بررسی VPN بافر

VPN بافر شد

وب سایت Buffered می گوید که VPN آنها "سریعترین و امن ترین" است.

این یک ادعای جسورانه است.

اما آیا Buffered از ادعای خود عقب مانده است?

من یک اشتراک حق بیمه (7.62 دلار در ماه را در زمان خرید) از Buffered.com گرفتم و برای یافتن اطلاعات ، برنامه Windows را بارگیری کردم.

در اینجا نتایج آمده است:

بررسی اجمالی VPN

RANK کلی: # 36 از 78 VPN
USABILITY: بسیار آسان ، 5/5
FILES FILES: برخی از ورود به سیستم 
مکان ها: 42 کشور ، 46 سرور
پشتیبانی: چت 24/7 ، پاسخ سریع
غلبه بر:  تورنت مجاز است
NETFLIX: بله 1/5
رمزگذاری / پروتکل: OpenVPN ، Blowfish 256 بیتی
هزینه: 4.12 دلار در ماه
وب سایت رسمی: www.buffered.com

جوانب مثبت VPN

1. قابلیت استفاده جامد

استفاده از برنامه ویندوز بافر بسیار آسان است. فقط کافی است آنرا آتش بزنید ، یکی از 37 سرور مختلف را در سرتاسر جهان انتخاب کنید و به طور خودکار متصل خواهید شد.

برنامه ویندوز بافر شد

پس از اتصال ، می توانید اندازه گیری سرعت و آدرس IP VPN خود را مشاهده کنید. همچنین می توانید کیفیت ارتباط خود را ارزیابی کرده و به Buffered در مورد چگونگی عملکرد آن بازخورد دهید.

تنظیمات برنامه بسیار اساسی است. می توانید بین TCP و UDP به جلو و عقب برگردید ، یک پورت دلخواه برای VPN انتخاب کنید ، و مواردی مانند شروع به کار را راه اندازی کنید و اینکه آیا VPN killswitch مجاز است یا خیر..

تنظیمات برنامه بافر

همچنین می توانید بافر بگویید که آیا شما مایل به اشتراک گذاری آماری در مورد خطاهای عملیاتی هستید یا خیر.

در اینجا سفارشی سازی کاملی وجود ندارد ، اما اگر شما یک کاربر پیشرفته VPN نیستید ، احتمالاً این مسئله مشکلی ایجاد نمی کند.

اما برنامه تلفن همراه کاملاً ساده نیست. باید برنامه OpenVPN را بارگیری کنید ، سپس به Buffered.com بروید و پرونده های پیکربندی را برای یک سرور خاص بارگیری کنید. اگر گزینه اتصال به چندین سرور را می خواهید ، می توانید چندین فایل پیکربندی را بارگیری کنید.

این یک دردسر زیاد نیست ، اما به راحتی برخی از VPN های دیگر موبایل که بررسی کرده ایم آسان نیست..

2. صلاحیت - جبل الطارق

Buffered خود را به عنوان "ساخته شده با [عشق] در جبل الطارق" ، (مشابه iVPN) ، اما دفتر مرکزی آنها واقعاً در مجارستان است.

جبل الطارق سرزمین برون مرزی انگلیس است که عده ای را نگران می کند. انگلیس بخشی از یک توافق بزرگ به اشتراک گذاری اطلاعات با ایالات متحده است ، و قوانین حفظ حریم خصوصی داده ها در هر دو کشور خیلی اطمینان بخش نیستند.

Buffered با صفحه ای درباره وضعیت حقوقی و صلاحیت جبل الطار ، این موضوع را مورد خطاب قرار می دهد ، و در آنجا به کاربران اطمینان می دهد که نیازی به اشتراک گذاری اطلاعات با دولت جبل الطارق نیستند..

با این حال ، من باید این نکته را خاطرنشان كنم كه آن سایت حریم خصوصی تحقیقاتی راجع به حاکمیت جبل الطارق ، که یک قلمرو برون مرزی انگلیس است ، انجام داد و خاطرنشان کرد که ممکن است تحت کنترل انگلیس بیشتر از آن باشد که در ابتدا به نظر می رسد..

برای پیچیده تر کردن شرایط ، داده های بافر در واقع در هلند ذخیره می شوند.

سلام در آنجا ، به طور فیزیکی تمام داده های کاربر در هلند ذخیره می شود ، و به طور قانونی جبل الطارق آن را محافظت می کند.

- Buffered VPN (BufferedVPN) 19 فوریه 2018

دقیقاً مشخص نیست "از نظر قانونی جبل الطارق آن را محافظت می کند". اما هلند بخشی از یک طرح تقسیم اطلاعات است که شامل ایالات متحده و انگلیس است. با وجود این ، این کشور دارای برخی قوانین محکم برای محافظت از حریم خصوصی است.

اگر کاملاً متعهد هستید که از VPN های مستقر در کشورهایی که اطلاعات مشترکی دارند ، اجتناب کنید ، ممکن است بخواهید از بافر جلوگیری کنید. اگر خیلی نگران آن نباشید ، احتمالاً پایگاه آنها از جبل الطارق / هلند دلیل نگرانی نیست.

هنوز هم ، قابل ذکر است.

3. بدون نشت DNS

برای اینکه مطمئن شوید Buffered امنیت قول داده شده را ارائه می دهد ، من تست نشت DNS با استفاده از ابزار آنلاین IVPN را اجرا کردم.

نتایج تست نشت DNS را بافر کرد

همانطور که مشاهده می کنید ، این ابزار هیچ نشانی از وجود هرگونه اطلاعات نشت DNS از بافر نشان نداد. این یک آزمایش مهم است که باید بگذرد ، زیرا یک نشت DNS می تواند اطلاعات بیشتری را از شما انتظار داشته باشد.

همچنین شایان ذکر است که هر یک از سرورهای Buffered دارای سرور DNS است که روی آن میزبان است ، بنابراین همیشه دسترسی سریع به DNS خواهید داشت.

4. رمزگذاری جامد 256 بیتی

وقتی صحبت از ویژگی های VPN می شود ، Buffered نسبتاً لخت است. VPN از رمزگذاری 256 بیتی Blowfish استفاده می کند که یک استاندارد درجه نظامی است. همچنین از پروتکل OpenVPN استفاده می کند ، که به طور گسترده ای بسیار امن شناخته شده است.

بنابراین از نقطه نظر امنیتی ، بافر جامد است. در اینجا هیچ چیزی نیست که به خصوص جالب توجه باشد (مانند رمزگذاری مضاعف NordVPN) ، اما هیچ نگرانی وجود ندارد.

5. خدمات 24/7 مشتری

وعده داده شده خدمات 24/7 مشتری ، و این یک امتیاز عالی در کتاب من است. علاوه بر چت زنده در وب سایت خود ، آنها سیستم ارسال بلیط را نیز دارند که همیشه مورد نظارت قرار می گیرد. آنها قول می دهند که در عرض چند دقیقه به شما برمی گردند.

وقتی درمورد جزئیات پروتکل VPN از طریق ایمیل پرسیدم ، حدود 10 دقیقه جواب دادم.

سریع است.

بافر در توییتر نیز بسیار فعال است ، اما از آنجا که چت زنده همیشه در دسترس است ، احتمالاً نیازی نیست که سؤالات پشتیبانی خود را در آنها صدای جیر جیر کنید.

6. پنج اتصال همزمان

اشتراک در Buffered به شما امکان می دهد تا پنج اتصال همزمان را اجرا کنید. این بسیار عالی است برای هرکسی که به دنبال محافظت از خانواده خود یا استفاده از چندین دستگاه به طور همزمان است.

همچنین می توانید Buffered را روی روتر خود نصب کنید تا همه چیز را در خانه خود از طریق VPN اجرا کنید. بافر با هر دو روتر DD-WRT و Tomato کار می کند.

بنابراین اگر این طرف از قیمت های بالاتر باشد ، در صورت برقراری اتصالات متعدد ، می توانید ارزش پول خود را نیز دریافت کنید.

7. Netflix- و Torrent-Friendly

هنگامی که من با Netflix را با هم آزمایش کردم ، سرور West Coast ایالات متحده توانست با موفقیت ارتباط برقرار کند. بنابراین اگر در جای دیگری مستقر هستید (یا فقط در حال مسافرت هستید) ، می توانید نمایش های مورد علاقه خود را از خانه تماشا کنید.

با این حال سرورهای موجود در سایر کشورها نتوانستند Netflix را باز کنند. اگر می خواهید چیزی را که در کاتالوگ Netflix ایالات متحده موجود نیست تماشا کنید ، باید روش دیگری پیدا کنید.

و Buffered کاملاً دوستانه است. آنها هیچ برنامه کاربردی برای به اشتراک گذاری فایل P2P را در شبکه خود محدود نمی کنند ، بنابراین می توانید به محتوای قلب خود بسنده کنید.

اگر می خواهید تورنت زیاد کنید ، می خواهید VPN را که کمی سریع تر است ، انتخاب کنید.

8. ساخته شده در Kill-switch

اگر به یک VPN متصل هستید و ارتباط شما قطع شده است ، ترافیک شما بلافاصله از طریق اتصال محافظت نشده شما خارج می شود - اما یک killswitch این مشکل را حل می کند. اگر اتصال VPN شما قطع شود ، تمام ترافیک اینترنت روی دستگاه شما متوقف می شود.

اگر چیزی را بارگیری یا پخش می کنید ، دردناک است ، اما این اطمینان را می دهد که بدون توجه به آنچه در ارتباط شما رخ می دهد ، محافظت می شوید. سوئیچ کشتار بافر به طور پیش فرض خاموش است ، اما توصیه می کنم فوراً آن را تنظیم کنید.

منفی VPN منفی

1. برخی از ورود به سیستم

بافر نمی توان خط مشی ورود به سیستم را فوق العاده آسان کرد ، اما اگر کمی حفاری انجام دهید ، پاسخ ها را در سایت آنها پیدا خواهید کرد.

این چیزی است که یکی از صفحات پرسش و پاسخ آنها می گوید:

خط مشی ورود به سیستم

نگاهی به سیاست حفظ حریم خصوصی آنها ، پاسخ کمی پیچیده تر نشان می دهد:

خط مشی ورود به سیستم VPN را بافر کردتصویر از: https://buffered.com/privpol

بافر خاطرنشان می کند که شما می توانید از طریق تنظیمات مشتری از جمع آوری داده ها خودداری کنید. تا آنجا که من می توانم بگویم ، شما فقط می توانید از گزارش خطا خودداری کنید. (و بند "که ممکن است شامل شود اما محدود نمی شود" کمی نگران کننده است.)

این ممکن است برخی از کاربران را نگران کند که Buffered اطلاعاتی را برای تبلیغات هدفمند جمع می کند. دامنه تبلیغات بسیار محدود است ، هر چند:

اگر شما مشتری موجود هستید ، ما (یا اشخاص ثالث از طرف ما) فقط با وسایل الکترونیکی (نامه الکترونیکی یا چت الکترونیکی) با اطلاعاتی در مورد کالاها و خدمات مشابه مواردی که موضوع فروش قبلی یا مذاکره قبلی بوده اند با شما تماس خواهیم گرفت. از فروش به شما ممکن است هر زمان که بخواهید با اطلاع رسانی به ما ، از دریافت چنین اطلاعاتی خودداری کنید.

بنابراین خط مشی ورود به سیستم بافر بسیار مناسب است.

اما این احتمال وجود دارد که برخی از اطلاعات شما به اشخاص ثالث ارائه شود ، که ممکن است برخی افراد را خاموش کند.

2. سرعت دانلود به اندازه کافی سریع نیست ...

البته سرعت عامل اصلی است که بسیاری از افراد هنگام نوشتن VPN به آن علاقه مند هستند. بافر گفت سریعترین VPN است. اجازه دهید ببینیم که آنها درست است.

اگرچه Buffered دارای رمزگذاری بسیار ایمن AES-256 است ، اما خودم کاملاً تحت تأثیر سرعت سرورهای آنها قرار گرفتم (به ویژه هنگامی که برچسب قیمت را در نظر می گیرید).

به یاد دارید که آنها ادعا می کردند چیست؟ "سریعترین و امن ترین VPN". متاسفانه ، درست نیست.

تست سرعت VPN بافر

سرور ایالات متحده (نیویورک)

 • پینگ: 168ms
 • بارگیری: 51.49 Mbps
 • بارگذاری: 35.38 Mbps

سرور اتحادیه اروپا (آمستردام)

 • پینگ: 40ms
 • بارگیری: 46.78 Mbps
 • بارگذاری: 46.65 Mbps

آسیا سرور (هنگ کنگ)

 • پینگ: 224ms
 • بارگیری: 36.46 Mbps
 • بارگذاری: 16.30 Mbps

سرور UK (لندن)

 • پینگ: 45ms
 • بارگیری: 56.63 Mbps
 • بارگذاری: 39.19 Mbps

 مثل همیشه ، تست های سرعت را با یک دانه نمک انجام دهید زیرا آنها به بسیاری از متغیرهای مختلف متکی هستند ، از جمله: اتصال به شبکه ، مکان شما ، رایانه و غیره. با این حال ، از آنجایی که ما تاکنون 70+ سرویس VPN را آزمایش کرده ایم ، به طور متوسط ​​در دسترس داریم که می توانیم آن را مقایسه کنیم.

حالا اشتباه نکن.

بافر به دور از VPN "کند" است. در حقیقت ، از میان 70+ VPN که در این سایت مورد بررسی قرار گرفته اند ، نهمین سرعتی هستند.

اما مشکل اینجاست ...

از بین 8 VPN که سرعت بارگیری سریع تری دارند ، تنها یکی از آنها گرانتر است. در حقیقت ، چندین مورد از این VPN ها دارای سرعتهایی هستند که 40٪ سریعتر از بافر کمتر از 4 دلار در ماه هستند.

با این وجود ، Buffered چندین ویژگی و پاداش کاملاً چشمگیر را ارائه می دهد تا بتواند سرعت کمبود برنامه و برنامه های گران قیمت آنها را جبران کند..

قیمت گذاری ، برنامه ها & حقایق

قیمت گذاری VPN را بافر کرد

Buffered سه طرح مختلف ارائه می دهد:

 • 12.99 دلار به مدت یک ماه
 • 79.00 دلار به مدت 12 ماه (6.59 دلار در هر ماه)
 • 99.00 دلار به مدت دو سال (4.12 دلار در هر ماه)

در حالی که 4.12 دلار در هر ماه بسیار منطقی است ، Buffered هرگز قصد ندارد آن را به لیستی از ارزانترین VPN ها تبدیل کند..

این به مراتب گرانتر از VPN های پیشنهادی من مانند Surfshark (1.99 دلار در ماه در هنگام بررسی) و NordVPN (3.49 دلار در ماه در هر زمان بررسی) است.

اگر شخصی با استفاده از لینک ارجاع شما برای خدمات برتر ثبت نام کند ، شما هر دو 30 روز خدمات رایگان دریافت می کنید. در صورتی که بتوانید تعداد زیادی از افراد را برای ثبت نام در آورید ، می تواند اضافه کند. Buffered همچنین 30 روز ضمانت برگشت پول را در تمام برنامه های خود ارائه می دهد.

 • بدون ورود به سیستم: برخی از ورود به سیستم.
 • سهولت نرم افزار VPN: استفاده از آن بسیار ساده و آسان است.
 • هزینه های پنهان & بندها: بازپرداخت فقط درصورتی که بیش از 100 جلسه (یا 10 ساعت جلسه) یا پهنای باند 10 گیگابایتی نداشته باشید ، انجام می شود.
 • upsells: بدون افزایش قیمت.
 • دسترسی فوری بعد از پرداخت: آره.
 • نشت DNS: هیچ یک.
 • صلاحیت قضایی: جبل الطارق.
 • پروتکل ها: OpenVPN ، IPSec ، PPTP & L2TP.
 • کلید کشتار: فقط OpenVPN.
 • پارک سرور: 37 سرور در سراسر جهان.

آیا من Buffered را توصیه می کنم؟?

در کل ، Buffered یک انتخاب مناسب برای یک VPN است.

این فناوری از فناوری امنیتی استاندارد صنعتی استفاده می کند ، دارای یک سیاست عدم ورود به سیستم و پشتیبانی از مشتری بسیار خوبی است.

و خیلی موارد منفی نیست؛ وضعیت حقوقی گیج کننده آنها ممکن است برخی افراد را از کار بیندازد ، استفاده از خدمات تلفن همراه کمی بیشتر از سایر VPN ها سرسخت است ، و احتمالاً سرعت برای torrenting جدی کافی نیست. واقعاً خیلی بد نیستند.

در پایان ، ما توصیه می کنیم VPN دیگری را از بالای لیست برتر بررسی VPN ما انتخاب کنید.

اگر دلیل خاصی برای مایل به استفاده از Buffered داشته باشید ، من نمی گویم که این انتخاب بدی است.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me