Windscrib VPN نقد کنید

بررسی VPN را با Windscrib کنیدآیا واقعاً همان اندازه خصوصی که وعده داده شده "خصوصی" است?

Canadian Windscrib برای ارائه دهندگان VPN مستقر در ایالات متحده یا برای شخصی که مایل به استفاده از برنامه VPN رایگان خود است که همراه با پهنای باند جلسه 10 گیگابایتی (در هر ماه) جایگزین مناسبی است..

عملکرد شبکه سرور آنها به سرعت ExpressVPN یا NordVPN نیست ، اما آنها پروتکل تونل سازی OpenVPN استاندارد استاندارد را با رمزگذاری 256 بیتی AES ارائه می دهند.

با وجود سرویس VPN نسبتاً جدید ، برنامه افزودنی Chrome آنها ، که دسترسی پروکسی رایگان به کاربران را فراهم می کند ، قبلاً توسط 900000 نفر مورد استفاده قرار گرفته است.

در اینجا همه چیز را دوست داریم ، دوست نداریم و کاملاً متنفر هستیم.

بررسی اجمالی WindscribVPN

RANK کلی: شماره 3 از 78 VPN
USABILITY: آسان برای استفاده
FILES FILES: هیچ خط مشی ورود به سیستم
مکان ها: 58 کشور ، 480+ سرور
پشتیبانی: خدمات رباتها با جوابهای اغلب غیر مفید
غلبه بر: تورنت محدود
NETFLIX: بله 2/5
رمزگذاری / پروتکل: AES 256 بیتی ، OpenVPN و موارد دیگر
هزینه: 9.00 دلار در ماه یا ماه 4.08 دلار در ماه (سالانه)
وب سایت رسمی: www.windscribe.com

جوانب مثبت

Windscrib دارای سازگاری دستگاه بسیار خوبی است. گزینه های رمزگذاری و پروتکل آنها قوی است. این برنامه بسیار کاربر پسند بود. تورنت مجاز است (البته ، کمی محدود).

و سرورهای اختصاصی Netflix درخشان کار کردند.

این چیزی است که ما در مورد خدمات آنها دوست داریم.

1. حفظ حریم خصوصی قوی & ویژگی های رمزگذاری

Windscrib از بهترین پروتکل های VPN شناخته شده به انسان (و زنان) ، از جمله پروتکل های OpenVPN ، IKEv2 ، TCP ، UDP و SOCKS5 پشتیبانی می کند..

جالب اینکه پروتکل IKEv2 با وجود OpenVPN استاندارد صنعت ، بصورت پیش فرض استفاده می شود. (بنابراین شما ممکن است بخواهید یک یادداشت ذهنی بسازید تا هنگام شروع استفاده از ASAP دوباره به آن برگردید.)

استدلال به این دلیل است که شما به رمزگذاری بهترین رمزگذاری رمزگذاری AES-256 در کلاس (با SHA512 auth و یک کلید RSA 4096 بیتی) برای برنامه های رایانه ای خود و رمزنگاری AES_128_GCM برای برنامه های افزودنی مرورگر خود دسترسی خواهید داشت. این مشخصات فنی باعث می شود که متخصصان امنیتی در حال بزاق باشند.

اگر یک متخصص امنیت نیستید ، فقط بدانید که اینها اصولاً به معنای "امنیت واقعی" هستند.

هیچ هک شناخته شده ای در هر دو انتهای این طیف رمزگذاری رخ نداده است.

اما بگذارید در اینجا متوقف نشویم.

از آنجا که تمام رمزگذاری در جهان شما را از همان سرویس VPN ای که استفاده می کنید محافظت نمی کند. بسیاری از سایه بان ها داده های شما را وارد می کنند. یا آنها برای فروش به بالاترین پیشنهاد دهنده تبلیغات از آن استفاده می کنند.

در اینجا قابل قبول نیست.

بنابراین برای تأیید ، ما جزئیات تفریحی ارزشمند را حفر کردیم و آن Windscrib را کشف کردیم هیچ سیاهه ای را نگه نمی دارد.

خط مشی ورود به سیستم WindScribeهیچ سیاهه ای نگهداری نمی شود

آنها جزئیات زیادی را جمع آوری می کنند.

این شامل پهنای باند حدود یک ماه است تا بتوانید کاربران رایگان را چک کنید. در غیر این صورت ، آنها همچنین نام کاربری ، سرور ، زمان اتصال و میزان داده منتقل شده برای مدت حدود سه دقیقه ، OpenVPN شما را حفظ می کنند.

در غیر این صورت ، شرایط آنها کاملاً استاندارد است و منطبق با بقیه بازار VPN است. هیچ راز یا چاپ ریز و درشتی که ممکن است در آینده برای تعقیب شما در پی داشته باشد برمی گردد.

2. بدون نشت ، بدون ویروس = استفاده ایمن است

نشت DNS و WebRTC احساس کاذب امنیتی را به کاربران می دهد.

شما در واقع نمی دانید که آنها وجود دارند. شما هیچ راهی برای دانستن زمان وقوع آنها ندارید.

تنها راهی که می توانید آنها را مشاهده کنید ، بررسی فعالانه IP آدرس مشتری است که نشان می دهد ، با روشی که هر آزمایش در واقع مشاهده می کند.

دو دیدار بهتر.

زیرا اگر اینگونه نباشد ، بدان معنی است که هر کس دیگری که این ارتباط را مشاهده می کند ، می تواند ببیند واقعاً در کجا واقع شده اید.

به دلایلی آزمایش نشت Windscrib در زیر ستون جوانه نشان داده شده است:

هیچ نشتی در طول پنج آزمایش مشاهده نشد.

نتیجه آزمایش نشت WebRTC:

تست نشت webrtc

نتیجه آزمایش نشت IP:

تست نشت IP را ثبت کنید

نتیجه آزمایش نشت DNS:

dns تست نشت بادکنک

نتیجه آزمایش نشت 5

تست نشت 5 1

فقط برای بررسی سه گانه ، پرونده های نصب آنها را از طریق VirusTotal.com نیز اجرا کردیم تا مطمئن شوید که دستگاه های خود را در معرض هیچ نرم افزاری مخفی و مخرب دیگر قرار نمی دهید.

این آزمایشات نیز تمیز بیرون آمد. سه تشویق برای Windscrib.

اسکن ویروستوتال 1

3. ویژگی Windflix برای دور زدن محدودیت های Netflix

سرورهای عادی Windscrib با Netflix کار نمی کنند (ما هنگام آزمایش از سه صفر صفر شدیم).

این کار غیر معمولی نیست هنگام کار با یک سرویس VPN. Netflix دشمن شماره یک VPN در جهان است. همیشه اینطور نبود در ابتدا ، رفع انسداد محتوای Netflix یکی از مهمترین مزایای استفاده از VPN بود. غول جریان جغرافیایی محتوای آن را ، کشور به کشور ، قفل می کند. برای مثال در ژاپن یک کتابخانه کاملاً متفاوت از Netflix نسبت به شخصی در کانادا وجود دارد.

در ابتدا این مسئله نبود. شخصی در کانادا به سادگی به VPN خود وصل می شود ، سروری را در ژاپن انتخاب می کند ، و WHAMMO ، آنها محتوای Netflix ژاپنی را درج می کنند.

سرانجام ، فردی در نتفلیکس از این موضوع باد گرفت و آنها راضی نبودند. این شرکت با استفاده از یکی از صمیمی ترین خدمات تشخیص VPN در جهان ، علیه VPN ها مبارزه کرد. اکنون ، هنگامی که کاربران VPN سعی می کنند از سراسر جهان به نمایش های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنند ، با صفحه سیاه عذاب Netflix روبرو می شوند..

windscrib با Netflix کار می کند

وقتی می توانید یک VPN را پیدا کنید که Netflix را مسدود کند ، واقعاً روز خوبی است. به همین دلیل است که ما یک صفحه کامل از سایت خود را به VPN هایی که با Netflix کار می کنند اختصاص داده ایم. خوشبختانه ، Windscrib با وجود شکست اولیه ما در آن لیست قرار دارد.

به این دلیل است که Windscrib دارای چندین سرویس دهنده ویژه "Windflix" است. برخی از اینها در واقع موفق به همکاری با Netflix هستند ، اما نه همه.

در حال حاضر چهار سرور Windflix وجود دارد. آنها در ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا و ژاپن قرار دارند. ما هر چهار مورد را آزمایش کردیم و نتیجه دلگرم کننده ای گرفتیم.

سه سرور Windflix که سعی کردیم کاملاً کار کنند.

 • WINDFLIX US (نیویورک - رادیوهال)
 • WINDFLIX UK (لندن - لوله)
 • WINDFLIX JP (توکیو - کایجو)

متأسفانه سرور Windflix کانادایی وقتی آخرین بار در اوت سال 2019 تست کردیم با Netflix کار نکرد.

نکته آخر این است که شما می توانید Netflix را با استفاده از Windscribe پخش کنید. برای اینکه موفق باشید ، باید از سرور مناسب Windflix سازگار با Netflix استفاده کنید. (فقط کانادایی نیست.)

4- تورنت مجاز است

یک VPN می تواند به محافظت از جلسات تورنت کمک کند ، آن تونل غیرقابل نفوذ را در اطراف اتصال به اینترنت شما ایجاد می کند تا امنیت شما را حفظ کند.

اما اگر VPN کار کند اجازه استفاده بدون محدودیت را نمی دهد ، هیچ مزیتی نخواهد داشت.

برخی از آنها شروع به ناامیدی یا ممنوعیت تورنت می کنند تا مطمئن شوند که با شکایات DMCA مشکلی پیش نمی روند. برخی دیگر سرورهای تورنت را ارائه می دهند ، اما در بهترین حالت فقط تعداد معدودی از آنها هستند.

Windscrib کجا سقوط می کند?

از نظر فنی ، اجازه می دهد این بیانیه است از صفحه سؤالات متداول آنها در مورد تورنت:

خط مشی تورنت را چاپ کنید

آنها همچنین آموزش هایی در مورد چگونگی پیکربندی مشتریان تورنت زیر دارند:

 • تورنت
 • آبشار
 • qBittorrent
 • VUZE

با این حال ، همه سرورهای آنها از torrenting پشتیبانی نمی کنند.

Windscrib torrenting 2 1

این موضوع به تک تک کشورها و موضع آنها درباره کپی رایت های دیجیتال می رسد.

بنابراین بله ، می توانید برای جلسات تورنت قفل کردن از Windscrib استفاده کنید. اما ابتدا سرورهای خود را اجرا کنید تا مطمئن شوید که می توانید برخی از دوستانه های P2P را پیدا کنید که نسبتاً نزدیک شما باشد.

5. پشتیبانی از دستگاه های چندگانه در اکثر سیستم عامل ها

این ممکن است یکی از بهترین جنبه های Windscrib باشد.

آنها تقریباً برای هر سیستم عامل قابل تصور برنامه های داخلی ساخته اند.

این اصول را شامل می شود ، مانند Windows ، Mac ، iOS و Linux. اما همچنین در مرورگرهای Chrome ، Firefox و Opera گسترش می یابد. به علاوه ، آنها چند برنامه تلویزیونی هوشمند را برای آمازون ، انویدیا شیلد و کدی نیز در اختیار شما قرار می دهند.

اوه ، و شما همچنین می توانید دستگاه های نامحدود وصل کنید.

بسیار عالی ، درست است?

آنها همچنین با روتر سازگار هستند ، با این حال ، این شامل چند مرحله دستی برای عبور از گزینه استاندارد OpenVPN به عنوان راه حل است..

همچنین می توانید کنسول های بازی را از طریق این روترها متصل کنید. در غیر این صورت هیچ گزینه از پیش ساخته ای برای اشاره ، کلیک و نصب وجود ندارد.

سرانجام ، Windscrib با TOR کار می کند اما فقط از طریق برنامه مستقل و نه از طریق برنامه افزودنی مرورگر VPN.

6. برنامه کاربر پسند

ما برنامه های Windscribe را در هر دو دستگاه Windows و Android بارگیری کردیم.

هنگامی که برای اولین بار برنامه را در رایانه رومیزی بارگیری می کنید ، به صفحه بارگیری منتقل می شوید که شامل بسیاری از گزینه های پلتفرم در دسترس کاربران Windscrib است.

صفحه بارگیری برای Windscrib VPN

برای اهداف این بررسی ، برنامه دسک تاپ ویندوز را انتخاب کردیم. قبل از شروع بارگیری ، واقعاً از شما سؤال خواهد شد که چه نوع نصب را می خواهید.

سبک دانلود برای Windscrib VPN

نصب سریع توصیه می شود. این امکان را به شما می دهد تا مشتری VPN را بدون نیاز به ریز مدیریت کردن کلیه تصمیمات کوچک ، به اعتماد به تنظیمات پیش فرض Windscrib نصب کنید..

این برای افرادی که به استفاده از VPN تازه وارد هستند ایده آل است و فقط نصب سریع و آسان می خواهد. اگر نصب سفارشی را انتخاب می کنید ، تمام مراحل نصب را کنترل خواهید کرد. اگر یک حرفه ای فصلی هستید و در مورد رایانه خود و نحوه نصب برنامه ها بسیار خاص هستید ، وقت بیشتری را برای شخصی سازی نصب خود اختصاص دهید.

نصب اکسپرس را انتخاب کردم. من زمان انجام این روند را طی کردم و در زمان 9.2 ثانیه از زمانی که کلیک کردم تا زمانی که VPN روی صفحه رایانه من باز شد ، زمان گذاری کردم.

بعد از نصب VPN ، حساب کاربری خود را ایجاد کردم. این نیز ساده بود. نام کاربری و رمز ورود خود را انتخاب کنید و خوب است که بروید. حتی اگر نگران حفظ حریم خصوصی نباشید ، لازم نیست آدرس ایمیل را وارد کنید.

ایجاد حساب برای Windscrib VPN

داشبورد حساب توقف بعدی شماست. در اینجا ، می توانید اطلاعات حساب خود را مرور کنید ، سرویس خود را ارتقا دهید و به برخی از ویژگی های اضافی مانند R.O.B.E.R.T. ، یک سرویس مخرب و مسدود کردن آگهی یا انتقال پورت دسترسی پیدا کنید..

مشتری VPN ساده و کوچک است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، عناصر پیچیده زیادی وجود ندارد که بتوانند آنرا بررسی کنند.

برنامه Windscrib

در سمت راست یک دکمه بزرگ دایره ای قرار دارد. این دکمه ای است که برای ارتباط با سرویس Windscrib روی آن کلیک می کنید. آنها آن را بزرگ و متمرکز ساخته اند ، بنابراین شما احتمالاً نمی توانید آن را از دست دهید. 

دکمه مربوط به Windscrib VPN را وصل کنید

در پایین ویژگی فایروال آنها وجود دارد. می توانید آن را از طریق یک دکمه در پایین سمت راست خاموش و روشن کنید. فایروال به عنوان یک ویژگی سوئیچ kill عمل می کند و در صورت تهدید نشت ، جلسه شما پایان می یابد. هنگام اتصال به سرویس ، فایروال بلافاصله روشن می شود. در چند ثانیه ای که برای اتصال طول می کشد ، نمی توانید به اینترنت دسترسی پیدا کنید.

فایروال برای Windscrib VPN

لیست سرور را در سمت چپ پیدا خواهید کرد. با کلیک بر روی آن ، به منوی کشویی دسترسی پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد هرکدام از 66 کشور دارای سرورهای Windscrib را انتخاب کنید. می توانید هر کشور را برای انتخاب سرور مورد نظر خود گسترش دهید ، یا روی خود کشور کلیک کنید تا اجازه دهید Windscrib یکی از شما را انتخاب کند.

انتخاب سرور برای Windscrib VPN

وقتی از سرویس Windscrib جدا شدید ، کل برنامه به رنگ خاکستری است. پس از اتصال موفقیت آمیز ، خواهید دید که مانند تصویر زیر به رنگ آبی تغییر می کند.

Windscrib VPN متصل شد

اتصال یک نسیم بود و فقط چند ثانیه کوتاه طول کشید. به محض ورود ، توانستم آزادانه از اینترنت استفاده كنم و سرور را به خواست خود تغییر دهم.

در مرحله بعد ، ما فایل Google Play 12.30MB را روی سیستم عامل اندروید نصب کردیم و به هیچ وجه به روز و در حال اجرا نبودیم.

جدیدترین تست ما در مورد برنامه دسک تاپ ، تجربه ای مطابق با آنچه که آخرین باری را که بررسی کرده ایم ، نشان داد. با این حال ، وقتی صحبت از برنامه تلفن همراه است ، آنها به وضوح کارهای زیادی انجام داده اند.

در اینجا تصویری از برنامه تلفن همراه هنگام اولین بار بررسی Windscribe به نظر می رسد.

برنامه تلفن همراه WindScribe

اینجا در آگوست سال 2019 است.

برنامه Mobile Windscrib

این یک تفاوت بسیار بزرگ است اما تغییرات بیش از حد زیبایی شناختی نیست.

هنگامی که ما برای اولین بار این سرویس را امتحان کردیم ، برنامه تلفن همراه فقط به 56 سرور Windscrib دسترسی داشت. اکنون ، دسترسی کامل به همه 155 حوزه خدمات در 66 کشور جهان دارد.

مانند سرویس گیرنده دسک تاپ ، برنامه تلفن همراه Windscrib هنگام اتصال به سیستم ، آبی می شود.

اتصال برنامه برنامه تلفن همراه

یکی دیگر از ویژگی های جالب این است که پرچم موجود در تصویر سرصفحه بر اساس کدام کشور که به آن متصل هستید تغییر می کند. نگاه کنید چه اتفاقی می افتد هنگام اتصال به یک سرور کانادایی.

Winscrib برنامه تلفن همراه کانادا

به طور کلی ، قابلیت استفاده صاف بود و هیچ مشکل اساسی ، تاخیری یا تصادف با هر برنامه وجود نداشت.

ضد باد

ویندوزنوشتی کند است.

پشتیبانی بی فایده.

و آنها کمی گران هستند.

به خصوص هنگامی که به همه سرورهایی که قرار است به آنها دسترسی داشته باشید دسترسی ندارید.

در مورد قسمت آخر گیج شده؟ نباش.

من آن را در مورد چند بخش بعدی توضیح خواهم داد.

1. صلاحیت کانادایی در پنج چشم

Windscrib در تورنتو ، کانادا واقع شده است.

کانادا یکی از بنیانگذاران این موسسه است صلاحیت 5 چشم که مربوط به جنگ جهانی دوم است. به خودی خود عالی نیست. اما حتی بدتر از وقتی فکر می کنید که این اتحاد بدان معنی است که ایالات متحده و انگلیس هم می توانند اطلاعات شخصی شما را بدست آورند.

و Windscrib چاره‌ای جز رعایت نکردن در صورت اجبار ندارد.

شکی نیست ، بدون شک.

اما یک احتمال وجود دارد.

بنابراین این یک ریسکی نیست که شما باید در زندگی راحت زندگی کنید.

2. اتصال اینترنت شما به کمتر از 50٪ کند می شود

عملکرد سرور Windscrib آنها را به سمت سوم پایین رتبه های ما در 51 (از 78).

این رتبه بندی نتیجه مستقیم نمره سرور ترکیبی بود.

اول ، ما خواندن معیارهای خود را بررسی می كنیم تا ببینیم اتصال اینترنتی بدون علامت چگونه است. اینجا بود:

تست سرعت بدون ارائه دهنده VPN

دوم ، ما شروع به اتصال به سرورهای Windscrib در سراسر جهان می کنیم تا میانگین خواندن را بدست آوریم. این همان چیزی است که ما پیدا کردیم.

تست سرعت بادکنک در EU

سرور مرکزی ایالات متحده

 • پینگ: 140 ms
 • سرعت دانلود: 29.74 Mbps (70٪ کندتر)
 • سرعت بارگذاری: 2.07 Mbps (96٪ کندتر)

سرور UK

 • پینگ: 46 ms
 • سرعت دانلود: 17.25 Mbps (82٪ کندتر)
 • سرعت بارگذاری: 4.86 Mbps (کندتر 91٪)

سرور اتحادیه اروپا

 • پینگ: 92 ms
 • سرعت دانلود: 42.97 Mbps (56٪ کندتر)
 • سرعت بارگذاری: 5.12 Mbps (90٪ کندتر)

سرورهای Windscrib به طور مداوم در سراسر صفحه آهسته بودند. سرعت بارگذاری به ویژه ظالمانه بود و در هر حالت سرعت بیش از 90٪ کاهش می یابد. ما حتی برای این سرعت ها از یک حساب "Premium" استفاده کردیم!

لازم نیست که عملکرد را تا 90٪ قربانی کنید. و دیگر لازم نیست وقتی گزینه های همه جانبه مانند ExpressVPN و Astrill موجود باشد.

3. همه سرورهای 480+ فعال نیستند

خوب. اینجا جایی است که اختلاف سرور به بازی باز می گردد.

طبق سوابق رسمی ، Windscrib به بیش از 480+ سرور در بیش از 50 کشور جهان دسترسی دارد.

بد نیست.

این هیچ مقایسه ای با 2000++ از ExpressVPN ، 3،200+ سرورهای دسترسی به اینترنت خصوصی یا حتی 5،200+ سرورهای NordVPN نیست.

اما در کل شبکه سرور حدود 500 پوند قابل احترام است. این بدان معناست که شما باید گزینه های زیادی داشته باشید تا بتوانید سرورهای سریع را در یک لحظه متوجه کنید.

اگر همه موجود باشد.

که به دلایلی عجیب در مورد سرورهای Windscrib اینگونه نیست.

آن را بررسی کنید:

هیچ سرور در نیوزیلند 1

متعجب?

این تصویر در وب سایت آنها قرار دارد.

این کشور نیوزیلند را به عنوان محل سرور نشان می دهد. با این وجود صفر از سرورهای صفر در دسترس هستند.

بنابراین در واقعیت ، شما فقط به بخشی از سرورهای تبلیغ شده دسترسی پیدا می کنید.

این ، علاوه بر تعداد محدود در حال حاضر در دسترس برای دستگاه های تلفن همراه (در مقابل دسک تاپ) ، باعث می شود تا شماره سرورهای Windscrib در بهترین حالت غیرقابل اعتماد به نظر برسد ، یا به بدترین حالت دروغ باشد.

4. پشتیبانی مشکوک (با استفاده از رباتها)

برخی از شرکت های VPN هنوز هم در عصر حامی پشتیبانی مشتری زندگی می کنند.

آنها فقط سؤالات متداول ، فروم یا سیستم های مبتنی بر بلیط را ارائه می دهند که می توانند روزها طول بکشد تا پاسخی دریافت کنند.

در مقایسه با Windscrib ، یک ویژگی چت رومیزی دارد.

عالی!

سرانجام ، روشی ساده و سریع برای پاسخ به سؤالات آسان.

ما بسیار هیجان زده بودیم که از "گری" در مورد شماره سرور صفر عجیب تحت نیوزیلند بپرسیم.

این پاسخ او بود:

پاسخ گری chatbot windscrib 1

ام خوب?

واقعاً به سؤال ما پاسخ ندادیم.

و متأسفانه ، "گری" هرگز چنین نکرد. او / آنها فقط به تکرار جوابهای نامربوط که دقیقاً با سؤالی که می پرسیدیم همخوانی نداشت.

بلا استفاده.

از آنجا ، ما مجبور شدیم با رسیدن به بلیط پشتیبانی ، به مرور زمان سفر کنیم.

ده ساعت بعد ، ما این پاسخ را گرفتیم:

تست اسپورت مشتری ویندوز را ثبت کنید

گری! این است که U?!

پاسخ خودکار ، بی ربط دیگر. این بار از آرتور ، پادشاه بریتانیایی ها.

بله ، من مرجع را دریافت می کنم. نه ، این باعث نمی شود احساس بهتری داشته باشم. علاوه بر این ، Windscrib یک شرکت کانادایی است. بنابراین مرجع لعنتی حتی معنی ندارد.

با مشاهده اینکه ما ماسوشیستها کامل هستیم ، سؤال پیگیری دیگری را برای ما ارسال کردیم. این یک پاسخ 20 ساعت طول کشید.

تست پشتیبانی مشتری 2 را ویندوز کنید

اوه.

نکن زوج. زحمت.

Windscrib هزینه VPN ، برنامه ها & روش های پرداخت

گزینه های قیمت گذاری windscrib

Windscrib دارای سه برنامه پرداخت شده است.

ماهانه در حدود چیزی است که انتظار می رود 9 دلار در ماه باشد. در حالی که برنامه سالانه تخفیف گسترده ای بالغ بر 55٪ را ارائه می دهد+.

برنامه سالانه 4.08 دلار در ماه است و آخرین مورد اما مهمترین گزینه "Build a Plan" برای هر مکان استفاده شده 1.00 دلار است.

گزینه های پرداخت شامل PayPal ، کارت اعتباری و بیت کوین است.

اگر به هر دلیلی ناراضی هستید ، می توانید درخواست بازپرداخت کنید.

اما ، اما این یک چیز بزرگ است:

 • شما باید ظرف سه روز از خرید یک طرح درخواست بازپرداخت کنید
 • و در این مدت نمی توانید بیش از 10BG از پهنای باند استفاده کنید

بازپرداخت WindScribe 1خط مشی بازپرداخت Windscrib

صادقانه بگویم ، این یک سیاست بازپرداخت بسیار وحشتناک است.

اگر شک دارید ، ثبت نام نکنید. در عوض ، قبل از ارتکاب آن ، کمی با گزینه رایگان آنها پیش بروید. از آنجا که وقتی پرداخت کردید ، اساساً پول شما از بین می رود.

فقط بخاطر داشته باشید که گزینه رایگان فقط امکان دسترسی به 14 مکان سرور و 10 گیگابایت داده را در هر ماه فراهم می کند.

همچنین ساده لوح نباشید.

V VPN های رایگان with با خطرات خاص خود همراه هستند. بسیاری از آنها.

بنابراین خریدار مراقب باشید.

آیا ما Windscrib را توصیه می کنیم؟?

نه. من خرید آن را توصیه نمی کنم.

اگر دوست داشتن Netflix در صدر لیست شما باشد ، Windscrib یک انتخاب بسیار خوب است.

پروتکل ، رمزگذاری و خط مشی ورود به سیستم نیز قانونی است. و ما سازگاری سکو را دوست داشتیم.

اما علائم نگران کننده دیگری که تجربه کردیم وجود دارد.

سرعت سرور برای مبتدیان به طور مداوم کند بود. و اگر می خواهید فیلم های Netflix را پخش کنید ، این یک علامت بد است. Netflix و Chill بیشتر شبیه Netflix هستند و من اکنون به خانه می روم.

سپس نگرانی های فاحش تری به وجود آمد.

یک پایگاه خانه تورنتو به خوبی خصوصی نیست که خصوصی خصوصی شما را حفظ کند.

و پشتیبانی مشتری کاملاً بی فایده بود. (به من بیا گری.)

قیمت گذاری Windscrib به هیچ عنوان طرفدار شما نیست. آنها با وجود عدم دسترسی به "همه" سرورهای خود در رده بالای طیف قرار دارند.

برای رها کردن همه اینها ، سیاست بازپرداخت فقط به همین نام است. به هیچ وجه نمی توانید پول بدست آورید ، مگر اینکه 72 ساعت پیاده روی یک خط فوق العاده خوب داشته باشید.

اگر ارزان می خواهید ، گزینه های VPN ارزان تری وجود دارد.

در غیر این صورت ، فقط از بالای این لیست شروع کنید و راه خود را پایین بیاورید.

آیا قبلاً از Windscrib استفاده کرده اید؟ اگر چنین است ، تجربه شما چگونه بود؟ من همیشه علاقه مند هستم که آنچه علاقه مندان دیگر درباره VPN هایی که مرور می کنم بگویند! بگذارید زیر را بدانم.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me