Kontrola vyrovnávací paměti VPN

Vyrovnávací síť VPN

Web s vyrovnávací pamětí uvádí, že jejich VPN je „nejrychlejší a nejbezpečnější“.

To je odvážné tvrzení.

Ale Buffered podporuje jejich tvrzení?

Chytil jsem prémiové předplatné (7,62 $ / měsíc v době nákupu) z webu Buffered.com a stáhl jsem aplikaci Windows, abych zjistil,.

Zde jsou výsledky:

Přehled vyrovnávací paměti VPN

CELKOVÁ ŘADA: # 36 ze 78 VPN
POUŽITELNOST: Velmi snadné, 5/5
ZÁZNAM SOUBORŮ: Některé protokolování 
UMÍSTĚNÍ: 42 zemí, 46 serverů
PODPĚRA, PODPORA: 24/7 Chat, rychlé odpovědi
ÚPRAVA:  Torrenting povolen
NETFLIX: Ano 1/5
ENCRYPTION / PROTOKOL: OpenVPN, 256-bit Blowfish
NÁKLADY: 4,12 $ / měsíc
OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY: www.buffered.com

Ukládané profesionály VPN

1. Pevná použitelnost

Používání aplikace Windows ve vyrovnávací paměti je velmi snadné - stačí ji spustit, vybrat si jeden z 37 různých serverů po celém světě a budete automaticky připojeni.

Aplikace s vyrovnávací pamětí pro Windows

Po připojení uvidíte měření rychlosti a vaši IP adresu VPN. Můžete také hodnotit kvalitu vašeho připojení a poskytnout zpětnou vazbu pro Buffered o tom, jak dobře to funguje.

Nastavení aplikace jsou velmi základní; můžete přepínat mezi TCP a UDP, zvolit si vlastní port pro VPN a přepínat věci jako start-on-startup a zda je povolen VPN zabiják..

Nastavení vyrovnávací paměti aplikace

Můžete také říct Buffered, zda jste ochotni sdílet statistiky o provozních chybách.

Není zde k dispozici mnoho přizpůsobení, ale pokud nejste pokročilým uživatelem VPN, pravděpodobně to nebude problém..

Mobilní aplikace však není tak jednoduchá. Musíte si stáhnout aplikaci OpenVPN, poté přejít na web Buffered.com a stáhnout konfigurační soubory pro konkrétní server. Chcete-li se připojit k více serverům, můžete si stáhnout více konfiguračních souborů.

Nejde o potíže, ale není to tak snadné jako u některých ostatních mobilních sítí VPN, které jsme zkontrolovali.

2. Příslušnost - Gibraltar

Vyrovnávaná reklama se označuje jako „Vyrobeno s [láskou] v Gibraltaru“ (podobně jako iVPN), ale jejich sídlo je ve skutečnosti v Maďarsku.

Gibraltar je britské zámořské území, které se obává některých lidí. Spojené království je součástí velké dohody o sdílení zpravodajských informací se Spojenými státy a zákony o ochraně osobních údajů v obou zemích nejsou velmi uklidňující.

Vyrovnávací paměť je adresována na stránce o právním postavení a jurisdikci Gibraltaru, kde ujišťuje uživatele, že nemusí sdílet žádné informace s vládou Gibraltaru.

Chtěl bych však zdůraznit, že tento Jeden web pro ochranu soukromí provedl nějaký průzkum suverenity Gibraltaru, což je britské zámořské území, a zdůraznil, že může být pod britskou kontrolou více, než se na první pohled zdá.

Aby byla celá situace o něco složitější, jsou data z vyrovnávací paměti ve skutečnosti uložena v Nizozemsku.

Hej, fyzicky jsou všechna uživatelská data uložena v Nizozemsku a zákonně je chrání Gibraltar.

- Vyrovnávací síť VPN (@ BuffedVPN) 19. února 2018

Není jasné, co by „legálně Gibraltar hlídá“. Nizozemsko je však součástí systému sdílení zpravodajských informací, který zahrnuje USA a Spojené království. Navzdory tomu země má zavedeny některé pevné zákony na ochranu soukromí.

Pokud jste naprosto odhodláni vyhnout se VPN založeným v zemích, které sdílejí inteligenci, můžete se vyhnout ukládání do vyrovnávací paměti. Pokud se o to příliš nestaráte, jejich základna v Gibraltaru v Nizozemsku pravděpodobně není důvodem k obavám.

Přesto stojí za zmínku.

3. Žádné úniky DNS

Aby bylo zajištěno, že služba Buffered poskytuje zabezpečení, které slíbila, provedla jsem rozšířený test úniku DNS pomocí online nástroje IVPN.

Výsledky testu úniku DNS ve vyrovnávací paměti

Jak vidíte, tento nástroj neukazoval žádné náznaky, že by ze služby Buffered unikly nějaké informace o DNS. Je to důležitý test, protože únik DNS může o vás poskytnout více informací, než byste čekali.

Je také třeba poznamenat, že každý ze serverů s vyrovnávací pamětí má hostovaný server DNS, takže budete mít vždy rychlý přístup k DNS.

4. Solid 256-bitové šifrování

Pokud jde o funkce VPN, Buffered je docela nahý. VPN používá 256bitové šifrování Blowfish, což je standard vojenské úrovně. Používá také protokol OpenVPN, který je obecně považován za velmi bezpečný.

Z bezpečnostního hlediska je tedy Buffered solidní. Neexistuje nic, co by vynikalo jako zvlášť úžasné (jako dvojité šifrování NordVPN), ale také se nemusíte obávat.

5. Zákaznický servis 24/7

Vyrovnávací přísliby nepřetržitého zákaznického servisu a to je v mé knize velké plus. Kromě živého chatu na svých webových stránkách mají také systém odesílání vstupenek, který je neustále sledován. Slibují, že se k vám za pár minut vrátí.

Když jsem se zeptal na podrobnosti o tom, které protokoly VPN používá e-mailem, dostal jsem odpověď asi za 10 minut.

To je rychlé.

Ukládání do vyrovnávací paměti je také velmi aktivní na Twitteru, ale protože live chat je vždy k dispozici, pravděpodobně nebudete muset na ně zasílat své podpůrné otázky..

6. Pět současných připojení

Předplatné služby Buffered vám dává možnost spustit pět současných připojení. To je skvělé pro každého, kdo hledá ochranu své rodiny nebo používá více zařízení najednou.

Můžete také nainstalovat Buffered do routeru a vše ve vašem domě spustit prostřednictvím VPN. Vyrovnávaná práce s DD-WRT a Tomato routery.

Takže když je to na vyšší ceny, můžete získat své peníze, pokud provozujete četná připojení.

7. Netflix a Torrent-Friendly

Když jsem testoval Buffered with Netflix, server US West Coast byl schopen úspěšně se připojit. Pokud tedy sídlíte jinde (nebo jen cestujete), budete moci sledovat své oblíbené pořady z domova.

Servery v jiných zemích však nemohly otevřít Netflix. Pokud chcete sledovat něco, co v katalogu USA Netflix není k dispozici, musíte najít jiný způsob.

A Buffered je zcela přívětivý k torrentu. Neomezují žádné aplikace pro sdílení souborů P2P ve své síti, takže můžete procházet obsah svého srdce.

Možná však budete chtít zvolit VPN, která je o něco rychlejší, pokud však plánujete hodně torrentovat.

8. Vestavěný spínač zabíjení

Pokud jste připojeni k VPN a vaše připojení je přerušeno, váš provoz se okamžitě začne zhasínat přes nechráněné připojení - tento problém však vyřeší killswitch. Pokud je vaše připojení VPN přerušeno, veškerý internetový provoz na vašem počítači se zastaví.

Je to bolest, pokud něco stahujete nebo streamujete, ale zajišťuje to, že jste chráněni bez ohledu na to, co se stane s vaším připojením. Buffered's kill-switch je ve výchozím nastavení vypnutý, ale doporučuji jej ihned zapnout v nastavení.

Nevýhody vyrovnávací paměti VPN

1. Některé protokolování

Ukládání do vyrovnávací paměti neumožňuje snadné nalezení jeho zásad protokolování, ale pokud provedete nějaké kopání, najdete odpovědi na jejich webu..

Zde je to, co říká jedna z jejich FAQ stránek:

Zásady ukládání do vyrovnávací paměti

Pohled na jejich zásady ochrany osobních údajů odhaluje poněkud spletitější odpověď:

Zásady ukládání do vyrovnávací paměti VPNObrázek z: https://buffered.com/privpol

Vyrovnávací paměť upozorňuje, že sběr dat můžete zrušit pomocí nastavení klienta. Pokud však mohu říci, můžete se odhlásit pouze od hlášení chyb. (A klauzule „která může zahrnovat, ale není omezena na“, je trochu znepokojující.)

Může se týkat některých uživatelů, kteří Buffered shromažďují informace pro cílenou reklamu. Rozsah této reklamy je však dosti omezený:

Pokud jste stávající zákazník, my (nebo třetí strany jménem našeho) vás budeme kontaktovat pouze elektronickými prostředky (e-mailem nebo elektronickým chatem) s informacemi o zboží a službách podobných těm, které byly předmětem předchozího prodeje nebo jednání prodeje vám. Od přijímání těchto informací se můžete kdykoli odhlásit tím, že nám o nich dáte vědět.

Zásady protokolování Buffered jsou tedy celkem dobré.

Je však možné, že některé z vašich informací budou poskytnuty třetím stranám, což může některé lidi vypnout.

2. Rychlost stahování není dost ...

Rychlost je samozřejmě hlavním faktorem, o který se mnoho lidí zajímá, pokud jde o VPN. Buffered říká, že je to nejrychlejší VPN - uvidíme, jestli mají pravdu.

Přestože se Buffered pyšní vysoce bezpečným šifrováním AES-256, zjistil jsem, že jsem zcela podceňován jejich rychlostí serveru (zejména když vezmete v úvahu cenovku).

Pamatujete si, co tvrdili? „Nejrychlejší a nejbezpečnější VPN“. Bohužel to není pravda.

Test rychlosti vyrovnávací paměti VPN

US Server (New York)

 • Ping: 168ms
 • Stahování: 51,49 Mbps
 • Nahrání: 35,38 Mbps

EU Server (Amsterdam)

 • Ping: 40ms
 • Stahování: 46,78 Mbps
 • Nahrávání: 46,65 Mb / s

Asia Server (Hongkong)

 • Ping: 224 ms
 • Stahování: 36,46 Mbps
 • Nahrání: 16,30 Mb / s

UK Server (Londýn)

 • Ping: 45ms
 • Stahování: 56,63 Mbps
 • Nahrávání: 39,19 Mb / s

 Jako vždy provádějte rychlostní testy se zrnkem soli, protože se spoléhají na mnoho různých proměnných, jako jsou: Vaše síťové připojení, vaše umístění, počítač atd. Protože jsme však dosud testovali 70 a více služeb VPN, máme k dispozici průměr, který můžeme porovnat.

Teď mě nechápej špatně.

Vyrovnávací paměť není zdaleka „pomalá“ VPN. Ve skutečnosti jsou ze 70+ VPN, které byly zkontrolovány na tomto webu, 9. nejrychlejší.

Ale tady je problém ...

Z 8 VPN, které mají vyšší rychlost stahování, je pouze jedna z nich dražší. Ve skutečnosti se některé z těchto sítí VPN chlubí rychlostí, která je o 40% rychlejší než vyrovnávací paměť za méně než 4 $ měsíčně.

Buffered však nabízí poměrně málo působivých funkcí a bonusů, které jim pomohou vyrovnat se s jejich nedostatečnou rychlostí a předraženými plány..

Vyrovnávací ceny, plány & Fakta

Vyrovnávací cena VPN

Vyrovnávací paměť nabízí tři různé plány:

 • 12,99 $ za jeden měsíc
 • 79,00 $ po dobu 12 měsíců (6,59 $ za měsíc)
 • 99,00 $ na dva roky (4,12 $ měsíčně)

Zatímco 4,12 $ za měsíc je velmi rozumné, Buffered se nikdy nedostane do seznamu nejlevnějších VPN.

To je mnohem dražší než moje doporučené VPN, jako je Surfshark (1,99 $ / měsíc po kontrole) a NordVPN (3,49 $ / měsíc po recenzi).

Pokud se někdo zaregistruje pro prémiovou službu pomocí vašeho odkazu na doporučení, dostanete oba 30 dní služby zdarma. To se může sčítat, pokud jste schopni přimět mnoho lidí, aby se zaregistrovali. Vyrovnávací paměť také nabízí 30denní záruku vrácení peněz na všechny jejich plány.

 • Žádné protokolování: Nějaké protokolování.
 • Snadnost softwaru VPN: Velmi jednoduché a snadné použití.
 • Skryté poplatky & doložky: Vrácení peněz bude provedeno pouze v případě, že jste nepřekročili 100 relací (nebo 10 hodin relací) nebo 10 GB šířky pásma.
 • Upsells: Žádné vychýlení.
 • Okamžitý přístup po platbě: Ano.
 • Únik DNS: Žádný.
 • Jurisdikce: Gibraltar.
 • Protokoly: OpenVPN, IPSec, PPTP & L2TP.
 • Zabiják: Pouze OpenVPN.
 • Serverový park: 37 serverů po celém světě.

Doporučuji Buffered?

Celkově vzato, Buffered je solidní volbou pro VPN.

Používá průmyslovou bezpečnostní technologii, má silnou politiku bez protokolování a nabízí vynikající zákaznickou podporu.

A není jich příliš mnoho; jejich matoucí právní status může některé lidi vyhodit, používání služby v mobilu je o něco tajemnější než jiné VPN a rychlost pravděpodobně nestačí k serióznímu torrentování. Ty opravdu nejsou tak špatné.

Nakonec doporučujeme vybrat jinou VPN z horní části našeho seznamu nejlepších recenzí VPN.

Pokud však máte konkrétní důvod, proč chcete použít Buffered, neřeknu to, že je to špatná volba.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me