بررسی Betternet

بررسی Betternetمن تقریبا هرگز VPN های رایگان را نسبت به موارد پرداخت شده توصیه نمی کنم.

VPN های رایگان ، مانند Betternet می توانند تمایل به فروش داده های شما داشته باشند ، تبلیغات زیادی به شما نشان می دهند ، به اندازه امنیت نداشته باشید و همچنین عملکردی نداشته باشید.

Betternet می گوید که این آیا کارها کمی متفاوت است و از حریم خصوصی و امنیت شما بهتر از سایر VPN های رایگان در آنجا محافظت می کند.

اما آیا Betternet VPN گزینه مناسبی برای محافظت از امنیت و حفظ حریم خصوصی شما است?

آیا برای تورنت امن است؟?

من نگاهی عمیق تر به این مسئله انداختم که ببینم این VPN رایگان می تواند در برابر برادران پرداخت شده خود قرار بگیرد یا خیر.

Betternet چیست؟ چگونه رایگان است?

اگر تا به حال از Betternet نشنیده اید ، احتمالاً به این دلیل است که آنها تازه وارد صحنه VPN هستند. آنها فقط از سال 2015 بوده اند.

با این حال ، از آن زمان ، آنها به سرعت در حال رشد هستند و کاربران زیادی را به دست می آورند (خصوصاً در Android).

قرعه کشی اصلی این VPN البته این واقعیت است کاملاً رایگان.

می توانید از آنها استفاده کنید برنامه های iOS ، Android ، Windows و Mac و همچنین برنامه های افزودنی Chrome و Firefox, بدون پرداخت یک سنت شما حتی نیازی به ثبت نام ندارید ، بنابراین آنها نام یا آدرس ایمیل شما را دریافت نمی کنند.

قطعاً خوب به نظر می رسد اما همانطور که در گذشته دیدیم ، ارائه دهندگان VPN باید به نوعی درآمد کسب کنند ، و آنها همیشه این کار را به صورت دقیق انجام نمی دهند.

Betternet برای کسب درآمد ، به برنامه ها و فیلم های وابسته وابسته ، که از طریق برنامه های آنها ارائه می شود ، متکی است.

هر وقت بر روی دکمه "نصب یک برنامه" یا "تماشای یک فیلم و اتصال" ضربه بزنید ، Betternet پرداخت ناچیزی را دریافت می کند.

Betternet هنگام بارگیری برنامه ها یا تماشای فیلم ، درآمد کسب می کنددر اینجا چگونگی کسب درآمد Betternet از شما آورده شده است.

تاکنون کافی است سرورها را روشن و روشن کنید.

با این حال افزایش هزینه‌ها ، Betternet را وادار به انتشار نسخه Premium از برنامه موبایل در اواخر سال 2017 کرد. نسخه پریمیوم دسترسی به سرورهای اختصاصی ، موقعیت مکانی بیشتر و انتخاب انتخاب IP و پشتیبانی 24/7 را در اختیار شما قرار می دهد. خوشبختانه ، یک آزمایش هفت روزه رایگان از برنامه حق بیمه وجود دارد که به شما امکان می دهد بدون پرداخت هزینه این ویژگی ها را امتحان کنید.

با نسخه برتر ، به 11 سرور در 10 کشور (فقط) دسترسی پیدا می کنید.

اما شما نمی خواهید که به کدام سرور وصل شوید در برنامه رایگان؛ Betternet یکی را برای شما انتخاب می کند. اگر عضو حق بیمه ای هستید نیز می توانید از هفت شهر مختلف ایالات متحده انتخاب کنید.

بررسی اجمالی Betternet VPN

RANK کلی: # 74 از 78 VPN
USABILITY: میانگین
FILES FILES: برخی از خط مشی ورود به سیستم
مکان ها: 10 کشور ، 11 سرور
پشتیبانی: پشتیبانی 24/7 از اعضای حق بیمه
غلبه بر: دلسرد
NETFLIX: Netflix USA را بلوک می کند
رمزگذاری / پروتکل: رمزگذاری AES 256 بیتی ، رمزگذاری 128 بیتی. OpenVPN ، IPSec
هزینه: رایگان یا 35.99 دلار در سال
وب سایت رسمی: www.Betternet.co

جوانب مثبت

1. گزینه های حریم خصوصی و امنیتی جامد

یافتن اطلاعاتی درمورد فناوری هایی که Betternet VPN برای محافظت از کاربران خود استفاده می کند کار ساده ای نیست. من می خواهم آن نوع اطلاعات را به صورت مقدماتی مشاهده کنم ، جایی که دیدن آن به راحتی انجام می شود. با این حال ، پس از کمی حفاری ، توانستم اطلاعاتی پیدا کنم.

به عنوان مثال ، یک پست وبلاگ از سال 2015 بیان می کند که Betternet VPN ارائه می دهد هر دو رمزگذاری AES 256 بیتی بر روی پروتکل OpenVPN و رمزگذاری 128 بیتی از طریق IPSec:

وبلاگ Betternet می گوید که آنها از رمزگذاری 256 و 128 بیتی استفاده کرده اندتصویر از: https://www.betternet.co/blog/7-reasons-you-should-use-betternet/

رمزگذاری استاندارد این صنعت است ، اما هیچ علامتی در مورد استفاده از هریک از آنها وجود ندارد. (و سیاست حفظ حریم خصوصی آنها هیچ اشاره ای به رمزگذاری 256 بیتی نمی کند, که کمی نگران کننده است.)

سایر VPN های با ویژگی کامل تر گزینه های پروتکل بیشتری را ارائه می دهند ، اما به طور کلی ، شما به آنها احتیاج نخواهید داشت. OpenVPN یکی از امن ترین مناطق خارج از کشور است ، و هنگامی که نمی توانید از آن استفاده کنید ، IPSec گزینه دوم قدرتمندی است.

فراتر از آن ، هیچ چیز کاملی برای امنیت Betternet وجود ندارد. از آنجا که ویژگی های بسیاری از سایر VPN ها ندارد ، همه چیز بسیار ساده است.

اگر نگران نظارت دولت هستید ، ممکن است بدانید که Betternet در کانادا مستقر است ، یکی از کشورهایی که کارهای جمع آوری اطلاعات و همکاری با سایر اعضای توافق نامه پنج چشم را انجام می دهد. سرورهای آنها در سراسر جهان وجود دارد ، اما دفتر مرکزی شرکت است تحت صلاحیت کانادا.

این لزوماً یک اشکال نیست ، اما می دانم که برخی افراد از کار با شرکت ها در کشورهای پنج چشم عصبی هستند.

متأسفانه ، موارد دیگری وجود دارد که ممکن است استفاده از فناوری امنیتی جامد را نفی کند. ما در یک لحظه به کسانی خواهیم رسید.

2. کاملا رایگان

اگر من این موارد را به اندازه کافی ذکر نکرده ام ، این باید چوب کند.

Betternet 100٪ رایگان است.

البته ، یک زن و شوهر وجود دارد: شما تبلیغات را مشاهده خواهید کرد ، و بدون ثبت نام در برنامه حق بیمه ، همه ویژگی ها را باز نخواهید کرد. اما اگر می خواهید مرور خود را ایمن تر کنید و حتی ارزانترین حق بیمه VPN را نیز ندارید ، این می تواند یک عامل مهم باشد.

3. بدون پرونده ها وارد شوید

فراتر از برچسب قیمت ، سیاست عدم ورود به سیستم Betternet احتمالاً بزرگترین تساوی است. پرونده راهنما به سادگی می گوید: "Betternet اطلاعات ورود به سیستم کاربران را جمع آوری ، ثبت ، ذخیره نمی کند."

اگر به خط مشی رازداری آنها حفر کنید ، می توانید اطلاعات کمی بیشتری کسب کنید:

خط مشی ورود به سیستم Betternetتصویر از: https://www.betternet.co/privacy-policy

این یک سیاست بسیار ساده و بدون ورود به سیستم است ، و من دوست دارم آن را ببینم.

این خط مشی همچنین بدان معنی است که در صورت اخطار اخطار DMCA ، نمی توانند آدرس IP شما را به اشتراک بگذارند ، به این ترتیب برخی از VPN ها هویت مشتریان خود را در گذشته فاش می کنند. آنها تمام تلاش خود را برای رعایت اعلامیه DMCA انجام می دهند ، اما داده های شما را ارائه نمی دهند. آنها همچنین می گویند که آنها هرگز دستور دادگاه معتبری را برای برگرداندن داده هایی که در اختیار ندارند دریافت نکرده اند.

بنابراین Betternet این کار را به درستی انجام داده است.

4. رمزگذاری OpenVPN

این یک فناوری استاندارد صنعتی است و سوء استفاده کنندگان را از جاسوسی در ارتباط شما باز می دارد. همچنین به جلوگیری از ضرب و شتم ISP ، مسدود شدن سایت از کافی شاپ یا دانشگاه ، و سایر موارد عالی دیگر که از یک VPN می گیرید کمک می کند..

باز هم ، ما مطمئن نیستیم که Betternet از OpenVPN استفاده می کند و چه زمانی از IPSec استفاده می کند (ممکن است IPSec در دستگاه های قدیمی تر مورد استفاده قرار گیرد) ، اما حتی IPSec هنگام امنیت از آن بد هم نیست. آنها با مرورگر Tor سازگار هستند.

همچنین ، در حالی که یکی از پست های وبلاگ آنها می گوید رمزنگاری AES256 را ارائه می دهند ، سیاست حفظ حریم خصوصی آنها می گوید که از 128 بیتی استفاده می کنند. پس اینطور هنوز مشخص نیست که چقدر امنیت را می گیرید.

همچنین در حال حاضر پشتیبانی روتر وجود ندارد. بنابراین آنها فقط دسترسی کاربران Windows ، Mac ، iOS ، Chrome ، Firefox و Android را فراهم می کنند.

همچنین این بدان معناست که تلویزیون های هوشمند و کنسول های بازی نیز خارج از جدول هستند.

5. پشتیبانی مشتری

در حالی که شما پشتیبانی 24/7 نخواهید داشت مگر اینکه شما یک عضو حق بیمه باشید ، من دوست دارم ببینم که در دسترس است.

وجود دارد بدون چت زنده گزینه ای ، که خوب باشد ، اما همیشه 100٪ ضروری نیست.

سؤالات متداول سایت اطلاعات کاملی ارائه نمی دهد ، بنابراین ، اگر به چیزی احتیاج دارید ، حتماً باید از طریق سیستم خدمات مشتری عبور کنید.

سؤالات متداول Betternet همه چیز مفید نیست

همانطور که مشاهده می کنید ، هنوز سؤالات متداول ارسال شده از نرم افزار راهنمایی آنهاست که باید حذف شده باشد.

تیم Betternet در توییتر بسیار فعال است ، اگرچه سوالات پشتیبانی مشتری معمولاً به سیستم استاندارد هدایت می شوند.

ممکن است شما این سطح از خدمات مشتری را به عنوان یک طرفدار یا یک قرارداد تلقی کنید - اما ما قطعاً بدتر دیده شده ایم ، بنابراین فکر می کنم خیلی خوب است.

6. سادگی برنامه

اگرچه نبود امکانات باعث می شود VPN با عملکرد کمتری داشته باشد ، همچنین برنامه ای را برای استفاده از آن فراهم می کند. به خصوص اگر در یک مکان خاص سعی در اتصال به سرور ندارید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است برنامه را بارگیری کنید و دکمه اتصال را بزنید. این واقعاً همه چیز در آنجاست.

برنامه Betternet

این همه چیز در آنجاست. Betternet به شما اطلاع می دهد که به سیستم متصل هستید و هیچ کار دیگری برای انجام کار وجود ندارد.

برنامه های تلفن همراه کمی پیچیده تر هستند ، زیرا باید یک آزمایش رایگان را شروع کنید (و سپس بفهمید که چگونه آن را لغو کنید) ، اما به طور کلی ، Betternet بسیار کاربر پسند است.

منفی Betternet

1. بالقوه تهدید امنیتی

بدون شک محبوب است ، اما Betternet ممکن است به همان اندازه امن به نظر نرسد. در سال 2017 ، بسیاری از رسانه ها نتیجه یک مطالعه آکادمیک در برنامه های VPN و اینکه آیا ممکن است به بدافزار یا نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم تزریق شوند گزارش کردند یا امنیتی را که تبلیغ می کردند ارائه نمی دهند..

Betternet در بین ده بدترین رتبه قرار گرفت.

AVrank Betternet بسیار نگران کننده استتصویر از: https://research.csiro.au/ng/wp-content/uploads/sites/106/2016/08/paper-1.pdf

بسیاری از برنامه های دیگر در آن لیست از فروشگاه برنامه حذف شدند ، اما Betternet هنوز هم در اطراف است.

تاکنون ، من نتوانسته ام هیچ مدرکی برای تزریق بدافزار Betternet یا انجام کارهای غیرعادی پیدا کنم. اما این واقعیت که یک مطالعه دانشگاهی آنها را به عنوان مظنون معرفی کرده است بسیار نگران کننده است.

همانطور که مشاهده می کنید ، Betternet نسبت به سایر برنامه های رایگان VPN رایگان دیگر ، بارگیری بیشتری دارد ، که اعتبار کمی به آن می دهد. با این حال ، ما بسیار ترجیح می دهیم که رتبه AV آن به طور قابل توجهی بهتر از 13 باشد.

2. تبلیغات

هیچ کس دوست ندارد تبلیغات را در برنامه های خود ببیند. آنها می خواهید یک محصول یا خدمات رایگان ارائه دهید ، اما این شر ناخوشایند است. و مگر اینکه از نسخه برتر Betternet استفاده کنید ، تبلیغات را مشاهده خواهید کرد.

عالی است که Betternet در مورد نحوه کسب درآمد و جایی که می رود پول بسیار شفاف است (اگر شما کنجکاو هستید ، دریافت های وابسته برای فضای سرور هزینه می پردازند ، و اشتراک های حق بیمه هر چیز دیگری را می پردازند).

اما هیچ حقیقت وجود ندارد که VPN در حال فروش دسترسی به مشتریان خود باشد. این مکنده است ممکن است برای شما خیلی مهم نباشد ، اما وقتی تعداد زیادی VPN ارزان در آنجا وجود دارند که هیچ تبلیغی را نشان نمی دهند ، توجیه کردن آن در یک برنامه رایگان دشوار است.

3. مستندات نامشخص

در یک جا می گویند Betternet از رمزگذاری 256 بیتی استفاده می کند. در دیگری می گویند 128 بیتی. و در وهله اول ، یافتن آن اطلاعات دشوار بود.

اگر می خواهید چیزی بیش از اصول مطلق در مورد برنامه بیابید ، باید تحقیقاتی را انجام دهید. و ممکن است پاسخ های عجیب و غریب دریافت کنید.

تجربه کاربر با وب سایت Betternet عالی نیست. برنامه ساده است ، اما اگر شما چیزی بیش از آن را می خواهید ، ممکن است مشکل داشته باشید.

4. خیلی آهسته سرعت

از یک VPN رایگان انتظار زیادی ندارید. اما در اتصال 100 مگابیت بر ثانیه سرعت بارگیری من 3 مگابیت بر ثانیه را داشتم.

عملکرد VPN Betternet

این فقط دیوانه است.

برای عادلانه بودن ، سرعت بارگذاری 12 مگابیت در ثانیه بود (دیدن سرعت بالاتر بارگذاری نسبت به بارگیری عجیب است ، اما این اتفاقی افتاده است). شما می توانید سرعتهای بهتر از این را ببینید ، به ویژه اگر برای یک برنامه حق بیمه پرداخت می کنید ، اما در هنگام استفاده از Betternet به بارهای سریع چشمگیر حساب نکنید..

این باعث می شود VPN ضعیفی برای تورنت باشد. به طور کلی ، کاربران Betternet قادر به استفاده از برنامه های به اشتراک گذاری فایل P2P هستند که خوب است. اما اگر می خواهید چیزی غیر از یک پرونده بسیار کوچک بارگیری کنید ، می توانید مدت طولانی منتظر بمانید.

5. خیلی آهسته برای تورنت و بدون نتفلیکس

اگر مثل من torrent سنگین باشید ، Betternet گزینه مناسبی برای شما نیست. Betternet اجازه تورنت در سرورهای خود را می دهد ، اما هشدار می دهد در صورت دریافت حکم یا حکم دادگاه معتبر ، آنها را رعایت می کنند. و همچنین…

خیلی آهسته است من سعی کردم فایلهای مختلف را از طریق uTorrent بارگیری کنم و هرگز نتوانستم به سرعت بارگیری که ارزش انتظار برای آن را داشتم ، دست یابم.

مشکل بزرگ دیگر در کتاب من این است که آنها با Netflix کار نمی کنند. تا به امروز ، Netflix توانسته است همه سرورهای Betternet و IP را مسدود کند ، بنابراین راهی برای پخش جریان Netflix (یا Hulu) با استفاده از نرم افزار آنها وجود ندارد. اگر به VPN نیاز دارید که با Netflix کار کند ، اینجا کلیک کنید.

قیمت گذاری ، برنامه ها & حقایق

قرعه کشی اصلی Betternet این است که رایگان است. و می توانید بدون پرداخت هزینه از آن استفاده کنید. این همه افراد می خواهند در مورد قیمت گذاری بدانند.

اما اگر شما به عضویت سالانه بپردازید ، قیمت حق بیمه نسبتاً رقابتی است:

  • یک ماه با 11.99 دلار
  • شش ماه با 23.99 دلار (3.99 دلار در هر ماه)
  • دوازده ماه با 35.99 دلار (2.99 دلار در هر ماه)

ارزانترین VPN خارج از کشور نیست ، اما اگر برای یک سال پیش پرداخت کنید ، هزینه بسیار مناسب است.

همچنین می توانید یک آزمایش 7 روزه رایگان را برای آزمایش نسخه برتر دریافت کنید (در واقع ، شما باید برای استفاده از برنامه های تلفن همراه برای امتحان ثبت نام کنید).

در اینجا مواردی ذکر شده است و چه چیزی نیست:

  • بدون قاتل سوئیچ
  • بدون نتفلیکس
  • 5 اتصال همزمان (فقط برای حساب های حق بیمه)
  • پروتکل های VPN: OpenVPN ، L2TP / IPsec

چند بدن وجود دارد که در شرایط خدمات دفن شده اند.

اول و مهمتر از همه ، شما موافقت می کنید که Betternet می تواند شما را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی و بدون بازپرداخت فسخ کند و مسئولیت پذیر نخواهد بود. در برخی موارد ، آنها بازپرداخت شما را به صورت مطلوب ارزیابی می کنند. اما اگر بقیه توافقنامه های آنها را نقض کنید ، شما چمباتمه نخورید.

در هر زمان می توانید توافق نامه را فسخ کنید. اگر به "کتبی به Betternet" تأیید کنید. به هر حال این تنها روش تخریب داده های شما است.

آیا Betternet را پیشنهاد می کنم؟?

نه.

متأسفانه ، Betternet مطابق نام خود زندگی نمی کند. من دوست دارم که این برنامه رایگان است و اگر کاملاً به یک VPN رایگان احتیاج دارید ، می توانید بدتر از Betternet نیز عمل کنید.

اما سرعت اتصال شگفت آور آهسته همراه با نتایج نگران کننده از مطالعه دانشگاهی نشان می دهد که Betternet می تواند یک تهدید امنیتی باشد بسیار زیاد است.

شما آنچه را پرداخت می کنید دریافت می کنید ، و VPN رایگان فقط آن را کاهش نمی دهد.

بهتر است با NordVPN (3.49 دلار در ماه) و یا Surfshark (1.99 دلار در ماه) بهتر باشید - هر دو ایمن ، سریع و مطمئن هستند.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me