درباره / تماس

راب ماردیسالو - بنیانگذار & ویرایشگر پشت TheBestVPN

راب ماردیسالوRob Mardisalu بنیانگذار و سردبیر TheBestVPN.com است. راب در زمینه بررسی ، تحقیق و مدیریت تیم کامل از حدود 10 نویسنده / محقق امنیتی آزاد در پشت TheBestVPN.com فعالیت می کند.

راب راهنماهای VPN و مقالات چگونه در TheBestVPN.com را می نویسد.

هوارد پستون

هوارد پستون - پژوهشگر فنی پشت TheBestVPN

هوارد پستون یكی از آزمایشكنندگان امنیت ما در پشت برخی از مطالب فنی تر است كه ممكن است در سایت ما گیر بیاورید. او VPN ها را برای سوراخ های امنیتی آزمایش می کند & نقص حریم خصوصی.

در حال حاضر او در حال آزمایش بر روی چارچوب های iOS و Android VPN است.

جان میسون - بنیانگذار / ناشر نام خانوادگی TheBestVPN (گذشته)

تلاش و تلاش فراوان صورت می گیرد تا نظرات و تحقیقات غیرمستقیم و غیرمستقیم ما در TheBestVPN.com منتشر شود ، و برخی از نویسندگان و محققان ما ترجیح می دهند ناشناس باشند..

جان میسون نام مستعار دیگری بود که طبق آن TheBestVPN.com مدتی اجرا شد. محتوا و تحقیقات ایجاد شده توسط برخی از نویسندگان ما که ترجیح می دهند ناشناس بمانند نیز تحت عنوان مستعار جان میسون منتشر شده است.

فرم تماس

از طرف دیگر ، می توانید با ما در فیس بوکthebestvpncom تماس بگیرید.

تیم ما در سرتاسر جهان مستقر است اما ما در استونی ، تالین مستقر هستیم.

چه کنیم & چطوری انجامش میدیم?

  • ما ارائه دهندگان VPN را مرور می کنیم. روند بررسی ما کاملاً ساده است. ما نسخه برتر را خریداری می کنیم ، آن را نصب می کنیم ، تست می کنیم سرعت آن ، سازگاری با Netflix ، ببینیم که آیا IP یا DNS نشت یا ویروس وجود دارد ، از طریق خط مشی ورود به سیستم آنها را بخوانید ، صلاحیت آنها را بررسی کرده و براساس آنها رتبه بندی کنیم.
  • ما VPN ها را آزمایش می کنیم & سایر برنامه های حفظ حریم خصوصی در سطح فنی عمیق با کمک یکی از آزمایش کنندگان نفوذ ما.

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد روند بررسی ما را در اینجا بخوانید.

افشای شرکت های وابسته: اگر تصمیم دارید از طریق یکی از لینک ها از طریق سایت ما خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

"چگونه می توانم یک بررسی VPN بگذارم؟"

ما دوست داریم نظر صادقانه و بی طرفانه شما در مورد ارائه دهندگان VPN را بشنویم. به سادگی این فرم را پر کنید تا به ما بگویید چه فکر می کنید خوب یا بد است. همه بررسی ها منتشر نمی شوند ، بنابراین مطمئن شوید که بررسی شما بی نظیر و مفید برای بازدید کنندگان ما است.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me