O / Kontakt

Rob Mardisalu - Współzałożyciel & Redaktor odpowiedzialny za TheBestVPN


Rob MardisaluRob Mardisalu jest współzałożycielem i redaktorem TheBestVPN.com. Rob pracuje nad przeglądaniem, badaniem i zarządzaniem pełnym zespołem około 10 niezależnych autorów / badaczy zajmujących się bezpieczeństwem za TheBestVPN.com.

Rob pisze przewodniki po VPN i artykuły instruktażowe na TheBestVPN.com.

Howard Poston

Howard Poston - specjalista ds. Technicznych odpowiedzialny za TheBestVPN

Howard Poston jest jednym z naszych niezależnych testerów bezpieczeństwa odpowiedzialnych za niektóre bardziej techniczne treści, na które możesz natknąć się na naszej stronie. Testuje VPN pod kątem luk bezpieczeństwa & wady prywatności.

Obecnie pracuje nad testowaniem ram VPN na iOS i Androida.

John Mason - pseudonim współzałożyciel / wydawca TheBestVPN (w przeszłości)

Publikowanie bezstronnych recenzji i badań / wystaw, które publikujemy na TheBestVPN.com, wymaga wielu starań i badań, a niektórzy z naszych pisarzy i badaczy woleliby pozostać anonimowi.

John Mason był pseudonimem, pod którym prowadzono przez pewien czas TheBestVPN.com. Treści i badania stworzone przez niektórych naszych pisarzy, którzy wolą pozostać anonimowi, są również publikowane pod aliasem John Mason.

Formularz kontaktowy

Alternatywnie możesz skontaktować się z nami na Facebooku @thebestvpncom.

Nasz zespół ma siedzibę na całym świecie, ale nasza siedziba znajduje się w Estonii, Tallinie.

Co robimy & jak to robimy?

  • Sprawdzamy dostawców VPN. Nasz proces recenzji jest dość prosty. Kupujemy wersję premium, instalujemy, testujemy szybkość, kompatybilność z Netflix, sprawdzamy, czy nie ma wycieków IP / DNS lub wirusów, czytamy zasady ich rejestrowania, sprawdzamy ich jurysdykcję i odpowiednio je oceniamy.
  • Testujemy VPN & inne aplikacje prywatności na głębokim poziomie technicznym z pomocą jednego z naszych testerów penetracyjnych.

Możesz przeczytać więcej o naszym procesie sprawdzania tutaj.

Ujawnienie partnera: Jeśli zdecydujesz się na zakup za pośrednictwem jednego z linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję.

„Jak mogę zostawić recenzję VPN?”

Chcielibyśmy usłyszeć Twoją uczciwą, obiektywną ocenę dostawców VPN. Po prostu wypełnij ten formularz, aby dać nam znać, co myślisz - dobry LUB zły. Nie wszystkie recenzje są publikowane, więc upewnij się, że Twoja recenzja jest wyjątkowa i pomocna dla naszych gości.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me