ביקורת VPN ל- Ivacy

במהלך הסקירה הזו, אעבור על הכל, כולל התמחור (Ivacy) שלהם, תכונות, מהירות, חסרונות, ומקצוענים.

מה זה Ivacy? מה הם מציעים?

מטה Ivacy VPN, שממוקם בראש עיר האיים המוזרה והנפלאה של סינגפור, מגן על חוויותיהם המקוונות של לקוחותיהם מאז תחילת 2007.

למרות כהונתן המרשימה עם עשור פלוס בשוק ה- VPN, Ivacy הוא עדיין מותג לא ידוע יחסית. Ivacy, המופעלת תחת המטריה של PMG Private Limited, היא חברה חשאית להבנה.

ביקורת VPN ל- Ivacyעמוד הבית של Ivacy

וזה מפתיע אותי ...

למעשה, בשנת 2010 היה זה צוות הטכנולוגיה של איבסי שהיה אחראי על חשיפת התפיסה המהפכנית של מנהור מפוצל, טכנולוגיה המאפשרת למשתמשים להחליט איזו תנועה נשלחת באמצעות ספק שירותי אינטרנט ומה התנועה המוגנת באמצעות ה- VPN שלהם.

אז עם כל זה בחשבון, החלטתי לבחון את איבסי בעצמי כדי לבדוק אם ה- VPN הלא ידוע יחסית הזה יכול לשחק ב"הליגות הגדולות "או לא..

סקירת VPN של Ivacy

דרג כולל: # 66 מתוך 78 VPN
תועלת: קל להתקנה ושימוש
קבצי יומן: אין מדיניות רישום
מיקומים: 50+ מדינות, 1000+ שרתים
תמיכה: צוות בקיא, תגובות מהירות
סיקור: אימה מוגבלת
נטפליקס: לא עובד
הצפנה / פרוטוקול: 256 סיביות, OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP ו- IKEv2
עלות: 9.95 $ לחודש
אתר רשמי: www.ivacy.com

Ivacy מציעה שירותי VPN התואמים כמעט לכל מכשיר בשוק כולל Windows, Mac, iOS, Android, Linux, נתבים, טלוויזיות חכמות ואפילו ה- Xbox שלך.

תאימות VPN ל- Ivacy

בעוד ש- Ivacy מציעה רשת דלילה של רק 450+ שרתים על פני 100 מיקומים+, השרתים המדוברים מותאמים במיוחד למחיר שאתה משלם (כפי שתראה בעוד דקה).

הם גורמים לסיבוב רוח עם שרתי אופטימיזציה P2P בארצות הברית ובקנדה ומאפשרים ללקוחותיהם להתחבר לשירות ה- VPN שלהם באמצעות כל הפרוטוקולים העיקריים כולל OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP, IKEv2.

בנוסף לכך, Ivacy מציעה חיבורים בו זמנית ומתג להרוג באינטרנט.

למרבה המזל הם מציעים את כל הפיצ'רים הללו (ועוד הרבה דברים עליהם נעסוק ברגע) בערך באותו מחיר כמו כוס קפה.

כמה עולה VPN של Ivacy?

אחת מנקודות המכירה הגדולות ביותר של חברת Ivacy היא חבילת התמחור האולטרה-סבירה שלהם למשך 24 חודשים.

תמחור ivacy

כך הכל נשבר.

חודשי: 9.95 $

 • 8.95 דולר לחודש
 • 119.4 דולר לשנה
 • 0% חיסכון

שנה אחת: $ 40.00

 • 3.33 דולר לחודש
 • 40 דולר לשנה
 • חיסכון של 66%

שנתיים: 54 $

 • 2.25 דולר לחודש
 • 27 דולר לשנה
 • 77% חיסכון

למעט חבילת התמחור החודשית שלהם, Ivacy מציעה את אחד משירותי ה- VPN במחיר התחרותי ביותר שראיתי מעודי. שמחתי גם כשראיתי כמה שיטות תשלום שונות Ivacy מאפשרת ללקוחות פוטנציאליים להשתמש בהן.

בין אם ברצונך להשתמש ב- MasterCard, חשבון PayPal שלך, ביטקוין או Wallwall, הם כיסית.

אפשרויות תשלום עבור VPN של Ivacy

כמו כמה מהמתחרים שלהם, Ivacy מבחינה טכנית מציעה התחייבות להחזר הכסף של 30 יום, אולם כפי שתוכלו לראות בהמשך הסקירה הזו, זה לא בדיוק מה שזה נראה. עם זאת, בינתיים אני סוטה.

עם תוכניות תמחור כל כך משתלמות, רבים מכם בוודאי תוהים כיצד השירותים של איווסי תואמים את המתחרים היותר חריפים שלהם.

להפתעתי הרבה, התשובה היא ... די טוב.

סקירת VPN של Ivacy

דרג כולל: 66
תועלת: קל להתקנה ושימוש
קבצי יומן: אין מדיניות רישום
מיקומים: 50+ מדינות, 1000+ שרתים
תמיכה: תמיכת לקוחות טובה
סיקור: מוגבל
נטפליקס: לא עובד
הצפנה / פרוטוקול: הצפנה של 256 סיביות; OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP, IKEv2
עלות: 2.25 דולר לחודש לשנתיים
אתר רשמי: www.Ivacy.com

Ivacy Pros

1. מהירויות מהירות (במחיר) 

בכדי להבטיח את הדיוק של סקירה זו, ערכתי כמה בדיקות מהירות פשוטות ב- speedtest.net כדי לקבוע עד כמה המהירות של איבסי באמת. להלן התוצאות.

מבחן מהירות הורדה והעלאה של Ivacy

שרת ארה"ב (ניו יורק)

 • פינג: 115 שניות
 • הורדה: 45.86 מגהביט לשנייה
 • העלאה: 43.92 מגהביט לשנייה

שרת האיחוד האירופי (אמסטרדם)

 • פינג: 42ms
 • הורדה: 53.04 מגהביט לשנייה
 • העלאה: 25.39 מגהביט לשנייה

שרת אסיה (הונג קונג)

 • פינג: 261ms
 • הורדה: הבדיקה נכשלה
 • העלאה: הבדיקה נכשלה

שרת בריטניה (לונדון)

 • פינג: 50 שניות
 • הורדה: 53.24 מגהביט לשנייה
 • העלאה: 33.36 מגהביט לשנייה

כמו תמיד יש לבצע בדיקות מהירות אלו עם גרגר מלח מכיוון שהם מסתמכים על משתנים רבים כל כך שונים ויכולים להשתנות מאדם לאדם. עם זאת, בדקנו למעלה מ- 70 VPNs עבור אתר זה, כך שיש לנו קו בסיס שנוכל להשוות נגדו כל VPN. 

בסך הכל המהירויות של איבסי הן אמצע הדרך.

למרות שהתאכזבתי לגלות ששרתי אסיה שלהם היו בלתי שמישים לחלוטין, במהירות של 53.0 מגהביט לשנייה עבור שרת האיחוד האירופי, המהירויות של Ivacy עומדות בקנה אחד עם מתחרות כמו TorGuard (סקירה) ו- Buffered (סקירה).

אם אתה משתמש VPN מנוסה, המהירויות של Ivacy אינן דבר להתרגש ממנו, ואם אתה זקוק ל- VPN מהיר יותר, עליך לבדוק את הביקורות שלנו על Surfshark (סקירה) ו- ExpressVPN (סקירה).

עם זאת, במחיר של 2.04 דולר בלבד לחודש, המהירות שלהם עולה בהרבה על הציפיות שקבע תג המחיר הנקוב שלהם.

2. מדיניות רישום רישום אמיתית (זו למעשה מתאימה) 

אחת מכמות החיות הגדולות שלי בבחינת כל ספק VPN היא מדיניות "אפס רישום" המפורסמת באופן שגוי, ולצערי, נראה כי מגמה זו הופכת ליותר ויותר מפיכה ביום..

למעשה, נושא זה הפך לבולט כל כך בתעשיית ה- VPN, עד שאינני סומך עוד על טענות של ספק VPN כלשהו "לא לשמור שום יומני" עד שקראתי כל מילה במדיניות הפרטיות שלהם..

בזמן שבדקתי את ה- VPN של איבסי, אכן סרקתי את האותיות הקטנות בפרטי פרטים ובאמת למדי ... הייתי בהלם. חברת Ivacy למעשה מקיימת את המדיניות המפורסמת של רישום אפס, והם עושים את זה טוב יותר מכל VPN אחר שעברתי..

הנה מדיניות הרישום שלהם.

המשמעות היא שהנתונים היחידים שעוברים על Ivacy אודות לקוחותיה הם כתובת הדוא"ל המשויכת לכל חשבון.

זהו זה. אין יומני תנועה, אין יומני רוחב פס וללא יומני משך זמן. פשוט פרטיות טהורה ובלתי מעורערת.

שירות לקוחות טוב 

אני אהיה האדם הראשון שמודה בזה ...

לא היו לי תקוות גדולות לגבי שירות הלקוחות של איבסי. סלח לציניות שלי, אך לאחר שעיינתי ביותר מ- 70 VPN, למדתי שיש לי ציפיות נמוכות במיוחד כאשר בוחנים את שירות הלקוחות שמציע ספק ידידותי לתקציב..

אחרי הכל, לחברות יש מספר מצומצם של משאבים. אם הם מציעים שירותים באיכות גבוהה במחיר ידידותי לתקציב (כמו שעושה Ivacy), בדרך כלל בטוח להניח שהם נאלצו לקצץ בתחום אחר בעסק שלהם כדי לעשות זאת..

וצוות התמיכה בלקוחות הוא בדרך כלל הנפגע הראשון ...

עם זאת, עם חברת Ivacy, הופתעתי לטובה לגלות שסוכני שירות הלקוחות שלהם מיהרו להגיב ועזרו מאוד. למרות שאני רוצה לראות תגובות מפורטות יותר ויסודיות יותר מהסוכנים שלהם, קשה לי להתלונן בהתחשב בזמני התגובה המהירים והתמיכה היעילה שקיבלתי.

להלן מספר צילומי מסך מאחת השיחות שלי עם התמיכה של Ivacy (כל השאלות נענו תוך דקות מרגע שנשלחו).

איכות צ'אט חי של Ivacy מספר 1 איכות צ'אט בשידור חי של Ivacy מספר 2

הגשתי מספר שאילתות אחרות שנועדו לאמוד את הידע והיעילות של הצוות (כולן הוגשו בזמנים דומים) וכל השאלות הללו נענו בצורה מתוזמנת (ובקצרה) באופן דומה. כדי להבטיח שהניסיון שלי היה ייצוג מדויק של צוות התמיכה בלקוחות שלהם, בדקתי גם את חשבונות המדיה החברתית שלהם כדי לראות באיזו מידה הם התמודדו עם תלונות ושאלות אחרות של לקוחות..

שוב התרשמתי לגלות שהצוות שלהם היה יעיל ובעל ידע רב וכמעט כל נושא שצץ היה באשמת הלקוח ולא של Ivacy..

פרופיל טוויטר של איבסי

למרות ש- NordVPN עדיין מציע את שירות הלקוחות הטוב ביותר שאי פעם חוויתי, איבסי היא מתמודדת צמודה במירוץ ושתי הופתעתי והתרשמתי מאיכות התמיכה שלהם.

4. פרוטוקולים זמינים: OpenVPN, SSTP, PPTP, L2TP ו- IKev2

פרוטוקולים זמינים של VPN של Ivacy

"מה יכול להשתבש?", אתה חושב.

"זה ייקח רק שנייה", אתה טוען.

אז אתה מוציא את הנייד שלך בזמן שאתה מחכה לאט וניל ההוא. הבעיה היא שהרשת שאליה אתה עומד להתחבר עשויה להיות 'תאום מרושע'..

ככה זה עובד.

מישהו הופך את המחשב שלו לנקודת גישה לרשת, ונותן הוא שם נשמע מספיק מספיק (לעתים קרובות מחקה כאלה פופולריים ידועים כמו "T-Mobile" למשל). כשאתה מתחבר אתה באמת מתחבר דרך המחשב שלהם. כעת הם יקבלו גישה לכל המידע בו השתמשת בכניסה, כמו גם לפעילות הגלישה שלך.

זה אומר כשאתה שולף כרטיס אשראי או מבצע מספר פעולות מהירות, כל הנתונים האלה נרשמים מכיוון שהחיבור אינו מוצפן. לרוע המזל, דוגמה זו של ציתות 'WiFi' היא אחד הטריקים הנפוצים (והוותיקים ביותר) בספר המשחק של 'איש-באמצע'..

עכשיו השווה את זה לסשן אינטרנט רגיל ברשת לגיטימית. אתה קובע אתר בנק וכל הפעילויות במהלך כל הפגישה שלך יוצפנו על ידי אישור SSL. אלה יוצרים מפתחות מיוחדים בכל נקודת גישה כך שאף אחד אחר לא יכול לפקח או לקבל גישה למתרחש לאחר שתגיע לאתר.

אותה טכנולוגיית SSL שבסיסה משמשת להפעלת OpenVPN, שהיא פרוטוקול ה- go to to עבור כל ספקי ה- VPN הגדולים (והגיטימיים). Ivacy אינו שונה, ברירת המחדל ל- OpenVPN בכל הזדמנות אפשרית.

אם אינך מסוגל להשתמש OpenVPN מסיבה כלשהי (כמו מגבלות מכשירים), ל- Ivacy יש גם אפשרויות פרוטוקול נפוצות אחרות, כולל PPTP, SSTP, L2TP ו- IKEv2.

לחלק מהפרוטוקולים האחרים הללו, כמו IPv6 למשל, יש נקודות תורפה ידועות. אולם במקרה זה Ivacy מנסה לתקן את הבעיה על ידי שליחת נתונים ותעבורה דרך VPN בכל מקרה.

5. הצפנה של 256 סיביות

רשתות WiFi ציבוריות הן חלק מהמקומות הנפוצים ביותר שאנשים יכולים לקבל גישה לפעילויות המקוונות שלך.

אפילו WiFi של מלונות ושדה תעופה, שלדעתך היו מוצקים בסלע, רגישים לעתים קרובות להתקפות. (במקרים מסוימים, המוסדות הללו הם העבריינים הגרועים ביותר - מעקב אחר כל פעולה שאתה מבצע ברשתות שלהם ומוכר לעיתים קרובות את המידע שלך לצדדים שלישיים.)

למרות זאת, רשתות ציבוריות רבות רגישות להתנהגות רעה. האקרים יכולים להפעיל מערכות אוטומטיות ברשתות אלה כדי לפקח ולנסות 'להכריח את דרכם' לחשבונות שלך.

התקפות כוח אמיץ יכוונו לדף הכניסה של אתר ספציפי וינסו לפצח את צירופי שם המשתמש והסיסמה על ידי ריצה דרך אינסוף וריאציות עד שבסופו של דבר ייחתו על הזכות. הם בודקים אות או מספר אחד בכל פעם וממשיכים לרכוב על אופניים, מוסיפים מספרים נוספים עד שבסופו של דבר הם מבינים כיצד להשיג גישה.

פיגועים אלה הם האשמים בכמה מהנפוצים ביותר ששמעת עליהם בכל יום ויום בחדשות. לדוגמה, פיגועי כוח סוערים הם אחת הדרכים המובילות בהן אנשים מקבלים גישה לאתרי וורדפרס (שהיא הפלטפורמה הגדולה ביותר באינטרנט). זוהי גם השיטה הנפוצה לפרוץ לחשבונות iCloud של ידוענים ולהדליק… ובכן, פרטי, תמונות וסרטונים.

התקפות כוח אמיץ פועלות היטב כאשר ההצפנה חלשה.

במילים אחרות, כשיש רק כל כך הרבה שילובים אפשריים של אותיות ומספרים, זה רק עניין של זמן שנדרש לשבור. באופן כללי, ככל שההצפנה חלשה יותר, כך ניתן לפצח אותה במהירות רבה יותר.

בסופו של דבר ניתן לפצח את כל ההצפנות. אבל אם הם חזקים מספיק, זה עשוי לקחת עשרות שנים (או מאות שנים) לעשות את זה. לכן הצפנה של 256 סיביות נחשבת לחזקה ביותר שיש כיום בשוק. זה כל כך חזק, שהוא משמש סוכנויות ממשלתיות והקרם של חברות אבטחת היבולים.

Ivacy מתגאה בשימוש שלהם בהצפנה של 256 סיביות, מה שאומר שהחיבור שלך דרכם אמור להיות כמעט בלתי אפשרי לפרוץ.

Ivacy Cons

1. סינגפור אושרה כשותפה "חמש עיניים" 

אם הכותרת לעיל גורמת לך לשרוט את הראש בבלבול ולמלמל ברכות "על מה הוא עוסק?" מתחת לנשימה שלך, זה בסדר.

המונח "חמש עיניים" אינו דבר שמובנים או דנים בקהל הרחב ... ולא בכדי. כאשר אדוארד סנודן ביצע את הפרת האבטחה הידועה לשמצה שלו, הוא פרסם יותר ממיליון וחצי מסמכי NSA מסווגים.

בין המידע הכלול בדליפה זו היה מסמך שחשף את פרטי פעולת הביטחון המכונה "חמש העיניים", שותפות לשיתוף מידע ומשאבים בין ארה"ב, בריטניה, קנדה, אוסטרליה וניו זילנד המאפשרת לכל ממשלה לאתר ולרגל אחרי "כל אחד, בכל מקום ובכל זמן."

במילים אחרות, שותפות חמש העיניים היא הסיוט הגרוע ביותר של תומך הפרטיות.

על ידי הקשה על כבלי סיבים אופטיים ביותר מ- 20 מיקומים ברחבי העולם, הממשלות המדוברות יכולות לגשת לנתונים אישיים ולמיקום בזמן אמת של כמעט כל אדם שהם בוחרים בכך..

לרוע המזל עבור חברת Ivacy, מסמכים אחרים שהודלפו הראו כי דרום קוריאה וסינגפור (מיקום המטה שלהם) הם שותפים ל"הסכם חמש העיניים "ומספקים באופן קבוע לממשלות אחרות אלה גישה למידע ומשאבים רגישים..

אמנם זה לא אמור להשפיע באופן ישיר על אבטחתה של איווסי מכיוון שהם מחזיקים 0 יומני, עדיין עליך להיות מודע לנוף הפוליטי סביב מטה החברה.

2. אין תאימות TOR או פרוקסי 

למרות שמדובר בעצבון קל עבור רוב משתמשי ה- VPN, התאכזבתי לראות ש- Ivacy אינה תואמת את רשת TOR או כל פרוקסי צד שלישי אחרים..

למרות שזה לא ישפיע על חווית ה- VPN עבור מרבית המשתמשים, שכבות האבטחה הנוספות המסופקות על ידי TOR וסביבתה האחרות יכולות ממש להציל את חייך בכמה מהמדינות הדרקוניות יותר..

לדוגמה, תאימות TOR כלולה ב- NordVPN (להלן סקירה).

3. אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום יש תפוסה גדולה 

אחת הבעיות היחידות שהיו לי עם חבילת התמחור של איבסי היא שהיא לא מקדימה לגבי התנאים להבטחת החזר הכספי שלהם למשך 30 יום..

זהו מנהג די נפוץ עבור ספק VPN לקבוע מגבלות על כמה גיגה-בייט של שירות אתה יכול להשתמש לפני שאתה מחסל את התחייבותך להחזר הכסף. עם זאת, ברוב המקרים זה מפרסם היטב והלקוח מבין את מגבלות האחריות.

עם Ivacy ... זה לא ממש המקרה.

לאחר שביצענו מעט מדיניות והצהרות משפטיות שונות שלהלן, הנה איך הערבות להחזר הכסף עובדת בפועל.

 • אתה דורש החזר כספי תוך 30 יום (או 7 ימים לתכנית של חודש) ממועד המנוי שלך
 • Ivacy כבר לא הושעה על ידי הפרת סעיף כלשהו המוזכר בתנאי השירות
 • לא צרכת יותר מ- 500MB רוחב פס, הכולל פעילות העלאה וגם הורדה שימוש ב- Ivacy; או שיש לך לא עלה על 30 מפגשים כלומר, מספר הפעמים שהתחברת לשירותי Ivacy, המוקדם מביניהם
 • בעבר לא דרשת החזר על פי מדיניות זו
 • אתה לא השתמשו ב- BitCoin, BitPay, תשלומי מטבעות או Wallwall כאמצעי התשלום שלך

באופן אישי אני חושב שזה הסכם די הוגן.

עם זאת, אני גם חושב שצריך לומר הרבה יותר ברור את הסעיפים במדיניות ההחזר שלהם. אני מתכוון באמת ... באיזו תדירות הלקוחות לוקחים את הזמן לבדוק את ה- ToS לפני שהם מבצעים רכישה? אתם, אני, והאנשים שנמצאים ב- Ivacy, כולם יודעים שהתשובה לשאלה זו היא "מעולם לא!"

למרות שלא אאשים את חברת Ivacy בשקר במכוון לבסיס המשתמשים שלהם, אני אומר כי יש לפרט את התנאים סביב ערבות ההחזר הכספי שלהם בדף המכירה שלהם, ולא להיקבר בוויתורי החוק שלהם.

4. אפס מתוך ארבעה שרתי Netflix עבדו

פשוט שים:

Ivacy לא עובד עם נטפליקס. ואין להם שום כוונות להפוך את העמדה הזו בזמן הקרוב.

כדי לאשר, בדקנו את השרתים הבאים. כל אחד איכזב אותנו:

 • ארצות הברית
 • קנדה
 • הממלכה המאוחדת
 • הולנד

Ivacy אף אישרה באתר שלהם, כי "כפי המצב, משתמשי האינטרנט יצטרכו להתמודד עם מדיניות האיסור של נטפליקס על VPN."

שגיאת הזרמת VPN של נטפליקסשגיאת הזרמת VPN של נטפליקס

אז נראה שזה לא ישתנה בקרוב.

למרבה המזל, אישרנו שקומץ VPN עדיין מנסה באומץ. בדוק את הרשימה המובילה שלנו של VPNs Netflix למיטב הטובים ביותר.

האם אני ממליץ על Ivacy?

בסופו של יום, Ivacy הוא VPN איכותי עם מהירויות מקובלות, מחירים ללא תחרות ושירות לקוחות איכותי..

הם מציעים פלטפורמה קלה לשימוש עם שפע של הגדרות ותכונות שאפשר לשחק איתם ובעוד שהם רחוקים מלהיות מושלמים, "המקצוענים" במקרה זה עולים בהרבה על ה"חסרונות ".

מה טוב ב- Ivacy?

 • זול (2.25 $ לחודש)
 • מאובטח ובטוח
 • מדיניות אמיתית ללא רישום
 • קל להתקנה ושימוש
 • שירות לקוחות טוב

מה רע ב- Ivacy?

 • אין תאימות ל- TOR
 • "ערבות הכסף בחזרה" סקיצה
 • תחום "חמש עיניים"
 • אין תאימות של נטפליקס

אני לא ממליץ על Ivacy. זה שירות בסדר, אבל יש שירותים טובים יותר במחיר דומה: NordVPN (3.49 $ לחודש) או Surfshark (1.99 $ לחודש). שתי האדמות הללו בשלוש המובילות שלנו, בדקו את ה- VPN הטוב ביותר כאן.

הוסף ביקורת VPN משלך Ivacy:

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me