Nejlepší VPN pro Torrenting anonymně

Nikdy torrent bez VPNMy, TheBestVPN.com, nikdy nedoporučujeme torrentování bez VPN…

Najít nejlepší VPN pro torrenting není snadný úkol.

Při výběru sítě VPN pouze pro torrenting existuje několik faktorů. Zde jsou nejdůležitější:

 • Jurisdikce - Nejlépe mimo USA spolu s 5, 9 a 14 očima
 • Zásady protokolování - Nejlépe VPN, která neshromažďuje ŽÁDNÉ protokoly
 • Rychlost - VPN, která je dostatečně rychlá pro stahování velkých souborů
 • Zásady torrentingu - VPN, která umožňuje torrentování (mnoho VPN omezuje a odrazuje od torrentování).

Pomocí VPN mohou lidé používající torrenty skrývat svou aktivitu před zvědavými očima svého poskytovatele internetových služeb, zatímco také vytvářejí další vrstvu zabezpečení proti kybernetickým zločincům, kteří je chtějí využít..

To je skvělé, správně?

S výjimkou mnoha testovaných sítí VPN není povoleno torrentování. Společnosti jako Hoxx VPN a Hola mohou penalizovat uživatele a zakázat torrenting, což omezuje jejich svobodu internetu v tomto procesu.

To je důvod, proč uživatelé, kteří hledají torrent, potřebují vědět, které VPN budou sloužit jejich účelům a které nikoli. Dosud jsme zkontrolovali 78 různých VPN a zde jsou nejlepší VPN pro torrenting, které jsme našli na základě skutečných testů.

7 nejlepších VPN pro soukromé & Anonymní torrent

Zde je seznam 7 nejlepších VPN pro Torrenting v roce 2020:

1. NordVPN.com - většina serverů pro anonymní torrent

NordVPN pro torrenting

NordVPN často vede mezi většinou seznamů přání VPN. Ukázalo se, že jsou stejně silní při torrentování.

Jsou jedním z legitimních uchazečů, o kterých vidíte, že neustále soutěží o první místo v nejlepších žebříčcích VPN.

P2P služby, jako je torrenting, jsou k dispozici na rozsáhlém serverovém parku společnosti NordVPN s více než 5 200 různými servery.

A více než 4 500 jejich serverů je optimalizováno speciálně pro P2P. Jejich uživatelům, kteří milují BitTorrent, se nabízí mnoho různých možností.

Nord chrání torrenting svých uživatelů pomocí stejných protokolů OpenVPN a šifrování AES-256 jako Surfshark & ExpressVPN. Také dělají věci o krok dále a kombinují dva servery do jednoho připojení pro dvojitou ochranu.

Znovu přidejte přísné zásady bez protokolování a VPN killswitch, aby se tato stala jednou z nejbezpečnějších a nejvíce anonymních torrentovacích VPN na trhu.

Proč je NordVPN nejlepší VPN pro P2P

Nord dává uživatelům možnost torrentu bez omezení, bez omezení na šířku pásma.

Nord má také cenu, kterou nelze porazit, s měsíčními náklady pod 4 $ za tříletý plán.

… Nebo si přečtěte naši recenzi NordVPN

2. Surfshark.com - Optimalizované zabezpečení pro Torrenting / P2P

Webové stránky pro torrenting surfshark

Surfshark dodržuje své sliby o zajištění rychlého a bezpečného torrentingu. Tato snadno použitelná VPN neumožňuje pouze torrentování, ale umožňuje to i bez omezení: bez omezení šířky pásma, bez omezení současných připojení atd..

Torrenting je povolen na všech serverech Surfshark, včetně zemí, kde je sdílení P2P zakázáno. Pro takové země podnikne Surfshark další opatření přesměrováním provozu na speciální servery vhodné pro torrent v Nizozemsku nebo Kanadě (v závislosti na poloze uživatele).

Stejnou akci může někdy provést automatický algoritmus, aby optimalizoval síť serveru pro všechny uživatele. To je chytré.

Poskytovatel kromě toho používá moderní šifrování k optimalizaci rychlosti a zajištění co nejlepší uživatelské zkušenosti. Surfshark šifruje veškerý provoz pomocí AES-256-GCM, což se mírně liší od rozšířeného AES-256-CBC.

Rozdíl mezi nimi je rychlost. AES-256-GCM má vestavěnou autentizaci, díky níž je proces šifrování pozoruhodnější a umožňuje tak vyšší rychlost. Z hlediska zabezpečení je to stejně bezpečné jako AES-256-CBC, ale jen rychlejší.

Surfshark se nachází na Britských Panenských ostrovech, což je mimo jurisdikci aliancí 5, 9 a 14 očí. To znamená, že Surfshark je mimo dosah pro hlavní sledovací agentury, které by je mohly donutit, aby uchovávaly informace o svých uživatelích.

BVI je přirozeně bezpečným přístavem pro přísné zásady bez protokolování a Surfshark není nic neobvyklého. Neukládají žádné protokoly a to je ideální pro bezstarostné torrentování.

screenshot torrenting surfshark

Pokud jde o zásady torrentování, Surfshark má speciální stránku pro lidi, kteří hledají VPN pro torrenting. Tato stránka vysvětluje jejich politiku týkající se torrentování a dokonce uvádí nejlepší torrent servery a služby P2P.

Kromě toho jsou to nejlevnější VPN na trhu, pouze 1,99 $ měsíčně (dvouletý plán), mluvit o výhodné ...

… Nebo si přečtěte naši recenzi Surfshark

3. ExpressVPN.com - nejrychlejší rychlost pro Torrenting & P2P

ExpressVPN pro torrenting

ExpressVPN poskytuje všechny výhody, od zabezpečení až po omezení bez torrentů. To znamená, že můžete používat torrenty na kterémkoli z jejich tisíců serverů po celém světě.

Vím, co si myslíš. "To nemůže být tak dobré." Myslel jsem si to samé.

Pak jsme si to vyzkoušeli sami.

Zaprvé se nacházejí na britských Panenských ostrovech. Tím se dostanou mimo jurisdikci hlavních dohledových aliancí, které by mohly společnosti VPN donutit abdikovat informace o svých uživatelích.

To spolu s přísnými zásadami bez protokolování činí z ExpressVPN důvěryhodného torrenting partnera.

Vaše soukromé prohlížení zůstává soukromé díky protokolům OpenVPN, které jsou podporovány šifrováním AES-256 na vládní úrovni. Nikdo, kdekoli, toto spojení crackuje kdykoli.

ExpressVPN umožňuje torrentování nejen aktivně, ale aktivně jej podporuje i pro své uživatele. Ve skutečnosti existuje celá stránka jejich podpůrné sekce, která uživatele vede pomocí softwaru uTorrent spojeného s ExpressVPN..

jak používat utorrent s ExpressVPN

Společnost shrnuje potřebu VPN v blogovém příspěvku na rok 2017, který zdůrazňuje obrovské množství dat, které může poskytovatel internetových služeb shromažďovat o svých zákaznících. Jedna důležitá část tohoto článku hovoří o torrentingu.

… Nebo si přečtěte naši recenzi ExpressVPN

4. Mullvad.net - nejlepší pro uživatele BitTorrentu

Mullvad VPN pro torrenting

Mullvad je ideální pro skutečně anonymní zážitek.

Celkově přicházejí na číslo šest na našem seznamu. Jsou však ve třech nejlepších pro torrentování kvůli extrémním délkám ochrany soukromí svých uživatelů.

Mullvad je švédská společnost. Jedná se o jedinou VPN, se kterou jsme se setkali a která nevyžaduje absolutně žádné informace o jejich klientech. Ani e-mailová adresa.

Když se zaregistrujete, bude vám přidělen číslovaný účet a to je vše!

Také neukládají žádné protokoly, což znamená, že váš zážitek z torrentu bude zcela soukromý. A ačkoli se Švédsko nachází v jurisdikci rozšířené 14 Eyes Surveillance Alliance, nemohou předat informace, pokud nic z toho nemají..

Veškeré torrentování je chráněno stejnou výherní kombinací protokolů OpenVPN spojenou se šifrováním AES-256. Abych to uvedl v perspektivě, jedná se o bezpečnostní systém používaný FBI. Pokud to může chránit americká národní tajemství, můžete si být jisti, že ochrání vaše stahování.

Navíc podporují anonymní způsoby platby, jako jsou kryptoměny. Všechny bitcoinové transakce jsou soukromé a důvěrné, čímž Mullvad přidávají další úroveň zabezpečení.

Mullvad také využívá VPN killswitch. Killswitch monitoruje úniky ve vašem VPN tunelu a pokud jsou detekovány úniky, které by vás mohly potenciálně vystavit, killswitch aktivuje a zavede vás ze služby. Je to vaše životnost na torrentu a při zkoumání VPN vždy hledat něco.

Mullvad podporuje veškerý software BitTorrent, ale silně tlačí používání qBitTorrent na své uživatele.

Neblokují klienty BitTorrentu, jako je uTorrent nebo BitComet, ale tvrdí, že nevěří, že jsou tyto služby stejně bezpečné, citujíc přítomnost škodlivého adwaru, špatné nastavení soukromí a nedostatek otevřeného zdroje.

Mullvad je jedna z těch sítí VPN, která neumožňují pouze torrentování, ale přijímají je. Na jejich oficiálních webových stránkách je celá stránka, která uživatele tímto procesem posouvá.

 • Více informací o Mullvadu najdete na jejich oficiálních webových stránkách.
 • Pokud chcete slyšet naše úplné názory na Mullvad, klady i zápory, podívejte se na naši oficiální recenzi Mullvad.

5. PerfectPrivacy.com - Konfigurovatelné přesměrování P2P portů

Konfigurovatelné předávání portů

Perfektní ochrana osobních údajů pro torrenting

Naše číslo tři celkově zařadil VPN přichází na číslo čtyři na tomto seznamu.

Perfektní soukromí šifruje a anonymizuje vaše data. Stejně jako všichni ostatní na tomto seznamu. Nabízejí však také plnou podporu BitTorrentu.

tvrdí, že je nejlepší volbou pro stahování P2P

Zatímco společnost podporuje torrenting, přicházejí s několika omezeními. Pouze určité dedikované servery jsou vyhrazeny pro P2P, protože tyto servery jsou navrženy tak, aby umožňovaly anonymní připojení až do 1 000 Mbps.

Dalším faktorem, který v našem seznamu narazil na Perfect Privacy, byly jejich rychlosti připojení. Torrenting vyžaduje vysokou rychlost stahování a naše testy odhalily, že tato VPN v této oblasti trochu bojovala.

Také to přináší vysoké náklady, přičemž někteří uživatelé platí měsíčně více než 15 $.

Ale pokud jde o anonymitu a soukromí, Perfect Privacy vyhovuje svému jménu.

Vaše informace jsou zapečetěny za neproniknutelnou stěnou protokolů tunelování OpenVPN a šifrováním AES-256. Některé z dalších tunelových protokolů, které nabízí Perfect Privacy, jsou IPSec a SSH, plus servery SOCKS5 a PPTP.

Tato řada možností znamená, že uživatelé ze všech oblastí života budou moci najít něco, co dokonale funguje pro jejich zařízení a připojení..

Perfect-Privacy žádné záznamy

Perfect Privacy neuchovává žádné záznamy. Tento bod je rovněž podpořen oficiální politikou ochrany osobních údajů společnosti Perfect Privacy. To je něco na oslavu, protože mnoho společností VPN leží o svých zásadách protokolování.

Naše testy navíc ukázaly, že Perfect Privacy je program bez úniků a virů. Poslední věc, kterou chce uživatel BitTorrentu, je kompromitovat úniky DNS a WebRTC nebo mít nechutný Malware napadnout jejich systém. To je přesně ten typ zranitelnosti, proti kterému má torrenting VPN bránit.

Toto je další VPN, která obsahuje vestavěný killswitch, takže i kdyby byly detekovány netěsnosti, vaše ochrana proti torrentu bude stále chráněna. Problém s netěsnostmi spočívá v tom, že často nedetekují. Nevědomý uživatel by tak pokračoval, myslel si, že je v bezpečí, a to po celou dobu, kdy jejich poskytovatel internetových služeb sleduje každý jeho krok. Killswitch působí proti této zranitelnosti.

Jednou z nejcennějších funkcí Perfect Privacy je neomezené současné připojení. To je obrovský bonus, protože to znamená, že tuto službu můžete připojit ke každému počítači v domě.

 • Další informace o Perfect Privacy naleznete na jejich oficiálních webových stránkách.
 • Chcete-li zobrazit více našich myšlenek na tuto síť VPN, podívejte se na naši recenzi VPN o dokonalém soukromí.

6. PrivateInternetAccess.com - skvělé pro rychlost a bezpečnost

PIA VPN pro torrenting

Soukromý přístup k internetu (PIA) nabízí více než 3 300 serverů ve 32 zemích, ze kterých si můžete vybrat.

Za prvé, je to méně než 3 $ měsíčně. To je cena, kterou nelze porazit. Cena je jen jedním z důvodů, proč jsme PIA hodnotili jako naši devíti celkovou VPN.

Ale nejlepší ze všeho je, že PIA neukládá žádné limity torrentingu a poskytuje podporu P2P v celém rozsahu svého masivního serverového parku.

Síť serveru PIA

Společnost na svých stránkách nikdy výslovně neříká slova „torrenting“ nebo „BitTorrent“, ale podpora P2P mluví sama za sebe. To je důvod, proč má PIA v komunitě torrentů skvělou pověst.

PIA nás nezklame ani se slabými možnostmi šifrování a protokolu. Poskytují nejlepší protokoly tunelování OpenVPN ve své třídě a šifrovací standardy AES-128 a AES-256.

Přestože nezaznamenávají žádné informace o použití, sledují vaši e-mailovou adresu a platební údaje. To není velký problém, protože si můžete vytvořit novou e-mailovou adresu, která není spojena s vašimi osobními údaji, a umožňuje vám platit s nevysledovatelnou kryptoměnou.

 • Další informace o PIA najdete na jejich oficiálních webových stránkách.
 • Chcete-li se dozvědět více o výhodách a nevýhodách používání služby PIA, podívejte se na naši oficiální recenzi VPN s přístupem na internet.

7. TorGuard.net

TorGuard pro torrenting

TorGuard, navzdory svému názvu, nemá nic společného s populárním prohlížečem TOR proxy.

„Tor“ ve svém názvu ve skutečnosti znamená torrenting. V našem seznamu celkových VPN jsme ji zařadili na 15. místo a její zásady torrentingu jsou velkou součástí důvodu, proč se řadí na tak vysokou úroveň.

Zde máte další A-list VPN s několika vynikajícími požitky souvisejícími s torrentováním. Tato společnost ve skutečnosti nabízí balík, který obsahuje server proxy, který umožňuje uživatelům torrentovat vyšší rychlostí než jejich služba VPN. Doslova se šíří v mozku.

TorGuard vyjde ze své cesty, aby na svých oficiálních webových stránkách prohlásil, že jejich servery jsou optimalizovány pro torrentování a že jejich uživatele neukládají žádná omezení..

Anonymizujte BitTorrent pomocí TorGuard

Je však vaše torrentová činnost chráněna?

Absolutně.

Zaokrouhlují náš seznam torrentovacích sítí VPN, které používají šifrování OpenVPN a AES-256. Skutečnost, že každý produkt na tomto seznamu používá toto párování, ukazuje, jak jsou skutečně efektivní a užitečné.

TorGuard nabízí zcela anonymní systém, který nemá žádné protokolování - skutečnost, že se rychle poukáže na několik oblastí svého webu.

Tak proč je to na konci seznamu?

Její jurisdikce leží ve Spojených státech, což z něj dělá součást Aliance pro sledování pěti očí. Takže, pokud strýček Sam zaklepal na dveře TorGuarda, neměli na výběr, než se podřídit. Veškeré informace, které o vás federální vláda shromažďuje, by pak byly sdíleny s ostatními členskými zeměmi, mezi které patří Spojené království, Kanada, Nový Zéland a Austrálie..

To je podle našeho názoru velké znepokojení. Obzvláště pokud plánujete používat torrentingové aktivity ke stahování obsahu, který má povrchní zdroje.

 • Chcete-li se dozvědět více o TorGuardu, podívejte se na jejich oficiální web.
 • Chcete-li se dozvědět více o našich názorech na tento systém, podívejte se na naši oficiální recenzi TorGuard VPN.

Porovnání zásad VPN torrentů

Nalezení správné sítě VPN pro potřeby torrentingu může být obtížné, ale při rozhodování o možnosti je třeba mít na paměti několik klíčových věcí. Při torrentování chcete VPN, která vám umožní torrent s co nejmenším omezením.

Kromě toho je nezbytné použít poskytovatele VPN, který nezaregistruje žádné vaše osobní údaje. To je důležité v případě, že uživatelská data požaduje vláda nebo policie.

Zásady torrentování a protokolování všech poskytovatelů VPN, které jsme zkontrolovali, můžete porovnat v níže uvedené srovnávací tabulce.

Poskytovatel VPN Zásady torrentingu Zásady protokolování
AirVPN Povoleno Přísné žádné protokolování
Anonymní VPN Povoleno Přísné žádné protokolování
Astrill Povoleno Nějaké protokolování
AzireVPN Povoleno Žádné důležité protokolování
BitDefender VPN Povoleno Šedá oblast
BTGuard VPN Povoleno Šedá oblast
Vyrovnávací síť VPN Povoleno Nějaké protokolování
ExpressVPN Povoleno Přísné žádné protokolování
NejrychlejšíVPN Povoleno Přísné žádné protokolování
FrootVPN Povoleno Přísné žádné protokolování
Skrýt VŠECHNY IP Povoleno Žádné důležité protokolování
Skrýt moji IP Povoleno Nějaké protokolování
Štít hotspotu Povoleno Nějaké protokolování
LiquidVPN Povoleno Nějaké protokolování
Mullvad Povoleno Žádné důležité protokolování
NordVPN Povoleno Přísné žádné protokolování
OneVPN Povoleno Žádné důležité protokolování
Dokonalé soukromí Povoleno Přísné žádné protokolování
PIA Povoleno Přísné žádné protokolování
SoukroméVPN Povoleno Přísné žádné protokolování
ProXPN Povoleno Přísné žádné protokolování
SecureVPN Povoleno Žádné důležité protokolování
SlickVPN Povoleno Žádné důležité protokolování
StrongVPN Povoleno Přísné žádné protokolování
SurfEasy Povoleno Nějaké protokolování
Surfshark Povoleno Přísné žádné protokolování
TorGuard Povoleno Přísné žádné protokolování
Trust.zone Povoleno Přísné žádné protokolování
TunnelBear Povoleno Přísné žádné protokolování
VPN.ht Povoleno Žádné důležité protokolování
VPNTunnel Povoleno Šedá oblast
ZoogVPN Povoleno Nějaké protokolování
Ace VPN Povoleno na omezených serverech Nějaké protokolování
Zabezpečená VPN AVG Povoleno na omezených serverech Nějaké protokolování
Avast SecureLine Povoleno na omezených serverech Přísné žádné protokolování
BlackVPN Povoleno na omezených serverech Žádné důležité soubory protokolu
CactusVP Povoleno na omezených serverech Žádné důležité soubory protokolu
Celo VPN Povoleno na omezených serverech Žádné důležité soubory protokolu
GooseVPN Povoleno na omezených serverech Žádné důležité soubory protokolu
Ukryj mě Povoleno na omezených serverech Přísné žádné protokolování
Ivacy Povoleno na omezených serverech Přísné žádné protokolování
iVPN Povoleno na omezených serverech Přísné žádné protokolování
ProtonVPN Povoleno na omezených serverech Přísné žádné protokolování
PureVPN Povoleno na omezených serverech Nějaké protokolování
RA4W VPN Povoleno na omezených serverech Žádné důležité soubory protokolu
SaferVPN Povoleno na omezených serverech Přísné žádné protokolování
Zrychlete Povoleno na omezených serverech Přísné žádné protokolování
TigerVPN Povoleno na omezených serverech Nějaké protokolování
Turbo VPN Povoleno na omezených serverech Nějaké protokolování
VPN.ac Povoleno na omezených serverech Žádné důležité soubory protokolu
VPNArea Povoleno na omezených serverech Přísné žádné protokolování
VPNSecure.me Povoleno na omezených serverech Přísné žádné protokolování
Windscribe Povoleno na omezených serverech Přísné žádné protokolování
Anonymizer Materiál chráněný autorskými právy je zakázán Úplné protokolování
Betternet Materiál chráněný autorskými právy je zakázán Nějaké protokolování
BolehVPN Materiál chráněný autorskými právy je zakázán Úplné protokolování
CyberGhost Materiál chráněný autorskými právy je zakázán Přísné žádné protokolování
F-Secure Freedome Materiál chráněný autorskými právy je zakázán Nějaké protokolování
HideMyAss VPN Materiál chráněný autorskými právy je zakázán Nějaké protokolování
ibVPN Materiál chráněný autorskými právy je zakázán Žádné důležité soubory protokolu
IPVanish Materiál chráněný autorskými právy je zakázán Přísné žádné protokolování
Soukromý tunel Materiál chráněný autorskými právy je zakázán Šedá oblast
VPN neomezeno Materiál chráněný autorskými právy je zakázán Nějaké protokolování
VyprVPN Materiál chráněný autorskými právy je zakázán Nějaké protokolování
DotVPN Nepovoleno Šedá oblast
Encrypt.me Nepovoleno Nějaké protokolování
Hola VPN Nepovoleno Úplné protokolování
Hoxx VPN Nepovoleno Nějaké protokolování
Zabezpečené připojení Kaspersky Nepovoleno Nějaké protokolování
Norton Wi-Fi Privacy VPN Nepovoleno Nějaké protokolování
PersonalVPN Nepovoleno Přísné žádné protokolování
Zenmate Nepovoleno Přísné žádné protokolování
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me