Apie / Kontaktai

Robas Mardisalu - vienas iš įkūrėjų & „TheBestVPN“ redaktorius

Robas MardisaluRobas Mardisalu yra „TheBestVPN.com“ įkūrėjas ir redaktorius. Robas apžiūri, tiria ir valdo visą maždaug 10 laisvai samdomų saugumo rašytojų / tyrinėtojų komandą, esančią TheBestVPN.com..

Robas rašo VPN vadovus ir patarimų straipsnius svetainėje TheBestVPN.com.


Howardas Postonas

Howardas Postonas - „TheBestVPN“ techninis tyrėjas

Howardas Postonas yra vienas iš mūsų laisvai samdomų saugumo testuotojų, palaikančių labiau techninį turinį, kurį galite paslėpti mūsų svetainėje. Jis tikrina, ar VPN nėra saugumo skylių & privatumo trūkumai.

Šiuo metu jis bando „iOS“ ir „Android“ VPN sistemas.

Johnas Masonas - „TheBestVPN“ slapyvardžių įkūrėjas / leidėjas (praeitis)

Nepriklausomų apžvalgų ir tyrimų / ekspozicijų, kuriuos skelbiame „TheBestVPN.com“, įdėjimas reikalauja daug pastangų ir tyrimų, o kai kurie mūsų rašytojai ir tyrinėtojai mieliau liktų anonimiški.

Johnas Masonas buvo slapyvardis, kuriuo kurį laiką buvo naudojamasi TheBestVPN.com. Kai kurių mūsų rašytojų, norinčių likti anoniminiais, turinys ir tyrimai taip pat skelbiami John Mason slapyvardžiu.

Kontaktinė forma

Arba galite susisiekti su mumis „Facebook“ @thebestvpncom.

Mūsų komanda yra įsikūrusi visame pasaulyje, tačiau mūsų būstinė yra Estijoje, Taline.

Ką mes darome & kaip mes tai darome?

  • Peržiūrime VPT teikėjus. Mūsų peržiūros procesas yra gana paprastas. Mes perkame „premium“ versiją, ją įdiegiame, patikriname jos greitį, suderinamumą su „Netflix“, patikriname, ar nėra IP / DNS nutekėjimų ar virusų, perskaitykite jų registravimo politiką, patikriname jų jurisdikciją ir atitinkamai suskirstome jas.
  • Tikriname VPN & naudodamiesi vienu iš mūsų skverbties testuotojų, kitomis privatumo programomis giluminiu techniniu lygiu.

Daugiau apie mūsų peržiūros procesą galite perskaityti čia.

Partnerių informacijos atskleidimas: Jei nuspręsite pirkti naudodamiesi viena iš nuorodų per mūsų svetainę, galime gauti komisinį atlyginimą.

„Kaip palikti VPN apžvalgą?“

Mes norėtume išgirsti jūsų sąžiningą ir nešališką VPT teikėjų apžvalgą. Tiesiog užpildykite šią formą ir praneškite mums, ką manote - gerai ar blogai. Ne visos apžvalgos yra skelbiamos, todėl įsitikinkite, kad jūsų atsiliepimai yra unikalūs ir naudingi mūsų lankytojams.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me