بررسی ProtonVPN

ProtonVPN از همان مغز دکتری دانشمندان CERN دانشمندان CERN و دانشگاه هاروارد فیزیک پشت ProtonMail ، بزرگترین شبکه ایمیل رمزگذاری شده در جهان است.


بنابراین آنها قبلاً یک سرویس حریم خصوصی اینترنت رمزگذاری شده بدون پرداخت و پرداخت را در یک فضا ایجاد کرده اند. مطمئناً آنها می توانند این کار را در فضای VPN نیز انجام دهند?

این چیزی است که ما در اینجا برای کشف آن هستیم. طی چند ماه گذشته ، ما به طور جامع پروتکل OpenVPN آنها ، استانداردهای اتصال رمزگذاری ، سرعت ، امنیت ، قیمت گذاری و موارد دیگر را آزمایش کرده ایم..

و شما در مورد این بررسی خوب ، بد و زشت در این بررسی ProtonVPN خواهید شنید.

بررسی ProtonVPN

بررسی اجمالی ProtonVPN

RANK کلی: # 19 از 78 VPN
USABILITY: بسیار آسان ، پشتیبانی از تمام دستگاه ها
FILES FILES: هیچ خط مشی ورود به سیستم
مکان ها: 32 کشور ، 345+ سرور
پشتیبانی: سیستم بلیط ، زمان پاسخگویی مناسب
غلبه بر: تورنت محدود 
NETFLIX: بله 1/5
رمزگذاری / پروتکل: AES 256 ، OpenVPN فقط پروتکل ارائه می دهد 
هزینه: رایگان یا 4 دلار در ماه (طرح اولیه)
وب سایت رسمی: www.protonVPN.com

ProonVPN جوانب مثبت +

ProtonVPN در پشت کارشناسان امنیتی تأسیس شد. بنابراین می دانید که پروتکل و استانداردهای رمزگذاری از درجه یک برخوردار هستند. آنها همچنین در بعضی از مناطق مهم دیگر مانند خدمات به مشتری و یک اتصال سنگین ناامید نمی شوند.

نگاهی بیاندازید.

1. امنیت استثنایی & استانداردهای حریم خصوصی

ProtonVPN به عنوان پروتکل خود به OpenVPN (UDP / TCP) و IKEv2 مجهز است ، با رمزگذاری AES-256 بسیار امن.

این استانداردهای رمزگذاری درجه یک از نوع بانکی است.

این را اینگونه بیان کنید:

اگر می خواهید یک هک رنج ببرید ، به این دلیل نیست که آنها این رمزگذاری را شکستند. زیرا هرگز انجام نشده است.

درعوض ، بیشتر هکرها تلفات خود را کاهش داده و به دنبال روشهای دیگر شکست ، مانند حدس زدن یادآوری رمز عبور خود می شوند.

2. خط مشی عدم ورود به سیستم

ما 118 خط مشی ورود به سیستم VPN را طی چند سال گذشته تحلیل کرده ایم.

این کار اغلب خسته کننده و پر دردسر است.

اما مهم است.

protonvpn بدون ورود به سیستمتصویر از: https://protonvpn.com/support/no-logs-vpn/

از آنجا که رعایت این اصطلاحات و خط مشی های حفظ حریم خصوصی ، به ما یاد داده است که VPN ها دوست دارند بدن شخصی خود را دفن کنند.

به عنوان مثال ، ما دریافتیم که 7٪ از VPN معمولاً داده های اتصالات شما را ثبت می کنند. و بیش از 30٪ VPN خط مشی ورود به سیستم مشکوک (نه سر راست) هستند. این موارد غالباً از اصطلاحات مبهم ، فنی یا اصطلاحات قانونی استفاده می کنند تا مناطقی "خاکستری" را ایجاد کنند که ممکن است برای تعقیب شما بازگردند.

اکنون ، ProtonVPN بر اساس کارهای گذشته خود از شهرت کاملی برخوردار است.

اما ما همچنین تأیید کرده ایم که وقتی آنها می گویند "بدون ورود به سیستم" ، در واقع می توانید به آن اعتماد کنید.

3. پشتیبانی از مشتری شایسته

سیستم های پشتیبانی مبتنی بر بلیط معمولا ما را خراب می کنند.

به این دلیل است که همه ما تاخیر روزه بین هر ایمیل را تجربه کرده ایم ، که نیاز به یک روند طولانی به پشت و چهار هفته دارد تا حتی به ساده ترین سؤالات پاسخ داده شود.

وقتی که به گزینه های پشتیبانی پروتون نگاه کردم ، این فکر اولیه در ذهنم جاری شد.

با اکراه ، من فرم را با چند سوال ساده پر کردم و به "ارسال" ضربه زدم.

با این حال ، یک پاسخ در حدود 24 ساعت به صندوق ورودی من رسید.

و در کمال تعجب من ، این فقط یک لینک مستقیم به مقاله دانش بنیان در سایت آنها نبود.

ایمیل پشتیبانی مشتری پروتون

نفس گیر یا هر چیز دیگری نبود. اما نیازی به این نبود.

فقط لازم بود نسبتاً سریع و مستقیم باشد. و این همان چیزی بود که بود.

یک تجربه بسیار خوب در همه جا.

4- اتصال بدون نشت

نشت DNS و Web-RTC به طور تصادفی می توانند آدرس IP واقعی شما را در معرض نمایش بگذارند. اینها معمولاً ناشی از درگیری اتصال است که یک سوراخ ریز و درشت برای بازگرداندن اطلاعات شما ایجاد می کند.

به نظر می رسد جزئی. اما اینطور نیست.

به ISP ، دولتها و حتی هکرهای دو بیتی شما اجازه می دهد تا شما را از یک مایل (یا بیشتر) دورتر تشخیص دهند. بنابراین استفاده شما از VPN را کاملاً تضعیف می کند.

همه بدون شما حتی متوجه آن هستید.

در هر آزمایشی که اجرا کردیم ، اتصال ProtonVPN به بیرون درز پیدا کرد. بررسیش کن.

protonvpn perfect-privacy.com dns leaktest
آزمون نشت check-protonvpn perfect-privacy.com تست نشت protonvpn iploak.net

هیچ WebRTC نشتی ندارد:

protonvpn browserleaks.com webrtc

اما این همه چیز نیست.

ما همچنین پرونده های نصب آنها را از طریق VirusTotal.com اجرا کردیم و دریافتیم که آنها کاملاً عاری از نرم افزارهای مخرب هستند.

امتیاز virustotal ProtonVPN

5. یک سرور Netflix کار کرده است (از پنج مورد)

ProtonVPN در سایت خود می گوید که Netflix روی "سرورهای خاصی" کار خواهد کرد.

فکر می کنم این ترفند مشخص است که کدام یک.

بسیاری از VPN ها این ادعای جسورانه را ایجاد می کنند ، اما تعداد بسیار کمی از آنها می توانند از این نسخه پشتیبان تهیه کنند. از این گذشته ، VPN هایی که در رفع انسداد Netflix موفق هستند ، ممکن است این موفقیت را برای مدت طولانی حفظ نکنند. به این دلیل است که Netflix دائما در تلاش است تا VPN ها را در آهنگ های خود متوقف کند و دسترسی به محتوای قفل شده جغرافیایی آن را مسدود می کند.

تمام محتوای Netflix برای منطقه ای که در آن دسترسی پیدا می کند منحصر به فرد است. نتفلیکس برای ارائه نمایش ها و فیلم های مختلف به مناطق مختلف جهان ، معاملات خاصی را با ارائه دهندگان محتوا برقرار کرده است. اگر در ایالات متحده بودید ، لیست Netflix شما با کسی که سعی می کند در هلند تماشا کند ، بسیار متفاوت خواهد بود.

برای متوقف کردن جریان ناخواسته محتوای محدود خود ، Netflix یک سیستم قدرتمند شناسایی و مسدود کردن VPN را بر روی اینترنت راه اندازی کرد. این برنامه مانند دنیای موج و موج در دنیای VPN جابجا شد و تعداد زیادی از سیستم عامل را از بزرگترین سرویس پخش در جهان به هم زد. با وجود این ، با وجود این پاکسازی ، تعدادی VPN وجود دارد که هنوز هم در موفقیت آمیز کردن انسداد تلاش های Netflix برای از بین بردن آنها موفقیتی دارند.

وقتی برای اولین بار ProtonVPN را مرور کردیم ، پنج سرور تست کردیم. آنها در انگلستان ، کانادا ، هلند و دو سرور در ایالات متحده بودند. در آن زمان متوجه شدیم که از هر 5 کار فقط یک نفر کار می کند و این سرور هلند بود. ما این کار را دوباره در آگوست 2019 آزمایش کردیم و یک بار دیگر ، یکی از 5 سرور متصل به سرویس Netflix. با این حال ، این یک سرور متفاوت بود.

سرور انگلستان که زمانی گیرنده صفحه سیاه مخوف Netflix از عذاب بود ، وقتی وارد سیستم شدم کاملاً کار کرد. زمان.

ProtonVPN به دلیل داشتن یک موفقیت در لیست جوانب حرفه ای ذکر شده است. اما از نظر عملی ، فقط بخاطر داشته باشید که گزینه های شما در اینجا محدود است.

6. نصب و استفاده آسان

هنگامی که ارائه دهنده VPN را انتخاب می کنید ، آخرین چیزی که می خواهید اینست که شما باید یک سیستم کاملاً پیچیده را که باید یک دانشمند رایانه باشید برای فهم آن را باز کنید. به همین دلیل بهترین VPN ساده ترین موارد هستند. اگرچه ProtonVPN ممکن است در ابتدا به نظر کاربر فوق العاده دوستانه نرسد ، ظاهراً فریب دهنده است. با وجود مدت زمان طولانی تر از متوسط ​​بارگیری ، ProtonVPN ساده ای برای نصب سیستم بود ، هنگامی که به داشبورد بسیار شلوغ خود عادت کردید ، سهولت استفاده زیادی داشت..

پس از ثبت نام در ProtonVPN ، شما به داشبورد مشتری منتقل می شوید. از آنجا ، می توانید بستر مورد نظر خود را بارگیری کنید.

صفحه نمایش برای ProtonVPN بارگیری کنید

پس از انتخاب بارگیری ویندوز ، من هنوز به صفحه بارگیری دیگری منتقل شدم تا در واقع سرویس گیرنده ویندوز را انتخاب کنم و نصب را شروع کنم. این زمان زیادی را نمی برد اما هنوز عجیب بود که مجبور شدم برنامه را انتخاب کنم تا بارگیری کنم تا به صفحه دیگری بروم که در آن بار دیگر مجبور شدم برنامه ای را برای بارگیری انتخاب کنم.

صفحه بارگیری برای ProtonVPN

پس از اتمام کار ، نرم افزار ProtonVPN شروع به بارگیری کرد. به طور معمول نرم افزار VPN بین 10 تا 30 ثانیه طول می کشد تا روی رایانه من بارگیری شود. این مدت زمان کمی بیشتر طول کشید و خودم را پیدا کردم که تقریباً دو دقیقه انتظار داشتم. باز هم ، این پایان جهان نیست و یک بار که نصب شد ، نصب تقریباً فوراً انجام شد.

دانلود Client for ProtonVPN

ورود به صفحه نمایش ساده و ساده بود ، که همیشه هنگام استفاده از VPN خوب است. شما می خواهید بدون نیاز به گشتن در گزینه های مختلف ، بتوانید به طور کاربری وارد شوید. نام کاربری و رمزعبور خود را وارد کنید ، و به هم متصل خواهید شد. همچنین می توانید مشتری VPN خود را برای به خاطر سپردن اطلاعات ورود به سیستم (توصیه نمی شود در رایانه مشترک) یا برای راه اندازی خودکار با Windows تنظیم کنید.. 

ProtonVPN وارد صفحه شوید

وقتی برای اولین بار وارد سیستم می شوید ، ProtonVPN یک قدم اضافی برمی دارد که قبلاً ندیده ام بسیاری از VPN ها را انجام دهند. تور رابط کاربری آن را به شما ارائه می دهد. این به خصوص مفید است ، زیرا همانطور که لحظه به لحظه مشاهده خواهید کرد ، می توانید برای اولین بار ببینید که کمی صدمه آور است.

صفحه خوش آمدید ProtonVPN

این تور شما را با چند ویژگی مهم ProtonVPN همراه می کند.

یکی از آنها امکان ایجاد پروفایل است و به شما امکان می دهد تنظیمات خود را ذخیره کنید تا هر زمان که بخواهید به آنها برگردید. این عالی است برای کاربرانی که می خواهند به سرور Netflix مورد علاقه خود یا همان سرعتی که بسیار سریع است مراجعه کنند. پس از اتصال به یک سرور ، یک پیوند سبز در سمت چپ بالا وجود دارد که می گوید "تنظیم به عنوان پروفایل" دوباره آنها را پیدا کنید.

تور ProtonVPN

همچنین درباره ProtonVPN Secure Core صحبت می کند ، به شما امکان می دهد سطح امنیتی بیشتری را به جلسه مرور خود اضافه کنید. لازم به ذکر است که این سرویس فقط در دسترس مشترکانی است که برنامه های Plus یا Visionary ProtonVPN را خریداری می کنند.

تور ProtonVPN 2

پس از اتمام این کار ، روی "اتصال سریع" در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کردم و فوراً به سریعترین سرور آنها وصل شد..

ProtonVPN Client

اگرچه این رابط ممکن است مانند صفحه رایانه ای NORAD به نظر برسد ، در واقع بسیار ساده تر از آنچه ظاهر می شود است. هر آنچه شما نیاز دارید در سمت چپ است. این شامل دکمه اتصال و قطع ارتباط ، لیست سرور ، پروفایل های ذخیره شده و امکان فعال سازی Secure Core است.

ویژگی جالب دیگر این واقعیت است که پرچم کشوری که شما انتخاب می کنید در قسمت بالا سمت چپ ظاهر می شود. این نقشه که اکثر این رابط عظیم را شامل می شود ، بیشتر وجود دارد تا به شما نشان دهد که سیگنال شما به کجا سفر می کند. همچنین برخی از سایر اطلاعات شما مانند سرعت ، حجم و طول جلسه شما را کنترل می کند. این اطلاعات مهمی است که بسیاری از VPN ها از آن خارج می شوند.

تغییر سرورها نسیم بود. کشور سرور مورد نظر خود را از لیست در سمت چپ پیدا می کنید ، روی آن کلیک کنید و به طور خودکار به بهترین سرور آن منطقه وصل خواهید شد. همچنین می توانید برای انتخاب سرورهای خاص ، کشور را براساس کشور گسترش دهید.

در کل ، با وجود طولانی تر از زمان متوسط ​​تنظیم ، این یک VPN است که قابل استفاده و کارآمد است.

ProtonVPN منفی -

ProtonVPN به خاطر توجه به جزئیات امنیتی ، امتیازات بالایی را کسب می کند. با این حال ، هنوز هم اشکالاتی وجود دارد که پرده برداشته ایم.

بیایید نگاهی عمیق به هریک از آنها بیندازیم.

1. آنها در سوئیس واقع شده اند

سوئیس سابقه داشتن یک کشور بی طرف را دارد. شخصی که از حریم شهروندان خود محافظت می کند و دوست ندارد درگیری های داخلی درگیر شود.

و همه اینها صادق است.

قوانین سوئیس از حریم خصوصی محافظت می کند. به طور کلی.

مسئله این است که سوئیس همچنین عضو همکاری اتحاد امنیت چشم بزرگ است.

این توافق نامه جهانی است که اساساً به سازمانهای دولتی كمك می كند تا شهروندان دیگری را به نام "ایمنی در سراسر جهان" جاسوسی كنند.

منظورم این نیست که از یک نظریه پردازی توطئه شود. این قبلاً برای چندین دهه اتفاق افتاده است.

بنابراین یک مکان مستقر در سوئیس به معنای این است که شما اکثراً خوب هستید. حریم خصوصی شما عمدتا بی خطر است.

خبر خوب این است که ProtonVPN تعداد زیادی از داده های مشتری خود را در پرونده نگه نمی دارد. اما فقط بخاطر داشته باشید که دولتشان ممکن است آنها را وادار به همکاری کند.

2. سرعت سرور برای قیمت بسیار کند است  

سرعت اکولایزر عالی است.

همه موارد مشابه - قیمت گذاری ، ویژگی ها ، پروتکل های امنیتی و غیره - شما با سریعترین گزینه می روید.

از آنجا که سرعت باعث می شود همه کارها امکان پذیر باشد (پخش ، بارگیری تورنت یا فقط ده ها زبانه در حالی که بین جلسات مرور می گویید).

متأسفانه ، نمره سرعت ترکیبی ProtonVPN فقط از 78 شرکت VPN در رتبه 48 قرار گرفته است.

در اینجا نحوه دستیابی به آن داده ها آورده شده است:

 1. ما از SpeedTest.net برای خواندن معیار ، اتصال اینترنتی غیر VPN استفاده می کنیم. ما در زمان این بررسی 97 مگابیت در ثانیه بارگیری و 53 مگابیت در ثانیه بارگذاری کردیم.
 2. سپس ، ما به چند سرور مختلف ProtonVPN متصل می شویم. ما سعی می کنیم موارد تصادفی را در سرتاسر جهان انتخاب کنیم تا منظره ای منصفانه و بی طرفانه داشته باشیم.
 3. سرانجام ، ما اختلافات را محاسبه می کنیم و به یک نمره ترکیبی می رسیم که در مقابل سایر بررسی هایی که قبلاً انجام داده ایم ، رتبه بندی می شود.

به نظر خوب میاد؟ اکنون هر تست سرور را با جزئیات بررسی کنید.

سرورهای ایالات متحده (شرق & غرب)

سرورهای ایالات متحده ProtonVPN بسیار کند شروع به کار کردند. سرعت بارگیری ، به ویژه ، باعث می شود بیشتر فعالیت های تورنت آهسته و خزنده شود.

 • پینگ: 190 ms
 • بارگیری: 24.6 مگابیت در ثانیه (75٪ کندتر)
 • بارگذاری: 36.4 مگابیت در ثانیه (کندتر 31٪)

سرورهای اتحادیه اروپا (سوئیس)

از طرف دیگر سرورهای اتحادیه اروپا ناامید نشده اند. احتمالاً این مسئله ارتباط نزدیکی ما با این سرورها نیز داشته است. حتی چیزی به اندازه فاصله فیزیکی بین شما و سرور متصل نیز می تواند بر عملکرد تأثیر بگذارد. اما اعتبار در جایی که اعتبار به دلیل آن است.

 • پینگ: 66ms
 • بارگیری: 54.46 Mbps (44٪ کندتر)
 • بارگذاری: 37.86 Mbps (29٪ کندتر)

سرورهای آسیا (هنگ کنگ)

ما فکر کردیم که سرعت سرور ایالات متحده بد است. تا اینکه ما آسیایی ها را از هنگ کنگ ندیدیم. 85٪ کندتر در صفحه.

 • پینگ: 317 ms
 • بارگیری: 16 مگابیت در ثانیه (84٪ کندتر)
 • بارگذاری: 6.4 مگابیت بر ثانیه (88٪ کندتر)

سرورهای انگلستان

و آخر ، سرور انگلیس جایی را در وسط احساس می کند. متأسفانه ، در سمت "خوب" وسط نبود.

 • پینگ: 46ms
 • بارگیری: 52 Mbps (46٪ کندتر)
 • بارگذاری: 47 مگابیت در ثانیه (11٪ کندتر)

این نتایج در سراسر هیئت ناامید کننده بود. سازگار ، بله. اما پیوسته آهسته خوب نیست.

شرکت هایی مانند ExpressVPN ، PIA و Trust.Zone همه سرعت بیشتری را ارائه می دهند (تنها با کسری از قیمت).

3. سازگاری محدود دستگاه

برنامه ویندوز ProtonVPN

بهترین VPN هایی که همه ما بررسی کرده ایم ، برنامه های از پیش ساخته را برای هر دستگاه قابل تصور ارائه می دهند.

به این ترتیب ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که نقطه و کلیک کنید. هیچ تجربه فنی لازم نیست به کار دستی لازم نیست.

ProtonVPN برنامه های از پیش ساخته را برای دستگاه های Mac ، Windows ، Linux و Android ارائه می دهد.

متأسفانه ، این تنها چیزی است که آنها ارائه می دهند.

هر کاربر TOR متوجه خواهد شد که این VPN متاسفانه با آن سازگار نیست.

آخرین باری که ProtonVPN را مرور کردم ، آنها برنامه بومی را برای مشتری های iOS ندارند. اکنون (فوریه 2019) ، آنها اکنون یک برنامه iOS بومی دارند.

اما بدتر این بدان معناست که هیچ گزینه از پیش ساخته برای تلویزیون های هوشمند یا کنسول های بازی وجود ندارد.

در حالی که آخرین باری که ProtonVPN را مرور کردم ، هیچ پشتیبانی از روترها وجود نداشت ، آنها اکنون از نصب VPN خود در روترهای DD-WRT ، AsusWRT و Tomato پشتیبانی می کنند..

آنها در 32 کشور جهان 345 سرور دریافت کرده اند ، که می تواند برای افرادی که برای torrent به VPN ها نگاه می کنند ، مشکل ساز باشد.

آستر نقره؟ برنامه های پرداخت شده ProtonVPN حداکثر ده اتصال همزمان را ارائه می دهد - این به پایان بالاتر از آنچه ما دیده ایم.

4. تورنت محدود در دسترس است

Unfortunatley ، ProtonVPN اجازه تورنت نامحدود را نمی دهد.

به هیچ وجه در برنامه های رایگان مجاز نیست.

استدلال این است که "P2P به دلیل تورنت ، باعث افزایش بار روی سرورهای ما می شود و این فشار بیشتری را به ما وارد می کند ، در نهایت اجازه نمی دهد ما به یارانه حساب های رایگان از پرداخت کنندگان یارانه بزنیم."

این قابل درک است.

این در سرویس دهنده های پرداخت شده مجاز است ، اما فقط در برخی از سرورهای خاص. باز هم ، استدلال این است كه آنها ترافیك P2P را از طریق "كشورهای بی خطر" خنثی می كنند.

با این حال ، آنها همچنین این لحظه را به تصویب رساندند قانون سوئیس: "به اشتراک گذاری پرونده فقط برای استفاده شخصی و غیر تجاری مجاز است."

بنابراین بله ، آنها این اجازه را می دهند. اما چندین محدودیت وجود دارد که می تواند آن را برای شما غیر عملی کند.

5. پروتکل های محدود (فقط OpenVPN)

آخرین مورد در مرز است.

ProtonVPN فقط پروتکل OpenVPN را ارائه می دهد.

از نظر فنی ، این یک چیز بزرگ است. این استاندارد صنعت مدرن است. تقریباً همه ، در همه جا باید فقط از OpenVPN استفاده کنند.

بنابراین چرا این موضوع در بخش Cons نشان داده شده است?

زیرا همه افراد تنها از این گزینه پروتکل استفاده نمی کنند.

بسیاری از دستگاه های قدیمی تر یا حتی برخی از دستگاه های جدید ارزان قیمت مانند برخی از Chromebook ، هنوز پشتیبانی OpenVPN را ارائه نمی دهند.

در عوض ، باید از طریق یک پروتکل متفاوت (البته کم مطلوب) مانند L2TP یا PPTP ارتباط برقرار کنید.

این گزینه های دیگر تقریباً ایمن نیستند. و در اکثر موارد نمی خواهید از آنها استفاده کنید.

اما این فقط مسئله است:

شما همیشه آن انتخاب را ندارید. بعضی اوقات شما باید کاری را انجام دهید که باید انجام دهید.

و به همین دلیل ، ممکن است ProtonVPN برای بخش بزرگی از مشتریان بالقوه کار نکند.

قیمت گذاری ProtonVPN ، هزینه & روش های پرداخت

قیمت گذاری ProtonVPN

ProtonVPN چهار برنامه برای انتخاب دارد ، با تخفیف های اختیاری برای پرداخت سالانه.

بنابراین قیمت های زیر شامل 20٪ تخفیف سالانه است.

رایگان: 0 دلار در ماه

بله ، پروتون دارای VPN رایگان است. اما بله ، این نیز استخوانهای بسیار لخت است.

این سرویس فقط با سه مکان سرور ارائه می شود: هلند ، ایالات متحده و ژاپن.

ویژگی های اضافی وجود ندارد.

اما این به شما کمک می کند تا یک محاکمه هفت روزه رایگان از برنامه های پرداخت شده خود را باز کنید. بنابراین ممکن است روشی مناسب برای غوطه ور کردن انگشتان پا در آب های ProtonVPN بدون صرف یک سنت است.

اساسی: 4 دلار در ماه (ما این را خریداری کردیم)

برنامه اولیه پروتون یک نسخه برتر برای صادقانه بودن نسخه رایگان است. شما به همه کشورها دسترسی پیدا می کنید ، اما سرورهای Plus ، Secure یا Tor نیست. دسترسی سرعت شما "بالا" است اما "بالاترین" نیست.

به علاوه ، شما فقط می توانید دو دستگاه همزمان را به هم متصل کنید.

پس مهربان باشید تا صداقت داشته باشید. از این گزینه پرش کنید.

به علاوه: 8 دلار در ماه

برنامه Plus Proton محدودیت اتصال شما را تا پنج دستگاه افزایش می دهد. سرعت "بالاترین" است و به سرورهای Plus ، Secure Core و Tor دسترسی پیدا می کنید.

این احتمالاً تنها طرحی است که باید با آن صداقت داشته باشید.

برنامه چهارم ، ویژناریون ، مانند برنامه پلاس است ، اما برای فروش ProtonMail خود فروش متقابل دارد. بنابراین اگر در حال بررسی هر دو گزینه رمزگذاری شده باشید ، گزینه مناسبی نیز با قیمت 24 دلار در ماه (ماهانه پرداخت می شود).

در غیر این صورت ، شما می توانید تمام این برنامه ها را با کارت اعتباری یا پی پال پرداخت کنید. هیچ چیز دیگری (نقدی ، بیت کوین و غیره) از آنچه ما دیده ایم نیست.

ProtonVPN با 30 روز ضمانت برگشت پول ارائه می شود. با این حال ، شما مقدار کمی از "بخش استفاده نشده" دریافت می کنید. به عبارت دیگر ، اگر 10 روز از آن استفاده کنید ، به مدت 20 روز بازپرداخت دریافت خواهید کرد.

این یک سیاست بازپرداخت عالی در مقایسه با دیگران نیست ، مانند CyberGhost ، که تضمین برگشت پول "بدون سؤال" را ارائه می دهد.

بازپرداخت به ارز اصلی یا روش پرداختی که استفاده کردید نیز داده می شود.

برای به دست آوردن اشتراک سهم خود ، باید برای [ایمیل محافظت شده] یک ایمیل ارسال کنید.

آیا ProtonVPN را توصیه می کنم؟?

نه ، ما اینطور نیست.

ProtonVPN با عالیترین ملاحظات امنیتی ارتباط بسیار خوبی دارد. خدمات مشتری آنها خوب بود و Netflix حتی روی یک سرور کار می کرد.

متأسفانه ، این چند قسمت دیگر است که در پایان آن را فرو می گذارند.

یک پایگاه خانگی سوئیس به طور کلی چیز خوبی برای حفظ حریم خصوصی است. اما آنها با سایر سازمان های دولتی متجاوز در سراسر جهان همکاری می کنند.

راستش سرعت سرورها خوب نبود. گزینه های دستگاه محدود است.

و قیمت گذاری ، حتی با 20٪ تخفیف در سال ، هنوز هم برای آنچه در عوض می گیرید ، پایان نهایی ندارد.

گزینه های بسیار بهتری وجود دارد ، با همان قدرت اتصال ، عملکرد سریع تر و دستگاه های بیشتر ، به مراتب کمتر.

بهترین VPN های برتر را در اینجا مرور کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me