ה- VPN הטוב ביותר לאיתור אנונימי

לעולם אל יסתובב בלי VPNאנו ב- TheBestVPN.com לעולם לא ממליצים על סיבוב בלי VPN ...


מציאת ה- VPN הטוב ביותר לטורנינג אינה משימה קלה.

ישנם כמה גורמים המעורבים בבחירת VPN אך ורק לצורך סיבוב. להלן החשובים ביותר:

 • סמכות שיפוט - רצוי מחוץ לארה"ב יחד עם 5, 9 ו 14 עיניים
 • מדיניות רישום - רצוי VPN שלא אוסף כל יומני
 • מהירות - VPN מהיר מספיק להורדת קבצים גדולים
 • מדיניות מרתקת - VPN שמאפשר סיבוב (VPNs רבים מגבילים ומייאשים את הטרנינג).

באמצעות VPN, אנשים המשתמשים בשטפים יכולים להסתיר את פעילותם מעיניהם המסקרנות של ספק שירותי האינטרנט שלהם, ובמקביל להקים שכבת אבטחה נוספת נגד פושעי סייבר המחפשים לנצל אותם..

זה נהדר, נכון?

פרט לכך ש- VPN רבים שבדקנו אינם מאפשרים סיבוב. חברות כמו Hoxx VPN וחולה יכולות להעניש משתמשים ולאסור סיבוב, תוך הגבלת חופש האינטרנט שלהן בתהליך.

זו הסיבה שמשתמשים המחפשים סיקור צריכים לדעת אילו VPNs ישמשו למטרותיהם ואילו לא. סקרנו עד כה 78 VPNs שונים, והנה VPNs הטובים ביותר לבילוי שמצאנו על סמך בדיקות בפועל..

7 VPNs הטובים ביותר לפרטיים & טרנינג אנונימי

להלן הרשימה שלנו עם 7 ה- VPN הטובים ביותר לטרנינג בשנת 2020:

1. NordVPN.com - רוב השרתים לסיבוב אנונימי

NordVPN לסיבוב

NordVPN נמצא לעתים קרובות בראש רוב רשימת המשאלות של VPN. מתברר שהם גם חזקים באותה מידה.

הם מהמתמודדים הלגיטימיים שאתה רואה כל הזמן מתחרים על המיקום הראשון בדירוג ה- VPN הטוב ביותר.

שירותי P2P כמו סיקור הופכים לזמינים בפארק השרתים הנרחב של NordVPN המונה מעל 5,200 שרתים שונים.

ומעל ל -4,500 מהשרתים שלהם מותאמים במיוחד עבור P2P. זה הרבה אפשרויות שונות שמשתמשים אוהבי BitTorrent שלהם.

נורד מגן על הפעילות הסוערת של המשתמשים שלהם עם אותם פרוטוקולי OpenVPN והצפנת AES-256 כמו Surfshark & ExpressVPN. הם גם לוקחים את הדברים צעד אחד קדימה, ומשלבים שני שרתים לחיבור אחד להגנה כפולה.

שוב, הוסיפו מדיניות קפדנית ללא רישום והמחשף להרוג VPN כדי להפוך את זה ל- VPNs המובילים והבטוחים ביותר אנונימיים בשוק..

מדוע NordVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר עבור P2P

נורד נותנת למשתמשים את היכולת להסתובב ללא גבולות, ולא מניחה כובע על רוחב הפס שלהם.

כמו כן, לנורד יש מחיר שאי אפשר לנצח, עם עלויות חודשיות מתחת לארבעה דולר לתוכנית לשלוש שנים.

... או קרא את סקירת NordVPN שלנו

2. Surfshark.com - אבטחה מיטבית לטורנינג / P2P

דף גולש המגלף

Surfshark מקיימת את הבטחותיהם להבטיח סיבוב מהיר ובטוח. VPN קל לשימוש זה אינו מאפשר רק סיבוב, אלא עושה זאת ללא גבולות: ללא מגבלת רוחב פס, ללא הגבלת חיבורים בו זמנית וכו '..

איסור הרתעה מותר בכל שרתי Surfshark, כולל מדינות בהן חל איסור על שיתוף P2P. עבור מדינות כאלה, Surfshark נוקט באמצעים נוספים על ידי ניתוב מחדש של תנועה לשרתים מיוחדים ידידותיים לסיקור בהולנד או בקנדה (תלוי במיקום המשתמש).

אותה פעולה יכולה לפעמים להיעשות באמצעות האלגוריתם האוטומטי שלה על מנת לבצע אופטימיזציה של רשת השרת לכל המשתמשים. זה חכם.

בנוסף לכל זה, הספק משתמש בהצפנה מודרנית בכדי לייעל את המהירות ולהעניק את חווית המשתמש הטובה ביותר. Surfshark מצפין את כל התעבורה באמצעות AES-256-GCM, השונה מעט מ AES-256-CBC נפוצה..

ההבדל בין השניים הוא מהירות. ל- AES-256-GCM אימות מובנה מה שהופך את תהליך ההצפנה לציון מהיר יותר, ובכך מאפשר מהירות רבה יותר. מצד האבטחה, זה בטוח כמו AES-256-CBC, אבל פשוט מהיר יותר.

Surfshark ממוקם באיי הבתולה הבריטיים, הנמצאים מחוץ לתחום השיפוט של בריתות עיניים 5, 9 ו 14. המשמעות היא ש- Surfshark הוא מחוץ להישג ידם של סוכנויות מעקב מרכזיות שיכולות להכריח אותם לשמור מידע על המשתמשים שלהם.

באופן טבעי, ה- BVI הוא מקלט בטוח למדיניות קפדנית של אי-רישום ו Surfshark אינו דבר יוצא דופן. הם לא מחזיקים יומנים וזה מושלם לבילוי ללא דאגות.

צילום מסך

באשר למדיניות הטרנינג, ל- Surfshark יש דף מיוחד לאנשים המחפשים VPN לטרנינג. הדף מסביר את מדיניותם בנושא סיבוב ואפילו מפרט את אתרי הביור הטובים ביותר ושירותי P2P.

מלבד כל זה, הם ה- VPN הזול ביותר בשוק, רק 1.99 דולר לחודש (תכנית לשנתיים), מדברים על מציאה ...

... או קרא את סקירת הגלישה שלנו

3. ExpressVPN.com - המהירות המהירה ביותר לאירועים & P2P

ExpressVPN לסיבוב

ExpressVPN מספק את כל היתרונות הסביבתיים, החל מאבטחה ועד סיבוב חינם. המשמעות היא שתוכלו להשתמש בטורנטים בכל אחד מאלפי השרתים שלהם ברחבי העולם.

אני יודע מה אתה חושב. "זה לא יכול להיות כל כך טוב." חשבתי את אותו הדבר.

לאחר מכן, ניסינו את זה בעצמנו.

ראשית, הם נמצאים באיי הבתולה הבריטיים. זה מציב אותם מחוץ לתחום השיפוט של בריתות המעקב העיקריות העלולות להכריח חברת VPN לבטל מידע על המשתמשים שלה.

זה, יחד עם מדיניות קפדנית ללא כניסה, הופכים את ExpressVPN לשותף סוחף אמין.

הגלישה הפרטית שלך נשארת פרטית הודות לפרוטוקולי OpenVPN שלהם, המגובים על ידי קידוד AES-256 ברמת הממשלה. איש, בשום מקום, לא מפצח קשר זה בזמן הקרוב.

לא רק ExpressVPN מאפשר סחרור, הם מעודדים זאת באופן פעיל למשתמשים שלהם. למעשה, יש עמוד שלם בקטע התמיכה שלהם שמוביל את המשתמשים באמצעות תוכנת uTorrent בשילוב עם ExpressVPN.

כיצד להשתמש בטרורנט עם ExpressVPN - -

החברה מסכמת את הצורך ב- VPN בפוסט בבלוג לשנת 2017 המדגיש את כמות הנתונים האדירה ש- ISP יכול לאסוף על לקוחותיהם. קטע חשוב במאמר זה מדבר על סיקור.

... או קרא את סקירת ExpressVPN שלנו

4. Mullvad.net - הטוב ביותר עבור משתמשי BitTorrent

VPN של Mullvad עבור סיקור

Mullvad מושלם לחוויה אנונימית באמת.

בסך הכל הם נכנסים למספר שש ברשימה שלנו. אבל הם נוחים בשלושת הראשונים להתעוררות בגלל האורך הקיצוני שנדרש כדי להגן על פרטיות המשתמשים.

Mullvad היא חברה שבדית. הם ה- VPN היחיד שנתקלנו בו ודורש שום מידע על לקוחותיהם. אפילו לא כתובת דוא"ל.

כשאתה נרשם, נותנים לך חשבון ממוספר וזהו!

הם גם לא מחזיקים יומנים כלל וכלל, מה שאומר שחווית השטף שלך תהיה פרטית לחלוטין. ולמרות ששוודיה ממוקמת בתחום השיפוט של הברית המורחבת 14 Eyes Surveillance, הם לא יכולים להעביר מידע אם אין להם שום דבר מהם.

כל ההטלה מוגנת עם אותו שילוב מנצח של פרוטוקולי OpenVPN, בשילוב עם הצפנת AES-256. כדי לשים את זה בפרספקטיבה, זו מערכת האבטחה שמשמשת את ה- FBI. אם זה יכול להגן על הסודות הלאומיים של ארה"ב, אתה יכול להיות בטוח שהוא יגן על ההורדות שלך.

נוסף על כך, הם מעודדים אמצעי תשלום אנונימיים כמו cryptocururrency. כל עסקאות הביטקוין הן פרטיות וסודיות, ומוסיפות שכבת אבטחה נוספת למולוואד.

Mullvad מעסיק גם מכשיר הרבעה VPN. משגיח הרוצח פיקוח אחר נזילות במנהרת ה- VPN שלך, ואם יתגלו נזילות העלולות לחשוף אותך, מכשפת ההילולה מפעילה אותך ומגבית אותך מהשירות. זהו קו ההצלה המגמה שלך, ומשהו שתמיד לחפש בו בזמן שאתה חוקר VPN.

Mullvad תומך בכל תוכנת BitTorrent, אך הם דוחפים בכבדות את השימוש ב- qBitTorrent למשתמשים שלהם.

הם לא חוסמים לקוחות של BitTorrent כמו uTorrent או BitComet, אך הם מציינים שהם לא מאמינים כי השירותים הללו בטוחים באותה מידה, ומציינים נוכחות של תוכנות פרסום מזיקות, הגדרות פרטיות לקויות והיעדר מיקור פתוח..

Mullvad הוא אחד מאותם VPN שאינם מאפשרים סיבוב בלבד, הם מחבקים אותו. באתר הרשמי שלהם יש עמוד שלם שמוביל את המשתמשים בתהליך.

 • למידע נוסף על Mullvad, עיין באתר הרשמי שלהם.
 • אם ברצונך לשמוע את חוות דעתנו המלאות על מולוואד, גם בעד ונגד, בדוק את הביקורת הרשמית שלנו בנושא Mullvad.

5. PerfectPrivacy.com - העברות העברת יציאת P2P

העברות יציאה הניתנות להגדרה

פרטיות מושלמת לסיבוב

VPN מספר שלוש בדירוג הכללי מגיע למקום הרביעי ברשימה זו.

פרטיות מושלמת מצפינה את הנתונים שלך באופן אנונימי. בדיוק כמו כולם ברשימה זו. אבל הם גם מציעים תמיכה מלאה ל- BitTorrent.

טוען שהוא האפשרות הטובה ביותר עבור הורדות P2P

בעוד שהחברה מעודדת סיבוב, הם מגיעים עם כמה הגבלות. רק שרתים ייעודיים מסוימים מוקצים ל- P2P מכיוון שאלו מהונדסים כדי לאפשר חיבורים אנונימיים של עד 1,000 Mbps.

גורם נוסף שהפיל את Perfect Privacy לאורך הרשימה שלנו היה מהירויות החיבור שלהם. ההשתתפות דורשת מהירות הורדה גבוהה, והבדיקות שלנו העלו כי ה- VPN הזה נאבק מעט בתחום זה.

זה מגיע גם בעלות גבוהה, כאשר חלק מהמשתמשים משלמים מעל 15 $ לחודש.

אך כשמדובר באנונימיות ופרטיות, פרפקט פרטיות מקיימת את שמה.

המידע שלך אטום מאחורי קיר אטום של פרוטוקולי מנהור OpenVPN והצפנת AES-256. כמה מפרוטוקולי המנהור האחרים המוצעים על ידי Perfect Privacy הם IPSec ו- SSH, בתוספת SOCKS5 ו- PPTP..

שפע אפשרויות זה אומר שמשתמשים מכל תחומי החיים יוכלו למצוא משהו שעובד בצורה מושלמת עבור המכשיר והחיבור שלהם.

מושלם-פרטיות ללא יומנים

'פרטיות מושלמת' אינה מחזיקה יומנים כלשהם. נקודה זו מגובה גם על ידי מדיניות הפרטיות הרשמית של Perfect Privacy. זה משהו שצריך לחגוג, שכן חברות VPN רבות משקרות לגבי מדיניות הכניסה שלהם.

ליתר דיוק, הבדיקות שלנו הראו כי Perfect Privacy היא תוכנית ללא דליפות וירוסים. הדבר האחרון שמשתמש ב- BitTorrent רוצה הוא להתפשר על ידי דליפות DNS ו- WebRTC או לפתוח תוכנה זדונית זדונית למערכת שלהם. זה בדיוק סוג הפגיעות ש- VPN מבשר נועד להגן מפני.

זהו VPN נוסף שמכיל מכשיר הורג מובנה, כך שגם אם יתגלו דליפות, האבטחה הסוערת שלכם עדיין הייתה מוגנת. הבעיה עם ההדלפות היא שלעתים קרובות הם לא מתגלים. כך שמשתמש מתעלם היה ממשיך לחשוב שהם היו בטוחים ובטוחים, כל עוד ספק האינטרנט שלהם צופה בכל מהלך שהם מבצעים. מכשיר הורג מנגד פגיעות זו.

אחת התכונות החשובות ביותר של Perfect Privacy היא חיבורים בו זמנית ללא הגבלה. זה בונוס עצום, מכיוון שזה אומר שאתה יכול לחבר את השירות הזה לכל מחשב בבית.

 • למידע נוסף על פרטיות מושלמת, עיין באתר הרשמי שלהם.
 • כדי לראות יותר מהמחשבות שלנו על VPN זה, עיין בסקירת ה- VPN המושלם שלנו לפרטיות.

6. PrivateInternetAccess.com - נהדר למהירות וביטחון

סמנכ

גישה פרטית לאינטרנט (PIA) מציעה למעלה מ -3,300 שרתים ב -32 מדינות לבחירה.

ראשית, זה פחות מ -3 דולר לחודש. זה מחיר שאינו ניתן לנצח. העלות היא רק אחת הסיבות לכך שדרגנו את ה- PIA כמספר התשעה VPN הכללי שלנו.

אך החשוב מכל, PIA לא מציבה גבולות סוחפים, ומספקת תמיכה P2P בכל רחבי פארק השרתים העצום שלהם..

רשת שרתים PIA

החברה אף פעם לא אומרת במפורש את המילים "סיקור" או "BitTorrent" באתר שלה, אך תומכת P2P מדברת בעד עצמה. זו הסיבה של- PIA יש מוניטין רב בכל הקהילה הסוערת.

גם PIA לא מרפה מאיתנו עם אפשרויות הצפנה ופרוטוקול חלשות. הם מספקים את פרוטוקולי המנהור המובילים ביותר של OpenVPN, יחד עם תקני הצפנה AES-128 ו- AES-256..

אמנם הם לא רושמים אף אחד ממידע השימוש שלך, אך הם עוקבים אחר כתובת הדוא"ל שלך ומידע התשלום שלך. זו לא עסקה אדירה מכיוון שאתה יכול ליצור כתובת דוא"ל חדשה שאינה קשורה למידע האישי שלך והיא מאפשרת לך לשלם באמצעות cryptocurrency שלא ניתן לעקוב אחריו.

 • למידע נוסף על PIA, עיין באתר הרשמי שלהם.
 • למידע נוסף על היתרונות והחסרונות של שימוש ב- PIA, עיין בביקורת הרשמית של VPN לגישה לאינטרנט פרטית.

7. TorGuard.net

TorGuard לצורך סיקור

ל- TorGuard, למרות שמו, אין שום קשר לדפדפן ה- proxy הפופולרי של TOR.

ה"טור "בשמו מייצג למעשה סיבוב. דירגנו אותו במקום ה 15 ברשימת ה- VPN הכללית שלנו, ומדיניות הטרנינג שלו היא חלק גדול מהסיבה שהיא מדורגת כל כך גבוהה.

כאן יש לך VPN נוסף ברשימת A עם כמה הטבות מעולות הקשורות לבליעה. חברה זו מציעה למעשה חבילה הכוללת פרוקסי המאפשר למשתמשים להסתובב במהירויות גבוהות יותר משירות ה- VPN שלהם. הם ממש מסתובבים על המוח.

TorGuard יוצא מגדרו לקבוע באתר הרשמי שלהם כי השרתים שלהם מותאמים לטורפים, והם אינם מטילים מגבלות על המשתמשים שלהם.

אנונימי את BitTorrent עם TorGuard

אך האם פעילותך המגעת מוגנת?

בהחלט.

הם מסכמים את רשימת ה- VPN הסוחרת המשתמשים בהצפנת OpenVPN ו- AES-256. העובדה שכל מוצר ברשימה זו משתמש בזיווג זה מראה עד כמה הם אפקטיביים ושימושיים באמת.

TorGuard מציעה מערכת אנונימית לחלוטין, שלא כוללת רישום כלשהו - עובדה שהם ממהרים להצביע בכמה תחומים באתר שלהם..

אז מדוע זה בתחתית הרשימה?

תחום השיפוט שלה נמצא בארצות הברית, מה שהופך אותה לחלק מברית המעקב עם חמש העיניים. לכן, אם הדוד סם יבוא לדפוק על דלתו של TorGuard, לא הייתה להם ברירה אלא לציית. כל מידע שהממשלה הפדרלית אוספת עליך ישותף עם המדינות החברות האחרות, הכוללות את בריטניה, קנדה, ניו זילנד ואוסטרליה..

לדעתנו זה דאגה עצומה. במיוחד אם אתה מתכנן להשתמש בפעילויות סוער כדי להוריד תוכן שיש בו מקורות רישומים.

 • למידע נוסף על TorGuard, עיין באתר הרשמי שלהם.
 • למידע נוסף על חוות דעתנו על מערכת זו, עיין בביקורת הרשמית של ה- VPN של TorGuard.

השוואת מדיניות אימה של VPN

מציאת ה- VPN המתאים לצורכי הטרור שלכם יכולה להיות קשה, אך ישנם כמה דברים עיקריים שכדאי לזכור כאשר מחליטים על אפשרות. בעת סיקור, אתה רוצה VPN שמאפשר סיבוב עם כמה שפחות מגבלות.

בנוסף, חובה להשתמש בספק VPN שאינו רושם אף אחד מהפרטים האישיים שלך. זה חשוב במקרה שנתוני משתמשים יתבקשו על ידי ממשלה או אכיפת החוק.

תוכלו להשוות בין מדיניות ההסתה והכניסה של כל ספקי ה- VPN שסקרנו בתרשים ההשוואה שלנו, להלן.

ספק VPN מדיניות מרתקת מדיניות רישום
AirVPN מותר אין כריתת עצים קפדנית
VPN אנונימי מותר אין כריתת עצים קפדנית
אסטריל מותר קצת כריתת עצים
AzireVPN מותר אין כריתת עצים חשובה
VPD של BitDefender מותר שטח אפור
VPGuard VPN מותר שטח אפור
VPN חוצץ מותר קצת כריתת עצים
ExpressVPN מותר אין כריתת עצים קפדנית
המהיר ביותר VPN מותר אין כריתת עצים קפדנית
FrootVPN מותר אין כריתת עצים קפדנית
הסתר את כל ה- IP מותר אין כריתת עצים חשובה
הסתר את ה- IP שלי מותר קצת כריתת עצים
מגן נקודה חמה מותר קצת כריתת עצים
נוזל VPN מותר קצת כריתת עצים
מולווד מותר אין כריתת עצים חשובה
NordVPN מותר אין כריתת עצים קפדנית
OneVPN מותר אין כריתת עצים חשובה
פרטיות מושלמת מותר אין כריתת עצים קפדנית
PIA מותר אין כריתת עצים קפדנית
PrivateVPN מותר אין כריתת עצים קפדנית
ProXPN מותר אין כריתת עצים קפדנית
SecureVPN מותר אין כריתת עצים חשובה
SlickVPN מותר אין כריתת עצים חשובה
StrongVPN מותר אין כריתת עצים קפדנית
SurfEasy מותר קצת כריתת עצים
כריש גולש מותר אין כריתת עצים קפדנית
TorGuard מותר אין כריתת עצים קפדנית
Trust.zone מותר אין כריתת עצים קפדנית
מנהרת דוב מותר אין כריתת עצים קפדנית
VPN.ht מותר אין כריתת עצים חשובה
VPNTunnel מותר שטח אפור
ZoogVPN מותר קצת כריתת עצים
אייס VPN מותר על שרתים מוגבלים קצת כריתת עצים
VPN Secure VPN מותר על שרתים מוגבלים קצת כריתת עצים
Avast SecureLine מותר על שרתים מוגבלים אין כריתת עצים קפדנית
BlackVPN מותר על שרתים מוגבלים אין קבצי יומן חשובים
CactusVP מותר על שרתים מוגבלים אין קבצי יומן חשובים
סמנכ"ל Celo מותר על שרתים מוגבלים אין קבצי יומן חשובים
GooseVPN מותר על שרתים מוגבלים אין קבצי יומן חשובים
הסתר מותר על שרתים מוגבלים אין כריתת עצים קפדנית
Ivacy מותר על שרתים מוגבלים אין כריתת עצים קפדנית
iVPN מותר על שרתים מוגבלים אין כריתת עצים קפדנית
ProtonVPN מותר על שרתים מוגבלים אין כריתת עצים קפדנית
PureVPN מותר על שרתים מוגבלים קצת כריתת עצים
VP4 RA4W מותר על שרתים מוגבלים אין קבצי יומן חשובים
בטוח יותר VPN מותר על שרתים מוגבלים אין כריתת עצים קפדנית
להאיץ מותר על שרתים מוגבלים אין כריתת עצים קפדנית
TigerVPN מותר על שרתים מוגבלים קצת כריתת עצים
VPN טורבו מותר על שרתים מוגבלים קצת כריתת עצים
VPN.ac מותר על שרתים מוגבלים אין קבצי יומן חשובים
VPNArea מותר על שרתים מוגבלים אין כריתת עצים קפדנית
VPNSecure.me מותר על שרתים מוגבלים אין כריתת עצים קפדנית
רישום רוח מותר על שרתים מוגבלים אין כריתת עצים קפדנית
Anonymizer אסור על חומר המוגן בזכויות יוצרים כריתת עצים מלאה
בטרנט אסור על חומר המוגן בזכויות יוצרים קצת כריתת עצים
BolehVPN אסור על חומר המוגן בזכויות יוצרים כריתת עצים מלאה
CyberGhost אסור על חומר המוגן בזכויות יוצרים אין כריתת עצים קפדנית
חופש F- מאובטח אסור על חומר המוגן בזכויות יוצרים קצת כריתת עצים
VPN של HideMyAss אסור על חומר המוגן בזכויות יוצרים קצת כריתת עצים
ibVPN אסור על חומר המוגן בזכויות יוצרים אין קבצי יומן חשובים
IPVanish אסור על חומר המוגן בזכויות יוצרים אין כריתת עצים קפדנית
מנהרה פרטית אסור על חומר המוגן בזכויות יוצרים שטח אפור
VPN ללא הגבלה אסור על חומר המוגן בזכויות יוצרים קצת כריתת עצים
VyprVPN אסור על חומר המוגן בזכויות יוצרים קצת כריתת עצים
DotVPN לא מורשה שטח אפור
Encrypt.me לא מורשה קצת כריתת עצים
VPN של הולה לא מורשה כריתת עצים מלאה
VPN ל- Hoxx לא מורשה קצת כריתת עצים
חיבור קספרסקי מאובטח לא מורשה קצת כריתת עצים
VPN Wi-Fi Wi-Fi פרטיות לא מורשה קצת כריתת עצים
PersonalVPN לא מורשה אין כריתת עצים קפדנית
זנמאט לא מורשה אין כריתת עצים קפדנית
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me