ב- VPNs.

הודו

הוא VPN משפטי בהודו?
כן

הודו פרסמה לאחרונה חדשות כשהממשלה פרסמה אזהרה למשתמשים באינטרנט כי הם יוכלו להתמודד עם שלוש שנות מאסר בכלא בתוספת קנס בסך 4,465 דולר בגין ביקור באתרים אסורים. לא לקח הרבה זמן עד ששופט אינדיאני הבהיר שמדובר רק בתקשורת שגויה, וכי מעשה הביקור באתר "אסור" אינו חוקי. בלי קשר, המדינה טרם אוסרת על השימוש ב- VPNs.

אינדונזיה

הוא VPN משפטי באינדונזיה?
כן

YouTube, Reddit ו- Vimeo הם רק חלק מהאתרים המובילים שנחסמו על ידי הממשלה האינדונזית. למרבה המזל, עדיין ניתן לגשת לאתרים אלה באמצעות VPN מכיוון שהממשלה האינדונזית טרם הופכת את השימוש ב- VPN לבלתי חוקי.

אירלנד

היא VPN משפטית באירלנד?
כן

בדרך כלל מוסכמים כי צנזורה באינטרנט קיימת באירלנד, אך השימוש ב- VPNs הוא חוקי לחלוטין באי האירופי.

ישראל

הוא VPN משפטי בישראל?
כן

ישראל פרסמה לאחרונה חדשות על הכנסת חוק המאפשר לממשלה לחסום תכנים "מסיתים". עם זאת, מעט מאוד בדרך של צנזורה או הפרעה לאינטרנט נרשמה במדינה זו. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי.

איטליה

היא VPN משפטית באיטליה?
כן

באיטליה הגיעו לאחרונה חדשות כשהציעה חוק המחייב "מנהלי אתרים" לצנזר לעג על סמך מצבו האישי והחברתי של קורבן - מומחים קראו לחוק זה כדרך להכניס צנזורה. לא היה הרבה תיעוד על ממשלת איטליה שמפריעה לאינטרנט, והשימוש ב- VPNs חוקי כיום במדינה..

ג

ג'מייקה

הוא VPN משפטי בג'מייקה?
כן

לא היה דיווח אמין על ממשלת ג'מייקנה שצנזר את האינטרנט. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי במדינה.

יפן

היא VPN משפטית ביפן?
כן

ביפן שיעור החדירה הגבוה ביותר לאינטרנט של מעל 90 אחוז, והיו דיווחים על כך שכמה חקיקות "מענישות באופן בלתי פרופורציונלי פעילויות מקוונות ספציפיות." עם זאת, לא היו דיווחים אמינים על הממשלה שמנסה לצנזר את אזרחיה באמצעות האינטרנט, והשימוש ב- VPN במדינה זו הוא חוקי.

ירדן

הוא VPN משפטי בירדן?
כן

אמנם היו דיווחים על צנזורה "קלה" בירדן, במיוחד כשמדובר בסוגיות פוליטיות הנחשבות כאיום לביטחון הלאומי, אבל המדינה מצליחה מאוד בהשוואה למדינות אחרות במזרח התיכון. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי במדינה.

ק

קזחסטן

הוא VPN משפטי בקזחסטן?
כן

קזחסטן היא אחת המדינות בהן קיימת צנזורה אינטרנטית פעילה. למעשה, בשלב מסוים ממשלת דרום קזחסטן ניתקה את האינטרנט וחסמה את רשתות הטלפון הנייד לזמן מה. השימוש ב- VPNs עדיין חוקי במדינה זו.

קניה

הוא VPN משפטי בקניה?
כן

קניה היא אחת המדינות האפריקאיות הבודדות בהן אין צורה של צנזורה ממשלתית. מחקר שנערך לאחרונה על ידי OONI במשך חמישה חודשים לא מצא כמעט עקבות של צנזורה באינטרנט במדינה. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי בקניה.

קיריבטי

הוא VPN משפטי בקיריבטי?
כן

בעוד שקיריבטי נמוכה מאוד באימוץ אינטרנטי - כשרק 11.5 אחוז מאזרחיה משתמשים באינטרנט - אין סימנים של צנזורה באינטרנט או שהממשלה מנסה להגביל את הגישה של אזרחיה לאינטרנט במדינה אוקיאנית זו. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי במדינה זו.

קוסובו

הוא VPN משפטי בקוסובו?
כן

חוק היירוט של טלקומוניקציה - שנועד לתת לממשלה גישה בזמן אמת לכל הנתונים הקשורים לתקשורת אלקטרונית - שהונהגה על ידי ממשלת קוסובו מספר שנים נתקל ברגשות מעורבים. יש הסבורים כי מדובר בסוג של צנזורה, ואילו אחרים מאמינים שזו דרך יעילה להילחם בפשע. אולם באופן כללי, מעט מאוד דווח על צנזורה ממשלתית או הפרעה לאינטרנט בקוסובו, והשימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה זו.

כווית

הוא VPN משפטי בכווית?
כן

כווית פעילה מאוד בכל מה שקשור לצנזורה באינטרנט, ומומחים התייחסו ביקורתית לחוקים שלה שלדעתם ניתן להשתמש בהם כדי להגביל את חופש הביטוי באינטרנט ולמקד בפעילות מקוונת. השימוש ב- VPNs עדיין חוקי במדינה.

קירגיזסטן

הוא VPN משפטי בקירגיזסטן?
כן

ישנה צנזורה אינטרנטית פעילה בקירגיזסטן - עם עיתונאים מקוונים העומדים בפני סנקציות בגין פרסום תכנים המבקרים את נציגי המדינה - ודיווחים על הממשלה המתעללת באופן פעיל בסמכויות המעקב שלה (על ידי הדלפת שיחות טלפון בין אנשי האופוזיציה, למשל). עם זאת, השימוש ב- VPNs במדינה זו הוא חוקי.

ל

לאוס

הוא VPN משפטי בלאוס?
כן

לאוס הוא היפראקטיבי בכל הקשור לצנזורה של אזרחיה והגבלת פעילויות האינטרנט שלהם - עד כדי מעקב אחר פעילויות האזרחים מחוץ לגבולות המדינה - במיוחד כשמדובר במה שהוא רואה כ"מאיים על הביטחון הלאומי. "השימוש ב- VPNs אבל חוקי במדינה.

לטביה

הוא VPN משפטי בלטביה?
כן

לטביה היא מדינה חופשית ללא דיווחים מתועדים על צנזורה באינטרנט או התערבות ממשלתית בשימוש באינטרנט. הוא אפילו מארח את האתר החופשי ביותר של רוסיה. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי במדינה אירופאית זו.

לבנון

הוא VPN משפטי בלבנון?
כן

כשמדינה אוסרת את הסרט וונדר וומן מכיוון שכוכבת הקולנוע היא ... חכה לזה ... אזרח ישראלי, האם אנו באמת צריכים לשאול על עמדתו בנושא צנזורה באינטרנט? אם אתה עדיין צריך לשאול, השימוש ב- VoIP בלבנון אינו חוקי. למרבה המזל, הם עדיין לא חשבו לאסור על VPN.

לסוטו

הוא VPN משפטי בלסוטו?
כן

החדירה לאינטרנט נמוכה בלסוטו, כאשר פחות מרבע מאזרחיה משתמשים באינטרנט. עם זאת, מעט מאוד נרשם באופן בו הממשלה מנסה לצנזר את השימוש באינטרנט של אזרחיה. VPNs הם גם חוקיים במדינה.

ליבריה

היא VPN משפטית בליבריה?
כן

חקיקת האינטרנט המגבילה של ליבריה והמעקב הפעיל על אזרחים הביאו להתווספותה לרשימת הוועדה להגנה על עיתונאים (CPJ) של מדינות בהן מוגבלת חופש העיתונות. עם זאת, מדינה זו אינה חוקית על השימוש ב- VPNs.

לוב

היא VPN משפטית בלוב?
כן

עם היסטוריה של שימוש לרעה בזכויות אדם וצנזורה אינטרנטית פעילה והתערבות מצד הממשלה, לוב עדיין לא תהיה חופשית בכל הקשור לצנזורה ממשלתית. עם זאת, השימוש ב- VPNs הוא חוקי לחלוטין במדינה זו.

ליכטנשטיין

הוא VPN משפטי בליכטנשטיין?
כן

ליכטנשטיין דורג גבוה מאוד בכל הנוגע לחופש העיתונות, ולא היו מאמצים פעילים מצד הממשלה לצנזר את האינטרנט. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי במדינה זו.

ליטא

הוא VPN משפטי בליטא?
כן

ליטא היא מדינה חופשית יחסית בכל הנוגע לחופש בעיתונות ואינטרנט, אך התפתחויות כמו תיקון לאחרונה לחוק המסדיר הימורים באינטרנט במדינה הביאו ספקולציות בנושא צנזורה. השימוש ב- VPN במדינה הוא חוקי.

לוקסמבורג

הוא VPN Legal בלוקסמבורג?
כן

לוקסמבורג היא מדינה חופשית בדרך כלל בכל הנוגע לשימוש באינטרנט, ואין שום דו"ח מתועד אמין כי הממשלה מצנזרת את האינטרנט. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי במדינה.

M

מקדוניה

הוא VPN משפטי במקדוניה?
כן

אין שום עדות לצנזורה באינטרנט או שהממשלה מנסה להגביל את הגישה של האזרחים לאינטרנט במקדוניה, והשימוש ב- VPN חוקי כיום במדינה..

מדגסקר

הוא VPN משפטי במדגסקר?
כן

למדגסקר יש חדירה לאינטרנט נמוכה מאוד, ולמרות צנזורה מזדמנות של צורות מדיה אחרות האינטרנט היה יחסית חופשי. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי במדינה זו.

מלאווי

הוא VPN משפטי במלאווי?
כן

נכון לעכשיו אין שום דו"ח אמין של ממשלת מלאווי מצנזר באופן פעיל את האינטרנט או מפריע לשימוש באינטרנט של האזרחים. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי במדינה.

מלזיה

הוא VPN משפטי במלזיה?
כן

בעוד שראש ממשלת מלזיה, נג'יב רזאק, הבטיח פעם אחת - באפריל 2011 - כי מלזיה לעולם לא תצנזר את האינטרנט, מלזיה החלה לחסום אתרים שדיווחו על שערוריית השחיתות של ראש הממשלה בשנת 2015. ובכן, אנו מנחשים מה שטוב לאווז לא טוב עבור הנווד. השימוש ב- VPNs עדיין חוקי במדינה.

האיים המלדיביים

הוא VPN משפטי במלדיביים?
כן

בעוד שממשלת מלדיביה חוסמת באופן שגרתי אתרים שהיא רואה לא מוסרית או אנטי-איסלאמית, הם עדיין לאסור את השימוש ב- VPN עדיין.

מלי

הוא VPN משפטי במאלי?
כן

אימוץ האינטרנט היה עד כה נמוך מאוד במאלי, והמדינה נאלצת להתמודד עם קישוריות איטית ובלתי אמינה. הממשלה ממש לא הפריעה לשימוש באינטרנט של האזרחים, והשימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

מלטה

הוא VPN משפטי במלטה?
כן

רק לאחרונה אלפי אנשים יצאו לרחובות מלטה כדי למחות על הצלת לשון הרע שהונהגה על ידי ממשלת מלטה מכיוון שהם חשו שהיא תשמש כעילה לעזרת הצנזורה של אזרחים מלטים ברשת. ממשלת מלטה התנגדה באומרה כי אין לה שום אינטרס לצנזר את האינטרנט. עד כה ממשלת מלטה לא התערבה באופן פעיל בשימוש באינטרנט של האזרחים והשימוש ב- VPNs עדיין חוקי במדינה.

איי מרשל

הוא VPN משפטי באיי מרשל?
כן

בעוד שמדינת האי סבלה לאחרונה מכיבוי אינטרנטי במשך יותר מעשרה ימים, נראה כי מדובר בבעיית חומרה במקום ניסיון להגביל את השימוש באינטרנט של האזרחים. הממשלה לא ניסתה באופן פעיל להגביל את השימוש באינטרנט של האזרחים, ו- VPNs עדיין חוקיים במדינה.

מאוריטניה

הוא VPN משפטי במאוריטניה?
כן

בעוד שהממשלה המאוריטנית היא צד לכמה מוסכמות בנושא זכויות אדם, ישנן עדויות ברורות המתעדות כי היא מפעילה באופן פעיל הסכמים אלה. אתרים צונזרו באופן פעיל, בלוגרים נכלאו ואף נידונו למוות וצורות אחרות של הפרות זכויות אדם תועדו היטב. השימוש ב- VPNs עדיין חוקי.

מאוריציוס

הוא VPN משפטי במאוריציוס?
כן

חוק התקשוב של מאוריציוס מעניק לממשלה זכות מפורשת למעשה לחסימת תוכן באינטרנט - בשל הנוסח הנוסח הזה - והמעשה אכן שימש בעבר לחסימת הגישה לפייסבוק. עם זאת, לא היו דיווחים אמינים על ממשלת מאוריציה שניסתה לצנזר את האינטרנט בתקופה האחרונה, והשימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה..

מקסיקו

היא VPN משפטית במקסיקו?
כן

מקסיקו היא אחת המדינות החופשיות ביותר באמריקה הלטינית בכל הקשור לאינטרנט, ולמרות שיש מעט התערבות בפעילות האינטרנט של אזרחים מהממשלה, דווח על עיתונאים שמאוימים על ידי קרטלים, הממשלה ואפילו עיתונאים אחרים. השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה זו.

מיקרונזיה

הוא VPN משפטי במיקרונזיה?
כן

לא פורסמו דיווחים על הממשלה שמנסה להתערב בפעילות האינטרנט של אזרחים במיקרונזיה. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי במדינה האוקיאנית.

מולדובה

הוא VPN משפטי במולדובה?
כן

אמנם הייתה מעט התערבות בפעילות האינטרנטית של האזרחים במולדובה, אולם הצעת חוק שהונהגה לאחרונה על ידי הממשלה עוררה ביקורת מצד בעלי העניין בתעשייה שטענו כי היא מאפשרת לממשלה לצנזר את האינטרנט. זה חוקי להשתמש ב- VPN במולדובה.

מונקו

הוא VPN משפטי במונאקו?
כן

למרות העובדה שהאינטרנט ממלא תפקיד מרכזי בהפצת המידע ובצריכתו במונאקו - כמחצית מאזרחי מונאקו משתמשים באינטרנט - לא היו דיווחים אמינים על כך שהממשלה התערבה בפעילות האינטרנט של האזרחים. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי במדינה.

מונגוליה

הוא VPN משפטי במונגוליה?
כן

אם אתה חושב שנתקלת בצנזורה, אתה צריך לחשוב שוב. ממשלת מונגוליה כוללת מאגר של יותר מ -700 מילים שהיא רשמה בשחור, כולל מילים כמו "גיהינום", "שיכור" ו"שטות ". קל לנחש שהמדינה מצנזרת באופן פעיל את פעילויות האינטרנט של המשתמשים שלה. למרבה המזל, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי במדינה.

מונטנגרו

הוא VPN משפטי במונטנגרו?
כן

למונטנגרו אין בהכרח המוניטין הטוב ביותר בכל מה שקשור לצנזורה באינטרנט - למעשה, רק לאחרונה הם פרסמו חדשות לאיסור על WhatsApp ו- Viber ביום הבחירות. עם זאת, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי במדינה.

מרוקו

היא VPN משפטית במרוקו?
כן

מרוקו פרסמה חדשות על איסור Skype, Viber, WhatsApp, Messenger Messenger של פייסבוק ואפילו גישה ל- VoIP במדינה, אך המדינה הצפונית-אפריקאית טרם מוציאה את חוק השימוש ב- VPNs..

מוזמביק

הוא VPN משפטי במוזמביק?
כן

ממשלת מוזמביק נתפסה לאחרונה בריגול אחר אזרחיה - הריגול כלל מגוון פעילויות הכולל האזנה לשיחות טלפון, קריאת הודעות טקסט, קריאת הודעות WhatsApp, פיקוח על פעילות המדיה החברתית ואמירת אזרחים בעיקרם, "חזה! הסוד שלך בידינו. "למרבה המזל, הם עדיין לא אוסרים על שימוש ב- VPN.

מיאנמר

הוא VPN משפטי במיאנמר?
כן

בעוד שמיאנמר העלה פעם חדשות על כך שניסתה להפריע לגישה לאינטרנט של אזרחיה, אפילו פעם אחת שחסמה את פייסבוק ומרגלת את האזרחים, המדינה הופכת לחופשית יותר ויותר, ובהתאם לזכויות האזרח, והשימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה..

נ

נמיביה

הוא VPN משפטי בנמיביה?
כן

בעוד שלעתים קרובות נמצא כי ממשלת נמיביה מאיימת על עיתונאים, האינטרנט במדינה הוא בדרך כלל מקום בטוח בהרבה, ולא היו עד כה ניסיונות שתועדו על ידי הממשלה להתערב בפעילות האינטרנטית של האזרחים. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי בנמיביה.

נאורו

הוא VPN משפטי בנאורו?
כן

ממשלת נאורו החליטה לאחרונה לחסום אתרים מסוימים, כולל פייסבוק, על מנת להגן על אזרחיה מפני "התעללות". כן, אנו יודעים, גם צחקקנו כשקראנו את החדשות. למרבה המזל, הממשלה לא החליטה לאסור על VPN להגנה על אזרחיה מפני "האקרים זדוניים וגנבי נתונים."!

נפאל

הוא VPN משפטי בנפאל?
כן

אמנם לא ידוע שממשלת נפאל מפקחת על פעילות מקוונת, אך לא היה ספק רב בכוונתה לצנזר את פעילויות האזרחים באופן מקוון. השימוש ב- VPN טרם הוצא מחוץ לחוק במדינה.

הולנד

היא VPN משפטית בהולנד?
כן

קצב החדירה של הולנד לאינטרנט

כמעט כל אזרחיה משתמשים באינטרנט - עם אחוזי חדירה של 93 אחוזים בשנת 2014 - האינטרנט הוא חלק מרכזי מהפעילות היום יומית של אזרחי הולנד, והיא מדינה חופשית בדרך כלל בכל הנוגע ל מרשתת. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי לחלוטין במדינה.

ניו זילנד

הוא VPN משפטי בניו זילנד?
כן

ממשלת ניו זילנד מפקחת באופן פעיל אחר פעילותם של משתמשי האינטרנט, כאשר הממשלה התקינה פילטר אינטרנטי בשנת 2010, אך לא היו דיווחים אמינים על צנזורה ודיכוי באינטרנט. השימוש ב- VPN במדינה הוא חוקי, עם זאת.

ניקרגואה

הוא VPN משפטי בניקרגואה?
כן

בעוד שממשלת ניקרגואה לא הגבילה את פעילויות האינטרנט של המשתמשים, היו טענות מצד ארגונים לא ממשלתיים על כך שהממשלה עוקבת אחר כתובות הדוא"ל שלהם. השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה זו.

ניז'ר

הוא VPN משפטי בניז'ר?
כן

לא באמת היו דיווחים על ממשלת ניגריה שצנזרו את האינטרנט, וזו הפתעה לא קטנה בהתחשב בדיווחים על ניצול לרעה של זכויות אדם וגמול כלפי עיתונאים שמבקרים את הממשלה. עם זאת, זה הגיוני כשאנחנו מחשיבים את העובדה שרק 2 אחוז מהאזרחים היו באינטרנט בשנת 2014. אנו מניחים שהאינטרנט עדיין קטן מכדי לזכות בתשומת לב הממשלה. השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

ניגריה

הוא VPN משפטי בניגריה?
כן

למרות שיש מעט התערבות וצנזורה באינטרנט בניגריה, הצעת חוק המדיה החברתית שהתקבלה לאחרונה על ידי הממשלה עוררה מחלוקת היא חלק ממגמה בה מדינות אפריקה מתמקדות בשליטה בפעילות האינטרנט של האזרחים. השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה, עם זאת.

נורווגיה

הוא VPN משפטי בנורבגיה?
כן

עם כ 97 אחוז מהנורווגים המשתמשים באינטרנט, במדינה זו יש אחד משיעורי החדירה הגבוהים לאינטרנט. לא היו אף דיווחים אמינים על הממשלה שמנסה להגביל את הגישה לאינטרנט, והשימוש ב- VPN במדינה הוא חוקי לחלוטין..

ע

פקיסטן

הוא VPN משפטי בפקיסטן?
כן

יוטיוב, פייסבוק, פליקר ואפילו ויקיפדיה נחסמו במדינה זו - לאחרונה הוסר איסור YouTube. סינון אינטרנטי קיים גם במקום לסנן תוכן ותוצאות חיפוש המוצגות בפני אזרחים. עם זאת, השימוש ב- VPN אינו חוקי במדינה זו.

פלאו

הוא VPN משפטי בפאלאו?
כן

אין דוח מתועד על צנזורה באינטרנט בפלאו, והשימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה זו.

פלשתינה

הוא VPN משפטי בפלסטין?
כן

על פי הדיווחים, הממשלה הפלסטינית מצנזרת באופן פעיל את פעילויות האינטרנט של אזרחיה וכן את אמצעי האופוזיציה. מספר אתרים נסגרו גם על ידי הממשלה הפלסטינית. השימוש ב- VPNs חוקי כיום במדינה.

פנמה

הוא VPN משפטי בפנמה?
כן

אין דוח מתועד של ממשלת פנמן המגביל את הגישה של האזרחים לאינטרנט, והשימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה..

פפואה גינאה החדשה

הוא VPN משפטי בפפואה גינאה החדשה?
כן

לא נעשתה מאמץ פעיל מצד הממשלה להגביל את הגישה לאינטרנט של אזרחים, אך חוק פשעי רשת שהוצג לאחרונה משנה השקפה זו - כפי שרבים סבורים שהיא מוצגת כעילה לתת לממשלה סמכויות מפורשות לצנזר. האינטרנט. השימוש ב- VPNs הוא חוקי בפפואה גינאה החדשה.

פרגוואי

הוא VPN משפטי בפרגוואי?
כן

פרגוואי היא מדינה חופשית בכל הקשור לשימוש וזכויות באינטרנט, ולא נעשתה שום צעד פעיל על ידי הממשלה כדי להגביל את הגישה של המשתמשים לאינטרנט. השימוש ב- VPNs חוקי כיום במדינה.

פרו

הוא VPN משפטי בפרו?
כן

פרו מספקת סביבה בטוחה וחופשית לפרואנים המשתמשים באינטרנט במדינה, והממשלה לא ניסתה להגביל פעילויות מקוונות של משתמשים. השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

הפיליפינים

הוא VPN משפטי בפיליפינים?
כן

בתקופה האחרונה לא נעשה מאמץ על ידי ממשלת פיליפינים למנוע את הפיליפינים לגשת לאינטרנט. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי במדינה.

פולין

הוא VPN משפטי בפולין?
כן

בעוד שפולין מדורגת בדרך כלל כמדינה חופשית בכל מה שקשור לשימוש באינטרנט ובכבוד זכויות האינטרנט של האזרחים, חוק חוק נגד טרור ומעקב שנוהג על ידי ממשלתו - המעניק לממשלה את הזכות לחסום אתרים - נכנס תחת חוק ביקורת כבדה. השימוש ב- VPNs עדיין חוקי במדינה.

פורטוגל

הוא VPN משפטי בפורטוגל?
כן

לא התקיים שום דוח מתועד אמין על ממשלת פורטוגל שמנסה להתערב או להגביל את הגישה לאינטרנט של אזרחיה, והשימוש ב- VPNs חוקי כיום במדינה..

ש

קטאר

הוא VPN משפטי בקטאר?
כן

בעוד שקטאר בדרך כלל חוסמת תכנים או תכנים מגונים שהיא נראית ביקורתית כלפי האסלאם, אתרים חפים מפשע נחסמו גם הם ללא הסבר. למרות זאת, הממשלה הבהירה שוב ושוב כי אין לה תפקיד בחסימה של אתר כלשהו. הם קובעים את החוק ומשאירים דברים לספקית האינטרנט. השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה זו במזרח התיכון.

ר

רומניה

הוא VPN משפטי ברומניה?
כן

למרות שרומניה הייתה יחסית חופשית בכל הקשור לזכויות האינטרנט של המשתמשים שלה, היא התמודדה עם ביקורת על הנהגת חוק שמטרתו לשלוט באתרי הימורים במדינה - רבים אמרו שניתן לנצל את החוק הזה כדי לצנזר את פעילויות האינטרנט של האזרחים. השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

רואנדה

הוא VPN משפטי ברואנדה?
כן

ממשלת רואנד נתפסה וחוסמת אתרי אינטרנט בעיתונים עצמאיים כמו גם אתרים שייכים לאופוזיציה - הממשלה נתפסה גם היא עושה מהלכים לרגל אחר משתמשי האינטרנט שלה. עם זאת, השימוש ב- VPN עדיין אינו חוקי.

ס

סנט קיטס ונביס

הוא VPN משפטי בסנט קיטס ונביס?
כן

לא פורסמו דיווחים על הממשלה שמנסה להגביל את הגישה לאינטרנט במדינה זו, והשימוש ב- VPNs הוא חוקי.

סנט לוסיה

הוא VPN משפטי בסנט לוסיה?
כן

אין דיווחים על הממשלה שמנסה לצנזר את האינטרנט בסנט לוסיה, והשימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

וינסנט הקדוש ו ה - גרנידיים

הוא VPN משפטי בסנט וינסנט והגרנדינים?
כן

לא פורסמו דיווחים אמינים על הממשלה שמנסה להגביל את הגישה של האזרחים לאינטרנט בסנט וינסנט וגרנדינים, אך החקיקה האחרונה שהנהיגה הממשלה עוררה ביקורות שנובעות מסעיפים המאפשרים לנצל אותה לצנזר תכנים באופן מקוון. השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה הקריבית הזו.

סמואה

הוא VPN משפטי בסמואה?
כן

לא פורסמו דיווחים אמינים על כך שממשלת סמואה התערבה בזכויות האינטרנט והשימוש באינטרנט של האזרחים, והשימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה זו.

סן מרינו

הוא VPN משפטי בסן מרינו?
כן

סן מרינו היא מדינה חופשית בכל הקשור לזכויות אינטרנט, ולא תועדה שום התערבות ממשלתית בזכויות האינטרנט של האזרחים. השימוש ב- VPNs חוקי כיום במדינה.

סאו טומה ופרינסיפה

הוא VPN משפטי בסאו טומה ופרינסיפה?
כן

לא היו עדויות אמינות לכך שהממשלה מנסה להפריע לאינטרנט במדינה זו במרכז אפריקה, והשימוש ב- VPNs הוא חוקי לחלוטין.

ערב הסעודית

הוא VPN משפטי בערב הסעודית?
כן

סעודיה מצנזרת באופן פעיל את פעילויות האינטרנט של משתמשיה, והגרדיאן כינה אותה פעם מנהיג המשטרים הערבים בצנזורה באינטרנט. עיתונאים ובלוגרים נדרשים לקבל רישיון מיוחד ממשרד המידע. מסיבה כלשהי, ואנחנו לא יודעים מדוע, ממשלה זו עדיין מוציאה מחוק את השימוש ב- VPN במדינה לחלוטין.

סקוטלנד

הוא VPN משפטי בסקוטלנד?
כן

היו מקרים של צנזורה מקוונת בסקוטלנד, במיוחד כשמדובר בנושאים רגישים. דוח מצא כי אתרי אינטרנט המשתייכים למטרות צדקה הפועלות לטפל בנושאים הקשורים למין, עישון, סמים, בריאות הנפש והתעללות נחסמו על ידי ספקי רשת גדולים בגלל נוכחותן של מילות מפתח רגישות באתרים אלה..

למרבה המזל, השימוש ב- VPNs הוא עדיין חוקי לחלוטין בסקוטלנד.

סנגל

הוא VPN משפטי בסנגל?
כן

בעוד שרבים רואים בסנגל חופשיים מצנזורה באינטרנט, רבים הרימו גבה בנוגע לחוק פשעי הסייבר, גזירת ההצפנה שלה וחוקים אחרים שלדעתם מעניקים לממשלה carte blanche לצנזר את השימוש באינטרנט במדינה אם הם רוצים בכך. השימוש ב- VPN טרם ניתן לגליזציה במדינה.

סרביה

הוא VPN משפטי בסרביה?
כן

השימוש באתרים במצב לא מקוון בביקורת על ביצועי הממשלה, מעצר אנשים על "הפצת חדשות כוזבות ובבהלה" (קרא: בפועל ביקורת על הממשלה בפייסבוק על ביצועים גרועים ושקר) והרבה מעשי זוועה אחרים אינם דבר יוצא דופן בסרביה. העובדה נותרה כי ממשלת סרביה היא פוגעת בזכויות באינטרנט. עם זאת, הם עדיין לא חוקיים להשתמש ב- VPNs.

סיישל

הוא VPN משפטי בסיישל?
כן

היו דיווחים על הממשלה שמנסה להגביל את הגישה של האזרחים לאינטרנט בסיישל, במיוחד כשניסתה לדכא פעילי אופוזיציה. אולם השימוש ב- VPNs חוקי במדינה.

סיירה לאון

היא VPN משפטית בסיירה לאונה?
כן

לא דווח מתועד של הממשלה שמנסה להתערב בשימוש באינטרנט של האזרחים, והשימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה זו.

סינגפור

היא VPN Legal בסינגפור?
כן

אתרי אינטרנט פוליטיים הושבתו, מבקרי הממשל הוקדמו ובסינגפור תועדו צורות צנזורה אחרות. עם זאת, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי במדינה.

סלובקיה

הוא VPN משפטי בסלובקיה?
כן

נמצאו מקרים מועטים של הממשלה שמפריעה לזכויות האזרחים להשתמש באינטרנט במדינה זו, והשימוש ב- VPN במדינה הוא חוקי כרגע.

סלובניה

הוא VPN משפטי בסלובניה?
כן

עם מעל 73 אחוז מהסלובנים המשתמשים באינטרנט, אימוץ האינטרנט הוא די גבוה בסלובניה. לא התקיים שום דו"ח אמין של הממשלה שמנסה לצנזר את האינטרנט במדינה זו, והשימוש ב- VPNs הוא חוקי כיום.

איי שלמה

הוא VPN משפטי באיי שלמה?
כן

בעוד שחדירת האינטרנט נמוכה מאוד במדינה האוקיאנית הזו, לא היה שום דו"ח מתועד של הממשלה שמנסה להפריע לגישה לאינטרנט של האזרחים. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי במדינה זו.

סומליה

הוא VPN משפטי בסומליה?
כן

כאשר ממשלת סומליה חוסמת באופן שגרתי אתרים ביקורתיים על פעילותה, אין ספק שקיימת צנזורה באינטרנט. עם זאת, השימוש ב- VPN טרם הוצא לחוק.

דרום אפריקה

הוא VPN משפטי בדרום אפריקה?
כן

דרום אפריקה הביאה חדשות כשממשלתה הציגה הצעת חוק "מדיניות רגולציה מקוונת" שרבים טענו שהיא החוק הצנזורה באינטרנט הגרוע ביותר באפריקה. עם זאת, המדינה הייתה חופשית בדרך כלל בכל הנוגע לזכויות האינטרנט של האזרחים. השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

דרום קוריאה

הוא VPN משפטי בדרום קוריאה?
כן

דרום קוריאה העלתה שוב ושוב חדשות לפיקוח וצנזורה על פעילות האינטרנט של המשתמשים שלה. השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה זו.

דרום סודן

הוא VPN משפטי בדרום סודן?
כן

בעוד שחדירת האינטרנט נמוכה בדרום סודן, הממשלה מצנזרת את פעילויות האינטרנט של האזרחים. השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

ספרד

היא VPN משפטית בספרד?
כן

ספרד היא מדינה חופשית בדרך כלל בכל הנוגע לזכויות האינטרנט של אזרחים, אולם לאחרונה היא פרסמה חדשות כאשר מפלגת ראש הממשלה הציעה לאסור על אירועי מדיה חברתית. השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

סרי לנקה

הוא VPN משפטי בסרי לנקה?
כן

היו דיווחים על ממשלת סרי לנקה שצנרה את פעילות האינטרנט של אזרחיה וחוסמת אתרים ביקורתיים כלפי הממשלה. עם זאת, השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

סודן

הוא VPN משפטי בסודן?
כן

כיבוי באינטרנט, פשיטה על בתי קפה באינטרנט ומעצר משתמשי אינטרנט אינם דבר נדיר בסודן. עם זאת, המדינה משתפרת מבחינת חופש האינטרנט לאזרחיה. השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

סורינאם

הוא VPN משפטי בסורינאם?
כן

לא פורסם שום דו"ח אמין על הממשלה שמנסה לצנזר את השימוש באינטרנט של האזרחים, והשימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה..

סווזילנד

הוא VPN משפטי בסווזילנד?
כן

אמנם היו דיווחים על הממשלה שמפקחת באופן פעיל אחר השימוש באינטרנט של האזרחים, אך לא פורסמו דיווחים על פעילויות האינטרנט של האזרחים שצונזרו. השימוש ב- VPNs חוקי כיום במדינה.

שבדיה

הוא VPN משפטי בשבדיה?
כן

עם למעלה מ- 91 אחוז מאזרחיה המשתמשים באינטרנט, שבדיה מחזיקה באחד משיעורי החדירה הגבוהים ביותר באינטרנט. לא היה דוח אמין על כך שהממשלה התערבה בפעילות האינטרנט של האזרחים, והשימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה..

שוויץ

הוא VPN משפטי בשוויץ?
כן

בעוד שוויץ היא מדינה חופשית מבחינת חופש האינטרנט, 65.5 אחוזים מהאזרחים הצביעו במשאל עם כדי לתמוך בהצעת חוק שמעניקה לממשל סמכויות לרגל את פעילויות האינטרנט של האזרחים. השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה זו.

סוריה

הוא VPN משפטי בסוריה?
כן

לסוריה היסטוריה ארוכה של שימוש לרעה בזכויות אדם וצנזורה באינטרנט, אך השימוש ב- VPNs חוקי כיום במדינה..

ט

טייוואן

הוא VPN משפטי בטייוואן?
כן

מדינה מזרח אסיה זו הציעה לפני מספר שנים הצעת חוק שתעניק לה סמכויות דומות לסין לצנזר את האינטרנט, אך עד כה לא התקבלו דיווחים על הממשלה שצנטרה את האינטרנט או אסרה על השימוש ב- VPNs.

U

בריטניה (בריטניה)

האם VPN משפטי בבריטניה (בריטניה)?
כן

בניגוד להנחות הכלליות, בריטניה אינה בדיוק חופשית בכל הקשור להאשמות על צנזורה - לאחר שהעלתה חדשות לאיסור פעיל של VPNs בתואנה של "הגנה על ילדים". עם זאת, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי בבריטניה.

ארצות הברית (ארה"ב)

האם VPN משפטי בארצות הברית (אמריקה)?
כן

בשנת 2014 התווספה ארה"ב לרשימת "אויבי האינטרנט" של כתב העת "ללא גבולות" של כתב העת "כתוצאה מערערת" האמון באינטרנט וסטנדרטים ביטחוניים משלה. "בעוד שהתיקון הראשון מגן על חופש הביטוי והתקשורת של האזרחים, ועל ארה"ב. לא מנסה לצנזר באופן פעיל את האינטרנט, היו דליפות רבות מדי על פעילות המעקב החשאית של הממשלה. השימוש ב- VPNs הוא חוקי לחלוטין במדינה.

גלה אם VPNs חוקיים במדינתך:

אם אתה מחפש שירות VPN טוב ואמין, קרא את ביקורות VPN שלנו כאן.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me