סקירת TorGuard

למרות השם, TorGuard לא קשור למעשה ל- TOR או לשירות פרוקסי אחר שאנשים משתמשים בו כדי לגשת לרשת העמוקה..


VPN של TorGuard נוצר בעיקר לצורך סיבוב, אך כעת צמח לשירות VPN גלובלי גדול יותר אשר נעשה בו שימוש רב..

עכשיו כשיש לנו את זה מהדרך, אני יכול להתחיל לדבר על זה אם זה VPN טוב או לא.

האם כדאי להשתמש ב- TorGuard? בוא נגלה…

סקירת VPN של TorGuard

דרג כולל: # 15 מתוך 78 VPN
תועלת: 3/5
קבצי יומן: אין מדיניות רישום
מיקומים: 55 מדינות, 3000+ שרתים
תמיכה: תמיכה 24/7. צ'אט חי, כרטיסים ומוקד טלפוני
סיקור:  אימה מותר
נטפליקס: כן 1/5
הצפנה / פרוטוקול: 256 סיביות AES, OpenVPN ועוד
עלות: 4.17 $ לחודש
אתר רשמי: www.torguard.net

דף הבית של TorGuard

פרוגי TorGuard +

1. ארוז עם תכונות חיוניות וחשובות

TorGuard מגיע עם הרבה תכונות חשובות והטבות, כגון:

 • IP אנונימי
 • אימה מותרת
 • 5 חיבורים בו זמנית
 • פרוטוקולי OpenVPN / PPTP / L2TP / IPsec / SSTP / iKEV2
 • 3000+ שרתים
 • 55 מדינות (אומת לאחרונה ב- 16 במרץ 2019)

כמובן שכל התכונות הנוחות בעולם לא יעזרו לכם אם ה- VPN שלכם אינו מאובטח. למרבה המזל, TorGuard מעסיקה כמה מהטכנולוגיות המודרניות הטובות ביותר לשמירה על ביטחון הנתונים שלך.

ראשית, הוא תומך במגוון רחב של פרוטוקולי VPN: OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec, SSTP ו- iKEV2. אז אם אתה צריך לעבור לפרוטוקול אחר, או שאתה פשוט מעדיף לא להשתמש ב- OpenVPN הסטנדרטי בתעשייה, יש לך המון אפשרויות. (כמובן, אני בדרך כלל ממליץ על OpenVPN אם אתה יכול להשתמש בזה.)

אתה יכול גם להשתמש בהצפנה AES-256, שהיא התקן התעשייתי להגנה חזקה. ישנן אפשרויות אחרות אם אתה רוצה אותן, אך השימוש בהצפנה של 256 סיביות הוא הדבר הטוב ביותר עבור שמירה על ביטחון.

שרתי ה- DNS המאובטחים של TorGuard והגנת הדליפות המובנית של DNS ו- IPv6 מוסיפים רמת אבטחה נוספת. בעוד שחלק מה- VPNs אומרים לך לכבות את ה- IPv6, ל- TorGuard יש אפשרות מובנית למניעת דליפות, וכך חוסכת לך את הטרחה להבין כיצד לחפור בהגדרות המחשב שלך כדי לבצע את ההתאמות. זה משהו שאני מאוד אוהב לראות.

יש לך גם אפשרות לכבות לחלוטין את חיבור האינטרנט שלך כאשר TorGuard אינו פועל כדי להבטיח שאתה מוגן תמיד כשאתה באינטרנט. אין עוד שוכח להפעיל את ה- VPN שלך!

ולסיום, תוכלו להשתמש ב- TorGuard Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Ubuntu, Chrome, Firefox, ושני נתבי DD-WRT וגם עגבניות. לא משנה מאיפה התנועה שלך מגיעה, אתה יכול להגן עליה באמצעות TorGuard.

2. ביצועי מהירות סולידית

בבדיקות שלנו על חיבור של 100 מגה-ביט לשנייה, TorGuard הצליח למשוך מהירות הורדה מכובדת של 54 Mbps. זה לא המהיר ביותר בחוץ, אבל זה מספיק מהיר כמעט לכל דבר שתצטרך. להלן תוצאות הבדיקות שלנו בשרתים שונים ברחבי העולם:

מבחן מהירות TorGuard

שרת ארה"ב (ניו יורק)

 • פינג: 120ms
 • הורדה: 31.66 Mbps
 • העלאה: 31.16 Mbps

שרת האיחוד האירופי (אמסטרדם)

 • פינג: 40 מס '
 • הורדה: 53.83 Mbps
 • העלאה: 49.31 Mbps

שרת אסיה (הונג קונג)

 • פינג: 296ms
 • הורדה: 9.59 Mbps
 • העלאה: 12.62 Mbps

שרת בריטניה (לונדון)

 • פינג: 46ms
 • הורדה: 38.56 Mbps
 • העלאה: 47.78 Mbps

השרת מבוסס הונג קונג סבל מאוד במהירות ההורדה, כך שאם אתה מתכוון לניתוב דרך שרתים אסייתיים, אולי תרצה לקחת זאת בחשבון. אחרת, המספרים די טובים מסביב.

3. מחויבות לטרנינג

הרבה אנשים משתמשים ב- VPN לצורך סיבוב, אבל זה יכול להיות קשה לדעת אם אתה יכול להיענש על כך או לא. אף ספק VPN לא מתכוון להגן על כוונה על פעילות לא חוקית, אך חלקם חיוביים לביקורת יותר מאחרים. TorGuard הוא אחד מהם - זה נכון בשם.

העובדה שאתה יכול להשיג חבילה עם פרוקסי המיועדת אך ורק לסיבוב במהירויות גבוהות יותר ממה שאתה עלול להשיג ב- VPN מעידה על מסירות החברה.

TorGuard גם מצהיר כי השרתים שלהם "מותאמים לביצועים הטובים ביותר האפשריים בעת הורדת טורנטים." הם לא אומרים מה זה אומר, ויש סיכוי סביר שזה רק דיבור שיווקי, אבל זה עדיין סימן טוב.

ולמרות שקשה לדעת כמה שרתים וכמה מדינות מייצג TorGuard (מכיוון שיש מספרים שונים בכל אתר האינטרנט שלהם), יש להם מבחר בינלאומי רחב, שאמור לעזור לך לבצע אופטימיזציה למהירויות הסיבוב שלך.

4. כתובות IP ייעודיות לזרם

אם אתה מתכנן להשתמש ב- TorGuard לקבלת גישה לנטפליקס או לשירות סטרימינג אחר, תוכל לנצל את כתובות ה- IP הייעודיות שלהם. זה מאפשר לך לגשת לשירות הסטרימינג מכתובת IP שאינה מקושרת ל- TorGuard ... מה שאומר שאתה צריך לקבל גישה עקבית מאוד ללא שגיאות proxy.

זה נהדר, נכון?

כן, אבל זה יעלה לך. כשאתה משלם עבור ה- VPN שלך, אתה יכול לבחור כתובת IP ייעודית כתוספת תמורת 16 דולר נוספים.

תמחור מלא של TorGuard בשנת 2018

זה לא הרבה, אבל זה כן מוסיף לחשבון. זה יכול להיחשב כדבר חיובי, מכיוון שכתובת ה- IP הייעודית שימושית ביותר; אך VPNs אחרים מציעים הזרמת Netflix מוצלחת ללא עלות נוספת. אז תצטרך לשקול את העלות בעצמך.

5. אבטחה והתגנבות סולידית

מגוון פרוטוקולי VPN, כולל OpenVPN, הצפנה מוצקה, והיכולת להסוות את תנועת ה- VPN כתנועה רגילה כדי לעקוף חוסמי VPN, כל אלה הופכים את הבחירה הטובה לכל מי שחשש מעקב או צנזורה. הסתרת תנועת ה- VPN שלך אינה תמיד יעילה במאת האחוזים, אבל אני רוצה לראות ש- VPN נותן לזה זריקה.

זה גם נוטה לעזור בדברים כמו הזרמת נטפליקס במדינות אחרות.

6. לא התגלו דליפות

TorGuard הוא עוד VPN נטול דליפות על פי הבדיקות שלנו.

העברנו את אותה סדרת המחאות שכל VPNs שלנו מתמודד איתן. וטור-גארארד עבר בצבעים מעופפים.

זו ללא ספק חברה שאכפת לה מדליפות. הם יצאו מגדרם ליצור מוצר מאובטח וגיבו זאת באמצעות מתג להרוג מובנה. חשוב על מתג להרוג כמו תרמיל בריחה על ספינת כוכבים. (איפה אתה טרקים?)

אם הספינה עולה תחת אש, הצוות נכלא בביטחון באמצעות תרמיל הבריחה. מתג להרוג הוא מושג דומה. אם מתגלה דליפה, מתג ההמתנה מופעל, מסיים את הפגישה ושומר על שלמות הגלישה.

מבחן דליפת IP של TorGuard

בנוסף, קבצי ההתקנה היו גם נקיים כמו שהם מגיעים!

מבחן וירוסטוטלי קשה

7. אין רישום

מדיניות רישום TorGuardנלקח מדף השאלות הנפוצות שלהם

TorGuard מאוד ברור לגבי מדיניות הרישום שלה:

TorGuard.net לא אוחסן ולא רושם תנועה או שימוש כלשהו מהרשת הפרטית הוירטואלית (VPN) או ה- Proxy שלה.

השירות אוסף ממך מידע כשאתה קונה את המוצרים שלהם, אבל זהו. מה שאומר שהם לא ימכרו את המידע שלך למפרסמים ולא ימסרו אותו, אפילו אם אכיפת החוק תופיע עם צו.

ולמרות שלא היה קל לברר היכן מטה TorGuard נמצא (ולא ניתן לאמת אותו למעשה), גיליתי שהם נמצאים בארה"ב, פלורידה, מה שגורם לי לשרוט קצת את הראש ...

8. שירות לקוחות חי 24/7 

יש כמה דברים שאני שונא יותר משירות לקוחות מעצבן.

יש לי (ממש תרתי משמע) החרמת מותגים עם מוצרים באיכות גבוהה פשוט כי מצאתי ששירות הלקוחות שלהם לא יעיל וגס רוח גס.

למרבה המזל, שירות הלקוחות שמציע TorGuard הוא מהטובים שראיתי בענף. הם מציעים תמיכה 24 שעות ביממה דרך מוקד טלפוני, צ'אט חי וכרטיסי תמיכה.

ובניגוד לחברות מסוימות בענף (PIA), TorGuard מציעה למעשה תמיכה 24/7, ולא רק מערכת כרטיסי תמיכה מפוארת..

החלטתי לבדוק את מערכת הצ'אט החיה 24/7 של TorGuard בעצמי כדי לראות אם הם יכולים לעמוד בהבטחותיהם והופתעתי לטובה.

בסביבות השעה 19:37 בזמני הגשתי שאילתת תמיכה גנרית כדי לאמוד את זמן התגובה של החברות. ורק כעבור 5 דקות הופתעתי לטובה לקבל את התגובה הבאה.

צ'אט חי של TorGuard

אף על פי שצוות התמיכה שלהם לא יכול להיות מהיר כמו Buffered או ExpressVPN, אם אתה יכול לעכב את זמן ההמתנה של חמש דקות, TorGuard מספק שירות לקוחות מעולה ויעיל שמציב אמת מידה לכלל הענף..

9. נטפליקס תעלה תוספת, אך אחד מכל ארבעה עובדים

ה- VPN הבסיסי שלהם לא עובד עם Netflix (וגם שירות ה- Proxy שלהם לא).

חבל כי כאשר השתמשתי ב- VPN שלהם, גם לא יכולתי לקבל גישה לנטפליקס. יש לי את השגיאה הבאה:

torguard ונטפליקס

כשיצרתי קשר עם תמיכת הלקוחות שלהם, הם אמרו לי שאני צריך לקנות "IP ייעודי" שעולה 7.99 דולר לחודש נוסף בנוסף ל- VPN היקר..

ברצינות?

כמעט 30 $ לחודש רק לגישה לנטפליקס שתוכלו לעשות עם NordVPN והיא עולה רק 3.49 דולר.

הנה מה שסוכן התמיכה כתב לי:

תמיכה בטורגוארד

בסדר. אבל הנה הנושא.

זה עדיין לא עבד בשרתים הבאים:

 • ארצות הברית: דאלאס
 • קנדה
 • הולנד
 • הממלכה המאוחדת

לסיום בחיוב, הגענו לשרת הניו יורקי לעבוד כראוי. זו הסיבה שזה עדיין מופיע כאן תחת המקצוענים, למרות שרק 1/4 עובדים.

עם זאת, ניתן היה לצפות ביחס טוב יותר למכירות הגדולות. אז אני ממליץ לבדוק את מיטב ה- VPN של Netflix הטובים ביותר שמצאנו אם זו נקודת המכירה שלך.

חסרונות TorGuard -

1. קוד גנוב

עוד בשנת 2015 פרסמה VPN.ac בלוג מפורט אודות הדמיון בין סיומת הדפדפן שלהם לבין התוסף של TorGuard. הקוד היה כמעט זהה, מה שרמז כי ייתכן ש- TorGuard העתיק אותו.

עם זאת, VPN.ac גם ציין כי לגרסת התוסף של TorGuard היו כמה פגיעויות אבטחה בולטות שלא היו קיימות בתוסף שלהם. פגיעויות אלה יכולות היו להביא לדליפת נתוני המשתמשים. למרבה המזל זה לא קרה (עד כמה שמישהו יודע, בכל מקרה).

TorGuard ביצע במהירות כמה שינויים בהרחבה שלהם, אך מעולם לא השמיע הערה ציבורית מספקת כדי להסביר את מעשיהם או להתנצל.

בעוד שתקופת השיפוט הספציפית הזו לא עשויה להשפיע על האבטחה או הפרטיות שלך בעת השימוש ב- TorGuard, היא עדיין מדאיגה. אם הם העתיקו את הקוד בצורה שגויה מחברה אחת, הם יוכלו לעשות זאת שוב. נראה שלא סביר שהם יטעו את אותה הטעות פעמיים, אך זו לא תהיה הפעם הראשונה.

תצטרך רק להחליט בעצמך כמה גדול עסקה זו.

2. אפליקציות צד שלישי נדרשות ב- iOS וב- Android

כדי להשתמש בשירותי ה- VPN של TorGuard במכשיר הנייד, תזדקק לאפליקציית iOS או Android. אך תצטרך גם את אפליקציית OpenVPN Connect.

זה עניין גדול? לא, כנראה שלא. אבל העובדה שאתה זקוק לאפליקציה אחרת לגמרי בכדי לגרום ל- VPN לעבוד היא מעצבנת, והיא מוסיפה שלב נוסף למה שאנחנו מעדיפים להיות תהליך פשוט מאוד. VPNs אחרים שמציעים אפליקציות סלולריות בדרך כלל מוצאים דרך לגרום להם לעבוד מבלי לדרוש אפליקציה של צד שלישי.

3. שיפוט בתוך 14-עיניים

כפי שציינתי לפני רגע, TorGuard הוא ספק VPN ואין לו שום קשר עם TOR, דפדפן האינטרנט העמוק. TorGuard קובע כי ה"טור "בשמם הוא התייחסות לשטפים, והגנה על המחשב שלך בזמן שאתה משתמש ב- BitTorrent.

עם זאת, נראה כי TorGuard בבעלות חברה בשם VPNetworks LLC:

Vpnetworks, LLC
618 E South St
אורלנדו, FL 32801

למרבה הצער, משמעות הדבר היא שהם נמצאים בארה"ב שיכולים לבקש מחברות VPN לטפל במידע שיש להם על הלקוחות שלהם (רמז: HideMyAss).

הרבה יותר בטוח להשתמש ב- VPN שנמצא ב- BVI, בפנמה או אפילו בשוויץ.

קרא כאן יותר על החשיבות של 14 ברית עיניים.

תמחור טורגארד, תוכניות & עובדות

לא קל למצוא את כל המחירים הללו באתר TorGuard, ואם אתה רוצה לרכוש תוכנית חבילה במשך יותר מחודש, ייתכן שתקשה. אבל אם תיצור קשר עם תמיכת הלקוחות של TorGuard, הם צריכים להיות מסוגלים לחבר אותך לתוכנית שאתה מחפש.

להלן האפשרויות שלך (שלא בדיוק ברורות באתר TorGuard) לתמחור VPN:

אפשרויות תמחור של TorGuard

 • תוכנית VPN חודשית: 9.99 $
 • תוכנית VPN רבעונית: 19.99 $
 • תוכנית VPN חצי שנתית: 29.99 דולר
 • תוכנית VPN שנתית: 59.99 $
 • תוכנית VPN דו-שנתית: 99.99 $

כפי שניתן היה לצפות, התוכנית הדו-שנתית היא החסכונית ביותר, ועומדת על קצת יותר מ -4 דולר לחודש. אמצעי התשלום נעשים באמצעות PayPal, כרטיסי אשראי, Cryptocurrency ועוד.

בסך הכל, ל- TorGuard יש מחירים סולידיים. הם גם לא הזולים ביותר, אבל הם גם לא הכי יקרים. אם אתה רוצה פרוקסי בנוסף ל- VPN שלך, זה שירות קשה לנצח.

לכל התוכניות שלהם יש אחריות להחזר הכסף למשך 7 ימים. להלן סקירה כללית מה שאתה יכול לצפות מ- TorGuard:

 • אין כריתת עצים: כן.
 • קלות תוכנת ה- VPN: לא השימושיות הטובה ביותר, בית ספר קצת ישן 3/5.
 • עמלות נסתרות & סעיפים: אף אחד.
 • מכירות מכירה: מכירה של דוא"ל פרוקסי ואנונימי.
 • גישה מיידית לאחר התשלום: לקח ~ 20 דקות לאמת תשלום PayPal.
 • דליפות DNS: אף אחד.
 • סמכות שיפוט: פלורידה, ארה"ב.
 • פרוטוקולים: OpenVPN, IPSec, PPTP & L2TP.
 • מתג כיבוי: כן.

האם אני ממליץ על TorGuard?

למרות מספר נקודות חוזק בולטות, אני לא ממליץ להשתמש ב- TorGuard.

מצד שני, אני גם לא מזהיר אותך מפני השימוש בזה. זה לא ש- TorGuard הוא רע; זה פשוט שיש הרבה VPN בחוץ שהם טובים יותר.

ל- TorGuard יש אבטחה רבה, אך כך גם רוב ה- VPN הגדולים האחרים. יש לו מהירות מכובדת, ואילו אתה יכול לקבל מהירויות מהירות בוערות אם אתה מקבל את הספק המתאים. המחירים שלו טובים, אך לא גדולים. זה תומך בסיבוב, וזה נחמד, אך יעלה לך תוספת אם אתה רוצה כתובת IP ייעודית לזרמת נטפליקס (ועדיין רק 1/4 עבדו). ואז יש את אי הנוחות (והבלתי מוסריים הפוטנציאליים) בטור חסרונות.

VPN אלטרנטיבי

אנו בטוחים שצוות TorGuard מנסה להוציא את המוצר הטוב ביותר שהם יכולים. ואני מוחא להם כפיים על כך. אבל זה עדיין לא ממש שם, במיוחד במחיר שהם גובים. יתכן שהתמקדות בפרוקסי אקספרס, VPN ושירות דואר אלקטרוני מאובטח מקשה על ביצוע של אחת ממערכות אלה..

אבל בסופו של דבר, TorGuard פשוט לא מציע מספיק למחיר.

עם זאת, אם אתה מחפש משהו טוב יותר, שקול לקרוא ביקורות של NordVPN, Surfshark או ExpressVPN. שניהם מדורגים גבוה בביקורות ה- VPN שלנו.

הוסף ביקורת משלך

האם השתמשת בעבר ב- TorGuard בעבר? אם כן, איך הייתה החוויה שלך? אני תמיד מעוניין לשמוע מה יש לחובבים אחרים לומר על ה- VPN שאני סוקר! תודיע לי להלן.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me