بررسی ProXPN

علی رغم اینکه تقریباً یک دهه است که در صنعت امنیت آنلاین هستید ، ProXPN هنوز یک بازیگر نسبتاً ناشناخته در بازی VPN است.

خارج از چند اظهار نظر گذشت که در وب سایت های دیگر دیده ام ، من هیچ وقت واقعاً چیز زیادی در مورد ProXPN یا نحوه عملکرد خدمات آنها نمی دانستم تا اینکه من شروع به استفاده از آن برای اهداف این بررسی کردم و به نظر من این یک پرچم قرمز بسیار جدی است.

سوالی که برای پاسخ دادن به آن قرار داده ام یک سؤال ساده است,

آیا ناشناس بودن نسبی proXPN به دلیل یک سرویس فرعی یا بازاریابی فرعی است?

در طول این بررسی ، من می خواهم به آن سؤال پاسخ بدهم و به سرویس های proXPN بپردازم.

من به بررسی سرعت ، ویژگی ها و سازگاری مشتری VPN پرداخت شده و رایگان آنها می پردازم تا ببینم این شرکت سزاوار دریافت پول سخت شما (هشدار اسپویلر: احتمالاً اینگونه نیست). اما قبل از اینکه به مابقی این بررسی بپردازم ، بیایید یک دقیقه طول بکشد تا به پشت شرکت PROXPN نگاه کنیم.

 • ProXPN چیست؟?
 • ویژگی های proXPN
 • proXPN بی خطر است?
 • منفی proXPN
 • نحوه استفاده از proXPN
 • نتیجه گیری بررسی proXPN

ProXPN چیست؟?

بررسی و صفحه اصلی proXPN

ProXPN که در سال 2009 تاسیس شد ، یک جانباز مشهور صنعت VPN است.

پس از گذشت بیش از 8 سال از فعالیت ، ProXPN یک نرم افزار ساده و سر راست فریمیوم VPN ایجاد کرده است که می تواند در اکثر دستگاه های اصلی مورد استفاده قرار گیرد.

کاربران اصلی محدود هستند سازگاری ویندوز و مک در حالی که مشتریان پریمیوم به یک نرم افزار کاملاً سازگار که با آن کار می کند ، دسترسی دارند:

 • پنجره ها
 • مک
 • لینوکس
 • iOS
 • اندروید

ProXPN با داشتن دفتر مرکزی آنها در هلند ، در نه قلمرو چشم واقع شده است و احتمال نفوذ و نظارت دولت را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد..

بررسی اجمالی ProXPN

RANK کلی: 46
USABILITY: بسیار کاربر پسند نیست
FILES FILES: بدون ورود به سیستم
مکان ها: 4 کشور ، 21 سرور
پشتیبانی: پشتیبانی خوب مشتری با اشتراک حق بیمه
غلبه بر: مجاز
NETFLIX: Netflix USA را بلوک می کند
رمزگذاری / پروتکل: کلید رمزگذاری 2408 بیتی ، تونل رمزگذاری 512 بیتی. OpenVPN ، PTPP
هزینه: 6.25 دلار در ماه
وب سایت رسمی: www.proXPN.com

ویژگی های ProXPN (زیاد نیست)

proXPN به کاربران خود نسخه رایگان و پولی از نرم افزار خود را ارائه می دهد و تفاوت بین این دو ، که در بخش بعدی به آنها خواهیم پرداخت ، بسیار قابل توجه است.

متأسفانه ، نه نرم افزار رایگان و نه پولی آنها چیزی خاص و منحصر به فرد برای جدول ارائه نمی دهد.

آنها ارائه می دهند انتخاب سرور ترسناک تنها با تعداد معدود مکان انتخاب کنید ، اکثر آنها در ایالات متحده است.

بر خلاف بسیاری از رقبای خود ، proXPN پیشنهادات خود را ارائه می دهد انتقال نامحدود داده ها و زمان اتصال به کاربران رایگان و پرداخت شده آنها, اما این تقریباً تا صفحه صفحه "ویژگی" آنها پیش می رود.

اگر کمی از این بخش خاص این بررسی کوتاه تعجب کرده اید ، پس تنها نیستید. proXPN یکی از سنگین ترین استخوان ها و بدون VPN هایی را که تاکنون دیده ام ارائه می دهد.

بسیاری از ویژگی های پیشرفته یا پاداش و حتی موارد آن وجود دارد بیشتر کاربر VPN تازه کار لیست کوتاه ویژگیهای کاملاً مورد استفاده خود را پیدا خواهد کرد.

با این حال ، فقط به این دلیل که یک VPN فراوانی از ویژگی ها و تنظیمات اضافی را ارائه نمی دهد ، به این معنی نیست که نمی تواند خودش را با سرعت و امنیت استثنایی جبران کند.

متأسفانه ، به نظر نمی رسد که طرفدار ProXPN به خصوص در مورد هر كدام از خدمات خود نگران باشد.

لیست دستگاههای سازگار آنها نیز نسبتاً اندک است.

در اینجا لیست رسمی دستگاههای پشتیبانی شده فعلی از سایت آنها آمده است:

 • پنجره ها
 • مک
 • لینوکس
 • اندروید
 • iOS

شما می توانید به طور همزمان به چهار دستگاه وصل کنید. با این حال ، همانطور که از لیست بالا مشاهده می کنید ، آنها در حال حاضر هیچ گونه حمایتی برای روترها ، تلویزیون های هوشمند یا کنسول های بازی ارائه نمی دهند.

proXPN بی خطر است?

امنیت (یا عدم وجود) هر ارائه دهنده VPN به چهار موضوع بستگی دارد: صلاحیت شرکت ، خط مشی ورود به سیستم ، استانداردهای رمزگذاری و پروتکل های موجود.

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، ProXPN مقر آن در هلند ، عضو اتحاد نه چشم است و بنابراین ، به طور قابل توجهی بیشتر از یک ارائه دهنده VPN در کشوری که عضو این اتحاد نیست ، دخالت دولت را باز می کند..

proXPN ، با این حال ، بسیار سختگیرانه بدون سیاست ورود به سیستم که آنها به وضوح در سیاست حفظ حریم خصوصی خود توضیح می دهند:

خط مشی ورود به سیستم proXPN

با توجه به پروتکل های موجود ، proXPN نسبتاً محدود است و فقط به کاربران خود اجازه می دهد تا با استفاده از OpenVPN و PTPP با یکدیگر ارتباط برقرار کنند..

اگرچه می خواهم پروتکل های بیشتری را در دسترس قرار دهم ، عدم وجود پروتکل های موجود دقیقاً یک معامله کننده نیست زیرا OpenVPN یکی از سریعترین و امن ترین پروتکل هایی است که هم اکنون در دسترس است.

از طرف دیگر استانداردهای رمزگذاری آنها یک مشکل بسیار جدی را برای مشتریان بالقوه ایجاد می کند.

استاندارد مورد نظر فقط کلید رمزگذاری 2408 بیتی و یک تونل رمزنگاری 512 بیتی است.

برای آن دسته از شما که به طور خاص با استانداردهای رمزگذاری آشنا نیستید ، رمزگذاری 512 بیتی فوق العاده آسیب پذیر است و به راحتی توسط هر هکری که ارزش نمک خود را دارد می توان آنرا کرک کرد..

با توجه به اینکه تقریباً هر VPN دیگر موجود در بازار از رمزگذاری امن تر (و منبع باز) AES-256 استفاده می کند که از این نوشتار هنوز شکسته نشده است ، این یک ایراد بزرگ در سابقه ProXPN است و نگرانی جدی برای هرگونه امنیت است. مشتری آگاه.

قیمت گذاری proXPN و برنامه رایگان

بر خلاف بسیاری از رقبای آنها ، تفاوت بین برنامه های رایگان و پرداخت شده proXPN کاملاً آشکار است.

در اینجا مختصرا از تفاوت برنامه ها آورده شده است.

برنامه رایگان PROXPN در مقابل برنامه پرداخت شده

در طول این بررسی ، ما در درجه اول در مورد کیفیت یک حساب حق بیمه ProXPN بحث کرده ایم و ، همانطور که احتمالاً نتیجه گیری کرده اید ، کاملاً بی تأثیر است.

با در نظر داشتن این نکته ، باید کمی تعجب آور شوید که دریابید که سرویس VPN رایگان آنها حتی بسیار چشمگیرتر است و به چنین انتخاب ناخالصی از ویژگی ها و سرورها مجهز شده است که غیر از آن غیر قابل استفاده است..

بزرگترین و مهمترین تفاوت بین برنامه های پرداخت شده و رایگان آنها این است که proXPN با Android یا iOS سازگار نیست ، مگر اینکه شما به یک حساب پریمیوم ارتقا دهید.

این یک مسئله بزرگ است که شما در نظر بگیرید که اکثر مردم اکثر بازدیدهای خود را بر روی دستگاه های تلفن همراه انجام می دهند.

با یک حساب کاربری رایگان ، سرعت و انتخاب سرور VPN شما تقریبا وجود ندارد و اشتراک فایل P2P فقط برای پرداخت مشتری قابل دسترسی است.

به بیان صریح ، VPN رایگان ProXPN یکی از بدترین مواردی است که من تاکنون دیده ام.

با توجه به این واقعیت ، بسیاری از شما احتمالاً تعجب می كنید كه دسترسی به ویژگی های ممتاز آنها برای شما چقدر هزینه خواهد بود.

تعجب کردم که متوجه شدم ، با وجود خدمات کم مصرف آنها ، proXPN نرخ بسیار عالی را برای یک محصول بسیار اساسی شارژ می کند.

قیمت فعلی proxpn

بر خلاف بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، ProXPN یک بسته یک ماهه یا یک برنامه 24 ماهه با تخفیف شدید ارائه نمی دهد.

در عوض ، آنها برنامه های قیمت گذاری سه ، شش و دوازده ماهه را ارائه می دهند.

این تقسیم بندی است.

3 ماه:

 • 9.98 دلار در ماه
 • 29.98 دلار صورتحساب ماهانه
 • 0٪ پس انداز

6 ماه:

 • 8.33 دلار در ماه
 • 49،95 دلار صورتحساب دو بار در سال
 • 17٪ پس انداز

12 ماه:

 • 6.25 دلار در ماه
 • سالانه 74.95 دلار صورتحساب
 • 37٪ پس انداز

با بررسی بیش از 30 VPN ، می توانم صادقانه بگویم هیچ راه ممکن برای توجیه نرخ ProXPN برای شارژ وجود ندارد. VPN های بسیار ارزان تر (و بهتر) وجود دارد.

با توجه به سرعت ناامید کننده آنها ، انتخاب سرور پالتی و استانداردهای رمزگذاری به راحتی هک شده ، هیچ دلیلی وجود ندارد که شخصی ProXPN را بر روی هر یک از رقبای خود انتخاب کند..

به عنوان مثال ، ExpressVPN (نقد و بررسی) ، یکی از VPN های مورد علاقه شخصی من ، سرعت بارگیری را ارائه می دهد که دو برابر سریع تر از proXPN است و یکی از امن ترین نرم افزار VPN را که تا به حال با آن روبرو بوده ام ارائه می دهد..

اگر به VPN های سریع علاقه دارید ، مطالعه این مقایسه را در نظر بگیرید.

اما اجازه دهید به مسئله مورد نظر برگردیم.

مشکل جدی دیگر برای هر کسی که مایل به تبدیل شدن به مشتری ProXPN است این است که آنها به شدت محدود می کنند که چگونه می توانید VPN خود را خریداری کنید و فرم پرداخت ناشناس ارائه نکنید. اگر راحت نیستید که ویزا ، مستر کارت یا پی پال را پرداخت کنید ، پس باید به دنبال جستجوی VPN متفاوت باشید.

با این حال ، در دفاع از آنها, همه پرداخت ها توسط 30 روز پشتیبان گیری می شوند و هیچ سؤالی از ضمانت برگشت پول پرسیده نمی شود هیچ محدودیتی برای پهنای باند یا محدودیت اتصال ندارد.

بنابراین اگر عضویت در ProXPN را خریداری کردید و تصمیم گرفتید که این برای شما مناسب نیست (احتمالاً) ، می توانید بازپرداخت کامل برای مبلغ خرید را دریافت کنید مگر اینکه درخواست خود را طی یک ماه از خرید اولیه خود ارسال کنید.

منفی proXPN

1. سرعت آهسته (فقط 40 پوند از ثانیه از 100 مگابیت در ثانیه)

خارج از ویژگی های خاص مانند سازگاری P2P ، adblock و Netblix "Unblocker Unblocker" ، اکثر مردم هنگام خرید VPN فقط به سه چیز اهمیت می دهند:

امنیت ، قیمت و سرعت.

من تفاوت های بین اشتراک های رایگان و پولی ProXPN و بسته های قیمت گذاری که فقط در یک دقیقه در دسترس هستند را بررسی خواهم کرد ، اما ابتدا می خواهم درباره سرعت بارگیری آن بحث کنم.

برای اطمینان از صحت این بررسی ، دستگاه من را به چندین سرور مختلف وصل کردم و از ابزار speedtest.net استفاده کردم تا تعیین کنم چقدر ProXPN اتصال من را خراب کرده است.

من برای هر آزمایش از یک اتصال 100 مگابیت بر ثانیه در داخل اتحادیه اروپا استفاده کردم.

سرعت بارگیری و بارگیری proXPN

سرور اتحادیه اروپا:

 • پینگ: 39 ms
 • بارگیری: 40.3 Mbps
 • بارگذاری: 6.05 Mbps

سرور ایالات متحده:

 • پینگ: 119 ms
 • بارگیری: 16.14 Mbps
 • بارگذاری: 5.56 Mbps

سرور UK:

 • پینگ: 69 ms
 • بارگیری: 40.15 Mbps
 • بارگذاری: 5.25 Mbps

مثل همیشه ، شما باید این آزمایش ها را با یک دانه نمک انجام دهید زیرا آنها می توانند به طور وحشیانه متفاوت باشند و به تعدادی از متغیرهای غیرقابل کنترل وابسته هستند. گفته می شود ، ما بیش از 70 VPN در اینجا در TheBestVPN.com آزمایش کرده ایم ، بنابراین یک معیار بسیار دقیق داریم که می توان نتایج را با یکدیگر مقایسه کرد. 

در حالی که اینها بدترین سرعتی نیستند که من تا به حال برای یک VPN freemium دیده ام ، اما آنها از آنچه "سریع" در نظر گرفته می شود فاصله ندارند..

سرورهای انگلیس و اتحادیه اروپا با سرعتی 40 مگابیت بر ثانیه قابل قبول اما آهسته اجرا می شوند ، اما سرورهای ایالات متحده با مرز غیرقابل استفاده هستند و سریعترین سرعت بارگیری در آنها فقط 16 مگابیت بر ثانیه است.

این یکی دیگر از نگرانی های جدی برای بسیاری از مشتریان عزیز است ، به ویژه هنگامی که فقط تعداد رقبای ProXPN را در نظر بگیرید سرعت هایی را ارائه می دهید که دو برابر سریعتر از نیمی از قیمت باشد.

2. بدون Netflix (تورنت مجاز است)

از سال 2016 ، هنگامی که Netflix اقدام به ممنوعیت پروکسی ، VPN و رفع انسداد شرکت خود کرد ، شرکت هایی که راهی برای دور زدن این محدودیت ها پیدا کرده اند ، از مزیت گسترده ای نسبت به رقابت خود برخوردار شده اند..

متأسفانه ، proXPN از چنین مزایایی برخوردار نیست.

خدمات آنها کاملاً با Netflix ناسازگار است, Hulu ، و سایر سرویسهای پخش جریان مشابه مشابه ، proXPN را برای هر کسی که به دنبال دستیابی به نسخه های آمریکایی / انگلیسی Netflix از کشورهای دیگر است ، انتخاب مناسبی می کند..

خوشبختانه ، سرویس ها و سرورهای آنها P2P / torrenting دوستانه و گنجاندن ویژگی kill-switch این امکان را برای شما فراهم می کند که با مصونیت از مجازات بارگیری کنید ، حتی اگر ارتباط شما قطع شود ، مکان و هویت شما همچنان ایمن خواهد بود.

3. کیفیت پشتیبانی مشتری - بدون چت زنده!

اگرچه ProXPN نادرست بسیاری از مشکلات را به وجود می آورد وجود دارد عدم وجود استفاده از خدمات حق بیمه ProXPN این است که آنها پشتیبانی مشتری استثنایی را در قالب ایمیل ، توییتر و پشتیبانی تلفنی ارائه می دهند.

صفحه تماس با ProxPN

با شماره پشتیبانی تماس گرفتم و کاملاً تحت تأثیر قرار گرفتم که متوجه شدم طی چند دقیقه از تماس من سؤال من رسیدگی شده است.

من همچنین برای ارزیابی سرعت پشتیبانی آنلاین آنها ، به تیم خدمات مشتری آنها ایمیل ارسال کردم و بعد از تنها دو ساعت ، سؤال من کاملاً پاسخ داده شد.

ایمیل بلیط پشتیبانی ProxPN
پاسخ بلیط پشتیبانی مشتری proXPN

پس از بررسی برخی از بررسی های شخص ثالث دیگر درباره سرویس ProXPN ، فهمیدم که تقریباً همه افراد تجربه مشابهی با تیم خدمات مشتری خود دارند ، صرف نظر از اینکه کدام روش برای ارتباط با شرکت استفاده کرده اند.

با در نظر گرفتن تمام نکاتی که در برابر ProXPN وجود دارد ، این نفس استقبال از هوای تازه در یک بررسی غیرمستقیم است.

نحوه استفاده از proXPN

اگر تصمیم گرفته اید که می خواهید از ProXPN استفاده یا خریداری کنید ، مراحل تنظیم کاملاً ساده است.

قبل از استفاده از خدمات رایگان آنها یا خرید اشتراک پولی ، باید یک حساب کاربری در وب سایت آنها تنظیم کنید.

متأسفانه ، ایجاد حساب به آدرس ایمیل نیاز دارد ، بنابراین اگر به دنبال یک VPN با سطح بالای ناشناس بودن هستید ، ProXPN نیست..

پس از ایجاد یک حساب کاربری ، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید با استفاده از نسخه پرداخت شده یا رایگان محصول آنها اقدام کنید.

اگر می خواهید یک اشتراک پولی را خریداری کنید ، کافی است از صفحه قیمت گذاری بر روی دکمه "اکنون بخرید" کلیک کرده و پیام هایی را که با استفاده از روش پرداخت انتخاب شده خود مشاهده می کنید ، دنبال کنید.

در مرحله بعد ، فایل مربوط به دستگاه مربوطه خود را بارگیری و راه اندازی کنید.

بارگیری proxpn

برای تکمیل تنظیمات جادوگر ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید و سپس برای شروع کار ProXPN را راه اندازی کنید.

نصب proxpn

با راه اندازی proXPN ، از شما خواسته می شود تا با استفاده از اطلاعات حساب کاربری که تازه ایجاد کرده اید وارد شوید.

ورود به سیستم proxpn

سپس به داشبورد اصلی منتقل خواهید شد که می توانید سرور خود ، پروتکل اتصال را انتخاب کرده و تنظیمات VPN را تغییر دهید.

مشتری پروکسپن

باید خاطرنشان کنم که ، در حالی که من این بررسی را ایجاد می کردم ، ProXPN را بر روی دستگاه ویندوز خود خریداری و بارگیری کردم و اولین بار که بارگیری کردم نتوانستم نرم افزار خود را راه اندازی کنم..

دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کردم و دوباره امتحان کردم که فایده ای ندارد.

به منظور استفاده واقعی از VPN proXPN ، مجبور شدم که به طور دستی تمام پرونده های محلی را حذف و سپس دوباره آن فایل ها را بارگیری مجدد کنم و دوباره مراحل تنظیم را طی کنم.

نحوه بازپرداخت یا لغو خرید Premium proXPN

اگر تصمیم دارید که می خواهید قیمت proXPN را بازپرداخت کنید (که احتمالاً با توجه به همه چیزهایی که در این بررسی بحث کرده ام) استرداد می شود..

پهنای باند یا محدودیت اتصال وجود ندارد و تا زمانی که بلیط خود را در مدت 30 روز از خرید اولیه خود ارسال کنید ، روند بازپرداخت سریع و بدون درد است.

هر وقت در اولین ماه از اشتراک خود ، می توانید بلیط درخواست پشتیبانی را بخواهید که درخواست بازپرداخت می کند و باید 5-7 روز کاری به حساب خود برگردانید.

نتیجه گیری بررسی ProXPN

بعد از گذشت نزدیک به یک دهه تجارت ، شما فرض می کنید که هر شرکت VPN می توانست نرم افزاری را ایجاد کند که حداقل حداقل قابل استفاده باشد..

با این حال ، همانطور که احتمالاً می توانید بگویید ، با proXPN ، این مسئله به سادگی صورت نمی گیرد.

سرعت بارگیری کند است ، نرم افزار غیر قابل اعتماد است ، و استانداردهای رمزنگاری قاطع آنها باعث شد تا در استفاده از VPN خود برای هر چیزی غیر از برخی مرور وب سبک ، مردد باشم..

هنگامی که شما بر روی برچسب قیمت حق بیمه ، ویژگی های محدود و خدمات رایگان غیرقابل استفاده هستید ، می فهمم که چگونه این شرکت در هشت سال گذشته در تجارت ماندگار شده است.

در دفاع از خود ، proXPN خدمات مشتری استثنایی و خط مشی ورود به سیستم صفر عالی ارائه می دهد ، با این حال ، این تعداد کمی جوانب مثبت حتی نمی توانند از وزن منفی برآیند.

من می گویم که ، به عنوان یک شرکت ، proXPN فوق العاده شفاف و صادقانه در مورد خدمات خود صحبت می کند ، که دیدن آنها حتی اگر صداقت آنها هیچ کاری برای بهبود کیفیت نامشخص محصولشان انجام نمی دهد ، بسیار جالب است..

در پایان روز, من به سادگی نمی توانم proXPN را به هر کسی که به دنبال یک VPN با کیفیت بالا (یا حتی قابل استفاده) است توصیه کنم.

اگر به دنبال جایگزینی برای proXPN هستید ، توصیه می کنم بررسی های عمیق ما درباره ExpressVPN ، دسترسی به اینترنت خصوصی یا Surfshark را بررسی کنید..

P.S. من همیشه به بررسی های کاربران علاقه مندم ، بنابراین اگر قبلاً از ProXPN استفاده کرده اید ، دریغ نکنید که نظر خود را در زیر بگذارد. اگر تجربه شما با معدن مطابقت داشت ، باحال باشید. اگر اینطور نبود ، این هم خوب است!

بررسی ProXPN خود را اضافه کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me