آیا VPN ها در کشور شما قانونی هستند؟

سلب مسئولیت: اطلاعات موجود در این صفحه نتیجه تحقیقات خود ما است. ما وکلا نیستیم ، و تضمین نمی کنیم که اطلاعات دقیق یا به روز باشند. برای تأیید قانونی بودن VPN در یک کشور خاص ، باید با یک وکیل محلی تماس بگیرید.

VPN ممنوع استبه طور کلی VPN ها قانونی هستند.


این امر تا حد زیادی به کشوری که در هنگام استفاده از VPN در آن جسمی نشسته اید بستگی دارد. اما حتی پس از آن ، قوانین و محدودیت های آنها غالباً مبهم است.

آنچه که در مقابل حقوقی غیرقانونی است همیشه روشن نیست.

برخی از فعالیت ها ، با وجود اخم ، هنوز در منطقه خاکستری کمرنگ هستند.

در این تحقیق ، ما 196 کشور قوانین و محدودیت ها و قوانین مربوط به VPN ها را بررسی کردیم.

Contents

11 کشور که استفاده VPN را ممنوع یا محدود کرده اند

جستجو برای یک کشور:

آیا VPN در کشور شما قانونی است؟

1. چین: فقط VPN های مصوب دولت مجاز به استفاده هستند

چه زمانی: مارس 2018

چرا: به منظور تنظیم VPN هایی که بطور غیرقانونی فعالیت های عملیاتی مرزی را انجام می دهند. هر شرکت خارجی که می خواهد یک عملیات مرزی برای مصارف خصوصی راه اندازی کند ، باید یک خط اختصاصی برای آن منظور تنظیم کند. آنها می توانند از طریق دفتر واردات و صادرات مخابرات از راه قانونی چنین خط یا شبکه ای را اجاره دهند. (منبع)

چه مفهومی داره: ارائه دهندگان خدمات VPN موظف هستند ابتدا از دولت چین مجوز بگیرند (و به طور بالقوه با شرایطی موافقت می کنند که هدف یک VPN را شکست - ورود به سیستم).

جریمه برای کاربران چینی برای دسترسی به VPN

افرادی که "به شبکه بین المللی به صورت خصوصی یا از طریق" کانال های غیرقانونی دسترسی پیدا می کنند "، یا خدمات ارائه شده را بدون مجوز ارائه می دهند ، فقط با مبلغ حداکثر 15000 یوان (تقریبا 2200 دلار) جریمه می شوند. در شرایط فعلی قانون ، مجازات اضافی نمی تواند اعمال شود. (منبع)

2. روسیه: فقط VPN های مصوب دولت مجاز به استفاده هستند

چه زمانی: نوامبر 2017

چرا: به منظور جلوگیری از انتشار "مواد افراطی" در اینترنت. این قانون به معنای جلوگیری از دسترسی فقط به "محتوای غیرقانونی" است و قصد ندارد محدودیت هایی را برای شهروندان مطیع قانون اعمال کند. (منبع)

چه مفهومی داره: اگر از VPN استفاده می کنید که توسط دولت مجازات نشود و گرفتار شوید ، مجازات های خاصی نیز شامل می شود: 300،000 روبل (5،100 دلار) برای کاربر 700،000 روبل (12،000 دلار) برای ارائه دهنده خدمات. (منبع)

3. ایران: فقط VPN های مصوب دولت مجاز به استفاده هستند

چه زمانی: 2013

چرا: پیگرد قانونی برای کاربرانی که قوانین دولت را نقض می کنند و متخلفین را با نظارت خدمات قضایی به دادگاه های ملی می برند. طبق گزارش ها ، استفاده از VPN های مصوب دولت به نظارت و بازرسی از داده های خصوصی منجر شده است. (منبع)

چه مفهومی داره: استفاده از VPN های مجاز به مجازات غیر دولتی مجاز نیست. استفاده از VPN که مطابق با قوانین ایران نیست ، می تواند باعث 91 روز تا 1 سال حبس شود.

با این حال ، با وجود تعداد زیادی از کاربران غیر قانونی VPN در ایران ، دستگیریهای واقعی بسیار نادر است. چرا؟ زیرا ، دقیقاً همانگونه که قبلاً توضیح دادیم ، دولت ایران فقط از این قانون برای محاکمه مخالفان خود استفاده می کند ، نه شهروندان معمولی که مثلاً در Facebook در حال مرور هستند. (منبع)

4. امارات متحده عربی: محدود برای افراد

چه زمانی: 2012

چرا: یکی از دلایل عمده افرادی که از Skype ، WhatsApp ، Viber یا سایر سرویسهای رایگان VOIP استفاده می کردند ، شرکتهای بزرگ مخابراتی امارات را ترک می کردند. (منبع)

چه مفهومی داره: هر کس از یک آدرس IP جعلی برای ارتکاب جرم یا جلوگیری از کشف آن استفاده کند باید با مجازات حبس یا جریمه حداکثر 544،000 دلار مجازات شود ، و حکم محکومیت احتمالی بسته به ماهیت جرم است. استفاده از VPN برای استفاده از Skype نیز ممکن است باعث مجازات شود. شایان ذکر است که بانک ها ، شرکت ها و موسسات می توانند از VPN آزادانه استفاده کنند ، فقط افراد مجاز به استفاده از آن هستند. (منبع)

5- عمان: فقط VPN های مصوب دولت مجاز به استفاده هستند

چه زمانی: 2010

چرا: درک این امر آسان است که چرا TRA ممنوعیت استفاده از VPN هاست ، زیرا استفاده اصلی آنها در این کشور دور زدن سانسور ISP و ممنوعیت استفاده از VOIP است. تعداد معدودی نیز از سرویس VPN برای جعلی کردن محل IP خود استفاده می کنند تا فقط از خدمات ارائه شده در یک منطقه استفاده کنند

چه مفهومی داره: قانون پیشنهادی جریمه 500 ریالی عمان (1،300 دلار) برای افراد و 1،000 (2600 دلار) ریال عمان را برای شرکت های بدون مجوز مناسب اعمال می کند. "اگر از VPN مصوب دولتی استفاده می کنید ، تمام پرونده های شما نگهداری می شود. در صورت اعطای مجوز توسط دولت ، استفاده نهادی از VPN در عمان قانونی است. (منبع) & منبع)

6. ترکیه: محدود

چه زمانی: 2016

چرا: جلوگیری از دور زدن سانسور به تحمیل دولت از طریق خدمات VPN. (منبع)

چه مفهومی داره: استفاده از VPN احتمالاً می تواند برخی از مشکلات را ایجاد کند ، اما هنوز برخی VPN ها وجود دارند که می توانند بلوک ترکیه را دور بزنند. (منبع)

7. عراق: کاملاً ممنوع

چه زمانی: ژوئن 2014

چرا: عراق VPN ها را برای محدود کردن و جلوگیری از دستکاری داعش در رسانه های اجتماعی ممنوع اعلام کرد. عراق با استفاده از بهانه متوقف کردن داعش ، مواردی از ممنوعیت VPN ها گرفته تا مسدود کردن رسانه های اجتماعی و برنامه های گپ را انجام داده است. با این حال ، مقامات دولتی و مؤسسات دولتی را متوقف نکرده اند که قانون و استفاده از این ابزارها را نقض کنند. (منبع)

چه مفهومی داره: برای نظارت بر فعالیت تروریست ها بصورت آنلاین ، خدمات VPN در عراق ممنوع است. این روی همه افراد ساکن کشور تأثیر می گذارد.

8. ترکمنستان: کاملاً ممنوع

چه زمانی: 2015

چرا: برای سانسور رسانه های خارجی. این مربوط به سیاست با این یکی است. فقط یک ISP در ترکمنستان وجود دارد و متعلق به دولت است. این موضوع سانسور کامل است.

چه مفهومی داره: تلاش برای استفاده از سرورهای پروکسی و VPN شناسایی و مسدود شده است. کاربران آنها تحت مجازات های اداری قرار گرفته و برای "مکالمات پیشگیرانه" به وزارت امنیت ملی احضار می شوند ، جایی که با ارعاب روبرو هستند. "(منبع)

9. بلاروس: کاملاً ممنوع

چه زمانی: 2015

چرا: دولت بلاروس Tor و VPN را به عنوان سرویس حمل و نقل برای عبور از هرگونه محدودیتی كه سیاستمداران ممكن است ایجاد كنند ، می بینند. بلاروس همچنین اکثر وب سایتهای خارجی را برای شهروندان خود مسدود کرده است. حتی اگر تعداد موارد قانونی استفاده Tor / VPN وجود داشته باشد ، دولت احساس می کند که مسدود کردن این سرویس بهترین راه برای انجام این کار است. (منبع)

چه مفهومی داره: استفاده از VPN برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی می تواند باعث جریمه های احتمالی شود.

10. کره شمالی: کاملاً ممنوع

یافتن اطلاعاتی درباره کره شمالی دشوار است.

چرا: افراد محلی فقط می توانند از نسخه اینترنتی کشور خود با نام "Kwangmyong" استفاده کنند. استفاده از VPN به طور قطع برای افراد محلی ممنوع است ، زیرا به هیچ وجه اجازه رسانه های خارجی را نمی دهند.

چه مفهومی داره: به عنوان یک توریست ، می توانید از طریق 3G به اینترنت دسترسی پیدا کنید اما این دسترسی کنترل می شود و استفاده از VPN ممنوع است. (منبع)

11. اوگاندا: ISP ها خدمات VPN را مسدود می کنند

چه زمانی: 2018

چرا: سال گذشته ، اوگاندا با استفاده از رسانه های اجتماعی از مالیات استفاده کرد. شهروندان اوگاندا برای دور زدن این مالیات جدید استفاده از VPN را آغاز کردند.

چه مفهومی داره: در نتیجه اقدامات شهروندان خود ، دولت اوگاندا به ISP های محلی موظف شد كه همه خدمات VPN را مسدود كند..

بازگشت به لیست بهترین VPN.

کشورهایی که استفاده از VPN قانونی است

 • آ
 • ب
 • ج
 • د
 • ه
 • ف
 • ج
 • ح
 • من
 • ج
 • ک
 • ل
 • م
 • ن
 • پ
 • س
 • ر
 • س
 • تی
 • تو

آ

افغانستان

VPN قانونی در افغانستان است?
آره

دولت افغانستان به تازگی خبرهایی را برای آموزش ISP ها برای فیلتر كردن دسته های خاصی از سایت هایی كه آن را غیرقابل اعتراض است ، و ممنوعیت صحیح سایت های توهین آمیز اعلام كرد. استفاده از VPN ها هنوز هم در افغانستان قانونی است.

آلبانی

VPN قانونی در آلبانی است?
آره

قانون اساسی آلبانی از آزادی بیان و مطبوعات شهروندان محافظت می کند ، و هیچ نمونه ای از حکومتی که در تلاش برای نقض این حقوق یا حقوق شهروندان برای استفاده از اینترنت است ، در دست نیست. استفاده از VPN در آلبانی قانونی است.

الجزایر

VPN قانونی در الجزایر است?
آره

الجزایر قوانینی دارد که به ISP ها به محتوای آنلاین پلیس احتیاج دارد ، و مواردی از دولت الجزایر که مسدود کردن سایت های خاص - از جمله مخالفان سیاسی - از جمله موارد مخالفان سیاسی - است ، ضبط شده است و همچنین یک واقعه تبلیغاتی که در آن دولت الجزایر همه رسانه های اجتماعی را مسدود کرده است تا " جلوگیری از تقلب در آزمون ملی. با این حال ، استفاده از VPN در الجزایر هنوز قانونی است.

آندورا

آیا VPN قانونی در آندورا است?
آره

دسترسی به اینترنت آندورا

تقریبا 79 درصد آندورانس ها از اینترنت استفاده می کنند و از نظر نفوذ به اینترنت یکی از کشورهای برتر است. با این حال ، سابقه ای مستند از سانسور اینترنت در آندورا وجود نداشته است و استفاده از VPN در آندورا قانونی است.

آنگولا

آیا VPN قانونی در آنگولا است?
آره

آنگولا خبرهایی را برای تلاش برای سانسور رسانه ها و دسترسی به اینترنت منتشر کرده است ، به طوری که رئیس جمهور آنگولا حتی علناً برنامه های خود را برای سرکوب رسانه های اجتماعی اعلام کرده است ، اما هیچ تلاشی برای جلوگیری از استفاده از VPN در کشور انجام نشده است..

آنتیگوا و باربودا

آیا VPN قانونی در آنتیگوا و باربودا است?
آره

گزارشی از سانسور اینترنت یا تلاش دولت برای مداخله در اینترنت در آنتیگوا و باربودا در دست نیست. استفاده از VPN در آنتیگوا و باربودا نیز قانونی است.

آرژانتین

VPN قانونی در آرژانتین است?
آره

آرژانتین کشوری نسبتاً آزاد است که به حقوق اینترنت شهروندان خود احترام می گذارد ، اما اخیراً این کشور به دلیل اصلاحات پیشنهادی در لایحه قانون ملی ضد تبعیض ، به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. کارشناسان ادعا کردند که این اصلاحات مبهم است و سانسور شهروندان را برای دولت آسان می کند. هر چند استفاده از VPN در کشور قانونی است.

ارمنستان

VPN قانونی در ارمنستان است?
آره

شواهدی از سانسور اینترنت در ارمنستان به اثبات رسیده است که ابتکار عمل OpenNet (ONI) نتیجه گرفته است ، پس از انجام آزمایشات بر روی ISP های درجه یک در کشور ، "فیلتر گسترده" در حال وقوع است. "با این وجود ، استفاده از VPN در ارمنستان قانونی است..

استرالیا

VPN قانونی در استرالیا است?
آره

در حالی که اخیراً استرالیا قانونی تصویب کرده است که به دولت خود اختیار می دهد دسترسی به سایت های خاص را مسدود کند ، به ویژه VPN هدف قرار نگرفته است. استفاده از VPN در استرالیا قانونی است و بسیاری از آنها از VPN برای دور زدن برخی از محدودیتهای وضع شده توسط قانون جدید استفاده می کنند.

اتریش

VPN قانونی در اتریش است?
آره

قانون اساسی اتریش از آزادی بیان و مطبوعات شهروندان خود محافظت می کند و این مورد توسط دولت اتریش مورد احترام است. اتریش به سختی درگیر تلاش برای سانسور کاربران بوده است و استفاده از VPN در اتریش قانونی است.

آذربایجان

VPN قانونی در جمهوری آذربایجان است?
آره

به آذربایجان گزارش شده است كه اینترنت را سانسور می كند ، با آنكه دولت جمهوری آذربایجان وبلاگ نویسان را بازداشت ، مجازات فعالان آنلاین و حتی قرار دادن سایت های رسانه های اجتماعی را تحت نظارت دقیق قرار داد. با این حال ، دولت هیچ اقدامی برای جلوگیری از استفاده از VPN در کشور انجام نداده است.

ب

باهاما

VPN قانونی در باهاما است?
آره

قانون اساسی آنها از آزادی بیان و بیان محافظت می کند. اخباری مبنی بر تلاش برای سانسور اینترنت در باهاما منتشر شده است. با این حال ، هنوز هم استفاده از VPN در باهاما قانونی است.

بحرین

VPN قانونی در بحرین است?
آره

دولت بحرین به طور فعال اینترنت را سانسور می کند ، اما استفاده از VPN در این کشور هنوز قانونی است.

بنگلادش

آیا VPN قانونی در بنگلادش است?
آره

دولت بنگلادش بارها و بارها خبرهایی را برای ممنوعیت سایتها و رسانه های اجتماعی مختلف از جمله فیس بوک و واتس اپ منتشر کرده است و در یک مقطع دولت حتی به اشتباه در حین تلاش برای اجرای ممنوعیت اینترنت را خاموش کرده است. با این حال ، استفاده از VPN در بنگلادش کاملاً قانونی است.

باربادوس

VPN قانونی در باربادوس است?
آره

هیچ گزارشی معتبری در دست نیست که دولت باربادوس به طور فعال اینترنت را سانسور می کند ، و استفاده از VPN کاملاً قانونی است چون در زمان نوشتن این.

بلژیک

VPN قانونی در بلژیک است?
آره

در حالیکه در گذشته به بلژیک سانسور اینترنت گفته می شود ، استفاده از VPN به این دلیل است که بلژیک کاملاً قانونی است.

بلیز

VPN قانونی در بلیز است?
آره

گزارش هایی از دولت مبنی بر محدودیت دسترسی به اینترنت منتشر شده است. با این حال ، استفاده از VPN ها در بلیز قانونی است.

بنین

VPN قانونی در بنین است?
آره

گزارش های فعالی از دولت در تلاش برای سانسور اینترنت نبوده است. استفاده از VPN در حال حاضر در بنین قانونی است.

بوتان

آیا VPN قانونی در بوتان است?
آره

در حالی که به نظر می رسد دولت محتوا را مسدود می کند ، به نظر می رسد که از نظر اخلاقی قابل اعتراض است ، تاکنون گزارشی از این گسترش در محتوای سیاسی منتشر نشده است. استفاده از VPN در حال حاضر در بوتان قانونی است.

بولیوی

VPN قانونی در بولیوی است?
آره

با تحقیقات نشان می دهد که بیش از نیمی از روزنامه نگاران بولیوی نوعی سانسور را متحمل شده اند ، و رهبران عالی رتبه سیاسی به طور جدی برای تنظیم رسانه های اجتماعی تلاش می کنند ، بولیوی دقیقاً آزادترین کشورها نیست. با این حال ، استفاده از VPN در بولیوی کاملاً قانونی است.

بوسنی و هرزگوین

VPN قانونی در بوسنی و هرزگوین است?
آره

در حالی که اخیراً قوانینی تصویب شده است که به دولت اختیار می کند که در انتشار پیام های رسانه های اجتماعی جرم و جنایت را احساس کند که "نظم عمومی را مختل می کنند" ، اما هیچ اسناد و مدارکی از دولت وجود ندارد که به طور فعال سانسور اینترنت را انجام دهد. استفاده از VPN در بوسنی و هرزگوین قانونی است.

بوتسوانا

آیا VPN قانونی در بوتسوانا است?
آره

هیچ گزارشی مستند از دولت سانسور اینترنت ، در دست نیست و در حال حاضر استفاده از VPN در بوتسوانا قانونی است..

برزیل

VPN قانونی در برزیل است?
آره

برزیل اخبار مربوط به ممنوعیت بخش هایی از رسانه های اجتماعی ، از جمله واتس اپ در سال 2016 را منتشر کرده است. دولت برزیل نیز سعی کرده است قانونی را ارائه دهد که به آن امکان سانسور اینترنت در این کشور را می دهد. با این حال ، استفاده از VPN در برزیل قانونی است.

برونئی

آیا VPN قانونی در برونئی است?
آره

گزارش هایی از دولت وجود دارد که به طور فعال بر استفاده از اینترنت و فعالیت شهروندانش نظارت می کند. با این حال ، استفاده از VPN ها در حال حاضر در برونئی قانونی است.

بلغارستان

VPN قانونی در بلغارستان است?
آره

دولت بلغارستان به طور فعال بر استفاده از اینترنت شهروندان خود نظارت می کند و تلاش کرده است قوانینی را برای اعطای قدرت دولت برای کنترل ارتباطات اینترنتی وضع کند. با این حال ، استفاده از VPN در حال حاضر در بلغارستان قانونی است.

بورکینافاسو

آیا VPN قانونی در بورکینا فاسو است?
آره

تنها با 9.4 درصد از جمعیت این کشور از اینترنت استفاده می کند ، نفوذ اینترنت در بورکینا فاسو بسیار کم است. استفاده از VPN در کشور قانونی است.

بوروندی

آیا VPN قانونی در بوروندی است?
آره

فقط با 2 درصد از 10 میلیون شهروند این کشور که از اینترنت استفاده می کنند ، دولت بوروندی هنگام اجرای محدودیت ها در اینترنت کم کم آرام نبود. بوروندی پس از ساختن اخبار برای ممنوعیت واتس اپ و وایبر ، دسترسی فعالانه به اینترنت از شهروندان را سانسور می کند. با این حال ، استفاده از VPN در بوروندی قانونی است.

ج

کیپ ورد

آیا VPN قانونی در کیپ ورد است?
آره

هیچ گزارشی مستند از دولت کیپ ورد در تلاش برای سانسور اینترنت نبوده است. استفاده از VPN در کیپ ورد نیز قانونی است.

کامبوج

آیا VPN قانونی در کامبوج است?
آره

کامبوج بارها و بارها این اخبار را برای تلاش های فعال برای سانسور اینترنت ، از جمله بازداشت اعضای مخالف برای پست های فیس بوک ، منتشر کرده است. دولت کامبوج حتی قانونی تصویب کرد که به دولت اختیار بیشتری برای نظارت و سانسور اینترنت می داد. با این حال ، استفاده از VPN ها هنوز هم در کامبوج قانونی است.

کامرون

آیا VPN قانونی در کامرون است?
آره

کامرون اخیراً خبرهایی را برای انسداد دسترسی به اینترنت در مناطق انگلیسی زبان این کشور منتشر کرد ، اقدامی که 20 درصد کامرونی ها را تحت تأثیر قرار داد. دولت کامرون نیز برای صدور تهدید برای کاربران اینترنت علناً بیرون آمده است. با این حال ، استفاده از VPN در کامرون قانونی است.

کانادا

VPN قانونی در کانادا است?
آره

در حالی که کارشناسان ارشد ارتباطات از راه دور ، مهمترین آنها دیوید پوردی از ارتباطات راجرز و بل مسوول کانادا مخابرات ، از دولت کانادا خواسته اند تا مانع VPN ها در کشور آمریکای شمالی شود ، اما هنوز چنین اقدامی صورت نگرفته است. استفاده از VPN در کانادا در زمان نوشتن این مقاله هنوز قانونی است.

جمهوری آفریقای مرکزی (CAR)

آیا VPN قانونی در جمهوری آفریقای مرکزی (CAR) است?
آره

جمهوری آفریقای مرکزی خبرهایی را مبنی بر تلاش های متعدد دولت خود برای سانسور شهروندان ، از جمله زمان ممنوعیت پیام های تلفنی (پیامکی) از طرف این کشور اعلام کرده است. با این حال ، استفاده از VPN در کشور قانونی است.

چاد

آیا VPN قانونی در چاد است?
آره

چاد کشوری دیگر است که در آن دولت فعالانه دسترسی به اینترنت شهروندان را سانسور می کند - خصوصاً در طول انتخابات. با این حال ، هیچ اقدامی از سوی دولت برای ممنوع یا غیرقانونی استفاده از VPN در کشور صورت نگرفته است.

شیلی

آیا VPN قانونی در شیلی است?
آره

شیلی شهرت دارد که فعالانه با شهروندان خود به اینترنت مداخله می کند و سانسور می کند. با این حال ، استفاده از VPN در شیلی قانونی است.

کلمبیا

VPN قانونی در کلمبیا است?
آره

در حالی که اخیراً کلمبیا خبری مبنی بر ممنوعیت بیت کوین ها منتشر کرده است ، اینترنت در آنجا شکوفا شده است و دولت برای مداخله کار خوبی انجام داده است. استفاده از VPN در کلمبیا کاملاً قانونی است.

کومور

آیا VPN قانونی در کومور است?
آره

تاکنون گزارشی از دولت کومور که سعی در سانسور اینترنت دارد ، مستند نشده است. استفاده از VPN در حال حاضر در کومور قانونی است.

جمهوری دموکراتیک کنگو

VPN قانونی در جمهوری دموکراتیک کنگو است?
آره

اجازه ندهید که این نام شما را فریب دهد ، وقتی صحبت از جمهوری دموکراتیک کنگو و اینترنت است ، هیچ چیز واقعاً دموکراتیک وجود ندارد. در حالی که دولت به دلیل خاموش بودن بی شمار اینترنت و مسدود کردن سایت های مهم و رسانه های اجتماعی مشهور است ، خوشبختانه VPN ها هنوز غیرقانونی نیستند.

جمهوری کنگو

آیا VPN قانونی در جمهوری کنگو است?
آره

دولت جمهوری کنگو به دلیل خاموش کردن فعال و سانسور اینترنت ، به ویژه هنگام تلاش برای جلوگیری از اعتراضات ، مشهور است. در حالی که دولت به طور جدی اینترنت را سانسور می کند ، هنوز استفاده از VPN غیرقانونی نیست.

کاستاریکا

آیا VPN قانونی در کاستاریکا است?
آره

در حالی که کاستاریکا یک بار برای قانون جرائم سایبری خبری خود مبنی بر اینکه بسیاری از کارشناسان معتقدند آزادی اینترنت را تهدید می کند ، خبری منتشر کرد ، تاکنون هیچ اسناد معتبری از دولت کاستاریکا در تلاش برای سانسور اینترنت نبوده است. استفاده از VPN در این کشور قانونی است.

ساحل عاج

آیا VPN قانونی در ساحل عاج است?
آره

گزارش معتبری از دولت ساحل عاج در تلاش برای سانسور اینترنت نبوده است. استفاده از VPN در این کشور قانونی است.

کرواسی

VPN قانونی در کرواسی است?
آره

هیچ گزارش موثقی از دولت کرواسی که در دسترسی شهروندانش به اینترنت دخالت کرده است ، وجود ندارد. VPN در کرواسی نیز قانونی است.

کوبا

آیا VPN قانونی در کوبا است?
آره

در حالی که اینترنت در این کشور کارائیب به شدت سانسور شده است ، هنوز استفاده از VPN غیرقانونی نیست.

قبرس

VPN قانونی در قبرس است?
آره

اینترنت در قبرس مشمول محدودیتهای شناخته شده دولت نیست و استفاده از VPN در این کشور قانونی است.

جمهوری چک

آیا VPN قانونی در جمهوری چک است?
آره

گذرنامه اینترنتی جمهوری چک

جمهوری چک اخیراً خبرهایی را منتشر كرد كه دولت این كشور تلاش كرد شكلی از "گذرنامه اینترنتی" - هویتی منحصر به فرد برای هر کاربر اینترنتی - كه قبل از دسترسی به اینترنت لازم است ، وارد كند. با وجود این ، استفاده از VPN ها هنوز در کشور قانونی است.

د

دانمارک

VPN قانونی در دانمارک است?
آره

دولت دانمارک در گذشته خبرهایی را برای مسدود کردن فعال وب سایت ها داده است ، و آنها اخیراً قانونی را وضع کرده اند که باعث می شود دولت دانمارک سانسور فعالانه اینترنت را آسان کند. با وجود این ، دولت هیچ تلاشی برای استفاده غیرقانونی از VPN در کشور غیرقانونی نکرده است.

جیبوتی

آیا VPN قانونی در جیبوتی است?
آره

با تنها ارائه دهنده خدمات اینترنتی در این کشور که تحت مالکیت و کنترل دولت است و با سابقه فعال محدودیت های مطبوعاتی ، این کشور هنگام ورود به اینترنت خیلی دوستانه نیست. با این حال ، استفاده از VPN ها هنوز قانونی است.

دومینیکا

VPN قانونی در دومینیکا است?
آره

هیچ گزارشی از دولت مبنی بر سانسور اینترنت وجود ندارد ، و استفاده از VPN در دومینیکا کاملاً قانونی است.

جمهوری دومینیکن

آیا VPN قانونی در جمهوری دومینیکن است?
آره

تاکنون گزارشی مستند از دولت سانسور کاربران اینترنت در جمهوری دومینیکن منتشر نشده است و استفاده از VPN در این کشور کارائیب کاملاً قانونی است..

ه

اکوادور

VPN قانونی در اکوادور است?
آره

چندی پیش به رسانه ها نازل شد که انجمن ارائه دهندگان اینترنت اکوادور برای محدود کردن دسترسی به اینترنت شهروندان با دولت اکوادور همکاری می کند. با این وجود ، استفاده از VPN در این کشور هنوز قانونی است.

مصر

آیا VPN قانونی در مصر است?
آره

مصر سابقه سوءاستفاده از حقوق بشر و نقض حقوق مطبوعات شهروندان خود را دارد. این قضیه هنگامی که مشخص شد که این شرکت سرویس اینترنت رایگان فیس بوک را در دسامبر سال 2015 ، تنها چند ماه پس از راه اندازی آن در کشور ، مسدود کرده است ، زیرا این شرکت از دادن اطلاعات جاسوسی برای شهروندان به دولت مصر خودداری کرد. با استفاده از خدمات اینترنتی خود استفاده از VPN ها هنوز غیرقانونی نیست.

السالوادور

آیا VPN قانونی در السالوادور است?
آره

در حالی که استفاده از VPN در السالوادور کاملاً قانونی است ، اما از آزادی اطلاعات در این کشور کاسته می شود و دخالت دولت در اینترنت همچنان وارد رسانه ها می شود.

گینه استوایی

آیا VPN قانونی در گینه استوایی است?
آره

گینه استوایی در چندین لیست به عنوان یکی از پرتحرک ترین کشورها در جهان به نمایش درآمده است ، دولت و خانواده وی به طور فعال در انحصار مطبوعات و محدود کردن آزادی مطبوعات شهروندان. استفاده از VPN در این کشور هنوز کاملاً قانونی است.

اریتره

آیا VPN قانونی در اریتره است?
آره

اریتره سانسورترین کشور جهان است

خوب ، در اینجا شما آن را. این رسما با توجه به چندین رتبه معتبر ، سانسور شده ترین کشور جهان است. همانطور که انتظار می رود ، اینترنت در تلاش فعال دولت برای سانسور شهروندان خود صرفه جویی نمی شود. با این حال ، استفاده از VPN در این کشور کاملاً قانونی است.

استونی

VPN قانونی در استونی است?
آره

استونی یکی از آزادترین و سیمی ترین و از نظر فناوری پیشرفته ترین کشورهای جهان به عنوان شماره دو در لیست آزادی اینترنت قرار دارد. همانطور که انتظار می رفت ، کشور ذکر شده به عنوان "الگویی برای دسترسی آزاد و آزاد به اینترنت به عنوان موتور توسعه برای جامعه" مطابق با آزادی اینترنت ، استفاده از VPN را ممنوع نکرده است..

اتیوپی

آیا VPN قانونی در اتیوپی است?
آره

اتیوپی به عنوان یک کاربر اینترنت مکانی بسیار دوستانه نیست ، به ویژه با توجه به اینکه دولت اتیوپی فقط استفاده از خدمات VoIP را ممنوع نکرده بلکه آنها را تا 15 سال زندان جرم انگاری کرده است.

ف

فیجی

VPN قانونی در فیجی است?
آره

تاکنون گزارشی معتبری از دولت مبنی بر سانسور اینترنت در فیجی منتشر نشده است. دولت فیجی همچنین استفاده از VPN را ممنوع نکرده است.

فنلاند

VPN قانونی در فنلاند است?
آره

در حالی که فنلاند به طور جدی اینترنت را سانسور نمی کند ، وقتی دولت سیاستی را برای فیلتر کردن مستهجن کودکان اجرا کرد ، مبنی بر این که مردم احساس می کنند به درستی اجرا نشده است ، خبری را ایجاد کردند. این کمکی به دیوان عالی فنلاند نمی کند که سانسور یک منتقد این قانون قانونی باشد. هر چند استفاده از VPN کاملاً قانونی است.

فرانسه

VPN قانونی در فرانسه است?
آره

فرانسه سیاست هایی را برای مهار تروریسم و ​​نفرت با نظارت فعال بر اینترنت شهروندان خود در پیش گرفته است. بسیاری از مردم می ترسند که این سیاست ها بطور گسترده تصویب شوند و سانسور به طور فعال در حال افزایش است ، اگرچه - بیش از 2700 وب سایت فقط در سال 2016 توسط مقامات فرانسوی مسدود شده بودند. استفاده از VPN در این کشور قانونی است.

ج

گابن

VPN قانونی در گابن است?
آره

در حالی که ما درمورد دوره های بحرانی در مورد دولت هایی که تحمیل شده است از اعمال قانون منع استفاده کنند ، شنیده ایم ، من یقین دارم که تعداد معدودی از ما با ایده کارگاه های اینترنتی آشنا نیستیم - خوب ، این حداقل تا زمانی که به گابن برسید ، آشناست. این کشور برای ایجاد یک کارفرمای اینترنتی 12 ساعته در اینترنت خبر داده است که شهروندان قادر به استفاده از اینترنت شبانه نیستند. با وجود این ، استفاده از VPN ها هنوز در کشور قانونی است.

گامبیا

VPN قانونی در گامبیا است?
آره

اخیراً ، گامبیا خبری از خاموش کردن دسترسی به اینترنت و تماس های تلفنی بین المللی پیش از انتخابات خبر داد. استفاده از VPN ها هنوز هم در گامبیا قانونی است.

جورجیا

VPN قانونی در جورجیا است?
آره

جورجیا پیشرفت بزرگی کرد وقتی که دادگاه قانون اساسی این کشور قدرت سرویس امنیت ایالتی را برای دسترسی مستقیم به داده های ارتباطات از راه دور از کاربران خود در آوریل 2016 بازگرداند ، اما این کشور دقیقاً مضر نیست و سانسور می شود: دولت جورجیا یک بار خبر مسدود شدن را صادر کرد. به طور خلاصه وردپرس و یوتیوب. گفته می شود ، استفاده از VPN در این کشور قانونی است.

آلمان

VPN قانونی در آلمان است?
آره

آلمان بارها و بارها به دلیل تلاش های خود برای سانسور اینترنت ، اخبار را منتشر کرده است ، و اخیراً وزیر دادگستری آلمان قوانینی را پیشنهاد کرد که به دولت اجازه می دهد سایت های رسانه های اجتماعی را نظارت و سانسور کند. استفاده از VPN در آلمان ، هر چند قانونی است.

غنا

VPN قانونی در غنا است?
آره

استفاده از VPN ها به عنوان یکی از الگوی های دموکراسی در آفریقا ، در غنا کاملاً قانونی است. با این حال ، دیری نگذشته بود که دنیا غافلگیر شد که رئیس پلیس غنا قصد دولت را برای خاموش کردن رسانه های اجتماعی در روز رأی گیری اعلام کرد تا از استفاده رسانه های اجتماعی برای "ارسال اطلاعات گمراه کننده که می تواند کشور را بی ثبات کند" استفاده نمی شود. مدت هاست که به عنوان الگوی نقش دموکراسی در آفریقا در نظر گرفته می شود ، بنابراین بسیاری از این خبر متعجب شدند. کشور افریقای غربی سرانجام با خاموش شدن ادامه نداد.

یونان

VPN قانونی در یونان است?
آره

تحقیقات نشان داد كه دولت یونان اخیراً مسدود كردن محتوا در مقیاس بزرگ را آغاز كرده است كه برابر با سانسور اینترنت است. استفاده از VPN در یونان هنوز قانونی است.

گرنادا

آیا VPN قانونی در گرنادا است?
آره

گرنادا یک بار خبرهایی را برای تصویب قانونی منتشر كرد كه تصریح می كرد كه افراد به دلیل توهین به كسی به صورت آنلاین یا به دلیل استفاده از فناوری برای مشاركت در "شرارت" به زندان فرستاده می شوند یا تا 37000 دلار جریمه می شوند. ".

گواتمالا

آیا VPN قانونی در گواتمالا است?
آره

گواتمالا به دلیل نقض روزمره آزادی بیان و مطبوعات شهروندانش به ویژه با قانونی کردن چندین روش نظارت الکترونیکی که حریم آنلاین را تهدید می کند مشهور است. با این حال ، استفاده از VPN در کشور قانونی است.

گینه

آیا VPN قانونی در گینه است?
آره

هیچ مدرک موثقی مبنی بر محدود کردن دسترسی دولت به اینترنت به اینترنت وجود ندارد و استفاده از VPN در حال حاضر در گینه قانونی است.

گینه بیسائو

آیا VPN قانونی در گینه بیسائو است?
آره

هیچ مدرکی مبنی بر مداخله در اینترنت در گینه بیسائو وجود ندارد ، و استفاده از VPN در حال حاضر در این کشور قانونی است.

گویان

آیا VPN قانونی در گویان است?
آره

دولت گویان دسترسی به اینترنت را محدود نمی کند و استفاده از VPN در حال حاضر در کشور قانونی است.

ح

هائیتی

آیا VPN قانونی در هائیتی است?
آره

حدود 12 درصد از هائیتی ها از اینترنت استفاده می کنند ، و گزارشی مستند از دولت هائیتی که به طور فعال سعی در محدود کردن اینترنت دارد ، وجود ندارد. استفاده از VPN در هائیتی کاملاً قانونی است.

هندوراس

آیا VPN قانونی در هندوراس است?
آره

هندوراس شهرت دارد که در سانسور رسانه ها شرکت کند و اینترنت نیز معاف نیست. استفاده از VPN در حال حاضر در کشور قانونی است.

مجارستان

VPN قانونی در مجارستان است?
آره

چندی پیش نگذشته بود که مجارستان قانونی را برای ممنوعیت رمزگذاری نهایی تا پایان در این کشور تصویب کرد و به لطف یک قانون سانسور رسانه ای و اینترنتی مجارستان ، اعتراضات یک بار در سراسر اروپا رخ داد. استفاده از VPN در مجارستان قانونی است ، هر چند.

من

ایسلند

VPN قانونی در ایسلند است?
آره

رئیس جمهور ایسلند Guoni Thorlacius Johannesson زمانی خبر داد که می گوید اگر این فرصت را داشته باشد ، هاوایی پیتزا را ممنوع می کند ، اما خوشبختانه کشوری که وی هدایت می کند هنوز استفاده از VPN را ممنوع اعلام کرده یا ممنوعیت در نظر گرفته است..

هند

VPN قانونی در هند است?
آره

هند به تازگی خبرهایی را منتشر كرد كه دولت برای كاربران اینترنت هشدار داد كه می توانند با مراجعه به وب سایت های ممنوعه ، تا سه سال زندان به همراه جریمه ای در حدود 4،465 دلار جریمه شوند. طولی نکشید که یک قاضی هندی توضیح داد که این فقط یک سوءاستفاده است ، و این که بازدید از وب سایت "ممنوع" غیرقانونی نیست. صرف نظر از این ، این کشور هنوز استفاده از VPN ها را ممنوع اعلام نکرده است.

اندونزی

VPN قانونی در اندونزی است?
آره

یوتیوب ، Reddit و Vimeo فقط برخی از سایتهای برتر هستند که توسط دولت اندونزی مسدود شده اند. خوشبختانه ، این سایتها هنوز با VPN قابل دسترسی هستند زیرا هنوز دولت اندونزی استفاده از VPN ها را غیرقانونی نکرده است.

ایرلند

VPN قانونی در ایرلند است?
آره

به طور کلی توافق شده است که سانسور اینترنت در ایرلند وجود دارد ، اما استفاده از VPN در جزیره اروپا کاملاً قانونی است.

اسرائيل

VPN قانونی در اسرائیل است?
آره

اسرائیل به تازگی خبرهایی را برای ایجاد قانونی فراهم آورده است تا دولت خود محتوای "تحریک آمیز" را مسدود کند. با این حال ، بسیار کم در راه سانسور یا دخالت اینترنت در این کشور ثبت شده است. استفاده از VPN نیز قانونی است.

ایتالیا

VPN قانونی در ایتالیا است?
آره

ایتالیا اخیراً خبرهایی را ارائه داد که قانونی را ارائه می داد که "مدیران سایت" باید بر اساس وضعیت شخصی و اجتماعی یک قربانی سانسور کند - کارشناسان این قانون را راهی برای معرفی سانسور خواندند. در مورد دخالت دولت ایتالیا در اینترنت ، اطلاعات زیادی در دست نیست و استفاده از VPN در حال حاضر در این کشور قانونی است.

ج

جامائیکا

آیا VPN قانونی در جامائیکا است?
آره

هیچ گزارش موثقی در مورد سانسور دولت جامائیکا از اینترنت منتشر نشده است. استفاده از VPN در کشور نیز قانونی است.

ژاپن

VPN قانونی در ژاپن است?
آره

ژاپن ضریب نفوذ اینترنت بسیار بالایی از بیش از 90 درصد دارد ، و گزارش هایی وجود دارد مبنی بر این که برخی از قوانین "فعالیت های خاص آنلاین را مجازات می کنند". با این وجود ، گزارش های معتبری از دولت در تلاش برای سانسور شهروندان خود با استفاده از اینترنت گزارش نشده است. و استفاده از VPN در این کشور قانونی است.

اردن

VPN قانونی در اردن است?
آره

در حالی که گزارشهایی در مورد سانسور "سبک" در اردن وجود دارد ، به ویژه هنگامی که به مسائل سیاسی مربوط می شود که تهدیدی برای امنیت ملی محسوب می شود ، این کشور در مقایسه با سایر کشورهای خاورمیانه واقعاً خوب عمل می کند. استفاده از VPN در کشور نیز قانونی است.

ک

قزاقستان

VPN قانونی در قزاقستان است?
آره

قزاقستان یکی از کشورهایی است که سانسور اینترنتی فعال در آن وجود دارد. در حقیقت ، در یک مقطع ، دولت منطقه قزاقستان جنوبی اینترنت را قطع کرد و برای مدتی شبکه های تلفن همراه را مسدود کرد. استفاده از VPN در این کشور هنوز قانونی است.

کنیا

VPN قانونی در کنیا است?
آره

کنیا یکی از معدود کشورهای آفریقایی است که در آن هیچ نوع سانسور دولتی وجود ندارد. یک مطالعه پنج ماهه اخیر توسط OONI نشان داد که هیچ اثری از سانسور اینترنت در کشور نیست. استفاده از VPN در کنیا نیز قانونی است.

کیریباتی

آیا VPN قانونی در کرایباتی است?
آره

در حالی که کریباتی در مورد پذیرش اینترنت بسیار کم است - تقریباً 11.5 درصد از شهروندان آن از اینترنت استفاده می کنند - هیچ نشانه ای از سانسور اینترنت وجود ندارد یا دولت در تلاش است تا دسترسی شهروندان خود به اینترنت را در این کشور اقیانوسی محدود کند. استفاده از VPN در این کشور نیز قانونی است.

کوزوو

VPN قانونی در کوزوو است?
آره

قانون رهگیری ارتباطات از راه دور - با هدف دسترسی به دولت به همه داده های مربوط به ارتباطات الکترونیکی در زمان واقعی - که توسط دولت کوزوو معرفی شد ، چند سال با احساسات متفاوتی روبرو شد. برخی معتقدند این نوعی سانسور است ، در حالی که برخی دیگر معتقدند که این یک روش مؤثر برای مبارزه با جرم است. با این حال ، به طور کلی ، گزارش های کمی درباره سانسور دولت یا دخالت اینترنت در کوزوو گزارش شده است و استفاده از VPN در این کشور قانونی است..

کویت

آیا VPN قانونی در کویت است?
آره

کویت هنگام سانسور اینترنت بسیار فعال است و کارشناسان در مورد قوانین آن بسیار معتقد بودند که به عقیده آنها می توانند برای محدود کردن آزادی بیان اینترنت و هدف قرار دادن فعالیت های آنلاین مورد استفاده قرار گیرند. استفاده از VPN ها هنوز هم در کشور قانونی است.

قرقیزستان

VPN قانونی در قرقیزستان است?
آره

سانسور فعال در اینترنت در قرقیزستان وجود دارد - روزنامه نگاران آنلاین برای ارسال مطالبی که مقامات دولتی را مورد انتقاد قرار می دهد با مجازات روبرو هستند - و گزارش های دولت از سوء استفاده فعالانه از اختیارات نظارت خود (مثلاً با بیرون کشیدن مکالمات تلفنی بین چهره های مخالف) سوءاستفاده می شود. با این وجود استفاده از VPN در این کشور قانونی است.

ل

لائوس

آیا VPN قانونی در لائوس است?
آره

لائوس وقتی سانسور شهروندان خود را محدود می کند و فعالیت های اینترنتی آنها را محدود می کند - تا جایی که نظارت بر فعالیت شهروندان در خارج از مرزهای کشور - به ویژه هنگامی که آنچه را که "امنیت ملی را تهدید می کند" مورد استفاده قرار می گیرد ، بیش از پیش عمل می کند. اگرچه در کشور قانونی است.

لتونی

آیا VPN قانونی در لتونی است?
آره

لتونی کشوری آزاد است و گزارشهای مستند از سانسور اینترنت یا دخالت دولت در استفاده از اینترنت شهروندان وجود ندارد. حتی میزبان آزادترین وب سایت روسیه است. استفاده از VPN در این کشور اروپایی نیز قانونی است.

لبنان

VPN قانونی در لبنان است?
آره

وقتی یک کشور فیلم را ممنوع می کند زن شگفت انگیز از آنجا که ستاره فیلم یک منتظر آن است ... شهروند اسرائیلی ، آیا واقعاً باید در مورد موضع این سانسور اینترنت بپرسیم؟ اگر هنوز نیاز به سؤال دارید ، استفاده از VoIP در لبنان غیرقانونی است. خوشبختانه ، آنها هنوز در مورد ممنوعیت VPN ها فکر نکرده اند.

لسوتو

آیا VPN قانونی در لسوتو است?
آره

نفوذ اینترنت در لسوتو کم است و کمتر از یک چهارم شهروندان آن از اینترنت استفاده می کنند. با این حال ، در مورد دولت سعی در سانسور از استفاده از اینترنت شهروندان خود ، اطلاعات بسیار اندکی ثبت شده است. VPN در کشور نیز قانونی است.

لیبریا

VPN قانونی در لیبریا است?
آره

محدودیت قانونی اینترنت لیبریا و نظارت فعال شهروندان باعث شده است تا این لیست به لیست کمیته حمایت از روزنامه نگاران (CPJ) کشورهایی اضافه شود که آزادی مطبوعات محدود است. این کشور هنوز استفاده از VPN ها را ممنوع اعلام کرده است.

لیبی

VPN قانونی در لیبی است?
آره

با سابقه سوءاستفاده از حقوق بشر و سانسور فعال اینترنت و مداخله توسط دولت ، لیبی هنوز هنگام آزادسازی سانسور دولتی آزاد نیست. با این وجود استفاده از VPN در این کشور کاملاً قانونی است.

لیختن اشتاین

VPN قانونی در لیختن اشتاین است?
آره

وقتی آزادی مطبوعات مطرح می شود لیختن اشتاین بسیار زیاد است و تاکنون تلاش های دولت از سوی دولت برای سانسور اینترنت صورت نگرفته است. استفاده از VPN در این کشور نیز قانونی است.

لیتوانی

آیا VPN قانونی در لیتوانی است?
آره

لیتوانی در هنگام آزادی مطبوعات و اینترنت کشوری نسبتاً آزاد است ، اما تحولاتی از جمله اصلاح اخیر در قانونی که قمار را در اینترنت در این کشور تنظیم می کند ، گمانه زنی های سانسور را به همراه داشته است. استفاده از VPN در کشور قانونی است.

لوکزامبورگ

VPN قانونی در لوکزامبورگ است?
آره

لوکزامبورگ هنگام استفاده از اینترنت کشوری کاملاً رایگان است ، و هیچ گزارش مستندی معتبری در دست نیست که دولت در حال سانسور از اینترنت است. استفاده از VPN در کشور نیز قانونی است.

م

مقدونیه

VPN قانونی در مقدونیه است?
آره

هیچ مدرکی مبنی بر سانسور اینترنت یا دولت در تلاش برای محدود کردن دسترسی شهروندان به اینترنت در مقدونیه وجود ندارد ، و استفاده از VPN در حال حاضر در کشور قانونی است..

ماداگاسکار

آیا VPN قانونی در ماداگاسکار است?
آره

ماداگاسکار نفوذ بسیار کمی به اینترنت دارد و علیرغم سانسور گاه به گاه از سایر اشکال رسانه ، اینترنت نسبتاً رایگان بوده است. استفاده از VPN در این کشور نیز قانونی است.

مالاوی

VPN قانونی در مالاوی است?
آره

در حال حاضر گزارشی معتبری در دست نیست که دولت مالاوی به طور فعال سانسور اینترنت یا دخالت در استفاده از اینترنت شهروندان را انجام دهد. استفاده از VPN در کشور نیز قانونی است.

مالزی

VPN قانونی در مالزی است?
آره

در حالی که نخست وزیر مالزی نجیب رزاک یک بار قول داده بود - در آوریل 2011 - که مالزی هرگز اینترنت را سانسور نمی کند ، مالزی شروع به مسدود کردن سایت هایی کرد که رسوائی فساد نخست وزیر را در سال 2015 گزارش کرده اند. خب ، ما حدس می زنیم چه چیزی برای غاز خوب نیست. برای غده. استفاده از VPN ها هنوز هم در کشور قانونی است.

مالدیو

VPN قانونی در مالدیو است?
آره

در حالی که دولت مالدیو به طور مرتب وب سایت هایی را که غیر اخلاقی یا ضد اسلامی می داند مسدود می کند ، آنها هنوز استفاده از VPN ها را ممنوع اعلام نکرده اند..

مالی

VPN قانونی در مالی است?
آره

پذیرش اینترنت تاکنون در مالی بسیار کم بوده است و این کشور باید با اتصال بسیار کند و غیرقابل اطمینان مقابله کند. دولت واقعاً در استفاده از اینترنت شهروندان دخالت نکرده است و استفاده از VPN در کشور قانونی است.

مالت

آیا VPN قانونی در مالت است?
آره

تازه همین اواخر بود که هزاران نفر برای اعتراض به لایحه توهین آمیز توسط دولت مالتی به خیابان های مالت رفتند زیرا احساس کردند که این امر بهانه ای برای سانسور شهروندان مالت به صورت آنلاین خواهد بود. دولت مالتی با گفتن اینکه هیچ علاقه ای به سانسور اینترنت ندارید ، مخالفت کرد. تاکنون ، دولت مالتیا به طور فعال در استفاده از اینترنت شهروندان دخالت نکرده است و استفاده از VPN هنوز در این کشور قانونی است.

جزایر مارشال

VPN قانونی در جزایر مارشال است?
آره

در حالی که کشور جزیره اخیراً بیش از 10 روز از خاموش شدن اینترنت رنج می برد ، به نظر می رسد به جای تلاش برای محدود کردن استفاده از اینترنت شهروندان ، این مسئله سخت افزاری است. دولت کوشش نکرده است فعالانه برای محدود کردن استفاده از اینترنت شهروندان تلاش کند ، و VPN ها هنوز هم در کشور قانونی هستند.

موریتانی

آیا VPN قانونی در موریتانی است?
آره

در حالی که دولت موریتانی عضو چندین کنوانسیون حقوق بشر است ، شواهد و مدارکی کاملاً مستند وجود دارد که نشان می دهد این توافق نامه ها را به طور فعال پشت سر می گذارد. وب سایت ها به طور جدی سانسور شده اند ، وبلاگ نویسان به زندان افتاده اند و حتی به اعدام محکوم شده اند و سایر اشکال نقض حقوق بشر به خوبی مستند شده است. استفاده از VPN هنوز هم قانونی است.

موریس

آیا VPN قانونی در موریس است?
آره

قانون ICT موریس عملاً به دولت حق دارد كه محتوا را در اینترنت مسدود كند - به واسطه چقدر ضعف آن - و این عمل در واقع یك بار برای جلوگیری از دسترسی به فیس بوك استفاده شده است. با این حال ، هیچ گزارش موثقی از طرف دولت موریتی در تلاش برای سانسور اینترنت نبوده است و استفاده از VPN در کشور قانونی است.

مکزیک

VPN قانونی در مکزیک است?
آره

مکزیک از نظر اینترنت یکی از آزادترین کشورهای آمریکای لاتین است و با وجود اینکه دخالت اندک در فعالیت های اینترنتی شهروندان از دولت وجود دارد ، گزارش هایی مبنی بر تهدید خبرنگاران توسط کارتل ها ، دولت و حتی سایر روزنامه نگاران وجود دارد. استفاده از VPN در این کشور قانونی است.

میکرونزی

VPN قانونی در میکرونزی است?
آره

هیچ گزارشی از دولت مبنی بر تلاش برای مداخله در فعالیت های اینترنتی شهروندان در میکرونزی وجود ندارد. استفاده از VPN در کشور اقیانوس نیز قانونی است.

مولداوی

VPN قانونی در مولدووا است?
آره

در حالی که دخالت نسبتاً کمی در فعالیت های اینترنتی شهروندان در مولداوی وجود داشته است ، لایحه اخیر که توسط دولت وارد شده ، انتقاداتی را از طرف ذینفعان صنعت ایجاد کرده است که ادعا می کنند این سانسور اینترنت را برای دولت فراهم می کند. استفاده از VPN در مولداوی نیز قانونی است.

موناکو

آیا VPN قانونی در موناکو است?
آره

علیرغم اینکه اینترنت نقش مهمی در انتشار اطلاعات و مصرف در موناکو دارد - حدود نیمی از شهروندان موناکو از اینترنت استفاده می کنند - گزارش های موثقی از دخالت دولت در فعالیت های اینترنتی شهروندان وجود نداشته است. استفاده از VPN در کشور نیز قانونی است.

مغولستان

آیا VPN قانونی در مغولستان است?
آره

اگر فکر می کنید با سانسور روبرو شده اید ، باید دوباره فکر کنید. دولت مغولستان دارای دیتابیس بیش از 700 کلمه در لیست سیاه است ، از جمله کلماتی مانند "جهنم" ، "مست" و "احمق". به راحتی می توان حدس زد که این کشور به طور فعال فعالیت های اینترنتی کاربران خود را سانسور می کند. خوشبختانه هنوز استفاده از VPN در کشور قانونی است.

مونته نگرو

VPN قانونی در مونته نگرو است?
آره

مونته نگرو لزوماً هنگام سانسور اینترنت بهترین شهرت را ندارد - در حقیقت ، اخیراً ، آنها اخبار ممنوعیت واتس اپ و وایبر را در روز انتخابات اعلام کردند. با این حال ، استفاده از VPN ها هنوز در کشور قانونی است.

مراکش

آیا VPN قانونی در مراکش است?
آره

مراکش خبرهایی را برای ممنوعیت اسکایپ ، وایبر ، واتس اپ ، فیس بوک مسنجر و حتی دسترسی به VoIP در این کشور منتشر کرده است ، اما کشور آفریقای شمالی هنوز از استفاده از VPN جلوگیری نمی کند..

موزامبیک

VPN قانونی در موزامبیک است?
آره

دولت موزامبیک اخیراً گرفتار جاسوسی برای شهروندانش شد - جاسوسی شامل فعالیت های زیادی از جمله گوش دادن به تماس های تلفنی ، خواندن پیام های متنی ، خواندن پیام های WhatsApp ، نظارت بر فعالیت رسانه های اجتماعی و در اصل گفتن شهروندان ، "شگفت زده شد! راز شما در دست ماست. »خوشبختانه ، آنها هنوز ممنوعیت استفاده از VPN نیستند.

میانمار

آیا VPN قانونی در میانمار است?
آره

در حالی که میانمار یک بار اخبار را برای تلاش برای مداخله در دسترسی به اینترنت شهروندانش ، حتی یک بار مسدود کردن فیس بوک و جاسوسی از شهروندان ، اعلام کرده است ، این کشور به طور فزاینده ای آزادتر و با احترام به حقوق شهروندان در حال تبدیل شدن است و استفاده از VPN در کشور قانونی است..

ن

ناميبيا

VPN قانونی در نامیبیا است?
آره

در حالی که غالباً مشخص شده است که دولت نامیبیا روزنامه نگاران را تهدید می کند ، اینترنت در این کشور به طور کلی مکانی بسیار امن تر است و تاکنون تلاش های دولت برای مداخله در فعالیت های اینترنتی شهروندان ثبت نشده است. استفاده از VPN در نامیبیا نیز قانونی است.

نائورو

آیا VPN قانونی در نائورو است?
آره

اخیراً دولت نائورو برای محافظت از شهروندان خود در برابر "سوءاستفاده" تصمیم به مسدود كردن برخی سایت ها ، از جمله فیس بوك گرفت. بله ، ما می دانیم كه وقتی خبر را خواندیم ، ما نیز شرمنده شدیم. خوشبختانه ، دولت تصمیم نگرفته است كه VPN ها را محافظت كند تا شهروندان خود را از "سارقان مخرب و دزد داده" محافظت كند. Lol!

نپال

آیا VPN قانونی در نپال است?
آره

در حالی که دولت نپال از نظارت بر فعالیت های آنلاین ناشناخته است ، در مورد قصد این کشور برای سانسور فعالیت های شهروندان به صورت آنلاین کمی شک و تردید وجود دارد. هنوز استفاده از VPN در کشور مجاز نیست.

هلند

VPN قانونی در هلند است?
آره

میزان نفوذ اینترنت هلند

تقریباً همه شهروندان خود از اینترنت استفاده می کنند - با ضریب نفوذ 93 درصد در سال 2014 - اینترنت بخشی اساسی از فعالیت های روزمره شهروندان هلند است و در هنگام ورود به کشور کاملاً آزاد است. اینترنت استفاده از VPN در کشور نیز کاملاً قانونی است.

نیوزلند

VPN قانونی در نیوزیلند است?
آره

دولت نیوزلند به طور جدی فعالیت کاربران اینترنت را کنترل می کند ، با آن که دولت در سال 2010 فیلتر اینترنت را نصب کرد ، اما گزارش های معتبری از سانسور و سرکوب اینترنت وجود ندارد. هر چند استفاده از VPN در کشور قانونی است.

نیکاراگوئه

آیا VPN قانونی در نیکاراگوئه است?
آره

در حالی که دولت نیکاراگوئه فعالیتهای اینترنتی کاربران را محدود نکرده است ، ادعاهایی از سازمانهای غیردولتی مبنی بر نظارت دولت بر ایمیلهای آنها وجود دارد. استفاده از VPN در این کشور قانونی است.

نیجر

VPN قانونی در نیجر است?
آره

در واقع گزارش هایی درباره سانسور دولت نیجریه از اینترنت وجود نداشته است ، با توجه به گزارش های سوءاستفاده از حقوق بشر و مجازات نسبت به روزنامه نگاران که از دولت انتقاد می کنند ، بسیار تعجب آور است. اگرچه این واقعیت را در نظر بگیریم که فقط 2 درصد از شهروندان در سال 2014 در اینترنت حضور داشته اند ، منطقی است. ما حدس می زنیم که اینترنت هنوز برای شایستگی توجه دولت بسیار کوچک است. استفاده از VPN در کشور قانونی است.

نیجریه

VPN قانونی در نیجریه است?
آره

در حالی که دخالت و سانسور اینترنت در نیجریه اندک است ، لایحه رسانه های اجتماعی اخیر که توسط دولت وارد شده است بحث و جدال ایجاد کرده است بخشی از روند است که در آن ملت های آفریقایی بر کنترل فعالیت های اینترنتی شهروندان متمرکز شده اند. هر چند استفاده از VPN در کشور قانونی است.

نروژ

VPN قانونی در نروژ است?
آره

این کشور با حدود 97 درصد از نروژی ها که از اینترنت استفاده می کنند ، یکی از بالاترین میزان نفوذ اینترنت را دارد. همچنین گزارشی معتبری از دولت مبنی بر تلاش برای محدود کردن دسترسی به اینترنت منتشر نشده است و استفاده از VPN در کشور کاملاً قانونی است.

پ

پاکستان

VPN قانونی در پاکستان است?
آره

یوتیوب ، فیس بوک ، فلیکر و حتی ویکی پدیا در این کشور مسدود شده اند - یک ممنوعیت یوتیوب به تازگی برداشته شده است. فیلتر اینترنت نیز برای فیلتر کردن محتوا و نتایج جستجوی نشان داده شده در اختیار شهروندان قرار دارد. استفاده از VPN ها هنوز در این کشور مجاز نیست.

پالائو

آیا VPN قانونی در پالائو است?
آره

هیچ گزارشی مستند از سانسور اینترنت در پالائو وجود ندارد و استفاده از VPN در این کشور قانونی است.

فلسطین

VPN قانونی در فلسطین است?
آره

گزارش شده است که دولت فلسطین فعالیت های اینترنتی شهروندان خود و همچنین رسانه های مخالف را به طور فعال سانسور می کند. چندین وب سایت نیز توسط دولت فلسطین تعطیل شده است. استفاده از VPN در حال حاضر در کشور قانونی است.

پاناما

آیا VPN قانونی در پاناما است?
آره

هیچ گزارشی مستند از دولت پاناما برای محدود کردن دسترسی شهروندان به اینترنت وجود ندارد و استفاده از VPN در کشور قانونی است.

پاپوا گینه نو

آیا VPN قانونی در پاپوا گینه نو است?
آره

هیچ تلاشی فعال از طرف دولت برای محدود کردن دسترسی به اینترنت شهروندان صورت نگرفته است ، اما یک قانون جرائم سایبری که اخیراً معرفی شده است ، این دیدگاه را تغییر می دهد - چنان که بسیاری معتقدند که این بهانه ای برای ارائه اختیارات دولت برای سانسور است. اینترنت. استفاده از VPN در پاپوا گینه نو قانونی است.

پاراگوئه

آیا VPN قانونی در پاراگوئه است?
آره

پاراگوئه هنگام استفاده از حقوق و حقوق اینترنت یک کشور آزاد است و هیچ اقدام فعالی از سوی دولت برای محدود کردن دسترسی کاربران به اینترنت انجام نشده است. استفاده از VPN در حال حاضر در کشور قانونی است.

پرو

VPN قانونی در پرو است?
آره

پرو یک محیط امن و رایگان را برای پروویانی که از اینترنت در این کشور استفاده می کنند فراهم می کند ، و دولت سعی نکرده است فعالیت های آنلاین کاربران را محدود کند. استفاده از VPN در کشور قانونی است.

فیلیپین

VPN قانونی در فیلیپین است?
آره

در اواخر اخیر دولت فیلیپین هیچ تلاشی نکرده است تا از دسترسی فیلیپین به اینترنت جلوگیری کند. استفاده از VPN در کشور نیز قانونی است.

لهستان

VPN قانونی در لهستان است?
آره

در حالی که لهستان معمولاً به عنوان یک کشور آزاد در رابطه با استفاده از اینترنت و احترام به حقوق اینترنت شهروندان شناخته می شود ، قانونی جدید ضد تروریسم و ​​نظارت که توسط دولت آن - که به دولت حق مسدود کردن وب سایت ها را صادر کرده است - وضع شده است. انتقاد سنگین استفاده از VPN ها هنوز هم در کشور قانونی است.

کشور پرتغال

VPN Legal در پرتغال است?
آره

تاکنون هیچ گزارش مستندی معتبری درباره دولت پرتغال در تلاش برای مداخله یا محدود کردن دسترسی به اینترنت شهروندانش وجود نداشته است ، و استفاده از VPN ها در حال حاضر در کشور قانونی است.

س

قطر

VPN قانونی در قطر است?
آره

در حالی که قطر عموما محتوا یا محتوای ناپسند را که از نظر اسلام انتقادی است مسدود می کند ، اما سایت های معصومین نیز بدون توضیحات مسدود شده اند. دولت بارها و بارها اظهار داشته است كه هیچ نقشی در مسدود كردن هر سایتی ندارد. آنها قانون را تنظیم کرده و امور را به ISP واگذار می کنند. استفاده از VPN در این کشور خاورمیانه قانونی است.

ر

رومانی

VPN قانونی در رومانی است?
آره

در حالی که رومانی از حقوق اینترنت کاربران خود نسبتاً آزاد بوده است ، به دلیل وضع قانون با هدف کنترل وب سایت های قمار در این کشور با انتقاداتی روبرو شد - بسیاری گفتند که این قانون به راحتی می تواند برای سانسور فعالیت های اینترنتی شهروندان مورد سوء استفاده قرار بگیرد. استفاده از VPN در کشور قانونی است.

رواندا

آیا VPN قانونی در رواندا است?
آره

دولت رواندا گرفتار مسدود شدن وب سایت های روزنامه های مستقل و همچنین سایت های متعلق به مخالفان شده است - دولت همچنین دستگیر شده است که اقدام به جاسوسی از کاربران اینترنت خود می کند. استفاده از VPN ها هنوز غیرقانونی نیست.

س

سنت کیتس و نوویس

آیا VPN قانونی در سنت کیتس و نوویس است?
آره

هیچ گزارشی از دولت مبنی بر تلاش برای محدود کردن دسترسی به اینترنت در این کشور گزارش نشده است ، و استفاده از VPN ها قانونی است.

سنت لوسیا

VPN قانونی در سنت لوسیا است?
آره

هیچ گزارشی از دولت مبنی بر سانسور اینترنت در سنت لوسیا وجود ندارد و استفاده از VPN در کشور قانونی است.

سنت وینسنت و گرنادینها

آیا VPN قانونی در سنت وینسنت و گرنادینها است?
آره

گزارش های موفقی از دولت مبنی بر تلاش برای محدود کردن دسترسی شهروندان به اینترنت در سنت وینسنت و گرنادین ها منتشر نشده است ، اما مصوبه اخیر که توسط دولت وارد شده ، انتقاداتی را به دلیل بندهایی ایجاد کرده است که امکان سوء استفاده از آن را برای سانسور به صورت آنلاین فراهم می کند. استفاده از VPN در این کشور کارائیب قانونی است.

ساموآ

VPN قانونی در ساموآ است?
آره

هیچ گزارش موثقی از دخالت دولت ساموآ در حقوق و استفاده از اینترنت شهروندان در دست نیست و استفاده از VPN در این کشور قانونی است..

سان مارینو

آیا VPN قانونی در سن مارینو است?
آره

سان مارینو هنگام بحث از حقوق اینترنت یک کشور آزاد است و هیچ دخالت دولت در حقوق اینترنت شهروندان به اثبات نرسیده است. استفاده از VPN در حال حاضر در کشور قانونی است.

سائو تومه و پرینسیپ

آیا VPN قانونی در Sao Tome و Principe است?
آره

هیچ مدرک موثقی مبنی بر تلاش دولت برای مداخله در اینترنت در این کشور آفریقای مرکزی وجود ندارد و استفاده از VPN کاملاً قانونی است.

عربستان سعودی

VPN قانونی در عربستان سعودی است?
آره

عربستان سعودی فعالانه فعالیت های کاربران اینترنت خود را سانسور می کند و گاردین روزگاری آن را رهبر رژیم های عربی در سانسور اینترنت می نامید. روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان موظفند مجوز ویژه ای را از وزارت اطلاعات دریافت كنند. به دلایلی ، و ما نمی دانیم که چرا ، این دولت هنوز هم به طور کامل از استفاده از VPN در کشور ممنوع است.

اسکاتلند

آیا VPN قانونی در اسکاتلند است?
آره

موارد خاص سانسور آنلاین در اسکاتلند ، به ویژه در مورد موضوعات حساس وجود دارد. گزارشی حاکی از آن است که وب سایتهای متعلق به موسسات خیریه که برای رسیدگی به مسائل مربوط به جنس ، استعمال دخانیات ، مواد مخدر ، سلامت روان و سوءاستفاده از طرف ISP های اصلی به دلیل وجود کلید واژه های حساس در این وب سایت ها مسدود شده اند.

خوشبختانه ، استفاده از VPN در اسکاتلند کاملاً قانونی است.

سنگال

VPN قانونی در سنگال است?
آره

در حالی که بسیاری از سنگال را عاری از سانسور اینترنت می دانند ، بسیاری در مورد قانون جرایم سایبری آن ، حكم رمزگذاری آن و سایر قوانینی كه معتقدند به دولت اختیار می دهند ، در صورت تمایل ، سانسور كاربری اینترنت در كشور را مطرح می كنند. هنوز استفاده از VPN در کشور قانونی نشده است.

صربستان

آیا VPN قانونی در صربستان است?
آره

غیرفعال کردن وب سایت ها به دلیل انتقاد از عملکرد دولت ، بازداشت مردم به دلیل "انتشار اخبار کذب و وحشت" (بخوانید: در واقع انتقاد از دولت در فیس بوک به دلیل عملکرد ضعیف و دروغ گفتن) و بسیاری از قساوت های دیگر در صربستان غیر عادی نیست. واقعیت این است که دولت صربستان متجاوز از حقوق اینترنت است. اگرچه آنها هنوز استفاده از VPN را غیرقانونی نکرده اند.

سیشل

آیا VPN قانونی در سیشل است?
آره

گزارش هایی از دولت مبنی بر تلاش برای محدود کردن دسترسی شهروندان به اینترنت در سیشل به ویژه هنگام تلاش برای سرکوب فعالان مخالف وجود دارد. استفاده از VPN در حال حاضر در کشور قانونی است.

سیرا لئون

آیا VPN قانونی در سیرالئون است?
آره

هیچ گزارشی مستند از دولت مبنی بر تلاش برای دخالت در استفاده از اینترنت شهروندان منتشر نشده است ، و استفاده از VPN در این کشور قانونی است.

سنگاپور

آیا VPN قانونی در سنگاپور است?
آره

وب سایت های سیاسی تعطیل شده اند ، منتقدین دولت هدف قرار گرفته اند و اشکال دیگر سانسور در سنگاپور ثبت شده است. با این حال ، استفاده از VPN ها هنوز در کشور قانونی است.

اسلواکی

آیا VPN قانونی در اسلواکی است?
آره

موارد اندکی از دخالت دولت در حقوق شهروندان برای استفاده از اینترنت در این کشور یافت نشده است و استفاده از VPN در کشور در حال حاضر قانونی است.

اسلوونی

آیا VPN قانونی در اسلوونی است?
آره

با بیش از 73 درصد اسلوونیایی که از اینترنت استفاده می کنند ، پذیرش اینترنت در اسلوونی کاملاً زیاد است. گزارش معتبری از دولت مبنی بر سانسور اینترنت در این کشور گزارش نشده است ، و استفاده از VPN در حال حاضر قانونی است.

جزایر سلیمان

VPN قانونی در جزایر سلیمان است?
آره

در حالی که نفوذ اینترنت در این کشور اقیانوسی بسیار کم است ، اما هیچ گزارشی مستند از دولت مبنی بر تلاش برای دخالت در دسترسی به اینترنت شهروندان منتشر نشده است. استفاده از VPN در این کشور نیز قانونی است.

سومالی

VPN قانونی در سومالی است?
آره

با آن که دولت سومالی به طور مرتب وب سایت های مهم را برای فعالیت های خود مسدود می کند ، شکی نیست که سانسور اینترنت وجود دارد. با این حال ، استفاده از VPN هنوز قانونی نیست.

آفریقای جنوبی

VPN قانونی در آفریقای جنوبی است?
آره

آفریقای جنوبی وقتی دولت خود لایحه "سیاست تنظیم آنلاین" را وضع کرد ، خبری بود که بسیاری ادعا می کردند بدترین قانون سانسور اینترنت در آفریقا است. با این حال ، این کشور به طور کلی آزادانه در مورد حقوق اینترنت شهروندان آزاد است. استفاده از VPN در کشور قانونی است.

کره جنوبی

VPN قانونی در کره جنوبی است?
آره

کره جنوبی بارها و بارها خبر از نظارت و سانسور فعالیت اینترنتی کاربران خود داده است. استفاده از VPN در این کشور قانونی است ، هر چند.

سودان جنوبی

آیا VPN قانونی در سودان جنوبی است?
آره

در حالی که نفوذ اینترنت در سودان جنوبی کم است ، دولت فعالیت های اینترنتی شهروندان را سانسور می کند. استفاده از VPN در کشور قانونی است.

اسپانیا

VPN قانونی در اسپانیا است?
آره

در حالی که اسپانیا یک کشور کاملاً آزاد است که از حقوق اینترنت شهروندان صحبت می کند ، اخیراً وقتی حزب نخست وزیر ممنوعیت یادداشت های رسانه های اجتماعی را پیشنهاد داد ، اخیراً خبری منتشر شد. استفاده از VPN در کشور قانونی است.

سری لانکا

آیا VPN قانونی در سریلانکا است?
آره

گزارشهایی از دولت سریلانکا سانسور فعالیت اینترنتی شهروندانش و مسدود کردن وب سایتهای منتسب به دولت وجود دارد. با این حال ، استفاده از VPN در کشور قانونی است.

سودان

VPN قانونی در سودان است?
آره

خاموش کردن اینترنت ، حمله به کافه های اینترنتی و دستگیری کاربران اینترنتی در سودان معمول نیست. با این حال ، این کشور از نظر آزادی اینترنت برای شهروندان خود بهبود می یابد. استفاده از VPN در کشور قانونی است.

سورینام

آیا VPN قانونی در سورینام است?
آره

هیچ گزارشی معتبری درباره دولت مبنی بر سانسور استفاده از اینترنت شهروندان گزارش نشده است ، و استفاده از VPN در کشور قانونی است.

سوازیلند

آیا VPN قانونی در سوازیلند است?
آره

در حالی که گزارشهایی مبنی بر نظارت دولت در استفاده از اینترنت توسط شهروندان گزارش شده است ، اما هیچ گزارشی از سانسور فعالیت های اینترنتی شهروندان در دست نیست. استفاده از VPN در حال حاضر در کشور قانونی است.

سوئد

آیا VPN قانونی در سوئد است?
آره

سوئد با بیش از 91 درصد از شهروندان خود که از اینترنت استفاده می کنند ، یکی از بالاترین میزان نفوذ اینترنت در جهان را دارد. تاکنون گزارشی معتبری از دخالت دولت در فعالیت های اینترنتی شهروندان گزارش نشده است و استفاده از VPN در کشور قانونی است.

سوئیس

VPN قانونی در سوئیس است?
آره

در حالی که سوئیس از نظر آزادی اینترنت یک کشور آزاد است ، 65.5 درصد از شهروندان برای حمایت از لایحه ای که به دولت اجازه می دهد فعالیت های اینترنتی شهروندان را جاسوسی کند ، در همه پرسی رای دادند. استفاده از VPN در این کشور قانونی است.

سوریه

آیا VPN قانونی در سوریه است?
آره

سوریه سابقه طولانی سوءاستفاده از حقوق بشر و سانسور اینترنت دارد ، اما استفاده از VPN در حال حاضر در این کشور قانونی است.

تی

تایوان

آیا VPN قانونی در تایوان است?
آره

این کشور آسیای شرقی چند سال پیش لایحه ای را پیشنهاد کرده بود که به آن اختیارات مشابه چین را برای سانسور اینترنت می دهد ، اما تاکنون گزارشی از سانسور دولت از اینترنت یا ممنوعیت استفاده از VPN منتشر نشده است..

تو

انگلستان (انگلیس)

آیا VPN قانونی در انگلستان (انگلیس) است?
آره

برخلاف تصورات کلی ، انگلستان دقیقاً آزاد نیست وقتی که به اتهام سانسور بپردازید - اخباری مبنی بر ممنوعیت فعال VPN ها به بهانه "محافظت از کودکان". با این حال ، استفاده از VPN در انگلیس هنوز قانونی است.

ایالات متحده آمریکا (ایالات متحده آمریکا)

آیا VPN قانونی در ایالات متحده آمریکا (ایالات متحده)?
آره

در سال 2014 ، ایالات متحده به دلیل تضعیف "اعتماد به اینترنت و معیارهای امنیتی خود" به لیست خبرنگاران بدون مرز "گزارشگر بدون مرز" اضافه شد. در حالی که اولین اصلاحیه از آزادی بیان و مطبوعات شهروندان و ایالات متحده حمایت می کند. به طور جدی سعی در سانسور اینترنت نمی کند ، در مورد فعالیت های مخفی نظارت بر دولت ، نشت بسیاری رخ داده است. هر چند استفاده از VPN کاملاً قانونی در کشور است.

دریابید که VPN در کشور شما قانونی است:

اگر به دنبال یک سرویس VPN خوب و قابل اعتماد هستید ، نظرات VPN ما را در اینجا بخوانید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me