بررسی SpyOFF VPN

صفحه اصلی spyoff

Sareta S.r.l. ، یک شرکت 40 نفره در میکرواستات سن مارینو ، SpyOff را ایجاد کرده است ، یک شبکه خصوصی مجازی طراحی شده برای ایجاد یک تجربه مرور ناشناس واقعاً ناشناس.

روی کاغذ ، SpyOff هر آنچه را که در یک VPN جستجو می کند دارد.

آنها ادعا می کنند هیچ یک از اطلاعات شما را وارد نکرده اند ، آنها از تعدادی پروتکل پیشرفته / استاندارد رمزگذاری VPN پشتیبانی می کنند ، و دارای ویژگی های امنیتی اضافی هستند که در محصول محافظت می شوند تا همیشه از شما محافظت کنند..

اما چقدر در عمل خوب است?


این چیزی است که ما می خواهیم در این بررسی SpyOff VPN بدانیم. ما این محصول را با استفاده از تست دستی ، سنجش اثربخشی استفاده کلی آن ، سرعت ، سرویس دهی به مشتری ، امنیت و موارد دیگر از هم جدا کرده ایم..

نمای کلی SpyOFF VPN

RANK کلی: 40
USABILITY: رابط کاربر پسند
FILES FILES: منطقه خاکستری
مکان ها: 24 کشور ، 300 سرور
پشتیبانی: خدمات مشتری ضعیف
غلبه بر: مجاز
NETFLIX: جریان Netflix USA را مسدود می کند
رمزگذاری / پروتکل: رمزگذاری AES 256 بیتی. OpenVPN ، PPTP ، L2TP / IPsec
هزینه: 5.60 دلار در ماه
وب سایت رسمی: www.SpyOFF.com

SpyOFF VPN جوانب مثبت

SpyOFF چیزهای زیادی برای دوست داشتن دارد.

خارج از صلاحیت اتحادیه های نظارت بزرگ واقع شده است ، از برخی پروتکل های امنیتی غیرقابل نفوذ استفاده می کند و حتی می تواند چند سرور Netflix را از حالت قفل خارج کند. آن را با استفاده از برنامه torrenting و کاربرپسند سازگار کنید ، و یک VPN محکم به دست آورده اید.

بیایید به خوبی فرو برویم.

1. صلاحیت San Marino

اتحادهای نظارتی می توانند یک VPN را خراب کنند. 14 کشور وجود دارند که اطلاعات جاسوسی خود را در کنار هم جمع می کنند تا سه اتحاد بزرگ را تشکیل دهند.

SpyOFF در سان مارینو واقع شده است ، که یک لغزنده کوچک از زمین حک شده از شبه جزیره ایتالیا است. وقتی این حرف را شنیدید ، ممکن است فوراً فرض کنید SpyOFF تحت صلاحیت اتحاد نظارت بر 14 چشم است..

اما شما در اشتباه هستید.

سان مارینو "ریزگرد" است که با حاکمیت خاص خود وجود دارد.

مکان های سرور spyoff

خوب این به چه معنا است?

آنها زبان و فرهنگ ایتالیایی را به اشتراک می گذارند ، اما بیشتر قوانین این کشور از جمله نظارت و نگهداری داده ها نیست.

سان مارینو در واقع هیچ قانونی در سیستم حقوقی خود ندارد که یک شرکت را وادار کند تا اطلاعات مشتریان خود را فاش کند. در حقیقت ، سان مارینو برای درخواست اطلاعات از دادگاه های خارجی قانون جرم و جنایت مضاعف را اعمال می کند. این بدان معناست که دادخواست فقط در صورت تأیید جرم مورد نظر با حداقل مجازات حبس یک سال تهدید می شود.

این امر شما را نسبت به تلاشهای جاسوسی دولت نسبتاً مصون نگه می دارد ، و از آنجا که SpyOFF هیچ اطلاعاتی را در مورد ورود به سیستم حفظ نمی کند ، آنها حتی در صورت درخواست ، چیزی برای برگشتن ندارند..

این به این معنی نیست که سیاست ورود به سیستم آنها کامل است. ما در قسمت منفی به آن خواهیم رسید.

2- پروتکل های امن و رمزگذاری

SpyOFF از تعدادی پروتکل مختلف استفاده می کند ، از جمله OpenVPN ، استاد مسلم بازی پروتکل.

پروتکل های spyoff و صفحه رمزگذاری

در بالای OpenVPN ، آنها همچنین پروتکل های PPTP و L2TP / IPsec را ارائه می دهند. هر دو OpenVPN و L2TP / IPsec با استفاده از جدیدترین رمزگذاری بیت AES-256 اجرا می شوند ، این پدر باستانی تمام استانداردهای رمزگذاری است.

این میزان رمزگذاری است که توسط سازمان های دولتی مانند FBI و NSA استفاده می شود. اگر بتواند هکرهای روسی را دفع کند ، می تواند با سهولت از torrent شما محافظت کند.

SpyOFF پروتکل های خود را به سه دسته تقسیم می کند.

 1. Ultra Secure: این پیشرفته ترین و امن ترین مسیر است. از OpenVPN و AES-256 استفاده می کند تا شما را در حد امکان ایمن نگه دارد.
 2. متعادل: با استفاده از L2TP / IPSec با AES-256 زوج می شود. سریعتر از OpenVPN است زیرا امنیت بیشتر خواستار عملکرد کمتری است. با این حال شما هنوز هم از AES-256 استفاده می کنید ، بنابراین اگر به شبکه نسبتاً اطمینان دارید ، می توانید از این گزینه گزینه ای کارآمد و مطمئن باشید.
 3. سرعت بالا: این گزینه امنیت را فدای سرعت می کند. این سرعت بسیار سریع است ، اما شما از پروتکل های PPTP و رمزگذاری AES-128 Bit استفاده می کنید. رمزگذاری نه تنها ضعیف تر است ، بلکه PPTP بسیار قدیمی است و می توان آن را در کمتر از سه دقیقه هک کرد.

شما بعد از انتخاب خود به یکی در قفل نمی شوید ، بنابراین به راحتی میل کنید بین آنها حرکت کنید. اگر در خانه هستید ، می توانید یکی از حالتهای امنیتی پایین را امتحان کنید. اگر به گزینه امنیتی-امنیتی-امنیتی مانند وای فای وصل شده اید ، حتماً از OpenVPN استفاده کنید.

3. تورنت مجاز است

وقتی تورنت می کنید ، به رایانه های کاربران دیگر متصل می شوید تا پرونده های بزرگ را به صورت قطعه بارگیری کنید. این باید یک سیستم نسبتاً ساده و مطمئن باشد ، اما مجرمان سایبری برای دستیابی از راه دور به رایانه شما استفاده از آن را آغاز کرده اند.

اتصال به یک VPN شما را از حمله سایبری در امان نگه می دارد. به جز ، فقط تعداد کمی از VPN ها با تورنت بی نتیجه کار می کنند.

SpyOFF کجا سقوط می کند?

جایی در وسط.

آنها دسترسی VPN به چند سرور انتخابی را محدود می کنند. ما توانایی تورنت آنها را در ماه مه سال 2018 آزمایش کردیم.

spyoff و torrenting

ما تلاش کردیم سخنرانی معروف "من یک رویا دارم" را با فرمت صوتی مارتین لوتر کینگ ، جونیور بارگیری کنیم. بارگیری شروع شد و به سرعت و بدون دردسر از بین رفت.

4. با Netflix همکاری کرد

پیش از سال 2016 ، دسترسی به محتوای Netflix از جغرافیایی مسدود شده از سراسر جهان ، VPN ها خدادادی بود..

شخصی در فرانسه به VPN خود وصل می شود ، سرور را در ایالات متحده انتخاب می کند و رونق می گیرد ، آنها به تماشای محتوای نامحدود.

خوب ، نتفلیکس در آن بازی گرفتار شد.

یک روز تاریک در سال 2016 ، کاربران VPN وارد سیستم شدند و با یک صفحه سیاه عذاب روبرو شدند.

خطای جریان netflix

Netflix یکی از پیشرفته ترین سیستمهای مسدود کننده VPN در جهان را برای متوقف کردن کاربران VPN در آهنگ های خود رونمایی کرده بود. ممنوعیت VPN Netflix آغاز شده بود.

با این وجود ، تعدادی از VPN ها موفق شده اند تلاش های انسداد Netflix را دور بزنند. این بستگی به نه تنها VPN مورد استفاده شما ، بلکه به کدام سرور دیگری که می خواهید دسترسی داشته باشید بستگی دارد.

ما چهار سرور SpyOFF را آزمایش کردیم و خوشحال شدیم که متوجه شدیم که یکی از این چهار سرویس سرویس Netflix را کاملاً مسدود کرده است. سرور مورد نظر خارج از ایالات متحده است. ما همچنین سرورها را در انگلستان ، کانادا و هلند آزمایش کردیم ، اما همه آنها از بین رفتند.

این امر SpyOFF را درگیر برخی از ضربه گیرهای سنگین می داند که مانند ExpressVPN نیز موفق شده اند ممنوعیت نتفلیکس را حل کنند..

5. برنامه کاربر پسند

یک سرویس گیرنده VPN نیازی به پیچیده نیست.

مطمئناً ، این کار پیچیده ای را انجام می دهد ، اما بارگیری ، نصب و استفاده از آن باید بسیار آسان باشد ، یک مادربزرگ بدون داشتن رایانه نباید مشکلی در روشن کردن آن داشته باشد.

همیشه اینطور نیست. برخی از VPN ها استفاده از آن فوق العاده دشوار است یا تصادف غیرمنتظره.

SpyOFF ، با این حال ، امور را ساده نگه می دارد.

نصب پس از ورود به سیستم با نام کاربری و رمز عبور از طریق سایت رسمی آنها روی داشبورد کاربر رخ می دهد. از کجا می خواهید پرونده را بارگیری و دور کنید ، انتخاب کنید.

صفحه نصب spyoff

من تحت تأثیر اینکه چقدر سریع برنامه روی لپ تاپ من ، که ویندوز 10 را اجرا می کرد ، تحت تأثیر قرار گرفت. اینقدر سریع بود که حتی فرصتی هم برای گرفتن عکس از آن ندارم.

پس از بارگیری ، برنامه باز شد. قبل از مراجعه به صفحه نمایش به سیستم ، چندین ویژگی SpyOFF را پشت سر گذاشت.

اتصال spyoff به صفحه 1 کلیک vpn
صفحه اتصال هوشمند spyoff

بعد از آن توانستم با نام کاربری و رمز ورود خود وارد سیستم شوم.

صفحه ورود به سیستم برنامه spyoff

این مرا به صفحه اصلی SpyOFF برد ، جایی که به راحتی سرور خود را انتخاب کردم و به آن وصل شدم. همچنین می توانید از سرویس Smart Connect آنها برای اتصال خودکار به سریعترین سرور مورد نظر خود استفاده کنید.

برنامه spyoff vpn غیرفعال است

هنگامی که من سرور خود را انتخاب کردم ، (در کانادا ، بله؟) سرویس متصل به چند ثانیه است.

صفحه نمایش متصل به برنامه spyoff

هنگامی که وارد سیستم شدم ، قادر به مرور نسبتاً آسان هستم. تاخیر کمی وجود نداشت و تغییر مکانها ساده بود. SpyOFF توانایی شما برای تغییر سرورها محدودیتی ندارد ، بنابراین این فقط یک کلیک ساده است و شما به گوشه دیگری از جهان نمی روید.

6. ساخته شده در Killswitch

همیشه بسیار جالب است که می توانید یک سرویس را با استفاده از یک killswitch داخلی وارد کنید.

killswitch حضور یک نشت DNS را حس می کند ، که می تواند IP اصلی شما را در معرض دید شما قرار دهد. پس از این اتفاق ، سوئیچ فعال می شود و سیستم به طور خودکار قطع می شود.

صفحه توضیح سوئیچ kill spyoff

هیچ VPN نباید نشت DNS داشته باشد ، اما این اتفاق می افتد. و اگر / هنگامی که آنها اتفاق می افتند ، شما هرگز نمی دانید. تنها راه محافظت از 100٪ ، داشتن یک killswitch است و SpyOFF به شما محافظت بیشتری داده است.

7. پارک سرور دلسوز

شما می خواهید مطمئن شوید که VPN ای که از آن استفاده می کنید ، یک سرور گسترده ای برای انتخاب دارد.

اولین باری که SpyOFF را مرور کردیم ، از انتخاب آنها تحت تأثیر قرار نگرفتیم. در آن زمان ، آنها فقط 395 سرور ارائه می دادند. در حالی که به نظر می رسد بسیار زیاد است ، چیزی در مقایسه با چند هزار ارائه شده توسط خدماتی مانند NordVPN نیست. از این گذشته ، سرورهایی که آنها انجام داده اند در حدود 25 کشور مختلف منتشر شده اند که بیشتر در آمریکای شمالی و اروپا یافت می شوند.

آنها از آن زمان پیشرفت های بزرگی را انجام داده اند.

در حال حاضر SpyOFF دارای بیش از 1000 سرور در 40 کشور مختلف است که در شش قاره مختلف واقع شده اند. (با عرض پوزش قطب جنوب ، شما Netflix ندارید)

این یک پیشرفت بزرگ است و ما SpyOFF را برای ارتقاء بزرگ تحسین می کنیم.

آفرین!

SpyOFF VPN منفی

ما یک برنامه کاربر پسند در یک حوزه صحیح ایمن ، با یک پارک سرور بزرگ ، یک killswitch و پروتکل های امنیتی عالی عالی داریم.

چه اتفاقی می افتد اشتباه است?

در واقع چند مورد.

نفس عمیق بکشید و بگذارید از بدی ها بگذرد.

1. خط مشی ورود به سیستم مشکوک

SpyOFF وارد اطلاعات شما نمی شود ، بنابراین در بخش con چه کاری انجام می شود?

دروغ می گویند?

نه ، ما در واقع دریافتیم که سیاست ورود به سیستم آنها در حال پیشرفت و به روز است. من برای اطمینان از این موضوع از سیاست های حیرت آور بسیار طولانی و کسل کننده آنها استفاده کردم. (کارهایی که من برای همه شما انجام می دهم!)

سیاست حفظ حریم خصوصی

بنابراین نتیجه گیری کجا وارد می شود?

به نظر می رسد SpyOFF سرورهای آنها را به طور مستقیم انجام نمی دهد. آنها برای اجاره دسترسی و فروش مجدد آن به شما به اشخاص ثالث متکی هستند.

این امر در دنیای VPN غیر معمول نیست. در حقیقت ، ما دریافتیم که بسیاری از شرکت های VPN این بازی گمراه کننده را انجام می دهند.

بنابراین شما در واقع هیچ تصوری ندارید که یک بار به این سرورها به داده های خود دسترسی پیدا کنید. SpyOFF شما را وارد سیستم نمی کند ، که بسیار قطعی است. اما چه کسی می گوید آن سرویس های دیگر اطلاعات شما را نگه نمی دارند?

ما می توانیم برخی از مناطق خاکستری را بپذیریم ، اما این فقط کمی خاکستری است.

2. سرعت آهسته

ما SpyOFF را از طریق دو تست سرعت اجرا کردیم و تصمیم گرفتیم آنها را با بهترین استفاده از آنها با استفاده از گزینه "High Speed" به چالش بکشیم..

طبق گفته SpyOFF ، این باید بیشترین سرعت آنها را بدست آورد.

یا به همین ترتیب فکر کردیم.

هنگامی که گرد و غبار حل شد ، SpyOFF از نظر سرعت قادر به قرار دادن بالاتر از 54 از 78 VPN نیست. نمایش خوبی نیست. قطعاً برای تهیه لیست سریعترین VPN کافی نیست.

ما با بار معیار 98 مگابیت بر ثانیه در بارگیری و 53 مگابیت بر ثانیه در بارگذاری شروع کردیم.

ما به سرورهای SpyOFF در هلند و ایالات متحده متصل شدیم و نتایج را ثبت کردیم.

در اینجا نحوه هلند هلند آمده است:

تست سرعت spyoff netherlands

نتایج سرور هلند:

 • پینگ: 53 ms
 • بارگیری: 49 مگابیت در ثانیه
 • بارگذاری: 37 مگابیت در ثانیه

با سرعت بسیار بالایی ، 50٪ از سرعت معیار ما را از بین می برد.

وقتی سرور ایالات متحده آنها را آزمایش کردیم ، اوضاع بدتر می شود.

تست سرعت spyoff ما

نتایج سرور ایالات متحده

 • پینگ: 113 ms
 • بارگیری: 17 مگابیت در ثانیه
 • بارگذاری 13.15 مگابیت بر ثانیه

لایک ها!

این کاهش بیش از 70٪ بود.

به یاد داشته باشید ، این گزینه "سرعت بالا" آنها با محافظت محدود بود ، بنابراین چه اتفاقی می افتد وقتی که امنیت را بالا می برید و از OpenVPN استفاده می کنید?

3. سازگاری کم دستگاه

SpyOFF از سیستم عامل های Mac ، Windows ، Android ، iOS و Linux پشتیبانی می کند. این کاملاً فراگیر است ، اما کافی نیست.

پشتیبانی روتر وجود دارد ، اما برای هر روتر قدیمی وجود ندارد. برای خرید VPN FlashRouter آنها باید کیف پول و چنگال خود را با پول زیادی باز کنید.

این تنها راه برای اطمینان از محافظت از فن آوری های خانه هوشمند شماست. تلویزیون ها ، کنسول های بازی و سایر دستگاه های متصل به اینترنت هیچ برنامه SpyOFF ندارند و هیچ راهی آسان برای محافظت از شبکه ای که به آن وصل شده اند.

اگر SpyOFF از روترهای رایج پشتیبانی می کند ، ما احتمالاً آنها را تأیید خواهیم کرد. اما چیزی در مورد مجبور کردن کاربران به خرید سخت افزار گرانقیمت خود ، فقط روش اشتباه را از بین می برد.

4- DNS Leaks

نشت DNS و نشت WebRTC به هدف یک VPN خیانت می کند.

هنگامی که یک نشت رخ می دهد ، آدرس IP اصلی شما را از تونل VPN بیرون می کشد ، آن را در معرض ISP شما قرار می دهد.

هنگامی که ما SpyOFF را ابتدا آزمایش کردیم ، سلامتی سالم دریافت کرد. ما آنها را برای این بررسی مجددا آزمایش کردیم و نتایج خوب نبود.

از بین چهار آزمایش نشتی که انجام دادیم ، SpyOFF دو مورد از آنها شکست خورد. همچنین یک نرم افزار بالقوه مخرب که به پرونده نصب آنها وصل شده است ، پیدا کردیم.

تست نشت spyoff dns
تست نشت spyoff webrtc
تست نشت spyoff perfectprivacy dns
تست توتال ویروس spyoff

در اینجا نحوه جوشیدن آن آورده شده است:

 • IPLeak.net: ناموفق
 • Browserleaks.com: منتقل شد
 • حریم خصوصی کامل: ناموفق
 • نشت پسوند Chrome: منتقل شد
 • اسکن ویروستوتال: ناموفق

خوشبختانه ، گزینه killswitch در دسترس است ، اما وجود برنامه مخرب به ویژه زمینه ساز نگرانی جدی است.

5. خدمات بدون پاسخ مشتری

چت زنده وجود ندارد این فقط شوک آور نیست که فقط VPN های سطح بالایی چنین چیزی را دارند.

SpyOFF هرچند از طریق صفحه پشتیبانی خود فرم تماس دارد.

فرم را پر کردم و یک سؤال نسبتاً ساده پرسیدم.

فرم ایمیل پشتیبانی spyoff

بیش از 15 ساعت از ارسال این پرس و جو گذشته است و من هنوز پاسخی نگرفته ام و هیچ نوع پیام خودکار را نیز دریافت نکردم که بگوید دریافت شده است.

چرخش و یک خانم.

هزینه SpyOFF ، برنامه ها و گزینه های پرداخت

سه برنامه پرداخت SpyOFF تا آنجا که ویژگی ها یکسان هستند. تفاوت در دوره تعهد آنها است.

برنامه های قیمت گذاری spyoff vpn

سه گزینه عبارتند از:

 1. ماهانه - 12.99 دلار در هر ماه. پرهزینه ترین از این سه اما دارای بیشترین انعطاف پذیری است.
 2. شش ماه - به مبلغ 65.94 دلار هر شش ماه مبلغ صورتحساب. در هر ماه به 10.99 دلار کاهش می یابد که در مقایسه با بسیاری از VPN های دیگر که ما بررسی کرده ایم ، هنوز هم بسیار بالا است..
 3. شانزده ماه - مبلغ صورتحساب $ 89.60 هر 16 ماه. این گزینه فقط به 5.60 دلار در هر ماه تقسیم می شود. اگرچه این مقرون به صرفه ترین گزینه است ، اما نیاز به تعهد طولانی دارد.

تمام برنامه ها شامل 30 روز ضمانت برگشت پول است.

آنها تعدادی از گزینه های پرداخت از جمله SEPA Direct Debit ، کارت اعتباری ، PayPal و BitPay را می پذیرند.

آیا SpyOFF VPN را پیشنهاد می کنم؟?

خلاصه اینکه ، نه.

این نوید بخش شروع شد. صلاحیت آنها عالی است و برنامه کاربر پسند است. من دوست دارم که شامل یک killswitch باشد ، و پارک سرور آنها با سرعت قابل توجهی در حال رشد است.

اما گزینه سرعت بالا آنها به طرز خنده ای کند بود و وجود نشت IP کل محصول را تضعیف می کند. لازم به ذکر نیست که بدافزارهایی را پیدا کردیم که مانند باریکه به پرونده نصب آنها چسبیده بودند.

خط مشی ورود به سیستم در ابتدا چشمگیر بود ، اما وقتی متوجه شدید که آنها سرورها را کنترل نمی کنند ، برخی از درخشش های خود را از دست می دهد. آخرین میخ در تابوت این VPN ، سرویس آهسته و بی پاسخ مشتری بود.

خیلی گران است VPN های با کیفیت بسیار بالاتری وجود دارند که ما برای همان محدوده قیمت یا کمتر توصیه می کنیم.

تجربه شما با SpyOFF VPN چیست؟ من همیشه از شنیدن افکار شما خوشحالم.

بررسی خود را اضافه کنید:

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me