Nejlepší Android VPN aplikace (* UPDATED 2020)

Je důležité chránit vaše připojení k internetu, když jste doma nebo na notebooku.

Ale proč chránit pouze jednu část vašeho používání internetu?

Pokud používáte telefon se systémem Android, měli byste používat VPN vždy, když se připojujete k internetu.

Pojďme mluvit o tom, proč je to dobrý nápad, a poté diskutovat o nejlepších VPN pro telefony Android. Projdeme naše kritéria výběru a poté poskytneme naše doporučení.

Proč používat Android VPN v systému Android?

Stejně jako internetový přenos, který odesíláte z domova nebo z práce v počítači, by měl být provoz odesílán z telefonu chráněn. Tuto ochranu poskytuje VPN.

Podrobné vysvětlení naleznete v našem úplném průvodci pro začátečníky po VPN. Stručně řečeno, pomocí VPN na vašem Androidu:

  1. Skrýt svou IP, takže můžete zůstat anonymní a soukromé
  2. Obchází geo-omezení (zvláště užitečné pro streamování Netflix, Hulu, Youtube atd.)
  3. Pomáhá udržovat vaše osobní údaje v bezpečí a bezpečí
  4. Chrání vaši anonymitu online a online špionáž

Možná si nemyslíte, že máte důvod skrývat internetový provoz přicházející z telefonu, ale pamatujte, že z něj odesíláte texty, fotografie a e-maily. Chcete, aby na ně někdo špehoval? I když neposíláte nic zvlášť soukromého, stále nechcete, aby se někdo slíbil.

Nadace Electronic Frontier Foundation doporučuje používat VPN, aby se zabránilo dohledu vašeho poskytovatele internetových služeb. To samé platí o vašem poskytovateli mobilních dat a ze stejných důvodů.

Určitě existují další důvody, proč byste mohli používat VPN, ale to jsou nejoblíbenější. Chráněné procházení je rozhodující pro streamování a torrentování z vašeho telefonu, ale samotné bezpečnostní výhody stojí za to nastavit VPN.

5 nejlepších aplikací VPN pro zařízení Android

Bez dalších okolků je zde 5 nejlepších sítí VPN pro zařízení Android, která jsou rychlá, bezpečná a zabezpečená:

1. NordVPN - většina serverů VPN s různými IP adresami

NordVPN je nejlepším konkurentem ve všech kategoriích, ale mezi VPN VPN Android vyniká pozoruhodně vysokými recenzemi, které získává od svých uživatelů: Aplikace NordVPN získala na Google Play hodnocení 4,3, jedno z nejvyšších, jaké jsme kdy viděli:

Recenze a hodnocení NordVPNHodnocení NordVPN na Google Play

Kromě přístupu jedním klepnutím na více než 5 200+ serverů v 60 zemích má aplikace také vestavěný blokovací modul, takže můžete volně procházet internet a používat méně dat. Vše, co musíte udělat, je říct společnosti NordVPN, kam se chcete připojit, a budete okamžitě připojeni k jejich síti.

Také jsme rádi, že nenabízejí žádné 30denní záruky vrácení peněz, takže si můžete prohlédnout aplikaci pro Android a zjistit, zda se vám to líbí. Pokud tak neučiníte, stačí zrušit službu a požádat o vrácení peněz.

Aplikace pro Android společnosti NordVPNAplikace pro Android od společnosti NordVPN

Myslíme si však, že se vám bude líbit; s pevným skóre rychlosti (Stahování 74 Mb / s při našem připojení 100 Mb / s), šifrování v průmyslovém měřítku a ohromující počet serverů, nemůžete o nic víc požádat. Není to nejrychlejší tam, ale mělo by být dost rychlé na všechno, co děláte z telefonu.

Další skvělou funkcí je mimořádně bezpečná dvojitá VPN společnosti NordVPN.

Směruje váš provoz přes dva servery VPN místo jednoho, aby vám poskytla dvojnásobně šifrovaná data. Tato funkce může zpomalit vaše připojení, ale pokud musíte mít naprostou jistotu, že nikdo neví, co děláte online, můžete si být jisti ve službě Double VPN.

Když to vše doplníte velmi cenově dostupnou cenovou strukturou, získáte vítěze. Pokud se zaregistrujete na tříletý plán u společnosti NordVPN, zaplatíte pouze 3,49 $ měsíčně. Není mnoho sítí VPN účtováno méně než to.

Nejlepší VPN pro Android (NordVPN)

Rychlost: 74% z benchmarku
Hodnocení uživatelů (Google Store): 4.3 / 5.0
Cena: 3,49 $ / měsíc
Zásady protokolování: Žádné protokoly
Netflix: Funguje
Torrenting: Torrenting povolen
Použitelnost: 5/5

Přečtěte si úplnou recenzi společnosti NordVPN zde.

2. ExpressVPN - nejlepší pro zabezpečení & Nejrychlejší rychlosti připojení

ExpressVPN je jedním z nejrychlejších poskytovatelů, které jsme testovali, přesčasování Rychlost stahování 83 Mb / s na našem připojení 100 Mb / s.

Přestože se rychlost vašeho telefonu se systémem Android bude do značné míry lišit v závislosti na telefonu a připojení, můžete si být jisti, že s ExpressVPN dosáhnete co nejrychlejší rychlosti.

Aplikace Express VPN pro AndroidTakto bude aplikace ExpressVPN vypadat v systému Android

Aplikace pro Android funguje s řadou instalací pro Android, od nejnovější verze Oreo až po Jelly Bean. I když používáte starou verzi systému Android, vaše VPN bude fungovat a bude v bezpečí.

Jednou z skvělých funkcí zahrnutých do aplikace ExpressVPN pro Android je doporučené umístění; Jakmile aplikaci spustíte, doporučí vám servery podle toho, kde získáte nejlepší připojení. Klepnutím se můžete připojit k jejich rychlým serverům po celém světě. Není to o nic jednodušší. Můžete také uložit své oblíbené servery pro rychlejší přístup.

Také se nám líbí, že tato aplikace je předvolena k OpenVPN, nejbezpečnějšímu protokolu VPN. A hodnocení 4,1 také inspiruje důvěru.

Recenze aplikace ExpressVPN pro Android na Google PlayHodnocení ExpressVPN na Google Play

Jediným místem, kde ExpressVPN zaostává zejména za svými konkurenty, je cena. Pokud zaplatíte za celý rok dopředu, vyjde to na 8,32 $ měsíčně. Pokud platíte 15 měsíců předem, je to 6,67 $ / měsíc.

To je na dražší straně špičkových sítí VPN. Jak již bylo řečeno, pokud se chystáte používat Android VPN hodně - což doporučujeme, stojí to za to.

nejrychlejší VPN pro Android

Rychlost: 83% z benchmarku
Hodnocení uživatelů (Google Store): 4.1 / 5.0
Cena: 6,67 $ / měsíc
Zásady protokolování: Žádné protokoly
Netflix: Funguje
Torrenting: Torrenting povolen
Použitelnost: 5/5

Přečtěte si celou recenzi ExpressVPN zde.

3. Surfshark - Levné VPN pro streamování na Android

Aplikace pro Android aplikace SurfsharkSurfsharkova aplikace pro Android

Přestože je Surfshark nováčkem a nabízí relativně malý serverový fond, je skvělou volbou VPN pro vaše zařízení Android.

Jednou z velkých výhod Surfsharku je jejich nízká cena.

Pokud se přihlásíte na 2 roky, dostanete to za měsíční cenu 1,99 $, což činí až 47,76 $ za 24 měsíců. Používají také silné protokoly VPN (OpenVPN a IKEv2) a umožňují neomezené simultánní připojení.

Kromě toho má aplikace vše, co byste očekávali od špičkové aplikace VPN pro Android. Je to velmi snadné použití, má jednoduchý výběr serveru a nabízí pohodlnou funkci whitelister, která umožňuje vyloučení některých webů z připojení VPN.

Hodnocení 4.1 v obchodě Google Play také uklidňuje:

Hodnocení Surfshark na Google PlayHodnocení Surfshark na Google Play

Ačkoli to nekonkuruje s rozsahem nebo rychlostí serveru NordVPN, je to skvělá volba pro kupující s rozpočtem.

úvodní stránka surfshark

Rychlost: 69% z benchmarku
Hodnocení uživatelů (Google Store): 4.1 / 5.0
Jurisdikce: Britské Panenské ostrovy
Cena: 1,99 $ / měsíc
Netflix: Funguje
Torrenting: Torrenting povolen
Použitelnost: 5/5

Přečtěte si celou recenzi Surfshark zde.

4. Soukromý přístup k internetu - nejflexibilnější Android VPN

PIA je známá svými vysokými rychlostmi. Zachoval se 81% naší rychlosti připojení 100 Mb / s když jsme to testovali na PC, protokolovali jsme jednu z nejrychlejších rychlostí, jaké jsme kdy viděli. Takže pokud hledáte nejrychlejší Android VPN, měli byste dát soukromý přístup k internetu šanci.

Aplikace má také hodnocení 4.0 v obchodě Play - lidem se to opravdu líbí. Není snadné pochopit, proč díky snadnému připojení, automatickým doporučením serveru, pravidlům VPN pro jednotlivé aplikace a blokování reklam.

Hodnocení PIA na Google PlayHodnocení PIA na Google Play
Aplikace pro Android od PIAAplikace pro Android od PIA

Přestože pro připojení k internetu na vašem Androidu doporučujeme použít VPN, chápeme, že při používání určitých aplikací byste možná měli mít větší rychlost. Umožní to některým z nich připojit se mimo VPN.

PIA má přes 3 300 serverů, což je ohromně vysoká. Vždy budete mít možnost najít v zemi, kterou chcete, která není zasažena dopravou. A protože můžete získat dvouleté předplatné, které vám měsíční náklady přinese jen málo přes 3 $, je to také jedna z nejdostupnějších VPN.

Soukromý přístup k internetu

Rychlost: 81% z benchmarku
Hodnocení uživatelů (Google Store): 4.0 / 5.0
Jurisdikce: Spojené státy americké
Cena: 3,49 $ / měsíc
Netflix: Nefunguje dobře
Torrenting: Povoleno
Použitelnost: 4/5

Přečtěte si celou recenzi PIA zde.

5. TunnelBear - nejlepší hodnocení na Google Play

Jak jsme již zmínili dříve, samotná aplikace musí být pro nás doporučením sítě Android VPN. A TunnelBear má fantastickou aplikaci - to je jeden z důvodů, proč má v Obchodě Play v současné době hodnocení 4,4, což je jedna z nejvyšších, jaké jsme kdy viděli pro placenou VPN.

Hodnocení TunnelBear na Google PlayHodnocení VPN TunnelBear na Google Play

To není moc překvapení, vzhledem k tomu, jak zábavná je aplikace používat. Stejně jako všechno ostatní, které vytvořil TunnelBear, je plná zábavné grafiky a roztomilých medvědů. Což nemusí znít, jako by to stálo za nic, ale pokud je aplikace snadno a příjemně použitelná, je pravděpodobnější, že ji použijete.

A samotná VPN je také skvělá. Android na rozdíl od iOS získává 256bitové šifrování OpenVPN, což znamená, že váš provoz je bezpečný. Nejde tu o nejrychlejší VPN (při našem připojení 100 Mb / s jsme dosáhli rychlosti stahování 52 Mb / s), ale je stabilní a mají zásady bez protokolování, které se nám opravdu líbí.

Aplikace TunnelBear pro Android v telefonu a tabletuAplikace pro Android od TunnelBear

Jejich placené plány, které začínají na 4,99 $ měsíčně, placené ročně, jsou některé z nejlevnějších, jaké jsme kdy viděli. A existuje bezplatný plán, takže si můžete vyzkoušet aplikaci a zjistit, jak to funguje pro vás. Budete omezeni na 500 MB, ale neměli byste potřebovat mnohem víc než to, abyste zjistili, zda stojí za to zaplatit.

TunnelBear pro android

Rychlost: 52% z benchmarku
Hodnocení uživatelů (Google Store): 4.4 / 5.0
Jurisdikce: Kanada
Cena: 5,00 $ / měsíc
Netflix: Nefunguje
Torrenting: Žádné informace
Použitelnost: 4/5

Přečtěte si celou recenzi TunnelBear zde.

Proč pro Android nedoporučujeme VPN VPN ZDARMA

Spousta lidí ví, že by měli používat VPN. Ale méně je ochotno za to zaplatit. Proto tam jsou tisíce lidí, kteří hledají nejlepší bezplatnou Android VPN. Jak uvidíte za okamžik, nedoporučujeme žádné bezplatné VPN.

Proč ne? Protože bezplatné sítě VPN přicházejí s kompromisy. Za prvé, často nejsou příliš spolehlivé. Poskytovatelé placených sítí VPN pravděpodobně nebudou upřednostňovat provoz svých bezplatných uživatelů, a pokud nechcete platit, dostanete špičkovou službu.

Totéž platí pro rychlost. Bezplatné sítě VPN pro Android prostě nebudou schopny rychle konkurovat placeným možnostem. Získáte rychlejší a stabilnější připojení od placeného poskytovatele, a to stojí za to hodně.

Za druhé, poskytovatelé VPN zdarma musí stále vydělávat peníze. A pokud to od vás nedostanou, získají to od inzerentů. U bezplatných poskytovatelů VPN je větší pravděpodobnost, že budou vaše informace protokolovány, prodávat data třetím stranám a zobrazovat reklamy, když budete připojeni. Zatímco reklamy jsou nepříjemné, shromažďování a prodej vašich dat je porušením vašeho soukromí.

A protože soukromí je jedním z nejdůležitějších základních principů jakékoli VPN, to je špatná zpráva.

Ze všech těchto důvodů doporučujeme, abyste pro Android vždy používali placenou VPN. Získáte rychlejší a stabilnější službu a vaše soukromí bude lépe chráněno. A s nízkými náklady mnoha sítí VPN níže můžete tyto věci získat za přijatelnou cenu.

Co hledáme v Android VPNs

Co dělá skvělou Android VPN? Ve většině případů jsou stejné faktory, díky kterým je jakákoli VPN dobrá. Vysoké rychlosti. Žádné protokolování jakéhokoli druhu (nebo přinejmenším minimální protokolování). Solidní šifrování pro zabezpečení a soukromí.

Také dáváme přednost tomu, aby VPN neměly centrálu v zemích, které mají přísné zákony o dohledu a uchovávání dat, jako jsou USA, Kanada, Velká Británie a mnoho ze západní Evropy. Některé sítě VPN na těchto místech jsou velmi důvěryhodné, ale dáváme přednost tomu, aby byly umístěny ve shovívavějších jurisdikcích. Ačkoli jakákoli hodná VPN bude mít servery po celém světě.

Jednoduché a jednoduché aplikace jsou také velkým plusem. Pokud musíte strávit dlouhou dobu přemýšlením o tom, jak se připojit k síti VPN, je mnohem méně pravděpodobné, že ji budete pravidelně používat. A to by vás mohlo vystavit rizikům bezpečnosti a soukromí. Čím snazší je připojení k internetu, tím lépe.

Rovněž se podíváme na recenze aplikací v obchodě Google Play, abychom zjistili, jak se uživatelé o aplikaci cítí. Pokud má aplikace VPN více jedno- a dvouhvězdičkových recenzí než jiné aplikace, je to důvod k bližšímu pohledu.

A samozřejmě se podíváme na cenu. Víme, že drahá VPN nezapadá do rozpočtu každého, proto se snažíme zvýraznit možnosti s nejlepší hodnotou.

Nejlepší Android VPN VPN jsou vám k dispozici

Pět výše uvedených VPN sítí je pro uživatele systému Android fantastické. Udržují váš provoz v soukromí, pomohou vám obejít geo-omezení a zabránit poskytovateli internetových služeb v omezení vašeho provozu. A protože jsou přinejmenším relativně cenově dostupní, udělají to vše bez rozbití banky.

  1. NordVPN - 2,99 $ / měsíc
  2. ExpressVPN - 6,67 $ / měsíc
  3. Surfshark - 1,99 $ / měsíc
  4. Soukromý přístup k internetu - 3,49 $ / měsíc
  5. TunnelBear - 4,99 $ / měsíc

Pokud nepoužíváte síť VPN VPN, měli byste ji začít dělat hned teď. S žádnou z těchto možností se nemůžete pokazit, proto si jednu vyberte a začněte bezpečněji procházet ještě dnes!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me