כיצד לחסוך כסף באמצעות VPN: המדריך האולטימטיבי

השימוש ב- VPN הוא חובה למי שמחפש להגן על פרטיותו ולגלוש באינטרנט באופן אנונימי. היתרונות של שימוש ברשת פרטית וירטואלית מרחיקים הרבה מעבר לפרטיות ואבטחה. לדוגמה, האם ידעת ששימוש ב- VPN יכול לחסוך לך בין מאות לאלפי דולרים ברכישות מקוונות?


מספר אתרי רכישה מקוונים משנים את תעריפיהם בהתאם למדינה בה אתה נמצא או על סמך הפעילות המקוונת הקודמת שלך. השימוש ב- VPN מאפשר לעקוף ניטור מיקום ומעקב באינטרנט ולראות את המחירים הזמינים במדינות אחרות.

כמה המיקום שלך עולה לך?

כדי לראות כיצד תוכלו לחסוך על ידי שינוי המיקום שלכם, בדקנו את ExpressVPN, NordVPN ו- CyberGhost ברכישות מקוונות פופולריות. בסך הכל הצלחנו לחסוך בין 50 ל -1,000 דולר, תלוי ברכישה.

קפוץ לאינפוגרפיה שלנו כדי לראות איך עשינו את זה, או עיין בממצאים המלאים שלנו בכל רכישה על ידי לחיצה על הסמלים למטה.

 • טיסה
  טיסה
 • השכרת מכוניות
  השכרת מכוניות
 • בתי מלון
  בתי מלון
 • סטרימינג
  סטרימינג
 • תוכנה
  תוכנה

כיצד לחסוך כסף בטיסה

מחיר כרטיסי הטיסה בדרך כלל משתנה בהתאם למיקום. אתרי טיסות משתמשים בהיסטוריית הגלישה שלך (שנאספה על ידי מעקב אחר קובצי Cookie) כדי לקבוע אם צפית בעבר בטיסה מסוימת באתר שלהם. אם יש לך, הם מעלים מחירים. השימוש ב- VPN מאפשר לך לעקוף זאת על ידי הסתרת היסטוריית הגלישה שלך, כך שאתרי טיסות לא יוכלו להעלות מחירים על סמך ביקורי החזרה.

בנוסף, המיקום ממנו אתה קונה את הכרטיס יכול לעשות את ההבדל הגדול. למעשה, מחקרים הראו שלעתים קרובות קמעונאים משתמשים בתמחור דינאמי כדי להחליט כמה הם יגבו מכם.

תמחור דינאמי מאפשר לקמעונאים מקוונים לגבות מחירים שונים על סמך כמה הם חושבים שמשתמש יבזבז, תוך התחשבות בגורמים כמו סוג מכשיר ומיקוד. לדוגמה, משתמשים הממוקמים במיקוד או במדינות עם ממוצע הכנסה גבוה יותר עשויים לראות מחירים יקרים יותר מקמעונאים מקוונים.

כדי לראות כיצד המיקום השפיע על מחירי הטיסות שלנו, השתמשנו ב- VPN כדי להשוות את מחירי הזמנת טיסה של יונייטד הלוך ושוב מנמל התעופה הבינלאומי קואלה לומפור במלזיה לשדה התעופה הבינלאומי בלוס אנג'לס בקליפורניה מ 20 מדינות שונות. הסכום המרבי שנחסך (בין המחיר הנמוך ביותר שנמצא דרך שרת בפולין למחיר הגבוה ביותר בארצות הברית) היה 1,121.29 דולר.

הזמנת טיסה מ- KUL ל- LAX

כיצד לחסוך כסף במכוניות שכורות

רכבים להשכרה הם הוצאה פופולרית נוספת שמשתנה במחיר בהתאם למיקום בו אתם נמצאים. התנודתיות במחירים לרכב להשכרה נגרמת ברובה כתוצאה מהיטלי מיקום, מיסים מקומיים ועלויות ביטוח שמשתנות בהתאם למדינה בה אתם נמצאים.

כדי להדגים זאת, בדקנו את מחיר שכירת מירז מיצובישי מ- Enterprise Rent-a-Car במשך שבוע בפילדלפיה משרת בארצות הברית ושרת בספרד. העלות לשבוע עבור ארצות הברית הייתה 265.76 דולר ללא מס; זה הגיע 400.74 דולר עם מס.

כאשר התבוננו במחיר המכונית משרת בספרד, המחיר היה 206,29 אירו (או 238.17 דולר) - במשך כל השבוע. הסיבה לכך היא שפרטי המס והעמלות כלולים במחיר השבועי של שכירות מאירופה, אך לא בעת ההשכרה בארצות הברית..

עלות כאשר כתובת ה- IP מוגדרת לארצות הברית:

עלות רכב להשכרה עם שרת ארה
מיסי רכב להשכרה עם שרת ארה

עלות כאשר כתובת ה- IP מוגדרת לספרד:

עלות רכב להשכרה בספרד
מיסי רכב להשכרה בספרד

מכיוון שלא לכל מדינה יש אתר Enterprise Rent-a-Car, השתמשנו גם בקיאק כדי לקבל ייצוג טוב יותר של האופן בו מחיר השכרת רכב משתנה במדינות שונות..

כשהתחברנו לשרת בארצות הברית, ראינו שהפרס שנקבע היה 492.00 $. עם זאת, מחיר זה השתנה באופן דרמטי כאשר שינינו את המיקום שלנו למדינות אחרות.

עלות כאשר כתובת ה- IP מוגדרת לארצות הברית: