بررسی IP VPN من را مخفی کنید

Hide My IP یک سرویس VPN است که از سال 2006 تاکنون آغاز شده است. این سرویس در My Privacy Tools، Inc. که خارج از ایالات متحده است ، ثبت شده است. آنها به جای OpenVPN از "Smart DNS" استفاده می کنند.


در این بررسی Hide My IP ، ما می خواهیم به گزینه های پراکسی آنها نگاهی بیندازیم ، ببینیم که آیا آنها از جدیدترین گزینه های پروتکل و رمزگذاری مانند OpenVPN استفاده می کنند یا خیر ، آیا ارتباط شبکه آنها باعث حفظ حریم خصوصی اینترنت شما از چشمان کنشگر می شود یا خیر..

بیایید وارد آن شویم.

بررسی IP VPN من را مخفی کنید

بررسی اجمالی IP VPN من را مخفی کنید

RANK کلی: # 51 از 78 VPN
USABILITY: کاربرپسند نیست
FILES FILES: برخی از خط مشی ورود به سیستم
مکان ها: 66 کشور ، 117 سرور
پشتیبانی: ساعات پشتیبانی محدود
غلبه بر: مجاز
NETFLIX: به طور معمول Netflix USA را مسدود می کند
رمزگذاری / پروتکل: پروکسی هوشمند DNS
هزینه: 2.91 دلار در ماه
وب سایت رسمی: www.Hide-My-IP.com

پنهان کردن منافع IP من

شما 12 سال در زمینه امنیت سایبر مشغول به کار نیستید بدون اینکه کاری درست انجام دهید. و مخفی کردن IP من کاملاً درست است.

برای مبتدیان ، سریع است.

مانند ... واقعاً سریع! ما فقط یک VPN دیگر دیده ایم که سریعتر از آن است.

با تورنت کار می کند ، که با سرعت این برنامه کاملاً تکمیل شده است.

برای از بین بردن همه اینها ، هیچ گونه نشتی پیدا نکردیم. این یک سرویس سریع و هوایی است.

بنابراین بیایید برخی از چیزهای خوبی را که مخفی کاری IP انجام می دهد جشن بگیریم.

1. بدون هیچ گونه نشتی

نشت در VPN مانند نشتی در قایق است.

مطمئنا ، مدتی شناور خواهد شد. اما غافل از شما ، داده ها در همه جا مشاهده می شوند. به زودی ، قایق قادر نخواهد بود شما را سرپا نگه دارد.

نشت DNS هنگامی رخ می دهد که خطایی از یافتن سیگنال اینترنت شما در پیدا کردن تونل VPN جلوگیری کند. تونل همان چیزی است که فعالیت شما را در سراسر جهان به سکوی انتخاب شما منتقل می کند. بدون تونل ، شما به وب سایتهای IP واقعی خود که در معرض دید خیرخواهانه قرار گرفته اند در معرض دید آژانس امنیت ملی آمریکا و هر کس دیگری که به دنبال آن است ، می توانید دسترسی پیدا کنید..

ترافیک VPN معمولی در مقابل نشت

نشت WebRTC یک مورد کلاسیک از موارد خوب است که بد پیش رفته اند. WebRTC یک سرویس سودمند است که به مرورگرها کمک می کند تا برنامه های ارتباطی را در زمان واقعی ایجاد کنند. اگر این نیرویی برای خیر نیست ، من نمی دانم که چیست.

اما در حالی که WebRTC با مبارزات خوب خود مبارزه می کند ، یک اثر جانبی ناگوار به جای می گذارد. API های آن که در سراسر وب پرواز می کنند می توانند سیگنال VPN ها را از هم جدا کنند. این امر ناشناس بودن شما را از بین می برد و باعث می شود یک فعالیت چشمگیر در فعالیت های اینترنتی و اطلاعات شخصی شما درخشان باشد.

به همین دلیل است که هر VPN که ما بررسی می کنیم از یک تست نشت گسترده عبور می کند. ما آن را از طریق رینگر قرار داده ایم و شش بار آن را آزمایش کرده ایم تا اطمینان حاصل شود که هیچ نشتی DNS یا WebRTC باعث تضعیف کار آن نشده است.

مخفی کردن IP من در تست های ما ایستاد.

بدون نشت webrtc

بدون نشت DNS / IP:

هیچ نشتی DNS یافت نشد

هیچ گونه نشت IPv4 یا IPv6 یافت نشد:

هیچ نشت IP در مخفی کردن ip VPN من یافت نشد

همانطور که می بینید ، آن را با رنگ های پرواز گذشت.

اما ما هنوز انجام نداده ایم.

ما همچنین VPN های خود را از طریق آزمایش ویروس و بدافزارها قرار می دهیم تا اطمینان حاصل شود که نرم افزار نصب آن پنهان کاری ناگوار نیست.

ما 68 ویروس مختلف را بررسی کردیم و کاملاً تمیز بیرون آمد.

هیچ ویروس یافت نشد

2. یکی از سریعترین VPN هایی که تاکنون دیده ایم

ما تا به امروز 78 VPN مختلف را آزمایش کرده ایم.

این دومین سرعتی است که ما تاکنون دیده ایم.

خوشبختانه ، ما با برخی از سرعت های معیار ستاره ای شروع کردیم. ما سرعت بارگیری 97 مگابیت در ثانیه و بارگذاری 53 مگابیت در ثانیه داشتیم.

ما دو سرور Hide My IP را آزمایش کردیم ، یکی در اتحادیه اروپا و دیگری در ایالات متحده.

نتایج امیدوار کننده ما را بررسی کنید.

تست سرعت اتحادیه اروپا

تست سرعت اتحادیه اروپا

  • پینگ: 44 ms
  • بارگیری: 81.46 مگابیت بر ثانیه (معیار 15.8٪ آهسته تر از 97 مگابیت در ثانیه)
  • بارگذاری: 20.36 مگابیت در ثانیه (61.58٪ کندتر از معیار 53 مگابیت در ثانیه)

در حالی که بارگذاری کمی بیشتر از آنچه که دوست داریم ببینیم سقوط کرد ، آن بارگیری سریع انجام می شود. تست سرعت ایالات متحده تقریباً یکسان بود ، با افت اسمی در بارگیری و افت ناامیدکننده در بارگذاری.

تست سرعت ایالات متحده

تست سرعت ایالات متحده

  • پینگ: 113 ms
  • بارگیری: 81.66 (معیار 15.8٪ آهسته تر از 97 مگابیت در ثانیه)
  • بارگذاری: 19.99 (معیار 62.2٪ آهسته تر از 53 مگابیت در ثانیه)

این یک موفقیت تاریخی بود. میزان بارگیری در آنقدر کم بود که بیشتر کاربران حتی هرگز متوجه آن نمی شدند. به همین دلیل Hide My IP در نزدیکی لیست سریعترین VPN های ما قرار دارد.

3. کاربران آنها مجاز به استفاده از این برنامه VPN برای تورنت هستند

Torrenting روشی عالی برای بارگیری پرونده های بزرگ با سرعت بالا است. شما در واقع تعداد کمی فایل را از سیستم سایر کاربران می گیرید.

این نبوغ است.

همچنین خطرناک است.

شما به سیستم سایر کاربران دسترسی دارید. به نوبه خود ، سایر کاربران در حال دسترسی به سیستم شما هستند. هکرها دوست دارند از وب سایت ها و برنامه های torrenting برای دسترسی به اطلاعات شما استفاده کنند. و این مشکلی نیست که بهتر شود.

در فوریه سال 2018 ، هکرها از یک ضعف در سرویس محبوب uTorrent سوء استفاده کردند که به آنها امکان کنترل از راه دور رایانه های دیگر کاربران را داد.

تورنت و هک کردن

یک VPN اطلاعات شما را از نظر جرایم سایبری پنهان می کند. بنابراین ، یک شخص فکر می کند که جهان VPN پذیرای خدمات تورنت است.

بعضی ها انجام میدهند. اما بعضی ها خیلی زیاد نیستند.

بسیاری از VPN ها امکان کامل torrenting را فراهم می کنند ، اما برخی دیگر سرویس را محدود یا حتی ممنوع اعلام می کنند.

خوشبختانه ، مخفی کردن IP اجازه می دهد تا torrenting کامل ، که یک پر از زیبایی در کلاه خود است.

4- Decent Server Park ، پنج اتصال ، دارای Kill Switch

یک جعبه ترفند VPNs پارک سرور آن است. هر کشور و سرور در انتخاب دیگری است که این سرویس به شما ارائه می دهد. به همین دلیل دیدن برخی از این VPN ها با چنین پارک های کوچک سرور کوچکی بسیار عجیب است.

مخفی کردن سرور IP من بسیار خوب است. این یکی از بهترین مواردی نیست که ما دیده ایم. (ExpressVPN هزاران سرور دارد) اما همچنین یکی از بدترین آنها نیست. (HolaVPN به هیچ وجه سرور ندارد و کامپیوتر شما را برای دسترسی دیگران به سرور تبدیل می کند)

مخفی کردن IP من دارای سرورهایی در 123 مکان مختلف در سراسر جهان است. این اصلاً بد نیست و تعداد قابل توجهی از انتخاب را به کاربران خود می دهد.

مطمئناً کافی است آن را در بخش "طرفدار" قرار دهید.

لیست شبکه سرور

آنها در شش از هفت قاره هستند. (هنگامی که پنگوئن ها به وای فای دسترسی پیدا می کنند ، من مطمئن هستم که آنها نیز قطب جنوب خواهند یافت!)

پنهان کردن IP به برخی از ویژگی های خاص خود ، اجازه می دهد تا پنج کاربر همزمان به عنوان بخشی از برنامه حق بیمه خود استفاده کند.

با این حال ویژگی محبوب من Hide My IP وجود یک Kill Switch است. سوئیچ kill شما بهترین تجربه در تجربه مرور ناشناس وب است. او مرتباً پشت شما را تماشا می کند و در حالی که شما کار خود را انجام می دهید به دنبال شما است.

سپس ، اگر سوئیچ قدیمی قدیمی kill وجود نشت DNS یا WebRTC را در حالی که بی خبر هستید حس می کند ، قبل از هرگونه اطلاعات به ISP شما ، کل جلسه شما را می کشد..

5. پشتیبانی از پروتکل های OpenVPN

وقتی به دنبال یک VPN هستید ، می خواهید یکی از پشتیبانی های OpenVPN را پیدا کنید. این تنها چشمگیرترین و پیشرفته ترین پروتکل تونل سازی VPN روی کره زمین است. OpenVPN به طور مداوم در لبه برش باقی مانده است زیرا این یک برنامه با منبع باز است. این بدان معناست که به طور مداوم توسط جامعه امنیت سایبر حفظ می شود.

پروتکل OpenVPN موجود نیست

اکثر سیستم های OpenVPN رمزگذاری AES-256 را اجرا می کنند ، که هنوز توسط NSA یا هر ابر رایانه شناخته شده شکسته نشده است..

این مقداری سطح زره پوش غیرقابل تخریب است. خوشبختانه برای مخفی کردن کاربران IP من ، OpenVPN در برخی از سیستم عامل های اصلی این سرویس در دسترس است. هرکسی که از Hide My IP در Mac ، iOS یا Android استفاده می کند به OpenVPN دسترسی دارد. کاربران ویندوز به پروکسی سفارشی دسترسی دارند که از L2TP استفاده می کند ، که مخفف پروتکل لایه دو تونلینگ است.

همچنین می توانید از طریق مخفی کردن IP IP ، از پروکسی Smart DNS Smart استفاده کنید. هنگام استفاده از پروکسی هوشمند DNS ، اطلاعات خاصی درباره سیگنال اینترنت شما جابجا می شوند. این با پروتکل های سنتی تونل VPN که کل جلسه را از طریق یک تونل VPN قیف می کنند متفاوت است.

پس چرا می خواهید از Proxy Smart DNS استفاده کنید?

این دستگاه با تعداد زیادی دستگاه سریعتر و سازگار است. با این حال ، عملکرد ضعیف آن می تواند ناشی از عدم امنیت باشد. اگر به دنبال یک جلسه سریع و کارآمد هستید که نیازی به حفاظت کامل نداشته باشد ، ممکن است بخواهید از خدمات Smart DNS Proxy استفاده کنید. در غیر این صورت به پروتکل های تنظیم تونل VPN بپیوندید.

6. بلاک کردن Netflix

Netflix و VPNs یکبار مانند کره بادام زمینی و ژله با هم مخلوط می شوند. با این حال ، در سال های اخیر ، آنها بیشتر شبیه روغن و آب هستند.

این هیچ تقصیری در ارائه دهندگان VPN نیست. این همه در Netflix است. این غول جریان با قراردادهای مختلفی برای ارائه محتوای خاص در مناطق خاص قراردادهای پولی زیادی برقرار کرده است. به عنوان مثال ، انگلیس از كتابخانه كلاسیك دهه 90 Full House در كتابخانه Netflix استفاده می كند. در ایالات متحده ، هولو دارای حق رأی دادن به Full House است ، به این معنی که کاربران آمریکایی Netflix نمی توانند همه گیرهای خوشگل و سالم از خانواده تانر را بگیرند ، مگر اینکه آنها در Hulu نباشند.

کاربران قبلاً با VPN به این موضوع پی می بردند. همه کاری که باید انجام شود این بود که وارد سیستم شوید ، سرور را در انگلستان انتخاب کنید ، Netflix را آتش بزنید ، و قبل از این که آنها را بدانند ، آنها به نقل از "شما این شخص را پیدا کرده اید" همراه با میشل.

سپس نتفلیکس فهمید که چه اتفاقی افتاده است.

بزرگترین سرویس پخش محتوای اینترنتی در جهان با جدال روبرو شد و یکی از پیشرفته ترین سیستم های تشخیص VPN در جهان را از بین برد. در حالی که اکثر VPN ها از دسترسی به محتوای Netflix مسدود شده اند ، تعدادی از سیستم های کارآمد توانسته اند به این مسئله دامن بزنند..

مخفی کردن IP من Netflix را از طریق سرویس دهنده سنتی رایانه مسدود نمی کند. شما باید از پسوندهای مرورگر Google Chrome یا Firefox خود استفاده کنید. من قبل از نصب افزونه مرورگر Chrome چندین بار بدون موفقیت با استفاده از Windows VPN معمولی امتحان کردم. من سعی کردم به Netflix دسترسی پیدا کنم و یکبار دیگر مسدود شد.

سپس ، من چیز دیگری را امتحان کردم. حالت Floating IP Network که همراه با این برنامه های افزودنی مرورگر است را روشن کردم. می توانید با پیمایش تمام راه تا انتهای منوی برنامه افزودنی به آن دسترسی داشته باشید.

حالت IP متغیر مرورگر IP IP من را مخفی کنید

هنگامی که آن حالت را فعال کردم ، به یک سرور در ایالات متحده متصل شدم و توانستم به محتوای Netflix دسترسی پیدا کنم. من دوباره آن را با سرور در مکزیک امتحان کردم ، و بار دیگر تلاش هایم پاداش گرفت.

بنابراین ، مخفی کردن IP می تواند Netflix را از حالت مسدود کند ، اما شما باید برخی از اقدامات اضافی را برای تحقق آن انجام دهید!

7. لیست دستگاه های چشمگیر

امروزه کاربران می خواهند محتوای ویدئویی مسدود شده جغرافیایی را بر روی چندین دستگاه مشاهده کنند ، بنابراین وقتی می بینم VPN ها آنقدر باریک هستند که فقط به یک رایانه و دستگاه تلفن همراه امکان سرویس دهی می دهند ، باعث می شود سرم آسیب ببیند..

خوشبختانه ، مخفی کردن IP من یکی از آنها نیست.

این یک لیست چشمگیر از دستگاه ها ، شامل همه چیز از رایانه ها ، تلفن همراه ، روترها ، تلویزیون های هوشمند ، دستگاه های پخش و کنسول های بازی می باشد..

لیست دستگاه های IP VPN من را مخفی کنید

در مرحله اول ، لیست رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه خود را داریم. این سیستم با یک سیستم عامل چشمگیر ، حتی از جمله Chromebook ، اجرا می شود. همچنین ، نمایش دادن Android و iOS بسیار عالی است.

روترهای IP VPN من را مخفی کنید

سرانجام ، گیلاس در بالا ، ما یک دسته از کنسول های بازی داریم. شما پلی استیشن 4 را دارید که یک مدل نسل فعلی است و نسل قبلی در قالب 360 ، Wii و PS3.

کنسول های بازی

منفی IP من را مخفی کنید

مطمئناً شما فکر نمی کردید که همه این دوش آفتاب باشد و آبشارهای رنگین کمان.

در اینجا برخی از مسائل فوق العاده مشکل ساز وجود دارد.

برای مبتدیان ، به نظر می رسد مخفی کردن IP من فکر می کند که ورود اطلاعات شخصی شما خوب است. بسیاری از آن ، بیش از حد.

صلاحیت آنها در ایالات متحده ، شما را در مشاغل برخی از اتحادهای جاسوسی دیسلی قرار می دهد که این سؤال را برای من ایجاد می کند که خدمات آنها واقعاً امن است.

همچنین به هیچ وجه با Netflix کار نمی کرد ، که یک ضربه گیر بود.

اما همه اینها قبل از بزرگترین مسئله من در مورد این VPN جنجالی است.

این واقعاً VPN نیست.

1. تنظیم دست و پا گیر

هنگام تنظیم VPN ، باید بسیار ساده باشد. مادربزرگ 80 ساله من در حالت ایده آل باید بدون هیچ مشکلی این کار را انجام دهد. بهترین VPN های جهان فوق العاده سر راست هستند. مشتری را بارگیری کنید ، وارد سیستم شوید و با یک دکمه ارتباط برقرار کنید.

نسیم آسان.

متأسفانه ، من فرایند ورود به سیستم را برای مخفی کردن IP خود را دشوار و بدون نیاز به پیچیدگی کردم.

بارگیری اولیه بدون دردسر انجام شد.

صفحه بارگیری My IP VPN خود را مخفی کنید

از صفحه بارگیری ، روی دکمه "Download Now" کلیک کرده و فوراً شروع می شود.

صفحه نمایش را برای مخفی کردن IP IP VPN بارگیری کنید

پس از بارگیری پرونده ها ، روی برنامه نصب کلیک کنید و VPN شروع به بارگیری بیشتر می کند. نصب به حدی سریع بود که حتی وقت کافی برای دریافت تصویری از پیشرفت آن قبل از پایان کار ندارم.

پس از راه اندازی ، داشبورد را دیدم ، و فوراً سرم شروع به صدمه دید.

داشبورد برای مخفی کردن IP من

به آن نگاه کنید.

در اینجا چیزهای زیادی پیش می رود ، بیشتر از بیشتر VPN هایی که ما بررسی کرده ایم. معمولاً ورود به صفحه چیزی غیر از قسمت های ورود به سیستم ، منوی انتخاب سرور و یک دکمه بزرگ با عنوان "اتصال" نیست

توجه خواهید کرد که در این صفحه بخش ورود به سیستم وجود ندارد. شما با نام کاربری و رمز ورود وارد نمی شوید. شما باید از یک کلید مجوز استفاده کنید که پس از خرید برنامه حق بیمه خود برای شما ارسال می شود.

اگر سؤال نمی کنید که کجا قرار است آن اطلاعات را وارد کنید ، تنها نیستید. سرانجام فهمیدم که گزینه ورود به سیستم واقعی تا انتهای داشبورد در گوشه سمت راست پایین قطع شده است.

ورود IP خود را مخفی کنید

من روی "Enter License" کلیک کردم و کلید مجوز خود را در جعبه ای که ظاهر شد کپی کردم.

کلید مجوز IP من را مخفی کنید

پس از انجام این کار ، زمان ورود به سیستم بود ، فقط گزینه مشخصی برای اتصال وجود نداشت. معمولاً یک دکمه عظیم وجود دارد که با حروف بزرگ و برجسته "CONNECT" علامت گذاری شده است. توجه داشته باشید که در هیچ کجای این رابط فوق العاده شلوغ ، هیچ نوع دکمه اتصال وجود ندارد.

سرانجام فهمیدم دکمه اتصال "مخفی کردن IP" دکمه اتصال است. این ممکن است برخی را سردرگم کند زیرا آنها از عبارت Hide My IP به عنوان یک اقدام استفاده می کنند ، در حالی که بیشتر افراد به آن نگاه می کنند و فکر نمی کنند که ممکن است مهم باشد زیرا نام این محصول است.

دکمه اتصال من IP را مخفی کنید

هنگامی که من در نهایت متصل شدم ، با کلیک بر روی منوی کشویی در پایین با عنوان "مکان مورد نظر را انتخاب کنید" ، می توانم لیست سرورهای آنها را جستجو کنیم.

پس از آن قایقرانی صاف بود. مشتری VPN خوب کار کرد و تعویض بین سرورها ساده بود. برای رسیدن به آنجا فقط چند سردرد طول کشید.

پس از آن افزونه Hide My IP Chrome را بارگیری کردم. این خیلی ساده تر بود من آن را در فروشگاه وب Chrome پیدا کردم ، روی دکمه آبی رنگ "افزودن به Chrome" کلیک کردم و سریع بارگیری شد. برای دسترسی به سرویس مجبور شدم دوباره کلید مجوز خود را وارد کنم ، اما این بار برای آن آماده شدم.

نصب IP My Chrome را مخفی کنید

2. اطلاعات شخصی را ثبت می کند

اگر یک VPN اطلاعاتی را درباره فعالیت ها یا داده های شخصی شما وارد می کند ، نباید از آن استفاده کنید.

کل نکته مرور ناشناس وب ، مرور وب به صورت ناشناس است. این برای همه نامرئی است همه جز ارائه دهنده VPN شما نیستند.

در صفحه سوالات متداول خود ، Hide My IP سریع اعلام کرد که وارد سیستم نمی شوند.

خط مشی ورود به سیستم

اما هنگامی که من به سیاست حفظ حریم خصوصی آنها حفر شوم ، دریافتم که گرچه آنها فعالیتهای وب شما را حفظ نمی کنند ، اما اطلاعات نگران کننده ای را در اختیار شما قرار می دهند.

سیاست حفظ حریم خصوصی

این داده های زیادی است آنها همچنین در یکی از این موارد می گویند که استفاده شما یا دسترسی شما به محصولات ، خدمات ، وب سایت ها یا شبکه را وارد می کند. این به نظر می رسد مانند فعالیت به من وارد شوید.

اما آنها با اطلاعات من قصد دارند چه کاری انجام دهند?

مخفی کردن-My-IP-اطلاعات شخصی

بنابراین آنها قصد دارند از آن استفاده کنند تا مرا آزار دهند. عالی.

همچنین ، لطفاً توجه داشته باشید که آنها برای همیشه اطلاعات شما را حفظ می کنند. این فقط به محض ترک خدمات آنها نگذشته است. اگر تا به حال با آنها ارتباط برقرار کرده اید ، آنها نام و ایمیل شما را دریافت کرده اند.

روی قارچ های خود بمانید ، خیلی بدتر می شود.

نظارت بر

من این صفحه زیبا را در صفحه شرایط خدمات آنها پیدا کردم.

در واقع آنها دوست دارند ، "ما هیچ کاری از فعالیت شما نداریم. ... مستند از فعالیت های شما که نگه داریم و اگر به ما بگویید ، به دولت می دهیم."

من احساس می کنم هر وقت این شرکت به من بگوید اطلاعات من را وارد نمی کند کد وب سایت آنها به صورت دیجیتالی به من توطئه می شود..

کاملاً افتضاح.

3. صلاحیت ایالات متحده (در اتحادیه 5 چشم)

شما می دانید چگونه همه فکر می کنند که دولت جهان اتحادهای سایه ای دارد که در آنجا از مردم خود جاسوسی می کند و آن اطلاعات را با یکدیگر به اشتراک می گذارد?

خوب ، این درست است.

این اتحادیه نظارت چشم 5 چشم نامیده می شود و توافق نامه ای است که بین ایالات متحده ، کانادا ، انگلیس ، استرالیا و نیوزلند منعقد شده است.

بنابراین ، معنی این برای Hide My IP چیست?

این بدان معناست که اگر عمو سام اطلاعات شما را بخواهد ، مخفی کنید My IP درست آن را تسویه حساب می کند. آنها چاره ای ندارند. سپس ، ایالات متحده این اطلاعات را با چهار دولت خارجی به اشتراک می گذارد.

4. بدون عملکرد Netflix

سلام ، می خواهید Netflix را در VPN خود تماشا کنید?

خوب ، شما نمی توانید! زیرا Netflix از VPN متنفر است.

یک VPN بهترین راه برای پخش محتوای Netflix مسدود شده از کشورهای دیگر بود. سپس ، روزی نتفلیکس تصمیم گرفت که این استفاده غیرقانونی از سیستم خود را دوست ندارد.

هیچ netflix برای مخفی کردن IP IP VPN وجود ندارد

بنابراین صفحه سیاه عذاب Netflix متولد شد.

شرکت جریان از یکی از پیشرفته ترین سیستمهای مسدود کننده VPN و Proxy استفاده می کند که برای انسان شناخته شده است ، بنابراین جای تعجب نیست که بسیار موثر باشد.

جامعه VPN خشمگین شد. چگونه نتفلیکس واکنش نشان داد?

آنها اهمیتی نمی دادند. اصلاً.

رید هاستینگس ، مدیر عامل Netflix گفت: "این یک اقلیت بسیار کوچک اما کاملاً آواز است." "بنابراین برای ما واقعاً بی ضرر است."

با این حال ، برخی از VPN ها حق دارند که از ممنوعیت نتفلیکس گذشته باشند. مخفی کردن تمام IP متأسفانه یکی از آنها نیست.

ما پنج سرور آن را آزمایش کردیم و هیچکدام با Netflix کار نکردند.

اگر به دنبال خدماتی هستید که به شما اجازه دهد محتوای شما Netflix را مسدود کند ، لیست ما را از VPN های برتر که با Netflix کار می کنند ، بررسی کنید..

5- ساعات محدود پشتیبانی مشتری

مخفی کردن IP من خدمات مشتری دارد. یک شماره تلفن ، ویژگی گپ ، فرم بلیط وجود دارد. و آنها آنرا انسان می کنند ... بین ساعات 9 صبح و 4 بعد از ظهر. از دوشنبه تا جمعه.

پشتیبانی مشتری از طریق تلفن

می دانید ، در آن زمان آهسته که هر کس یک دسته از خرابی ها برای مرور با VPN خود دارد.

این آشکارا طعن بود. در واقع زمانی که بیشتر مشتری خود در محل کار است و از محصول شما استفاده نمی کند ، واقعاً پشتیبانی مشتری وجود ندارد.

بدون چت زنده

این ویژگی گپ آفلاین است ، بنابراین من از آن برای ارسال پیام برای پرسیدن در مورد پروتکل های رمزگذاری و تونلینگ VPN یا عدم وجود آنها استفاده کردم..

من هنوز طی این چند روز هنوز نشنیده ام.

هزینه های IP ، برنامه ها و گزینه های پرداخت من را مخفی کنید

همه کاربران جدید می توانند IP My My Out را برای یک آزمایش هفت روزه رایگان امتحان کنند. می توانید بلافاصله با بارگیری برنامه دسک تاپ به محاکمه دسترسی پیدا کنید.

هزینه و روش پرداخت

هزینه خدمات استاندارد پرداخت شده آنها 29.95 دلار است. این یک سال خدمات با کد مجوز است که هیچ وقت منقضی نمی شود.

اطلاعات مجوز

پیدا کردن خدمات پریمیوم آنها کمی سخت تر است. من نمی توانم از صفحه اصلی سایت آنها ، فوق العاده عجیب به آن دسترسی داشته باشم.

سرویس حق بیمه My IP VPN را مخفی کنید

این نسخه ای است که به شما امکان می دهد تا پنج دستگاه متصل شوید. ساختار قیمت گذاری روی آن بسیار جادار است.

مخفی کردن قیمت IP VPN من

معمولاً وقتی تعهد را برای یک سال کامل انجام می دهید ، درصد قابل توجهی پس انداز دارید. در اینجا ، تفاوت ماهانه بین یک سال کل و یک ماه تا ماه لغو خدمات در هر زمان تنها چهار سنت است. بنابراین کل پس انداز من برای یک سال تعهد به 48 سنت می رسد.

بروزرسانی فوریه 2019: قیمت گذاری در مقایسه با آخرین باری که بررسی کردم تنظیم شده است. برنامه ماهانه حق بیمه اکنون 4.95 دلار در هر ماه هزینه دارد.

روش های پرداخت

یک دسته از گزینه های پرداخت مختلف وجود دارد. آنها Visa ، Mastercard و PayPal را می گیرند که بسیار استاندارد است.

من دوست دارم وقتی که VPN ها به شما اجازه می دهند از Bitcoin و دیگر cryptocur ارزها به عنوان شکلی از پرداخت استفاده کنید. این مانند یک گیلاس بی نام و گمنام در بالای آنچه که قرار است یک تجربه مطمئن باشد ، است. بنابراین ، شجاعانه در مورد آن ، پنهان کردن IP من.

بروزرسانی فوریه 2019: آنها اکنون دو ارز رمزنگاری محبوب را می پذیرند: Bitcoin و Litecoin.

کلیه فروش ها با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شوند. بر اساس آزمایش ما ، شما ممکن است به آن نیاز داشته باشید.

آیا ما این VPN را پیشنهاد می کنیم؟?

نه.

خیلی عالی شروع شد و من واقعاً میخواستم دوستش داشته باشم تست سرعت آنها ، عدم نشت آنها ، تورنت ، سوئیچ kill ، من می خواستم برای این محصول رژه بریزم.

سپس لیست منفی آمد.

سیاست ورود به سیستم آنها سطوح ترسناک و سایه آور است. یک نگاه به آن کافی بود تا اعتماد من به این شرکت برای همیشه شکسته شود. علاوه بر این ، مسئله اتحادهای نظارت وجود دارد. این چیزی نیست که به آرامی از آن استفاده شود.

سپس هیچ Netflix ، سرویس مشتری پاره وقت و تست دستی وحشتناک من با آنها این محصول را به حالت دردناک ارسال نکرد.

از بین 78 VPN که بررسی کرده ایم ، رتبه IP My My را با شماره 51 رتبه بندی می کنیم.

بهترین خدمات VPN را در اینجا پیدا کنید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me