Recenze NordVPN

nordvpn recenzeNordVPN je hodnocen jako první ze 78 VPN na serveru TheBestVPN.com

Abych to shrnul: Služba NordVPN je bezpečná, rychlá a použití VPN je neuvěřitelně snadné.

Jejich aplikace VPN používá průmyslový standardní 256bitový šifrování AES a tunelovací protokol OpenVPN (ve výchozím nastavení).

Jejich serverový park je velký a má více než 5300 serverů v 59 zemích. Díky tomu se streamování videí a přístup k blokovanému obsahu procházka v parku. V našich testech Netflix streaming pracoval s více než 90% serverů, které jsme testovali. Toto je nejvyšší, jak jsme viděli.

Protože mají tolik serverů, je snadné najít rychle fungující server - zvláště důležitý pro torrentování. NordVPN také podporuje P2P & torrentování na všech serverech a také funkce Onion over VPN pro maximální soukromí a anonymitu.

Společnost NordVPN neshromažďuje žádné protokoly a působí mimo zemi bez zákona o uchovávání dat (Panama).

Jejich cena začíná od 3,49 do 11,95 $ / měsíc v závislosti na délce vašeho předplatného.

Contents

Přehled NordVPN

CELKOVÁ ŘADA: # 1 ze 78 VPN
POUŽITELNOST: Velmi snadné použití
ZÁZNAM SOUBORŮ: Přísné žádné zásady protokolování
UMÍSTĚNÍ: 59 zemí, 5 200+ serverů
PODPĚRA, PODPORA: Živý chat (24/7)
ÚPRAVA: P2P & Torrenting povolen
NETFLIX: Odblokuje Netflix USA
ENCRYPTION / PROTOKOL: 256bitový AES / OpenVPN, IPSec & IKEv2
NÁKLADY: 3,49 $ / měsíc
OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY: www.NordVPN.com

NordVPN Pros

1. Největší serverový park, který jsme viděli

S více než 5 200 servery ve 59 zemích vybere NordVPN automaticky nejlepší server na základě umístění, zatížení nebo vašich specifických potřeb..

Recenze NordVPN

Vyberte si z řady serverů téměř kdekoli na světě.

2. Vysoká rychlost na všech třech zkouškách

Rychlost, spolu se stabilitou a konzistencí této rychlosti, je nezbytná při porovnávání VPN, aby bylo jisté, že ztráta rychlosti není významná, a aby byl zajištěn pozitivní online zážitek.

Naše referenční rychlost připojení ISP je 250 Mb / s a 25 Mb / s jak vidíte níže.

rychlost benchmarku připojení k ISP

Rychlost stahování jsem testoval s NordVPN na třech místech: dvě v USA a jedna ve Velké Británii. Ve výsledcích níže uvidíte, že rychlost stahování byla vyšší 110 Mb / s pro všechny tři testy, což je jedna z nejlepších rychlostí VPN se současnými VPN. Tato rychlost a stabilita snadno umožňují torrentování a streamování.

New Jersey (Rychlé připojení: nejrychlejší / nejbližší umístění)

 • Ping: 18ms
 • Stahování: 131,44 Mbps
 • Nahrání: 9,10 Mb / s

New York

 • Ping: 18ms
 • Stahování: 140,52 Mbps
 • Nahrání: 11,28 Mb / s

nordvpn rychlost

Evropa (Velká Británie)

 • Ping: 154 ms
 • Stahování: 110,82 Mbps
 • Nahrání: 11,47 Mbps

3. 95% + servery pracovaly s Netflixem

Protože se u Netflixu často nacházejí geografická umístění a omezení, NordVPN vám umožňuje tato omezení obejít. Při pokusu o odblokování Netflixu pomocí NordVPN jsme zjistili, že i když ne všechny servery s Netflixem pracovaly kvůli zákroku některých IP, které patří do VPN, Netflixu, 14 z 15 Americké servery fungují, 3 ze 3 Servery CA fungují a server UK funguje. Konkrétní výsledky si můžete prohlédnout níže. 

nordvpn netflix testování

 • 14/15 US servery fungují
 • 3/3 CA servery fungují
 • Spojené království server funguje

nordvpn netflix testování

Vybral jsem region a připojil se k nejrychlejšímu serveru.

NÁS

 • Manassas (USA) - Ano
 • San Francisco (USA) - Ano
 • Dallas (USA) - Ano
 • Chicago (USA) - Ano
 • Seattle (USA) - Ano
 • Louis (USA) - Ano
 • Phoenix (USA) - Ano
 • Los Angeles (USA) - Ano
 • Miami (USA) - Ano
 • Buffalo (USA) - Ano
 • Atlanta (USA) - Ano
 • New York (USA) - Byly zjištěny problémy s připojením / proxy
 • Charlotte (USA) - Ano
 • Salt Lake City (USA) - Ano
 • Denver (USA) - Ano

CA

 • Vancouver (CA) - Ano
 • Toronto (CA) - Ano
 • Montreal (CA) - Ano

4. Použitelnost: Extrémně hladký & Spokojenost uživatelů + široká škála funkcí

Třístupňový proces registrace a instalace NordVPN je velmi jednoduchý. Nejprve si vyberte NordVPN.com a vyberte si svůj platební plán. Můžete si vybrat mezi 1 měsícem, 1 rokem, 2 roky a 3 roky. Jakmile vyberete a vytvoříte účet s fakturačními údaji, budete přesměrováni na proces nastavení, který vidíte níže.

Krok 1:

Ujistěte se, že máte na místním disku alespoň 19 MB volného místa. Vyberte jednotku, kterou chcete nainstalovat NordVPN.

Recenze NordVPN

Krok 2:

Vyberte, kde chcete vytvořit zkratky pro NordVPN. Průvodce nastavením vám dává možnost vybrat si mezi složkou na ploše a adresářem nabídka / nabídka pro vyhledávání nebo obojí.

Recenze NordVPN

Krok 3:

A je to tak snadné! Byl nainstalován program NordVPN. Odtud můžete automaticky spustit a začít používat VPN pro zabezpečené prohlížení, streamování a torrentování.

Recenze NordVPN

Po instalaci poskytne NordVPN automatickou aktualizaci softwaru, pokud je k dispozici. Můžete si vybrat, zda to chcete udělat, nebo vám připomenout aktualizaci později.

Recenze NordVPN

Funkce: CyberSec

Jednou z funkcí programu NordVPN je CyberSec, který budete vyzváni k přidání po dokončení instalace. To vás může dále chránit před rušivými reklamami, malwarem, pokusy o phishing a jinými hrozbami.

Aktivace CyberSec má tři hlavní výhody:

 • Za prvé, hlavní funkcí CyberSec je integrovaná ochrana před podvody typu phishing a hlavními kybernetickými hrozbami. Okamžitě porovnává weby, které prohlížíte, se známými blacklisty a zablokuje váš přístup, pokud bude znám malware, spyware nebo škodlivý software..
 • Za druhé, CyberSec bude chránit před jakýmkoli útokem DDoS, i když malware již začal infikovat vaše zařízení. CyberSec okamžitě odstraní spojení a komunikaci mezi vaším zařízením a řídícím serverem botnetu.
 • Za třetí, CyberSec skryje všechny ty otravné vyskakovací okna, automatické přehrávání reklam se zvukem nebo bez zvuku a další rušivé reklamy. To umožňuje vyšší rychlost načítání a všestranně lepší prohlížení.

nordvpn cybersec

Speciální servery

NordVPN nabízí několik typů speciálních serverů, které vám umožní vybrat si, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám:

 • U vyhrazených serverů si můžete vybrat IP adresu, která je pro vás jedinečná a nemůže být sdílena s žádným jiným uživatelem NordVPN, čímž se vytvoří ještě bezpečnější procházení.
 • Potřebujete zvláštní zabezpečení? NordVPN nabízí dvojí šifrování při odesílání vašich informací prostřednictvím dvou zabezpečených serverů VPN.
 • Pokoušíte se načíst informace do zahraničí na místě s omezeným přístupem k internetu? S NordVPN můžete procházet nebo streamovat pomocí jednoho z jejich zastaralých serverů, který vám poskytuje plný přístup k potřebným informacím hned.
 • Pokud hledáte ještě lepší zabezpečení ochrany dat a chování online, lze NordVPN spárovat s The Onion Router nebo Tor, což umožňuje anonymní komunikaci a chrání před analýzou provozu.
 • Nemáte žádný limit pro sdílení souborů peer-to-peer s NordVPN, bez prahu šířky pásma nebo sledování aktivity.

Recenze NordVPN

Funkce NordVPN pro vás vytvářejí bezpečný online zážitek, ať už vás chrání ve veřejné síti Wi-Fi, nebo vám umožňují přístup k veškerému obsahu během cestování. I když je nastavení a používání NordVPN velmi jednoduché, jejich nepřetržitá podpora je jednou z nejsilnějších funkcí, které vám pomohou na cestě.

Šifrování vojenské ochrany a ochrana dat

Šifrování NordVPN pro vojenské účely chrání vaše připojení k internetu a zajišťuje vaše soukromí, ale nejen před hackery. Věděli jste, že poskytovatelé internetových služeb často sledují vaše používání internetu k prodeji těchto dat inzerentům? Vláda si může také vyžádat jakékoli vaše používání internetu a provoz na protokoly vaší činnosti. Kdykoli jste připojeni k webu, tyto protokoly a aktivity jsou sledovány, pokud nepoužíváte VPN. S tímto vojenským šifrováním jsou vaše data, IP adresa a umístění zcela soukromé.

Mnoho lidí si myslí, že nemusí mít co skrýt, ale tolik vašich dat lze proti vám použít, aniž byste to věděli. Pokud nepoužíváte VPN, může být ohrožena vaše lékařská historie, bankovní informace, pracovní e-maily atd. Společnost NordVPN používá Advanced Encryption Standard (AES) s 256bitovými klíči, což NSA doporučuje pro zabezpečení jakýchkoli utajovaných a přísně tajných informací..

Nord VPN také používá dva různé VPN protokoly. Není však nutné určovat, které je pro vás nejlepší, protože cílem NordVPN je usnadnit používání jejich VPN. Protokol IKEv2 / IPsec je výchozí pro aplikace iOS a macOS, zatímco OpenVPN je výchozí pro aplikace Windows, MacOS a Android. To znamená, že uživatelé macOS si mohou vybrat mezi těmito dvěma, ale oba jsou spolehliví a doporučeni společností NordVPN.

nordvpn šifrování

Dvojitá VPN

Jeden je dost dobrý, ale dva jsou ještě lepší! S NordVPN máte možnost povolit Double VPN, což znamená, že váš přenos prochází prvním vzdáleným VPN serverem, který má být šifrován, prochází druhým VPN serverem, který bude šifrován podruhé, než bezpečně dosáhne vašeho online cíle. To umožňuje dvojí šifrování, zvýšené zabezpečení a soukromí a ochranu IP adresy.

I když ne všichni potřebují Double VPN, máte možnost tuto komunikaci bezpečně chránit svou komunikaci a informace. Společnost NordVPN doporučuje zakázat ji pro soukromé každodenní prohlížení, když potřebujete vysokorychlostní internet, a pro procházení sítě Tor. Double VPN je součástí předplatného balíčku NordVPN (a lze jej povolit, kdykoli to budete potřebovat) v aplikacích pro Android, macOS (OpenVPN) a Windows..

nordvpn double vpn

Žádné zásady protokolování

Použití VPN udržuje vaši online aktivitu a protokoly zcela soukromé. S NordVPN politika bez protokolu, slibují, že se neuchovávají žádné protokoly o připojeních nebo použití, což znamená, že nejsou časová razítka připojení, žádné adresy IP a žádná provozní data. Jdou o krok dále a přijímají více kryptoměn k platbě, aby zajistili, že nezanecháte žádné stopy po tom, kdo jste.

nordvpn žádná logovací politika

Monitorují však některá méně důležitá data, například:

 • Údaje o výkonu služby (pro doporučení nejvhodnějších serverů)
 • Emailová adresa
 • Platební údaje (ale můžete také použít bitcoiny)

To je běžná věc, kterou většina poskytovatelů VPN (pokud ne všichni) protokolová, a není to nic, čeho byste se měli obávat. Zejména v případě, že zpracovatel plateb NordVPN není spojen s jejich hlavní společností. Pokud chcete, můžete si přečíst jejich zásady protokolování.

Zabijte Switch

NordVPN zajišťuje vaši největší ochranu díky funkci Kill Switch. Jedná se o pokročilé bezpečnostní opatření, které v případě přerušení vašeho připojení k serveru VPN okamžitě zablokuje přístup vašeho zařízení k webu. NordVPN bude nadále vás blokuje dokud nebude obnoven tunel VPN nebo dokud ručně nezrušíte přepínač zabití.

Recenze NordVPN

Přepínač zabíjení Internetu

Recenze NordVPN

Přepínač zabití aplikace

Recenze NordVPN

Test těsnosti DNS

Pokud používáte systém Windows nebo jste nastavili VPN ručně, může se váš systém vrátit k výchozím serverům DNS (Domain Name System), což umožní poskytovateli služeb Internetu zjistit, jaké webové stránky navštěvujete. Častokrát možná ani nebudete vědět, že k takovému úniku došlo, pokud nezvolíte službu VPN, která zaručuje ochranu proti úniku DNS.

S technologií NordVPN vaše zařízení používají pouze servery DNS provozované společností NordVPN, takže se nemusíte obávat úniku informací a jejich prodeje třetím stranám. Společnost NordVPN také slibuje, že pokud otestujete a stále uvidíte únik DNS se společností NordVPN, okamžitě pomohou vyřešit jakýkoli problém.

nordvpn chrání před únikem dat

Více zařízení

NordVPN podporuje simultánní připojení a umožňuje vám zabezpečit až šest zařízení jedním účtem bez ohledu na to, jaký operační systém používáte. Skvělé je také to, že se můžete připojit k routeru, což vám umožní zabezpečit všechna zařízení připojená k této síti a přitom využívat pouze jeden ze šesti dostupných prostorů. 

nordvpn více zařízení

5. Torrenting / P2P podporován + cibule přes VPN Speciální funkce pro uživatele Tor

NordVPN umožňuje provoz peer-to-peer (P2P) na určitých serverech, ale budete muset najít server, ke kterému se chcete připojit pomocí funkce doporučení serveru. Díky této možnosti získáte okamžitě návrh na nejlepší server pro vás. Pro další zabezpečení, pokud se připojíte k jiným serverům NordVPN pomocí P2P, aplikace vás automaticky přesměruje na servery v Kanadě nebo Nizozemsku.

Recenze NordVPN

Tor Network

S NordVPN Cibule přes VPN funkce, získáte výhodu Tor v kombinaci se zabezpečením tunelu VPN. Program Onion Router (Tor) vám umožňuje procházet při skrývání vaší identity, ale vstupní uzel může stále vidět vaši skutečnou IP adresu. Pomocí funkce Onion Over VPN vaši IP adresu neuvidí ani vstupní uzel.

Recenze NordVPN

Při používání Toru mějte úplnou anonymitu, protože NordVPN brání třetím stranám v tom, aby viděly, že používáte cibuli a nesledují vaši online aktivitu. Cibulové servery jsou často provozovány dobrovolně, což znamená, že je může provozovat kdokoli, což vám umožňuje být otevřený útoku. Služba Onion Over VPN zajišťuje, že jste před těmito útoky plně chráněni a zároveň si zachovali anonymitu.

6. Absolutně v pěti testech nebyly nalezeny žádné netěsnosti

Pro tuto kontrolu VPN jsem provedl testy úniku IP a DNS, aby se zajistilo, že požadavky společnosti NordVPN jsou přesné. Použil jsem:

 • IPLeak.net
 • Perfect-Privacy.com
 • BrowserLeaks
 • IPX.ac
 • VirtualTotal.com

Níže jsou uvedeny úplné výsledky. Každý test zajistil naši důvěru, stejně jako nároky společnosti NordVPN, ohledně jejich testování těsnosti a ochrany.

Test IPLeak.net - žádný únik

nordvpn žádný test těsnosti

IPX.ac

nordvpn žádný test těsnosti

Zpráva VirtualTotal.com - skenování v instalačním programu

V instalačním balíčku nebyly detekovány žádné viry.

nordvpn žádný test těsnosti

7. Příslušnost & Umístění - Panama (skvělé pro soukromí, žádný zákon o uchovávání dat)

Společnost NordVPN je založena a provozuje se na internetu jurisdikce Panamy. Vzhledem k jejich zákonu „žádné povinné uchovávání dat“, NordVPN nemusí ukládat žádné protokoly.

umístění nordvpn panamy

Společnost NordVPN není povinna uchovávat protokoly o činnosti nebo komunikaci svých uživatelů.

nordvpn zásady no-logs

8. Znalostní zákaznická podpora prostřednictvím živého chatu

NordVPN lze kontaktovat pomocí [chráněno e-mailem] nebo prostřednictvím živého chatu.

I po přezkoumání více než tří desítek různých poskytovatelů VPN, stovek hodin testování, zkoumání a přezkoumání máme stále dotazy nebo potřebu technické pomoci. Ať už jde o dvojí kontrolu šifrování nabízeného pro váš směrovač, nebo o jednoduché řešení problémů na nově postavené soupravě, budete nuceni řešit zákaznickou podporu vaší vybrané VPN.

Pokud jste nováčkem nebo nejste technicky nakloněni? Možná budete mít nějaké technické otázky. Každá VPN, která stojí za svou sůl, bude mít k dispozici živou databázi výukových programů, návodů a informačních článků & rychlá e-mailová podpora.

Živý chat & E-mailem

Podpora NordVPNNordVPN nabízí živý chat nepřetržitě, který vám pomůže s jakoukoli otázkou, kterou máte. Jejich živý chat jsem použil dvakrát, na šifrovací otázku a na otevřenou otázku.

Zástupce zákaznické podpory byl vždy nápomocný, ale přišel s kopií & vložit odpověď. Pokud se rozhodnete pro využití jejich e-mailové podpory, pro více technických otázek nebo pokud agent chatu nevyřeší váš problém plně, obdržíte dalšího asistenta, který vám pomůže s vaší VPN.

Znalostní základna

Stejně důležitá jako živá pomoc při drobných otázkách je i rozsáhlý adresář článků podpory, ke kterým budete mít přístup. Pro téma tak technické, jako je vytváření sítí, není jeho zpřístupnění vašemu každodennímu laikovi malý úkol.

Znalostní základna NordVPN

Poté, co jsem prošel jejich adresářem a rychle přejel na jakoukoli stránku související s podporou, kterou jsem mohl najít, odhaduji, že NordVPN má více než 500 průvodců a výukových programů.

Nevýhody NordVPN

1. Nákupy Apple iTunes / App Store nebudou vráceny

Společnost NordVPN bohužel poznamenává, že pokud si zakoupíte službu NordVPN prostřednictvím obchodu Apple iTunes / App Store, je třeba požádat o vrácení peněz s podporou iTunes / App Store a nelze je zpracovat přímo se společností NordVPN. Kromě toho nelze vrátit platby provedené pomocí předplacených nebo dárkových karet. Společnost NordVPN nemůže zpracovat nákupy prostřednictvím prodejců, včetně Amazonu, BestBuy, StackSocial atd..

Recenze NordVPN

Ceny: Plány předplatného, ​​platební možnosti a záruka vrácení peněz

NordVPN nabízí odstupňované ceny v závislosti na délce plánu, ke kterému se můžete zavázat. Počínaje jejich měsíčním plánem na 11,95 $ měsíčně a až do výše 3,49 $ měsíčně, pokud se zaváže ke tříletému vyúčtování ročně, má NordVPN velmi jasnou cenovou politiku bez skrytých poplatků. Nabízejí také 30denní záruku vrácení peněz pro všechny cenové balíčky.

nordvpn ceny

 • Měsíčně: 11,95 $ / měsíc (143,4 $ ročně)
 • 1 rok: 6,99 $ / měsíc (83,88 $ ročně)
 • 2 roky: 4,99 / mo (59,88 $ ročně)
 • 3 roky: 3,49 $ / měsíc (41,88 $ ročně)

S jedním plánem můžete zabezpečit až šest zařízení, včetně inteligentní televize a routeru.

Všechna tato předplatné mají plán univerzální velikosti. Počítaje v to:

 • Žádné protokolování: Ano.
 • Snadnost softwaru VPN: Registrace a používání aplikace bylo velmi uživatelsky přívětivé.
 • Skryté poplatky & doložky: Nemohou poskytnout vrácení peněz, pokud jste si zakoupili aplikaci přímo prostřednictvím iTunes / App Store. Platby provedené pomocí předplacených karet nebo dárkových karet se nevracejí.
 • Upsells: Žádné vychýlení.
 • Únik DNS: Žádný.
 • Jurisdikce: Panama
 • Protokoly: OpenVPN, IPSec, PPTP & L2TP.
 • Zabiják: Ano.

Osobně jsem všichni pro jednoduchost a spravedlnost, pokud jde o tvorbu cen. Dejte mi jeden plán all-inclusive a několik platebních možností a jsem šťastný. A co víc, nestanoví limit šířky pásma jako mnoho bezplatných sítí VPN.

Možnosti platby

Spolu se všemi hlavními kreditními kartami a platebními službami přijímá NordVPN k úhradě více kryptoměn. Služba PayPal v současné době není podporována.
platební možnosti nordvpn

Záruka vrácení peněz

NordVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz na všechny účty, které jsou v dobrém stavu. Jednoduše kontaktujte svůj tým zákaznické podpory, který je k dispozici 24/7, a požádejte o vrácení peněz.

Recenze NordVPN

Závěr: Doporučuji NordVPN?

ano doporučujeme expressvpn

Společnost NordVPN je jedním z předních poskytovatelů VPN s nejlepší bezpečností. Jak vidíte během této recenze NordVPN, důvody pro jejich popularitu jsou platné. Je bezpečný, rychlý a snadno použitelný a obsahuje úžasné funkce, které zajistí, že vaše data a informace budou vždy chráněny. To je důvod, proč jsou na prvním místě v našem seznamu VPN.

Také s týmem podpory zákazníků, jako je NordVPN, se nebudete muset cítit sami, abyste zajistili bezpečné procházení.

Absolutně doporučuji NordVPN, pokud hledáte skvělé řešení za ještě lepší cenu!

Odtud můžete získat obchod NordVPN $ 3,49.

Přidejte svoji vlastní recenzi NordVPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me