نقد و بررسی NordVPN

بررسی nordvpnNordVPN از 78 VPN در TheBestVPN.com رتبه اول را کسب می کند


خلاصه: NordVPN امن ، سریع است و استفاده از VPN بسیار آسان است.

برنامه VPN آنها از استاندارد صنعتی 256 بیتی رمزگذاری AES و پروتکل تونل سازی OpenVPN استاندارد استفاده می کند (بطور پیش فرض).

پارک سرور آنها بزرگ است و دارای 5300 سرور در 59 کشور است. این امر باعث می شود جریان فیلم ها و دسترسی به محتویات مسدود شده در پارک پیاده روی شود. در تست های ما ، جریان Netflix با بیش از 90٪ سرورهایی که آزمایش کرده ایم کار کرده است. این بالاترین است ، ما دیده ایم.

از آنجا که آنها سرورهای بسیاری دارند ، یافتن سروری با عملکرد سریع بسیار آسان است - به خصوص برای تورنت مهم است. NordVPN همچنین از P2P پشتیبانی می کند & در تمام سرورها torrenting می شود و همچنین دارای ویژگی Onion over VPN برای حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن نهایی است.

NordVPN هیچ سیاهه ای را جمع نمی کند و آنها در خارج از کشور و بدون قانون نگهداری اطلاعات فعالیت می کنند (پاناما).

قیمت گذاری آنها بسته به طول اشتراک شما از 3.49 دلار تا 11.95 دلار در ماه شروع می شود.

Contents

بررسی اجمالی NordVPN

RANK کلی: شماره 1 از 78 VPN
USABILITY: بسیار آسان برای استفاده
FILES FILES: خط مشی عدم ورود به سیستم
مکان ها: 59 کشور ، 5200+ سرور
پشتیبانی: گپ زنده (24/7)
غلبه بر: P2P & تورنت مجاز است
NETFLIX: Netflix USA را مسدود می کند
رمزگذاری / پروتکل: AES / OpenVPN ، IPSec 256 بیتی & IKEv2
هزینه: 3.49 دلار در ماه
وب سایت رسمی: www.NordVPN.com

مزایای NordVPN

1. بزرگترین پارک سرور که ما دیده ایم

با بیش از 5.200 سرور در 59 کشور ، NordVPN به طور خودکار بهترین سرور را بر اساس مکان ، بارها یا نیازهای خاص شما انتخاب می کند.

نقد و بررسی NordVPN

تقریباً از هر نقطه جهان ، از تعداد زیادی سرور استفاده کنید.

2. سرعت سریع در هر سه آزمایش

سرعت ، همراه با ثبات و قوام آن سرعت ، هنگام مقایسه VPN لازم است تا اطمینان حاصل کنید که از دست دادن سرعت قابل توجه نیست و برای اطمینان از یک تجربه آنلاین مثبت.

معیار اتصال ISP ما سرعت است 250 مگابیت در ثانیه پایین و 25 مگابیت بر ثانیه همانطور که در زیر می بینید.

سرعت معیار اتصال ISP

سرعت بارگیری را با NordVPN در سه مکان آزمایش کردم: دو مورد در ایالات متحده و دیگری در انگلستان. در نتایج زیر خواهید دید که سرعت بارگیری در بالا بود 110 مگابیت بر ثانیه برای هر سه آزمایش ، که در بین بهترین سرعتهای VPN با VPN های فعلی است. این سرعت و ثبات به راحتی تورنت و جریان را امکان پذیر می کند.

نیوجرسی (اتصال سریع: سریعترین و نزدیکترین مکان)

 • پینگ: 18ms
 • بارگیری: 131.44 Mbps
 • بارگذاری: 9.10 Mbps

نیویورک

 • پینگ: 18ms
 • بارگیری: 140.52 Mbps
 • بارگذاری: 11.28 Mbps

سرعت nordvpn

اروپا (انگلیس)

 • پینگ: 154ms
 • بارگیری: 110.82 Mbps
 • بارگذاری: 11.47 Mbps

3. 95٪ + سرورهایی که با Netflix کار می کنند

از آنجا که مکان های جغرافیایی و محدودیت ها اغلب با Netflix یافت می شوند ، NordVPN به شما اجازه می دهد تا از این محدودیت ها دور بزنید. هنگام تلاش برای رفع انسداد Netflix با NordVPN ، متوجه شدیم که همه سرورها به دلیل خرابی Netflix به دلیل IP های خاص که متعلق به VPN ها هستند با Netflix کار نکردند, 14 از 15 سرورهای ایالات متحده کار می کنند, 3 از 3 سرورهای CA کار می کنند ، و سرور UK کار می کند. می توانید نتایج خاص را در زیر مشاهده کنید. 

تست nordvpn netflix

 • 14/15 ایالات متحده سرورها کار می کنند
 • 3/3 CA سرورها کار می کنند
 • انگلستان سرور کار می کند

تست nordvpn netflix

منطقه را انتخاب کردم و به سریعترین سرور وصل شدم.

ایالات متحده

 • ماناساس (ایالات متحده) - بله
 • سان فرانسیسکو (ایالات متحده) - بله
 • دالاس (ایالات متحده) - بله
 • شیکاگو (ایالات متحده) - بله
 • سیاتل (ایالات متحده) - بله
 • سنت لوئیس (ایالات متحده) - بله
 • ققنوس (ایالات متحده) - بله
 • لس آنجلس (ایالات متحده) - بله
 • میامی (ایالات متحده) - بله
 • بوفالو (ایالات متحده) - بله
 • آتلانتا (ایالات متحده) - بله
 • نیویورک (ایالات متحده) - مسائل مربوط به اتصال / پروکسی کشف شد
 • شارلوت (ایالات متحده) - بله
 • سالت لیک سیتی (ایالات متحده) - بله
 • دنور (ایالات متحده) - بله

CA

 • ونکوور (کالیفرنیا) - بله
 • تورنتو (کالیفرنیا) - بله
 • مونترال (CA) - بله

4. قابلیت استفاده: بسیار صاف & رضایت از تجربه کاربر + طیف گسترده ای از ویژگی های

فرایند 3 مرحله ای برای ثبت نام و نصب NordVPN بسیار ساده است. ابتدا به NordVPN.com بروید تا برنامه پرداخت خود را انتخاب کنید. شما می توانید بین برنامه های 1 ماهه ، 1 ساله ، 2 ساله و 3 ساله را انتخاب کنید. پس از انتخاب و ایجاد یک حساب با اطلاعات صورتحساب خود ، به فرآیند تنظیم که در زیر می بینید هدایت می شوید.

مرحله 1:

مطمئن باشید که حداقل درایو محلی خود حداقل 19 مگابایت فضای خالی دارید. کدام درایو را که مایلید NordVPN را نصب کنید انتخاب کنید.

نقد و بررسی NordVPN

گام 2:

از کجا می خواهید میانبرهایی را برای NordVPN ایجاد کنید ، انتخاب کنید. جادوگر راه اندازی به شما این امکان را می دهد که بین دسکتاپ و فهرست شروع / پوشه یاب یا هر دو گزینه را انتخاب کنید.

نقد و بررسی NordVPN

مرحله 3:

و به همین سادگی است! NordVPN نصب شده است. از اینجا ، می توانید به طور خودکار VPN خود را برای مرور ایمن ، پخش و تورنت امن راه اندازی و شروع کنید.

نقد و بررسی NordVPN

پس از نصب ، NordVPN در صورت امکان بروزرسانی نرم افزار خودکار را ارائه می دهد. می توانید پس از آن بتوانید این کار را انجام دهید یا به روزرسانی را بعداً یادآوری کنید.

نقد و بررسی NordVPN

ویژگی ها: CyberSec

یکی از ویژگی های NordVPN CyberSec است که از شما خواسته می شود بعد از نصب کامل اضافه کنید. این می تواند شما را در مقابل تبلیغات مزاحم ، بدافزارها ، تلاش های فیشینگ و سایر تهدیدات محافظت کند.

اگرچه اختیاری است ، سه مزیت مهم برای فعال کردن CyberSec وجود دارد:

 • اول ، ویژگی اصلی CyberSec محافظت یکپارچه در برابر کلاهبرداری فیشینگ و تهدیدات سایبری بزرگ است. بلافاصله وب سایت هایی را که مرور می کنید با لیست های سیاه شناخته شده مقایسه می کند و در صورت شناخته شدن بدافزار ، جاسوس افزار یا هر نرم افزار مخرب ، دسترسی شما را مسدود می کند.
 • دوم ، CyberSec از هرگونه حمله DDoS محافظت می کند ، حتی اگر بدافزار قبلاً به دستگاه شما آلوده شده باشد. CyberSec بلافاصله ارتباط و ارتباط بین دستگاه شما و سرور کنترل بات نت را از بین می برد.
 • سوم ، CyberSec هرکدام از آن پاپ آپ های مزاحم ، تبلیغات خودکار را با صدا یا بدون صدا و سایر تبلیغات پریشان پنهان می کند. این امر باعث می شود سرعت بار سریعتر و تجربه بهتر مرور در همه جا وجود داشته باشد.

nordvpn در فضای مجازی

سرورهای تخصصی

NordVPN انواع مختلفی از سرورهای ویژه را ارائه می دهد و به شما این امکان را می دهد تا انتخاب کنید که به چه نیازهای شما متناسب باشد:

 • با استفاده از سرورهای اختصاصی ، می توانید یک آدرس IP را انتخاب کنید که برای شما بی نظیر است و قادر به اشتراک گذاری با سایر کاربران NordVPN نیست ، و یک تجربه مرور حتی امن تر ایجاد می کند.
 • به امنیت اضافی احتیاج دارید؟ NordVPN ضمن ارسال اطلاعات شما از طریق دو سرور امن VPN رمزنگاری مضاعف ارائه می دهد.
 • آیا می خواهید اطلاعات را در خارج از کشور در مکانی با دسترسی محدود به اینترنت بارگیری کنید؟ با استفاده از NordVPN ، می توانید با استفاده از یکی از سرورهای مبهم آنها ، که به شما دسترسی کامل به اطلاعات مورد نیاز بلافاصله را می دهد ، مرور یا جریان دهید..
 • اگر به دنبال امنیت حتی بهتر در محافظت از داده ها و رفتارهای خود به صورت آنلاین هستید ، NordVPN می تواند با The Onion Router یا Tor سازگار شود ، که ارتباط ناشناس را فعال می کند و از تحلیل ترافیک محافظت می کند.
 • هیچ محدودیتی در اشتراک گذاری فایل به همتا با NordVPN ندارید ، بدون آستانه پهنای باند یا ردیابی فعالیت.

نقد و بررسی NordVPN

ویژگی های NordVPN یک تجربه آنلاین امن را برای شما ایجاد می کند ، خواه از شما محافظت کند در حالی که در یک شبکه عمومی Wi-Fi هستید یا در هنگام مسافرت به هر محتوا دسترسی دارید. در حالی که تنظیم و استفاده از NordVPN بسیار ساده است ، پشتیبانی 24/7 آنها یکی از قوی ترین ویژگی هایی است که در این راه به شما کمک می کند.

رمزگذاری و محافظت از داده های نظامی

رمزگذاری درجه NordVPN از اتصال شما به اینترنت محافظت می کند و حریم شخصی شما را تضمین می کند ، اما نه فقط از هکرها. آیا می دانید ارائه دهندگان خدمات اینترنت اغلب برای فروش این داده ها به تبلیغ کنندگان ، استفاده از اینترنت شما را ردیابی می کنند؟ همچنین ، هرکدام از استفاده و ترافیک اینترنت شما به دلیل فعالیتهای شما توسط دولت احضار می شود. هر زمان که به وب متصل هستید ، این گزارش ها و فعالیت ها ردیابی می شوند ، مگر اینکه از VPN استفاده کنید. با این رمزگذاری درجه نظامی ، داده ها ، آدرس IP و مکان شما کاملاً خصوصی است.

بسیاری از مردم فکر می کنند که ممکن است چیزی برای مخفی کردن نداشته باشند ، اما بسیاری از داده های شما بدون اینکه بدانید می توانند علیه شما استفاده شوند. تاریخچه پزشکی ، اطلاعات بانکی ، ایمیل های کاری و غیره همه می توانند هنگام استفاده از VPN در معرض خطر دسترسی قرار گیرند. NordVPN از یک استاندارد رمزگذاری پیشرفته (AES) با کلیدهای 256 بیتی استفاده می کند ، که توسط NSA برای اطمینان از هرگونه اطلاعات طبقه بندی شده و مخفی استفاده می شود..

Nord VPN همچنین از دو پروتکل VPN متفاوت استفاده می کند. با این وجود ، نیازی نیست که شما تعیین کنید که بهترین گزینه برای شما چیست زیرا NordVPN قصد دارد استفاده از VPN را آسان کند. پروتکل IKEv2 / IPsec برای برنامه های iOS و macOS به طور پیش فرض است ، در حالی که OpenVPN به طور پیش فرض برای برنامه های Windows ، macOS و Android است. این بدان معنی است که کاربران macOS می توانند بین این دو انتخاب کنند ، اما هر دو قابل اعتماد بودن هستند و توسط NordVPN توصیه می شوند.

رمزگذاری nordvpn

Double VPN

یکی به اندازه کافی خوب است ، اما دو حتی بهتر است! با NordVPN ، شما می توانید Double VPN را فعال کنید ، به این معنی که وقتی ترافیک شما از طریق اولین سرور VPN از راه دور رمزگذاری می شود ، از طریق یک سرور VPN دوم عبور می کند تا بار دیگر رمزگذاری شود تا قبل از رسیدن به مقصد آنلاین خود ایمن شوید. این امکان رمزگذاری مضاعف ، افزایش امنیت و حفظ حریم خصوصی آدرس IP را می دهد.

در حالی که همه به Double VPN احتیاج ندارند ، شما می توانید با استفاده از این ویژگی از ارتباطات و اطلاعات خود ایمن محافظت کنید. NordVPN توصیه می کند که در صورت نیاز به اینترنت پر سرعت و برای مرور شبکه Tor ، آن را برای مرور خصوصی غیرفعال کنید. Double VPN در بسته اشتراک NordVPN گنجانده شده است (و هر وقت احساس کردید که لازم باشد می تواند فعال شود) در برنامه های Android ، macOS (OpenVPN) و Windows آنها.

nordvpn double vpn

هیچ خط مشی ورود به سیستم

استفاده از VPN فعالیت آنلاین شما را حفظ می کند و کاملاً خصوصی است. با NordVPN خط مشی بدون ورود به سیستم, آنها قول می دهند که هیچ سیاهه ای از اتصالات یا استفاده استفاده نشود ، به این معنی که هیچ برچسب زمانی اتصال ، بدون آدرس IP و داده ترافیکی وجود ندارد. آنها یک قدم فراتر می گذارند تا چندین ارز رمزپرداخت را برای پرداخت بپذیرند تا اطمینان حاصل کنند که هیچ اثری از شما نیست.

هیچ سیاستی برای ورود به سیستم نیست

با این حال ، آنها برخی از داده های مهمتر نظیر:

 • داده های عملکرد سرویس (برای توصیه مناسب ترین سرورها)
 • آدرس ایمیل
 • داده های پرداخت (اما می توانید از بیت کوین نیز استفاده کنید)

این موارد عادی است که بیشتر ارائه دهندگان VPN (اگر نه همه) از این سیستم هستند و این چیزی نیست که باید نگران آن باشید. به خصوص هنگامی که پردازنده پرداخت NordVPN با شرکت اصلی آنها ارتباطی نداشته باشد. اگر می خواهید ، می توانید خط مشی ورود به سیستم آنها را بخوانید.

کلید کشتار

NordVPN با ویژگی Kill Switch بزرگترین محافظت شما را تضمین می کند. این یک اقدام امنیتی پیشرفته است که در صورت قطع شدن اتصال شما به سرور VPN ، بلافاصله دستگاه شما از دسترسی به وب منع می شود. NordVPN خواهد شد ادامه دهید تا شما را مسدود نگه دارید تا زمانی که تونل VPN بازیابی نشود یا Kill Switch را به صورت دستی غیرفعال کنید.

نقد و بررسی NordVPN

سوئیچ کشتن اینترنت

نقد و بررسی NordVPN

سوئیچ برنامه کشتن

نقد و بررسی NordVPN

تست نشت DNS

اگر Windows کار می کنید و VPN را به صورت دستی تنظیم کرده اید ، سیستم شما می تواند به سرورهای پیش فرض Domain Name System (DNS) سرورها بازگردد ، به ISP شما اجازه می دهد وب سایتهایی را که بازدید می کنید ببیند. اغلب اوقات ، شما حتی نمی دانید که چنین نشتی رخ داده است ، مگر اینکه شما یک سرویس VPN را انتخاب کنید که محافظت نشت DNS را تضمین کند.

با استفاده از NordVPN ، دستگاه های شما فقط از سرورهای DNS استفاده می کنند که توسط NordVPN اداره می شوند ، بنابراین نیازی نیست که نگران نشت اطلاعات و فروش آن به اشخاص ثالث باشید. همچنین ، NordVPN قول می دهد که اگر تست کنید و هنوز نشت DNS با NordVPN مشاهده می کنید ، آنها بلافاصله به مرتب کردن هر مسئله ای کمک خواهند کرد..

nordvpn در برابر نشت داده ها محافظت می کند

چند دستگاه

NordVPN از اتصالات همزمان پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد تا بدون توجه به سیستم عامل مورد استفاده ، شش دستگاه را با یک حساب کاربری خود امن کنید. نکته جالب در مورد NordVPN همچنین این است که می توانید به روتر خود متصل شوید ، این امکان را به شما می دهد تا هر وسیله متصل به آن شبکه را ایمن کنید ، در حالی که تنها با استفاده از یکی از شش فضای موجود. 

nordvpn چند دستگاه

5. تورنت / P2P پشتیبانی + پیاز بیش از ویژگی ویژه VPN برای کاربران تور

NordVPN اجازه می دهد تا ترافیک نظیر به همتا (P2P) بر روی سرورهای خاص انجام شود ، اما شما باید پیدا کنید که کدام سرور را با ویژگی توصیه سرور خود به آنها ارتباط برقرار کند. با استفاده از این گزینه ، بلافاصله پیشنهادی برای بهترین سرور را برای خود دریافت می کنید. برای امنیت بیشتر ، اگر با استفاده از P2P به سایر سرورهای NordVPN متصل شوید ، برنامه به طور خودکار شما را به سرورهای کانادا یا هلند بازگرداند..

نقد و بررسی NordVPN

شبکه Tor

با NordVPN پیاز بیش از VPN از این ویژگی ، شما Tor را با امنیت یک تونل VPN به دست می آورید. روتر Onion (Tor) به شما امکان می دهد در حالی که هویت خود را مخفی می کنید ، مرور کنید ، اما گره ورودی هنوز می تواند آدرس IP واقعی شما را ببیند. با استفاده از ویژگی Onion Over VPN ، حتی گره ورودی نمی تواند آدرس IP شما را ببیند.

نقد و بررسی NordVPN

در هنگام استفاده از Tor ، ناشناس بودن کامل داشته باشید ، زیرا NordVPN اشخاص ثالث را از مشاهده اینکه شما از پیاز استفاده می کنید ، بازمی دارد و فعالیت آنلاین شما را ردیابی نمی کند. سرورهای پیاز اغلب به صورت داوطلبانه عمل می کنند ، به این معنی که هرکسی می تواند آنها را اجرا کند ، این به شما امکان می دهد تا برای حمله باز باشید. پیاز بیش از VPN اطمینان می دهد که در حالی که هنوز ناشناس بودن خود را حفظ می کنید ، در برابر این حملات کاملاً محافظت می شوید.

6- کاملاً هیچ نشتی در پنج آزمایش مشاهده نشده است

برای این بررسی VPN ، تست های نشت IP و DNS را اجرا کردم تا از صحت ادعاهای NordVPN اطمینان حاصل شود. من استفاده کردم:

 • IPLeak.net
 • Perfect-Privacy.com
 • مرورگر
 • IPX.ac
 • VirtualTotal.com

می توانید نتایج کامل را در زیر مشاهده کنید. هر آزمایش اطمینان ما و همچنین ادعاهای NordVPN را در مورد آزمایش نشت و محافظت از آنها انجام داد.

تست IPLeak.net - بدون نشت

nordvpn بدون تست نشت

IPX.ac

nordvpn بدون تست نشت

گزارش VirtualTotal.com - نصب را اسکن کنید

هیچ ویروس در بسته نصب مشاهده نشد.

nordvpn بدون تست نشت

7. صلاحیت & مکان - پاناما (عالی برای حفظ حریم خصوصی ، بدون قانون نگهداری داده)

NordVPN در زیر مستقر است و فعالیت می کند صلاحیت پاناما. به دلیل قانون "عدم حفظ اطلاعات اجباری" ، NordVPN نیازی به ذخیره هرگونه گزارش ندارد.

مکان nordvpn پاناما

هیچ تعهدی وجود ندارد که در آن NordVPN موظف است فعالیت ها یا فعالیتهای ارتباطی کاربران خود را حفظ کند.

خط مشی بدون nordvpn

8. پشتیبانی مشتری آگاه از طریق چت زنده

NordVPN را می توان با [ایمیل محافظت شده] یا از طریق چت زنده تماس گرفت.

حتی بعد از بررسی بیش از سه ده ارائه دهنده VPN مختلف ، صدها ساعت تست ، بررسی و بررسی ، ما هنوز سوالی داریم یا به کمک فنی نیاز داریم. این که آیا باید رمزنگاری ارائه شده برای روتر خود را دو برابر کنید یا یک عیب یابی ساده بر روی دکل تازه ساخته شده ، مجبور خواهید شد با پشتیبانی مشتری از VPN مورد نظر خود مقابله کنید.

اگر تازه وارد هستید یا از نظر فنی تمایل ندارید؟ ممکن است سوالات فنی داشته باشید. هر VPN با ارزش نمک آنها علاوه بر چت زنده ، دارای یک پایگاه داده پرکار از آموزش ها ، نحوه راهنمایی و مقالات اطلاع رسانی نیز خواهد بود. & پشتیبانی سریع ایمیل.

چت زنده & پست الکترونیک

پشتیبانی NordVPNهیچ تفاوتی با بهترین ها ندارد ، NordVPN چت زنده 24/7 را ارائه می دهد که به شما در هر سؤالی که می توانید کمک کنید. من از چت زنده آنها دو بار ، برای یک سوال رمزگذاری و یک سؤال باز استفاده کردم.

هر دو بار Repe پشتیبانی مشتری سریع کمک می کرد اما با کپی همراه بود & پاسخ چسباندن اگر تصمیم دارید از پشتیبانی ایمیل خود استفاده کنید ، برای سؤالات فنی بیشتر یا اینکه عامل چت زنده به طور کامل مسئله شما را برطرف نکرده است ، دستیار دیگری دریافت خواهید کرد که با VPN خود به شما کمک می کند.

دانش محور

همان اندازه که کمک زنده برای سؤالات جزئی مهم است فهرست گسترده ای از کالاهای حمایتی است که به آنها دسترسی خواهید داشت. برای موضوعی به اندازه شبکه ، از نظر فنی ، دسترسی به افراد غیرمجاز روزمره کاری کوچک نیست.

NordVPN دانش بنیان

پس از مراجعه به فهرست آنها و سرعت جستجوی هر صفحه مربوط به پشتیبانی که می توانم پیدا کنم ، تخمین می زنم NordVPN دارای بیش از 500 راهنما و آموزش باشد..

NordVPN منفی

1. خریدهای Apple iTunes / App Store بازپرداخت نخواهد شد

متأسفانه ، NordVPN متذكر می شود كه اگر NordVPN را از طریق فروشگاه iTunes / اپل اپل خریداری كنید ، بازپرداخت باید با پشتیبانی iTunes / App Store درخواست شود و به طور مستقیم با NordVPN قابل پردازش نیست. علاوه بر این ، پرداختهای انجام شده با استفاده از کارتهای پیش پرداخت یا هدیه قابل برگشت نیستند. NordVPN نمی تواند خریدهای انجام شده از طریق فروشندگان ، از جمله Amazon ، BestBuy ، StackSocial و غیره را پردازش کند.

نقد و بررسی NordVPN

قیمت گذاری: برنامه های اشتراک ، گزینه های پرداخت و ضمانت برگشت پول

NordVPN بسته به طول برنامه ای که می توانید متعهد شوید ، قیمت گذاری مرتب ارائه می دهد. با شروع برنامه یک ماهه خود با قیمت 11.95 دلار در هر ماه و در صورت متعهد شدن به سه سال صورتحساب سالیانه ، ماهانه با 3.49 دلار در ماه حرکت می کنید ، NordVPN یک سیاست قیمت گذاری کاملاً واضح و بدون هزینه مخفی دارد. آنها همچنین برای همه بسته های قیمت گذاری ضمانت 30 روزه پس انداز پول ارائه می دهند.

قیمت گذاری nordvpn

 • ماهانه: 11،95 دلار در ماه (143.4 دلار در سال)
 • 1-سال: 6.99 دلار در ماه (83.88 دلار در سال)
 • 2-سال: 4.99 / ماه (59.88 دلار در سال)
 • 3 سال: 3.49 دلار در ماه (41.88 دلار در سال)

با یک برنامه می توانید حداکثر شش دستگاه از جمله تلویزیون هوشمند و روتر را ایمن کنید.

تمام این اشتراک ها با یک طرح متناسب با همه همراه هستند. شامل:

 • بدون ورود به سیستم: آره.
 • سهولت نرم افزار VPN: ثبت نام و استفاده از برنامه بسیار کاربر پسند بود.
 • هزینه های پنهان & بندها: اگر برنامه را مستقیماً از طریق فروشگاه iTunes / App خریداری کرده باشید ، آنها نمی توانند بازپرداخت اعطا کنند. پرداختهای انجام شده با استفاده از کارتهای پیش پرداخت یا کارتهای هدیه بازپرداخت نخواهند شد.
 • upsells: بدون افزایش قیمت.
 • نشت DNS: هیچ یک.
 • صلاحیت قضایی: پاناما
 • پروتکل ها: OpenVPN ، IPSec ، PPTP & L2TP.
 • کلید کشتار: آره.

من شخصاً وقتی صحبت از قیمت گذاری می شود همه طرفدار سادگی و انصاف هستم. به من یک طرح همه جانبه و چند گزینه پرداخت برای من بدهید و خوشحالم. علاوه بر این ، آنها محدوده پهنای باند مانند بسیاری از VPN های رایگان را تعیین نمی کنند.

گزینه های پرداخت

همراه با کلیه کارتهای اعتباری عمده و خدمات پرداخت ، NordVPN چندین مبلغ رمزپرداخت را برای پرداخت می پذیرد. پی پال در حال حاضر پشتیبانی نمی شود.
گزینه های پرداخت nordvpn

تضمین بازگشت پول

NordVPN 30 روز ضمانت برگشت پول برای هر حساب و وضعیت خوبی را ارائه می دهد. برای درخواست بازپرداخت کافیست با تیم پشتیبانی مشتری خود که 24/7 در دسترس است تماس بگیرید.

نقد و بررسی NordVPN

نتیجه گیری: آیا من NordVPN را توصیه می کنم؟?

بله ما Expressvpn را توصیه می کنیم

NordVPN یکی از ارائه دهندگان پیشرو VPN با بهترین امنیت است. همانطور که مشاهده می کنید در طول این بررسی NordVPN ، دلایل محبوبیت آنها معتبر است. ایمن ، سریع و آسان با استفاده از برخی از ویژگی های شگفت انگیز برای اطمینان از محافظت از داده ها و اطلاعات شما. به همین دلیل است که آنها در لیست VPN های ما مقام اول را کسب می کنند.

همچنین ، با داشتن یک تیم پشتیبانی مشتری مانند NordVPN ، هرگز لازم نخواهید بود که اطمینان داشته باشید که از مرور ایمن مرور می کنید ، تنها باشید.

من اگر به دنبال یک راه حل عالی برای قیمت حتی بهتر هستید ، NordVPN را کاملاً توصیه می کنم!

از اینجا می توانید معامله NordVPN 3.49 دلار را دریافت کنید.

بررسی خود را در مورد NordVPN اضافه کنید

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me