Nejlepší VPN pro Čínu: skutečné výsledky testů (2020)

Nejlepší vpn v ČíněLetěli jsme do Číny, abychom testovali různé VPN


Hledáte VPN v Číně, která skutečně funguje?

Abychom vám pomohli vybrat ten správný, letěli jsme do Pekingu a testovali 28 platených VPN proti dvěma jejich ISP sítím.

Důvod, proč jsme to udělali, je ten, že Čína je nejvíce cenzurovanou zemí na světě, takže můžete zapomenout na přístup k webům jako Google, Facebook nebo Twitter pomocí jejich standardního internetového připojení..

Dokonce i prémiové sítě VPN zřídka fungují.

A to není ideální, zejména pro expatrenty a obyvatele, kteří hledají přístup k tomu, co může zbytek světa bez problémů získat.

Jaké je řešení?

Identifikace, které VPN ve skutečnosti v Číně fungují.

Pár věcí, než se ponoříme

Zřeknutí se odpovědnosti: Naše testovací období bylo v Pekingu tři dny. Použití VPN v Číně může být velmi složité, protože sítě se vždy snaží blokovat VPN. To, co pro nás fungovalo, tedy nemusí fungovat pro vás a naopak. Navíc to, co může v Pekingu fungovat, nemusí fungovat v jiných částech Číny.

Nedávno jsme podnikli výlet do Číny, abychom pokračovali v našem poslání informovat vás o nejlepších službách VPN založených na praktických zkušenostech a důkladném testování. Zkontrolovali jsme řadu služeb VPN a zjistili jsme, která VPN je nejlepší pro Čínu.

Než začneme, některá fakta:

 • Testovali jsme 28 služeb VPN na dvou čínských poskytovatelích internetových služeb:
  • China Unicom
  • Ultra Kings Limited (nebo Voiz Plus)
 • Z 28 VPN, které jsme testovali, pouze 19 pracovalo na Ultra Kings Limited a pouze 13 pracovalo na China Unicom.
 • Oba poskytovatelé internetových služeb zablokovali domovskou stránku 26 z 28 VPN, které jsme testovali. Devět z 28 VPN lze stáhnout v čínském obchodě aplikací přes Ultra Kings Limited, zatímco 10 z 28 VPN lze stáhnout v čínském obchodě aplikací přes China Unicom.
 • U VPN, které se úspěšně připojily, jsme je testovali na 19 různých webech. Jedná se o tyto stránky:

weby testované v Číně na nejlepší vpn

 • Testovali jsme také VPN, které se připojily, abychom zjistili, zda bychom mohli používat Whatsapp, Telegram, Viber a Skype.
 • Na obou ISP pracovalo pouze 11 z 28 VPN, které jsme testovali.
 • Z 11, které fungovaly, je nejlepších 7 uvedeno níže.

Na prvním testovaném ISP, Ultra Kings Limited, jsme získali referenční rychlost stahování 3,9 Mb / s a ​​rychlost uploadu 3,3 Mb / s.

test rychlosti rychlosti v Číně ultra králů omezený

Na druhém ISP, který jsme testovali, China Unicom, jsme získali referenční rychlost stahování 5,14 Mbps a rychlost uploadu 0,52 Mbps.

test rychlosti v Číně pro unicom

Za zmínku také stojí, že Ultra Kings Limited vypadá jako lepší poskytovatel internetových služeb pro VPN, protože China Unicom zřejmě zakazuje více VPN IP.

18 z 28 pracoval s Ultra Kings Limited, ale pouze 11 pracoval s China Unicom. China Unicom byl však o něco rychlejší.

Top 7 nejlepších VPN pro Čínu

Níže je uvedeno sedm nejlepších VPN pro Čínu na základě našich praktických testů. Úplný odkaz na naši testovací tabulku naleznete zde.

1. ExpressVPN

Hledání sítě VPN, která obsahuje soukromí i výkon, může být obtížné. Zvláště ten, který skutečně funguje z Číny.

Co odhalily naše testy v Číně

 • Naše zkušenosti z první ruky ukazují, že ExpressVPN je nejlepší VPN pro Čínu.
 • Je to jedna z mála sítí VPN, které jsme testovali v Číně a která pracovala na obou poskytovatelích internetových služeb: Ultra Kings Limited a China Unicom.
 • ExpressVPN také úspěšně přistoupil na všech 19 testovaných webů. Nejen to, ale Whatsapp, Telegram, Viber a Skype pracovali na obou ISP.

ExpressVPN měl rychlost stahování 2,7 Mb / s a ​​rychlost uploadu 2 Mb / s na Ultra Kings Limited (s referenčními hodnotami 3,9 Mb / s, respektive 3,3 Mb / s).

Expressvpn test rychlosti z Číny na ultra králů omezený

V případě China Unicom jsme dosáhli rychlosti stahování 4,28 Mb / s a ​​rychlosti nahrávání 0,4 Mb / s (oproti benchmarkům 5,14 Mb / s a ​​0,52 Mbit / s).

rychlostní test expressvpn z Číny na unicomu

Ještě působivější je odhodlání ExpressVPN zůstat o krok napřed před čínskými cenzory aktivním sledováním dostupnosti serverů v Číně a využíváním pokročilých technologických protokolů v zákulisí.

Shrnutí ExpressVPN

Prohlášení ExpressVPN bez protokolování bylo testováno v reálném světě: turecká vláda jednou provedla razii svého datového centra a zabavila své servery, aby se pokusila o přístup k protokolům konkrétního uživatele. Hádejte, co našli? Nic. Díky této skutečnosti a skutečnosti, že se ExpressVPN nachází na britských Panenských ostrovech, což je jurisdikce přátelská k VPN, je pro čínské uživatele VPN atraktivní..

Zde jsou některé vysoké body, které posunuly ExpressVPN na začátek seznamu:

 • Účty jsou chráněny funkcí kill-switch, která při výpadku připojení VPN zcela omezí váš přístup k internetu a účinně zabrání přepnutí připojení na veřejně viditelnou alternativu. 
 • Tato služba poskytuje silné šifrování AES-256 s podporou OpenVPN, dostupnost P2P serverů pro torrentování a podporu až pěti současných připojení. 
 • Tým zákaznické podpory je snadno dostupný a spolehlivý, zejména vzhledem k tomu, že má nepřetržitou podporu e-mailem a live chatem, která není v Číně blokována.

Přestože je ExpressVPN o něco dražší za 6,67 $ / měsíc, jeho výkon v reálném životě v Číně nás velmi zaujal. Věříme, že cena je oprávněná, pokud chcete pro Čínu spolehlivou VPN. Nabízejí také 30denní záruku vrácení peněz.

Navštivte ExpressVPN

Přečtěte si naši úplnou recenzi ExpressVPN.

2. ProtonVPN

Co odhalily naše testy v Číně

 • Celkově si ProtonVPN vedl dobře na obou ISP, které jsme testovali v Číně.
 • Bohužel to mělo přístup pouze k 18 z 19 webů, které jsme testovali na prvním poskytovateli internetových služeb (k Pornhubu se nepodařilo).
 • Na druhého poskytovatele internetových služeb však přistupovala ke všem 19 webům.
 • Whatsapp, Telegram, Viber a Skype byly přístupné na obou ISP.

Na Ultra Kings Limited, s referenční hodnotou 3,9 Mb / s a ​​3,3 Mb / s, jsme získali 3,7 Mb / s a ​​3,7 Mb / s. (Tato zvýšená rychlost odesílání není překlepem. VPN někdy zvyšuje rychlost! - většinou kvůli omezení šířky pásma ISP)

Protonvpn test rychlosti z Číny na ultra králů omezený

Na China Unicom, s měřítkem 5.14Mbps stahování a 0,52Mbps upload, jsme dostali 4.69Mbps download a 0.53Mbps upload.

protonvpn test rychlosti z Číny na unicomu

Jejich zákaznickou podporu považujeme za slušnou. Plně chápou, že jejich VPN může v Číně fungovat dnes a ne zítra, a že spojení se mohou mezi jednotlivými čínskými regiony výrazně lišit. Jako takový mají podpůrný tým v pohotovostním režimu, který jim pomáhá s řešením, zatímco neustále pracují na protiopatření.

Shrnutí ProtonVPN

ProtonVPN je provozován švýcarskou společností Proton Technologies AG. Jsou to také mozky za oblíbenou službou ProtonMail, která se stává největší šifrovanou e-mailovou sítí na světě.

ProtonVPN, provozovaný obhájci soukromí, logicky nezaznamenává žádné vaše osobní údaje o prohlížení. Nacházejí se také ve Švýcarsku, zemi přátelské k soukromí, která bere individuální práva na soukromí velmi vážně.

ProtonVPN má ve srovnání s expresem ExpressVPN:

 • Mnohem menší serverový park (400 ve více než 30 zemích)
 • Stejné super zabezpečené šifrování AES-256
 • Přepínač zabíjení
 • Podpora Netflix
 • Až 10 současných připojení

ProtonVPN má řadu dostupných placených programů, ale jsou jedinou sítí VPN v tomto seznamu, která má bezplatnou možnost. Jejich bezplatný plán stanoví:

 • Střední rychlost
 • Přístup do tří zemí
 • Žádné omezení dat
 • Lze použít na jednom zařízení

Jinak jejich nejlevnější plán stojí jen 4 $ / měsíc, což umožňuje přístup do všech zemí a lze jej použít na dvou zařízeních. S jejich 30denní zárukou vrácení peněz můžete získat poměrné vrácení peněz. Vzhledem k tomu, že nabízejí bezplatnou možnost bez připojení, je to stále působivé.

Navštivte ProtonVPN

Přečtěte si naši úplnou recenzi ProtonVPN.

3. Mullvad

Co odhalily naše testy v Číně

 • Mullvad dokázal odblokovat všech 19 webových stránek, které jsme testovali na obou poskytovatelích internetových služeb, jakož i Whatsapp, Telegram, Viber a Skype.
 • Zjistili jsme však, že jejich zákaznická podpora je poměrně slabá.

Ve společnosti Ultra Kings Limited, s rychlostí stahování 3,9 Mb / s a ​​rychlostí uploadu 3,3 Mb / s, jsme dosáhli dokonalé rychlosti stahování 3,9 Mb / s a ​​rychlosti přenosu 3,5 Mb / s. (Ještě jedna instance VPN s lepšími výsledky než ISP při testech rychlosti.)

mullvad rychlost test z Číny ultra králů omezené

V China Unicom, s měřítkem stahování 5,14 Mb / s a ​​0,52 Mb / s, jsme dosáhli rychlosti stahování 4,4 Mb / s a ​​rychlosti 0,46 Mb / s.

mullvad test rychlosti z Číny unicom

Shrnutí Mullvad

Mullvad je jednou z našich oblíbených sítí VPN, protože je to jedna z mála služeb, která pro její použití nevyžaduje e-mailovou adresu ani heslo..

Jednoduše vygenerujete číslo účtu na svých stránkách a je dobré jít. Možnosti platby, které zahrnují schopnost platit kryptoměnou, dále zvyšují její soukromí. Silné zaměření Mullvadu na soukromí utlumuje naše obavy z jejich umístění ve Švédsku, člena 14 Eyes Alliance.

Jedním ze způsobů, jak Mullvad zajišťuje čínským obyvatelům přístup k blokovaným webům, je přesměrování portů a výběr portů. Kromě několika blokovaných portů pro kontrolu spamu a dalších bezpečnostních problémů lze Mullvad provozovat prakticky na jakémkoli portu. Navíc velmi podporuje Shadowshocks, open-source proxy projekt speciálně vytvořený pro skok Great Firewall.

Další pozoruhodné vlastnosti Mullvad:

 • Nabízí 370+ serverů ve více než 30 zemích
 • Umožňuje až pět současných připojení
 • Nabízí P2P servery, které podporují anonymní torrenting
 • Poskytuje přepínač zabíjení
 • Používá standardní šifrování AES-256

Součástí Mullvadovy jednoduchosti je, že se nemusíte starat o plány VPN. Všechny funkce jsou přístupné za stejnou paušální částku 5 EUR / měsíc. I když to není nejlevnější, není to ani nejdražší. A co je důležitější, nemusíte se obávat chybějících klíčových funkcí, protože neexistují žádné další dražší plány. Nabízejí také 30denní záruku vrácení peněz pro všechny způsoby platby jiné než hotovost.

Navštivte Mullvad

Přečtěte si naši úplnou recenzi Mullvad.

4. StrongVPN

Na 28. místě v našem obecném žebříčku služeb VPN není StrongVPN zdaleka oblíbeným. Musíme se však přiznat, že na její výkon v Číně jsme byli ohromeni.

Čínský velký firewall má pověst pro vykreslování kdysi účinných sítí VPN k ničemu. To vysvětluje, proč mnoho jiných značkových sítí VPN nefunguje v Číně.

Co odhalily naše testy v Číně

 • StrongVPN fungoval opravdu dobře na obou ISP, které jsme testovali.
 • StrongVPN byl také schopen přistupovat ke všem 19 testovaným webům.
 • Whatsapp, Telegram, Viber a Skype pracovali na obou ISP, které jsme také testovali.

Na Ultra Kings Limited s rychlostí stahování 3,9 Mb / s a ​​rychlostí 3,3 Mb / s jsme získali 2,7 Mb / s a ​​2,8 Mb / s.

strongvpn rychlost test z Číny ultra králů omezené

V China Unicom jsme s rychlostí stahování 5,15 Mb / s a ​​rychlostí přenosu 0,52 Mb / s získali rychlost stahování 4,76 Mb / s a ​​rychlost nahrávání 0,4 Mb / s..

strongvpn test rychlosti z Číny unicom

StrongVPN Shrnutí

Speciálně pro čínské obyvatele nabízí StrongVPN Scramble, pokročilou techniku ​​zmatku, která funguje jako přidaná vrstva zabezpečení pro uživatele, což ztěžuje vládním cenzorům detekovat provoz VPN.

StrongVPN navíc přiřazuje dynamické adresy IP místo obvyklých statických adres IP, které poskytují jiní dodavatelé VPN. To může být také nevýhoda, protože ačkoli mají poměrně mnoho serverů, nemáte moc co říci, na kterém serveru se chystáte používat. StrongVPN náhodně přiřadí servery uživatelům, kdykoli se připojí.

Na seznam hlavních funkcí StrongVPN jsou:

 • Spolehlivá politika bez protokolování
 • Silné šifrování AES-256
 • Podpora Netflix
 • P2P servery, které umožňují anonymní torrenting

Skutečnost, že StrongVPN má rychlou a užitečnou zákaznickou podporu, z něj činí také atraktivní volbu. To znamená, že umístění v USA je v naší knize nevýhodou.

Od 5,83 $ / měsíc nabízí StrongVPN silné 680+ servery rozložené do 25+ zemí. Toto číslo serveru je přistane někde uprostřed našeho celkového seznamu (ne nejvíce, ale v neposlední řadě). Přestože věříme, že je to trochu předražené, stojí za zmínku, že mají 30denní záruku vrácení peněz.

Navštivte StrongVPN

Přečtěte si naši úplnou recenzi StrongVPN.

5. PrivateVPN

Švédská domácí základna PrivateVPN je umístí pevně do jurisdikce 14 očí. To je problém, vzhledem k tomu, že jsme také zjistili, že jejich protokolovací politika je sporná.

Pokud jde o VPN zaměřenou na ochranu soukromí, toto není v žádném případě naše nejlepší volba.

To znamená, že pokud jde o VPN v Číně, žebráci nemohou být vybráni.

Co odhalily naše testy v Číně

 • PrivateVPN se ukázalo být jednou z našich nejvýkonnějších VPN.
 • Kromě poměrně rychlé rychlosti se PrivateVPN podařilo odblokovat všech 19 webů, které jsme testovali na obou poskytovatelích internetových služeb, jakož i Whatsapp, Telegram, Viber a Skype..

Na Ultra Kings Limited, s referenčním měřítkem stahování 3,9 Mb / s a ​​3,3 Mb / s, měl PrivateVPN rychlost stahování 4,1 Mb / s a ​​rychlost přenosu 3,1 Mb / s, což je do značné míry perfektní rychlost.

privatevpn rychlost test z Číny ultra králů omezené

V China Unicom, při srovnávacím hodnocení stahování 5,14 Mb / s a ​​0,52 Mb / s, měla PrivateVPN rychlost stahování 3,81 Mb / s a ​​rychlost nahrávání 0,56 Mbit / s. To je v naší knize stále docela působivé!

privatevpn test rychlosti z Číny unicom

Souhrn PrivateVPN

To, co dělá PrivateVPN dobrou volbou pro čínské obyvatele, je jeho tajný režim. Ve zkratce, tajná VPN zamaskuje provoz VPN jako běžný provoz ve snaze oklamat aplikace cenzury a brány firewall. Díky této funkci je PrivateVPN schopen vytvořit tunel VPN přes Great Firewall, což umožňuje uživatelům přístup k vybraným webům.

PrivateVPN se může pochlubit:

 • Silné šifrování AES-256
 • Dostupnost P2P serverů, které umožňují anonymní torrenting
 • Funguje perfektně s Netflixem
 • Silná podpora zákazníků

Zjistili jsme, že PrivateVPN je dražší ve srovnání s jinými dostupnými možnostmi. Od 5,95 $ / měsíc nabízejí přístup pouze k konzervativním serverům 150+ v přibližně 60 zemích. Určitě by mohli udělat mnohem lépe, ale stále je to slušná možnost obejít čínský firewall. Pokud se vám nelíbí, můžete také využít jejich 30denní záruky vrácení peněz.

Navštivte PrivateVPN

Přečtěte si naši úplnou recenzi PrivateVPN.

6. Hotspot Shield

Nejsme fanoušci Hotspot Shield z mnoha důvodů, mezi něž patří úniky DNS, zavádějící zásady protokolování a prakticky nulová podpora zákazníků. Nepomohlo to, že se Hotspot Shield nachází v USA.

Musíme jim je však dát, pokud jde o Čínu: Hotspot Shield funguje!

Co odhalily naše testy v Číně

 • Náš test Hotspot Shield ukázal silný výkon v Číně. Uživatelé však hlásí hit-or-miss, přičemž většina se opírá o „miss“ stránku věcí, takže jsme rádi, že to fungovalo, abychom vám mohli sdělit, jak to dopadlo.
 • Hotspot Shield dokázal odblokovat 18 z 19 webů testovaných na prvním ISP (TorProject.org byl nepřístupný) a všech 19 webů na druhém ISP.
 • Whatsapp, Telegram, Viber a Skype byly také dostupné na obou.

Na Ultra Kings Limited, při srovnávacím hodnocení 3,9 Mb / s a ​​3,3 Mb / s, měl Hotspot Shield rychlost stahování 3,4 Mb / s a ​​rychlost uploadu 0,9 Mb / s.

test rychlosti štítů hotspotů od čínských ultra králů je omezený

Na China Unicom, při porovnání stahování 5,14 Mb / s a ​​0,52 Mb / s, měla Hotspot Shield rychlost stahování 3,77 Mb / s a ​​rychlost nahrávání 0,76 Mbit / s.

test rychlosti štítů hotspotů z Číny Unicom

Shrnutí štítu hotspotu

Hotspot Shield funguje od roku 2005 (mnohem déle než většina ostatních možností v tomto seznamu). Může se pochlubit uživatelskou základnou 650 milionů uživatelů.

Hotspot Shield má:

 • Bezpečné šifrování AES-256
 • Podpora P2P serverů
 • Kompatibilita s Netflix

I když mají bezplatnou verzi podporovanou reklamou (o kterou se obáváme z důvodu ochrany osobních údajů), jejich prémiový plán je docela dostupný za 3,49 $ / měsíc. Placený plán je dodáván se servery ve více než 70 zemích a podporuje až pět současných zařízení. Na jejich zákaznickou podporu nemáme dojem, ale 45denní záruka vrácení peněz je dostatečnou zárukou, aby si mohli vyzkoušet.

Navštivte Hotspot Shield

Přečtěte si naši úplnou recenzi Hotspot Shield.

7. VPNSecure

Konečně máme VPNSecure, australskou VPN založenou v roce 2010.

Co odhalily naše testy v Číně

 • Výkonnostně, VPNSecure měl přístup pouze k 18 z 19 webů s oběma ISP, které jsme testovali (SoundCloud byl nepřístupný na obou).
 • Whatsapp, Telegram, Viber a Skype byly naštěstí přístupné.
 • Jejich rychlostní výkon byl celkově v pořádku.

Na Ultra Kings Limited, s měřítkem stahování 3,9 Mb / s a ​​3,3 Mb / s, jsme dosáhli rychlosti stahování 2 Mbps a rychlosti uploadu 2,6 Mbps.

vpnsecure test rychlosti z Číny ultra králů omezené

V China Unicom, s měřítkem stahování 5,14 Mb / s a ​​0,52 Mb / s, jsme měli rychlost stahování 2,81 Mb / s a ​​rychlost nahrávání 0,61 Mbit / s.

vpnsecure speed test from China Unicom

Shrnutí VPNSecure

Zásady protokolování VPNSecure je velmi obtížné dekódovat. Nemůžeme tedy říci, kde přesně stojí při protokolování vaší procházení nebo stahování.

Nabízejí velmi omezený počet 80 serverů v 50 zemích (nejmenší ze všech ostatních možností v tomto seznamu). A za velmi drahou cenu neméně: jejich nejlevnější plán začíná na 6,66 $ / měsíc!

Stejně jako v případě PrivateVPN je v Číně díky VPNSecure práce jeho stealth VPN protokol. Režim utajení však v současné době funguje pouze pro stolní počítače.

Chválí se:

 • Přepínač zabíjení
 • Podpora neomezeného počtu zařízení
 • P2P servery
 • Šifrování AES-256 i AES-128
 • Podpora pro Netflix
 • Působivá podpora zákazníků

Nabízejí však pouze sedmidenní záruku vrácení peněz, která je však ve srovnání s ostatními možnostmi na tomto seznamu nízká.

Navštivte VPNSecure

Přečtěte si naši úplnou recenzi VPNSecure.

Závěr

Čínský velký firewall může být nepředvídatelný.

VPN, o kterých je známo, že fungují působivě dobře, se náhle zablokují, zejména během významných politických událostí, kdy vládnoucí komunistická strana považuje za nutné potlačit nesouhlas a pečlivě kontrolovat přístup k informacím.

I když neexistuje žádná záruka, že výše uvedené VPN budou v Číně vždy fungovat, naše osobní praktické testy z Číny ukazují, že těchto sedm funguje v době psaní této recenze dobře.

Další recenze VPN a další informace o tom, jak VPN fungují a co pro vás mohou udělat, naleznete v nejlepších službách VPN pro rok 2020.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me