اینترنت در سال 2029 چگونه خواهد بود؟

سال 2029 است. خنثی خالص دیگر وجود ندارد. اینترنت چگونه خواهد بود?


در اینجا در TheBestVPN.com ما یک شبیه ساز تعاملی را برای آنچه در آینده ممکن است در اختیار شما قرار داده ایم ، در رسانه های اجتماعی ، خرید ، جستجو و وب سایت های خبری قرار داده است. هنگام پیمایش ، یک دیستوپی تاریک تاریک از ریزگردها ، تهاجمهای حریم خصوصی و اخبار جعلی را کشف خواهید کرد.

شما می توانید شبیه ساز را در اینجا پیدا کنید ، اما توجه داشته باشید که کاملاً مصور است و در واقع هیچ یک از پول خود را نمی گیرید!

اینترنت در سال 2029 چگونه خواهد بودURL منبع: https://thebestvpn.com/internet-2029/

اینترنت یک میدان جنگ سیاسی مهم است. تصمیم گیری در مورد تنظیم یا تنظیم مقررات آن شامل بسیاری از مسائل است. این مباحث شامل اقتصاد بازار آزاد در مقابل دخالت دولت و چگونگی حمایت از آزادی های مدنی بصورت آنلاین است.

چه اتفاقی می افتد در آمریکا?

هیچ سازمان مرکزی که اینترنت را کنترل کند وجود ندارد. متعلق به کسی نیست. این بدان معناست که مسئولیت پذیری اینترنت یا حتی تشویق پلیس های خود دشوار است. به جای تصویب قوانینی برای تنظیم اینترنت ، آمریکا به جای آن ، قانونی را برای مقررات زدایی لغو كرده است.

خنثی بودن خالص این اصل است که ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) باید کلیه داده های عبور از اینترنت را به طور یکسان رفتار کنند. در سال 2015 ، کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) اصل بی طرفی در قانون را تصویب کرد. ISP ها در ایالات متحده نباید بر اساس نوع داده یا سرویس های وب مورد استفاده ، تبعیض قائل شوند یا هزینه های متفاوتی را بارگذاری کنند.

از نظر تئوری ، این مانع از سرقت ISP ها وب سایت های خاص یا اولویت بندی وب سایت هایی می شود که هزینه ویژه ای را برای آنها پرداخت می کنند. اما در سال 2017 ، FCC این اصل را لغو كرد. این کار برای مجبور کردن سرمایه گذاری بیشتر در زیرساخت های باند پهن با حذف "نوار قرمز" انجام شد. هدف نهایی مشاهده سرعت اینترنت سریعتر در سراسر ایالات متحده بود.

طبق تئوری های بازار آزاد ، رقابت مانع از سوء استفاده ISP ها از عدم تنظیم مقررات می شود. اگر یکی از ISP شروع به فعالیت کند ، مشتریان آن به یک رقیب تغییر می کنند. اما بسیاری از آمریکایی ها فقط یک یا دو گزینه واقع بینانه از پهنای باند دارند. موانع ورود به بازار بسیار زیاد است ، زیرا برای ساخت زیرساخت های لازم میلیارد ها دلار هزینه دارد. اگر ISP ها سوء استفاده از قدرت خود را انجام دهند ، مشتریان نمی توانند به راحتی تغییر دهند.

در مورد كنترل نگرانی وجود دارد كه این امر به ISP ها نسبت به استفاده از اینترنت مصرف كنندگان می دهد. لغو بی طرفی خالص می تواند ISP را به اتهام هزینه ارائه دهندگان محتوا برای اتصال سریعتر به مشترکان سوق دهد.

آنها همچنین می توانند شروع به فروش بسته های اشتراکی برای وب سایت ها - که منجر به برنامه های دو لایه می شوند. بسته های کندتر و ارزانتر فقط به انتخاب کمی از وب سایت ها دسترسی دارند. و ممکن است که ISP ها با پرتاب و تحمیل کلاه های داده دقیق در برنامه های ارزان تر ، مشتریان را به سمت بسته های گرانقیمت ترغیب کنند..

با کمال تعجب ، عموم مردم این چشم انداز را دوست ندارند. دانشگاه مریلند در دسامبر سال 2017 نمونه ای از نمایندگان آمریکایی ها را رأی داد. برای اطمینان از پاسخ بی طرفانه ، پیش از موعد پاسخ دهندگان با توجیهات در مورد هر دو طرف ، پاسخ دهندگان را آماده کرد. معلوم شد كه 83 درصد از آمریكایی ها پیشنهاد FCC برای لغو بی طرفی خالص را تأیید نمی كنند.

این واکنش گسترده عمومی بعید می داند که ISP ها فعلاً هر چیز موذی را امتحان کنند. اوضاع فعلی باعث می شود چنین حرکتی خودکشی سیاسی و تجاری شود. با فروپاشی فاجعه ، مردم شروع به اعتقاد دارند که ISP ها بدون هیچ کس وادار به مجبور شدن به عمل می کنند. این زمانی بیشتر می شود که عده ای شروع به بدرفتاری کنند.

ISP ها سابقه نقض حقوق اینترنت را دارند. بین سالهای 2008 و 2011 ، Comcast با اشتراک فایل های نظیر به همتا متلاشی شد ، که بیشتر به عنوان torrenting شناخته می شود. AT&در سال 2012 نیز T گرفتار شد که FaceTime اپل را برای کاربران دارای برنامه داده اشتراکی که عموما گران تر هستند محدود کرد.

سرانجام ، ورایزون سرعت داده های آتش نشانی کالیفرنیا را در سال 2018 پرتاب کرد. گروه آتش نشانی سانتا کلارا در حالی که به آخرین نسخه های آتش سوزی پاسخ می داد ، بیش از کمک هزینه داده خود رفته بود. برای رفع محدودیت ها باید دو برابر پرداخت کرد. اگرچه به طور مستقیم یک مشکل خنثی خالص نیست ، این هنوز نمونه ای از ISP ها است که کاربران اینترنت را برای باج دادن می کشند.

اگرچه این یک بحث داخلی ایالات متحده است ، اما ممکن است پیامدهای عمده ای برای سایر نقاط جهان رخ دهد. اولا ، آمریکا هنوز نمونه ای را در نظر دارد که بسیاری از کشورها به ویژه در کشورهای در حال توسعه از آن پیروی می کنند. و ثانیا ، خدمات گرانقیمتی در صورت گران تر بودن در ارائه در ایالات متحده ممکن است در خارج از ایالات متحده گرانتر شوند.

چه اتفاقی می افتد در اروپا?

اتحادیه اروپا تصمیم گرفته است قوانینی را برای تنظیم دقیق تر وضع کند. در 15 آوریل 2019 ، شورای اروپا به تصویب قانون اتحادیه اروپا دستورالعمل اتحادیه اروپا در مورد حق چاپ در بازار تک دیجیتال رای داد.

این بخشنامه به وب سایت ها نیاز دارد تا مسئولیت بیشتری را برای انتشار مطالب دارای حق چاپ در غیرقانونی در سیستم عامل های خود به عهده بگیرند. از آنجایی که نام کامل آن کم حرف است ، اما با جنجالی ترین بخش آن شناخته شده است: ماده 13.

در ماده 13 آمده است كه وب سایتهایی كه میزبان محتوای تولید شده توسط کاربر هستند "باید با حسن نیت همکاری كنند تا اطمینان حاصل كنند كه آثار محافظت نشده غیرمجاز یا موضوع دیگر در خدمات آنها در دسترس نیست." در صورت نقض حق چاپ ، آنها باید محتوا را خراب کنند.

با وجود این قانون جدید ، در حال حاضر هیچ توافقی در مورد نحوه قرار گرفتن وب سایت ها برای حذف این محتوا وجود ندارد. به نظر می رسد وضعیت فعلی به این صورت است که بیشتر صاحبان وب سایت باید از اسکنرهای خودکار برای اسکن کلیه مطالب آپلود شده برای نقض احتمالی استفاده کنند ، سیستمی که کاملاً مناسب نیست.

این مقاله همچنین به عنوان "ممنوع الکار بردن" خوانده شده است. هیچ کس کاملاً مطمئن نیست که براساس قانون جدید ، ممایان مبتنی بر تصاویر دارای حق چاپ مجاز هستند یا خیر. Memes باید به عنوان تقلید محافظت شود ، اما بحث وجود دارد که فیلترها به اندازه کافی پیشرفته نیستند تا تشخیص دهند که چه چیزی تقلید را تشکیل می دهد و بنابراین آنها به هر حال ممال ها را مسدود می کنند.

ماده 13 ممکن است به تصویب قانون اتحادیه اروپا رسیده باشد ، اما این تصمیم به تصویب این کشورها رسیده است که کشورهای عضو بتوانند این قانون را تصویب کنند و به کشورهای مختلف اجازه دهد این قانون را به روشهای مختلف تفسیر کنند.

اگر بدترین حالت بد شود ، اینترنت همانطور که می دانیم می تواند بسیار متفاوت باشد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me