כיצד להסתיר את כתובת ה- IP שלי

הסתרת כתובת IP די פשוטה אם אתה יודע באילו כלים להשתמש.

אם אתה כמוני, מישהו שרוצה להסתיר את ה- IP שלי כדי לקבל גישה לאתרים חסומים גיאוגרפיים, לשלול איסורי IP ופשוט להישאר בעילום שם, המשך לקרוא.

להלן, פירטתי 6 דרכים מוגנות בפני טיפש להסתיר את כתובת ה- IP שלך כולל שמירה על חיבור האינטרנט שלך מוצפן ואנונימי לחלוטין.

מהי כתובת IP?

בואו ראשית להוציא כמה יסודות מהדרך.

ה מרשתת, להיות לא יותר מאשר קבוצה עצומה של ביןמחובר נטועובד, דורש מערכת לביסוס תקשורת בין רשתות אלה. ה פרוטוקול אינטרנט, מכונה בדרך כלל IP, היא הטכנולוגיה העיקרית שאחראית על חיבור זה. IP מחויב להגדיר, לבנות ולמסור חבילות מידע מנקודה A לנקודה B.

כתובות IP אינן אלא מזהי מערכות. בגרסה הרביעית של פרוטוקול האינטרנט (IPv4), כתובות IP מוגדרות כמספר 32 סיביות; x.x.x.x איפה איקס הוא ערך בין 0 ו 255.

להלן מספר כתובות IP תקפות:

 • 123.45.67.89
 • 8.8.8.8 - כתובת IP שהוקצתה לגוגל
 • 140.247.224.81 - כתובת IP שהוקצתה לאוניברסיטת הרווארד

לכל מערכת, המחוברת לאינטרנט, יש כתובת משלה; כמו כתובת הבית שלך או לוחית הרישוי של המכונית שלך. לכל מערכת חייבת להיות כתובת IP ייחודית, המוקצית לאותה מכונה, ומכונה זו בלבד. משמעות הדבר היא שלטלפון שלך, למחשב הנייד, למחשב העבודה ולמדפסת שלך, כולם כתובות IP שונות.

כל משתתף באינטרנט יש ל שתהיה לך כתובת IP כדי להתחבר אליה.

האופן שבו פועל ה- IP, כתובות IP הן מידע רגיש כאשר הם מצביעים על מיקום המערכות שאליהן מוקצים. זה בלתי ניתן לעיקול, שכן המיקום הפיזי של המכונה המחוברת הוא בדיוק המידע הדרוש לפרוטוקול האינטרנט כדי ליצור את החיבור היעיל ביותר..

כך אני יודע שכל IP שמתחיל ב- 140.247 יוקצה לאוניברסיטת הרווארד ואיך אני יודע לאן אתה מבוססות על ידי הסתכלות בכתובת ה- IP שלך.

6 דרכים להסתיר את כתובת ה- IP שלך

עיין בשש הדרכים הבאות לשינוי כתובת ה- IP שלך.

1. קבל תוכנת VPN

כנראה שהדרך הטובה והנוחה ביותר לשינוי ה- IP שלך היא לבחור שירות VPN טוב.

הנה מה ש- VPN עושה:

 • הסתר את כתובת ה- IP שלך
 • מצפין את תנועת האינטרנט שלך
 • מאפשר סיקור בבטחה
 • מאפשר לך גישה לאתרים חסומים גיאוגרפיים כמו Netflix ו- Hulu.

כפי שאתה יכול לראות, היתרונות של רשת פרטית וירטואלית זהים בדיוק ליתרונות של שינוי כתובת ה- IP שלך.

אין שום הפתעה כאן; VPNs מקצים כתובת IP חדשה למערכות המחוברות אליהם. כשאתה מתחבר לרשת וירטואלית, תקצה לך כתובת IP שנייה, אשר מזייפת את כתובתך האמיתית.

כיצד פועלות רשתות וירטואליות פרטיות

הגדרת לקוח ה- VPN שלך אורכת דקות, וברגע שאתה מסודר, התחברות אליו ובכך לשנות את ה- IP שלך מתרחשת בלחיצת כפתור.

"זה נהדר, אנדריי, אבל איך VPN משנה את כתובת ה- IP שלי?"

שאלה נהדרת - אני נרגש לספר לך.

בזמן שאתה מחובר ל- VPN, ספק ה- VPN יקצה לך כתובת IP וירטואלית. בעוד שכתובת ה- IP האמיתית שלך עדיין תשמש לחיבור ל- VPN האמור, כל התעבורה האחרת תנהג דרך הרשת הפרטית שלך וככזו תעבורה חיצונית זו תתחבר רק לכתובת ה- IP הווירטואלית השנייה שלך..

אני ממליץ על NordVPN (3.49 $ לחודש) מכיוון שהיא ללא ספק תוכנת ה- VPN האנונימית והאמינה ביותר שבדקנו עד כה. היא מאובטחת והיא לא אוהבת את כתובת ה- IP שלך. אתה יכול לבחור מבין 1500 השרתים שלהם (IP שונים). תוכל לקרוא את סקירת NordVPN שלנו כאן.

אפשרות שירות VPN טובה נוספת (בעלות זולה יותר) היא Surfshark ($ 1.99 דולר לחודש) ו- ExpressVPN.

2. השתמש בפרוקסי - איטי יותר מ- VPN

כיצד פועלים פרוקסי

שרתי פרוקסי הם כלים קטנים ומעולים המשמשים כגשר בזרימת התעבורה באינטרנט. שרתים איש-באמצע אלה מחברים את מנות המידע שלך ליעדן הרצוי תוך כדי שינוי המראה שלהם בזמן שהם עוברים דרך ה- Proxy.

במונחים פשוטים יותר, שרת ה- Proxy מיירט את התנועה שלך ומשתלט על החיבור שלך. מכאן, כל מה שאתה עושה, שרת ה- proxy חוזר; זה משקף את ההתנהגות שלך. שרתי היעד (אתרים אליהם תרצה לגשת) חושבים על ה- proxy היא התנועה שלך.

היופי במערכת זו הוא שאתה יכול להתחבר לכל שרת פרוקסי בעולם.

נניח שאתה רוצה לגשת ל- BBC הבריטי. מהר מאוד תגלה שרוב התוכן שלהם חסום ובלתי נגיש לאנשים מחוץ לבריטניה. נכנס שרת ה- Proxy. אתה מתחבר לפרוקסי ולווילה מבוססת בריטניה - לכל דבר ועניין, אתה מעתה בריטי כמו דג צ'יפס.

שרתי פרוקסי יעילים מאוד בצרכי פרופיל נמוך כמו עקיפת תוכן חסום גיאוגרפי או מגבלות IP.

היכולת להסוות את כתובת ה- IP האמיתית שלך היא המקום בו מסתיימים הדמיון בין VPNs ו- Proxies.

למרות שהם יותר מיומנים בטיפול בתכנים מוגבלים גיאוגרפיים של Netflix, פרוקסי לא יכולים להתחרות בשכבות האבטחה הרבות של VPN. שרתי פרוקסי אינם מצליחים להצפין את כתובת ה- IP שלך, או לא מצפינים את הנתונים שלך ולא מוציאים ממנה כל סמנים שניתן לזהותם. נוכלים לא יעשו דבר כדי להגן עליכם מפני עיניהם המסקרנות של ספק שירותי האינטרנט, הממשלה או כל מי שיש לו גישה לנתונים שלכם.

ההבדל הגדול האחרון בין פרוקסי ל- VPN הוא היעדר המקיף של זיוף. בעוד VPN יצפין את כל הנתונים הנכנסים ויוצאים מהמערכת שלך, פרוקסי ירתק תנועה על בסיס יישום..

נניח שאתה מחבר את דפדפן האינטרנט שלך לשרת פרוקסי. גדול! אתה יכול לראות את כל הנטפליקס שאתה רוצה, אל תעבור לקבצי מבט, עם זאת. ה- Proxy שלך לא יורט על התנועה הסוערת שלך וה- ISP שלך יכול לראות בקלות מה אתה עומד.

קריאה נוספת: הבדל בין VPN לפרוקסי

3. השתמש ב- TOR - בחינם

TOR, על שם הפרויקט המקורי "נתב הבצל" הוא לקוח חינמי המחבר אותך באופן אנונימי לרשת שרתים המופעלת על ידי התנדבות. זה מאפשר לך להקצות כתובת IP חדשה, באותו בסיס של לקוח VPN.

מבנה רשת TOR

לטור, המכונה גם רשת "כהה / עמוק", היתרון הנוסף מאפשר לך לגשת לאתרי אינטרנט, אחרת אינם נגישים עם דפדפנים רגילים. לאתרי "בצל" כאלה יש שמות דומיינים שונים מאוד מכיוון שהם נוצרים לרוב באופן אקראי.

בדוק את שם הדומיין של מנוע החיפוש האנונימי DuckDuckGo:

 http://3g2upl4pq6kufc4m.onion

TOR בהיותה רשת נגישה, חינמית ואנונימית רחבה, היא הפכה למוקד פעילות פלילית. כמו כן אחת הסיבות לכך שתוכלו להיות ברשימה "אם אתה ניגש ל- TOR, נתח גדול ממשתמשי הרשת מתחבר אליו לביצוע עסקאות לא חוקיות. החל מזהויות כוזבות לסמים כבדים ואפילו נשק.

חיסרון גדול נוסף של TOR הוא זמני הטעינה האיטיים ביותר. זמני הטעינה הארוכים הללו מתבססים על הנתיבים הלא יעילים והארוכים עם מנות הנתונים שלך, מועברים משרת לשרת עד שהם סוף סוף מגיעים ליעדם. כל זה כמובן נעשה בשם הבטיחות.

אל תטעו, TOR אינו אטום לחלוטין לתחבולות. פגיעויות תוכנה מסוימות ושגיאות מנהלי אתרים יכולות להיות מנוצלות על ידי סוכנות ממשלתית.

קריאה נוספת: טור מול VPN (מה ההבדל)

4. השתמש ברשת סלולרית - איטית ולא מוצפנת

דרך מהירה לשנות את כתובת ה- IP שלך, אם אתה חושש שנפגעה שלך, היא להשתמש בנתוני הטלפון הנייד שלך. מכיוון שהיא מערכת אחרת, תהיה לה כתובת IP שונה.

זה כמובן לא מהווה תחליף לתחנת עבודה של מחשב נייד / מחשב. זה עשוי לסייע לך במצבי חירום נדירים, כאשר ברור כי ה- IP שלך מותקף, אך מחוץ לזה, ההסתמכות על נתונים ניידים היא גם לא יעילה וגם קצרת ראייה.

5. התחבר לאינטרנט אלחוטי ציבורי - לא מאובטח

מכיוון שכתובות IP אינן נוסעות איתך, השימוש במחשב הנייד שלך כדי להתחבר לרשת ה- Wi-Fi הפתוחה של בית קפה הוא דרך קלה לשנות את כתובת ה- IP שלך. בדומה לנתונים ניידים, זו אינה שיטת שינוי IP יעילה, וגם לא דרך ברת קיימא לגלישה אנונימית & בצורה מאובטחת.

למרבה הצער, ישנם סיכונים רבים בעת שימוש ברשתות נקודות חמות פתוחות כאלה.

6. התקשר לספק השירות שלך

האמת המרה היא שיש לנו השפעה אפסית לאיזו כתובת IP נקבעו למערכות שלנו. אנחנו יכולים רק לשאול או לכפות עלינו אניnternet סארוויזה ערוכבים לשנות את ה- IP שלנו עבורנו.

ישנם שני סוגים של כתובות IP אשר ספק האינטרנט שלך יקצה לך. סטטי ודינמי. קשה לשנות IP IP סטטי מכיוון שתצטרך לעבור תהליך ממושך עם ספק שירותי האינטרנט שלך. למרבה המזל, רוב ספקי האינטרנט יקצו IP-דינמיים.

לשאול יפה, אז אמא חשבה אותי, זה תמיד צעד ראשון. קורא את שלך ספק שירותי אינטרנט ופשטות לבקש שינוי IP יעשה את העבודה לעתים קרובות, אם כי יתכן שתצטרך לעמוד בפני כמה שאלות בלתי צפויות וקדימה לגבי המוטיבציה שלך מאחורי בקשה כזו. נראה להם שאומרים להם שאתה מלמד בן או אח צעיר את יסודות הרשת.

כפה שינוי IP על ידי ניתוק חיבור המודם שלך

אם נחמד נכשל, דרך קלה לנסות לכפות שינוי IP על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך, היא לבטל את הנעילה של המודם ולחבר אותו מחדש לאחר זמן מה. על ידי ניתוק החיבור שלך לספק שירותי האינטרנט שלך, סביר להניח שתוקצה לך טווח IP חדש. עם זאת, הדבר פועל רק אם אתה פועל על מכשירי IP דינמיים. עליכם להישאר מנותקים מהאינטרנט במשך שעות רבות כדי לבקש שינוי בכתובת ה- IP.

הנה כמה צעדים נוספים שתוכלו לנקוט בהם חלונות לפני שתנתק את המודם שלך:

כיצד לשחרר כתובת IP בחלונות Windowsמערכת חלונות מחוברת באמצעות כבל

 1. פתוח שורת פקודה כמנהל
 2. הקלד "ipconfig / שחרור", בלי הציטוטים והלהיט להיכנס
 3. הקלד "ipconfig / לחדש", בלי הציטוטים והלהיט להיכנס
 4. לכבות המערכת שלך.
 5. כבה את כל רכזות / מתגי האתרנט.
 6. נתק מודם כבלים / DSL.
 7. עזבו כל עוד תוכלו לחשוף (לילה)
 8. הפעל הכל מחדש.

מערכת Windows מחוברת באמצעות נתב

 1. התחבר מסוף הניהול של הנתב.
 2. שחרר את כתובת ה- IP (כל נתב שונה, גוגל שלך)
 3. לכבות המערכת שלך.
 4. כבה את כל רכזות / מתגי האתרנט.
 5. נתק מודם כבלים / DSL.
 6. עזבו כל עוד תוכלו לחשוף (לילה)
 7. הפעל הכל מחדש.

אתה מצחקק עדיין? אני בטוח

אני לא אומר שהאמור לעיל לא עובד - זה עובד בסדר גמור. אני אומר שאני לא מתכוון לחייג לטלפון שלי ולשבת חצי שעה בהמתנה או להתנתק מהאינטרנט בכל פעם שאני רוצה לשנות את כתובת ה- IP שלי.

עם ספקית האינטרנט שמכרה את היסטוריית הגלישה שלי לכל המרבה במחיר, אני בטוח שלא הייתי סומכת עליהם שיעזרו לי.

יעיל? כן! מעשי? ממש לא!

לרוע המזל עבורך ואותי, זה מסכם את הדרכים בהן אנו יכולים לשנות את כתובת ה- IP שלנו. בטח, ישנם אחרים, טכניים יותר. אם אתה מומחה בתחום הרשתות אתה יכול לשנות את הנתב שלך ולאלץ שינוי IP דינמי בצורה כזו - אבל זה לא פשוט, לא מהיר ולא מובטח.

שינוי כתובות IP פשוט אינו הדרך ללכת, אולם הסתרתן היא סיפור אחר לחלוטין ��

מדוע להסתיר IP?

כיצד להסתיר את כתובת ה- IP שלי

האינטרס שלנו הוא לוודא ששום מעשי עוולה לא ישימו יד על מזהה כה חשוב כמו כתובת ה- IP שלנו. בואו נסתכל על הסיבות העיקריות לכך שתרצו להסתיר את כתובת ה- IP שלכם.

1. הסתר את מיקומך

כאמור, כתובת ה- IP שלך מתפקדת כמו כתובת הרחוב של הבית שלך; זה אומר לפרוטוקול האינטרנט לאן לשלוח מנות המידע המבוקשות שלך. זה מבוסס על היכולת של ה- IP לזהות את המיקום המדויק שלך, ולאפשר לו לחבר אותך לרשת הקרובה ביותר שלך ומשם לעולם..

להלן רשימה של מידע על מיקום גיאוגרפי שכתובת ה- IP שלך כוללת:

 • מדינה
 • אזור
 • עיר
 • מיקוד
 • קו אורך ורוחב

די מפחיד לחשוב שפושע יכול לקבל גישה לקואורדינטות ה- GPS שלך על ידי פשוט לגלות את ה- IP שלך, נכון?

2. עקיפת מגבלות IP

בהיותך מזהה מיקום מדויק מאוד, כתובת ה- IP שלך משמשת לרוב כדי לחסום אותך מגישה למידע מסוים שמישהו ראה אותו כבלתי נגיש עבורך.

כשממשלות כמו אלה בסין, רוסיה, וכן, ארצות הברית מגבילה את הגישה לאתרים ושירותים מסוימים על ידי חסימת כתובות ה- IP של האומה שלהן, "זיוף, מעשה המסווה של כתובת ה- IP שלך, מועיל.

מעיתונאים ועד פעילים ואדם היומיומי שלך, אין לדכא איש ולהגביל אותו כדי לחלוק את השקפותיהם בעידן המידע.

מכללות ואוניברסיטאות גם אוהבות להתערב בגישה לאינטרנט של הסטודנטים שלהן. בתי ספר רבים אסרו גישה של שרתי משחקי וידאו מקוונים. המשמעות היא שום ליגת האגדות, World of Warcraft, CS: GO וכן הלאה.

אני מניח שהסטודנטים האלה בוגרים מספיק כדי לגבות סכום של 200,000 דולר לחובות לתואר של ארבע שנים, אבל נותנים להם גישה למשחקים מקוונים? זה יותר מדי.

עקיפת הגבלות IP כאלה חשוב לוודא שאתה, ורק אתה, תחליט להחליט לאיזה תוכן תרצה לגשת..

3. איסור שלילי IP

איסור כתובת ה- IP שלך הוא דרך קלה עבור אתרים ושירותים לחסום מיידית את הגישה שלך אליהם. זה הופך במהרה לבעיה כשאתה מנסה להתחבר לחשבון Netflix בתשלום שלך, שירות החוסם כל IP ו- IP שמחוץ לארה"ב לגשת לספריה של מהלכים ותכניות טלוויזיה בארה"ב, כשאתה יושב בחדר המלון שלך מעבר לים.

זיוף או שינוי כתובת ה- IP שלך הוא דרך מהירה וקלה לריסוק דרכך חזרה לשירותים שנאסר עליך בטעות או שלא בצדק.

4. חסום התקפות ממוקדות

הסתרת כתובת ה- IP שלך הופכת במהרה לצעד אבטחה חובה ברגע שממוקדת על ידי עבריין סייבר, שממשיך אחרי הרשומות האישיות שלך.

על ידי שינוי כתובת ה- IP הפגיעה שלך אתה יכול לזרוק ולחסום סוג ספציפי זה של מתקפת סייבר במערכת שלך.

5. השאר אנונימי באינטרנט

אנונימיות היא צפויה, לא תתבקש. ובכן, כבר לא.

כאשר הקונגרס שלנו מעביר חשבונות, ומאפשרים לספקי שירותי אינטרנט למכור את נתוני הגלישה הפרטיים שלך באינטרנט & היסטוריית הגלישה לכל המרבה במחיר, שמירה על אנונימיות בעולם שהולך ומצטמצם נראה יקר וחשוב יותר.

סיכום

שינוי כתובת ה- IP שלך הוא אחד משלבי אבטחה רבים כאשר אתה יוצא למסע של אבטחת עצמך ונתוניך. אמנם ישנן דרכי הגנה מקיפות יותר, כגון שימוש ב- VPN, אך אני משבח אותך על הרצון והגינות שלך לחפש דרכים להגן על כתובת ה- IP שלך מפני האקרים ושאינם טובים..

אני מקווה בכנות שמאמר זה עזר לך למצוא את השיטה המועדפת עליך לשמור על כתובת ה- IP שלך ברשת האינטרנטית. אנא שתפו אותו עם חבריך ועמיתיכם והודיעו לי על החוויות שלכם עם כתובות IP.

מדריך סיוםהגיע הזמן להוריד את המיקרופון, עשית את זה!

בטוח לגלוש,

אנדריי מצוות TheBestVPN.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me