چگونه آدرس IP من مخفی شود

اگر می دانید از کدام ابزارها استفاده کنید ، مخفی کردن یک آدرس IP کاملاً ساده است.

اگر مثل من هستید ، کسی که می خواهد IP من را مخفی کند تا به سایتهای مسدود شده جغرافیایی دسترسی پیدا کند ، ممنوعیت های IP را نفی کند و فقط ناشناس بماند ، خواندن خود را ادامه دهید.

در زیر ، 6 روش ضد ابله برای مخفی کردن آدرس IP شما از جمله رمزگذاری و کاملاً ناشناس بودن اتصال اینترنت شما ذکر کرده ام.

آدرس IP چیست؟?

بیایید ابتدا اصول اولیه را از کار بیندازیم.

اینترنت, بودن چیزی بیش از یک گروه وسیع از بینمتصل خالصکار می کند ، برای ایجاد ارتباط بین این شبکه ها به یک سیستم نیاز دارد. پروتکل اینترنت, که معمولاً به آن گفته می شود IP, فناوری اصلی ، مسئول این ارتباط است. IP وظیفه دارد بسته های اطلاعاتی را از نقطه A تا نقطه B تعریف ، ساخت و تحویل دهد.

آدرس های IP چیزی غیر از شناسه های سیستم نیستند. در نسخه چهارم پروتکل اینترنت (IPv4) ، آدرس های IP به عنوان یک شماره 32 بیتی تعریف می شوند. x.x.x.x جایی که ایکس یک مقدار بین است 0 و 255.

در اینجا چند آدرس IP معتبر آورده شده است:

 • 123.45.67.89
 • 8.8.8.8 - یک آدرس IP اختصاص داده شده به Google
 • 140.247.224.81 - آدرس IP اختصاص داده شده به دانشگاه هاروارد

هر سیستم ، متصل به اینترنت ، آدرس خاص خود را دارد. دقیقاً مثل آدرس خانه یا پلاک خودرو شما. هر سیستم باید یک آدرس IP منحصر به فرد داشته باشد که به آن دستگاه و آن دستگاه اختصاص داده شده است. این بدان معنی است که تلفن ، لپ تاپ ، رایانه کار و چاپگر شما ، همه آدرس های IP مختلف دارند.

هر شرکت کننده اینترنت دارای برای داشتن آدرس IP برای اتصال به آن.

نحوه عملکرد IP ، آدرسهای IP اطلاعات حساسی هستند زیرا آنها مکان سیستمهایی را که به آنها اختصاص داده شده اند ، نشان می دهند. این غیر قابل عبور است ، زیرا مکان فیزیکی دستگاه متصل دقیقاً اطلاعات لازم برای ایجاد پروتکل اینترنت برای کارآمدترین اتصال است..

اینگونه می دانم که هر آی پی ، که از 140.247 شروع می شود ، به دانشگاه هاروارد اختصاص داده می شود و چگونه می دانم از کجا شما فقط با نگاه کردن به آدرس IP شما مستقر هستید.

6 راه پنهان کردن آدرس IP

این شش روش برای تغییر آدرس IP خود را بررسی کنید.

1. یک نرم افزار VPN بدست آورید

احتمالاً بهترین و راحت ترین راه برای تغییر IP شما انتخاب سرویس خوب VPN است.

آنچه انجام می دهد VPN است:

 • آدرس IP خود را مخفی کنید
 • ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند
 • به شما امکان می دهد با خیال راحت تورنت کنید
 • به شما امکان می دهد به سایتهای مسدود شده جغرافیایی مانند Netflix و Hulu دسترسی پیدا کنید.

همانطور که مشاهده می کنید ، مزایای یک شبکه خصوصی مجازی دقیقاً همان مزایای تغییر آدرس IP شما است.

جای تعجب در اینجا نیست. VPN ها آدرس IP جدید را به سیستم های متصل به آنها اختصاص می دهند. با اتصال به یک شبکه مجازی ، به شما یک آدرس IP دوم داده می شود ، که آدرس واقعی شما را جعل می کند.

شبکه های خصوصی مجازی چگونه کار می کنند

تنظیم مشتری VPN شما چند دقیقه طول می کشد ، و پس از راه اندازی همه ، اتصال به آن و در نتیجه تغییر IP شما با کلیک روی دکمه شما اتفاق می افتد.

"این عالی است ، آندری ، اما چگونه یک VPN آدرس IP من را تغییر می دهد؟"

سؤال عالی - من از گفتن من هیجان زده هستم.

در حالی که به VPN وصل هستید ، ارائه دهنده VPN یک آدرس IP مجازی را به شما اختصاص می دهد. در حالی که آدرس IP واقعی شما هنوز برای اتصال به گفته VPN استفاده می شود ، تمام ترافیک های دیگر از طریق شبکه خصوصی شما تونل می شوند و به این ترتیب ، این ترافیک خارجی فقط به آدرس IP مجازی دوم شما متصل می شود..

من NordVPN (3.49 دلار در ماه) را توصیه می کنم زیرا این ناشناس ترین و مطمئن ترین نرم افزار VPN است که ما تا به امروز آزمایش کرده ایم. امن است و آدرس IP شما را دوست ندارد. می توانید از بین سرورهای 1500+ آنها (IP های مختلف) انتخاب کنید. شما می توانید بررسی NordVPN ما را در اینجا بخوانید.

یکی دیگر از گزینه های خدمات خوب VPN (با هزینه ارزان تر) Surfshark (1.99 دلار در ماه) و ExpressVPN است.

2. از پروکسی استفاده کنید - کندتر از VPN

پروکسی ها چگونه کار می کنند

سرورهای پروکسی ابزارهای بسیار خوبی هستند که به عنوان پلی در گردش ترافیک اینترنت شما عمل می کنند. این سرورهای میان رده بسته های اطلاعاتی شما را در حالی که تغییر می دهند ظاهر خود را به عنوان پروکسی تغییر می دهند..

به عبارت ساده تر ، سرور پروکسی ترافیک شما را متوقف می کند و کنترل ارتباط شما را کنترل می کند. از اینجا ، هر کاری که انجام دهید ، سرور پروکسی تکرار می شود. این رفتار شما را منعکس می کند. سرورهای مقصد (وب سایت هایی که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید) فکر می کنند پروکسی ترافیک شما است.

زیبایی این سیستم این است که می توانید به هر سرور پروکسی در جهان متصل شوید.

بگویید که می خواهید به BBC UK دسترسی پیدا کنید. به سرعت خواهید فهمید که بیشتر محتوای آنها برای افرادی که در خارج از انگلستان قرار دارند مسدود شده و غیرقابل دسترسی است. سرور پروکسی می آید. شما به یک Proxy و voila مستقر در انگلستان متصل می شوید - برای همه اهداف و اهداف ، از این پس به اندازه ماهی و چیپس انگلیسی هستید.

سرورهای پروکسی در موارد ضروری با مشخصات کم نظیر دور زدن محتوای جغرافیایی مسدود شده یا محدودیت های IP بسیار کارآمد هستند.

قادر به نقاب کردن آدرس IP واقعی شما جایی است که شباهت های بین VPN و Proxies به پایان می رسد.

در حالی که بیشتر از این که در پردازش محتوای جغرافیایی محدود Netflix مهارت داشته باشید ، Proxies نمی توانند با بسیاری از لایه های امنیتی VPN رقابت کنند. خارج از شعله ور کردن آدرس IP شما ، سرورهای پروکسی نه داده های شما را رمزگذاری می کنند و هم هیچ نشانگر قابل شناسایی را از آن حذف نمی کنند. پراکسی ها هیچ کاری نمی کنند تا شما را از چشمان کنجکاو ISP ، دولت یا هر کسی که دسترسی به داده های شما دارد ، محافظت کند.

تفاوت بزرگ نهایی بین پروکسی ها و VPN ها ، عدم وجود کلاهبرداری فراگیر سابق است. در حالیکه یک VPN تمام داده هایی را که از سیستم شما وارد و خارج می شوند رمزنگاری می کند ، یک پروکسی ترافیک را بر اساس هر برنامه رهگیری می کند..

بگویید مرورگر وب خود را به یک سرور پروکسی وصل می کنید. عالی! شما می توانید تمام Netflix مورد نظر خود را تماشا کنید ، با این حال پرونده های تورنت نروید. ترافیک تورنت شما توسط پروکسی شما رهگیری نمی شود و ISP شما به راحتی می تواند آنچه را که می خواهید ببینید.

مطالعه بیشتر: تفاوت بین VPN و Proxy

3. استفاده از TOR - رایگان

TOR با نام اصلی پروژه "The Oner Router" نامگذاری شده است ، یک مشتری رایگان است که به طور ناشناس شما را به شبکه ای از سرورهای داوطلبانه متصل می کند. این امر به شما امکان می دهد تا بر اساس همان مشتری VPN ، یک آدرس IP جدید اختصاص دهید.

ساختار شبکه TOR

Tor که به عنوان وب "تاریک / عمیق" نیز شناخته می شود ، این مزیت را دارد که شما را قادر می سازد به وب سایتها دسترسی پیدا کنید ، در غیر این صورت با مرورگرهای عادی غیرقابل دسترسی است. چنین وب سایتهای "پیاز" دارای نام دامنه بسیار متفاوت هستند زیرا بیشتر آنها به طور تصادفی تولید می شوند.

نام دامنه موتور جستجوی ناشناس بودن را بررسی کنید DuckDuckGo:

 http://3g2upl4pq6kufc4m.onion

TOR که یک شبکه گسترده و در دسترس ، رایگان و ناشناس است ، به کانون فعالیتهای مجرمانه تبدیل شده است. همچنین یکی از دلایلی که در صورت دسترسی به TOR می توانید در "لیست" قرار دهید ، تعداد زیادی از کاربران شبکه برای انجام معاملات غیرقانونی به آن وصل می شوند. از هویت های دروغین گرفته تا مواد مخدر سنگین و حتی اسلحه.

یکی دیگر از اشکالات بزرگ TOR ، زمان بارگذاری بسیار کند است. این بارهای طولانی بارگذاری در مسیرهای ناکارآمد و بادآورده که بسته های داده شما ارسال می شوند ، از سرور به سرور منتقل می شوند ، تا زمانی که سرانجام به مقصد خود برسند. این البته همه به نام ایمنی انجام می شود.

اشتباه نکنید ، TOR کاملاً بی پروا نیست. برخی از آسیب پذیری های نرم افزار و خطاهای سرور وب سایت می توانند توسط آژانس دولتی مورد سوء استفاده قرار بگیرند.

مطالعه بیشتر: Tor در مقابل VPN (تفاوت چیست)

4- از شبکه تلفن همراه استفاده کنید - کند و رمزگذاری نشده است

یک روش سریع برای تغییر آدرس IP خود ، اگر می ترسید به خطر بیافتد ، استفاده از داده های تلفن همراه خود است. از آنجا که این سیستم متفاوتی است ، یک آدرس IP متفاوت خواهد داشت.

این البته هیچ جایگزینی برای ایستگاه کاری لپ تاپ / رایانه شخصی ندارد. این ممکن است در شرایط اضطراری نادر ، به شما کمک کند ، هنگامی که IP شما آشکارا مورد حمله قرار می گیرد ، اما خارج از آن ، تکیه بر داده های موبایل هم ناکارآمد است و هم کم بینا..

5. اتصال به Wi-Fi عمومی - امن نیست

از آنجا که آدرس های IP با شما سفر نمی کنند ، استفاده از لپ تاپ شما برای اتصال به شبکه Wi-Fi باز کافی شاپ راهی آسان برای تغییر آدرس IP شما است. مشابه با داده های موبایل ، این نه یک روش تغییر IP مؤثر و نه یک روش پایدار برای گشت و گذار ناشناس است & ایمن.

متأسفانه خطرات زیادی هنگام استفاده از چنین شبکه‌های کانونی باز وجود دارد.

6. با ارائه دهنده خدمات اینترنت خود تماس بگیرید

حقیقت تلخ این است که ما تأثیر صفر بر آنچه به آدرس IP سیستمهای ما به آنها اختصاص داده می شود ، داریم. ما فقط می توانیم از ما درخواست یا مجبور کنیم منشبکه اینترنتی سفرسایش پroviders برای تغییر IP های ما برای ما.

دو نوع آدرس IP وجود دارد که ISP شما به شما اختصاص می دهد. استاتیک و پویا. IP ایستا برای تغییر دشوار است زیرا باید با ISP خود یک روند طولانی را طی کنید. خوشبختانه بیشتر ارائه دهندگان اینترنت IP IP پویا را اختصاص می دهند.

خوب سؤال کردن ، بنابراین مامان به من فکر کرد ، همیشه قدم اول است. تماس با شما ISP و به سادگی درخواست تغییر IP اغلب این کار را انجام می دهید ، اگرچه ممکن است مجبور شوید در مورد انگیزه خود در قبال چنین درخواستی با برخی سؤالات غیر منتظره و رو به جلو روبرو شوید. به نظر می رسد که شما به فرزند یا برادر کوچکتر اصول اولیه شبکه را آموزش می دهید ، این کار را انجام داده است.

با جدا کردن مودم خود ، تغییر IP را مجبور کنید

در صورت عدم موفقیت ، یک راه آسان برای تلاش برای تحمیل تغییر آی پی توسط ISP شما ، خارج کردن از مودم و اتصال مجدد آن پس از مدتی است. با قطع ارتباط خود با ISP ، به احتمال زیاد به شما محدوده IP جدیدی اختصاص می یابد. این تنها در صورتی کار می کند که با IP های پویا کار کنید. شما همچنین باید مجبور شوید ساعت ها از اینترنت جدا شوید تا تغییر در آدرس IP ایجاد شود.

در اینجا چند گام دیگر که می توانید بردارید آورده شده است پنجره ها قبل از لغو مودم خود:

نحوه انتشار آدرس IP در WIndowsسیستم ویندوز از طریق کابل متصل است

 1. باز کن فرمان سریع به عنوان سرپرست
 2. نوع "ipconfig / انتشار"، بدون نقل قول و آمار وارد
 3. نوع "ipconfig / تجدید"، بدون نقل قول و آمار وارد
 4. خفه شو سیستم شما.
 5. همه هاب / سوئیچ اترنت را خاموش کنید.
 6. جدا شوید کابل / مودم DSL.
 7. تا زمانی که می توانید لخت شوید (یک شبه)
 8. همه چیز را دوباره روشن کنید.

سیستم ویندوز از طریق روتر متصل می شود

 1. ورود به کنسول سرور روتر.
 2. آدرس IP را منتشر کنید (هر روتر متفاوت است ، Google شما)
 3. خفه شو سیستم شما.
 4. همه هاب / سوئیچ اترنت را خاموش کنید.
 5. جدا شوید کابل / مودم DSL.
 6. تا زمانی که می توانید لخت شوید (یک شبه)
 7. همه چیز را دوباره روشن کنید.

هنوز شوخی می کنی؟ من مطمئن هستم ��

من نمی گویم موارد فوق مؤثر نیست - این درست کار می کند. من می گویم که من قصد ندارم تلفن خود را شماره گیری کنم و به مدت نیم ساعت در انتظار بنشینم یا هر وقت بخواهم آدرس IP خود را تغییر دهم خودم را از اینترنت جدا کنم.

با فروش ISP سابقه مرور من به بالاترین پیشنهاد دهنده ، مطمئناً به آنها اعتماد نخواهم کرد تا به من کمک کنند.

تاثیر گذار؟ آره! کاربردی؟ هک نه!

متأسفانه برای من و شما ، این روشهایی است که می توانیم آدرس IP خود را تغییر دهیم. مطمئنا ، موارد دیگری ، فنی تر نیز وجود دارد. اگر شما متخصص شبکه سازی هستید می توانید روتر خود را تغییر دهید و یک تغییر IP پویا را از این طریق مجبور کنید - اما این نه ساده است ، نه سریع و نه تضمین شده است.

تغییر آدرس های IP به سادگی راه به جایی نمی رود ، اما مخفی کردن آنها داستانی دیگر است

چرا IP را پنهان کنید?

چگونه آدرس IP من مخفی شود

بسیار مورد علاقه ما است که اطمینان حاصل کنیم که هیچ یک از افراد بد خطا هرگز به چنین شناسه مهمی مانند آدرس IP ما دست نمی یابند. بیایید به دلایل اصلی که می خواهید آدرس IP خود را مخفی کنید نگاهی بیندازیم.

1. مکان خود را مخفی کنید

همانطور که در بالا ذکر شد ، آدرس IP شما دقیقاً مانند آدرس خیابان خانه شما کار می کند. به پروتکل اینترنت می گوید بسته های اطلاعات درخواستی خود را از کجا ارسال کنید. این امر در مورد قابلیت IP برای مشخص کردن مکان دقیق شما پیش بینی می شود ، این امکان را فراهم می کند تا شما را به نزدیکترین شبکه و از آنجا به جهان وصل کند..

در اینجا لیستی از اطلاعات موقعیت مکانی که آدرس IP شما را در اختیار دارد:

 • کشور
 • منطقه
 • شهر
 • کد پستی
 • طول و عرض جغرافیایی

خیلی ترسناک فکر می کنم که یک مجرم می تواند با پیدا کردن IP شما به مختصات GPS شما دسترسی پیدا کند ، اینگونه نیست?

2. محدودیت های IP IP دور

به عنوان یک شناسه دقیق دقیق موقعیت مکانی ، از آدرس IP شما غالباً استفاده می شود تا شما را از دسترسی به اطلاعات خاصی که شخصی برای شما غیرقابل دسترسی می داند ، مسدود کند..

هنگامی که دولت هایی مانند کشورهایی در چین ، روسیه و بله ، ایالات متحده دسترسی به برخی وب سایت ها و خدمات را با مسدود کردن آدرس های IP کشورشان محدود می کنند ، "جعل عمل ، عمل نقاب کردن آدرس IP شما مفید است..

از روزنامه نگاران گرفته تا فعالان و شخص روزمره شما ، هیچ کس نباید مورد سرکوب و محدودیت قرار گیرد تا نظرات خود را در عصر اطلاعات به اشتراک بگذارد.

کالج ها و دانشگاه ها همچنین دوست دارند با دسترسی به اینترنت دانش آموزان خود مداخله کنند. بسیاری از مدارس دسترسی به سرورهای بازی های آنلاین را ممنوع اعلام کرده اند. این بدان معناست که هیچ یک از لیگ های افسانه ها ، World of Warcraft ، CS: GO و غیره وجود ندارد.

من حدس می زنم که این دانش آموزان به اندازه کافی بالغ هستند که بتوانند 200 کیلو دلار بدهی را برای مدرک چهار ساله بدهند ، اما به آنها امکان دسترسی به بازی های آنلاین را می دهند؟ اون خیلی زیاده.

دور زدن چنین محدودیت های IP برای اطمینان از اینكه شما و فقط شما تصمیم می گیرید به كدام محتوا می خواهید دسترسی پیدا كنید مهم است..

3. رد کردن ممنوعیت های IP

ممنوعیت آدرس IP شما راهی آسان برای وب سایت ها و خدمات است که بلافاصله دسترسی شما به آنها را مسدود کنند. وقتی می خواهید به حساب Netflix پرداخت شده خود بپردازید ، خدمتی که دسترسی به کتابخانه حرکات و برنامه های تلویزیونی ایالات متحده را ، هنگامی که در اتاق هتل خود در خارج از کشور نشسته اید ، دسترسی به کتابخانه حرکات و برنامه های تلویزیونی آمریکا را متوقف می کند..

جعل یا تغییر آدرس IP شما راهی سریع و آسان برای سرکوب راه بازگشت به سرویس هایی است که به اشتباه یا به ناحق از آنها منع شده اید.

4- حملات هدفمند را مسدود کنید

پنهان کردن آدرس IP شما به محض اینکه توسط یک جنایتکار سایبری ، که پس از سوابق شخصی شما مورد هدف قرار گرفته است ، سریعاً به یک اقدام امنیتی ضروری تبدیل می شود..

با تغییر آدرس IP آسیب پذیر خود می توانید این نوع حمله ویژه سایبر به سیستم خود را خاموش کرده و مسدود کنید.

5- در اینترنت ناشناس بمانید

انتظار می رود ناشناس بودن ، خواسته نشود. خوب ، دیگر نیست.

وقتی کنگره ما صورتحساب را تصویب می کند ، به ارائه دهندگان خدمات اینترنتی امکان می دهد داده های گشت و گذار در وب خصوصی شما را بفروشند & مرور تاریخ به بالاترین پیشنهاد دهنده ، حفظ ناشناس ماندن در دنیای همیشه در حال کوچک شدن به نظر می رسد همه با ارزش تر و مهم تر است.

نتیجه

تغییر آدرس IP شما یکی از مراحل امنیتی زیادی است که شما در سفر به امنیت خود و داده های خود می روید. در حالی که روش های محافظت گسترده تری از جمله استفاده از VPN وجود دارد ، من از تمایل و احتیاط شما برای جستجوی راه هایی برای محافظت از آدرس IP خود از هکرها و افراد خوب استفاده نمی کنم..

من صمیمانه امیدوارم که این مقاله به شما کمک کند روش مورد علاقه خود را برای ایمن نگه داشتن آدرس IP خود در بین شبکه ها پیدا کنید. لطفاً آن را با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید و از تجربیات خود با آدرس های IP به من اطلاع دهید.

راهنمای پایانزمان ریختن میکروفون ، شما آن را ساخته اید!

گشت و گذار ایمن,

آندری از تیم TheBestVPN.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me