بررسی StrongVPN

StrongVPN

با وجود این واقعیت که آنها دو برابر بیشتر از رقبای خود در تجارت بوده اند ، StrongVPN هنوز هم یک شرکت نسبتاً ناشناخته است.

این واقعیت به خودی خود باید برای مکث بیشتر مشتریان بالقوه کافی باشد.

از این گذشته ، اگر یک شرکت بیشتر از رقابت خود به کار حرفه ای خود عمل کرده و محصول خود را بهینه کرده باشد ، انتظار دارید که این محصول دو برابر خوب باشد ، درست است?

خوب ، همانطور که می خواهید متوجه شوید ، همیشه اینگونه نیست.


اگرچه StrongVPN از آخرین باری که آنها را مرور کردم ، خدمات خود را به میزان قابل توجهی بهبود بخشیده است ، هنوز چندین مسئله برجسته وجود دارد که ممکن است شما را از پیوستن به مشتری خود باز دارد..

برای کمک به شما در تصمیم گیری آگاهانه و مبتنی بر داده ، من StrongVPN را با جزئیات کامل مرور می کنم و همه چیز را از سرعت آنها تا خدمات به مشتری گرفته تا ویژگی های منحصر به فرد و سازگاری در تلاش برای پاسخ به سؤال -

"آیا StrongVPN واقعاً قوی است؟".

مرور اجمالی StrongVPN

RANK کلی: # 28 از 78 VPN
USABILITY:  آسان برای استفاده
FILES FILES: هیچ خط مشی ورود به سیستم
مکان ها: 26 کشور ، 650 سرور
پشتیبانی: سرویس سریع ، مفید
غلبه بر: P2P & تورنت مجاز است
NETFLIX: بله 5/5
رمزگذاری / پروتکل: AES 256 بیتی ، OpenVPN و دیگران
هزینه: 10 دلار در ماه یا 5.83 دلار در ماه (سالانه)
وب سایت رسمی: www.strongVPN.com

زمینه & امکانات

Strong VPN که در سال 2005 و زیر چتر Strong Technology LLC تاسیس شده است ، مستقر است در یکی از قدیمی ترین و جالبترین مکان ها برای یک شرکت فناوری مستقر در ایالات متحده ، Lake Tahoe..

این شهر کوچک و آرام و مبهم در مرز نوادا و کالیفرنیا شاید آخرین مکانی باشد که انتظار دارید یک راه اندازی VPN شلوغ را پیدا کنید.

با این حال ، تیم در StrongVPN. بیش از 20 سال است که رایانه های شخصی ، اینترنت dial-up و سرورهای VPN را از دفتر مرکزی خود می کشند.

با 688 سرور در 26 کشور پخش شده است پایگاه سرور StrongVPN بزرگترین چیزی نیست که من تاکنون دیده ام ، اما باید گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار دهد (اگرچه ، همانطور که بعداً مشاهده خواهید کرد ، این واقعاً اینگونه نیست).

خدمات آنها با اکثر دستگاههای اصلی از جمله سازگار است Windows ، Mac ، iOS ، Android و Google Chrome. آنها همچنین یک مرکز راهنمایی گسترده در اختیار مشتریان خود قرار می دهند که در آن می توانند دستورالعمل های دقیقی را برای راه اندازی StrongVPN با روتر خانگی پیدا کنند. اگر می خواهید محافظت اضافی داشته باشید ، VPN با TOR سازگار است.

StrongVPN به مشتریان خود امکان استفاده از اتصال را می دهد همه پروتکل های اصلی از جمله OpenVPN ، PPTP ، L2TP ، IKEv2 و SSTP.

آنها همچنین ساخته شده است در برنامه kill-switch.

سرانجام ، VPN 12 اتصال همزمان را امکان پذیر می کند.

تاکنون همه چیز خوب به نظر می رسد.

اما بگذارید عمیق تر به جوانب مثبت و منفی StrongVPN برویم تا ببینیم آیا خدمات آنها تا به نام آن زندگی می کند یا نه.

مزایای استفاده از StrongVPN

1. با Netflix کار می کند (در حال حاضر)

Netflix اقدام به سرکوب VPN ها ، پراکسی ها ، و رفع انسدادها با شدت می کند که هم جامعه بین المللی آنها را مبهوت کرده و هم خشمگین کرده است..

علیرغم اعتراضات و شکایات عمومی ، Netflix همچنان در مورد این ممنوعیت نگران است و آنها حتی به این امید که بتوانند همه حلقه های ممکن برای رفع انسداد را حذف کنند ، قدمی در جهت تقویت امنیت نرم افزار خود برداشته اند..

از سال 2016 ، بخش فناوری اطلاعات آنها تلاش های برخی از قوی ترین و مشهورترین شرکت های VPN در بازار را شکست داده است.

با در نظر گرفتن این واقعیت ها ، من احمقانه فرض کرده ام که تلاش من برای پخش کردن Netflix با استفاده از خدمات StrongVPN منجر به این خواهد شد ...

Netflix VPN را مسدود کرد

از این گذشته ، آخرین باری که StrongVPN را مرور کردم ، آنها یکی از بدترین VPN هایی بودند که من تاکنون بررسی کرده ام.

بنابراین هنگامی که نه تنها توانستم Netflix را از یک سرور مستقر در ایالات متحده پخش کنم ، شوکه شد ، بلکه من قادر به انجام این کار بدون هیچ گونه زمان واقعی بافر یا تأخیر.

با توجه به اینکه چند VPN دیگر قادر به بازیابی سازگاری Netflix نیستند ، این یک نقطه فروش بزرگ برای StrongVPN است.

2. خدمات سریع و مفید مشتری  

غالباً نمی توانم خدمات مشتری را در زیر بخش "جوانب" یک بررسی VPN قرار دهم.

به خصوص هنگامی که من یک ارائه دهنده VPN را بررسی می کنم که پشتیبانی مستقیم را برای مشتریان خود ارائه نمی دهد.

با این حال ، خوشحالم که می گویم StrongVPN با توجه به پشتیبانی مشتری از ناخن روی سر شما برخورد می کند.

هنگام بررسی خدمات آنها ، تصمیم گرفتم بلیط پشتیبانی را که حدود 4:25 بعد از ظهر ساخته شده است (مسلماً) ارسال کنم.

من به مرور مرتباً برنامه ریزی شده خود بازگشتم و تصور می کردم تا وقتی که صبح روز بعد ایمیل خود را چک کردم ، پاسخی دریافت نخواهم کرد.

وقتی حدود نیم ساعت بعد صندوق پستی خود را باز کردم تعجب کردم و پیام زیر را پیدا کردم.

کیفیت پشتیبانی مشتری StrongVPN

در حالی که من هنگام بررسی StrongVPN ، به هیچ عنوان از خدمات "شایسته مشتری" رنج نمی بردم ، از زمان پاسخ سریع و حرفه ای نمایش داده شده توسط تیم پشتیبانی آنها تحت تأثیر قرار گرفتم.

برای اطمینان از صحت این بررسی ، وب را برای سایر بررسیهای شخص ثالث و شکایات مشتریان در مورد تیم پشتیبانی آنها ، پاک کردم و با کمال تعجب ، خشک شدم.

StrongVPN را بخوبی انجام داده اید ... واقعاً انجام شده است.

3. رمزگذاری قوی AES-256 و StrongDNS 

143 میلیون…

این تعداد شهروندان ایالات متحده است که تحت تأثیر نقض Equifax قرار گرفته اند ، یکی از بزرگترین نقض امنیتی در تاریخ تروریسم سایبر.

در همین لحظه ، شماره تأمین اجتماعی شما ، شماره مجوز راننده ، نام ، آدرس خانه ، شماره تلفن و موارد دیگر ممکن است در اختیار هکرهای Equifax باشد و شما را در معرض سرقت هویت و کلاهبرداری قرار دهد. (اگر نگران هستید که ممکن است داده های شخصی شما تحت تأثیر قرار گیرد ، می توانید اینجا را کلیک کنید تا بدانید که چه کاری انجام دهید.)

در حالی که هنوز مشخص نیست که هکرها چگونه سیستم را نقض می کنند ، ما می دانیم که آنها از یک نقص در ابزاری به نام Apache Strut استفاده کردند که توسط طیف گسترده ای از سازمان های دولتی و شرکت های بزرگ از جمله Equifax استفاده می شود..

فراتر از حجم افراد آسیب دیده ، آنچه که این هک را بسیار نگران کننده می کند این است که یک بازوی امنیت سایبری وزارت امنیت داخلی ایالات متحده ، ایالات متحده-آمریکا (CERT) ، "نقص در شناسایی و افشاگری" در مارس 2017 را شناسایی کرد..

این بدان معنی است که تیم امنیتی در پشت Apache Struts تقریباً چهار ماه فرصت داشتند تا مسئله را برطرف کنند و در حالی که گفته می شود برای رفع عیب و کاهش خطر امنیتی اقداماتی را انجام داده اند ، تلاش های آنها در بهترین حالت کافی نبوده است.

نتیجه این هک ها هنوز هم دیده نشده است ، با این حال ، افراد در سراسر جهان در حال درک این واقعیت هستند که تهدید سایبروریسم چقدر واقعی است و به همین ترتیب ، آنها شروع به تدابیر برای بهینه سازی امنیت آنلاین خود و "هکر اثبات" زندگی خود می کنند..

یکی از مهمترین اقداماتی که هر کسی می تواند برای بهبود حریم خصوصی آنلاین خود انجام دهد ، (بدیهی) خرید و استفاده از VPN است..

با این حال ، همه VPN ها به طور یکسان ساخته نشده اند و بسیاری از آنها دارای نقص امنیتی جدی هستند که همه آنها را خراب می کنند.

خوشبختانه ، StrongVPN یکی از پیشرفته ترین (البته مشترک) استانداردهای رمزگذاری را در وجود شناخته شده استفاده می کند.

StrongVPN معروف به استاندارد رمزگذاری پیشرفته یا AES ، از همان رمزگذاری شده استفاده می کند که توسط CIA ، FBI و NSA استفاده می شود.

این بدان معنی است که شما می توانید راحت بدانید که اطلاعات شخصی شما محافظت می شود بخوابید حتی اگر به یک شبکه عمومی Wi-Fi بروید ، در امان هستید و آدرس IP شما کاملاً پنهان است.

4. بدون خط مشی 

چیزی که من همیشه در مورد صنعت VPN ابراز نگرانی کرده ام این است که برخی از شرکت های VPN در واقع مرور آنلاین شما را از امنیت کمتری برخوردار می کنند. 

اگرچه آنها خط مشی "عدم ورود" را در وب سایت خود تبلیغ می کنند ، اگر چاپ خوب را بخوانید ، به سرعت متوجه خواهید شد که بسیاری از VPN ها (به خصوص VPN های رایگان) نه تنها اطلاعات و فعالیت شما را وارد می کنند ، بلکه می چرخند و آن را به فروش می رسانند. اشخاص ثالث و شرکت های وابسته.

در حقیقت ، HotSpot Shield ، VPN که زمانی مورد علاقه شخصی بود ، اخیراً خط مشی رازداری را زیر پا گذاشت و با فروش اطلاعات حساس مشتری به شرکای خود ، جامعه VPN را عصبانی کرد..

با توجه به این مسئله که روز به روز شیوع بیشتری پیدا می کند ، مهمتر از همیشه مهم است که قبل از خرید ، خط مشی ورود به سیستم VPN را کاملاً درک کنید.

خوشبختانه برای StrongVPN ، خط مشی ورود به سیستم با رنگهای پرنده عبور می کند.

خط مشی رازداری StrongVPN

در حالی که سیاست حفظ حریم خصوصی آنها ، سازگاری Netflix ، خدمات به مشتریان و خط مشی ورود به سیستم بسیار عالی است ، StrongVPN با برخی از منافع بسیار ، بسیار ، بسیار بزرگ همراه است..

و متأسفانه ، وقت آن رسیده است که در مورد فیل های موجود در گوشه گوشه صحبت کنیم.

منفی استفاده از StrongVPN

1. در اکثر سرورها بسیار کند است

از آنجا که آخرین بار StrongVPN را مرور کردم ، شرکت تقریباً سرعتهای ارائه شده توسط بسیاری از سرورهای آنها را چهار برابر کرده است.

بنابراین این واقعیت که من هنوز هم سرعت سرورهای آنها را در بخش "منفی" این بررسی قرار دادم ، باید به شما بگوید که در مورد چقدر وحشیانه آهسته آنها قبلاً.

به اعتبار StrongVPN ، آنها سرعت خود را به طرز چشمگیری بهبود بخشیده اند.

تقریباً در حدی که VPN آنها برای فعالیتهای روزمره قابل استفاده باشد.

با این حال ، با توجه به قیمت شیب دار (که در یک دقیقه به آن خواهیم پرداخت) و انتخاب کمی از ویژگی های آنها ، همه چیز برای من خیلی کند است.

بارگیری ضعیف StrongVPN (در Mbps)

سرور ایالات متحده (نیویورک)

 • پینگ: 57ms
 • بارگیری: 38.96 Mbps
 • بارگذاری: 5.00 Mbps

سرور اتحادیه اروپا (آمستردام)

 • پینگ: 132 میلی متر
 • بارگیری: 9.78 Mbps
 • بارگذاری: 3.18 Mbps

آسیا سرور (هنگ کنگ)

 • پینگ: 245 ms
 • بارگیری: 20.10 Mbps
 • بارگذاری: 2.35 Mbps

سرور UK (لندن)

 • پینگ: 122 میلی متر
 • بارگیری: 35.47 Mbps
 • بارگذاری: 4.63 Mbps

مثل همیشه تست های سرعت را با یک دانه نمک انجام دهید زیرا آنها به متغیرهای زیادی اعتماد می کنند. با این حال ، از آنجا که ما تاکنون 78+ سرویس VPN را آزمایش کرده ایم ، به طور متوسط ​​ما می توانیم با سایر VPN ها مقایسه کنیم.

آنها پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهند ، به این معنی که وقتی تورنت می کنید شما را کم نمی کنند ، اما وقتی StrongVPN بعضی اوقات حتی کندتر از پروکسی است ، کمکی نمی کند..

2. رابط کاربری بسیار قدیمی

من مکنده نوستالژی هستم.

هیچ چیز باعث نمی شود من سریعتر از آهنگ ترور 90 قاتل یا یک مدل کار از رایانه شخصی عصر Window 98 پوزخند بزنم.

با این وجود ، بارهای زیادی در زندگی من وجود دارد که نمی خواهم دلهره ای را به هر روشی ، شکل یا شکل تجربه کنم و یکی از آن زمان ها وقتی اتفاق می افتد که می خواهم از اطلاعات شخصی خود محافظت کنم.

متأسفانه ، رابط کاربری StrongVPN مانند چیزی خارج از اوایل سال 2000 به نظر می رسد.

رابط کاربری StrongVPN

طرح و طرح دقیقاً شهودی نیستند ، و وقتی به تنظیمات پیشرفته (یافتن آن دشوار می شوید) خیلی بهتر نمی شوید.

تنظیمات پیشرفته StrongVPN

فهمیدم UI StrongVPN بسیار ناامیدکننده است و حتی به عنوان یک کاربر VPN با تجربه ، من در یافتن و تغییر تنظیمات مورد نظر خود تلاش کردم.

اگرچه ممکن است این بدترین رابط من تاکنون نباشد ، تیم در StrongVPN مطمئناً از ورود طراحی نرم افزار خود به قرن بیست و یکم سود خواهد برد..

3. برای خدمات ارائه شده بیش از حد گران قیمت است 

این بخشی از بررسی است که StrongVPN می توانست خود را نجات دهد.

مطمئناً ، سرعت آنها بسیار غیرواضعی است و رابط کاربری آنها چیزی شبیه به Windows 98 نیست ، با این حال ، وقتی شما این واقعیت را در نظر می گیرید که آنها خدمات با کیفیت بالا به مشتری ، سازگاری Netflix و خط مشی صفر را ارائه می دهند ، همه نقاط ضعف آنها می تواند باشد. برای قیمت مناسب نادیده گرفته شد.

متأسفانه ، برای StrongVPN ، قیمت مناسب نیست.

در اینجا نحوه تفکیک همه اینها آورده شده است.

قیمت گذاری StrongVPN

ماهانه: 10 یا 120 دلار در سال

سالانه: 69.99 دلار

در پایان روز ، StrongVPN یک VPN بودجه ای است که سعی می کند با شارژ حق بیمه VPN قیمت را از بین ببرد.

حتی وقتی ارزانترین بسته StrongVPN را انتخاب می کنید ، آنها هنوز هم گران تر از Surfshark ، PIA ، NordVPN و SaferVPN ...

همه اینها در بین 5 VPN با بالاترین امتیاز ما قرار دارند!

در حقیقت ، StrongVPN تنها 1 دلار در هر ماه ارزانتر از سرویس برتر ما در سال 2018 ، ExpressVPN است که سرعتهایی را 3 برابر سریعتر از StrongVPN و ده ها ویژگی اضافی ارائه می دهد.

بنابراین ، همانطور که یک بار مبارک گیلمور گفت ، "قیمت اشتباه است". 

خوشبختانه می توانید از روش های پرداخت چندگانه برای خرید StrongVPN ، مانند PayPal ، کارت های اعتباری و حتی بیت کوین برای پرداخت های ناشناس استفاده کنید.

4. ایالات متحده آمریکا ممکن است برخی از مشتریان را رد کند

از زمانی که ادوارد اسنودن اسناد بی شماری را فاش کرد که نشان می دهد چه میزان اطلاعات و فروشگاه های دولت ایالات متحده وجود دارد ، بسیاری از طرفداران حفظ حریم خصوصی با استفاده از خدمات VPN واقع در هر یک از کشورهای "پنج چشم" محتاط عمل کرده اند..

اگرچه این نگرانی معتبری است که باید هنگام تصمیم گیری در مورد کدام مشتری VPN استفاده کنید ، سیاست سختگیری دقیق StrongVPN باید به شما در استراحت در شب کمک کند ....

ما فقط به کلیه درخواستهای احضاریه معتبر که پیروی از نامه قانون عمل می کنند ، عمل خواهیم کرد. ما نمی توانیم اطلاعاتی را که در اختیار نداریم ارائه دهیم. StrongVPN با هیچ درخواستی که خلاف قانون اساسی باشد شرکت نخواهد کرد.

با این حال ، همانطور که در طول سالها با HotSpot Shield و سایر VPN ها مشاهده کردیم ، هیچ تضمینی وجود ندارد و وقتی امنیت شخصی مطرح می شود ، همیشه ترجیح می دهم شرط هایم را محافظت کنم.

5. شما باید "رولت سرور" را بازی کنید 

یکی از بزرگترین مشکلاتی که من با سرویس StrongVPN پیدا کردم این است که استفاده از VPN آنها برابر با بازی رولت روسی است.

منظورم از این چیست? 

خوب ، بر خلاف هر VPN دیگر موجود در بازار ، آنها سرورها را به طور تصادفی اختصاص می دهند (من فرض می کنم این کار برای حفظ بودجه آنها انجام شده است) به این معنی است که مشتریانشان اساساً هر بار که دستگاه را وصل می کنند ، قرعه کشی می کنند..

ممکن است یک ماه خدمات فوق العاده ای داشته باشید که مطابق با رقابت StrongVPN باشد.

ماه بعد ، سروری که به شما اختصاص داده شده ممکن است آنقدر عصبانی باشد که حتی نمی توانید یک سند ساده Word را بارگیری کنید (نه ، من اغراق آمیز نیستم).

هیچگونه سازگاری با سرویس آنها یا سرورهایی که به آنها اختصاص می دهید ساخت StrongVPN (یک تقریباً واقعی) اصطلاحات لفظی نیست..

آیا StrongVPN را توصیه می کنم؟?

باید در StrongVPN تیم را تحسین کنم.

از آخرین باری که من خدمات آنها را مرور کردم ، آنها سرعت آنها را بهبود بخشید ، خدمات به مشتری خود را تقویت کرده و ضمانت برگشت پول خود را از 7 به 30 روز افزایش دادم.

اینها پیشرفتهای بزرگی است.

با این حال ... برای کسب تأییدیه من هنوز کافی نیست.

StrongVPN با سازگاری Netflix ، تیم پشتیبانی سریع مشتری و عدم استفاده از خط مشی ورود به سیستم ، چیزهای زیادی در این زمینه دارد..

اما با توجه به برچسب قیمت ظالمانه ، سرعت آهسته و رابط ناامیدکننده ، من به سادگی نمی توانم مهر تأیید خود را به StrongVPN بدهم.

اگر به دنبال یک VPN با رتبه بالاتر در یک بازه قیمتی مشابه هستید ، بنابراین توصیه می کنم بررسی های ما درباره ExpressVPN و PIA را بررسی کنید..

نظر خود را بگذارید

آیا قبلاً از StrongVPN استفاده کرده اید؟ اگر چنین است ، تجربه شما چگونه بود؟ من همیشه علاقه مند هستم که آنچه علاقه مندان دیگر درباره VPN هایی که مرور می کنم بگویند! بگذارید زیر را بدانم.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me