نقد و بررسی Hotspot Shield

هات اسپات شیلد


با بیش از 650 میلیون کاربر ، HotSpot Shield VPN (منتشر شده توسط AnchorFree) به دو محصول تقسیم می شود: یک سرویس رایگان VPN که بیشتر شبیه پروکسی با درپوش پهنای باند و حق بیمه VPN با نام "HotSpot Shield Elite" است..

در این بررسی ، رمزگذاری شبکه ، ویژگی های امنیتی و سرعت HotSpot Shield Elite را با سایر سرویس های VPN مقایسه خواهیم کرد..

آنها از سال 2005 مشغول به کار بوده اند و پایگاه کاربر خود را با سرعت بالایی رشد داده اند.

با این حال ، مانند بسیاری از شرکت های محبوب VPN ، داشتن بیشترین مشتری لزوماً به معنای داشتن بهترین محصول نیست.

بنابراین این سؤال باقی مانده است ، "آیا پایگاه گسترده کاربر Hotspot Shield نتیجه بازاریابی ستاره ای VPN یا ستاره ای است؟"

و در طول این بررسی ، این سؤالی است که امیدوارم به آن پاسخ دهم.

بررسی اجمالی Hotspot Shield VPN

Hotspot shield روی Windows ، MacOS ، Android و iOS کار می کند.

RANK کلی: # 32 از 78 VPN
USABILITY:  آسان برای استفاده
FILES FILES: برخی از ورود به سیستم
مکان ها:  24 کشور ، 500 سرور
پشتیبانی: بدون چت زنده ، بلیط پشتیبانی با پاسخ آهسته
غلبه بر: تورنت مجاز است
NETFLIX: بله 1/4
رمزگذاری / پروتکل: AES 256 بیتی 
هزینه: 3.49 دلار در ماه & برنامه محدود محدود - 45 روز پول برگشت
وب سایت رسمی: www.hotspotshield.com

1. سریعترین سرعت (به جز در ایالات متحده) مزایای استفاده از Hotspot Shield

در سرورهای سمت راست ، Hotspot Shield سریع است.

در واقع ، وقتی من Hotspot Shield را در سرور اتحادیه اروپا در استونی آزمایش کردم ، آنها سریعتر از هر VPN دیگری که من تاکنون آزمایش کرده ام انجام داده اند..

تست سرعت بارگیری و بارگذاری

من به چندین سرور دیگر متصل شدم و با استفاده از وب سایت شخص ثالث ، speedtest.net چند تست را اجرا کردم تا از صحت این بررسی اطمینان حاصل کنم.

در اینجا معیارهای عملکردی را که من هنگام استفاده از مشتری VPN Hotspot Shield در یک اتصال اینترنتی 100 مگابیت بر ثانیه ضبط کردم ، ضبط کردم.

سرور ایالات متحده (نیویورک)

 • پینگ: 183ms
 • بارگیری: 28.66 Mbps
 • بارگذاری: 13.74 Mbps

سرور اتحادیه اروپا (آمستردام)

 • پینگ: 54ms
 • بارگیری: 92.28 Mbps
 • بارگذاری: 45.09 Mbps

آسیا سرور (هنگ کنگ)

 • پینگ: 141ms
 • بارگیری: 80.00 Mbps
 • بارگذاری: 19.60 Mbps

سرور UK (لندن)

 • پینگ: 53ms
 • بارگیری: 95.55 Mbps
 • بارگذاری: 46.45 Mbps

اگر هیچ یک از بررسی های VPN دیگری را که من در این سایت انجام داده ام خوانده ام ، پس می دانید که این نتایج چشمگیر ، واقعاً چشمگیر است.

Hotspot Shield بطور منظم حدود 10 مگابیت بر ثانیه سریعتر از سایر رقبای خود در تمام سرورهای اروپایی و آسیایی عمل می کند.

به اندازه کافی عجیب ، سرورهای ایالات متحده آنها به طور غیر قابل توضیح با سرعت هایی اجرا می شوند که تقریباً دو برابر کندتر از رقبای خود بودند حتی اگر این شرکت در سانفرانسیسکو مستقر باشد.!

اگر قصد استفاده از سرورهایی را دارید که عمدتا در اتحادیه اروپا یا آسیا قرار دارند ، آنگاه Hotspot Shield سریعترین VPN است که در حال حاضر موجود است.

با این حال ، اگر به طور خاص به سرور مستقر در ایالات متحده نیاز دارید ، احتمالاً باید چیزی را مثل ExpressVPN ، PIA یا NordVPN انتخاب کنید..

2. تجربه کاربری باور نکردنی 

Hotspot Shield ممکن است زیبا ترین VPN طراحی شده باشد که من تاکنون استفاده کرده ام.

برنامه HotSpot Shield

پس از طی مراحل نصب 2 دقیقه ، شما به رابطی منتقل می شوید که چیزی شبیه فیلم جدید جیمز باند است که می توانید تنظیمات و مکان VPN خود را تنها با چند کلیک تنظیم کنید..

تنظیمات VPN HotspotShield

در حالی که آنها از نظر تنظیمات پیشرفته یا سفارشی سازی زیادی ارائه نمی دهند (که من در بخش "منفی" در مورد آنها صحبت خواهم کرد) ، آنچه آنها انجام می دهند یک نرم افزار VPN بسیار ساده ، شهودی و آسان برای استفاده است.

3. تورنت کاملاً پشتیبان استد 

یکی از نکات جالب در مورد Hotspot Shield این است که برخلاف برخی از رقبای خود ، آنها کاملاً و از صمیم قلب از تورنت ناشناس پشتیبانی می کنند.

شبکه آنها از رمزگذاری بسیار امن AES-256 استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که تمام داده های منتقل شده به دستگاه شما کاملاً ایمن هستند ... از هر کس (به جز AnchorFree).

دولت ها ، ISP ، همسایگان دلخراش ، تا زمانی که Hotspot Shield خط مشی ورود به سیستم را حفظ کند ، هیچکدام از آنها نمی توانند به هیچ یک از سابقه مرور یا فعالیت شبکه شما دسترسی پیدا کنند.

از آنجا که AnchorFree آشکارا تأیید می کند و حتی دستورالعمل تورنت ناشناس را می دهد ، به جرات می توان گفت Hotspot Shield Elite یک انتخاب عالی برای تورنتهای مشتاق تر برای تجربه P2P بی خطر است..

4. سازگار با Netflix (1/4)

پخش Netflix با Hotspot Shield نسبت به ExpressVPN یا StrongVPN کمی پیچیده تر است. با این حال ، اگر دستورالعمل های مربوط به سایت آنها را دنبال کنید ، می توانید سرور دیگری پیدا کنید که کار کند.

سرویس جریان کانادا برای ما کاملاً کار کرد. اما ما در مورد سه مورد دیگر که آزمایش کردیم نتیجه گرفتیم.

این روزها واقعاً نتیجه بدی نیست ، زیرا Netflix در تشخیص (و خاموش کردن) اکثر کاربران VPN در تلاش برای دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی بسیار عالی شده است.

هات اسپات شیلد رفع انسداد سرور Netflix:

 • کانادا

هات اسپات شیلد سرورهای مسدود شده توسط Netflix:

 • ایالات متحده
 • انگلستان
 • هلند

منفی استفاده از Hotspot Shield

1. اتهامات حریم خصوصی CDT & تحقیقات FTC

Hotspot Shield همیشه یک شرکت نسبتاً مشکوک بوده است.

با توجه به اینكه آنها یك شركت VPN مستقر در آمریكا هستند كه با استفاده از 52 میلیون دلار بودجه سری C از غول سرمایه گذاری گلدمن ساكس راه اندازی شده اند و شركت اصلی او با چندین شركت تبلیغاتی و بازاریابی مشاركت می كند ... من دقیقاً این شركت را با عنوان "بالاتر" توصیف نمی كنم. سرزنش ".

با این حال ، پس از تشکیل پرونده CDT و تحقیقات FTC ، من متوجه شده ام که احتمالاً اصطلاح "اخلاقاً مبهم" توصیف مناسب تری است.

در اینجا مطبوعاتی منتشر شده از مرکز دموکراسی منتشر شده است & فناوری مربوط به شکایتی رسمی که علیه Hotspot Shield مطرح کردند.

ایالات سپر کانون ...

با توجه به 650 میلیون کاربر + که به دلیل امنیت آنلاین خود به Hotspot Shield تکیه می کنند ، تشکیل پرونده 14 CDT پیامدهای جدی دارد.

اگرچه دیوید گورودینسکی این ادعاها را "بی اساس" خوانده و اظهار داشته است که "وی" با این پرونده موافق نیست ، اما به نظر نمی رسد که این واقعیت به نفع او باشد.

تا زمانی که FTC تحقیقات رسمی خود را پایان ندهد ، من نه می توانم این اتهامات را تأیید و نه انکار کنم ، با این حال ، من می گویم که اگر Hotspot Shield این نبرد را بدون چند اسکار ترک کند ، حیرت خواهم شد..

2. سیاست های مربوط به حریم خصوصی و ورود به سیستم سوال برانگیز است

AnchorFree آشکارا با تعدادی از شرکتهای تبلیغاتی شخص ثالث همراه است که Hotspot Shield را آزاد می کنند.

در حالی که این یک روش مرسوم برای یک سرویس رایگان VPN است ، وقتی شروع به گشودن به خط مشی رازداری می کنید ، همه چیز مشکل ساز می شود.

در اینجا گزیده ای از سیاست حفظ حریم خصوصی آنها برای نشان دادن نظر من آورده شده است.

ورود به سیستم سپر hotspotتصویر برگرفته از: https://www.hotspotshield.com/privacy-faq/

حتی اگر این نکته را نادیده بگیرید ، این واقعیت که اصطلاح "اطلاعات شخصی" در طول سیاست آنها عمداً مبهم است و ظاهراً آدرس IP شخصی شما را شامل نمی شود ، این یک جمله نسبتاً نگران کننده است.

یک مطالعه CSIRO نتیجه گرفت که Hotspot Shield از کدهای رهگیری برای جمع آوری اطلاعات در مورد کاربر کاربر خود استفاده می کند و سپس این اطلاعات را به تبلیغ کنندگان می فروشد.

آنها همچنین دریافتند که Hotspot Shield به طور منظم از طریق یکی از شبکه های وابسته خود ، به ترافیک کاربران هدایت می کند تا از خریدهایی که مشتریانشان هنگام استفاده از VPN انجام می دهند ، سودآوری کند..

حتی اگر سیاست ورود به سیستم با بیان اینکه:

"... تمام اطلاعات مرور یا سایر اطلاعات مشابه مربوط به فعالیت های آنلاین شما که هنگام استفاده از Hotspot Shield توسط شما به سرورهای ما منتقل می شوند پس از بسته شدن" جلسه "VPN شما پاک می شود."

من سخت می توانم بگویم که من به اطلاعات شخصی من به Hotspot Shield اعتماد دارم.

3. پشتیبانی از مشتری بلیط 

برای من کاملاً روشن است که تمام منابع Hotspot Shield فقط به سه چیز تبدیل شده اند.

 1. ایجاد لیست ستاره ای از سرورهایی که با سرعت زیاد رعد و برق انجام می شوند
 2. طراحی یک رابط کاربری زیبا
 3. یافتن راه هایی برای بهره‌برداری قانونی (یا در غیر این صورت) از یک سیاست مبهم برای حفظ حریم خصوصی به منظور سودآوری هرچه بیشتر از لحاظ انسانی.

همانطور که توجه خواهید کرد ، خدمات عالی مشتری در آن لیست قرار ندارند.

در حالی که Hotspot Shield یک لیست کاملاً جامع از منابع عیب یابی و راهنماها را ارائه می دهد ، تیم پشتیبانی مشتری آنها همه چیز غیر از این است..

اگر مشکلی دارید ، تنها راه برای تماس با تیم پشتیبانی آنها از طریق بلیط پشتیبانی مخوف است.

پشتیبانی مشتری

و پس از ارسال بلیط خود?

حتماً باید بروید و خود یک فنجان قهوه بریزید و با یک کتاب خوب بنشینید زیرا انتظار طولانی ، طولانی و طولانی خواهید داشت.

من سعی کردم یک درخواست پشتیبانی فنی را برای این بررسی ارسال کنم سه روز قبل از شروع نوشتن این پست.

بسیار به حراج من ... من هنوز پاسخی دریافت نکردم! 

بعد از بررسی برخی بررسی های دیگر ، دریافتم که این تجربه بسیار همه جا بود.

در واقع ، من چندین شکایت مشتری را خواندم که ادعا می کنند Hotspot Shield بیش از یک هفته طول کشید تا به یک خطای عیب یابی ساده پاسخ دهند.

با توجه به برچسب قیمت سنگین مرتبط با سرویس Elite VPN آنها ، این یک تخلف بسیار قابل توجه است.

4- Catapult Hydra و سازگاری بدون TOR 

با داشتن یک پایگاه کاربری که به همان اندازه بزرگ و متنوع است که دارای Hotspot Shield است ، تصور می کنید آنها محصولی را ایجاد می کنند که به همان اندازه متنوع و متناسب با هر نیاز یا شرایطی باشد..

متاسفانه، این مورد نیست.

Hotspot Shield نه تنها سازگاری با روتر Orion یا هر شخص ثالث دیگری را ارائه نمی دهد (یک ویژگی فوق العاده مفید در کشورهای دراکونی مانند چین و کره شمالی) - Hotspot Shield همچنین در چین نیز نسبتاً خوب کار می کند ، آنها در 7 VPN برتر ما نیز قرار گرفتند. چین آنها همه کاربران را به پروتکل اختصاصی Catapult Hydra محدود می کنند. در حالی که آنها از پروتکل OpenVPN پشتیبانی می کردند ، این بعد از معرفی پروتکل Catapult Hydra تغییر یافت.

با توجه به اینکه آنها بیش از 650 میلیون کاربر دارند ، شما فکر می کنید Hotspot Shield حداقل چند پروتکل تونلینگ دیگر VPN را برای موارد نادری (اما اجتناب ناپذیر) ارائه می دهد که پروتکل خود به سادگی آنرا قطع نمی کند..

متأسفانه ، این طور نیست.

5. DNS Leak Through Extension Chrome

برای بدتر شدن شرایط ، پسوند Chrome آنها DNS شما را نشت می دهد.

ما آزمایش های گسترده ای را در چندین VPN انجام دادیم و Hotspot Shield یکی از ارائه دهندگان VPN است که DNS شما را از طریق پسوندشان نشت می کند..

این هیچ چیز اساسی نیست ، و احتمالاً به زودی برطرف می شود ، اما در حال حاضر آنها در حال فاش شدن هستند ... با این وجود اطلاعاتی در مورد چگونگی رفع آن نشت وجود دارد.

قیمت گذاری Shield Hotspot ، برنامه ها & حقایق

هرچه ارائه دهندگان VPN پرداخت شده می روند ، قیمت Hotspot Shield قبلاً در سمت گران تر این طیف قرار داشت.

در واقع ، با قیمت 5.99 دلار در ماه برای بسته 12 ماهه آنها ، آنها دو دلار گرانتر از VPN مورد علاقه ما ، NordVPN هستند. و فقط 1 دلار ارزان تر از ExpressVPN.

تنها تفاوت بین هر طرح ، مدت زمانی است که می توانید از خدمات VPN Hotspot Shield استفاده کنید. در اینجا چگونه برنامه های مختلف قیمت گذاری آنها تجزیه می شود.

قیمت گذاری Hotspot Shield

 • ماهانه: 12.99 $ 
 • 6 ماه: 53.94 دلار (8.99 دلار در ماه)
 • 12 ماه: 71.88 دلار (5.99 دلار در ماه)
 • 3 سال: 125.6 دلار (3.49 دلار در ماه)

علاوه بر این ، اگر در اتحادیه اروپا واقع شده اید ، با قیمت های سنگین روبرو خواهید شد (به عنوان مثال 6.99 یورو در ماه برای برنامه 1 ساله). نمی دانم چرا آنها این کار را می کنند ...

اگرچه برنامه های آنها کمی با ارزش است ، اما همه آنها از ضمانت سخاوتمندانه 45 روزه پس انداز پول پشتیبانی می شوند ، این بهترین تضمین است که من تاکنون در صنعت VPN دیده ام.

از آنجا که من در سراسر وب خوانده ام ، این بازپرداخت کاملاً بدون درد است ، به این معنی که اگر سرویس های حق بیمه Hotspot Sheld را از VPN Hotspot Sheld امتحان کنید و تصمیم بگیرید که آنها برای شما نیستند ، می توانید به سرعت پول خود را دریافت کرده و به جستجوی خود ادامه دهید. ارائه دهنده کامل VPN.

تا آنجا که پرداخت پیش می رود ، می توانید از کلیه کارتهای اعتباری اصلی ، پی پال و حتی انتقال سیم استفاده کنید. با این حال ، آنها هیچ روش پرداخت ناشناس ، مانند Bitcoin را ارائه نمی دهند.

 • سهولت نرم افزار VPN: آسان برای استفاده از برنامه VPN
 • هزینه های پنهان & بندها: هیچکدام یافت نشد.
 • upsells: بدون افزایش قیمت.
 • دسترسی فوری بعد از پرداخت: 5min پوند را برای دسترسی به فایلهای بارگیری (پس از خرید نرم افزار) در اختیار گرفت

آیا ما Hotspot Shield را توصیه می کنیم؟?

جواب این سوال پیچیده است.

به عنوان یک سرویس ، Hotspot Shield فوق العاده است.

آنها نورپردازی با سرعت های سریع ، یک تجربه کاربری باورنکردنی و بسیاری از ویژگی های عالی را برای خوشحال کردن هر علاقه مندان به VPN ارائه می دهند.

با این حال…

شرکتی که در پشت این سرویس قرار دارد درگیر بسیاری از معاملات سایه دار و فعالیتهای اخلاقی خاکستری است که ارائه مهر تأیید من برای من دشوار است ، به خصوص با توجه به ادعاهای فعلی CDT.

آنها همچنین با ترکیبی از TOR کار نمی کنند. من فکر می کنم VPN های بهتری با قیمت های مشابه یا حتی ارزان تر مانند NordVPN یا ExpressVPN وجود دارد.

تاکنون از Hotspot می توان برای مخفی کردن آدرس IP استفاده کرد اما بهترین گزینه برای حفظ حریم خصوصی نیست. تمام نظرات VPN من را در اینجا بخوانید.

آیا قبلاً از Hotspot Shield استفاده کرده اید؟ اگر چنین است ، تجربه شما چگونه بود؟ من همیشه علاقه مند هستم که آنچه علاقه مندان دیگر درباره VPN هایی که مرور می کنم بگویند! بگذارید زیر را بدانم.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me