SaferVPN Recenze

SaferVPN RecenzeJste zde, protože chcete vědět, jak dobře tato aplikace funguje dnes v roce 2019, a to je přesně to, co se chystám sdílet v této důkladné recenzi SaferVPN..


Budu podrobně rozebírat jejich služby, diskutovat o rychlosti, zákaznické podpoře, zabezpečení a funkcích SaferVPN spolu s trochou pozadí o společnosti a jejich provozu.

Pokryju také Torrenting & Netflix.

Hlavní funkce SaferVPN (naposledy potvrzeno únor 2019):

 • Servery: 700+ serverů ve 34 zemích
 • Kompatibilita: Win, Mac, iOS, Android, Chrome, Firefox, TOR, směrovače, SmartTV & Konzole
 • Šifrování: 256bitový AES
 • Protokoly: OpenVPN, IKEv2 (ve výchozím nastavení), IPSec, SSTP a PPTP
 • Kill-Switch: Ano
 • Rozšíření prohlížeče: Ano
 • Max. spojení: 5

Přehled SaferVPN

CELKOVÁ ŘADA: 41
POUŽITELNOST: Jednoduché a snadné použití
ZÁZNAM SOUBORŮ: Šedá oblast
UMÍSTĚNÍ: 34 zemí, 700+ serverů
PODPĚRA, PODPORA: Efektivní podpora zákazníků
ÚPRAVA: Omezený
NETFLIX: Odblokuje streamování Netflix USA
ENCRYPTION / PROTOKOL: 256bitové šifrování AES; OpenVPN, IKEv2 (ve výchozím nastavení), IPSec, SSTP a PPTP
NÁKLADY: 2,99 $ / měsíc
OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY: www.SaferVPN.com

SaferVPN Pros

1. Velká rychlost stahování

SaferVPN je rychlý ...

Pro zálohování jsou zde mé výsledky bez použití SaferVPN:

rychlostní test bez VPN

Při používání SaferVPN se mi podařilo dosáhnout působivých 79,23 Mbps na serveru EU, učinit SaferVPN pátou nejrychlejší VPN (ze 70+), která byla kdy na tomto webu zkontrolována.

Zde je rychlostní test, který jsem provedl na speedtest.net, aby byla zajištěna přesnost této recenze.

Rychlost stahování a odesílání SaferVPN

US Server (New York)

 • Ping: 120ms
 • Stahování: 57,47 Mbps
 • Nahrání: 23,09 Mb / s

EU Server (Amsterdam)

 • Ping: 43ms
 • Stahování: 79,23 Mbps
 • Nahrání: 27,78 Mb / s

Asia Server (Hongkong)

 • Ping: 323 ms
 • Stahování: 1,28 Mbps
 • Nahrávání: 0,37 Mbps

UK Server (Londýn)

 • Ping: 46ms
 • Stahování: 64,38 Mbps
 • Nahrání: 39,40 Mb / s

* Jako vždy dělejte tyto testy rychlosti se zrnkem soli, protože se spoléhají na tolik různých proměnných a mohou se měnit z člověka na člověka. Pro tento web jsme však testovali přes 70+ VPN, takže máme základní linii, kterou můžeme porovnat každou VPN proti. * 

Nyní, když jste viděli jejich rychlost, většina z vás připojuje nos a čeká na studenou vodu ...

Koneckonců, s rychlostí stahování tak rychle, neexistuje způsob, jak by SaferVPN mohl nabízet své služby za přijatelnou cenu, správně?

Špatně.

2. Bezproblémová instalace a použití  

Zavolej mi drobno, ale naprosto nenávidím poskytovatele VPN, kteří nutí uživatele, aby restartovali zařízení po instalaci klienta VPN.

Naštěstí nejenže je SaferVPN „Restart Free“, ale také jeden z nejjednodušších a uživatelsky nejpříjemnějších VPN, který jsem kdy zkontroloval.

Asi 3 minuty po zakoupení jejich služeb byla nainstalována, spuštěna a chráněna SaferVPN moje zařízení Windows.

Aplikace SaferVPN

Díky jednomu z nejjednodušších uživatelských rozhraní, se kterými jsem se kdy setkal, SaferVPN usnadňuje používání jejich služeb a zařízení můžete chránit pouhým kliknutím na tlačítko.

Rovněž usnadňují rychlé nalezení a optimalizaci vašich nastavení a zajistí, že máte perfektní spojení pro své konkrétní cíle.

Nastavení SaferVPN

Přestože SaferVPN nemusí být poskytovatelem s nejbohatšími funkcemi, který jsem kdy zkontroloval, díky intuitivnímu designu a snadno ovladatelnému rozhraní je používání jejich softwaru absolutní radostí.

3. Efektivní zákaznický servis (Ale s použitím BOTŮ?)

I když to není na úrovni společnosti jako ExpressVPN, zákaznická podpora SaferVPN rozhodně předčila moje očekávání.

V průběhu tohoto přezkumu jsem předložil hrst dotazů v různých časech, některé z nich skutečné, a některé z nich určené k posouzení účinnosti podpůrného týmu..

Pokaždé jsem dostal rychlou odpověď na mou otázku a byl na cestě za pár minut.

Zde je jedno takové setkání, které jsem měl, když jsem se snažil přijít na to, jestli existuje lepší způsob, jak použít SaferVPN pro torrenting (o kterém budeme mluvit v sekci „Nevýhody“)..

Podpora SaferVPNTorrenting pouze v Nizozemsku

Celá tato konverzace proběhla asi za 90 sekund a velmi svědčí o mé celkové zkušenosti se zákaznickým servisem.

Jejich tým není nejznámějším podpůrným štábem, jaký jsem kdy viděl, ale práci zvládli a udělali to během několika minut.

Chtěl bych však zdůraznit, že v různých bodech tohoto přezkumu SaferVPN, zdálo se, že k automatickému zodpovězení dotazů na podporu zákazníků používali automatizovaný software.

I když nemohu ověřit tuto teorii, věřím, že SaferVPN používá roboty k zodpovězení některých častějších dotazů, které jsou zadány prostřednictvím jejich funkce chatu, a pokud se podíváte na výše uvedenou korespondenci, pochopíte, proč.

Otázka, kterou jsem předložil, nevyžadovala z žádného důvodu e-mailovou adresu klienta a (vzhledem k tomu, že tuto otázku pravděpodobně dostanou 100krát denně), měl by můj agent podpory být schopen mi okamžitě odpovědět.

Místo toho jsem byl požádán, abych poskytl svou e-mailovou adresu (méně než jednu sekundu po odeslání otázky) bez zjevného důvodu..

Tento trend se opakoval v několika dalších podpůrných otázkách a přestože to bylo o něco více než jen mírné obtěžování, měl jsem pocit, že to stojí za zmínku. S ohledem na celkovou kvalitu jejich zákaznické podpory a celkovou vstřícnost jejich týmu, musím tleskat SaferVPN za jejich zákaznický servis ... Boti nebo žádní roboti.

4. Zabijte spínač a 5 současných připojení 

Jak jsem již zmínil, SaferVPN nenabízí zvláště hustou službu.

A jsem upřímně rád, že to tak není.

Po delší době používání jejich VPN je mi jasné, že téměř všechny své zdroje zaměřili na optimalizaci svých serverů, vytvoření účinného podpůrného týmu a nabídku svých služeb za dostupnou cenu..

SaferVPN dělá několik skvělých věcí, zatímco většina jejich konkurentů dělá spoustu věcí přijatelně.

I když mnoho uživatelů může být zklamáno zjevným nedostatkem zvonků a píšťalek, mám pocit, že SaferVPN nabízí všechny funkce, na kterých opravdu záleží, včetně vypínače zabíjení * a velkorysého omezení současného připojení 5 zařízení.

Obě tyto funkce jsou vítaným doplňkem již hvězdné služby a jsem rád, že mohu oznámit, že (na rozdíl od mnoha jejich konkurentů) funkce přepínače zabíjení SaferVPN funguje přesně tak, jak je inzerováno.

* Kill Switch je funkce, která vás okamžitě odpojí, když ztratíte připojení k internetu. Tím se zabrání úniku vaší IP adresy. 

5. Jurisdikce = Izrael

Pouhé umístění SaferVPN se sídlem v tel Avivu v Izraeli by mohlo vypadat, jako by prohráli hru dříve, než se postaví na pole.

Koneckonců, Izrael se stal stále bouřlivějším a politicky nabitým regionem, díky čemuž mnoho kupujících VPN váhá s důvěrou v jejich soukromí společnosti, která se nachází ve středu zmatku..

Budu první, kdo připouští, že když jsem se původně dozvěděl o jejich poloze, byl jsem docela nervózní z využívání jejich služeb.

Po trošce lehkého kopání jsem však zjistil, že Izrael by mohl být ve skutečnosti jednou z nejlepších jurisdikcí pro VPN kvůli jejich zákonům na ochranu soukromí, které vážně omezují vládní (legální) schopnost sledovat a sledovat obyčejné občany.

Ačkoli není ideální, aby poskytovatel VPN sídlil v zemi tak hluboce zakořeněné v partnerství pro sdílení informací „pět očí“, můžete si v noci odpočinout s vědomím, že zákon a zásady ochrany osobních údajů SaferVPN (více o tom později) jsou na vaší straně postranní.

6. Pracuje s Netflixem (alespoň některé servery)

Když jsem se pokusil připojit k Netflixu, zdá se, že SaferVPN funguje.

Samozřejmě, že ne všechny servery fungovaly, možná 30%, protože Netflix se aktivně pokouší omezit poskytovatele VPN a zablokovat jejich IP, aby respektovali jejich geo-omezení.

Zde je stručné shrnutí:

 • Možnost serveru „US streaming“ pro mě pěkně fungovala - rychlá a snadná
 • Americký východní server se k Netflixu vůbec nepřipojil
 • Kanadský server byl blokován společností Netflix
 • Nizozemský server fungoval pěkně
 • Server UK byl blokován společností Netflix

SaferVPN a NetflixServer USA East, UK a kanadské servery s Netflixem nepracovaly
SaferVPN a Netflix (2)Netflix pracoval na serverech US Streaming a Holandsku.

Nevýhody SaferVPN

Ačkoli SaferVPN má spoustu skvělých věcí, jejich služby nejsou dokonalé a nejsou pro každého. Než se tedy rozbijete tlačítko „Koupit“, podívejme se rychle na některé z nevýhod používání služeb SaferVPN.

1. Torrenting je VERY Limited 

Osobně to byl můj největší spor o služby SaferVPN.

Vzhledem k tomu, že mají tak rozsáhlou sbírku serverů, představovali byste si, že by strávili nějaký čas optimalizací alespoň několika z těchto serverů pro přenosy P2P a torrenting..

SaferVPN má však pouze jeden server z jejich sbírky 700, která funguje pro tyto účely. (Jejich nizozemský server, pokud vás zajímá).

Pokud plánujete používat jejich služby výhradně pro torrenting, zapomeňte na to. Pro torrentování je k dispozici mnohem lepší VPN (zde je 7 nejlepších).

Tento konkrétní „kon“ není zdaleka jistý, ale je to problém, který bych rád viděl, aby společnost brala vážněji.

2. Zásada „Žádné protokolování“ může být přísnější 

Něco, co mi vadí vždy o společnostech VPN, je to, jak klamavé mohou být jejich logovací zásady.

Ve skutečnosti, pokud procházíte jejich zásady ochrany osobních údajů, není neobvyklé najít společnosti, které inzerují zásadu „nulových protokolů“, zatímco ve skutečnosti zaznamenávají metrické kecy tuny dat.

Přestože SaferVPN do této kategorie nepatří, sledují trochu příliš mnoho dat pro můj vkus.

Zde je shrnutí jejich zásad protokolování podle jejich zásad ochrany osobních údajů.

Zásady ochrany osobních údajů SaferVPNZásady ochrany osobních údajů SaferVPN v roce 2019

Jak vidíte, nejedná se o zcela zásadu „Zero Logs“, kterou jsme slíbili. Přestože to zdaleka není ideální, neshledal jsem, že by zásady protokolování SaferVPN byly zvlášť znepokojivé.

Chtěl bych raději použít VPN, která nezaznamená žádné z mých informací? To se vsaď.

Brání mi zásady logování SaferVPN v používání jejich služeb? Vůbec ne.

3. SaferVPN nefunguje v Číně

Pokud vás požádám, abyste přemýšleli o první zemi, ve které byste museli používat VPN, na co přijde?

Čína, správně?

Vzhledem k drakonickým vládám a represivním zákonům o cenzuře je Čína jednou z těch zemí, které byste neměli navštívit bez plně fungující VPN.

Podle mnoha zdrojů třetích stran bohužel aplikace SaferVPN již nebudou fungovat na čínské půdě.

A to je pro společnost velký problém.

Expati a cestovatelé po celém světě se spoléhají na kvalitní poskytovatele VPN (jako je SaferVPN), aby odblokovali obsah a udrželi se v bezpečí, a skutečnost, že jejich služby již v tomto regionu nefungují, je velkou ranou pro jejich potenciální zákaznickou základnu..

Pokud nejedete do Číny kdykoli, pak můžete tento bod ignorovat, koupit SaferVPN a jít veselou cestou.

V opačném případě budete muset zakoupit kvalitnější službu, jako je ExpressVPN (přečtěte si recenzi zde).

(Vezměte prosím na vědomí, že to není něco, co bych mohl přímo vyzkoušet, protože jsem v posledních měsících nenavštívil Čínu. Pokud máte jiné zkušenosti s používáním SaferVPN v tzv. Lidové republice, dejte mi prosím vědět v komentářích níže.)

Ceny SaferVPN, plány & Funkce

Byl jsem ohromen, když jsem zjistil, že jejich služby jsou ve skutečnosti uváděny na trh za neuvěřitelně cenově dostupnou a dostupnou cenu.

Stejně jako méně než 3 $ měsíčně za dostupnou cenu…

Musíte však být připraveni zaplatit 2 nebo 3 roky předem.

Všechny jejich balíčky nabízejí stejné funkce a služby a jediným rozdílem mezi nimi je doba, po kterou skutečně využíváte jejich služby.

SaferVPN ceny

Zde je návod, jak se to všechno rozpadá.

1 rok: 59,88 $

 • 4,99 $ za měsíc
 • 59,88 $ ročně
 • Úspora 55%

2 roky: 71,77 $

 • 2,99 $
 • 35,89 $ ročně
 • Úspora 73%

Tři roky: 82,26 $

 • 2,29 $ měsíčně
 • 27,42 $ ročně
 • 80% úspory

Někteří z vás si možná pamatují, že když jsem naposledy zkontroloval SaferVPN, nabídli 14denní záruku vrácení peněz a 24hodinovou bezplatnou zkušební verzi.

Vylepšili však záruku vrácení peněz a prodloužili návratové okno ze 14 na 30 dní.

Po prozkoumání jejich zásad ochrany osobních údajů a ToS, jsem rád, že SaferVPN, na rozdíl od mnoha jejich konkurentů, nemá žádné překvapení "úlovky" nebo upozornění na jejich 30-ti denní politiky. Bez ohledu na to, kolik připojení zahájíte nebo kolik GB dat stáhnete, můžete požádat o úplnou refundaci nákupu, pokud tak učiníte do 30 dnů..

SaferVPN také umožňuje jejich uživatelům platit kreditní kartou, PayPal, bitcoinem (anonymní platba) nebo Paymentwall, což znamená, že pokud je problém s ochranou soukromí, celý váš nákup může být proveden s úplnou anonymitou.

Doporučujeme SaferVPN?

Ne ve skutečnosti, ale nejsou samy o sobě špatnou možností…

Z více než 70 VPN, které byly na tomto webu zkontrolovány, se SaferVPN v současné době řadí na 41. a 5. rychlost, ale některé nevýhody je činí nedoporučenými.

Nabízejí rychlé (a stabilní) rychlosti, bezproblémové rozhraní a dobrý zákaznický servis vše za slušnou cenu.

I když jejich služby rozhodně nejsou bezproblémové a já jsem dychtivá, aby společnost zlepšila svou kapacitu torrentů a zásady protokolování, moje zkušenost se SaferVPN byla uspokojivá.

Raději byste však měli využít některé další poskytovatele VPN, které zde doporučujeme. Například NordVPN nabízí podobné funkce a je také šetrnější k torrentu.

Přidejte svoji vlastní recenzi:

Už jste někdy použili SaferVPN? Pokud ano, jaká byla vaše zkušenost? Vždy mě zajímá, co ostatní nadšenci říkají o VPN, které kontroluji! Dej mi vědět níže.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me