بهترین خدمات VPN (2020)

بهترین مقایسه VPN

بیش از هزار سرویس VPN (رایگان و پولی) وجود دارد که می آیند و می روند.

هرکدام به نظر یکسان می رسد ، یکسان به نظر می رسد ، همان ویژگی را ارائه می دهد و قول می دهد ارتباط شما را کاملاً ایمن و ناشناس نگه دارید.

اما چگونه می توانید بهترین VPN را پیدا کنید?

با بسیاری از بررسی های مغرضانه VPN در پر کردن وب ، تشخیص واقعیت از داستان سودآوری دشوار است.

در TheBestVPN.com ما تا به امروز بیش از 70 سرویس محبوب VPN را آزمایش و بررسی کرده ایم. هر بررسی شامل اطلاعات پیش زمینه در VPN ، نگاهی عمیق ، تست سرعت و منفی / جوانب مثبت است.

در اینجا مهمترین عوامل یک VPN که ما با هم مقایسه کرده ایم آورده شده است:

 • سرعت دانلود
 • حریم خصوصی و ویژگی های امنیتی / نقص
 • سیاست قضایی و ورود به سیستم
 • تورنت و در دسترس بودن Netflix
 • قابلیت استفاده و پشتیبانی
 • هزینه

روند بررسی دقیق را در اینجا پیدا کنید.

Contents

بهترین VPN ها برای حفظ حریم خصوصی و امنیت آنلاین

بهترین VPN ها هیچ سابقه ای از وب سایت هایی که بازدید می کنید یا پرونده هایی که بارگیری می کنید ، حفظ نمی کنند. آنها آدرس IP شما را با قیمتی مناسب برای بودجه ماسک می کنند. آنها چندین سرور بدون محدودیت در سرتاسر جهان ارائه می دهند ، بنابراین می توانید محتوای Netflix را پخش کنید یا از torrenting آزادانه استفاده کنید.

بدون آگهی بیشتر ، در اینجا 10 بهترین VPN در سال 2020 آورده شده است:

1. NordVPN - بهترین VPN "همه جانبه" (3.49 دلار در ماه)

رتبه 78 از 78 VPN را کسب می کند

صفحه اصلی nordvpn

چیزهایی که ما دوست داشتیم:
+
سرورهای سریع (5،646)
+ تورنت / P2P مجاز است
+ با Netflix کار می کند
+ هیچ خط مشی مربوط به سیاهههای مربوط را سختگیرید
+ برنامه های VPN با کاربرد آسان
+ رمزگذاری اطلاعات دو برابر
+ هیچ گونه نشت IP / DNS یافت نشد

چیزهایی که ما دوست نداشتیم:
- تخفیف فقط برای اشتراک های طولانی تر

سازگار با:
NordVPN خارج از پاناما است و یکی از امن ترین سیستم های VPN است که تاکنون امیدوارید با آن روبرو شوید. به همین دلیل است که به طور مداوم خدمات برتر امتیاز ما بوده است.

تعداد سرورهای NordVPN بسیار مثبت است و بیش از 5600 سرور در 60 کشور مختلف پخش شده اند. این کاملترین لیست سرور است که ما در بین ارائه دهندگان VPN ما دیده ایم. NordVPN امنیت را جدی می گیرد. آنها دارای خدماتی هستند که "Double VPN" می نامند. این ویژگی دو سرور مختلف را در بر می گیرد و آنها را به دو برابر رمزگذاری و یک اتصال فوق العاده امن تبدیل می کند..

برنامه های VPN کاربر پسند آنها کاملاً مجهز به سوئیچ kill برای محافظت از داده های شما در برابر ریختن در اشتباهات هستند.

این شرکت در شهر پاناما واقع شده است. آن را باور داشته باشید یا نه ، وقتی می خواهید انتخاب VPN را انتخاب کنید ، مکان مهم است. مناطق مختلف قوانین حریم خصوصی متفاوتی دارند و اتفاقاً شهر پاناما در یک منطقه دوستدار حریم خصوصی قرار دارد. به برخی از ارائه دهندگان VPN شناخته شده است که فعالیت های شما (مانند آدرس های IP یا نشان های زمانی) را ادامه می دهند. NordVPN نمی کند. آژانس های دولتی می توانند از این اطلاعات برای ردیابی فعالیت شما استفاده کنند ، بنابراین این مسئله بزرگ است که سرویس شماره یک VPN ما ناشناس باشد.

آنها همچنین در سری تست های دست ما عالی بودند.

به راحتی می توان گفت که اتصال به صورت سنگین است زیرا صفر (بدون IP / DNS / WebRTC) یافت شد. این سرویس همچنین با torrenting و دور زدن محدودیت های جغرافیایی برخی از سایت ها مانند Netflix به خوبی کار می کند. پنج از شش سرور مورد آزمایش ما در رفع انسداد Netflix موفق بودند.

تقریباً تقریباً در هر سیستم عامل قابل تصور شامل Android ، ChromeOS ، iOS ، Windows ، Mac ، Linux یا حتی روتر خود می توانید به حداکثر شش دستگاه وصل کنید. تعهد 3 ساله نیز هزینه را از 11.95 دلار در ماه به تنها 3.49 دلار کاهش می دهد.

فقط نزولی؟ تخفیف ها فقط با اشتراک های طولانی تر کار می کنند. خوشبختانه ، آنها ضمانت برگشت پول 30 روزه "بدون سؤال" را دارند.

از NordVPN.com بازدید کنید
… یا بررسی NordVPN ما را بخوانید

2. Surfshark - بهترین VPN "ارزان" (1.99 دلار در ماه)

رتبه 78 از 78 VPN را کسب می کند

صفحه اصلی surfshark

چیزهایی که ما دوست داشتیم:
+ هیچ خط مشی مربوط به سیاهههای مربوط را سختگیرید
+ دستگاه های نامحدود
+ تورنت مجاز است

+ محدودیت های جغرافیایی Netflix را مسدود کنید
+ امن و امان
+ Addons: Multihop & مسدود کننده آگهی

چیزهایی که ما دوست نداشتیم:
- سرعت متوسط

سازگار با:
Surfshark دارای بیش از 1000 سرور در 60 کشور مختلف است. از این گذشته ، Surfshark برخی از بهترین گزینه های رمزنگاری و پروتکل برتر را که امروزه در دسترس است ، فراهم می کند. این دستگاه دارای AES-256-GCM در OpenVPN و IKEv2 / IPSec است.

Surfshark یکی از برنامه های VPNS برای رفع انسداد Netflix است. ما شش سرور مختلف را آزمایش کردیم تا ببینیم که چگونه آنها با سرویس پخش جهانی پریمایر جهان کار می کنند و هر یک از آنها کاملاً کار کرده اند. برنامه های آن مجهز به قدرت پردازش دوستانه ، مانند سوئیچ kill برای محافظت از IP واقعی شما در برابر نشت و همچنین Multihop هستند..

آنها همچنین از خدماتی به نام Whitelister بهره می برند. این به شما امکان می دهد تعدادی وب سایت را انتخاب کنید که بتوانند از تونل VPN دور بزنند و از IP معمولی شما کار کنند. اگر سعی کرده اید به اطلاعات بانکی خود دسترسی داشته باشید در حالی که به یک سرور در نیمه راه در سراسر جهان وصل شده اید ، موسسه مالی شما احتمالاً فعالیت را پرچم گذاری کرده و شما را از حساب خود قفل می کند. با استفاده از Whitelister ، می توانید از این مشکلات جلوگیری کرده و به اطلاعات حساس خود دسترسی پیدا کنید بدون اینکه از سرویس VPN جدا شوید.

Surfshark نیز یکی از معدود ارائه دهنده هایی است که ما دیده ایم که اتصالات نامحدود دستگاه را ارائه می دهد. این بدان معنی است که هیچ کلاه مصنوعی وجود ندارد که شما را مجبور به خرید بیش از یک حساب کند.

تورنت و P2P کاملاً مجاز است. برنامه بسیار سبک وزن و ساده برای استفاده است.

این سرویس تقریباً برای همه دستگاههای مورد استفاده امروز در دسترس است. می توانید از آن در Windows ، Mac ، Linux ، iOS و Android استفاده کنید. ما Surfshark را از طریق شش آزمایش نشت مختلف اجرا کردیم و هیچ گونه نشتی پیدا نکردیم.

ویژگی "حالت استتار" Surfshark در مقایسه با سایر VPN ها ، آنها را منحصر به فرد می کند. هنگامی که روشن است ، حالت استتار استفاده شما از VPN را چنان مخفی می کند که حتی ISP شما قادر نخواهد بود به شما بگوید که از VPN استفاده می کنید.

سرانجام ، قیمتی که شما برای یک برنامه دو ساله می پردازید ارزان ترین ما پیدا شده است. با تعهد 24 ماهه ، فقط 1.99 دلار در ماه پرداخت می کنید. این به همان اندازه مقرون به صرفه است اگر این سرویس را دوست ندارید ، یک گزینه تضمین 30 روز پس انداز پول وجود دارد.

با این حال ، هیچ سرویس VPN 100٪ کامل نیست. سرعت در طول تست های ما متناقض بود ، به علاوه شبکه خدمات آنها در مقایسه با بسیاری از رقبا به طور قابل توجهی کوچکتر است.

به Surfshark.com مراجعه کنید
... یا بررسی Surfshark ما را بخوانید

3. ExpressVPN - بهترین عملکرد جریان (6.67 دلار در ماه)

رتبه 78 از 78 VPN را کسب می کند

صفحه اصلی expressvpn

چیزهایی که ما دوست داشتیم:
+ پشتیبانی از همه دستگاه ها
+ سرورهای سریع (حداقل سرعت از دست دادن)

+ رفع انسداد Netflix USA
+ تورنت و P2P مجاز است
+ هیچ گونه نشت DNS / IP یافت نشد
+ استفاده از آن بسیار ساده و آسان است
+ هیچ سیاهه ای نیست

چیزهایی که ما دوست نداشتیم:
- گرانتر از رقبا

سازگار با:
ExpressVPN که به تازگی در سال 2009 تأسیس شده و در جزایر ویرجین بریتانیا واقع شده است ، یک سرویس گسترده VPN است و به دلایل خوبی. این پیوسته NordVPN را برای شکاف شماره یک VPN به چالش می کشد.

اشتراک ExpressVPN به شما امکان می دهد تا به بیش از 3000 سرور سریع در 160 شهر مختلف در 94 کشور جهان دسترسی داشته باشید.

این VPN مجموعه ای از پروتکل ها (OpenVPN ، IPSec) را ارائه می دهد & IKEv2 ، در بین دیگران) ، مجهز به جدیدترین و بهترین استانداردهای رمزگذاری (AES-256) است. این باعث می شود ExpressVPN تقریبا برای هر دستگاه کامل باشد. هر شهری که از سرور ExpressVPN برخوردار باشد در مورد استانداردهای امنیتی گزینه های مختلفی را برای شما فراهم می کند. شش استاندارد مختلف برای انتخاب وجود دارد ، اما همه آنها در هر شهر موجود نیست.

ما نتوانستیم IP ، DNS یا WebRTC نشتی پیدا کنیم و پرونده های نصب آنها از نرم افزارهای مخرب یا ویروس ها پاک بود.

برنامه ExpressVPN نه تنها کاربردی آسان نیست بلکه مجهز به سوئیچ kill in داخلی است که در صورت وجود هر نوع نقض امنیتی ، جلسه شما به طور خودکار خاتمه می یابد. سیاست بدون ورود آنها به معنای واقعی ورود نیست. بعلاوه ، موقعیت جزایر ویرجین بریتانیا آنها را خارج از هرگونه توافقنامه اشتراک اطلاعات قرار می دهد.

هر دو torrenting و Netflix هموار عمل می کنند ، بدون اینکه عملکرد یا سرعت را قربانی کنند. در واقع ، آنها یکی از سریعترین VPN هایی هستند که ما تا به امروز بررسی کرده ایم.

تنها افت نزولی؟ این کمی در سمت با ارزش است. برنامه های ماهانه ارائه شده توسط ExpressVPN بین 6.67 و 12.95 دلار در هر ماه شروع می شود. قیمت 6.67 دلار به اشتراک 15 ماهه نیاز دارد و با سه ماه رایگان ارائه می شود. این قیمت کمی برای پرداخت عملکرد عالی تقریبا در هر رده است.

ExpressVPN به کیفیت خدمات اطمینان دارد ، و به کاربرانی که از خدمات ارائه شده راضی نیستند ، 30 روز ضمانت پس انداز پول ارائه می دهند..

به ExpressVPN.com مراجعه کنید
… یا بررسی ExpressVPN ما را بخوانید

4. PerfectPrivacy - اتصالات نامحدود (8.95 دلار در ماه)

رتبه 78 از 78 VPN را کسب می کند

صفحه اصلی با حریم خصوصی

بررسی کامل درباره حفظ حریم خصوصی را بخوانید

چیزهایی که ما دوست داشتیم:
+ خط مشی مربوط به سیاههها نیست
+ صلاحیت سوئیس
+ با Netflix کار می کند
+ تورنت مجاز است
+ دستگاه های نامحدود

چیزهایی که ما دوست نداشتیم:
- گرانترین VPN که بررسی کرده ایم
- میانگین سرعت بارگیری

شما دقیقاً می دانید از محصولی با عنوان "حریم خصوصی کامل" چه می کنید.

خط مشی ورود به سیستم آنها قانونی است: هیچ یک از داده های شخصی شما تحت نظارت و ذخیره قرار نمی گیرد.

همچنین Perfect-Privacy ارتباطی بدون نشت با بهترین کلاس های رمزگذاری AES-256 و گزینه های پروتکل شامل OpenVPN ، IPSec و SSH را ارائه می دهد..

اما بهترین قسمت?

اتصالات نامحدود.

بیشتر رقبای دیگر فقط در هر زمان معینی فقط به تعداد معدودی مانند سه تا پنج اتصال دستگاه اجازه می دهند. این بدان معناست که شما می توانید هر چیزی را که روی ویندوز ، لینوکس ، مک ، iOS ، اندروید ، IPTV یا حتی روترها اجرا شود متصل کنید. همین امر می تواند آن را برای تیم ها یا سازمان ها نیز مناسب سازد.

تورنت در اکثر سرورها مجاز است. تعدادی سرور وجود دارد که دسترسی P2P را مسدود می کنند. استفاده از Tor همچنین هنگام استفاده از Perfect-privacy مجاز است. Netflix روی 5 سرور دیگری که سعی کردیم کار کرده است (A UK).

چند اشکال وجود دارد. سرعت متوسط ​​بود ، نه به سرعتی که برخی از گزینه های دیگر ما. آنها تحت صلاحیت سوئیس قرار دارند که عموماً برای حفظ حریم خصوصی (و ورود به سیستم) مناسب است. با این حال ، آنها شناخته شده اند که با کشورهایی که تحت صلاحیت پنج چشم قرار دارند همکاری می کنند.

آخر اینکه لیست سرورهای آنها بسیار چشمگیر نیست. Perfect-Privacy فقط 58 سرویس دهنده در 26 کشور جهان دارد. این در مقایسه با اکثر VPN های برتر ما بسیار کم است.

یکی دیگر از اشکالات این سرویس قیمت گذاری است.

در حالی که بسیاری از رقبای اصلی آن قیمت های خود را نسبتاً پایین نگه می دارند ، هزینه $ 8.95 - 12.99 $ ماهانه برای Perfect-Privacy در انتهای بالاتر طیف قرار دارد. (اگرچه ، وقتی می توانید ده ها دستگاه را به هم متصل کنید ، بسیار بهتر به نظر می رسد.) در این رابطه حرکت مثبتی صورت گرفته است. اشتراک های ماهیانه در یک زمان 14،75 دلار هزینه داشته و اخیراً به 12.99 دلار کاهش یافته است. اگر شما از این سرویس ناراضی هستید ، می توانید در مدت 7 روز پس از اشتراک خود ، پول شما را پس بدهند..

به سایت Perfect-Privacy.com مراجعه کنید
… یا بررسی کامل حریم خصوصی ما را بخوانید

5. IPVanish - امن & پشتیبانی سریع و مستقر در ایالات متحده ، بدون پشتیبانی (6.49 دلار در ماه)

رتبه 78 از 78 VPN را کسب می کند

صفحه اصلی ipvanish

بررسی IPVanish ما را بخوانید

چیزهایی که ما دوست داشتیم:
+ سرعت بارگیری خوب
+ هیچ خط مشی ورود به سیستم
+ با Netflix کار می کند و به torrenting اجازه می دهد
+ پشتیبانی از همه دستگاه ها
+ 10 اتصال همزمان

چیزهایی که ما دوست نداشتیم:
- متعلق به StackPatch (شرکت بزرگ مستقر در ایالات متحده)

- پشتیبانی مشتری آهسته
- هزینه بالا

با IPVanish ، مشتریان به بیش از 1300 سرور واقع در 75 مکان مختلف در سراسر جهان دسترسی دارند.

کلیه پروتکل های امنیتی اصلی از طریق این VPN پشتیبانی می شوند. آنها از رمزگذاری AES-256 در سطح بانکی استفاده می کنند که اطمینان می دهد هیچ کس قادر به ردیابی شما نخواهد بود. IPVanish را می توان در حداکثر پنج دستگاه Windows ، Mac ، iOS یا Android استفاده کرد. آنها همچنین حداکثر 10 اتصال همزمان را ارائه می دهند. محدودیتی برای اتصالات سرور یا پهنای باند وجود ندارد.

نتفلیکس روی یکی از چهار سرور مورد آزمایش ما کار کرده است. در حالی که آنها خود را به عنوان سریعترین VPN در جهان در وب سایت خود قرار می دهند ، ما آنها را در رتبه 26 به طور کلی در لیست سرعت خود قرار دادیم. این از بیش از 78 بررسی تا کنون است. این سرعت بسیار عالی است و بیش از 50 سرویس دیگر را پشت سر می گذارد.

در اینجا چند مورد از بزرگترین منفی هایی که مشاهده کردیم وجود دارد.

قیمت IPVanish برای برخی از برنامه های بلند مدت آنها در مقایسه با سایر خدمات با همان اندازه ، اندکی بالا است. آنها بین 6.49 دلار - 10 دلار در هر ماه. قیمت های آنها در هر ماه بدون 10 ماه تعهد بالا می رفت ، بنابراین ما خوشحال می شویم که آنها در جهت صحیح حرکت می کنند. با خوشحال تر ، آنها 7 روز ضمانت پس انداز پول را ارائه می دهند ، بنابراین می توانید آنها را امتحان کنید و اگر خدمات را دوست ندارید ، بازپرداخت بخواهید.

آنها از تور پشتیبانی نمی کنند و از تورنت دلسرد می کنند ، بنابراین به هیچکدام نیز توجه نکنید. خدمات مشتری آنها در طول آزمایشات ما غیرقابل اعتماد بود.

آنها همچنین در یک حوزه قضایی دوستدار پنج چشم واقع شده اند ، به این معنی که مقامات می توانند اطلاعات شخصی شما را مطالبه کرده و آن را در میان ایالات متحده ، ایالات متحده ، کانادا ، نیوزلند و استرالیا به اشتراک بگذارند..

از IPVanish.com بازدید کنید
... یا بررسی IPVanish ما را بخوانید

6. مولود - فرایند ثبت نام ناشناس ترین (5.00 € / 5.45 $)

در رتبه 6 از 78 VPN قرار دارد

صفحه اصلی مولود

بررسی مولود ما را بخوانید

چیزهایی که ما دوست داشتیم:
+ روند ثبت نام ناشناس

+ هیچ خط مشی ورود به سیستم
+ سرعت خوب

+ رمزگذاری استاندارد صنعت (256 AES)
+ ساخته شده سوئیچ kill

چیزهایی که ما دوست نداشتیم:
- برنامه iOS / Android ندارید

- یک برنامه بسیار کاربر پسند نیست
- پشتیبانی مشتری متوسط

مولواد وب سایت بدون گزارش را برای هر دستگاه ویندوز ، مک و یا لینوکس (حداکثر پنج اتصال همزمان) مرور می کند..

رمزگذاری AES-256 آنها با پروتکل های OpenVPN و WireGuard نیز IP بود & DNS در هر شش آزمایش ما بدون نشت است.

سرورهای مولود حتی در 10مین نقطه ما نیز خاموش است و بیش از 70 VPN دیگر را پشت سر می گذارد. این امر به ویژه چشمگیر است وقتی که در نظر داشته باشید که نرم افزار VPN آنها تنها در هر ماه 5.45 دلار پس می گیرد. اگر از این خدمات راضی نیستید ، آنها 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند.

این برنامه قبلاً گیج کننده بود ، اما به روزرسانی های اخیر آن را ساده و کارآمد کرده است. این یکی از آن VPN هاست که هرکسی فارغ از سطح مهارت ، می تواند از آن استفاده کند.

یكی از ویژگی های مهم مولود روش آن مانند Bank Bank سوئیس برای اتصال شما به خدمات آنهاست. برای ثبت نام در مولود نیازی به هیچ نوع اطلاعات شناسایی ندارید. شما حتی به آدرس ایمیل نیاز ندارید. شما به سادگی ثبت نام می کنید و مولود یک شماره حساب به طور تصادفی تولید می کند.

وقتی صحبت از جریان می شود ، ما چندین سرور مبتنی بر مولود ایالات متحده را آزمایش کردیم و همه آنها برای نتفلیکس مسدود شدند. با این حال ، ما در رفع انسداد سرور در انگلستان موفقیتی داشتیم ، بنابراین می توان بر ممنوعیت VPN Netflix با استفاده از Mulvad غلبه کرد. آنها همچنین از torrenting پشتیبانی می کنند.

متأسفانه ، مولود هیچ پشتیبانی مشتری چت زنده ای ندارد ، بنابراین گرفتن سریع پاسخ برای سؤالات شما دشوار است.

پارک سرور آنها از 407+ سرور در 39+ کشور تشکیل شده است ، که کمی از آن طرف پایین است. به نظر می رسد پارک سرور در حال رشد است. در حال حاضر ، 288 سرور در OpenVPN ، 103 که از طریق WireGuard کار می کنند ، کار می کنند & 16 سرور Bridge که گزینه ای عالی برای افراد در کشورهای سانسور شده مانند چین ، عمان و روسیه هستند.

پایگاه خانه سوئدی آنها را زیر مجموعه اطلاعات 14 چشم Eyes قرار می دهد. با این حال ، بدون داشتن اطلاعات شخصی مورد نیاز برای ثبت نام و گزینه ای برای پرداخت هزینه خدمات با استفاده از رمزنگاری غیرقابل ردیابی ، این مسئله به اندازه برخی از خدمات دیگر به همان اندازه معامله ای نیست..

به Mullvad.net مراجعه کنید
… یا بررسی مولود ما را بخوانید

7. CyberGhost - ویژگی های عالی ، متوسط ​​سرعت (2.75 دلار در ماه)

از 78 VPN در رتبه 7 قرار دارد

صفحه اصلی cyberghostبررسی CyberGhost ما را بخوانید

چیزهایی که ما دوست داشتیم:
+ قیمت مناسب

+ استفاده از نرم افزار بسیار ساده است
+ فایلی وجود ندارد
+ تورنت / P2P مجاز است
+ با Netflix کار می کند
+
 بزرگترین پارک سرور

چیزهایی که ما دوست نداشتیم:
- شرکت مادر مشکوک
- میانگین سرعت بارگیری

- پشتیبانی بدون پاسخ مشتری

CyberGhost دارای تعداد قابل توجهی سرور است که 5،900+ سرور در 90+ کشور مختلف را ارائه می دهد. این بزرگترین پارک سرور است که ما دیده ایم.

اگر مهمترین دغدغه حفظ حریم خصوصی شما است ، Cyberghost شما را با ترکیبی از حوزه های قضایی رومانی همراه با یک سیاست سختگیرانه "بدون ورود" پوشش داده است. حریم خصوصی شما دست نخورده باقی خواهد ماند ، مهم نیست. از این گذشته ، هیچگونه نشتی DNS یا WebRTC وجود ندارد. باید بدانیم ، شش بار آن را آزمایش کردیم تا مطمئن شویم.

Cyberghost همچنین شامل سوئیچ kill است که در صورت بروز هر گونه چشمه نشت در تونل VPN ، بلافاصله جلسه شما را خاموش می کند. این یک برنامه کامل B است در صورت نگرانی در مورد ارتباط خود.

از سال گذشته ، CyberGhost به Kape Technologies ، که قبلاً با نام Crossrider Plc شناخته می شد ، فروخته شد.

بارگیری یکی از برنامه های آنها در ویندوز ، اندروید ، Mac ، iOS ، Linux یا روتر شما فقط چند ثانیه طول می کشد.

از طرف مثبت ، آنها کاملاً سازگار با Tor هستند. اما در روند نزولی ، همه سرورها دوستانه torrent نیستند. با این وجود یافتن سرورهای تورنت بسیار آسان است. رابط کاربری جدید Cyberghost یک عملکرد جستجو دارد که به شما امکان می دهد نتایج خود را محدود کنید فقط به سرورهای torrenting نشان دهید. 

ما چهار سرور مختلف از سراسر جهان را آزمایش كردیم تا ببینیم آیا CyberGhost می تواند Netflix را آنطور كه ​​ادعا می كند مسدود كند. آنها حتی دارای سرورهای خاصی هستند که به عنوان Netflix safe مشخص شده اند. وقتی چهار مورد از آنها را آزمایش کردیم ، فقط یک نفر قادر به پخش محتوای Netflix با موفقیت بود.

CyberGhost از بیشتر پروتکل های مهم VPN ، از جمله OpenVPN ، PPTP ، L2TP و IPSec پشتیبانی می کند.

متوسط ​​هزینه ماهانه 2.75 تا 12.99 دلار به این معنی است که شما می توانید با تعهد به مدت طولانی تر معاملات زیادی را به زمین برسانید. اگر شما از این سرویس راضی نیستید ، در پنجره ضمانت پس انداز 45 روزه پول شما را بازپرداخت می کنند.

تنها اشکالاتی دیگر که مشاهده کردیم میانگین سرعت سرور است (که به طور تصادفی روی دو انتخاب شده). خدمات مشتری نیز کمی جاسوسی بود.

از CyberGhost.com بازدید کنید
… یا بررسی CyberGhost ما را بخوانید

8. Trust.Zone - سریع VPN w / شبکه سرور کوچک (2.88 دلار در ماه)

در رتبه هشتم از 78 VPN قرار دارد

صفحه اصلی trust.zone

بررسی Trust.Zone ما را بخوانید

چیزهایی که ما دوست داشتیم:
+ شبکه سرور سریع

+ تورنت مجاز است + با Netflix کار می کند
+ هیچ خط مشی مربوط به سیاهههای مربوط را سختگیرید
+ هزینه ارزان
+ قیمت مناسب
+ هیچ نشتی یافت نشد

چیزهایی که ما دوست نداشتیم:
- پشتیبانی از دستگاه محدود
-
شبکه سرور کوچک
- پشتیبانی ضعیف مشتری
- قابلیت استفاده متوسط

قیمت گذاری Trust.Zone یکی از بهترین ویژگی های آن است. گرچه ارزانترین گزینه ای نیست که ما دیده ایم ، اما بسیار نزدیک است. هزینه های آنها بین 2.88 دلار - 8/8 دلار در هر ماه متغیر است. این باعث می شود آن را به یکی از کمترین محدوده هایی که دیده ایم. این امر به ویژه در مقایسه با سایر رقبای برتر این لیست صادق است. این شرکت همچنین 10 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

ادعای قدیمی که می کنید آنچه را برای آن پرداخت می کنید ، در مورد Trust.Zone نادرست نیز اثبات شده است. عملکرد آنها به هیچ وجه نشان دهنده سرویس لکه دار که به طور سنتی با VPN های کم قیمت در ارتباط است ، نیست. 

سرعت سرور Trust.Zone در مکان 15 ام به طور کلی با NordVPN (شماره 1 در لیست ما) بود.

این شرکت مادر VPN در سیشل مستقر است. مهمترین آن که یک بهشت ​​بسیار زیبا و زیباست ، پناهگاه حریم خصوصی جهان است. این بدان معناست که Trust.Zone به هیچ وجه موظف نیست اطلاعات خود را به ایالات متحده ، انگلیس استرالیا یا هر کشور دیگری که ممکن است بخواهند تحویل دهد.

سازگاری برنامه آنها از iOS تا Android ، Linux ، Windows ، Mac و حتی روترها متغیر است. هر برنامه بومی نیز با یک سوئیچ kill کاملاً لود می شود.

سرورهای آنها تورنت بدون محدودیت را ارائه می دهند ، این خبر بسیار خوبی برای هر کسی است که به دنبال اتصال P2P است. همچنین با موفقیت توانست Netflix را از حالت انسداد خارج کند. ما 5 سرور 169 آنها را آزمایش کردیم و دو تای آنها با این سرویس کار کردند.

Trust.Zone همچنین میزبان استانداردهای رمزنگاری از جمله رمزگذاری AES-256-CBC ، احراز هویت SHA256 ، دستی RSA-2048.

اگر ما مجبور شدیم در مورد چند مورد بدانیم ، این سرویس مشتری آهسته (بدون پشتیبانی چت زنده) خواهد بود. تعداد سرورها نیز بسیار کم است (به ویژه در مقایسه با چند بیتوته اول در این لیست ، تعداد سرورها بسیار کم است (169+ در 87+ مکان). آنها همچنین تنها به سه اتصال همزمان اجازه می دهند.

به Trust.Zone مراجعه کنید
… یا بررسی Trust.Zone ما را بخوانید

9. ibVPN - VPN ، پروکسی & هوشمند DNS همه در یک (4.83 دلار در ماه)

در رتبه 9 از 78 VPN قرار دارد

صفحه اصلی ibvpn

بررسی ibVPN ما را بخوانید

چیزهایی که ما دوست داشتیم:
+ خط مشی مربوط به سیاههها نیست

+ تورنت و P2P مجاز است
+ رفع انسداد Netflix
+ بسیاری از ویژگی های مفید
+ پشتیبانی سریع

چیزهایی که ما دوست نداشتیم:
- گیج کننده قیمت گذاری

- سرعت متوسط
- شبکه سرور کوچک

ورود صفر ibVPN و موقعیت رومانیایی به معنای حفظ حریم خصوصی شما دو برابر است.

برنامه کاربردی آسان آنها با لیست گسترده دستگاه ها سازگار است.

Windows، Mac، Android، iOS، Kindle Fire، Boxee Box، Chromecast، Apple TV، LG Smart TV، Samsung Smart TV، LG WebOS Smart TV، PS4، Playstation 3، PS Vita، Xbox 360، DD-WRT VPN و Tomato روترهای USB.

می توانید حداکثر به پنج دستگاه به طور همزمان در بین این سیستم عاملها متصل شوید.

سرورهای آنها با رمزگذاری AES-256 قفل شده اند. و آنها پروتکل هایی را ارائه می دهند که در بیشتر دستگاه ها و شبکه ها از جمله OpenVPN ، L2TP ، PPTP ، IPSec ، SSTP کار خواهند کرد..

تجربه خدمات مشتری ما بسیار عالی بود.

برنامه های قیمت گذاری ماهانه برای ibVPN از 4.83 دلار - 10.95 دلار در هر ماه است. همانطور که در مورد بیشتر VPN هایی که ما مورد بررسی قرار داده ایم نیز وجود دارد ، اگر می خواهید به یک دوره خدمتی طولانی تر متعهد شوید ، قیمت هر ماه به طور قابل توجهی کاهش می یابد. ibVPN 10 روز ضمانت برگشت پول به کاربران جدید خود ارائه می دهد.

در حال حاضر ، برای منفی.

سرعت سرور ترکیبی آنها فقط برای مکان 46 کافی بود (از 78 بررسی). کاملاً وسط پارک. تورنت فقط به چند سرور محدود می شود. بنابراین بارگیری فایلهای گسترده در اولویت کاری ایده آل نیست. شبکه سرور 180+ آنها در 62 کشور جهان نیز نسبتاً کم است.

به ibVPN.com مراجعه کنید
... یا بررسی ibVPN ما را بخوانید

10. دسترسی به اینترنت خصوصی - پخش سریع ، مستقر در ایالات متحده ، اما محدود (3.33 دلار در ماه)

در بین شماره 10 از 78 VPN قرار دارد

صفحه اصلی دسترسی به اینترنت
بررسی PIA ما را بخوانید

چیزهایی که ما دوست داشتیم:
+ شبکه سرور بزرگ (3380++)

+ بسیار مقرون به صرفه
+ تورنت مجاز است
+ بالاتر از سرعت متوسط
+ خط مشی مربوط به سیاههها نیست

چیزهایی که ما دوست نداشتیم:
- مستقر در ایالات متحده (5 چشم)

- چت زنده فقط برای پرداخت مشتری
- 1/6 سرور w / Netflix کار می کند

دسترسی به اینترنت خصوصی (به طور خلاصه PIA) به عنوان چهارمین سریعترین VPN در کل بدست آمد.

نمره سرور ترکیبی آنها در واقع سریعترین رقابتی است که از سایر رقبا در رتبه 10 ما در اینجا قرار دارد.

یکی از دلایلی که PIA قادر به ارائه چنین سرعت های خوبی است ، به این دلیل است که این گزینه را به شما می دهد تا رمزگذاری امنیتی را از AES-256 به AES-128 کاهش دهید. بنابراین اگر می دانید که در یک شبکه ایمن هستید و می خواهید بر سرعت تأکید کنید ، می توانید به راحتی حد را فشار دهید.

این خبر بسیار جذاب برای افرادی است که می خواهند از اشتراک فایل P2P استفاده کنند ، زیرا تورنت نیز نامحدود است.

ده دستگاه مختلف از طریق برخی از بهترین پروتکل های تونل سازی VPN موجود می توانند به PIA وصل شوند. این موارد عبارتند از: OpenVPN ، IPSec / L2TP ، PPTP یا پروتکل های پروکسی Socks5. سازگاری دستگاه تمام پایه های بزرگ مانند Windows ، Mac ، iOS ، Android و Linux را پوشش می دهد (+ افزودنی Chrome).

PIA مقرون به صرفه است در واقع ، این یکی از مقرون به صرفه ترین محصولات موجود در این لیست است. بسته به مدت تعهدی که ثبت نام کرده اید ، دامنه قیمت ماهانه از 3.33 دلار تا 6.95 دلار متغیر است. آنها همچنین به شما این امکان را می دهند که اگر از خدمات ارائه شده خود راضی نیستید ، پس از هفت روز پول خود را پس بگیرید.

خیلی بد است که آنها فقط پشتیبانی مشترک مشتریان چت را برای مشترکین پرداخت می کنند. ما از تعداد سرورهای آنها راضی بودیم. با این حال ، بیش از 3380 وجود دارد ، آنها فقط در 32 کشور جهان پخش شده اند.

این عالی است اگر در یکی از آن کشورها باشید - گزینه های زیادی خواهید داشت. اما اگر اینگونه نباشید ، ممکن است در دسترسی به همان سرورهای ستاره ای مشابه سرعت داشته باشید.

از PrivateInternetAccess.com بازدید کنید
… یا بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی ما را بخوانید

78 VPN ما + بررسی کرده ایم

در اینجا پیوند کامل به صفحه گسترده آزمایش ما آمده است:

سوالات متداول

مزایای استفاده از VPN چیست؟?

آدرس IP خود را پنهان می کند ، ترافیک شما را رمزگذاری می کند و به شما امکان می دهد ناشناس بمانید.

شاید بدانید که یک VPN حریم شخصی و ناشناس بودن را ارائه می دهد. اما چطور ، دقیقاً چگونه این کار را می کند?

ابتدا آدرس IP شما را پنهان می کند تا جایی که نشسته اید مخفی شود. این مسئله کوچک نیست ، با توجه به اینکه بسیاری از VPN ها آدرس DNS یا IP خود را نشت می دهند.

ظاهر شدن مانند جایی دیگر به شما امکان می دهد از محتوا مسدود شده جغرافیایی یا وب سایت های سانسور نشده دور بزنید. همچنین به روزنامه نگاران و فعالان حریم خصوصی رژیم های اقتدارگرا کمک می کند تا از واکنش شدید ، زندان و یا بدتر از آن فرار کنند.

VPN یک تونل امن در کل اتصال اینترنت شما ایجاد می کند (بیشتر با استفاده از پروتکل تونل زنی OpenVPN) ، نه تنها از مرورگر شما بلکه از فعالیت برنامه شما نیز محافظت می کند. اکثر VPN ها از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کنند که ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) را واقعاً غیرممکن می کند که وب سایت هایی را که بازدید می کنید ردیابی کند.

اما این بدان معناست که داده های شخصی شما نیز محافظت می شوند.

مطالعه بیشتر: VPN چیست؟ (راهنمای مبتدی)

یک VPN کاملاً قانونی است?

بله ، در 97 درصد کشورها.

استفاده از VPN در اکثر کشورهای جهان کاملاً خوب است.

با این وجود ، ما 196 قانون کشور VPN را بررسی کردیم تا تأیید کنیم که برخی کشورها استفاده از VPN را کنترل می کنند ، در حالی که برخی دیگر آنها را به طور کامل ممنوع اعلام می کنند.

فقط VPN های "تایید شده توسط دولت" قرار است در موارد زیر استفاده شوند:

 • چین
 • ایران
 • عمان
 • روسیه
 • بوقلمون
 • امارات متحده عربی

گرفتار شدن با استفاده از شخصی که حمایت مالی نمی شود می تواند به معنای جریمه ، زمان زندان یا هر دو باشد.

مراقب باشید که در این کشورها ، هر چند. از آنجا که تقریباً می توانید تصور کنید که "دولت تصویب شده است" بدین معنی است که وقتی از آنها خواسته می شود برخی از داده ها (اگر نه همه) را با هر دولت به اشتراک بگذارند.

آیا می توانید از VPN برای پخش جریان یا تماشای Netflix استفاده کنید?

بله، تو میتونی…

هر VPN که مورد بررسی قرار دادیم می گوید خدمات آنها با Netflix کار خواهد کرد. اما هر VPN در واقع کار نمی کند.

ما دریافتیم که تقریبا 70٪ از VPN هایی که آزمایش کرده ایم ، تحت رادار جغرافیایی مسدود کننده Netflix ، از جمله دو مورد علاقه ما پرواز می کنند: NordVPN و Surfshark.

این تعداد بسیار خوب است ، با توجه به اینکه Netflix در طی چند سال گذشته به شدت از دنباله های VPN و سرورهای پروکسی استفاده کرده است.

محدودیت های صدور مجوز آنها تحت فشار شدید است ، بنابراین آنها هر کاری لازم را برای جلوگیری از پخش محتوای آمریکایی در ایالات متحده انجام می دهند (و بالعکس).

این واقعیت که آزمایشهای ما نشان می دهد هم Surfshark و هم NordVPN کار بی عیب و نقصی روی چندین سرور دارند ، شگفت آور بود.

این بدان معناست که آنها از پیشگیری از شناسایی Netflix جلوگیری می کنند. و این بدان معناست که می توانید به آنها اعتماد کنید که در آینده نیز با موفقیت کار می کنند.

علاوه بر Netflix ، مردم همچنین از VPN برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی ، تماشای کانال های ورزشی یا حتی HULU استفاده می کنند.

مطالعه بیشتر: بهترین (VPN) کارگر برای Netflix (2020)

آیا VPN ها برای تورنت امن هستند?

بله ، آنها فعالیت P2P شما را ناشناس نگه دارند.

تنها مشکل این است که همه VPN ها اجازه تورنت در سرورهای خود را نخواهند داد.

ما بهترین VPN ها را برای تورنت گردآوری کرده ایم و دریافتیم که بیشترین موارد متعلق به یکی از چهار دسته است:

 1. اجازه دهید تورنت نامحدود و بدون محدودیت داشته باشید
 2. مجاز به تورنت محدود فقط در سرورهای خاص
 3. اجازه دهید اما تشویق نکنید و نکنید
 4. اجازه نده

تورنت شما را برای به اشتراک گذاشتن پرونده همتا به همتا (P2P) متصل می کند تا فایل های گسترده را با سرعت رعد و برق بارگیری کنید. بدون VPN ، خود را در معرض دید سایر افراد قرار می دهید.

مشکل این است که تورنت بیشتر به دلیل دور زدن قوانین حق چاپ برای بارگیری غیرقانونی محتوای شناخته شده است.

و بسیاری از شرکت های VPN از بازگشت احتمالی مقامات خود دور می شوند.

آیا ارائه دهندگان VPN پرونده ها را نگه دارید?

همان سرویسهای VPN ، پرونده های ورود به سیستم را جمع آوری و ذخیره می کنند.

پس از گذراندن 118 ، دریافتیم که 26 نفر سه یا چند پرونده مهم مهم را جمع آوری می کنند که به راحتی اقدامات شخصی شما را نمایان می کنند.

همه آنها می گویند "وارد سیستم نشوید". اما تقریباً همه آنها این کار را می کنند. ترفند این است که به خط مشی رازداری و شرایط خدمات آنها حفر کنید تا ببینید دقیقاً چه چیزی وارد سیستم شده اند.

به عنوان مثال ، تقریباً همه آنها استفاده از پهنای باند پهن را دنبال می کنند تا بتوانند عملکرد سرور خود را نظارت کنند. این مسائل مشکلی نیست.

وقتی وارد سیستم یا خدمات آنها می شوید ، کمی مشکل پیدا می کند. وقتی می خواهید وب سایت های شخصی که بازدید می کنید ردیابی کنید.

برای وخیم تر شدن اوضاع ، بسیاری از آنها با استفاده از قاطع قانونی کاملاً پیچیده برای گیج کردن مسائل.

آنها آن را به گونه ای بیان می کنند که باعث می شود بیگناه به نظر برسد. به نظر نمی رسد که پرونده هایی را که بارگیری می کنید ردیابی کنند.

مطالعه بیشتر: 15 سرویس VPN رایگان که می توانند داده های شما را به اشخاص ثالث بفروشند

می توانید VPN را روی یک روتر ، SmartTV ، کنسول های بازی تنظیم کنید?

بله، تو میتونی.

اگر VPN از آن دستگاه ها پشتیبانی می کند. یا اگر آنها راه حل ارائه می دهند (مانند راه اندازی دستی OpenVPN).

در حالت ایده آل ، با یک VPN بروید که بومی از بستر مورد نظر خود پشتیبانی می کند.

بیایید بگوییم که این روتر است. تنظیم اتصال VPN در منبع اینترنتی شما بدان معنی است که می توانید کل اتصال خود را قفل کنید. اما این بدان معناست که شما می توانید به همان اندازه که می خواهید به همان اندازه که می خواهید به یک شبکه امن اضافه کنید.

اگر لازم است کمی کار دستی بیشتری انجام دهید ، اینجا را کلیک کنید تا راهنمای کامل ما در مورد راه اندازی یک روتر VPN را بخوانید.

برد - برد.

علاوه بر این ، تنظیم آن در تلویزیون هوشمند خود به شما کمک می کند تا بتوانید محتوای جغرافیایی مسدود شده را در Netflix ، Hulu و دیگران راحت تر جریانی کنید..

می توانید مکان های سرور را مستقیماً از خود دستگاه تغییر داده و به سادگی از طریق بهترین گزینه ها چرخش کنید تا در نهایت به هر مطلبی که می خواهید دسترسی پیدا کنید.

درباره VPN های رایگان?

ما هرگز VPN های رایگان را توصیه نمی کنیم ، به همین دلیل است:

شما می دانید که آنها درباره خدمات "رایگان" چه می گویند ...

شما محصول هستید.

VPN های سایه بان معمولاً داده های شما را ردیابی کرده و آن را به بالاترین پیشنهاد دهنده شخص ثالث می فروشند.

بسیاری حتی گرفتار کار بسیار بدتری شده اند ، مانند تزریق تبلیغات یا مراجعه به ترافیک شرکت های بزرگ برای افزایش سود از طرف شما.

این یک نمونه را از تحقیقات CSIRO و شکایت FTC علیه Betternet بررسی کنید.

vpns رایگان

ترسناک ، درست است?

بنابراین حتماً کارهای خانه خود را انجام دهید.

سرعت VPN تأثیر می گذارد؟?

کمی ، انتظار 30٪ افت ...

اما بستگی زیادی به VPN دارد.

در مورد آن فکر کنید:

مطمئناً ، آنها لایه دیگری از امنیت را اضافه می کنند. با این حال ، این بدان معنی است که آنها می توانند وسایل بیشتری برای پرش به ترافیک شما اضافه کنند.

این دست اندازهای سرعت اضافی بدان معنی است که شما همیشه می توانید یک نوع کاهش را انتظار داشته باشید.

نکته اصلی یافتن یک VPN است که به طور کامل از ترافیک شما جلوگیری نمی کند.

ما تکرار تست سرعت یکسان برای هر VPN که بررسی می کنیم.

ابتدا ، خواندن معیار را بدون VPN دریافت می کنیم تا بتوانیم مقایسه کنیم.

تست سرعت معیار VPN

سپس ، ما به چند سرور مختلف وصل می شویم تا یک رتبه بندی بی طرفانه و ترکیبی را امتحان و کامپایل کنیم.

در طول این فرآیند ، مواردی را مشاهده کرده ایم که ممکن است فقط چندین درصد از اتصال شما را متصل کنند. احتمالاً حتی متوجه آن نیستید.

اما ما اتفاقات افتضاحی را نیز دیدیم.

برخی از ارائه دهندگان ما بررسی کرده اند ارتباط ما را با بیش از 100٪ کاهش داده اند!

این امر باعث می شود محتوای جریان عملاً غیرممکن شود. حتی پاسخ دادن به ایمیل ها یک مبارزه است.

ما هر VPN را از اول تا آخرین مکان رتبه بندی کرده ایم. در صورت نگرانی به رتبه بندی در هر مورد مراجعه کنید.

متوسط ​​هزینه برای یک VPN چقدر است?

یک VPN خوب ممکن است شما را به جایی بین 2 دلار - 8 دلار / ماه بازگرداند ...

بسیار مقرون به صرفه ، درست است?

معمولاً گزینه های ماهانه برای شما بیشترین هزینه را دارند. ما حدود 18 دلار در هر ماه نیز دیده ایم.

اما اگر مایل به پیش پرداخت یک سال (یا حتی طولانی تر) هستید ، می توانید انتظار داشته باشید که چیزی در محدوده 2-7 دلار پیدا کنید.

موارد زیر را توصیه می کنم:

ببینید آیا VPN شما علاقه مند به ارائه یک آزمایش رایگان است. خیلی ها.

اگر اینطور نیست ، پیش بروید و گزینه ماه به ماه را ثبت کنید. تقریباً هر VPN خوبی که ما بررسی کرده ایم بین هفت تا 30 روز جایی به شما می دهد تا اگر ناراضی هستید پول خود را پس بگیرید..

در حقیقت ، اگر به جستجوی اطراف بپردازید ، می فهمید که ما نیز یک کوپن NordVPN ارائه می دهیم.

سپس ، پس از چند هفته این کار را امتحان کنید ، به گزینه بلند مدت متعهد شوید که یک نرخ عالی را قفل کنید.

آیا می توان VPN را با استفاده از IP IP My Throchling کمک کرد?

معمولاً ، بله ...

ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) اتصال شما را برای کاهش سرعت عمدی "از بین می برد".

دیوانه نباید قانونی باشد اما آن است.

اگر از یک باند پهنای باند ، جریان HBO یا Netflix استفاده می کنید ، ممکن است آنها به طور هدفمند اتصال شما را کند کنند تا غیرمستقیم شما را مجبور به متوقف کردن کنند.

استفاده از این خدمات به معنای دو چیز است:

 1. منابع کمتری برای سایر مشتریانشان در دسترس است ، و
 2. شما خدمات یا نمایش های خود را مشاهده نمی کنید

بسیاری اوقات ، آنها از روشهای پیشرفته ای مانند "همکار کردن" برای جاسوسی از اطلاعات ترافیکی شما استفاده می کنند. مشکل این است که همیشه نمی توان فرار از فشار را کنترل کرد.

اگرچه یک VPN می تواند کمک کند. این دستگاه شما را رمزگذاری می کند ، و به پنهان کردن آن از این نوع فعالیت های نظیر کمک می کند.

این بی خیال نیست اما می تواند به خنثی کردن بسته های داده شما که در زیر سطح دفن شده اند ، کمک کند.

آیا خطرات استفاده از VPN وجود دارد?

فقط وقتی کاری غیرقانونی انجام می دهید ...

VPN ها اکثراً ایمن هستند. استفاده از آنها بیشتر قانونی است.

بنابراین نباید مشکلی برای خطرات ایجاد کرد.

مگر اینکه…

شما در حال انجام یکی از چند کار هستید:

 • استفاده از یک VPN با حمایت مالی غیر دولتی در کشوری که به آن نیاز دارد
 • بارگیری اطلاعات دارای حق چاپ توسط VPN و تورنت
 • انجام فعالیت های غیرقانونی دیگر در حالی که تحت اتصال VPN قرار دارد.

بدیهی است ، هر یک از این جزئیات مشکوک می تواند شما را بدون توجه به نوع ارتباطی که در حال اجرا هستید ، در آب گرم قرار دهید.

اما برای همه افراد دیگر بیشتر وقت و هزینه را ریسک می کنید.

برای مثال در یک VPN با عملکرد وحشتناک هدر می دهید. بنابراین ممکن است برای جریان دادن به چیزی تا ابد طول بکشد تا در نهایت آن را رها کنید و نمی توانید پول خود را پس بگیرید.

ما قبلاً برخی از خطرات "جاسوسی" و بدافزار را با VPN های رایگان نیز برجسته کرده ایم.

خوشبختانه ، این موارد بسیار نادر است. اما قطعاً این اتفاق می افتد. بنابراین ما به شما اطلاع خواهیم داد اگر در هر یک از بررسی های ما در این سایت ، پرچم قرمز بالقوه ای یافتیم.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me