بررسی TorGuard

علی رغم نام ، TorGuard هیچ ارتباطی با TOR یا هر سرویس پروکسی دیگری که افراد برای دسترسی به وب عمیق استفاده می کنند ندارد.


TorGuard VPN اساساً برای تورنت ساخته شده بود ، اما اکنون به سرویس جهانی بزرگتر VPN تبدیل شده است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

اکنون که این کار را از دسترس خارج کردیم ، می توانم درباره اینکه آیا این یک VPN خوب است یا خیر ، صحبت کنم.

آیا TorGuard ارزش استفاده دارد؟ بیایید دریابیم ...

بررسی اجمالی TorGuard VPN

RANK کلی: شماره 15 از 78 VPN
USABILITY: 3/5
FILES FILES: هیچ خط مشی ورود به سیستم
مکان ها: 55 کشور ، 3000+ سرور
پشتیبانی: پشتیبانی 24/7. گپ زنده ، بلیط و مرکز تماس
غلبه بر:  تورنت مجاز است
NETFLIX: بله 1/5
رمزگذاری / پروتکل: AES 256 بیتی ، OpenVPN و موارد دیگر
هزینه: 4.17 دلار در ماه
وب سایت رسمی: www.torguard.net

صفحه اصلی TorGuard

جوانب TorGuard +

1. بسته بندی شده با ویژگی های ضروری و مهم

TorGuard دارای بسیاری از ویژگی ها و قدرت های مهم ، مانند:

 • IP ناشناس
 • تورنت مجاز است
 • 5 اتصال همزمان
 • پروتکل های OpenVPN / PPTP / L2TP / IPsec / SSTP / iKEV2
 • 3000+ سرور
 • 55 کشور (آخرین تأیید در تاریخ 16 مارس 2019)

البته ، تمام ویژگی های مناسب در جهان در صورت عدم امنیت VPN شما به شما کمک نمی کنند. خوشبختانه ، TorGuard از برخی از بهترین فن آوری های مدرن برای ایمن نگه داشتن اطلاعات شما استفاده می کند.

اول ، از طیف گسترده ای از پروتکل های VPN پشتیبانی می کند: OpenVPN ، PPTP ، L2TP / IPSec ، SSTP و iKEV2. بنابراین اگر شما نیاز به تغییر به پروتکل دیگری دارید یا فقط ترجیح می دهید از استاندارد OpenVPN استفاده نکنید ، گزینه های زیادی دارید. (البته من معمولاً OpenVPN را توصیه می کنید اگر بتوانید از آن استفاده کنید.)

همچنین می توانید از رمزگذاری AES-256 استفاده کنید ، که استاندارد صنعت برای محافظت قوی است. در صورت تمایل گزینه های دیگری نیز وجود دارد ، اما استفاده از رمزگذاری 256 بیتی بهترین شرط شما برای ایمن ماندن است.

سرورهای DNS امن TorGuard و محافظت داخلی در برابر DNS و IPv6 داخلی سطح امنیتی دیگری را اضافه می کند. در حالی که برخی از VPN ها به شما می گویند IPv6 را خاموش کنید ، TorGuard گزینه ای داخلی برای جلوگیری از نشت دارد ، بدون هیچ مشکلی در مورد چگونگی حفاری در تنظیمات رایانه خود برای ایجاد ترفندها ، صرفه جویی می کند. این چیزی است که من واقعاً دوست دارم ببینم.

شما همچنین می توانید وقتی TorGuard در حال اجرا نیست ، اتصال اینترنتی خود را به طور کامل خاموش کنید تا اطمینان حاصل شود که همیشه در هنگام حضور در اینترنت محافظت می شوید. فراموش نکنید که VPN خود را روشن کنید!

و در آخر ، می توانید TorGuard را روشن کنید Windows، Mac، iOS، Android، Linux، Ubuntu، Chrome، Firefox, و هر دو روتر DD-WRT و Tomato. مهم نیست که ترافیک شما از کجا شروع شود ، می توانید با استفاده از TorGuard از آن محافظت کنید.

2. عملکرد سرعت جامد

در تست های ما با اتصال 100 مگابیت بر ثانیه ، TorGuard موفق به سرعت بارگیری قابل توجه 54 مگابیت در ثانیه شد. این سریعترین جایی نیست ، اما به اندازه کافی سریع برای هر آنچه شما ممکن است لازم باشد سریع است. در اینجا نتایج تست های ما روی سرورهای مختلف در سراسر جهان آمده است:

تست سرعت TorGuard

سرور ایالات متحده (نیویورک)

 • پینگ: 120ms
 • بارگیری: 31.66 Mbps
 • بارگذاری: 31.16 Mbps

سرور اتحادیه اروپا (آمستردام)

 • پینگ: 40ms
 • بارگیری: 53.83 Mbps
 • بارگذاری: 49.31 Mbps

آسیا سرور (هنگ کنگ)

 • پینگ: 296ms
 • بارگیری: 9.59 Mbps
 • بارگذاری: 12.62 Mbps

سرور UK (لندن)

 • پینگ: 46ms
 • بارگیری: 38.56 Mbps
 • بارگذاری: 47.78 Mbps

سرور مستقر در هنگ کنگ سرعت بارگیری زیادی را متحمل شد ، بنابراین اگر قصد مسیریابی از طریق سرورهای آسیایی را دارید ، شاید بخواهید این مسئله را در نظر بگیرید. در غیر این صورت ، اعداد در اطراف بسیار خوب است.

3. تعهد به تورنت

بسیاری از مردم از VPN برای تورنت استفاده می کنند ، اما دانستن اینکه آیا شما می توانید به خاطر آن مجازات شوید یا نه ، دشوار است. هیچ ارائه دهنده VPN قصد ندارد از فعالیت های غیرقانونی محافظت کند ، اما برخی مثبت تر از دیگران هستند. TorGuard یکی از آنها است - به اسم درست است.

این واقعیت که شما می توانید یک بسته نرم افزاری با یک پروکسی صرفاً برای تورنت در سرعت های بالاتر از آنچه که ممکن است در VPN بدست آورید تهیه کنید ، نشانگر فداکاری این شرکت است.

TorGuard همچنین اظهار داشت که سرورهای آنها "در هنگام بارگیری تورنتها" برای بهترین عملکرد ممکن بهینه شده اند. "آنها نمی گویند این به چه معنی است ، و یک شانس مناسب وجود دارد که این فقط بازاریابی صحبت کند ، اما این هنوز نشان خوبی است.

و گرچه دشوار است که بگوییم چند سرور و چند کشور TorGuard را نشان می دهد (زیرا تعداد وب سایت های مختلف در آنها وجود دارد) ، آنها یک انتخاب بین المللی گسترده دارند که به شما کمک می کند سرعت تورنت خود را بهینه کنید.

4- آدرس های IP اختصاصی برای جریان

اگر برای دستیابی به Netflix یا یک سرویس پخش دیگر قصد استفاده از TorGuard را دارید ، می توانید از آدرس های IP اختصاصی آنها استفاده کنید. این به شما امکان می دهد از یک آدرس IP که به TorGuard پیوند ندارد به سرویس پخش جوی دسترسی داشته باشید ... این بدان معنی است که باید بدون خطاهای پراکسی به دسترسی بسیار مداوم برسید.

عالی است ، درست است?

بله ، اما این به شما هزینه خواهد کرد. هنگامی که هزینه VPN خود را پرداخت می کنید ، می توانید یک آدرس IP اختصاصی را به عنوان یک افزودنی برای 16 دلار دیگر انتخاب کنید.

قیمت گذاری کامل TorGuard در سال 2018

چیز زیادی نیست ، اما به این لایحه اضافه می شود. این می تواند یک چیز مثبت تلقی شود ، زیرا آدرس IP اختصاصی بسیار مفید است. اما سایر VPN ها بدون هزینه اضافی ، جریان موفق Netflix را ارائه می دهند. بنابراین باید هزینه خودتان را وزن کنید.

5. امنیت جامد و مخفی کاری

طیف وسیعی از پروتکل های VPN ، از جمله OpenVPN ، رمزگذاری جامد و امکان جابجایی ترافیک VPN به عنوان ترافیک منظم برای دسترسی به مسدود کننده های VPN ، همگی این گزینه را برای هر کسی که نگران نظارت یا سانسور باشد ، انتخاب خوبی است. مخفی کردن ترافیک VPN شما همیشه 100٪ مؤثر نیست ، اما من دوست دارم ببینم VPN هایی که به آن ضربه می زنند.

همچنین تمایل دارد به مواردی مانند پخش Netflix در سایر کشورها کمک کند.

6. هیچ نشتی تشخیص داده نشده است

طبق آزمایشات ما TorGuard یکی دیگر از VPN بدون نشت است.

ما آن را از طریق همان سری چک هایی که همه VPN های ما با آن روبرو هستیم قرار داده ایم. و TorGuard با رنگ های پرواز عبور کرد.

این به وضوح شرکتی است که به نشت خود اهمیت می دهد. آنها برای ایجاد یک محصول امن از راه خود خارج نشده اند و با یک سوئیچ قاتل داخلی از آن حمایت کرده اند. فکر می کنم مانند یک غلاف فرار در یک کشتی دریایی. (جایی که شما در آن Trekkies هستید؟)

اگر کشتی تحت آتش سوزی قرار گیرد ، خدمه با استفاده از غلاف فرار به امنیت می رسند. سوئیچ kill یک مفهوم مشابه است. اگر یک نشت تشخیص داده شد ، سوئیچ kill فعال می شود ، جلسه شما را تمام می کند و یکپارچگی مرور خود را حفظ می کند.

تست نشتی TorGuard IP

بعلاوه ، پرونده های نصب نیز به همان اندازه تمیز بودند!

تست ویروژوتال (Torguard)

7. بدون ورود به سیستم

خط مشی ورود به سیستم TorGuardاز صفحه سؤالات متداول آنها گرفته شده است

TorGuard در مورد خط مشی ورود به سیستم بسیار واضح است:

TorGuard.net هیچگونه ترافیکی یا استفاده از شبکه خصوصی مجازی (VPN) یا Proxy خود را ذخیره یا وارد نمی کند..

این سرویس هنگام خرید محصولاتشان ، اطلاعاتی را از شما جمع می کند ، اما این است. این بدان معناست که آنها نمی توانند اطلاعات شما را به تبلیغ کنندگان بفروشند یا آن را تحویل دهند ، حتی اگر اجرای قانون با حکم ظاهر شود.

و در حالی که به راحتی نمی توان فهمید که محل TorGuard در کجا مستقر است (و واقعاً نمی توان آن را تأیید کرد) ، فهمیدم که آنها در ایالات متحده واقع در فلوریدا واقع شده اند که باعث می شود کمی سرم را خراش دهم ...

8. پشتیبانی 24/7 زنده مشتری 

چند مورد وجود دارد که بیش از آنکه از خدمات مشتری مکنده ، متنفرم ، وجود دارد.

من (کاملاً به معنای واقعی کلمه) مارک های با محصولات با کیفیت بالا را تحریم کرده ام به این دلیل که به نظرم خدمات مشتری آنها بی اثر و بی ادب است.

خوشبختانه ، خدمات مشتری ارائه شده توسط TorGuard از بهترین مواردی است که من در صنعت دیده ام. آنها از طریق مرکز تماس ، چت زنده و بلیط های پشتیبانی پشتیبانی 24/7 ارائه می دهند.

و بر خلاف برخی از شرکت های صنعت (PIA) TorGuard در واقع پشتیبانی 24/7 را ارائه می دهد ، نه فقط یک سیستم بلیط پشتیبانی پشتیبانی شده.

من تصمیم گرفتم از سیستم چت زنده 24/7 TorGuard برای خودم تست کنم تا ببینم آیا آنها می توانند طبق وعده های خود عمل کنند و من خوشحال شدم.

حوالی ساعت 7:37 بعد از ظهر. وقت من ، یک پرس و جو پشتیبانی عمومی برای سنجش زمان پاسخ شرکت ها ارسال کردم. و تنها 5 دقیقه بعد ، من خوشحال شدم که پاسخ زیر را دریافت کردم.

چت زنده TorGuard

اگرچه ممکن است تیم پشتیبانی آنها به اندازه Buffered یا ExpressVPN سریع نباشد ، اگر می توانید زمان انتظار 5 دقیقه را معطل کنید ، TorGuard خدمات مشتری عالی و کارآمد ای را ارائه می دهد که معیار برای کل صنعت است..

9. Netflix هزینه اضافی خواهد داشت ، اما یکی از چهار کار شده

VPN اصلی آنها با Netflix کار نمی کند (و نه سرویس پروکسی آنها).

این شرم آور است زیرا وقتی من از VPN آنها استفاده می کردم ، نمی توانستم به Netflix نیز دسترسی پیدا کنم. خطای زیر رو دارم:

تورگارد و نتفلیکس

هنگامی که با پشتیبانی مشتری آنها تماس گرفتم ، آنها به من گفتند که باید علاوه بر VPN گران قیمت ، "IP اختصاصی" نیز خریداری کنم که هزینه آن 7.99 دلار در هر ماه اضافی باشد..

به طور جدی?

تقریباً 30 دلار در ماه فقط برای دسترسی به Netflix که می توانید با NordVPN انجام دهید و فقط 3.49 دلار هزینه دارد.

این چیزی است که عامل پشتیبانی برای من نوشت:

پشتیبانی Torguard

خوب. اما مسئله اینجاست.

هنوز روی سرورهای زیر کار نمی کند:

 • ایالات متحده: دالاس
 • کانادا
 • هلند
 • انگلستان

برای پایان دادن به مثبت ، ما سرور نیویورک را به درستی کار کردیم. به همین دلیل است که علیرغم اینکه فقط 1/4 کار می کند ، هنوز تحت لیست جوانب لیست شده است.

انتظار می رود که نسبت به بازرگانان نسبت بهتری داشته باشید. بنابراین توصیه می کنم بهترین موارد VPN Netflix را که یافته ایم بررسی کنید اگر این نقطه فروش شما باشد.

TorGuard Cons -

1. کد بالقوه سرقت شده

در سال 2015 ، VPN.ac وبلاگ مفصلی را در مورد شباهت های بین پسوند مرورگر خود و پسوند TorGuard ارسال کرد. این کد تقریباً دقیقاً یکسان بود و نشان می دهد که TorGuard ممکن است آن را کپی کرده باشد.

با این حال ، VPN.ac همچنین خاطرنشان کرد که نسخه افزودنی TorGuard دارای آسیب پذیری های امنیتی قابل توجهی است که در پسوند خودشان وجود ندارند. این آسیب پذیری می تواند منجر به فاش شدن اطلاعات کاربران شود. خوشبختانه ، این اتفاق نیفتاد (تا آنجا که هر کس می داند ، به هر حال).

TorGuard به سرعت تغییراتی در برنامه افزودنی خود ایجاد کرد ، اما هیچگاه اظهارنظر عمومی رضایت بخش را برای توضیح اقدامات خود یا عذرخواهی نکرد.

اگرچه این قضاوت خاص به احتمال زیاد نمی تواند در استفاده از TorGuard بر امنیت یا حفظ حریم شخصی شما تأثیر بگذارد ، اما هنوز هم نگران کننده است. اگر آنها نادرست کد یک شرکت را کپی کنند ، می توانند دوباره این کار را انجام دهند. بعید به نظر می رسد که آنها دو بار مرتکب همین اشتباه شوند ، اما اولین بار نیست.

شما فقط باید تصمیم بگیرید که این معامله چقدر بزرگ است.

2. برنامه های شخص ثالث مورد نیاز در iOS و Android

برای استفاده از سرویس های VPN TorGuard در دستگاه تلفن همراه خود ، به برنامه iOS یا Android نیاز خواهید داشت. اما به برنامه OpenVPN Connect نیز احتیاج خواهید داشت.

مسأله مهمیست؟ نه ، احتمالاً اینطور نیست. اما این واقعیت که برای کار با VPN به یک برنامه کاملاً متفاوت احتیاج دارید ، آزار دهنده است و یک مرحله دیگر به آنچه ما ترجیح می دهیم یک روند بسیار ساده باشد اضافه می کند. سایر VPN هایی که برنامه های تلفن همراه ارائه می دهند ، معمولاً راهی را برای ایجاد کار خود بدون نیاز به برنامه شخص ثالث پیدا می کنند.

3. صلاحیت داخل 14 چشم

همانطور که لحظه ای پیش اشاره کردم ، TorGuard یک ارائه دهنده VPN است و هیچ ارتباطی با TOR ، مرورگر وب عمیق ندارد. TorGuard اظهار داشت که "Tor" به اسم آنها اشاره ای به تورنت ها است ، و در حالی که از BitTorrent استفاده می کنید از رایانه خود محافظت می کنید.

با این حال ، به نظر می رسد TorGuard متعلق به شرکتی به نام VPNetworks LLC است:

Vpnetworks ، LLC
618 E South خیابان
اورلاندو ، فلوریدا 32801

متأسفانه ، این بدان معناست که آنها در ایالات متحده واقع شده اند و می توانند از شرکت های VPN بخواهند تا اطلاعاتی را که در مورد مشتریان خود دارند ، کنترل کنند (اشاره: HideMyAss).

استفاده از VPN که در BVI ، پاناما یا حتی سوئیس قرار دارد بسیار امن تر است.

اطلاعات بیشتر در مورد اهمیت اتحاد 14 چشم را در اینجا بخوانید.

قیمت گذاری TorGuard ، برنامه ها & حقایق

یافتن همه این قیمت ها در وب سایت TorGuard آسان نیست و اگر می خواهید بیش از یک ماه برنامه بسته نرم افزاری را خریداری کنید ، ممکن است مشکل داشته باشید. اما اگر با پشتیبانی مشتری TorGuard در تماس باشید ، آنها باید بتوانند شما را با طرحی که مد نظر شماست متصل کنند..

در اینجا گزینه های شما (که دقیقاً در سایت TorGuard مشخص نیست) برای قیمت گذاری VPN:

گزینه های قیمت گذاری TorGuard

 • برنامه VPN ماهانه: 9،99 دلار
 • برنامه VPN سه ماهه: 19.99 $
 • طرح VPN نیمه سالانه: 29.99 دلار
 • برنامه VPN سالانه: 59.99 دلار
 • طرح دوسالانه VPN: 99.99 دلار

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید ، برنامه دوسالانه اقتصادی ترین است و با هزینه ای بالغ بر 4 دلار در هر ماه انجام می شود. روش های پرداخت از طریق PayPal ، کارت های اعتباری ، Cryptocurrency و موارد دیگر انجام می شود.

در کل ، TorGuard قیمت های خوبی دارد. آنها ارزان ترین نیستند ، اما گران ترین نیستند. اگر علاوه بر VPN خود یک پروکسی می خواهید ، این یک سرویس سخت برای ضرب و شتم است.

تمام برنامه های آنها با ضمانت 7 روزه برگشت پول ارائه می شود. در اینجا سریع آنچه را که می توانید از TorGuard انتظار داشته باشید ، آورده شده است:

 • بدون ورود به سیستم: آره.
 • سهولت نرم افزار VPN: بهترین استفاده نیست ، کمی قدیمی مدرسه 3/5.
 • هزینه های پنهان & بندها: هیچ یک.
 • upsells: تبلیغات پراکسی و ناشناس ایمیل.
 • دسترسی فوری بعد از پرداخت: برای تأیید پرداخت PayPal 20min پوند گرفت.
 • نشت DNS: هیچ یک.
 • صلاحیت قضایی: فلوریدا ، ایالات متحده.
 • پروتکل ها: OpenVPN ، IPSec ، PPTP & L2TP.
 • کلید کشتار: آره.

آیا TorGuard را توصیه می کنم؟?

با وجود تعدادی از نقاط قوت قابل توجه ، من استفاده از TorGuard را توصیه نمی کنم.

از طرف دیگر ، من شما را به استفاده از آن احتیاط نمی کنم. این بد نیست که TorGuard بد باشد. فقط تعداد زیادی VPN وجود دارد که بهتر هستند.

TorGuard از امنیت بسیار خوبی برخوردار است ، اما اکثر VPN های اصلی دیگر نیز این کار را انجام می دهند. این سرعت مناسب و معقول دارد ، در حالی که اگر ارائه دهنده صحیح را بدست آورید می توانید سرعت های سریع چشمگیر داشته باشید. قیمت های آن خوب است ، اما عالی نیست. این نرم افزار از torrenting پشتیبانی می کند ، که خوب است ، اما اگر می خواهید یک آدرس IP اختصاصی برای جریان Netflix (و هنوز هم فقط 1/4 کار می کند) هزینه بیشتری را برای شما به همراه خواهد آورد. سپس ناراحتی ها (و غیر اخلاقی های احتمالی) در ستون Cons وجود دارد.

VPN های جایگزین

ما مطمئن هستیم که تیم TorGuard در تلاش است تا بهترین محصول ممکن را در اختیار شما قرار دهد. و من آنها را تحسین می کنم. اما هنوز کاملاً مناسب نیست ، به ویژه با قیمتی که آنها می پردازند. این امکان وجود دارد که تمرکز روی پروکسی ها ، یک VPN و یک سرویس ایمیل ایمن ، تکمیل هر یک از این سیستم ها را دشوارتر کند.

در پایان ، تورگارد فقط قیمت کافی را ارائه نمی دهد.

با این حال ، اگر به دنبال چیزی بهتر هستید ، خواندن بررسی های NordVPN ، Surfshark یا ExpressVPN را در نظر بگیرید. در بررسی VPN ما هر دو رتبه بالایی دارند.

بررسی خود را اضافه کنید

آیا قبلاً از TorGuard استفاده کرده اید؟ اگر چنین است ، تجربه شما چگونه بود؟ من همیشه علاقه مند هستم که آنچه علاقه مندان دیگر درباره VPN هایی که مرور می کنم بگویند! بگذارید زیر را بدانم.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me