Recenze ExpressVPN

expressvpnExpressVPN je na 3. místě ze 78 VPN na TheBestVPN.com


ExpressVPN je rychlé, bezpečné a udržuje vás plně anonymní s jejich přísnou zásadou bez protokolování. Umožňují torrentování / P2P a dokonce pracují s Torem pro maximální úroveň soukromí. Aplikace vypadá skvěle a je velmi snadno použitelná. ExpressVPN podporuje prakticky všechna zařízení, která potřebujete.

ExpressVPN používá jako standard standardní tunelovací protokol OpenVPN a 256bitový AES jako výchozí, ale pokud jste technologičtější a chcete ho okořenit, můžete tak učinit ručně. Jejich serverový park se skládá z ohromujícího množství 3000+ serverů v 94 zemích.

Cena jejich služby je poměrně drahá a pro Netflix to není nejlepší volba. V našich testech fungovalo pouze 6 z 30 amerických serverů.

Celkově vzato je to velmi dobrá prémiová služba VPN, ale není tou nejlepší volbou, když hledáte rozpočet Netflix VPN s rozpočtem. Pokud hledáte bezpečný a anonymní přístup, ExpressVPN je skvělá volba.

Přehled ExpressVPN

CELKOVÁ ŘADA: # 3 ze 78 VPN
POUŽITELNOST: Velmi snadné, podporuje všechna zařízení
ZÁZNAM SOUBORŮ: Žádné zásady protokolování
UMÍSTĚNÍ: 94 zemí, 3000+ serverů
PODPĚRA, PODPORA: 24/7 Live Chat
ÚPRAVA: P2P & Torrenting povolen
NETFLIX: Odblokuje Netflix USA
ENCRYPTION / PROTOKOL: 256bitové AES / SSTP, PPTP, OpenVPN, IPSec & L2TP
NÁKLADY: 12,95 $ / měsíc
OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY: www.ExpressVPN.com

ExpressVPN Pros

1. Masivní výběr serverů na téměř všech kontinentech

Jednou z největších výhod ExpressVPN je samotný počet serverů. Tato VPN se může pochlubit 3 000 servery na 160 serverových místech v 94 zemích. Na každém kontinentu mají server kromě Antarktidy. ExpressVPN soutěží s NordVPN, PIA, TorGuard a CyberGhost, pokud jde o pouhý počet serverů, které nabízejí.

Registrovaná IP adresa a fyzický server jsou ve většině svých serverů ve stejné zemi, ale také vám umožňují používat virtuální servery. Virtuální servery odpovídají registrované IP adrese zemi, ke které jste připojeni, ačkoli jejich servery jsou fyzicky umístěny v jiné zemi, která je obvykle blízko.

umístění serveru expresvpn

Ačkoli méně než 3% jejich serverů jsou virtuální servery, tyto servery zajistí, že si budete vždy užívat rychlého, spolehlivého a bezpečného připojení..

Tento velký výběr serverů znamená, že se nemusíte spokojovat s těmi nejvzdálenějšími, které jsou obvykle nejpomalejší.

2. Testy rychlosti dokazují, že jsou opravdu rychlé

Dalším důležitým aspektem ExpressVPN, který je usnadňuje, je jejich rychlost. Testoval jsem jejich výkon na SpeedTest.net a Fast.com, abych byl důkladný. Výsledky z SpeedTest.net ukazují neuvěřitelně rychlý výkon pro většinu testovaných míst.

Testoval jsem na následující:

New Jersey

 • Ping: 25ms / Stahování: 45,14 Mbps / Upload: 18,60 Mbps

New York

 • Ping: 39ms / Download: 175.75 Mbps / Upload: 46.54 Mbps

Evropa (Velká Británie)

 • Ping: 174ms / Download: 242,16 Mbps / Upload: 43,77 Mbps

Test rychlosti

Hongkong

 • Ping: 447ms / Download: 136,18 Mbps / Upload: 13,42 Mbps

Na druhé straně výsledky Fast.com ukazují smíšený vak, který byl pravděpodobně způsoben připojeními Netflix:

Evropa (Velká Británie)

 • Ping: 107ms / Stahování: 140 Mbps / Upload: 37 Mbps

Test rychlosti

Hongkong

 • Ping: 247ms / Stahování: 130 Mbps / Upload: 28 Mbps

Přesto byste nikdy neměli klást příliš velký důraz na rychlostní test. Tyto výsledky mohou ovlivnit různé faktory, jako je fyzické umístění, vaše připojení k internetu a rychlost vašeho počítače.

3. Použitelnost: spokojenost uživatelů

ExpressVPN tvrdí, že se s jejich službou můžete připravit asi za 5 minut, takže jsem to chtěl vyzkoušet. Byl jsem příjemně překvapen, že jsem byl schopen rychle a bez problémů nainstalovat a aktivovat ExpressVPN.

Než jsem to věděl, už jsem používal jejich funkci „inteligentního umístění“ pro efektivní připojení k jejich serveru.

expressvpn

Připojení můžete dokonce nakonfigurovat ručně pomocí nastavení VPN na úrovni OS. K dispozici je také podpora doslova každého jednotlivého zařízení, na které si vzpomenete - více o tom později v recenzi.

Začněte ve třech krocích:

 1. Vyberte si předplatné.
 2. Přejděte na jejich stránku nastavení.
 3. Stáhněte a nainstalujte ExpressVPN.

4. Užitečné funkce, které vám pomohou zůstat v bezpečí

Zámek sítě: Kill-Switch

V případě, že je vaše VPN odpojena, je důležité, aby vaše data stále nebyla ohrožena. Seznamte se s jejich zabijáckým přepínačem, nazývaným Network Lock.

Expresní recenze

Jakmile bude vaše připojení přerušeno, zastaví se tím veškerý provoz z vašeho zařízení. S potěšením jsem si uvědomil, že to znamená, že moje osobní údaje nebudou nikdy vystaveny kdokoliv na webu, ať už můj ISP nebo zločinci. I neúspěšné připojení nezmění moje informace.

ExpressVPN to nabízí jako standardní funkci ve svých aplikacích pro Mac, Windows, Linux a směrovače.

5. Kompatibilita zařízení a směrovače

V jednom předplatném je mnoho výhod, protože je můžete použít současně na až pěti podporovaných zařízeních bez ohledu na platformu.

podpora expresvpn

Když jsem hledal tyto informace na svém webu, kontaktoval jsem živý chat ExpressVPN a oni mi potvrdili, že mohu používat jejich službu na široké škále zařízení:

 • Zařízení - Windows, Android, Mac, iOS, Linux, Routery, Chromebook, Kindle Fire, Nook
 • Rozšíření prohlížeče - Chrome, Firefox
 • Konzole a chytré televizory - Playstation, Apple TV, Xbox, Amazon Fire Stick TV, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, všechny herní konzole a smart TV

Existuje celá řada důvodů, proč chránit více než jedno zařízení, například komplexní zabezpečení a plynulé streamování na všech vašich zařízeních.

Pokud potřebujete chránit více než pět zařízení, máte dvě možnosti: Buď si zakoupíte další předplatné nebo si jednoduše nastavíte ExpressVPN pro váš router.

Pokud budete tuto VPN používat se směrovačem, můžete účinněji chránit řadu zařízení a eliminovat potřebu instalace aplikace VPN na každé zařízení. Díky tomu je použití VPN pro váš router produktivnější možností, protože můžete chránit herní konzole a chytré televizory (vše, co je ve vaší síti Wi-Fi) pouhým zajištěním samotného routeru.

Jak se dozvím o mnoha věcech na ExpressVPN, zabezpečení vašeho routeru vyžaduje jen několik rychlých kroků:

 1. Kupte si počáteční předplatné.
 2. Vyberte si VPN router.
 3. Vyberte model routeru.

V žádném okamžiku zajistíte celou síť Wi-Fi a četná zařízení pomocí jediné VPN pro váš router.

6. Podpora Tor a Torrenting

Jako někdo, kdo chce mít k dispozici nejbezpečnější spojení, jsem přirozeně chtěl zjistit, zda ExpressVPN podporuje Tor sítě a torrent. Po prozkoumání jejich webových stránek jsem byl potěšen, když jsem si přečetl, že to opravdu tak je.

Použití ExpressVPN s Torem vám poskytne nejvyšší možnou bezpečnost. Získáte anonymitu Tor spolu se šifrováním VPN. Konečným výsledkem je vzduchotěsné připojení, kde ani vaše VPN neuvidí, co děláte v síti Tor.

Je důležité si pamatovat, že se nejprve musíte připojit k ExpressVPN a pak k Tor, aby to fungovalo.

expressvpn torrenting

Použití Tor může zpomalit rychlost vašeho připojení, ale pokud žijete v zemi s utlačovatelskou vládou, která sleduje každý váš pohyb, je nezbytné mít tuto možnost jako možnost.

Torrenting je skvělý, pokud chcete stahovat a sdílet velké soubory efektivně a rychle. Bohužel bez VPN bude vaše IP adresa, umístění a metadata vystavena zvědavým očím. ExpressVPN spolupracuje s uTorrentem, jedním z nejpoužívanějších torrenting klientů v okolí, aby zajistil, že vaše aktivita sdílení souborů nebude nikdy vysledována zpět k vám.

podpora expresvpn

Živý agent chatu na webu mi potvrdil, že ExpressVPN umožňuje sdílení souborů ze svých serverů.

7. Nebyly nalezeny žádné netěsnosti

Také jsem se ujistil, že ExpressVPN otestuji na případné úniky IP, DNS, WebRTC a IPX.

Zde jsou weby, které jsem testoval.

IPLeak.net

 • Výsledek: Žádný únik

Nebyly nalezeny žádné úniky IP

Perfect-Privacy.com Test těsnosti DNS

 • Výsledek: Žádný únik

BrowserLeaks Test těsnosti WebRTC

 • Výsledek: Žádný únik

IPX.ac

 • Výsledek: Žádný únik

Abych byl ještě podrobnější, testoval jsem také instalační soubor této VPN na VirusTotal.com.

Instalační soubor VPN na VirusTotal.com

V instalačním balíčku nebyly nalezeny žádné viry.

8. Zákaznická podpora ukazuje velkou péči o zákazníky

Dobrá zákaznická podpora je nedílnou součástí každé služby, kterou kupujete. Kromě technologických aspektů je to jeden z nejsilnějších faktorů, které mohou ovlivnit, zda jít s konkrétní VPN. Nakonec, pokud nejste technicky zdatní a snažíte se, aby vaše VPN fungovala správně, pak byste chtěli mít někoho k dispozici 24/7, který vám pomůže (a ujistěte se, že vaše informace jsou neustále chráněny).

Zákaznická podpora je určitě jednou z nejužitečnějších nabídek ExpressVPN.

Za prvé, jejich live chat je otevřen 24/7. Kontaktoval jsem je a položil řadu otázek o jejich vlastnostech. Dali mi jasné odpovědi a byli velmi vstřícní.

podpora expresvpn

Dalším způsobem, jak pro vás jejich zákaznická podpora přichází, je jejich mnoho pomocných průvodců dostupných přímo na jejich webových stránkách. Pokud nechcete čekat na agenta, pak je to vaše nejlepší sázka.

Můžete také oslovit jejich e-mailovou podporu nebo podat lístek podpory.

Bez ohledu na to, jak to řešíte, jsem zjistil, že ExpressVPN má na svých webových stránkách znalé, užitečné agenty a zdroje, které vám usnadňují získání odpovědí, které potřebujete, abyste správně používali jejich VPN a zůstali chráněni.

9. Sídlo společnosti: Britské Panenské ostrovy

ExpressVPN se nachází na Britských Panenských ostrovech, protože jsem to mohl potvrdit od jednoho ze svých živých chatových agentů.

Expresní recenze

BVI je sbírka samosprávných ostrovů v Karibiku. Nejlépe ze všeho nejde o to, že z hlediska ochrany osobních údajů nejsou součástí takzvaných 14 očí nebo SIGINT Seniors Europe. Těchto 14 zemí si navzájem sdílí zpravodajské údaje, a proto jsou mimo tento dosah koordinace při ochraně vašeho soukromí.

Dobrá věc na umístění v BVI je:

 • V jejich jurisdikci neexistují žádné zákony o uchovávání údajů.
 • Jedinou dobu, kdy může být společnost BVI nucena odhalit informace při vyšetřování, je na příkaz jejich nejvyššího soudu (mimo země nemůže společnost BVI přimět společnost, aby odhalila cokoli).
 • Existuje mnoho vyšetřovatelů obručí, které musí projít, aby bylo možné přesvědčit soud, aby donutil společnost BVI odhalit informace.

Z toho, co mohu říct, mít VPN se sídlem v BVI je hlavní plus pro zachování vaší identity a dat v bezpečí.

10. Zásady protokolování

Tato VPN se zavázala k vašemu soukromí, a proto mají přísná pravidla bez protokolování. Nikdy nebudou sbírat:

 • IP adresy
 • Historie procházení
 • Dopravní cíl nebo metadata
 • DNS dotazy

Expresní recenzeInformace o: https://www.expressvpn.com/what-is-vpn/policy-towards-logs

Nikdy také neshromažďují žádné protokoly aktivit ani připojení.

Zásady protokolování ExpressVPN

VPN však bude vždy muset shromažďovat některé informace. Je dobré vědět, že ExpressVPN si váží zákazníků do té míry, že jsou vždy otevřeni tomu, co berou. Když shromažďují některá vaše data, vždy vám to oznámí.

Expresní recenze

Sbírají:

 • Aplikace, které jste aktivovali
 • Pouze data, která jste se připojili k VPN
 • Umístění serveru VPN
 • Celkem MB datových přenosů

Budou ukládat pouze ty nejmenší množství informací, které potřebujete, aby mohli provozovat spolehlivou službu VPN.

11. Standardy šifrování

Šifrování AESNikdy nechcete, aby třetí strany, například provozovatelé ISP nebo Wi-Fi, zachytili citlivá data, když cestují z vašeho počítače na servery VPN. Aby se zajistilo, že se to nikdy nestane, ExpressVPN používá 256bitový AES (Advanced Encryption Standard).

Vláda USA a odborníci na bezpečnost na celém světě používají AES-256, takže si můžete být jisti, že vaše vlastní data zůstanou vždy důvěrná.

Expresní recenze

Dokonce i útoky hrubou silou na AES-256 jsou nepravděpodobné.

12. Protokoly

Ochrana vašich dat zahrnuje více než jen výběr kvalitní VPN. Protokol VPN je stejně důležitý, protože VPN takto zajišťuje přenos dat.

Může být docela složité zjistit, který protokol je nejbezpečnější.

Naštěstí ExpressVPN dělá z tohoto výběru dojem, protože vám dá vědět, který protokol je nejlepší. Pro zvýšení bezpečnosti jsou tunelovací protokoly ExpressVPN - metody, které vaše zařízení používá k připojení k serveru VPN - překračují výchozí (a nejbezpečnější) OpenVPN.

Můžete nechat ExpressVPN automaticky vybrat nejlepší protokol pro vás. ExpressVPN také podporuje protokoly SSTP, L2TP / IPsec a PPTP. Volba OpenVPN UDP / TCP je nejlepší kombinací zabezpečení a rychlosti.

Nevýhody ExpressVPN

1. Netflix má problémy s připojením na poměrně malém počtu míst

Žádná recenze by nebyla úplná bez prozkoumání jednoho z nejpopulárnějších důvodů použití VPN: Funguje to s Netflixem?

Technicky to funguje, ale musíte najít konkrétní server, který není blokován, což znamená trochu pokusu a omylu.

Následující servery fungovaly v našich testech skvěle, ačkoli se vyskytly problémy s mnoha americkými servery:

Americas

 • Spojené státy americké (fungovalo pouze 6 z 30 serverů)
 • Kanada
 • Brazílie
 • Kolumbie
 • Bahamy

Evropa

 • Velká Británie (5 serverů)
 • Švýcarsko
 • Itálie
 • Švédsko
 • Monako

Asie a Tichomoří

 • Hongkong
 • Japonsko
 • Austrálie

střední východ & Afrika

 • Alžírsko

Ceny ExpressVPN, možnosti platby, záruka vrácení peněz a zkušební verze zdarma

Cena je vždy důležitým faktorem při rozhodování o VPN. ExpressVPN to jasně ukazuje: Jedná se o prémiovou VPN, takže se to odráží v jejich cenách. Musíte se rozhodnout, zda platit trochu navíc stojí za to pro jejich prvotřídní zabezpečení a dobrou pověst.

recenze cen expresvpn

Plán předplatného

ExpressVPN nabízí různé plány předplatného:

 • Měsíčně: 12,95 $
 • Šestiměsíční plán: 9,99 $ měsíčně
 • 12měsíční plán: 8,32 $ měsíčně

recenze cen expresvpn

Čím delší je vaše předplatné, tím levnější je.

To neznamená, že se jedná o nízkonákladovou VPN. Pokud je porovnáte s bezplatnými VPN, může to vypadat trochu strmě, ale když vezmete v úvahu všechny jejich funkce (servery) a výkon (vysoké rychlosti), uvidíte, proč ExpressVPN účtuje to, co dělají..

Možnosti platby

ExpressVPN usnadňuje placení za jejich služby.

Za předplatné můžete platit několika způsoby, přičemž jsou přijímány všechny hlavní kreditní karty. Existují také alternativní způsoby platby, například PayPal a Bitcoin, pokud je to pro vás pohodlnější.

recenze cen expresvpn

Chcete-li zaplatit, jednoduše vyberte svůj plán, zadejte svou e-mailovou adresu a zvolte preferovaný způsob platby.

Záruka vrácení peněz

S potěšením víte, že na jakýkoli plán předplatného máte záruku vrácení 30 dnů. To znamená, že můžete vyzkoušet své služby bez rizika.

30denní záruka vrácení peněz

Pokud změníte názor z jakéhokoli důvodu po 30 dnech, dostanete peníze zpět, žádné dotazy.

Získání peněz zpět je stejně snadné jako kontaktování týmu podpory ExpressVPN.

Zkušební verze zdarma

Bohužel, protože se jedná o prémiovou síť VPN, není nabízena žádná bezplatná zkušební verze.

U některých mobilních zařízení však existuje zkušební verze zdarma. Po stažení aplikace může každé mobilní zařízení v zemích, které mají přístup k Google Play (Android) / App Store (iOS), získat bezplatnou 7denní zkušební verzi..

Když vezmeme v úvahu vše o cenách ExpressVPN, může se to určitě projevit jako podvod. Získáte to, za co platíte, ale existují i ​​další VPN, které jsme ohodnotili výše než oni, a nejsou tak drahé. Na konci dne je ExpressVPN ve srovnání s mnoha dalšími VPN stále velmi drahý.

Doporučuji ExpressVPN?

ano doporučujeme expressvpnAno, doporučuji ExpressVPN.

Pokud jde o VPN, je těžké je porazit. Jejich bezpečnost je prvotřídní a usnadňují vám ochranu tolika zařízení, kolik chcete, aniž byste obětovali rychlost.

I když se jedná o prémiovou službu, jak odráží ceny, nabízejí velký počet serverů rozložených po různých regionech světa. Jejich zákaznický servis a podpora Tor a torrentingu jsou chvályhodné.

Stojí to za vaše peníze, a proto je doporučuji.

P.S. Vždy mě zajímají uživatelské recenze, takže pokud jste již dříve použili ExpressVPN, neváhejte a nechte svoji recenzi níže. Pokud vaše zkušenost odpovídá mně, v pohodě. Pokud tomu tak nebylo, je to v pořádku!

Přidejte svoji vlastní recenzi:

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me