بهترین VPN برای چین: نتایج آزمون واقعی (2020)

بهترین vpn در چینما برای آزمایش VPN های مختلف به چین پرواز کردیم

به دنبال یک VPN در چین هستید که در واقع کار کند?

برای کمک به شما در انتخاب صحیح ، به پکن پرواز کردیم و 28 VPN پرداخت شده را علیه دو شبکه ISP آنها آزمایش کردیم..

دلیل اینکه ما این کار را کردیم این است که چین سانسورترین کشور در جهان است ، بنابراین می توانید با استفاده از اتصالات اینترنت استاندارد آنها ، دسترسی به سایتهایی مانند Google ، Facebook یا Twitter را فراموش نکنید.

حتی VPN های حق بیمه نیز بندرت کار می کنند.

و این ایده آل نیست ، به خصوص برای مهاجران و ساکنانی که به دنبال دسترسی به آنچه سایر نقاط جهان می توانند بدون مشکل دسترسی داشته باشند ، نیست.

بنابراین راه حل چیست?

مشخص کردن VPN های واقعاً در چین.

چند چیز قبل از اینکه شیرجه بزنیم

سلب مسئولیت: دوره تست ما سه روز در پکن بود. استفاده از VPN در چین می تواند بسیار مشکل باشد ، زیرا شبکه ها همیشه سعی می کنند VPN ها را مسدود کنند. بنابراین آنچه برای ما کار کرده ممکن است برای شما مؤثر نباشد و برعکس. علاوه بر این ، آنچه ممکن است در پکن کار کند ممکن است در سایر مناطق چین کار نکند.

ما اخیراً سفری به چین انجام داده ایم تا بتوانیم بهترین خدمات VPN را بر اساس تجربه عملی و آزمایش دقیق به شما اطلاع دهیم. ما میزبان سرویس VPN را بررسی کردیم در حالی که وجود دارد بهترین VPN برای چین است.

قبل از شروع ، برخی واقعیت ها:

 • ما 28 سرویس VPN را روی دو ISP چینی آزمایش کردیم:
  • چین Unicom
  • Ultra Kings Limited (یا Voiz Plus)
 • از 28 VPN ما تست شده ، فقط 19 در Ultra Kings Limited کار کرده اند و فقط 13 کار در چین Unicom.
 • هر دو ISP صفحه اصلی 26 از 28 VPN ما آزمایش شده را مسدود کردند. نه از 28 VPN را می توان در فروشگاه برنامه چینی از طریق Ultra Kings Limited بارگیری کرد ، در حالی که 10 از 28 VPN را می توان در فروشگاه برنامه چینی از طریق China Unicom بارگیری کرد.
 • برای VPN هایی که با موفقیت به هم وصل شدند ، ما آنها را در 19 سایت مختلف آزمایش کردیم. آن سایت ها عبارتند از:

سایت هایی که برای بهترین vpn در چین تست شده اند

 • ما همچنین VPN هایی که به هم وصل شده اند را آزمایش کردیم تا ببینیم آیا می توانیم از Whatsapp ، Telegram ، Viber و Skype استفاده کنیم.
 • فقط 11 از 28 VPN ما تست شده در هر دو ISP کار می کنند.
 • از 11 موردی که کار کرده اند ، بهترین 7 مورد در زیر نشان داده شده است.

در اولین ISP که مورد آزمایش قرار گرفتیم ، Ultra Kings Limited ، سرعت بارگیری معیار 3.9Mbps و سرعت بارگذاری 3.3Mbps را بدست آوردیم.

تست سرعت معیار در فوق العاده پادشاهان چین محدود است

در دومین ISP مورد آزمایش ، چین Unicom ، سرعت بارگیری معیار 5.14Mbps و سرعت بارگذاری 0.52Mbps را بدست آوردیم.

تست سرعت معیار در چین برای unicom

همچنین لازم به ذکر است که به نظر می رسد Ultra Kings Limited ISP بهتر برای VPN ها باشد ، زیرا به نظر می رسد China Unicom IP های بیشتر VPN را ممنوع می کند.

18 از 28 نفر با Ultra Kings Limited کار کردند ، اما فقط 11 با China Unicom کار کردند. China Unicom هرچند کمی سریعتر بود.

7 بهترین VPN برتر برای چین

در زیر بهترین هفت VPN برای چین بر اساس آزمایشات دستی ما ارائه شده است. پیوند کامل به صفحه گسترده آزمایش ما را می توان در اینجا یافت.

1. ExpressVPN

پیدا کردن VPN که هم خصوصیات و هم خصوصیات آن را در خود جای می دهد ، می تواند سخت باشد. مخصوصاً موردی که در واقع از داخل چین کار می کند.

آنچه آزمایش های ما در چین نشان داد

 • تجربه دست اول ما ExpressVPN را به عنوان بهترین VPN برای چین نشان می دهد.
 • این یکی از معدود VPN هایی است که ما در چین آزمایش کردیم که روی هر دو ISP کار می کرد: Ultra Kings Limited و China Unicom.
 • ExpressVPN همچنین با موفقیت به تمام 19 سایت مورد آزمایش ما دسترسی پیدا کرد. نه تنها این ، بلکه واتساپ ، تلگرام ، وایبر و اسکایپ روی هر دو ISP کار کردند.

ExpressVPN دارای سرعت بارگیری 2.7Mbps و سرعت بارگذاری 2Mbps در Ultra Kings Limited (با معیارهای 3.9Mbps و 3.3Mbps) بود.

تست سرعت Expressvpn از چین بر روی فوق العاده پادشاهان محدود است

برای China Unicom ما سرعت بارگیری 4.28Mbps و سرعت بارگذاری 0.4Mbps (در مقابل معیارهای 5.14Mbps و 0.52Mbps) دریافت کردیم.

تست سرعت Expressvpn از چین در unicom

ارادت بیشتر ExpressVPN به ماندن یک قدم جلوتر از سانسورهای چینی با نظارت فعالانه سرورهای آن برای دسترسی به چین و استفاده از پروتکل های پیشرفته فناوری در پشت صحنه.

خلاصه ExpressVPN

ادعای بدون گزارش ExpressVPN در دنیای واقعی آزمایش شده است: دولت ترکیه یکبار به دیتاسنتر آنها حمله كرده و سرورهای آنها را به منظور دستیابی به سیاهههای مربوط به یك كاربر خاص ، توقیف كرد. حدس بزنید چه چیزی پیدا کردند؟ هیچ چی. این و این واقعیت که ExpressVPN در جزایر ویرجین بریتانیا واقع شده است ، صلاحیت VPN دوستانه ، آن را برای کاربران VPN چین جذاب می کند..

در اینجا نکات برجسته ای وجود دارد که ExpressVPN را به بالای لیست سوق داده است:

 • در صورت عدم موفقیت اتصال VPN ، دسترسی به اینترنت شما قطع می شود ، حساب ها توسط یک ویژگی kill-switch محافظت می شوند ، و به طور موثر مانع از اتصال شما به یک جایگزین قابل مشاهده در سطح عمومی می شوند. 
 • این سرویس رمزگذاری قوی AES-256 را با پشتیبانی OpenVPN ، در دسترس بودن سرورهای P2P برای تورنت و پشتیبانی از حداکثر تا پنج اتصال همزمان فراهم می کند.. 
 • تیم پشتیبانی مشتری به راحتی با توجه به داشتن ایمیل 24/7 و پشتیبانی چت زنده که در چین مسدود نیست ، به راحتی در دسترس و قابل اعتماد است..

اگرچه ExpressVPN با قیمت 6.67 دلار در هر ماه کمی گران است ، اما ما از عملکرد واقعی آن در چین بسیار تحت تأثیر قرار می گیریم. ما معتقدیم اگر می خواهید یک VPN قابل اعتماد برای چین داشته باشید ، هزینه آن توجیه می شود. آنها همچنین 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند.

از ExpressVPN بازدید کنید

بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید.

2. ProtonVPN

آنچه آزمایش های ما در چین نشان داد

 • به طور کلی ، ProtonVPN در هر دو ISP که در چین آزمایش کرده ایم ، عملکرد خوبی داشته است.
 • متأسفانه ، فقط از 19 سایتی که در اولین ISP مورد آزمایش قرار گرفتیم می تواند به 18 مورد دسترسی پیدا کند (دسترسی به Pornhub قابل دسترسی نیست).
 • با این حال ، به 19 سایت در ISP دوم دسترسی پیدا کرد.
 • واتساپ ، تلگرام ، وایبر و اسکایپ در هر دو ISP قابل دسترسی بودند.

در Ultra Kings Limited با معیار بارگیری 3.9Mbps و بارگذاری 3.3Mbps ، بارگیری 3.7Mbps و بارگذاری 3.7Mbps را بدست آوردیم. (این افزایش سرعت بارگذاری یک تایپیو نیست. یک VPN گاهی اوقات سرعت را بهبود می بخشد! - بیشتر به دلیل پرتاب پهنای باند ISP)

تست سرعت protonvpn از چین در فوق العاده پادشاهان محدود است

در China Unicom با معیار بارگیری 5.14Mbps و بارگذاری 0.52Mbps ، بارگیری 4.69Mbps و بارگذاری 0.53Mbps را بدست آوردیم.

تست سرعت protonvpn از چین در unicom

ما می دانیم که پشتیبانی مشتری آنها نیز مناسب است. آنها کاملاً می دانند که VPN آنها ممکن است امروز و نه فردا در چین کار کند ، و این ارتباطات می تواند از منطقه چینی به دیگری متفاوت باشد. به همین ترتیب ، آنها یک تیم پشتیبانی در حالت آماده به کار دارند تا در حین کار ، بطور مداوم روی اقدامات متقابل کار کنند.

خلاصه ProtonVPN

ProtonVPN توسط شرکت سوئیسی Proton Technologies AG اداره می شود. آنها همچنین مغز خدمات محبوب ProtonMail هستند ، که به نظر می رسد بزرگترین شبکه ایمیل رمزگذاری شده در جهان است.

ProtonVPN که توسط طرفداران حفظ حریم خصوصی اداره می شود ، به طور واضح هیچ یک از اطلاعات مرور شخصی شما را وارد نمی کند. آنها همچنین در سوئیس واقع شده اند ، یک کشور دوستدار حریم خصوصی ، که حقوق حریم شخصی افراد را بسیار جدی می گیرد.

در مقایسه با ExpressVPN ، انتخاب برتر ما ، ProtonVPN دارای موارد زیر است:

 • پارک سرور بسیار کوچکتر (400 در بیش از 30 کشور)
 • همان رمزگذاری بسیار امن AES-256
 • سوئیچ kill
 • پشتیبانی Netflix
 • حداکثر 10 اتصال همزمان

ProtonVPN تعدادی برنامه با هزینه مقرون به صرفه دارد ، اما آنها تنها VPN در این لیست هستند که گزینه رایگان دارند. برنامه رایگان آنها:

 • سرعت متوسط
 • دسترسی به سه کشور
 • درپوش داده ای وجود ندارد
 • قابل استفاده در یک دستگاه است

در غیر این صورت ، ارزان ترین برنامه آنها فقط 4 دلار در هر ماه است که امکان دسترسی به همه کشورها را فراهم می کند و می توان از دو دستگاه استفاده کرد. با 30 روز ضمانت برگشت پول آنها می توانید بازپرداخت قابل توجهی دریافت کنید. با توجه به اینکه آنها گزینه ای رایگان و بدون اتصال به رشته را ارائه می دهند ، این موضوع هنوز هم بسیار چشمگیر است.

از ProtonVPN بازدید کنید

بررسی کامل ProtonVPN ما را بخوانید.

3. مولود

آنچه آزمایش های ما در چین نشان داد

 • مولود توانست 19 وب سایتی را که در هر دو ISP تست کردیم ، و همچنین Whatsapp ، Telegram ، Viber و Skype از حالت انسداد خارج کند..
 • ما می دانیم که پشتیبانی مشتری آنها بسیار ضعیف است.

در Ultra Kings Limited ، با سرعت بارگیری معیار 3.9 مگابیت در ثانیه و سرعت بارگذاری 3.3 مگابیت در ثانیه ، سرعت بارگیری کاملی از 3.9 مگابیت در ثانیه و سرعت بارگذاری 3.5 مگابیت در ثانیه کسب کردیم. (نمونه دیگری از یک VPN که در تست های سرعت بهتر از ISP عمل می کند.)

تست سرعت mullvad از فوق العاده پادشاهان چین محدود است

در China Unicom با معیار بارگیری 5.14Mbps و بارگذاری 0.52Mbps ، سرعت بارگیری 4.4Mbps و سرعت بارگذاری 0.46Mbps را بدست آوردیم.

تست سرعت مولود از چین unicom

خلاصه ملاوند

مولود یکی از VPN های مورد علاقه ما است زیرا یکی از معدود سرویس هایی است که برای استفاده از آن نیازی به آدرس ایمیل یا رمز عبور ندارد..

شما به سادگی یک شماره حساب در سایت آنها ایجاد می کنید و خوب است که بروید. گزینه های پرداخت که شامل توانایی پرداخت با cryptocurrency می شود ، بیشتر باعث حفظ حریم خصوصی آن می شود. تمرکز شدید مولود بر حفظ حریم خصوصی ، ترس های ما را از قرار گرفتن آنها در سوئد ، یکی از اعضای اتحاد 14 چشم ، نشان می دهد.

یک راه مالوند اطمینان می یابد که ساکنان چینی قادر به دسترسی به وب سایتهای مسدود شده از طریق ارسال بندر و انتخاب بندر هستند. به جز چند درگاه مسدود شده برای کنترل اسپم و سایر موارد امنیتی ، مولود را می توان تقریباً در هر پورت اجرا کرد. به علاوه ، از Shadowshocks بسیار پشتیبانی می کند ، پروکسی پروکسی منبع باز به طور خاص برای پرش از فایروال بزرگ ایجاد شده است.

سایر ویژگی های قابل توجه مولود:

 • 370+ سرور در بیش از 30 کشور جهان ارائه می دهد
 • اجازه می دهد تا پنج اتصال همزمان
 • سرورهای P2P را ارائه می دهد که از torrenting ناشناس پشتیبانی می کنند
 • سوئیچ kill را فراهم می کند
 • از رمزگذاری AES-256 استاندارد صنعتی استفاده می کند

بخشی از سادگی مولود این است که لازم نیست نگران برنامه های VPN باشید. به همه ویژگی ها می توان با همان نرخ مسطح 5 یورو در ماه دسترسی پیدا کرد. گرچه ارزان نیست ، گرانترین نیست. و مهمتر از همه ، لازم نیست نگران از بین رفتن ویژگی های اصلی باشید زیرا هیچ برنامه گران قیمت دیگری وجود ندارد. آنها همچنین برای کلیه روشهای پرداخت به غیر از وجه نقد ، ضمانت 30 روزه برگشت پول را ارائه می دهند.

به ملاوند مراجعه کنید

بررسی کامل مولود را بخوانید.

4. StrongVPN

در شماره 28 در رتبه بندی کلی خدمات VPN ، StrongVPN از محبوب بودن به دور است. با این حال ، باید اعتراف کنیم که ما کاملاً تحت تأثیر عملکرد این کشور در چین قرار گرفتیم.

فایروال بزرگ چین شهرت دارد که VPN های یکبار کارآمد را بی فایده کند. این توضیح می دهد که چرا بسیاری دیگر از VPN های نام تجاری دیگر قادر به کار در چین نیستند.

آنچه آزمایش های ما در چین نشان داد

 • StrongVPN در هر دو ISP ای که آزمایش کرده ایم ، بسیار خوب عمل کرده است.
 • StrongVPN همچنین به 19 وب سایتی که آزمایش کردیم دسترسی داشت.
 • واتساپ ، تلگرام ، وایبر و اسکایپ در هر دو ISP که آزمایش کردیم نیز کار کردند.

در Ultra Kings Limited با سرعت بارگیری معیار 3.9Mbps و سرعت بارگذاری معیار 3.3Mbps ، بارگیری 2.7Mbps و بارگذاری 2.8Mbps را بدست آوردیم.

تست سرعت strongvpn از فوق العاده پادشاهان چین محدود است

در China Unicom با سرعت بارگیری معیار 5.14Mbps و سرعت بارگذاری معیار 0.52Mbps ، سرعت بارگیری 4.76Mbps و سرعت بارگذاری 0.4Mbps را بدست آوردیم.

تست سرعت strongvpn از چین unicom

خلاصه StrongVPN

به خصوص برای ساکنان چینی ، StrongVPN Scramble را ارائه می دهد ، یک تکنیک پیشرفته انسداد که به عنوان یک لایه امنیتی بیشتر برای کاربران کار می کند و تشخیص سواحل دولتی برای ترافیک VPN را دشوار می کند..

علاوه بر این ، StrongVPN به جای آدرس IP معمولی IP که سایر فروشندگان VPN ارائه می دهند ، آدرس های IP پویا را اختصاص می دهد. این همچنین می تواند یک اشکال باشد زیرا در حالی که آنها سرورهای بسیار زیادی دارند ، حرفی برای گفتن ندارید که در آن از کدام سرور استفاده کنید. StrongVPN هر زمان که وصل شود ، سرورها را به کاربران اختصاص می دهد.

افزودن به لیست ویژگی های اصلی StrongVPN عبارتند از:

 • یک خط مشی معتبر بدون گزارش
 • رمزگذاری قوی AES-256
 • پشتیبانی Netflix
 • سرورهای P2P که امکان تورنت ناشناس را فراهم می کنند

این واقعیت که StrongVPN از پشتیبانی سریع و مفید مشتری نیز برخوردار است ، آن را به گزینه ای جذاب تبدیل می کند. به گفته این ، قرار گرفتن در ایالات متحده آمریکا یک ضرر در کتاب ما است.

StrongVPN با شروع با نرخ 5.83 دلار در هر ماه ، سرورهای قدرتمند 680+ را در 25 کشور جهان پخش می کند. این شماره سرور آنها را در جایی از وسط لیست کلی ما قرار می دهد (نه بیشترین ، بلکه کمترین). در حالی که ما معتقدیم که این کمی گران است ، شایان ذکر است که آنها 30 روز ضمانت برگشت پول دارند.

از StrongVPN بازدید کنید

بررسی کامل StrongVPN ما را بخوانید.

5- PrivateVPN

پایگاه خانگی سوئدی PrivateVPN آنها را محکم در حوزه قضایی 14 چشم قرار می دهد. این یک مشکل است ، با توجه به اینکه ما نیز خط مشی ورود به سیستم را زیر سوال برده ایم.

بنابراین این مسئله به هیچ وجه در بین گزینه های برتر ما وقتی مربوط به یک VPN خصوصی محور می شود نیست.

به گفته این ، وقتی صحبت از VPN در چین می شود ، گدایان نمی توانند انتخاب شوند.

آنچه آزمایش های ما در چین نشان داد

 • مشخص شد كه PrivateVPN يكي از بهترين VPN هاي ماست.
 • علاوه بر اینکه نسبتاً سریع است ، PrivateVPN همچنین موفق به مسدود کردن 19 سایت مورد نظر در هر دو سرویس دهنده اینترنت و همچنین Whatsapp ، Telegram ، Viber و Skype شد..

در Ultra Kings Limited ، در معیار بارگیری 3.9Mbps و بارگیری 3.3Mbps ، PrivateVPN سرعت بارگیری 4.1Mbps و سرعت بارگذاری 3.1Mbps را داشت که تقریباً یک سرعت عالی است..

تست سرعت privatevpn از فوق العاده پادشاهان چین محدود است

در China Unicom ، در محک بارگذاری 5.14Mbps و بارگذاری 0.52Mbps ، PrivateVPN سرعت بارگیری 3.81Mbps و سرعت بارگذاری 0.56Mbps را داشت. این هنوز هم در کتاب ما بسیار چشمگیر است!

تست سرعت privatevpn از چین unicom

خلاصه PrivateVPN

چیزی که PrivateVPN را به گزینه خوبی برای ساکنان چینی تبدیل می کند ، حالت خفا آن است. به طور خلاصه ، مخفیکاری VPN ، ترافیک VPN را به عنوان یک ترافیک منظم در تلاش برای فریب برنامه های سانسور و فایروال ها مبدل می کند. با استفاده از این ویژگی ، PrivateVPN قادر است از طریق فایروال بزرگ تونل VPN ایجاد کند و به کاربران امکان دسترسی به وب سایت های منتخب خود را می دهد.

PrivateVPN می بالد:

 • رمزگذاری قوی AES-256
 • در دسترس بودن سرورهای P2P که امکان تورنت ناشناس را فراهم می کنند
 • کاملاً با Netflix کار می کند
 • پشتیبانی شدید از مشتری

با این وجود ، در مقایسه با سایر گزینه های موجود ، می دانیم که PrivateVPN گران است. با شروع از 5.95 دلار در ماه ، آنها فقط در 60 کشور جهان به سرورهای محافظه کار 150++ دسترسی دارند. مطمئناً آنها می توانند خیلی بهتر عمل کنند ، اما هنوز هم گزینه ای مناسب برای دور زدن دیوار آتش چین است. اگر آنها را دوست ندارید ، می توانید از ضمانت 30 روزه برگشت پول آنها نیز استفاده کنید.

از PrivateVPN بازدید کنید

بررسی کامل PrivateVPN ما را بخوانید.

6. سپر Hotspot

ما به دلایلی که شامل نشت DNS ، خط مشی ورود به سیستم گمراه کننده و پشتیبانی تقریباً صفر از مشتری نیست ، طرفداران بزرگی از Hotspot Shield نداریم. کمکی نمی کند که Hotspot Shield در ایالات متحده واقع شود.

با این حال ، ما باید وقتی چین صحبت می کنیم این کار را به آنها بدهیم: Hotspot Shield کار می کند!

آنچه آزمایش های ما در چین نشان داد

 • تست ما از Hotspot Shield عملکرد قوی در داخل چین نشان داد. کاربران ، با این حال اکثر آنها به سمت "miss" چیزها تکیه می زنند ، از آنجا که بیشتر آنها را تکیه زده است ، گزارش می دهند..
 • Hotspot Shield توانست از بین 19 سایتی که در اولین ISP مورد آزمایش قرار گرفتیم ، 18 انسداد را بیابیم (TorProject.org غیرقابل دسترسی بود) و تمام 19 سایت در ISP دوم.
 • واتساپ ، تلگرام ، وایبر و اسکایپ هم در دسترس بودند.

در Ultra Kings Limited ، در معیار بارگیری 3.9Mbps و بارگیری 3.3Mbps ، Hotspot Shield سرعت بارگیری 3.4Mbps و سرعت بارگذاری 0.9Mbps داشت.

تست سرعت سپر hotspot از اولترا پادشاهان چین محدود است

در China Unicom ، در معیار بارگیری 5.14Mbps و بارگذاری 0.52Mbps ، Hotspot Shield سرعت بارگیری 3.77Mbps و سرعت بارگذاری 0.76Mbps داشت.

تست سرعت سپر hotspot از چین unicom

خلاصه Shield Hotspot Shield

Hotspot Shield از سال 2005 مشغول به کار بوده است (بسیار طولانی تر از سایر گزینه های دیگر در این لیست). آنها دارای 650 میلیون کاربر کاربر هستند.

Hotspot Shield دارای موارد زیر است:

 • رمزگذاری امن AES-256
 • پشتیبانی از سرورهای P2P
 • سازگاری Netflix

در حالی که آنها یک نسخه تبلیغاتی رایگان را پشتیبانی می کنند (که ما به دلایل خصوصی آن را احتیاط می کنیم) ، برنامه حق بیمه آنها با قیمت 3.49 دلار در ماه بسیار مناسب است. این برنامه پرداخت شده با سرورهای 70+ کشور ارائه می شود و حداکثر 5 دستگاه همزمان را پشتیبانی می کند. ما از پشتیبانی مشتری آنها تحت تأثیر قرار نمی گیریم ، اما یک ضمانت 45 روزه پس انداز پول اطمینان کافی برای امتحان کردن آنها است.

از Hotspot Shield دیدن کنید

بررسی کامل Hotspot Shield ما را بخوانید.

7. VPNSecure

سرانجام ، ما VPNSecure داریم ، یک VPN مستقر در استرالیا که در سال 2010 تاسیس شده است.

آنچه آزمایش های ما در چین نشان داد

 • با عملکرد مناسب ، VPNSecure تنها با هر ISP که ما آزمایش کرده ایم می تواند به 18 از 19 وب سایت دسترسی پیدا کند (SoundCloud در هر دو مورد غیرقابل دسترسی بود).
 • خوشبختانه واتساپ ، تلگرام ، وایبر و اسکایپ همه در دسترس بودند.
 • عملکرد سرعت آنها در کل خوب نبود.

در Ultra Kings Limited ، با معیار بارگیری 3.9Mbps و بارگیری 3.3Mbps ، سرعت بارگیری 2Mbps و سرعت بارگذاری 2.6Mbps را بدست آوردیم.

تست سرعت vpnsecure از فوق العاده پادشاهان چین محدود است

در China Unicom با معیار بارگیری 5.14Mbps و بارگذاری 0.52Mbps ، سرعت بارگیری 2.81Mbps و سرعت بارگذاری 0.61Mbps داشتیم.

تست سرعت vpnsecure از چین unicom

خلاصه VPNSecure

رمزگشایی خط مشی ورود به سیستم VPNSecure بسیار دشوار است. بنابراین ما نمی توانیم دقیقاً بگوییم که در کجا ایستاده اند که فعالیت مرور یا بارگیری شما را ثبت کنند.

آنها 80 سرور بسیار محدود را در 50 کشور جهان ارائه می دهند (کوچکترین در بین سایر گزینه های موجود در این لیست). و با قیمتی فوق العاده گران قیمت نیز کمتر: ارزانترین طرح آنها از 6/66 دلار در ماه شروع می شود!

درست مانند PrivateVPN ، آنچه VPNSecure را در چین کار می کند پروتکل مخفی VPN آن است. با این حال ، حالت مخفیکاری ، در حال حاضر فقط برای دسک تاپ کار می کند.

آنها می بالند:

 • سوئیچ kill
 • پشتیبانی از دستگاه های نامحدود
 • سرورهای P2P
 • هر دو رمزگذاری AES-256 و AES-128
 • پشتیبانی از Netflix
 • پشتیبانی چشمگیر مشتری

آنها فقط ضمانت هفت روزه پس انداز پول را ارائه می دهند ، در حالی که در مقایسه با گزینه های دیگر در این لیست ، طرف پایین است.

از VPNSecure بازدید کنید

بررسی کامل VPNSecure ما را بخوانید.

نتیجه

فایروال بزرگ چین می تواند غیرقابل پیش بینی باشد.

شبکه های VPN که به طور چشمگیری کار می کنند ناگهان مسدود می شوند ، خصوصاً در حوادث مهم سیاسی وقتی حزب کمونیست حاکم ، سرکوب مخالفان و کنترل دقیق دسترسی به اطلاعات را ضروری می داند..

در حالی که هیچ تضمینی وجود ندارد که VPN های فوق در چین همیشه کار کنند ، تست های دستی شخصی ما از داخل چین نشان می دهد که این هفت در زمان نوشتن این بررسی به خوبی کار می کنند.

برای سایر بررسی های VPN و اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار VPN و آنچه می توانند برای شما انجام دهند ، بهترین خدمات VPN را برای سال 2020 بررسی کنید..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me