نقد و بررسی Ivacy VPN

در طول این بررسی ، من همه چیز را بررسی خواهم کرد ، از جمله قیمت گذاری آنها (Ivacy) ، ویژگی ها ، سرعت ، جوانب مثبت و جوانب مثبت.


Ivacy چیست؟ آنها چه پیشنهاداتی دارند?

مستقر در جزیره عجیب و شگفت انگیز جزیره سنگاپور ، Ivacy VPN از اوایل سال 2007 از تجربیات آنلاین مشتریان خود محافظت می کند.

علی رغم تصدیق چشمگیر دهه گذشته آنها در بازار VPN ، Ivacy هنوز یک برند نسبتاً ناشناخته است. Ivacy یک شرکت کاملاً مخفیانه است که تحت چتر PMG Private Limited فعالیت می کند.

نقد و بررسی Ivacy VPNصفحه اصلی Ivacy

و این مرا شگفت زده می کند ...

در حقیقت ، در سال 2010 ، این تیم فن آوری Ivacy بود که مسئولیت رونمایی از مفهوم انقلابی تونل سازی اسپلیت را داشت ، فناوری ای که به کاربران اجازه می دهد تصمیم بگیرند که چه ترافیکی از طریق یک ISP ارسال می شود و چه ترافیکی توسط VPN آنها محافظت می شود..

بنابراین با توجه به همه اینها ، تصمیم گرفتم Ivacy را برای خودم مرور كنم تا ببینم آیا این VPN نسبتاً ناشناخته می تواند در "لیگ های بزرگ" بازی كند یا خیر..

بررسی اجمالی Ivacy VPN

RANK کلی: شماره 66 از 78 VPN
USABILITY: ساده در نصب و اجرا
FILES FILES: هیچ خط مشی ورود به سیستم
مکان ها: 50+ کشور ، 1000+ سرور
پشتیبانی: تیم دانش ، پاسخ سریع
غلبه بر: تورنت محدود
NETFLIX: کار نمیکند
رمزگذاری / پروتکل: 256 بیتی ، OpenVPN ، PPTP ، SSTP ، L2TP و IKEv2
هزینه: 9.95 دلار در ماه
وب سایت رسمی: www.ivacy.com

Ivacy خدمات VPN ارائه می دهد که تقریباً با هر دستگاه موجود در بازار از جمله آن سازگار است ویندوز ، مک ، iOS ، اندروید ، لینوکس ، روتر ، تلویزیون های هوشمند و حتی Xbox شما.

سازگاری Ivacy VPN

در حالی که Ivacy یک شبکه کاملاً پراکنده را ارائه می دهد فقط 450+ سرور در 100 مکان+, سرورهای مورد نظر برای قیمتی که می پردازید بسیار بهینه شده اند (همانطور که در یک دقیقه مشاهده خواهید کرد).

آنها با سرورهای بهینه سازی شده P2P در ایالات متحده و کانادا نسیم زیادی ایجاد می کنند و همچنین به مشتریان خود این امکان را می دهند تا با استفاده از کلیه پروتکل های اصلی از جمله OpenVPN ، PPTP ، SSTP ، L2TP ، IKEv2 به سرویس VPN خود متصل شوند..

علاوه بر این ، Ivacy 5 اتصال همزمان و یک سوئیچ کشتن اینترنت را ارائه می دهد.

و خوشبختانه همه این ویژگی ها (بعلاوه موارد دیگری که در یک لحظه مورد بحث قرار خواهیم گرفت) تقریباً با همان قیمت فنجان قهوه ارائه می دهند.

چقدر Ivacy VPN هزینه دارد?

یکی از بزرگترین امتیازات فروش Ivacy ، بسته بندی قیمت بالای 24 ماهه فوق العاده مقرون به صرفه است.

قیمت گذاری پیچک

در اینجا نحوه تفکیک همه اینها آورده شده است.

ماهانه: 9،95 دلار

 • 8.95 دلار در هر ماه
 • 119.4 دلار در سال
 • 0٪ پس انداز

1 سال: 40.00 دلار

 • 3.33 دلار در هر ماه
 • 40 دلار در سال
 • 66٪ پس انداز

2 سال: 54 دلار

 • 2.25 دلار در هر ماه
 • 27 دلار در سال
 • پس انداز 77٪

به استثناء بسته قیمت گذاری ماهانه آنها ، Ivacy یکی از رقابتی ترین خدمات VPN را که تاکنون دیده ام ، ارائه می دهد. من همچنین وقتی که دیدم چند روش پرداخت مختلف Ivacy به مشتریان بالقوه امکان استفاده می دهد ، نیز خوشحال شدم.

آیا می خواهید از MasterCard ، حساب PayPal ، Bitcoin یا Paymentwall خود استفاده کنید ، آنها را پوشش داده اید.

گزینه های پرداخت برای Ivacy VPN

مانند بسیاری از رقبای خود ، Ivacy از لحاظ فنی 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد ، با این حال ، همانطور که بعداً در این بررسی مشاهده خواهید کرد ، به نظر نمی رسد کاملاً مناسب باشد. با این حال ، فعلاً ، من متلاشی می شوم.

با چنین برنامه های قیمت گذاری مقرون به صرفه ، بسیاری از شما احتمالاً تعجب می کنید که چگونه خدمات Ivacy با رقبای تندتر خود مطابقت دارد.

در کمال تعجب خودم ، جواب این است ... خیلی خوب.

بررسی اجمالی Ivacy VPN

RANK کلی: 66
USABILITY: ساده در نصب و اجرا
FILES FILES: هیچ خط مشی ورود به سیستم
مکان ها: 50+ کشور ، 1000+ سرور
پشتیبانی: پشتیبانی خوب مشتری
غلبه بر: محدود
NETFLIX: کار نمیکند
رمزگذاری / پروتکل: رمزگذاری 256 بیتی. OpenVPN، PPTP، SSTP، L2TP، IKEv2
هزینه: 2.25 دلار در ماه به مدت 2 سال
وب سایت رسمی: www.Ivacy.com

جوانب مثبت

1. سرعت خوب (برای قیمت) 

به منظور اطمینان از صحت این بررسی ، چند تست سرعت ساده را در speedtest.net انجام دادم تا ببینم سرعت Ivacy چقدر سریع است. در اینجا نتایج به دست آمده است.

تست سرعت بارگذاری Ivacy و بارگذاری

سرور ایالات متحده (نیویورک)

 • پینگ: 115ms
 • بارگیری: 45.86 مگابیت در ثانیه
 • بارگذاری: 43.92 مگابیت در ثانیه

سرور اتحادیه اروپا (آمستردام)

 • پینگ: 42ms
 • بارگیری: 53.04mbps
 • بارگذاری: 25.39 مایل در ثانیه

آسیا سرور (هنگ کنگ)

 • پینگ: 261ms
 • بارگیری: تست انجام نشد
 • بارگذاری: آزمایش انجام نشد

سرور UK (لندن)

 • پینگ: 50ms
 • بارگیری: 53.24mbps
 • بارگذاری: 33.36 مگابیت در ثانیه

* مثل همیشه این تست های سرعت را با یک دانه نمک انجام دهید زیرا آنها به بسیاری از متغیرهای مختلف اعتماد می کنند و می توانند از فردی به فرد دیگر تغییر کنند. با این حال ، ما بیش از 70+ VPN را برای این سایت آزمایش کرده ایم ، بنابراین یک مبنای اولیه داریم که می توانیم هر VPN را در مقابل مقایسه کنیم. 

در کل ، سرعت Ivacy کاملاً در وسط جاده است.

اگرچه من ناامید شدم که متوجه شدم که سرورهای آسیایی آنها کاملاً غیرقابل استفاده هستند ، برای سرور اتحادیه اروپا با سرعت 0.0 مگابیت بر ثانیه ، سرعت Ivacy با رقبایی همچون TorGuard (بررسی) و بافر (بررسی) برابر است..

اگر شما یک کاربر VPN فصلی هستید ، سرعت Ivacy چیزی نیست که از آن هیجان زده شوید ، و اگر به یک VPN سریعتر نیاز دارید ، باید بررسیهای ما در مورد Surfshark (بررسی) و ExpressVPN (بررسی) را بررسی کنید..

با این حال ، تنها با قیمت 2.04 دلار در ماه ، سرعت آنها به مراتب بالاتر از انتظارات تعیین شده توسط برچسب قیمت اسمی آنها است.

2. یک خط مشی ورود به سیستم واقعی (که در واقع پشتیبانی می شود) 

یکی از بزرگترین حیوانات اهلی من هنگام بررسی هر ارائه دهنده VPN ، خط مشی جعلی تبلیغ شده "صفر ورود به سیستم" است و متأسفانه ، به نظر می رسد این روند روز به روز فراگیرتر می شود..

در حقیقت ، این مسئله در صنعت VPN چنان آشکار شده است که من دیگر به ادعاهای ارائه دهنده VPN مبنی بر "عدم وجود هرگونه گزارش" اعتماد ندارم ، تا زمانی که من هر کلمه ای در خط مشی رازداری آنها خوانده ام..

در حالی که من VPN Ivacy's VPN را مرور می کردم ، من واقعاً با جزئیات کامل و کاملاً صریح و روشن از بین چاپ های خوب پاک کردم ... من شوکه شدم. Ivacy در واقع حمایت می کند که سیاست ورود به سیستم صفر است و آنها این کار را بهتر از هر VPN دیگری که من بررسی کرده ام انجام می دهند.

این خط مشی ورود به سیستم است.

این بدان معنی است که تنها داده ای که Ivacy در مورد مشتریان خود نگه می دارد ، آدرس ایمیل مرتبط با هر حساب است.

خودشه. بدون سیاهههای مربوط به ترافیک ، سیاهههای مربوط به پهنای باند و هرگونه طول مدت سابقه نیست. فقط حریم خصوصی محض و غیرقانونی.

3. خدمات مشتری خوب 

من اولین کسی خواهم بود که اعتراف کنم ...

من در مورد خدمات به مشتریان Ivacy امید زیادی ندارم. بدبینی من را ببخشید ، اما بعد از بررسی بیش از 70 VPN ، یاد گرفتم که هنگام بررسی خدمات مشتری ارائه شده توسط یک ارائه دهنده مناسب برای بودجه ، انتظارات فوق العاده ای داشته باشم.

از این گذشته ، شرکت ها دارای تعداد محدودی منابع هستند. اگر آنها خدمات باکیفیتی را با قیمت مناسب برای بودجه ارائه دهند (همانطور که Ivacy) ، به طور معمول بی خطر است که تصور کنیم برای انجام این کار مجبور شدند منطقه دیگری از تجارت خود را کاهش دهند..

و تیم پشتیبانی مشتری معمولاً اولین تلفات است ...

با این حال ، با Ivacy ، با کمال تعجب متوجه شدم که نمایندگان خدمات مشتری آنها سریع پاسخ داده و بسیار مفید هستند. اگرچه مایل هستم که پاسخ های دقیق تر و کامل تری از نمایندگان آنها ببینم ، اما با توجه به زمان پاسخ سریع و پشتیبانی کارآمد از من ، شکایتم سخت است..

در اینجا چند تصویر از یکی از مکالمات من با پشتیبانی Ivacy (تمام سوالات در عرض چند دقیقه از ارسال به شما پاسخ داده شده است).

کیفیت چت زنده شماره 1 Ivacy کیفیت چت زنده شماره Ivacy

چندین سؤال دیگر را برای سنجش دانش و کارآیی تیم ارسال کردم (همه آنها در زمانهای مشابه ارسال شدند) و به تمامی این سؤالات به روشی مشابه و به موقع (و مختصر) پاسخ داده شد. برای اطمینان از اینکه تجربه من نماینده دقیقی از تیم پشتیبانی مشتری آنها بود ، من همچنین حسابهای رسانه های اجتماعی آنها را بررسی کردم تا ببینم که آنها چقدر خوب به سایر شکایات و سوالات مشتری رسیدگی کردند.

باز هم ، من تحت تأثیر قرار گرفتن از اینكه تیم آنها بسیار مؤثر و دانش بوده و تقریباً هر مسئله‌ای كه پیش آمد ، تقصیر مشتری بوده و نه Ivacy.

پروفایل توییتر Ivacy

اگرچه NordVPN هنوز بهترین خدمات مشتری را که تا به حال تجربه کرده ام ارائه می دهد ، Ivacy یک مدعی نزدیک برای مسابقه است و من هم از کیفیت پشتیبانی آنها تعجب کردم و تحت تأثیر قرار گرفتم.

4- پروتکل های موجود: OpenVPN ، SSTP ، PPTP ، L2TP و IKev2

پروتکل های موجود Ivacy VPN

فکر می کنید "چه اشتباهی می تواند پیش رود؟".

شما ادعا می کنید "فقط یک ثانیه طول می کشد".

بنابراین در حالی که منتظر آن وانیل لات هستید ، موبایل خود را شلاق می زنید. مشکل این است که شبکه ای که قرار است به آن وصل شوید ممکن است یک "دوقلو شر" باشد.

در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است.

شخصی رایانه خود را به یک نقطه دسترسی به شبکه تبدیل می کند و نامی با صدای واقعی به اندازه کافی واقعی است (که اغلب از نمونه های معروف و مشهور مانند "T-Mobile" تقلید می شود). وقتی وصل می شوید ، در واقع از طریق رایانه آنها متصل می شوید. و اکنون آنها به تمام اطلاعاتی که برای ورود به سیستم استفاده کرده اید و همچنین فعالیت مرور شما دسترسی پیدا می کنند.

این بدان معناست که وقتی کارت اعتباری را بیرون می کشید یا چند معامله سریع انجام می دهید ، تمام این داده ها وارد می شوند زیرا اتصال غیرقابل رمزگذاری است. متأسفانه ، این مثال از استراق سمع "WiFi" یکی از رایج ترین (و قدیمی ترین) ترفندها در کتاب بازی حمله "مرد در میان" است.

اکنون آن را با یک جلسه وب عادی در یک شبکه مشروط مقایسه کنید. شما وب سایت بانکی را تهیه می کنید و کلیه فعالیت ها در طی کل جلسه توسط یک گواهی SSL رمزگذاری می شود. اینها کلیدهای خاصی را در هر نقطه دسترسی ایجاد می کنند تا هیچ کس نتواند آنچه را که بعد از ورود به سایت اتفاق می افتد را نظارت و یا به دست آورد..

همان فن آوری اساسی SSL برای قدرت دهی به OpenVPN ، که پروتکل go-to برای همه ارائه دهندگان اصلی VPN (و قانونی) است ، استفاده می شود. Ivacy تفاوتی ندارد و هر زمان ممکن است OpenVPN را پیش فرض کند.

اگر به دلایلی نمی توانید از OpenVPN استفاده کنید (مانند محدودیت دستگاه) ، Ivacy همچنین گزینه های پروتکل متداول دیگری را نیز در دسترس دارد ، از جمله PPTP ، SSTP ، L2TP و IKEv2.

برخی از این پروتکل های دیگر ، مانند IPv6 ، به عنوان مثال ، از آسیب پذیری های امنیتی شناخته شده اند. اما در این حالت ، Ivacy تلاش می کند با ارسال آن داده ها و ترافیک از طریق VPN ، به هر حال این مشکل را برطرف کند.

5. رمزگذاری 256 بیتی

شبکه های WiFi عمومی برخی از رایج ترین مکان هایی هستند که افراد می توانند به فعالیت های آنلاین شما دسترسی پیدا کنند.

حتی هتل و فرودگاه WiFi ، که فکر می کنید سنگ جامد است ، اغلب در معرض حملات هستند. (در برخی موارد ، این موسسات بدترین متخلفین هستند - هر عملی که شما در شبکه های خود انجام می دهید را ردیابی می کنید و اغلب اطلاعات خود را به اشخاص ثالث می فروشید.)

گرچه بسیاری از شبکه های عمومی مستعد رفتار بد هستند. هکرها می توانند سیستم های خودکار را در این شبکه ها اجرا کنند تا مانع شوند و تلاش کنند "زور بی رحمانه" راه خود را به حساب شما وارد کنند.

حملات بی رحمانه صفحه ورود به وب سایت خاص را هدف قرار می دهد و سعی می کند با اجرای تغییرات نامحدود ، نام کاربری و رمزعبور را ترک کند تا در نهایت در یک قسمت صحیح فرود بیاید. آنها یک بار یا یک شماره را یک بار تست می کنند و دوچرخه سواری خود را ادامه می دهند و رقم های بیشتری را اضافه می کنند تا اینکه در نهایت نحوه دستیابی به آنها مشخص شود.

این حملات مقصر برخی از رایج ترین مواردی است که هر روز درباره اخبار می شنوید. به عنوان مثال ، حملات بی رحمانه یكی از اصلی ترین راه هایی است كه افراد به وب سایت های وردپرس دسترسی پیدا می كنند (كه یك بزرگترین سیستم عامل در اینترنت است). آنها همچنین روشی هستند که معمولاً برای هک کردن حساب های مشهور iCloud و نشت ... به خوبی مورد استفاده قرار می گیرند, خصوصی, عکس ها و فیلم ها.

در صورت ضعف رمزگذاری ، حملات ناخواسته نیرو به خوبی کار می کنند.

به عبارت دیگر ، هنگامی که فقط تعداد زیادی ترکیب حروف و اعداد وجود دارد ، فقط زمان لازم است که آنها را بشکنیم. به طور کلی ، هرچه رمزگذاری ضعیف تر باشد ، سریعتر می توان آن را ترک کرد.

سرانجام می توان همه رمزگذاری ها را شکست. اما اگر آنها به اندازه کافی قوی باشند ، انجام این کار ممکن است ده ها سال یا قرن ها طول بکشد. به همین دلیل است که رمزگذاری 256 بیتی قوی ترین امکان موجود در بازار امروز به حساب می آید. این بسیار قوی است ، که توسط سازمان های دولتی و کرم شرکت های امنیتی محصولات زراعی مورد استفاده قرار می گیرد.

Ivacy خود را به استفاده از رمزگذاری 256 بیتی افتخار می کند ، این بدان معنی است که اتصال شما از طریق آنها باید باشد تقریبا هک کردن غیر ممکن است.

منفی

1. سنگاپور به عنوان یک شریک "پنج چشم" تأیید شده است 

اگر تیتر بالا باعث می شود که سرتان را به هم ریخته و به آرامی زیر صدای نفس خود "چه چیزی است؟" را خفه کنید ، اشکالی ندارد.

اصطلاح "پنج چشم" چیزی نیست که معمولاً در عموم مردم درک یا بحث شود ... و با دلیل خوب. هنگامی که ادوارد اسنودن نقض امنیتی مشهور خود را اجرا کرد ، بیش از 1.5 میلیون اسناد طبقه بندی شده NSA را منتشر کرد.

از جمله اطلاعات موجود در این نشت ، سندی بود كه جزئیات عملیات امنیتی موسوم به "پنج چشم" را نشان می داد ، یك مشاركت اطلاعات و منابع بین ایالات متحده ، انگلستان ، كانادا ، استرالیا و نیوزلند كه به هر دولت اجازه می دهد موقعیتی پیدا كند. و جاسوسی "هر کسی ، هرجایی ، هر زمان"

به عبارت دیگر ، مشارکت Five Eyes بدترین کابوس یک مدافع حریم خصوصی است.

با ضربه زدن به کابل های فیبر نوری در بیش از 20 مکان در سرتاسر جهان ، دولت های مورد نظر می توانند به اطلاعات شخصی و مکان واقعی تقریباً در مورد هر شخصی که خود انتخاب می کنند دسترسی پیدا کنند..

متأسفانه از نظر Ivacy ، سایر اسناد فاش شده نشان داده اند که کره جنوبی و سنگاپور (محل قرارگیری آنها) در "توافق نامه پنج چشم" شریک هستند و مرتباً به این دولت های دیگر دسترسی به اطلاعات و منابع حساس را ارائه می دهند..

اگرچه این امر نباید تأثیر مستقیمی بر امنیت Ivacy داشته باشد زیرا آنها 0 گزارش را در خود نگه می دارند ، شما باید باز هم از منظر سیاسی اطراف دفتر شرکت آگاهی داشته باشید.

2. بدون سازگاری TOR یا Proxy 

اگرچه این ناراحتی جزئی برای اکثر کاربران VPN است ، من ناامید شدم که Ivacy با شبکه TOR یا هر شخص دیگری از شخص ثالث سازگار نیست..

اگرچه این امر بر بیشتر تجربه های VPN تأثیر نمی گذارد ، لایه های امنیتی اضافه شده توسط TOR و سایر پروکسی ها می توانند به معنای واقعی کلمه زندگی شما را در برخی از کشورهای دراکونی بیشتر نجات دهند..

به عنوان مثال ، سازگاری TOR در NordVPN گنجانده شده است (در اینجا یک بررسی وجود دارد).

3. 30 روز ضمانت برگشت پول دارای Catch BIG است 

یکی از تنها مشکلی که من درمورد بسته قیمت گذاری Ivacy داشتم این است که آنها درمورد شرایط ضمانت 30 روزه برگشت پول خود ، مخالف نیستند.

این یک سرویس مرسوم است که یک ارائه دهنده VPN محدود کردن تعداد سرویس های گیگابایت قبل از ضمانت برگشت پول خود ، می تواند محدود کند. با این حال ، در بیشتر موارد ، این بسیار تبلیغ می شود و مشتری محدودیت های ضمانت را می فهمد.

با Ivacy ... این کاملاً درست نیست.

پس از انجام برخی حفرات از طریق سیاست های مختلف و سلب مسئولیت های قانونی آنها ، در اینجا نحوه عملکرد تضمین بازپرداخت ارائه می شود.

 • شما در طی 30 روز (یا 7 روز برای یک برنامه 1 ماهه) از تاریخ اشتراک خود درخواست بازپرداخت می کنید
 • حساب شما قبلاً توسط Ivacy به دلیل نقض هر بند ذکر شده در شرایط خدمات به حالت تعلیق در نیامده است
 • شما بیش از 500 مگابایت پهنای باند مصرف نکرده اید ، که هم فعالیت بارگذاری و هم بارگیری را شامل می شود با استفاده از Ivacy؛ یا دارید بیش از 30 جلسه نیست یعنی تعداد دفعاتی که شما به خدمات Ivacy متصل شدید ، هر کدام از ابتدا اتفاق می افتد
 • شما قبلاً تحت این سیاست مطالبه بازپرداخت نکرده اید
 • شما از BitCoin ، BitPay ، Coin Payments یا Paymentwall به عنوان روش پرداخت خود استفاده نکرده اید

من شخصاً فکر می کنم این یک توافق بسیار عادلانه است.

با این حال ، من همچنین فکر می کنم بندهای سیاست بازپرداخت آنها باید بسیار واضح تر بیان شود. منظورم واقعاً ... چند وقت یکبار مشتریها وقت می گذارند تا قبل از خرید ، بررسی ToS را بررسی کنند؟ شما ، من و افرادی که در Ivacy هستند ، همه می دانیم که پاسخ به این سؤال "هرگز!" طنین انداز است.

اگرچه من Ivacy را به دلیل دروغ گفتن عمدا به پایگاه کاربر خود مقصر نمی دانم ، اما می گویم شرایط پیرامون ضمانت برگشت پول آنها باید در صفحه فروش آنها ذکر شود ، نه در سلب مسئولیت های قانونی آنها..

4- صفر از چهار سرور Netflix کار می کند

به عبارت ساده:

Ivacy با Netflix کار نمی کند. و آنها به زودی قصد بازگشت به این موضع گیری را ندارند.

برای تأیید ، سرورهای زیر را آزمایش کردیم. هر کدام به ما اجازه دادند:

 • ایالات متحده
 • کانادا
 • انگلستان
 • هلند

Ivacy حتی در سایت خود تأیید کرده است که "با توجه به شرایط ، کاربران اینترنت باید با سیاست ممنوعیت نتفلیکس بر سر VPN کنار بیایند."

خطای جریان Netflix VPNخطای جریان Netflix VPN

بنابراین به نظر می رسد که به زودی تغییر نخواهد کرد.

خوشبختانه ، ما تأیید کردیم که تعداد معدودی از VPN ها هنوز هم با جدیت سعی می کنند. لیست های برتر VPN های Netflix ما را به بهترین موارد بررسی کنید.

آیا Ivacy را توصیه می کنم؟?

در پایان روز ، Ivacy یک VPN با کیفیت است که دارای سرعت قابل قبول ، قیمت های بی نظیر و خدمات به مشتریان با کیفیت بالا است.

آنها یک پلت فرم آسان برای استفاده با تعداد زیادی تنظیمات و ویژگی هایی برای بازی با آنها ارائه می دهند و در عین حال که از ایده آل بسیار دور هستند ، "جوانب مثبت" در این مورد ، از "Cons" بسیار بالاتر هستند..

چه چیزی در مورد Ivacy است?

 • ارزان (2.25 دلار در ماه)
 • ایمن و ایمن است
 • خط مشی بدون ورود به سیستم
 • ساده در نصب و اجرا
 • خدمات خوب مشتری

چه چیزی در مورد Ivacy است?

 • بدون سازگاری TOR
 • طرح "ضمانت بازگشت پول"
 • صلاحیت "پنج چشم"
 • بدون سازگاری Netflix

من نکن Ivacy را توصیه کنید. این یک سرویس خوب است ، اما موارد بهتری برای قیمت مشابه وجود دارد: NordVPN (3.49 دلار در ماه) یا Surfshark (1.99 دلار در ماه). هر دو مورد در 3 مورد برتر ما ، بهترین VPN ها را در اینجا ببینید.

نقد و بررسی VPN Ivacy خود را اضافه کنید:

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me