بررسی TunnelBear

TunnelBear

TunnelBear خدمات VPN رایگان و پولی را به کاربران خود ارائه می دهد. با این حال ، نسخه رایگان فقط به پهنای باند 500 مگابایت در ماه محدود شده است.

نکته خوب ، نرم افزار VPN آنها از پروتکل استاندارد (قوی) OpenVPN و همچنین رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند..

متأسفانه سرعت اتصال VPN آنها در مقایسه با سایر VPN هایی مانند ExpressVPN یا NordVPN کمی آهسته است..

ولی…

آیا هنوز مقایسه خوبی با سایر VPN های موجود در آنجا وجود دارد?

بیایید در این بررسی TunnelBear بیابیم.

اطلاعات عمومی در مورد TunnelBear

RANK کلی: 30 از 78 VPN
USABILITY: 4/5
FILES FILES: بدون ورود به سیستم
مکان ها: 22 کشور
پشتیبانی: سیستم بلیط
غلبه بر: مجاز
NETFLIX: کار نمیکند
رمزگذاری / پروتکل: AES / OpenVPN ، IPSec 256 بیتی & IKEv2
صلاحیت قضایی: کانادا
هزینه: 5.00 دلار در ماه
وب سایت رسمی: www.TunnelBear.com

TunnelBear ارائه دهنده VPN های رایگان و پولی است.

حدود سال 2011 است که توسط رایان دوچوک (خرس شرکت) و دانیل کالدور (خرس کوانتومی) تأسیس شد..

بین این دو ، آنها تجربه کار در مایکروسافت ، گلدمن ساکس ، RIM و یک راه اندازی امنیت موبایل را دارند. بنابراین آنها مطمئناً وقت خود را در دنیای فناوری انجام داده اند.

این شرکت در تورنتو مستقر است ، اگرچه سرورهای VPN 350+ آنها در 22 کشور دیگر در جهان گسترش یافته است ، از جمله سرورهای آمریکای شمالی و جنوبی ، اروپا ، آسیا و استرالیا..

جوانب TunnelBear

1. بدون ورود به سیستم

برای شروع ، TunnelBear یک خط مشی بدون ورود به سیستم دارد. سیاست حفظ حریم خصوصی آنها در این مورد کاملاً واضح است:

TunnelBear صریح داده های زیر را جمع آوری ، ذخیره یا وارد نمی کند:

 • آدرس های IP که به وب سایت ما مراجعه می کنند
 • آدرسهای IP هنگام اتصال سرویس
 • نمایش داده شد DNS هنگام اتصال
 • هر گونه اطلاعاتی در مورد برنامه ها ، سرویس ها یا وب سایت هایی که کاربران ما هنگام استفاده از سرویس ما از آنها استفاده می کنند

خط مشی رازداری TunnelBear

تصویر از: https://www.tunnelbear.com/privacy-policy

این خبر بسیار خوبی برای کاربران آگاه در مورد حریم خصوصی است. این بدان معناست که آنها هیچ یک از داده های شما را نمی فروشند و وقتی اجرای قانون به ضرب و شتم می رود ، چیز جالبی برای ارائه آنها ندارند.

آنها اطلاعات شخصی را که جمع آوری کرده اند ، مطابق قانون کانادا (مانند WindScribe) تحویل می دهند. (کانادا صلاحیت خوبی برای ارائه دهنده VPN نیست.)

خط مشی رازداری مواردی مانند نام ، آدرس ایمیل ، نسخه سیستم عامل ، میزان داده استفاده شده و چهار رقم آخر شماره کارت اعتباری شما را تشریح می کند..

آنها شماره کارت اعتباری کامل شما را ذخیره نمی کنند ، اگرچه می توانند از طریق شرکای پرداخت سازگار با PCI به آن دسترسی پیدا کنند.

2. هیچ نشتی تشخیص داده نشده است

رابط کاربر پسند و رمزگذاری مناسب سنگ ، این VPN بدون نشت را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند.

TunnelBear بصورت پیش فرض از OpenVPN استفاده می کند ، با پیشرفته ترین استاندارد رمزگذاری ناشدنی در بازار AES-256 جفت می شود..

Tunnelbear بارها و بارها اظهار می دارد که فعالیت مرور شما "توسط یک خرس محافظت می شود" ، با استفاده از یک خرس کارتونی عجیب و غریب برای نشان دادن این نکته بارها و بارها.

خوشبختانه ، TunnelBear تمام مراحل آزمایش ما را در اختیار داشت.

آن را برای خودتان بررسی کنید:

نتایج تشخیص TunnelBear WebRTC

نرم افزار نصب آن نیز استقبال کرده و نتایج پاک کننده ای را ارائه می دهد.

نتیجه اسکن تونل بور ویروستوتال

3. برنامه رایگان & روی چندین دستگاه کار می کند

این در 500mb (فقط) بسته شده است.

حتی اگر برنامه رایگان TunnelBear بسیار اندک باشد ، به شما امکان می دهد برنامه را بررسی کنید و چند تست سرعت را به تنهایی انجام دهید.

آنها برنامه های ساده ای را برای Windows ، Mac ، Android و iOS ارائه می دهند. افزونه مرورگر برای Chrome و Opera و افزونه مسدود کننده ردیاب نیز وجود دارد که همه خدمات آنها را تعارف می کند (یا می تواند به تنهایی مورد استفاده قرار گیرد).

4- بسیار ایمن و ایمن

البته ، هر چقدر VPN ارزان باشد ، باید بدانید که از آن ایمن است.

Tunnelbear از پروتکل OpenVPN استاندارد صنعتی در دستگاههای Windows ، Mac و Android استفاده می کند.

OpenVPN به طور پیش فرض گزینه پیشنهادی است.

نسخه های اخیر iOS IPSec / IKEv2 را دریافت می کنند ، و نسخه های قدیمی تر IPSec را دریافت می کنند (توصیه نمی شود).

نمودار رمزگذاری TunnelBear برای هر نوع دستگاه

روی هم رفته ، این رمزگذاری است که انتظار دارید.

OpenVPN و IPSec / IKEv2 از 255 بیتی محافظت در برابر AES پشتیبانی می کنند ، در حالی که پروتکل IPSec رمزگذاری AES 128 بیتی قابل احترام را ارائه می دهد. دولت ایالات متحده از رمزگذاری 256 بیتی AES برای محافظت از داده ها استفاده می کند ، بنابراین می توانید اعتماد کنید که این یک پروتکل محکم است.

این سرویس همچنین تأیید هویت داده های قوی و تبادل کلید Diffie-Hellman را تضمین می کند تا به اتصال به سرور TunnelBear بپردازید و یک فرد ناعادلانه و ناخوشایند از یک فرد نیست..

یکی از خدمات جالب ارائه دهنده TunnelBear ، VigilantBear نام دارد - این ویژگی هنگام اتصال و قطع اتصال از شما محافظت می کند. اگر WiFi شما افت کند یا بین نقاط دسترسی جابجا شوید ، احتمال اینکه برخی از داده های شما از طریق اتصال نا امن خارج شوند ، وجود دارد. VigilantBear مانع از وقوع آن می شود (به عنوان یک سوئیچ kill).

در ژانویه سال 2017 ، هاکنرون یک شیرجه عمیق را وارد کد TunnelBear کرد تا ببیند چه چیزی می توانند پیدا کنند. اگر دوست دارید می توانید کل شکست را بخوانید ، اما کاملاً فنی می شود. به طور خلاصه ، آنها هیچگونه آسیب پذیری و شگفتی قابل ملاحظه ای پیدا نکردند. آنها حتی تحت تأثیر این واقعیت قرار گرفتند که TunnelBear شامل عملکردی برای شناسایی هر دو نشت DNS و IPv6 است ، که برای محافظت از حریم خصوصی شما بسیار عالی است.

TunnelBear تا به حال هیچ گونه نشت بزرگی و یا مدرکی در مورد رمزگذاری آنها نداشته است. همه علائم به این واقعیت اشاره دارند که استفاده از TunnelBear بسیار بی خطر است.

نکته قابل ذکر این است که روش تبادل کلید Diffie-Hellman ممکن است نقص هایی داشته باشد. در حالی که دسک تاپ ، اندروید و iOS 9+ VPN از 2،048 بیتی گروه DH استفاده می کنند که به عنوان ایمن در نظر گرفته می شوند ، نسخه های قدیمی تر iOS از یک گروه DH 1.024 بیتی استفاده می کنند. و این ممکن است که برخی از مهاجمان قدرتمند در سطح کشور بتوانند این مبادله کلیدی را به خطر بیاندازند.

5. ویژگی های خوب

TunnelBear با برخی از ویژگیهای عالی مانند:

 • IP ناشناس
 • Kill-Switch (VigilantBear)
 • 5 اتصال همزمان

برخی از وب سایت ها در حال جلوگیری از ترافیکی هستند که به نظر می رسد از یک VPN آمده است. این آزار دهنده و نبرد مداوم بین ارائه دهندگان VPN و آن وب سایت ها برای به دست آوردن این مزیت است.

به عنوان مثال ، فهمیدم که ویژگی GhostBear TunnelBear تمام تلاش خود را برای پنهان کردن واقعیت استفاده از VPN انجام می دهد. این برخی از مشاغل و دولت ها را فریب می دهد ، اما نه همه.

قبل از استفاده از GhostBear ، ایده خوبی است که ببینید آیا می توانید از طریق اتصال استاندارد TunnelBear به سایت مورد نظر خود وصل شوید یا نه. اگر نمی توانید ، ارزش آن را دارد که GhostBear را امتحان کنید. پنهان کردن این واقعیت که شما از VPN استفاده می کنید ، ارتباط شما را کمی آهسته می کند ، بنابراین توصیه نمی کنم همیشه آن را ترک کنید.

6. استفاده آسان

ماموریت TunnelBear این است که استفاده از VPN را برای همه آسان کنید.

و به نظر من ، آنها مطمئناً این کار را کرده اند. برنامه بسیار ساده و آسان برای استفاده است. این ممکن است تمام تنظیمات پیشرفته مورد نظر خود را از یک VPN رده بالا ارائه ندهد ، اما اگر تازه با مرور رمزگذاری شده شروع می کنید ، روند کار را بسیار ساده تر می کند.

نقشه TunnelBear مکان شما و تونل مورد استفاده را نشان می دهد

به طور پیش فرض ، فقط آنچه را که باید مشاهده کنید به شما نشان می دهد: جایی که هستید ، تونلی که استفاده می کنید ، و به نظر می رسد از کجا مرور می کنید.

تنظیمات دیگری نیز وجود دارد که می توانید آنها را پیدا کنید ، اما اگر نمی خواهید درون آنها حفر شوید ، می توانید فقط از رابط کاربری ساده و تمیز لذت ببرید.

پسوند مرورگر یکسان است؛ فقط آنها را روشن کنید و آنها را تنها بگذارید. خیلی ساده تر از این نمی شود.

7. مستقل برای امنیت حسابرسی شده است

طی چند سال گذشته مطبوعات بد زیادی برای برخی از VPN وجود داشته است.

پهنای باند فروش ، ورود به سیستم داده ، امنیت بیش از حد ... همه این اطمینان را در VPN ها از بین می برد. به همین دلیل است که TunnelBear دارای یک سازمان مستقل VPN خود را برای امنیت حسابرسی می کند.

این یک مورد نسبتاً نادر در صنعت است و تحقیر زیادی را برای TunnelBear به دست می دهد تا به آن شلیک کند. آنها نتایج ممیزی را منتشر کردند و شما می توانید آنها را بصورت آنلاین بخوانید.

TunnelBear ادعا می کند که این اولین و تنها سرویس VPN در جهان است که این مورد را ارائه می دهد ، و قطعاً تنها سرویس من تا کنون با آن روبرو شده ام. البته لازم به ذکر است که آخرین دوره حسابرسی در ماه ژوئیه سال 2017 بود و این شرکت هنوز آن را دوباره به روز نکرده است.

8. اجازه می دهد تا تورنت و TOR

TunnelBear قبلاً خدماتی بود که اجازه تورنت نمی داد. به نظر می رسد اخیراً این همه تغییر کرده است.

در حالی که اطلاعات زیادی در مورد سرویس های تورنت در وب سایت رسمی آنها وجود ندارد ، من یک نماینده TunnelBear را از طریق بخش خدمات مشتری آنها پایین آمدم..

آنها تأیید كردند كه خدمات آنها هم به torrenting و هم از استفاده از شبکه TOR اجازه می دهد. این یک تغییر بزرگ از زمانی است که ما ابتدا TunnelBear را مرور کردیم. در آن زمان ، موضع آنها در مورد اشتراک فایل P2P سخت نبود. ما خوشحالیم که آنها را در حال حاضر به ما ملحق كرده و یكی از خدمات اصلی را كه مردم می خواهند از VPN برای آن استفاده كنند ، در آغوش گرفتند..

TOR مخفف The Onion Router است و یک مرورگر وب خصوصی و رمزگذاری شده است. بسیاری از کاربران دوست دارند از یک VPN در رابطه با TOR استفاده کنند تا ناشناسی خود را به حداکثر برساند. برخی از VPN ها اجازه استفاده از این سرویس را ندارند. Tunnelbear به شما امکان می دهد از TOR استفاده کنید اما نماینده ای که با آن صحبت کردم به من هشدار داد که می توانم ضمن استفاده از آن سرعت های شدیدی را کاهش دهم.

9. پشتیبانی از مشتری پاسخگو و دقیق

سرویس دیگری که اولین بار از آن عاشق آن نبودیم ، سیستم پشتیبانی از مشتری مبتنی بر تیک تونل بود.

متأسفانه ، TunnelBear هنوز هیچ گپ زنده ای ارائه نمی دهد. بنابراین چگونگی ارزیابی سیستم های بلیط به شرح زیر است:

 1. چقدر وقت خواهند برد تا به من بازگردند?
 2. آیا آنها به صورت کامل و کامل به سؤال من پاسخ خواهند داد?

من از هر دو عامل بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم. تعهد جدید TunnelBear در رده های پشتیبانی از مشتری به عنوان یکی از مورد علاقه های من در بین همه سیستم های پشتیبانی از تیک زده شده است که ما آزمایش کرده ایم.

فرم پشتیبانی مشتری TunnelBear

اول از همه به آن خرس کارتونی شایان ستایش با هدست کوچک نگاه کنید! من "پنجه" خواهم کرد تا قدردانی کنید.

از این کار لذت می برید؟ خوب ، دست و پنجه نرم کنید ، زیرا بخش خدمات مشتری آنها پر از آنهاست.

پاسخ پشتیبانی مشتری TunnelBear

من در مورد تورنت و اشتراک فایل و همچنین TOR و Netflix سؤال کردم.

قبل از اینکه به پاسخ واقعی (و همه نکات جالب در داخل) شیرجه بزنم ، می خواهم در مورد زمان لازم برای دریافت آن صحبت کنم.

آنها یک بازه کلی 48 ساعت به شما می دهند. آهی کشیدم و آماده تنفر از این بخش شدم. ظرف دو ساعت جواب دادم.

این سریع رعد و برق برای بلیط ها است!

اکنون ، برای پاسخ خود.

کاملاً کامل است ، شخصیتی دارد و پیوندهایی برای کمک به من دارد. من نمی توانم چیزی بیشتر از بخش خدمات مشتری بخواهم ... (علاوه بر گفتگوی زنده).

اما مراحل خرس کودک ...

به شما گفته نمی شود که یک روز لعنتی داشته باشید و لبخند نزنید.

TunnelBear Cons

1. مشکلات سرعت (آهسته)

همه چیز با TunnelBear خیلی خوب پیش می رفت تا این که زمان تست سرعت سرور آنها بود.

برخی از کاربران سرعت بارگیری خوب را گزارش داده اند. اما در تست ما ، هنگام استفاده از سرورهای اتحادیه اروپا ، اتصال 100 مگابیت بر ثانیه من به 52.26 Mbps رسید.

این یک افت شدید است.

در اینجا برخی از نتایجی که با اتصال 100mb به دست آوردم آورده شده است:

سرعت بارگیری TunnelBearسرعت بارگیری TunnelBear (سرورهای اتحادیه اروپا به اتحادیه اروپا)

سرور ایالات متحده (نیویورک)

 • پینگ: 120ms
 • بارگیری: 33.38 Mbps
 • بارگذاری: 15.04 Mbps

سرور EU (آمستردام)

 • پینگ: 39ms
 • بارگیری: 52.26 Mbps
 • بارگذاری: 27.20 Mbps

آسیا سرور (هنگ کنگ)

 • پینگ: 345ms
 • بارگیری: 7.54 Mbps
 • بارگذاری: 2.63 Mbps

سرور UK (لندن)

 • پینگ: 44ms
 • بارگیری: 50.10 Mbps
 • بارگذاری: 48.36 Mbps

همیشه باید انتظار داشته باشید که سرعت خود را از دست دهید. با این حال ، این یک افت قابل توجه است که بر تجربه مرور شما تأثیر می گذارد.

آنها بدترین چیزی نیستند که ما دیده ایم. اما به طور کلی ، آنها در برابر VPN های قابل اطمینان تری که ما بررسی کرده ایم ، مانند NordVPN و ExpressVPN قرار دارند.

2. بدون Netflix

متأسفانه ، Netflix همیشه در مسدود کردن VPN ها بهتر می شود.

آنها با موفقیت بسیاری از ارائه دهندگان VPN بزرگتر (از جمله PIA) را با سرورهای بیشتر در نقاط مختلف جهان مسدود کرده اند.

پشتیبانی TunnelBear به من گفت که بسیاری از کاربران در رفع انسداد Netflix موفقیت داشته اند.

اما متأسفانه هیچ یک از سرورهای مورد آزمایش ما درست کار نکردند.

اگر برای رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی Netflix به یک VPN احتیاج دارید ، در اینجا لیستی از 100٪ برتر VPN های کار شده برای Netflix وجود دارد..

3. بدون نصب روتر

TunnelBear از نصب نرم افزار VPN خود به طور مستقیم بر روی روتر شما پشتیبانی نمی کند. اگر به هر حال قصد انجام این کار را نداشتید ، کار بزرگی نیست. اما اگر برای افزایش محافظت و سهولت در استفاده از VPN به این روش فکر می کنید ، باید ارائه دهنده دیگری پیدا کنید.

قیمت گذاری TunnelBear ، برنامه ها, & حقایق

قیمت و برنامه های Tunnelbear به اندازه برنامه آنها ساده است:

قیمت گذاری TunnelBear

همیشه خوب است که یک گزینه رایگان را مشاهده کنید ، زیرا می توانید از آن برای آزمایش برنامه و خدمات استفاده کنید. پهنای باند شما می توانید استفاده کنید فقط 500 مگابایت در هر ماه است.

اولین طرح پرداختی ، غول پیکر ، 9/99 دلار در ماه برای داده های نامحدود اجرا می کند.

بزرگترین برنامه ، گریزلی ، یک برنامه سالانه است. بنابراین برای 12 ماه سرویس VPN نامحدود 59.99 دلار پیش پرداخت خواهید پرداخت.

در هر طرحی که خریداری می کنید می توانید حداکثر از پنج دستگاه محافظت شده استفاده کنید. بنابراین اگر به دنبال VPN هستید که تمام خانواده شما را تحت پوشش خود قرار دهد ، TunnelBear شرط خوبی است.

در کل ، این یکی بسیار ارزان است. با این حال ، معدودی مانند معامله ای که از NordVPN داریم ، توانسته است از آن پیشی بگیرد.

شگفت آور ، TunnelBear نیز هیچ بازپرداخت ارائه نمی دهد. بنابراین هیچ تضمینی برای بازگشت پول در اینجا وجود ندارد. درعوض ، آنها به شما اجازه می دهند از نسخه رایگان آنها استفاده کنید. شما بهتر است قبل از بروزرسانی مطمئن باشید.

 • بدون ورود به سیستم: بله.
 • سهولت نرم افزار VPN: برنامه آنها کاملاً ساده و سر راست است.
 • هزینه های پنهان & بند: بدون بازپرداخت.
 • Upsells: بدون upsells.
 • دسترسی فوری بعد از پرداخت: بله.
 • نشت DNS: هیچ کدام.
 • صلاحیت صلاحیت: کانادا
 • پروتکل های تنظیم: OpenVPN ، IPSec و IKEv2
 • قاتل سوئیچ: بله.

در مورد گزینه های پرداخت ، TunnelBear به شما امکان می دهد از طریق کارتهای اعتباری اصلی مانند ویزا ، مستر کارت و American Express پرداخت کنید. آنها همچنین پی پال را می پذیرند & بیت کوین ، یک شکل دیجیتالی از رمزنگاری است که 100٪ غیرقابل اثبات است.

آنها همچنین ادعا می کنند کوزه های عسل را می پذیرند ... اما ما کاملاً مطمئن هستیم که این یک شوخی است. من فکر می کنم…

آیا ما TunnelBear VPN را پیشنهاد می کنیم؟?

بنابراین TunnelBear ارزش استفاده دارد?

این بستگی به چیزی دارد که شما به VPN احتیاج دارید.

اگر شما فقط می خواهید چیزی را برای محافظت از حریم خصوصی خود داشته باشید ، در حالی که مرور می کنید بدون اینکه گزینه خود را با گزینه ها و رابط های پیچیده جستجو کنید ، انتخاب عالی است.

ممکن است کمی از طرف سرعت رنج بکشید ، اما هیچ مشکلی در مورد استفاده از آن آسان نیست و امنیت کاملی را ارائه می دهد.

اما اگر به بیش از آن احتیاج دارید ، احتمالاً می خواهید VPN دیگری را انتخاب کنید.

من از بهبود خدمات مشتری و توانایی جدید تورنت تحت تأثیر قرار گرفتم. آنها بسیاری از شکایات اصلی ما را گرفتند و آنها را اصلاح کردند.

اما سرعت خالی بودن آنها بدان معنی است که من نمی توانم این را به عنوان همه برای همه توصیه کنم.

بنابراین ، اگر به دنبال چیزهای بیشتری هستید ، پیش بروید و در عوض NordVPN (3.49 دلار در ماه) خریداری کنید.

یکی از VPN های برتر دیگر را در اینجا ببینید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me