Nejlepší VPN pro Kodi (2020 recenze)

Používání VPN s KodiNe všechny VPN fungují s Kodi…


Ne všechny VPN jsou pro Kodi skvělé. Zde je proč:

VPN, kterou hodláte používat s Kodi, by měla být dostatečně rychlá takže váš stream nebude trvale zpožďovat nebo ukládat do vyrovnávací paměti (k tomu může dojít, když zvolíte VPN se špatným výkonem).

VPN by měla mít samostatnou aplikaci pro Android (Smart TV), Windows, Mac a iOS nebo přinejmenším kompatibilita s Real-Debrid.

VPN pro Kodi by také měla poskytovat oficiální podrobné pokyny pro jeho nastavení. Instalace VPN na většinu zařízení je snadná instalace jedním kliknutím, ale pokud instalujete VPN do přehrávače Google Nexus Player nebo Rasperry PI, věci se mohou trochu složitější, takže je dobré mít oficiální výukový program, který vás provede to.

Abychom našli ideální VPN pro Kodi, udělali jsme následující:

Koupili jsme a nainstalovali 14 různých VPN a testovali jsme je na nejnovější verzi Kodi (18.0 Leia). Pro účely následujících recenzí byly navíc použity dva hlavní doplňky, a to Seren a 13Clowns. Při kontrole těchto sítí VPN jsme věnovali pozornost těmto pěti klíčovým faktorům:

 • Výkon - provádí zpoždění / bugger videa při použití VPN?
 • Má tato VPN samostatnou aplikaci pro Kodi?
 • Má průvodce nastavením krok za krokem?
 • Zásady protokolování (nejen to, co veřejně říkají, ale co vlastně dělají)
 • Náklady

7 nejlepších Kodi VPN, které fungují 100% (2020)

Níže naleznete VPN pro Kodi, které skutečně fungují.

1. ExpressVPN - Snadno použitelné aplikace pro Kodi, celkový zážitek z rychlého streamování

vstupní stránka expresvpn kodiServery ExpressVPN podporují P2P a torrenting, což je dobrá volba pro doplňky Kodi, protože mnoho z těchto doplňků vyžaduje, aby P2P fungovala, a bude fungovat pouze při připojení k serveru s podporou P2P.

Zatímco ExpressVPN má něco přes 3 000 serverů, jsou tyto servery rozloženy na 148 místech (největší mezi VPN v tomto seznamu).

Aplikace ExpressVPN na jedno kliknutí jsou k dispozici na VŠECH hlavních zařízeních, včetně Android, Mac, Windows, Routerů atd. S pomocí jejich podrobných průvodců si ji můžete dokonce nainstalovat na svůj Rasperry PI.

Streamování videí Kodi bylo efektivní a jednoduché. Nemuseli jsme čekat, až se video načte do vyrovnávací paměti:

ExpressVPN ve společnosti KodiRychlosti ExpressVPN na Kodi byly skvělé

Jedinou nepříznivou nevýhodou je, že jsou uvedeny pod nespolupracujícími poskytovateli na Real Debrid. Nezdálo se však, že by to mělo vážné problémy, protože jsme měli stále přístup k jejich službám, když jsme připojeni k serveru ExpressVPN. S dalšími doplňky pro video, jako jsou vidlice Exodus, by však byl tento poskytovatel perfektním řešením.

Od 6,67 dolaru za měsíc stojí ExpressVPN více než dvojnásobek ceny levnějších VPN, ale rozhodně to stojí za to. I když neexistuje žádná bezplatná zkušební verze, vztahuje se na vás 30denní záruka vrácení peněz, pokud se vám služba nelíbí.

 • Výkon: 84 Mbps ze 100 Mbps. Velmi dobré, žádné zpoždění nebo ukládání do vyrovnávací paměti.
 • Aplikace One-Click pro Kodi: Android (+ Smart TV), Router, Windows, Mac, iOS, Amazon Fire TV Stick
 • Návody pro Kodi? Ano, průvodce násobky pro nastavení ExpressVPN w / Kodi
 • Zásady protokolování: Žádné zásady týkající se protokolů, umístěné na Britských Panenských ostrovech (bez uchovávání dat)
 • Servery: 3 000+ na 148 místech
 • Náklady: 6,67 $ / měsíc (Paypal, kreditní karta, bitcoin a další…)

Klepnutím sem získáte ExpressVPN pro Kodi. Nebo si přečtěte naši recenzi ExpressVPN.

2. NordVPN - Levné VPN pro Kodi, které funguje dobře

NordVPN je další bezpečná a bezpečná VPN, která nabízí Kodi instalaci jedním kliknutím.

nordvpn homepage

Servery společnosti NordVPN s více než 5 200+ (největší ze všech sítí VPN v tomto seznamu) v 62 zemích zajišťují odblokování všech forem obsahu s omezeným zeměpisným působením. Skutečnost, že většina těchto serverů je navržena s podporou P2P, znamená, že při použití této VPN budou fungovat téměř všechny doplňky Kodi..

Podobně jako ExpressVPN, i NordVPN mají samostatný software pro všechny hlavní operační systémy (Android, iOS, Mac, Windows). Pokud streamujete obsah ze sítí Peer-to-Peer, NordVPN doporučuje používat jejich speciální servery P2P / torrenting.

Naše testy rychlosti ukazují rychlost stahování 74 Mb / s, což je více než ideální pro streamování Kodi. Seren byl schopen zachytit několik hostitelů během několika sekund a proud se načíst rychle a hladce bez problémů s vyrovnávací pamětí nebo ukládání do mezipaměti.

nordvpn kodi screenshot

Podobně jako ostatní služby VPN nabízí NordVPN cenově dostupnější plán po delší dobu, po kterou se zaregistrujete. Startování však může nějakou dobu trvat, a to z důvodu jejich nedostatečných platebních možností a systému registrace. Mají také 30denní politiku vrácení peněz.

Přísná politika společnosti NordVPN v oblasti nultých protokolů, která se nachází v Panamě (země přátelská k VPN, která není stranou 14 Eyes Alliance), a silné 256bitové šifrování spolu s jejich funkcí „Double VPN“, poskytuje velkou záruku soukromí i bezpečnosti uživatelům Kodi. Mají také další funkce, jako je blokování reklam a CyberSec, které by měly zabezpečit vaše připojení k internetu.

Jedinou nevýhodou je, že ne všechny servery s Kodi fungují dobře. Doporučujeme vám vybrat nejbližší místo, které je obvykle nejrychlejší.

 • Výkon: 74 Mbps ze 100 Mbps. Velmi dobré, žádné zpoždění nebo ukládání do vyrovnávací paměti.
 • Aplikace One-Click pro Kodi: Android (+ Smart TV), Router, Windows, Mac, iOS, Amazon Fire TV Stick
 • Návody pro Kodi? Ano, více průvodců pro nastavení NordVPN w / Kodi
 • Zásady protokolování: Žádné zásady protokolování, umístěné v Panamě
 • Servery: 5 200+ serverů ve více než 60 zemích.
 • Náklady: 3,49 $ / měsíc (kreditní karta, bitcoin a další…)

Kliknutím sem získáte NordVPN pro Kodi. Nebo si přečtěte naši recenzi NordVPN.

3. CyberGhost - dobře optimalizovaný pro addony Kodi P2P

Recenze CyberghostDalší VPN, o které jsme zjistili, že s Kodi funguje docela dobře, byl Cyberghost.

Samotná aplikace CyberGhost se snadno instalovala a ovládala prostřednictvím Kodi. Byli jsme připojeni k jednomu z jejich serverů VPN během několika minut. Mají samostatný software pro většinu zařízení a operačních systémů, včetně Amazon Fire TV Stick.

Rovněž stojí za zmínku, že nejen servery CyberGhost jsou dobře optimalizovány pro P2P, ale CyberGhost s hrdostí zdůrazňuje tuto skutečnost a používá ji jako prodejní místo, což je velký problém vzhledem k tomu, že mnoho doplňků Kodi vyžaduje, aby fungovala podpora P2P.

Jejich rychlosti nebyly dobré jako u NordVPN / ExpressVPN, ale stále by stačily k streamování obsahu Kodi.

Při srovnávání s rychlostí 51 Mb / s oproti 98 Mb / s bez VPN ukazuje CyberGhost průměrnou rychlost (což by stále stačilo pro streamování obsahu Kodi), takže není co nejrychlejší, pokud jde o rychlost.

Videa nepotřebovala čas do vyrovnávací paměti, takže streamování bylo celkem bezbolestné:

cyberghost dobře pracuje s kodi

CyberGhost má 3 100+ serverů v 59 zemích a lze jej nakonfigurovat do routeru v případě, že vaše zařízení Kodi není podporováno.

 • Výkon: 51 Mbps ze 100 Mbps. Není to nejrychlejší, ale žádné čekání na ukládání do vyrovnávací paměti
 • Aplikace One-Click pro Kodi: - Android (+ Smart TV), směrovač, Windows, Mac, iOS, Amazon Fire TV Stick
 • Návody pro Kodi? Ano, vyhradili stránku pro čtení.
 • Zásady protokolování: Žádné záznamy, založené na rumunštině
 • Servery: 3 700+ serverů ve více než 60 zemích
 • Náklady: 2,75 $ / měsíc (kreditní karta, PayPal, bitcoin a další…)

Kliknutím sem získáte CyberGhost pro Kodi. Nebo si přečtěte naši recenzi CyberGhost.

4. IPVanish - Drahé, ale zdá se, že funguje dobře

IPVanis tvrdí, že s Kodi pracuje velmi dobře. Alespoň tak na svém webu.

Co je dobré, podobně jako ostatní, IPVanish podporuje všechna hlavní zařízení Kodi, včetně Xbox 360, PlayStation a Smart TV.

Registrace je jednoduchá a zahrnuje zadání platného e-mailu / hesla následovaného možností výběru platby. To vám umožní připojit během několika minut, jakmile obdržíte jejich aktivační e-mail.

Bohužel, a to i přes více než 1 200+ serverů na více než 60 místech po celém světě, test rychlosti ukázal pouze mírně podprůměrné výsledky. Pomocí kabelového připojení 100 Mb / s se nám podařilo získat 47,82 Mb / s a ​​2,13 Mb / s, což není velmi rychlé.

Nicméně pomocí IPVanish jsme našli několik zdrojů / hostitelů během několika sekund a při přehrávání vyrovnávací paměti nebyly problémy:

ipvanish hrát s kodi

Přestože by to nemělo způsobit škodu, společnost IPVanish se sídlem v USA byla velmi přísná zákony o stahování obsahu chráněného autorskými právy. Buďte tedy varováni.

Pouze nevýhoda? Ne všechny servery byly dostatečně rychlé pro streamování Kodi.

 • Výkon: 49 Mbps ze 100 Mbps. Není to nejrychlejší, ale žádné čekání na ukládání do vyrovnávací paměti
 • Aplikace One-Click pro Kodi: - Android (+ Smart TV), směrovač, Windows, Mac, iOS
 • Návody pro Kodi? Ano, několik průvodců pro nastavení.
 • Zásady protokolování: Žádné záznamy, založené na USA.
 • Servery: 1200+ serverů v 60 zemích.
 • Náklady: 6,49 $ / měsíc (kreditní karta, PayPal a další…)

Přečtěte si naši úplnou recenzi IPVanish.

5. Soukromý přístup k internetu

PIA lze nainstalovat na většinu zařízení Kodi (včetně Android, iOS, Mac a Windows), ale v případě, že vaše zařízení Kodi není přímo kompatibilní, lze jej také nainstalovat ručně na routeru.

Streamování videí na Kodi s PIA je docela rychlý zážitek. Test rychlosti prokázal relativně nízkou rychlost ping a poměrně rychlé stahování. Nejrychlejší taktované rychlostí stahování 81 Mb / s.

snímek obrazovky pia kodi

Ačkoli na nás PIA není příliš zapůsobit, protože se nachází v USA (země 5 očí), jsou stále jedním z nejspolehlivějších poskytovatelů služeb VPN, pokud jde o soukromí a bezpečnost. Poskytují různé úrovně šifrování. Můžete se rozhodnout pro možnost „Rychlost bez bezpečnosti“ pro rychlejší připojení k internetu s malou bezpečností nebo pro maximální zabezpečení možnost „Maximální ochrana“..

Jejich politika bez protokolů byla vyzkoušena a prokázána v reálném případě, který se týkal FBI, o nic méně: když FBI přišla klepat na dveře PIA kvůli informacím, neměli absolutně co nabídnout, protože neuchovávali žádné uživatelské informace.

 • Výkon: 81 Mbps ze 100 Mbps. Vysoké rychlosti, žádné zpoždění
 • Aplikace One-Click pro Kodi: Windows, Mac OS, Linux, Ubuntu, iOS, Android a směrovače
 • Návody pro Kodi? Nebyli nalezeni žádní průvodci
 • Zásady protokolování: Žádné záznamy, založené na USA
 • Servery: 3 300+ serverů ve 52+ zemích
 • Náklady: 3,49 $ / měsíc (kreditní karta, bitcoin a další…)

Přečtěte si naši úplnou recenzi o přístupu k soukromému internetu.

6. Ivacy

Ivacy je naše poslední VPN v seznamu, která podle všeho spolupracovala s Kodi.

Po zakoupení jsme byli nasměrováni na dobře nastavenou obrazovku splasů, což mi umožnilo zvolit si preferovanou platformu, následovanou jednoduchým downoadem. Samotná aplikace je čistá a elegantní, která je příjemná a snadno ovladatelná a srozumitelná.

Přestože nabízejí průměrné rychlosti ve srovnání s ostatními poskytovateli na tomto seznamu (pouze 53 Mb / s ze 100 Mb / s), Ivacy je stále dostatečně rychlý na streamování obsahu na Kodi. Stojí za povšimnutí, že ačkoli některé jejich servery nemají povoleno P2P, velké množství jejich serverů, včetně USA, Velké Británie a Kanady, je optimalizováno na P2P, což poskytuje velkou výhodu, pokud jde o doplňky Kodi, které vyžadují podporu P2P.

Ivacy má také několik tutoriálů o tom, jak nastavit VPN na různých zařízeních Kodi a nabízí velkorysou 7denní bezplatnou zkušební nabídku pro otestování provozu jejich VPN služby.

Snímek Ivacy kodi

V případě, že vaše zařízení Kodi není podporováno Ivacy, můžete ručně nainstalovat Ivacy do směrovačů ASUS, D-Link, TP-Link, Linksys a DD-WRT a poté připojit zařízení ke směrovači a využívat tak ochranu Ivacy. Ivacy používá zabezpečené AES 256bitové šifrování a zjistili jsme, že jejich nároky neukládají žádné protokoly.

Pouze nevýhoda? S Netflixem to nefunguje a jejich záruka vrácení peněz je docela útržkovitá.

 • Výkon: 53 Mbps ze 100 Mbps. Dobrá rychlost, žádné problémy s ukládáním do vyrovnávací paměti
 • Aplikace One-Click pro Kodi: Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Fire Stick, Raspberry Pi a směrovače
 • Návody pro Kodi? Více průvodců nastavením
 • Zásady protokolování: Žádné záznamy, založené na USA
 • Servery: 1 000+ serverů ve více než 50 zemích
 • Náklady: 2,25 $ / měsíc (kreditní karta, PayPal, bitcoin a další…)

Přečtěte si naši úplnou recenzi na Ivacy.

8 sítí VPN, které s Kodi nefungují

 1. SaferVPN - Pomalá rychlost stahování a byly zablokovány Real-debrid službami.
 2. ProtonVPN - Byly zablokovány Real-debridními službami.
 3. Trust.Zone - Neohrabaný proces nastavení a nepřetržité ukládání do mezipaměti a ukládání do vyrovnávací paměti na Kodi.
 4. GooseVPN - Jejich rychlost stahování je příliš pomalá na to, aby byla účinná v Kodi.
 5. PureVPN - mají nejpomalejší rychlost stahování a Kodi stále ukládal do mezipaměti a ukládání do vyrovnávací paměti, přestože byl nastaven na „rychlé streamování“.
 6. PerfectPrivacy - Není mnoho samostatných aplikací a rychlost nebyla skvělá
 7. Norton VPN - velmi pomalá rychlost.
 8. Tunnelbear - Problémy s vyrovnávací pamětí.

Jak nainstaluji VPN na My Kodi?

VPN obvykle neinstalujete na Kodi samotný. Místo toho jej nainstalujte do zařízení, které používáte s Kodi.

Všechny výše uvedené sítě VPN (které spolupracovaly se společností Kodi) nabízejí instalace jedním kliknutím pro Android, Smart TV, iOS, Mac, Windows atd. A mají k dispozici několik průvodců. Takto postup obvykle probíhá:

 1. Zaregistrovat se do vybrané sítě VPN a nainstalovat jejich aplikaci z jejich webových stránek.
 2. Poté stačí postupovat podle pokynů průvodce instalací, dokud nebudete hotovi.
 3. Poté se připojte k VPN a vyberte požadovaný server.
 4. Nyní můžete spustit Kodi a začít streamovat požadovaný obsah.

Pokud však používáte Kodi Box, bude odpověď na výše uvedenou otázku záviset na tom, jaký operační systém běží. Níže jsem sestavil seznam nejoblíbenějších (v době tohoto psaní) zařízení Kodi a uspořádal je podle toho, jak obtížné je nainstalovat VPN na.

A) Snadná instalace z App Store

Na tato zařízení můžete snadno nainstalovat VPN, protože používají operační systém Android. Ve skutečnosti lze na jakékoli zařízení, na kterém je spuštěn operační systém Android, snadno nainstalovat VPN. S těmito zařízeními je jednoduše používáte k navigaci do obchodu App Store a ke stažení vybrané VPN podle jejich pokynů.

 • Nvidia Shield
 • Matricom G-Box
 • Emtec Gem Box
 • Seguro Trongle X4
 • DroidBOX PlayOn GPD XD
 • Topy MXV Android TV BOX Amlogic S905
 • Mini M8S II 4K Android 6.0 TV BOX
 • T95Z Plus Android TV Box Amlogic S912
 • Ultimate TV Box Beelink GT1
 • EstgoSZ H96 Pro
 • Xiaomi Mi Box

B) Vyžaduje soubor APK nebo VPN aplikace Sideloading

Tato zařízení budou vyžadovat trochu větší úsilí k instalaci VPN, protože potřebují, abyste stáhli soubory APK VPN:

 • Google Nexus Player - Jak stahovat aplikace v Nexus Player.
 • Razer Forge TV - Jak stahovat aplikace z Forge TV.
 • Raspberry Pi- Jak nainstalovat VPN na Raspberry Pi.
 • Cubox-i- Jak nastavit klienta VPN.
 • We Tek Play - Jak nastavit VPN na We Tek Android.

Varování:

Nestahujte soubory APK z webů třetích stran. Nikdy nevíte, co ještě mohli do těchto souborů vložit, nebo zda jsou tyto soubory dokonce legitimní nebo aktuální. Soubory APK stahujte pouze přímo z důvěryhodného zdroje. Navíc soubory Sideloading APK na těchto zařízeních přicházejí s určitým rizikem, které budete muset nést v případě, že se něco pokazí. Pokuste se o tuto metodu, pouze pokud víte, co děláte.

C) Spusťte VPN ve směrovači

Pokud používáte FireTV, Chromecast nebo Roku Chcete-li spustit Kodi, možná už víte, že nepodporují VPN. Namísto toho však můžete do směrovače nainstalovat vybranou síť VPN.

Tento proces vyžaduje, aby byl firmware routeru kompatibilní s VPN. Pokud tomu tak není, budete muset „blesk“ router změnit firmware, ale to představuje velké riziko a může velmi poškodit router. Místo toho bych raději doporučil nový směrovač, než aby jej riskoval.

Můžete se také rozhodnout použít starý stolní počítač nebo notebook jako virtuální router. To znamená, že stačí spustit VPN na ploše nebo notebooku a použít ji k vysílání WiFi sítě, kterou se poté připojíte k vašemu zařízení Kodi.

V neposlední řadě - Vyhněte se volným VPN

Možná si pomyslíte: „Existují bezplatné sítě VPN, proč bych za ně měl platit?“

Chápeme to. Ale byla by to obrovská chyba.

Opravdu dostanete, za co zde zaplatíte. Většina bezplatných sítí VPN doslova prodá vaše data nejvyššímu uchazeči.

Nemluvě o tom, že mnoho bezplatných sítí VPN omezuje šířku pásma. To znamená, že byste mohli streamovat a najednou zasáhnout svou měsíční kvótu. Jakmile se to stane, VPN se úplně vypne nebo, více, vztekle, škrtí vaše používání internetu.

Bezplatné VPN jsou také méně bezpečné.

A konečně jsou jejich rychlosti obvykle velmi pomalé.

Co VPN pro vás funguje nejlépe? Zanechte komentář a pomozte ostatním fanouškům Kodi ��

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me