بررسی VPNArea

بررسی VPNAreaVPNArea یک شرکت کوچک مستقر در بلغارستان VPN است که در سال 2012 تأسیس شد. متعلق به یک شرکت خارج از ساحل به نام Offshore Security EOOD است.


براساس وب سایت آنها 212 مکان سرور در 70 کشور جهان دارند. صفحه LinkedIn آنها 11-50 کارمند را نشان می دهد ، بنابراین به نظر می رسد اولین بار تصویب می شود.

آنها ادعا می کنند "سرویس سرعت بالا VPN با شماره 1".

از نظر سطح خوب به نظر می رسد ، اما اجازه می دهیم آنچه را که می خواهیم در این بررسی VPNArea بیابیم ، ببینیم.

ابتدا مبانی.

بررسی اجمالی VPNArea

RANK کلی: شماره 24 از 78 VPN
USABILITY: آسان برای استفاده
FILES FILES: هیچ خط مشی ورود به سیستم
مکان ها: 70 کشور ، 230 سرور
پشتیبانی:  چت زنده ، زمان پاسخ خوب
غلبه بر: تورنت مجاز است
NETFLIX: بله 3/5
رمزگذاری / پروتکل: 256 بیتی AES ، OpenVPN
هزینه: 4.92 دلار در ماه (ماهانه)
وب سایت رسمی: www.VPNarea.com

VPNArea چه پیشنهادی دارد?

VPNArea سرعت خود را می بالد.

این شامل 200+ سرور شبکه آنها ، در 70 کشور مختلف است. اکثریت قریب به اتفاق آنها در ایالات متحده و اروپا واقع شده است (با تعداد کمی از آنها در آسیا ، آمریکای جنوبی به همراه یک زن و شوهر در خاورمیانه و آفریقا پاشیده شده اند).

وقتی این تعداد را با برخی شبکه های دیگر مانند ExpressVPN (2000+) یا PIA (3000++) مقایسه می کنید ، خیلی بزرگ نیست. این بسته به نوع نگاه شما می تواند یک چیز خوب یا بد باشد.

VPNArea به سرعت خاطرنشان می کند که نسبت "مشتری به سرور" آنها از بهترین ها در صنعت است که باید عملکرد و سرعت بهتری را برای همه ترجمه کند..

به طور خاص ، آنها یک سرور اختصاص داده شده برای 250 مشتری دارند که نتیجه آن "13 برابر اعضای بهتر: نسبت سرور" نسبت به رقبا است. معنی آن چیست?

به عبارت دیگر ، آنها سرورهای خود را تحت الشعاع قرار دادن "عملکرد" ​​قرار نمی دهند و فقط عملکرد دیگران را به خطر می اندازند. آنها مراقب تعداد مشتریانی هستند که نسبت به سرورهای موجود دارند. آنها به جای اینکه فقط در حد امکان تعداد زیادی نفر را در سرورهای خود به خطر اندازند و عملکرد دیگران را به خطر اندازند ، به طور هدفمند روی هر یک از آنها نظارت می کنند ، بنابراین شما فقط تجربه های عملکردی عالی خواهید داشت.

آنها همچنین ویژگی ای دارند که به شما نشان می دهد در حال حاضر چه تعداد کاربر در یک سرور هستند. حتی این بدان معناست که می توانید برای اطمینان از بهترین نتایج ممکن ، سروری را با کاربران صفر انتخاب کنید. (علاوه بر این ، اگر این مهمترین نگرانی در آن زمان باشد ، می توانید با سرعت جستجو کنید.)

سرورهای کشور VPNarea

VPNArea برنامه های در دسترس برای هر دستگاه اصلی مهم ، از جمله ویندوز ، مک ، اندروید و iOS دارد. می توانید به طور همزمان به پنج اتصال مختلف دستگاه وصل کنید.

هنگام استفاده از این دستگاه ها باید دسترسی نامحدودی داشته باشید ، زیرا هیچ محدودیتی در مورد ضربات ، بارگیری و سایر موارد وجود ندارد.

و ممکن است بتوانید با اتصال به یکی از راه اندازی های شریک FlashRouters ، با دسترسی نامحدود به دستگاه های نامحدود دسترسی پیدا کنید. این روترهای از پیش تنظیم شده تنظیمات سیستم عامل DD-WRT را بسیار آسان کرده و کل اتصال اینترنت شما را قفل می کند..

همچنین می توانید از این راه حل برای رمزگذاری تلویزیون های هوشمند و کنسول های بازی استفاده کنید.

اگر اتصال VPN شما به طور ناگهانی سقوط کرد و قطع شد ، یک ویژگی سوئیچ kill وجود دارد که از آدرس IP شما محافظت می کند و ناگهان ظاهر می شود.

یک ویژگی "Auto IP Changer" نیز وجود دارد که به طور خودکار آدرس IP شما را تغییر می دهد ، هرچند که اغلب دوست دارید (اغلب به مدت چند دقیقه).

و در بالای این ویژگی مفید ، یک "Anti-DNS Leak" برای محافظت از آدرس IP واقعی شماست. در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است.

خواه آن را دوست دارید یا نه ، ارائه دهندگان اینترنت هنوز هم می توانند به دیدن نام دامنه مورد بازدید خود دسترسی پیدا کنند (حتی وقتی اتصال VPN شما در حال اجراست). دلیل این امر در نحوه استفاده دستگاههای شما از سرورهای DNS ارائه دهنده خدمات اینترنت شما برای تغییر نامهای میزبان به آدرسهای IP (هنگام دسترسی) است..

بنابراین این ویژگی Anti-DNS Leak به شما امکان می دهد وارد سرورهای DNS خود شوید و انواع مختلفی را بر اساس کشورهای موجود انتخاب کنید.

اگر قبلاً به اندازه کافی خوانده اید تا آنچه را می بینید دوست دارید ، VPNArea 7 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد.

جوانب مثبت VPNArea +

1. آنها از OpenVPN استفاده می کنند و قدرت بسیار زیادی دارد

مشتری اصلی VPN VPNAre با نام Chameleon نامگذاری شده است که یک برنامه مبتنی بر OpenVPN است.

در حالی که آنها از چند گزینه پروتکل دیگر پشتیبانی می کنند ، آنها را توصیه نمی کنند. به همین دلیل.

OpenVPN پروتکل "استاندارد در صنعت" است که به رمزگذاری SSL سنگی که توسط گواهینامه های SSL استفاده می شود ، برای قفل کردن تمام وب سایتهای اصلی که روزانه استفاده می کنید ، متکی است. در حال حاضر هیچ آسیب پذیری امنیتی شناخته شده ای وجود ندارد و الگوریتم های رمزگذاری استاندارد (بیشتر در مورد بعدی در زیر) جزو بهترین ها در تجارت هستند.

اکنون ، آن را با پروتکل های دیگر ، مانند PPTP ، که فقط رمزگذاری امنیتی ابتدایی ترین (در صورت وجود) است ، مقایسه کنید. بنابراین اگر آنها ممکن است ترفندهایی را برای دور زدن یا مسیریابی مجدد آدرسهای IP برای تغییر مکان "قابل مشاهده" شما انجام دهند ، آنها هنوز خطر بزرگی را برای هر کسی که نگران داده های جلسات خود ربوده باشند ، ایجاد می کنند..

این سرویس های مدیریت مدیریت فایل مبتنی بر ابر مانند Dropbox یا Google Drive گسترش می یابد. اینها به شما نیاز ندارند که هر بار که می خواهید همگام سازی دستگاه های خود و آنچه در ابر است ، همگام شوید. درعوض ، شما یک "نشانه هماهنگ سازی" دارید که ارتباط باز بین این دو را حفظ خواهد کرد.

مشکل این است که اگر کسی دست خود را بر روی این نشانه همگام سازی بگذارد ، می تواند بطور خودکار هر چیزی را که از طریق اتصال عبور می کند ، رهگیری کند. و همچنین به بدافزارها تزریق کرده و باعث ایجاد انواع ویرانگری می شود.

همچنین موارد شناخته شده ای در مورد گزینه هایی مانند WebRTC و IPv6 وجود دارد که می توانند آدرس IP واقعی شما را ناخواسته (حتی هنگام اتصال به VPN متصل کنید) از آن جدا کنید..

ویژگی های پروتکل VPNarea

2. VPNArea بصورت پیش فرض دارای رمزگذاری 256 بیتی محکم است

هر VPN قابل اعتماد به طور پیش فرض از رمزگذاری 256 بیتی استفاده می کند. دسترسی به اینترنت خصوصی همچنین رمزگذاری 126 بیتی را ارائه می دهد (اختیاری).

به طور خلاصه ، رمزگذاری 256 بیتی توسط دولتهای برتر در سراسر جهان استفاده می شود. و مطمئن شوید که اتصال VPN شما ایمن و ایمن است.

این شماره (256) به سطح قدرت و ترکیب های لازم برای باز کردن قفل رمزنگاری اشاره دارد.

به طور خلاصه ، این اثبات اساساً بی رحمانه است.

3. خط مشی عدم ورود

VPNArea حتی در صورت تمایل نمی تواند سیاههها را نگه دارد (که آنها نمی توانند).

مکان مستقر در بلغارستان به معنای قانونی دقیق "بدون گزارش ها" است. و سرورها و ایمیلهای روزانه آنها در سوئیس زیبا و مشهور پنهانی مستقر هستند.

برخی از ارائه دهندگان VPN برای بهبود هر چه بهتر سرویس ، گزارش های فعالیتهای اساسی را برای مدت زمان موقت نگه می دارند. به عنوان مثال ، تعداد افرادی که در طول سی روز از این سرویس استفاده می کنند را ردیابی می کنند و زمان ورود یا خروج افراد را کنترل می کنند.

اما VPNArea اقدامات احتیاطی زیادی را در اینجا انجام می دهد.

علاوه بر این ، برخی از برنامه های آنها یک آدرس IP اختصاصی و اختصاصی را ارائه می دهند که برای همه اعضا استفاده می شود ، به طوری که اقدامات فردی شما از سایر کاربران قابل تشخیص نخواهد بود.

4. بسیار مقرون به صرفه (2.99 دلار در ماه)

برنامه های قیمت گذاری VPNArea اکثراً یکسان هستند.

تفاوت اصلی در طول برنامه ریزی پایین می آید. بنابراین می توانید هنگام انتخاب تعهد طولانی تر از شش ماه تا یک سال تخفیف دریافت کنید.

اما یک مزایا نیز وجود دارد که برنامه واقعی آنها «ماهانه» است: گزینه اختصاصی IP نیست.

این بدان معناست که اگر شما نمی خواهید برای چند ماه پیش پرداخت کنید ، به IP مشترک آنها که در همه کاربران پخش شده است برای پنهان کردن یا نقاب زدن اعمال خود دسترسی پیدا نمی کنید..

در اینجا جدول کاملی از جدول قیمت گذاری آورده شده است:

قیمت گذاری VPNArea

برنامه اول:

 • 1 ماه = 9،90 دلار در ماه
 • همه ویژگی ها به جز گزینه اختصاصی IP است

برنامه دو:

 • 1 سال = 4.92 دلار در ماه
 • 59.00 دلار در سال
 • تمام ویژگی های گنجانده شده است

برنامه سه:

 • 36 ماه = 2.99 دلار در ماه
 • 107.64 دلار / 36 ماه
 • تمام ویژگی های گنجانده شده است

روشهای پرداخت شامل کلیه کارتهای بدهی و اعتباری عمده ، پی پال ، بیت کوین ، وب مونی و Alipay می باشد.

5- برنامه آنها با Netflix کار می کند (و اجازه می دهد تا torrenting)

یکی از معیارهای رتبه بندی من امکان پخش محتوای در Netflix و استفاده از نرم افزار VPN برای تورنت است. بعد از تلاش دوم ، موفق شدم به Netflix وارد شوم و آنها اجازه تورنت را نیز می دهند ، اما آنها به شما توصیه می کنند از سرورهای P2P برای آن استفاده کنید.

در اینجا لیستی از سرورها برای تورنت با VPNArea آورده شده است (https://vpnarea.com/forum/thread/which-servers-allow-torrents-and-which-dont/)

6. برنامه آنها براق و استفاده آسان است

یکی از مواردی که من VPNArea را بیشتر از همه دوست دارم این است که آنها نرم افزارهایی را در دستگاههای مختلف از جمله:

 • ویندوز 7 یا جدیدتر
 • Mac OS (یوسمیتی یا جدیدتر)
 • اندروید
 • iOS (iPhone ، iPad)
 • لینوکس
 • روترهای بیشماری

می توانید از یک برنامه تا شش دستگاه به طور هم زمان استفاده کنید. اشتراک حساب نیز مجاز است.

گزینه های برنامه VPNArea

رابط کاربری برنامه دسک تاپ براق ، ورود به سیستم آسان و حرکت بسیار ساده است. می توانید از نوار جستجو برای یافتن یک سرور خاص استفاده کنید یا فقط یکی از سرورهای آنها را از لیست انتخاب کنید و "اتصال" را بزنید.

مشتری VPNarea VPN

برای هر سرور ، می توانید بار فعلی ، فاصله از سرور تا موقعیت مکانی خود و سرعت فعلی سرور را مشاهده کنید.

اتصال سرور مشتری VPNArea

برنامه تلفن همراه VPNArea حتی کاربر پسند تر است.

من برنامه iOS را امتحان کردم و از اینکه چقدر ساده انتخاب سرور و سرعت ، رتبه بندی برنامه ، گزارش یک مشکل و موارد دیگر (همه از منوی اصلی) ساده است ، تعجب کردم..

گزینه های مشتری VPNarea

لیست سرورها به راحتی قابل پیمایش هستند و همچنین شامل سرعتهای فعلی برای هر مکان است.

سرور VPNarea سرعت دارد

پس از انتخاب سرور ، می توانید با فشار دادن یک دکمه بین "متصل" و "قطع" حرکت کنید.

سرور VPNarea قطع شد

7. پشتیبانی مشتری

VPNArea چت زنده ارائه می دهد.

این بدان معناست که پشتیبانی تقریباً 24/7 گپ در سراسر بلوک. شخصی ، در جایی ، باید هر لحظه در دسترس باشد تا به شما کمک کند.

حداقل ، این تئوری است.

در صفحه سؤالات متداول آنها آمده است: "زمان پاسخگویی معمولاً هرگز بیش از 4 ساعت و بیشتر اوقات شما بلافاصله به ما در گفتگوی زنده نمی رسید."

بیایید این نظریه را آزمایش کنیم و ببینیم که واقعاً چطور انجام می دهند.

تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که نام کاربری یا نام مستعار و آدرس ایمیل خود را وارد کنید و برای شروع ، روی "شروع گپ" کلیک کنید.

جعبه شروع گفتگوی زنده VPNArea

وقتی من پشتیبانی آنها را در سال 2017 آزمایش کردم ، 16 ساعت طول کشید تا پاسخی بدست آورم. امروز ، من ظرف 15 ثانیه پاسخ دادم. صحبت در مورد پیشرفت است ، ها?

بنابراین من بلافاصله شروع به حفاری برای اطلاعات کردم.

مکالمه پشتیبانی VPNArea 1

پاسخ های زاک سریع و مختصر بود ، به نظر می رسید که واقعاً خیلی خوب هستند ، اما با بررسی بیشتر ، او یک انسان واقعی بود ، نه یک هوش مصنوعی فوق العاده کدگذاری شده.

من به سؤال خود ادامه می دادم و او تقریباً فوراً جواب می داد.

گفتگوی پشتیبانی 2 VPNArea

پاسخ هایم را گرفتم و واقعاً از تجربه خوشحال شدم. من با اطمینان نمی دانم که چگونه آنها با مشکلات فنی کنار می روند ، اما پاسخ به سؤال ها قطعاً مشکلی نیست. پشتیبانی عالی.

جوابم را گرفتم ، از او تشکر کردم و ما خداحافظی کردیم.

مکالمه پشتیبانی مشتری VPNArea 3

در کل ، من تحت تأثیر قرار گرفته ام که چگونه کیفیت پشتیبانی مشتری از سال 2017 بهبود یافته است. از 16 ساعت زمان پاسخ دادن به کمتر از یک دقیقه.

تجربه عالی.

VPNArea Cons -

1. سرعت VPNArea: 39٪ کندتر از رقبا

برای صحت این بررسی ، من جلوتر رفتم ، به یکی از سرورهای آنها وصل شدم و speedtest.net را باز کردم

در حین انجام تست ، از اتصال اینترنتی 100 مگابیت بر ثانیه استفاده کردم.

بعد از اتصال به سرورهای اتحادیه اروپا ، ایالات متحده و آسیا ، فهمیدم که VPNArea بسیار کند است.

تست سرعت VPNarea

سرور ایالات متحده (نیویورک)

 • پینگ: 114ms
 • بارگیری: 10.05 Mbps
 • بارگذاری: 7.18 Mbps

سرور EU (آمستردام)

 • پینگ: 42ms
 • بارگیری: 47.36 Mbps
 • بارگذاری: 23.81 Mbps

آسیا سرور (هنگ کنگ)

 • پینگ: 366ms
 • بارگیری: 6.99 Mbps
 • بارگذاری: 2.63 Mbps

در حالی که سرعت آنها در اتحادیه اروپا خوب بود ، سرعت بارگیری و بارگذاری ایالات متحده بسیار کند بود. این نرم افزار سرعت اینترنت من را بیش از 80٪ پرتاب کرد.

به طور خلاصه ، در مقایسه با سایر VPN های برتر کند بود.

آیا VPNArea را توصیه می کنم؟?

پاسخ کوتاه بله است.

در مورد VPNArea چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد. آنها کلیه پروتکل های اصلی را ارائه می دهند ، به همراه بهترین روش های رمزگذاری که پول می توانند خریداری کنند. شروع خوب!

تمام این نسبت "سرور به مشتری" یک دسته از هوای گرم نیست. بسیاری از مشتریان وقتی همه شما برای همان منابع مشترک می خواستید به مشکل تبدیل می شوید. سرورهای بسته بندی شده جم به معنای عملکرد کندتر است.

قیمت پایین تر از متوسط ​​آنها وسوسه‌انگیز است.

و رابط مشتری VPN آنها جامد است. به علاوه ، برنامه VPNArea تقریباً در هر نوع دستگاه موجود در آن موجود است.

همچنین این ویژگی ها دارای پانچ هستند: یک تست سرعت داخلی ، سوئیچ کشتار ، نشت ضد DNS و تعویض خودکار IP وجود دارد.

تجربه پشتیبانی از مشتری بسیار عالی بود ، آنها اجازه می دهند تا روی همه سرورهای خود torrent کنند ، چه چیزی را دوست ندارند?

با این حال ، تنها یک چیز وجود دارد که نمی توانم از آن غافل باشم:

 1. آنها برای استفاده جدی کمی آهسته هستند. حتی با مورد "نسبت عضو به سرور پایین". اگر قصد دارید از این VPN برای تورنت یا Netflix استفاده کنید - عملکرد آنها باعث کاهش آن نمی شود.

مطمئن نیستید که VPNArea برای شما مناسب است؟ نگاهی به بهترین VPN های سال 2019 بیندازید.

P.S. من همیشه به بررسی های کاربران علاقه مندم ، بنابراین اگر قبلاً از VPNArea استفاده کرده اید ، دریغ نکنید که نظر خود را در زیر بگذارد. اگر تجربه شما با معدن مطابقت داشت ، باحال باشید. اگر اینطور نبود ، این هم خوب است!

بررسی خود را اضافه کنید:

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me