Apibūdinkite VPN apžvalgą

Apibūdinkite VPN apžvalgąAr tai tikrai tokia „privati“, kaip pažadėta?

„Canadian Windscribe“ yra gera alternatyva JAV įsikūrusiems VPN teikėjams arba tiems, kurie nori naudoti savo nemokamą VPN planą su 10 GB sesijos pralaidumu (per mėnesį)..

Jų serverių tinklo veikimas nėra greitas kaip „ExpressVPN“ ar „NordVPN“, tačiau jie siūlo pramonės standartą „OpenVPN“ tuneliavimo protokolą su 256 bitų AES šifravimu..

Nepaisant palyginti naujos VPN paslaugos, jų „Chrome“ plėtiniu, suteikiančiu nemokamą tarpinio serverio prieigą vartotojams, jau pasinaudojo daugiau nei 900 000 žmonių.

Čia yra viskas, kas mums patiko, nepatiko ir buvo visiškai neapkenčiama.

„WindscribeVPN“ apžvalga

BENDRA RANKA: 3 iš 78 VPN
NAUDOJAMUMAS: Paprasta naudoti
ŽURNALŲ DOKUMENTAI: Nėra registravimo politikos
VIETOS: 58 šalys, 480 ir daugiau serverių
PARAMA: Aptarnavimo robotai su dažnai nepageidaujamais atsakymais
TORRENTAVIMAS: Ribotas kankinimas
NETFLIX: Taip 2/5
Šifravimas / protokolas: 256 bitų AES, OpenVPN ir dar daugiau
COST: 9,00 USD / mėn. Arba 4,08 USD / mėn. (Per metus)
OFICIALI SVETAINĖ: www.windscribe.com

Užrašai „už“

„Windscribe“ puikiai suderinamas su įrenginiu. Jų šifravimo ir protokolo galimybės yra stiprios. Programa buvo labai patogi vartotojui. Kankinti leidžiama (nors ir šiek tiek ribota).

O jų „Netflix“ serveriai dirbo nuostabiai.

Štai kas mums patiko dėl jų aptarnavimo.

1. Stiprus privatumas & Šifravimo ypatybės

„Windscribe“ palaiko geriausius vyrams (ir moterims) žinomus VPN protokolus, įskaitant „OpenVPN“, „IKEv2“, TCP, UDP ir SOCKS5 protokolus..

Įdomu, kad IKEv2 protokolas naudojamas pagal nutylėjimą, nepaisant to, kad „OpenVPN“ yra pramonės standartas. (Taigi galbūt norėsite atkreipti dėmesį į tai, kad perjungdami ASAP pradėsite naudotis.)

Priežastis yra ta, kad gausite prieigą prie geriausio savo klasės AES-256 šifravimo (su SHA512 autentifikacija ir 4096 bitų RSA raktu) jų darbalaukio programoms ir AES_128_GCM šifravimo jų naršyklės plėtiniams. Šias technines detales saugos specialistai išnagrinės.

Jei nesate apsaugos specialistas, tiesiog supraskite, kad tai iš esmės reiškia „tikrai saugus“.

Nei viename šifravimo spektro gale nebuvo žinomų įsilaužimų.

Tačiau nesustokime.

Nes visas šifravimas pasaulyje neapsaugo jus nuo pačios jūsų naudojamos VPN paslaugos. Daugelis šešėlinių registruoja jūsų duomenis. Arba jie tai naudoja norėdami parduoti didžiausią reklamos kainą pasiūliusiam pirkėjui.

Čia nepriimtina.

Taigi, norėdami patikrinti, mes įsigilinome į snaudimo vertas detales ir sužinojome, kad „Windscribe“ nelaiko jokių žurnalų.

„WindScribe“ registravimo politikaŽurnalai nėra saugomi

Jie renka keletą detalių.

Tai apima maždaug mėnesio pralaidumo pralaidumą, kad nemokami vartotojai būtų kontroliuojami. Priešingu atveju jie taip pat saugos jūsų „OpenVPN“ vartotojo vardą, serverį, prisijungimo laiką ir perduotų duomenų kiekį maždaug tris minutes.

Priešingu atveju jų sąlygos yra gana įprastos ir suderintos su likusia VPN rinkos dalimi. Jokių paslapčių ar smulkaus atspaudo, kuris galų gale galėtų jus persekioti.

2. Nėra nuotėkio, nėra virusų = saugu naudoti

DNS ir WebRTC nutekėjimai suteikia vartotojams klaidingą saugumo jausmą.

Jūs iš tikrųjų nežinote, kad jie egzistuoja. Jūs negalite žinoti, kada jie atsiranda.

Vienintelis būdas juos pastebėti yra aktyviai patikrinti jūsų kliento rodomą IP adresą su tokiu, kurį iš tikrųjų mato kiekvienas testas.

Dvi geresnės rungtynės.

Nes jei ne, tai reiškia, kad visi kiti, stebintys šį ryšį, taip pat gali pamatyti, kur esate.

„Windscribe“ nuotėkio testai rodomi stulpelyje „Pros“ dėl rimtos priežasties:

Per penkis bandymus nenustatyta nuotėkio.

„WebRTC“ nuotėkio bandymo rezultatas:

„windscribe webrtc“ nuotėkio bandymas

IP nuotėkio bandymo rezultatas:

„windscribe“ IP nuotėkio bandymas

DNS nuotėkio testo rezultatas:

dns nuotėkio bandymas

Nuotėkio bandymo rezultatas 5

nuotėkio bandymas 5 1

Pakartotinai tikrindami, mes taip pat paleidome jų diegimo failus per VirusTotal.com, kad įsitikintume, jog savo prietaisams neatskleidėte jokios kitos paslėptos, kenkėjiškos programinės įrangos.

Šie testai taip pat pasirodė švarūs. Trys „Windscribe“ sveikinimai.

Virusotalinis nuskaitymas 1

3. „Windflix“ funkcija apeiti „Netflix“ apribojimus

Įprasti „Windscribe“ serveriai neveiks su „Netflix“ (bandydami gavome nulį iš trijų).

Tai nėra neįprasta, kai dirbate su VPN paslauga. „Netflix“ yra VPN pasaulio priešas numeris vienas. Ne visada buvo taip. Iš pradžių „Netflix“ turinio atblokavimas buvo vienas didžiausių VPN naudojimo pranašumų. Srautinės transliacijos milžinas fiksuoja savo turinį pagal šalis. Kažkas Japonijoje turėtų nepaprastai skirtingą „Netflix“ biblioteką nei, pavyzdžiui, Kanada.

Iš pradžių tai nebuvo problema. Kažkas Kanadoje tiesiog prisijungia prie savo VPN, pasirenka serverį Japonijoje ir WHAMMO jie verčia japonų „Netflix“ turinį.

Galiausiai kažkas „Netflix“ užklupo tai, ir jie nebuvo laimingi. Bendrovė kovojo su VPN, diegdama vieną intuityviausių pasaulyje VPN aptikimo paslaugų. Dabar, kai VPT vartotojai bando pasiekti mėgstamiausias laidas iš viso pasaulio, jie susitinka su „Netflix“ juoduoju mirties bausmės ekranu..

„windscribe“ darbai veikia kartu su „Netflix“

Kai galite rasti VPN, kuris atblokuoja „Netflix“, iš tiesų tai yra laiminga diena. Štai kodėl visą savo svetainės puslapį skyrėme VPN, kurie dirba su „Netflix“. Laimei, nepaisant mūsų pirminės nesėkmės, „Windscribe“ yra tame sąraše.

Taip yra todėl, kad „Windscribe“ turi daugybę specialių „Windflix“ serverių. Kai kurie iš jų sugeba dirbti su „Netflix“, bet ne visi.

Šiuo metu yra keturi „Windflix“ serveriai. Jie yra JAV, JK, Kanadoje ir Japonijoje. Mes išbandėme juos visus keturis ir gavome džiuginančių rezultatų.

Trys „Windflix“ serveriai, kuriuos bandėme, veikė nepriekaištingai.

 • „WINDFLIX US“ (Niujorkas - „Radiohall“)
 • „WINDFLIX UK“ (Londonas - „The Tube“)
 • „WINDFLIX JP“ (Tokijas - Kaiju)

Deja, Kanados „Windflix“ serveris neveikė su „Netflix“, kai paskutinį kartą jį išbandėme 2019 m. Rugpjūčio mėn..

Esmė ta, kad galite transliuoti „Netflix“ naudodami „Windscribe“. Norėdami būti sėkmingi, turite naudoti tinkamą „Netflix“ suderinamą „Windflix“ serverį. (Tik ne Kanados.)

4. Leidžiama kankintis

VPN gali padėti apsaugoti kankinančias sesijas, sukurdamas tą nepralaidų tunelį aplink jūsų interneto ryšį, kad apsaugotumėte jus.

Bet VPT nepadarys nieko gero, jei jis neveiks, nesuteikiant galimybę naudoti apribojimus.

Kai kurie žmonės pradeda atgrasyti ar uždrausti kankinimus, kad įsitikintų, jog nepatenka į jokius DMCA skundus. Kiti siūlys kankinančius serverius, tačiau geriausiu atveju jų bus tik nedaugelis.

Kur patenka „Windscribe“?

Techniškai leisti. Štai teiginys iš jų DUK puslapio dėl kankinimų:

Apibūdinkite kankinančią politiką

Jie taip pat turi vadovus, kaip sukonfigūruoti šiuos „torrent“ klientus:

 • uTorrent
 • Didžiulis
 • qBittorrent
 • VUZĖ

Tačiau ne visi jų serveriai palaiko kankinimus.

Aprašymas: liūtis 2 1

Tai priklauso nuo atskirų šalių ir jų požiūrio į skaitmenines autorių teises.

Taigi taip, jūs galite naudoti „Windscribe“, kad užblokuotumėte kankinančias sesijas. Tačiau pirmiausia patikrinkite jų serverius, kad įsitikintumėte, jog rasite keletą P2P tinkančių serverių, kurie yra palyginti jums artimi..

5. Palaiko kelis įrenginius daugelyje platformų

Tai gali būti vienas geriausių „Windscribe“ aspektų.

Jie turi įmontuotas programas beveik visoms įsivaizduojamoms platformoms.

Tai apima pagrindus, tokius kaip „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Linux“. Tačiau ji taip pat taikoma naršyklėms su „Chrome“, „Firefox“ ir „Opera“. Be to, jie taip pat įmes keletą intelektualios televizijos programų, skirtų „Amazon“, „Nvidia Shield“ ir „Kodi“.

Taip pat galite prijungti neribotus įrenginius.

Gana nuostabu, tiesa?

Jie taip pat suderinami su maršrutizatoriais, tačiau tai apims keletą rankinių žingsnių, kaip įprastą „OpenVPN“ parinktį..

Taip pat per šiuos maršrutizatorius galite prijungti žaidimų pultus. Priešingu atveju nėra iš anksto sukurtų parinkčių, spustelėjimų ir įdiegimo parinkčių.

Galiausiai „Windscribe“ veikia kartu su TOR, tačiau tik per autonominę programą, o ne per VPN naršyklės plėtinius.

6. Patogi naudoti programa

„Windows“ ir „Android“ įrenginiuose atsisiuntėme „Windscribe“ programas.

Kai pirmą kartą atsisiunčiate programą staliniame kompiuteryje, būsite nukreipti į atsisiuntimo puslapį, kuriame yra daugybė platformos parinkčių, kurias gali rasti „Windscribe“ vartotojai..

Atsisiųskite „Windscribe“ VPN puslapį

Šios apžvalgos tikslais pasirinkome „Windows“ darbalaukio programą. Prieš pradėdami atsisiųsti, jūsų paklaus, kokio tipo diegimo norite.

Atsisiųskite „Windscribe“ VPN stilių

Rekomenduojama „Express“ instaliacija. Tai leidžia įdiegti VPN klientą, nereikalaujant mikrotvarkyti visų mažų sprendimų, pasitikėdami „Windscribe“ numatytaisiais nustatymais.

Tai idealiai tinka tiems, kurie naudojasi VPN ir nori greitai ir lengvai įdiegti. Jei pasirinksite pasirinktinį diegimą, jūs kontroliuosite visas diegimo proceso ypatybes. Jei esate patyręs profesionalas ir labai domitės savo kompiuteriu ir programų diegimu, skirkite papildomo laiko personalizuodami diegimą.

Aš pasirinkau ekspreso instaliaciją. Laikinai sustabdžiau procesą ir jis įsijungė per 9,2 sekundės nuo tada, kai spustelėjau, iki tada, kai kompiuterio ekrane atsidarė VPT..

Įdiegus VPN, aš sukūriau savo sąskaitą. Tai taip pat buvo tiesmukiška. Pasirinkite vartotojo vardą ir slaptažodį, kad jums būtų gera eiti. Jums net nereikia įvesti el. Pašto adreso, jei nerimaujate dėl privatumo.

„Windscribe“ VPN paskyros sukūrimas

Paskyros informacijos suvestinė yra kita jūsų stotelė. Čia galite peržiūrėti savo sąskaitos informaciją, atnaujinti savo paslaugą ir pasiekti kai kurias papildomas funkcijas, tokias kaip R.O.B.E.R.T., kenkėjiškų programų ir skelbimų blokavimo paslaugą arba prievadų peradresavimą.

VPN klientas yra paprastas ir mažas. Kaip matote žemiau esančiame paveikslėlyje, nėra daug per daug sudėtingų elementų, kuriuos reikia perbraukti.

„Windscribe“ programa

Dešinėje pusėje yra didelis apskritas mygtukas. Tai yra mygtukas, kurį spustelėjote norėdami prisijungti prie „Windscribe“ paslaugos. Jie padarė jį dideliu ir centralizuotu, kad galėtumėte jo nepraleisti. 

„Windscribe“ VPN prisijungimo mygtukas

Apačioje yra jų užkardos funkcija. Galite išjungti ir įjungti mygtuką, esantį apačioje dešinėje. Ugniasienė veikia kaip perjungimo funkcija, užbaigiant sesiją, jei jai gresia nutekėjimai. Kai prisijungiate prie paslaugos, ugniasienė iškart įjungiama. Negalėsite prisijungti prie interneto per kelias sekundes, kurių reikia prisijungimui.

„Windscribe“ VPN užkarda

Kairėje pusėje rasite serverių sąrašą. Kai jį spustelėsite, pateksite į išskleidžiamąjį meniu, kuriame galėsite pasirinkti bet kurią iš 66 šalių, turinčių „Windscribe“ serverius. Galite išplėsti kiekvieną šalį, kad pasirinktumėte savo pasirinktą serverį, arba spustelėti pačią šalį, kad „Windscribe“ leistų jums pasirinkti vieną.

Serverio pasirinkimas „Windscribe“ VPN

Kai esate atsijungę nuo „Windscribe“ paslaugos, visa programa nusidažo pilka spalva. Sėkmingai prisijungę pamatysite, kad ji pasikeis į mėlyną, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

Aprašykite „VPN Connected“

Prisijungimas buvo vėjas, užtrukęs tik keletą trumpų sekundžių. Kai buvau, galėjau laisvai naudotis internetu ir keisti serverius.

Toliau įdiegėme 12.30 MB „Google Play“ failą „Android“ ir buvo atnaujinti ir veikti ne greitai.

Naujausias kompiuterio programos testas parodė patirtį, atitinkančią tai, ką matėme paskutinį kartą tikrindami. Tačiau kalbant apie programą mobiliesiems, jie aiškiai nuveikė daug darbo.

Čia yra vaizdas, kaip atrodė programa mobiliesiems, kai pirmą kartą peržiūrėjome „Windscribe“.

„WindScribe“ programa mobiliesiems

Štai 2019 m. Rugpjūčio mėn.

„Windscribe“ mobilioji programa

Tai gana didelis skirtumas. Tačiau pokyčiai yra ne tik estetiniai.

Kai pirmą kartą išbandėme šią paslaugą, programa mobiliesiems galėjo pasiekti tik 56 „Windscribe“ serverius. Dabar ji turi visišką prieigą prie visų 155 aptarnavimo sričių visose 66 šalyse.

Panašiai kaip ir naudojant stalinį klientą, „Windscribe“ mobilioji programa tampa mėlyna, kai esate prisijungę.

„Windscribe“ programos prijungimas mobiliesiems

Kita nuostabi savybė yra tai, kad antraštės atvaizde esanti vėliava keičiasi atsižvelgiant į šalį, prie kurios esate prisijungę. Pažiūrėkite, kas nutinka, kai prisijungiate prie Kanados serverio.

Nugalėkite „Mobile App Canada“

Apskritai, patogumas buvo sklandus ir nebuvo jokių svarbių problemų, atsilikimų ar gedimų nė vienoje iš programų.

Surašykite minusus

„Windscribe“ yra lėtas.

Parama nenaudinga.

Ir jie yra šiek tiek brangesni.

Ypač tada, kai neturite prieigos prie visų serverių, prie kurių, kaip manote, turėtumėte.

Sumišote dėl tos paskutinės dalies? Nebūk.

Paaiškinsiu tai per keletą kitų skyrių.

1. Kanados jurisdikcija penkiomis akimis

„Windscribe“ yra Toronte, Kanadoje.

Kanada yra JAV steigėja 5 akių jurisdikcija kuris datuojamas II pasauliniu karu. Nelabai savaime. Bet dar blogiau, kai manote, kad šis aljansas reiškia, kad tiek JAV, tiek JK gali susigrumti su jūsų asmeniniais duomenimis..

„Windscribe“ neturėtų kitos išeities, kaip tik laikytis, jei bus priversta.

Be abejo, šansai yra menki.

Bet yra tikimybė.

Taigi tai yra rizika, kad jums reikia gyventi patogiai.

2. Sulėtėja jūsų interneto ryšys iki mažiau nei 50%

„Windscribe“ serverio našumas priskyrė juos mažiausiam mūsų reitingo trečdaliui - 51 (iš 78).

Šis reitingas buvo tiesioginis bendro serverio balo rezultatas.

Pirma, mes pažiūrėsime į etaloninį skaitymą norėdami pamatyti, kaip atrodo neapkrautas interneto ryšys. Čia buvo mūsų:

Greičio testas be VPN teikėjo

Antra, mes pradedame jungtis prie „Windscribe“ serverių visame pasaulyje, kad gautume vidutinį skaitymą. Štai ką mes radome.

Vėjo greičio testas ES

JAV centrinis serveris

 • Pingas: 140 ms
 • Siuntimo greitis: 29,74 Mbps (70% lėčiau)
 • Įkėlimo greitis: 2.07 Mbps (96% lėčiau)

JK serveris

 • Pingas: 46 ms
 • Siuntimo greitis: 17,25 Mbps (82% lėčiau)
 • Įkėlimo greitis: 4,86 ​​Mbps (91% lėčiau)

ES serveris

 • Pingas: 92 ms
 • Siuntimo greitis: 42,97 Mbps (56% lėčiau)
 • Įkėlimo greitis: 5,12 Mbps (90% lėčiau)

„Windscribe“ serveriai visuomet buvo lėti. Įkėlimo greitis buvo ypač žiaurus, kiekvienu atveju sulėtindamas greitį daugiau nei 90%. Šiems greičiams mes netgi naudojome „Premium“ sąskaitą!

Jūs neturėtumėte paaukoti spektaklio iki 90%. Nereikia to daryti ir tada, kai yra visos galimybės, tokios kaip „ExpressVPN“ ir „Astrill“.

3. Ne visi 480+ serveriai yra aktyvūs

Gerai. Štai vėl atsiranda serverio neatitikimas.

Remiantis oficialiais duomenimis, „Windscribe“ turi prieigą prie 480+ serverių daugiau nei 50 šalių.

Neblogai.

Tai nieko, palyginti su daugiau nei 2 000 „ExpressVPN“, 3 200 ir daugiau serverių iš privačios interneto prieigos ar net 5 200 ir daugiau serverių iš „NordVPN“.

Bet viso serverių tinklo skaičius yra ~ 500, tai yra garbinga. Tai reiškia, kad turėtumėte daug galimybių lengvai rasti greitus serverius akimirksniu.

Tai yra, jei jie visi prieinami.

Dėl tam tikrų keistų priežasčių taip nėra „Windscribe“ serveriuose.

Pasižiūrėk:

Nėra serverio Naujojoje Zelandijoje 1

Huh?

Tas vaizdas yra jų svetainėje.

Tai rodo Naująją Zelandiją kaip serverio vietą. Vis dėlto yra nulis iš nulio serverių.

Taigi iš tikrųjų jūs gaunate tik dalį reklamuojamų serverių.

Tai, be jau riboto mobiliesiems įrenginiams prieinamo skaičiaus (palyginti su darbalaukiu), „Windscribe“ serverių numeriai geriausiu atveju atrodo nepatikimi arba blogiausiu atveju - melagingi..

4. Abejotinas palaikymas (naudojant robotus)

Kai kurios VPT įmonės vis dar gyvena klientų aptarnavimo akmens amžiuje.

Jie siūlo tik DUK, forumus ar bilietų sistemas, kurių atsakymas gali užtrukti keletą dienų.

„Windscribe“, palyginti, yra „chatbot“.

Nuostabu!

Galiausiai, paprastas, greitas būdas lengvai atsakyti į klausimus.

Mes labai džiaugiamės, kai paklausėme „Garry“ apie tą nelyginį nulio serverio numerį Naujojoje Zelandijoje.

Čia buvo jo atsakymas:

Garry „chatbot“ atsakymas surašytas 1

Hm. Gerai?

Tikrai neatsakėme į mūsų klausimą.

Ir, deja, „Garis“ niekada to nepadarė. Jis / jie tik kartojo nesvarbius atsakymus, kurie visiškai neatitiko mūsų užduoto klausimo.

Nenaudingas.

Iš ten mes turėjome keliauti atgal, pasiekdami per palaikymo bilietą.

Po dešimties valandų gavome tokį atsakymą:

Apibūdinkite kliento „spport“ testą

GARRY! AR TAI TU?!

Kitas automatizuotas, nesvarbus atsakymas. Šį kartą iš britų karaliaus Artūro.

Taip, gaunu nuorodą. Ne, tai manęs nė kiek nejaudina. Be to, „Windscribe“ yra Kanados įmonė. Taigi prakeikta nuoroda net neturi prasmės.

Matydami, kad esame visiški masochistai, išsiuntėme dar vieną tolesnį klausimą. Atsakyti prireikė 20 valandų.

Užsakykite klientų aptarnavimo testą 2

Ugh.

Nereikia. Netgi. Vargina.

Aprašykite VPN kainą, planus & mokėjimo metodai

aprašyti kainų nustatymo galimybes

„Windscribe“ turi tris mokamus planus.

Mėnesio kaina svyruoja maždaug per vidurį to, ko tikėtumėtės, esant 9 USD per mėnesį. Kadangi metiniame plane numatyta didžiulė nuolaida, viršijanti 55 proc.+.

Metinis planas yra 4,08 USD / mėn. Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus variantas „Sukurkite planą“ kainuoja 1,00 USD už naudotą vietą..

Mokėjimo galimybės apima „PayPal“, kreditinę kortelę ir „Bitcoin“.

Jei dėl kokių nors priežasčių nepatenkintas, galite paprašyti grąžinti pinigus.

BET, ir tai yra didelis, bet:

 • Jūs turite paprašyti grąžinti pinigus per tris dienas nuo plano įsigijimo
 • Ir per tą laiką negalėsite naudoti daugiau kaip 10 GB pralaidumo

„WindScribe“ grąžinamosios išmokos 1Parašykite grąžinimo politiką

Tiesa sakant, tai gana baisi grąžinimo politika.

Jei abejojate, neprisiregistruokite. Prieš pradėdami įsipareigoti, prieš naudodami truputį, eikite į laisvą pasirinkimą. Nes sumokėję jūsų pinigai iš esmės nebebus.

Tiesiog atminkite, kad nemokama parinktis kiekvieną mėnesį suteikia prieigą tik prie 14 serverių vietų ir 10BG duomenų.

Be to, nebūkite naivūs.

„Nemokami VPT“ yra susiję su savo rizika. Daug jų.

Taigi pirkėjas saugokitės.

Ar mes rekomenduojame „Windscribe“??

Ne. Nerekomenduoju jo pirkti.

„Windscribe“ yra gana geras pasirinkimas, jei draugiškumas „Netflix“ yra jūsų sąrašo viršuje.

Jų protokolai, šifravimas ir registravimo politika taip pat yra teisėti. Ir mums patiko platformos suderinamumas.

Tačiau yra daugybė kitų nerimą keliančių ženklų, kuriuos patyrėme.

Pradedantiesiems serverio greitis buvo pastovus. Tai yra blogas ženklas, jei bandote transliuoti „Netflix“ filmus. „Netflix“ ir „Chill“ būtų panašesni į „Netflix“ ir aš einu namo dabar.

Tuomet kilo daugiau neatidėliotinų rūpesčių.

„Toronto“ pagrindinė bazė taip pat nėra gerai, kad jūsų asmeninė informacija nėra privati.

O klientų aptarnavimas buvo visiškai nenaudingas. (Eik pas mane, Garis.)

„Windscribe“ kainos taip pat nėra jums palankios. Jie yra aukščiausio lygio spektre, nepaisant to, kad neturi prieigos prie „visų“ savo serverių.

Be to, grąžinimo politika taikoma tik pačiai. Jokiu būdu negrąžinate pinigų, nebent 72 valandas einate neįtikėtinai gražia linija.

Jei norite pigaus, ten rasite daugybę pigesnių VPN variantų.

Priešingu atveju tiesiog pradėkite nuo šio sąrašo viršaus ir eikite žemyn.

Ar jūs kada nors anksčiau naudojote „Windscribe“? Jei taip, kokia buvo jūsų patirtis? Man visada įdomu išgirsti, ką kiti entuziastai turi pasakyti apie mano apžvelgiamus VPT! Leiskite man sužinoti žemiau.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me