Skryť môj prehľad VPN VPN

Hide My IP je služba VPN, ktorá existuje približne od roku 2006. Je registrovaná v My Privacy Tools, Inc., ktorá má sídlo v USA. Používajú „Smart DNS“ namiesto OpenVPN.

V tejto recenzii Skryť moju IP sa pozrieme na ich možnosti servera proxy, uvidíme, či používajú najnovšie možnosti protokolu a šifrovania, ako je napríklad OpenVPN, a uvidíme, či ich sieťové pripojenie chráni vaše súkromie pred internetom pred zvedavými očami..

Poďme do toho.

Skryť kontrolu mojej IP VPN

Skryť môj prehľad IP VPN

CELKOVÁ RANKA: # 51 zo 78 VPN
použitie: Nie je užívateľsky prívetivý
ZÁZNAMOVÉ SÚBORY: Niektoré zásady protokolovania
miesta: 66 krajín, 117 serverov
PODPORA: Obmedzené hodiny podpory
torrenting: Povolený
Netflix: Typicky blokuje Netflix USA
Šifrovanie / Protokol: Inteligentný server proxy DNS
CENA: $ 2,91 / mo
OFICIÁLNA WEB STRÁNKA: www.Hide-My-IP.com

Hide My IP Pros

Nebudete podnikať 12 rokov v oblasti kybernetickej bezpečnosti bez toho, aby ste spravili niečo správne. A Hide My IP má celkom pravdu.

Pre začiatočníkov je to rýchle.

Ako … naozaj rýchlo! Videli sme iba jednu ďalšiu sieť VPN, ktorá je rýchlejšia.

Funguje to s torrentingom, ktorý je výrazne doplnený rýchlosťou tejto aplikácie.

Aby sme to všetko doplnili, nenašli sme žiadne úniky. Jedná sa o rýchlu a vzduchotesnú službu.

Oslávme teda niektoré z dobrých vecí, ktoré skrýva moja IP.

1. Žiadne úniky vôbec

Únik v sieti VPN je ako únik v lodi.

Určite to bude chvíľu plávať. Ale neviem, údaje sú všade vytečené. Loď vás čoskoro nebude môcť udržať nad vodou.

K úniku DNS dôjde, keď chyba zabráni vášmu internetovému signálu nájsť tunel VPN. Tunel prenáša vašu aktivitu po celom svete na platformu podľa vášho výberu. Bez tunela pristupujete k webovým stránkam so skutočnou IP adresou, ktorá je vystavená úprimnosti pred očami NSA a komukoľvek, kto to môže hľadať..

Normálna prevádzka VPN vs únik

Únik WebRTC je klasický prípad, keď sa niečo zlé stalo. WebRTC je výhodná služba, ktorá pomáha prehliadačom vytvárať efektívne komunikačné aplikácie v reálnom čase. Ak to nie je sila dobra, neviem, čo je.

Ale zatiaľ čo WebRTC bojuje za svoj dobrý boj, necháva za sebou nešťastný vedľajší účinok. Jeho rozhrania API, ktoré lietajú na webe, môžu oddeľovať signál VPN. Tým sa odstráni vaša anonymita a zažiari sa svetlý bod pozornosti vašej internetovej aktivity a osobných informácií.

Preto každá VPN, ktorú kontrolujeme, prechádza rozsiahlym testom tesnosti. Dali sme to cez zvonenie a testovali ho šesťkrát, aby sme sa uistili, že žiadne úniky DNS alebo WebRTC nenarúšajú jeho prácu..

Hide My IP obstála pri našich testoch.

Žiadne úniky webrtc

Žiadne úniky DNS / IP:

nenašiel sa žiadny únik DNS

Nenašli sa žiadne úniky IPv4 alebo IPv6:

pri skrývaní mojej ip VPN sa nenašli žiadne úniky ip

Ako vidíte, prešlo to s lietajúcimi farbami.

Ale ešte sme neskončili.

Naše siete VPN sme tiež podrobili testu na prítomnosť vírusov a škodlivého softvéru, aby sme sa uistili, že jeho inštalačný softvér nezakrýva nič nepríjemné.

Skontrolovali sme 68 rôznych vírusov a vyšlo to úplne čisté.

nenašli sa žiadne vírusy

2. Jedna z najrýchlejších VPN, aké sme kedy videli

Doteraz sme testovali 78 rôznych sietí VPN.

Toto bol druhý najrýchlejší, aký sme kedy videli.

Našťastie sme začínali s niekoľkými veľmi hviezdnymi referenčnými rýchlosťami. Mali sme rýchlosť sťahovania 97 Mbps a upload 53 Mbps.

Testovali sme dva servery Hide My IP, jeden v EÚ a druhý v USA.

Pozrite sa na naše sľubné výsledky.

Test rýchlosti EÚ

Test rýchlosti EÚ

  • Ping: 44 ms
  • Stiahnuť: 81,46 Mb / s (15,8% pomalšie ako 97 Mb / s)
  • Odovzdanie: 20,36 Mb / s (61,58% pomalšie ako 53 Mb / s)

Aj keď nahrávanie kleslo o niečo viac, ako sme radi videli, toto sťahovanie rýchlo horí. Americká rýchlostná skúška bola takmer rovnaká, s nominálnym poklesom v počte stiahnutí a sklamaním so stratou pri odovzdávaní.

US rýchlostný test

US Speed ​​Test

  • Ping: 113 ms
  • Stiahnuť: 81,66 (15,8% pomalšie ako 97 Mbps)
  • Odovzdanie: 19.99 (62,2% pomalšie ako 53 Mbps)

Bol to obrovský úspech. Pokles pri sťahovaní bol taký nízky, že by si to väčšina používateľov nikdy nevšimla. Preto sa funkcia Hide My IP nachádza na samom začiatku nášho zoznamu najrýchlejších sietí VPN.

3. Ich používatelia majú povolenie používať túto aplikáciu VPN na účely torrentu

Torrenting je úžasný spôsob sťahovania veľkých súborov vysokou rýchlosťou. V skutočnosti beriete malé kúsky súborov zo systémov iných používateľov.

Je to génius.

Je to tiež nebezpečné.

Pristupujete k systémom iných používateľov. Naopak, ostatní používatelia pristupujú k vášmu systému. Hackeri radi používajú torrentingové weby a programy na získanie prístupu k vašim informáciám. A toto nie je problém, ktorý sa zlepšuje.

Vo februári 2018 hackeri využili slabinu v populárnej službe uTorrent, ktorá im umožnila vzdialene prevziať kontrolu nad počítačmi iných používateľov..

torrentovanie a hackovanie

Sieť VPN skryje vaše informácie pred počítačovými zločincami. Človek by si teda myslel, že svet VPN by zahŕňal služby torrentingu.

Niektorí áno. Ale niektorí veľmi nie.

Mnoho sietí VPN umožňuje plnú funkčnosť torrentu, ale iné obmedzia alebo dokonca úplne zakázajú službu.

Našťastie Hide My IP umožňuje plné torrenting, čo je pekné perie v jeho čiapke.

4. Slušný serverový park, päť pripojení, zabil prepínač

Balík trikov VPN je jeho serverový park. Každá krajina a server v rámci je ďalšou možnosťou, ktorú vám služba ponúka. Preto je také zvláštne vidieť niektoré z týchto sietí VPN s tak malými malými serverovými parkami.

Serverový server Hide My IP je veľmi dobrý. Nie je to jeden z najlepších, čo sme videli. (ExpressVPN má serverov THOUSANDS) Nie je to však ani jeden z najhorších. (HolaVPN nemá žiadne servery a zmení váš počítač na server, ku ktorému majú prístup ostatní)

Hide My IP má servery na 123 rôznych miestach po celom svete. To nie je vôbec zlé a dáva svojim používateľom primeraný výber možností.

Je to určite dosť, aby ste to uviedli tu v sekcii „pro“.

zoznam sietí servera

Sú na šiestich zo siedmich kontinentov. (Akonáhle tučniaci získajú prístup k wifi, som si istý, že dostanú aj Antarktídu!)

Skryť moju IP, ktorá prejde na niektoré zo svojich špeciálnych funkcií, umožňuje v rámci svojho prémiového plánu päť súčasných používateľov.

Mojou obľúbenou funkciou funkcie Hide My IP je však vstavaný prepínač zabíjania. Prepínač kill je najlepším kamarátom anonymného prehliadania webu. Neustále sleduje vaše chrbát a hľadá vás, kým robíte svoju vec.

Ak potom starý dobrý zabijací spínač zistí prítomnosť úniku DNS alebo WebRTC, ktorý sa na vás vkráda, zatiaľ čo si to neuvedomujete, zabije celú reláciu skôr, ako akékoľvek informácie prenechajú vášmu ISP..

5. Podporuje protokoly OpenVPN

Ak hľadáte VPN, musíte nájsť tú, ktorá podporuje OpenVPN. Toto je jediný najpôsobivejší a sofistikovanejší protokol VPN tunelovania na planéte. OpenVPN stále ostáva na špici, pretože je to program s otvoreným zdrojom. To znamená, že je neustále udržiavaná komunitou kybernetickej bezpečnosti ako celkom.

Chýba protokol OpenVPN

Väčšina systémov OpenVPN používa šifrovanie AES-256, ktoré NSA alebo akýkoľvek známy superpočítač ešte musí prelomiť..

To je nejaká ďalšia úroveň, ironické, nezničiteľné brnenie. Našťastie pre používateľov Hide My IP je OpenVPN k dispozícii na niektorých hlavných platformách tejto služby. Prístup k OpenVPN má ktokoľvek, kto používa funkciu Hide My IP v systémoch Mac, iOS alebo Android. Používatelia Windows majú prístup k vlastnému proxy, ktorý využíva L2TP, čo je skratka pre protokol Layer Two Tunneling Protocol.

Máte tiež možnosť použiť Smart DNS Proxy prostredníctvom Hide My IP. Pri používaní servera Smart DNS Proxy sa presťahujú konkrétne informácie týkajúce sa vášho internetového signálu. Toto sa líši od tradičných protokolov tunelov VPN, ktoré vedú celú reláciu cez tunel VPN.

Prečo by ste teda niekedy chceli používať server Smart DNS Proxy?

Je rýchlejšia a kompatibilná s mnohými zariadeniami. Jeho zvýšenie výkonu však môže byť spôsobené nedostatkom bezpečnosti. Ak hľadáte rýchlu a efektívnu reláciu, ktorá nepotrebuje veľa ochrany, môžete zvážiť použitie služby Smart DNS Proxy. V opačnom prípade sa držte protokolov tunelovania VPN.

6. Odblokuje Netflix

Netflix a VPN boli zmiešané ako arašidové maslo a želé. V posledných rokoch sú však skôr ako ropa a voda.

To nie je chyba poskytovateľov VPN. Všetko je na Netflixe. Streamujúci gigant má uzavreté veľké zmluvy o peniazoch s rôznymi poskytovateľmi obsahu na streamovanie špecifického obsahu v konkrétnych oblastiach. Napríklad vo Veľkej Británii je vo svojej knižnici Netflix uvedený klasický sitcom Full House z 90. rokov. V USA vlastní Hulu práva na streamovanie celého domu, čo znamená, že používatelia amerického Netflixu nebudú schopní chytiť všetkých príjemných hijinxov rodiny Tannerovcov, pokiaľ nie sú na Hulu..

Používatelia to zvykli obísť pomocou VPN. Jediné, čo musíte urobiť, bolo prihlásiť sa, vybrať server vo Veľkej Británii, vyhodiť do povetria Netflix a predtým ako to vedeli, citovali by ste spolu s Michelle „máte to vole“..

Potom Netflix prišiel na to, čo sa stalo.

Najväčšia služba na streamovanie obsahu na svete sa odrazila a zaviedla jeden z najmodernejších systémov detekcie VPN na svete. Zatiaľ čo väčšina sietí VPN blokuje prístup k obsahu Netflixu, niekoľkým vynaliezavým systémom sa podarilo obísť problém.

Hide My IP neodblokuje Netflix prostredníctvom tradičného desktopového klienta. Budete musieť použiť ich rozšírenia prehliadača Google Chrome alebo Firefox. Pred inštaláciou rozšírenia prehliadača Chrome som niekoľkokrát bez úspechu vyskúšal bežné Windows VPN. Pokúsil som sa získať prístup k Netflix a bol som znova blokovaný.

Potom som skúsil niečo iné. Zapol som režim plávajúcej IP siete, ktorý sa dodáva s týmito rozšíreniami prehliadača. Môžete k nemu pristupovať posúvaním až na koniec ponuky rozšírenia.

Skryť moje rozšírenie IP prehliadača Plávajúce režim IP

Keď som tento režim aktivoval, pripojil som sa k serveru v USA a mal som prístup k obsahu Netflix. Skúsil som to znova so serverom v Mexiku a moje úsilie bolo opäť odmenené.

Skryť moju IP tak môže odblokovať Netflix, ale bude treba urobiť ďalšie kroky, aby sa to stalo!

7. Zoznam pôsobivých zariadení

Používatelia dnes chcú sledovať geoblokovaný videoobsah na viacerých zariadeniach, takže keď vidím siete VPN tak úzke, že umožňujú iba službu na počítači a mobilnom zariadení, bolí ma hlava.

Našťastie Hide My IP nie je jedným z nich.

Môže sa pochváliť pôsobivým zoznamom zariadení, ktoré zahŕňajú všetko od počítačov, mobilných telefónov, smerovačov, inteligentných televízorov, streamovacích zariadení a herných konzol..

skryť môj zoznam zariadení ip VPN

Najprv máme zoznam počítačov a mobilných zariadení. Funguje na pôsobivom spektre operačných systémov, dokonca aj na Chromebooku. Je tiež skvelé vidieť zastúpenie systému Android aj iOS.

skryť moje IP smerovače VPN

Nakoniec, čerešňa na vrchole, máme kopu herných konzol. Máte konzolu PlayStation 4, ktorá je súčasným generačným modelom, a predchádzajúcu generáciu vo forme 360, Wii a PS3..

herné konzoly

Hide My IP Cons

Určite ste si nemysleli, že to boli všetky slnečné lúče a postrekovače dúhy.

Tu sú niektoré neuveriteľne problematické problémy.

Zdá sa, že pre začiatočníkov sa skrývať moju IP, že je v poriadku prihlásiť sa vaše osobné informácie. Veľa z toho.

Ich jurisdikcia v USA vás privádza do nitkových kostí niektorých špionážnych špionážnych aliancií, ktoré ma vedú k otázke, ako skutočne sú ich služby skutočne bezpečné..

Takisto to vôbec nefungovalo s Netflixom, čo bol prútik.

Ale to všetko bledne pred mojím jediným najväčším problémom s touto VPN.

V skutočnosti to nie je VPN.

1. Ťažkopádne nastavenie

Pri nastavovaní VPN by malo byť super jednoduché. Moja 80-ročná babička by v ideálnom prípade mala byť schopná to urobiť bez problémov. Najlepšie VPN na svete sú úplne jednoduché. Stiahnite si klienta, prihláste sa a spojte sa jedným tlačidlom.

Ľahké vánok.

Bohužiaľ, zistil som, že proces prihlásenia sa na Hide My IP je ťažkopádny a zbytočne komplikovaný.

Počiatočné sťahovanie prebehlo bez problémov.

Hipe My IP VPN Stránka na stiahnutie

Na stránke sťahovania kliknite na tlačidlo „Prevziať teraz“ a spustí sa okamžite.

Obrazovka na stiahnutie pre skrytie My IP VPN

Po stiahnutí súborov kliknite na inštalačný program a VPN sa začne načítavať. Inštalácia bola taká rýchla, že som ani nemal dosť času na získanie snímky o jej postupe pred dokončením.

Akonáhle sa spustil, uvidel som prístrojovú dosku a okamžite mi začala bolieť hlava.

Informačný panel pre skrytie mojej IP

Pozrite sa na to.

Deje sa tu veľa, oveľa viac ako väčšina VPN, ktoré sme skontrolovali. Prihlasovacia obrazovka zvyčajne nie je nič iné ako prihlasovacie polia, ponuka výberu servera a veľké tlačidlo označené „Pripojiť“.

Zistíte, že na tejto stránke nie je žiadna prihlasovacia sekcia. Neprihlásite sa pomocou používateľského mena a hesla. Musíte použiť licenčný kľúč, ktorý vám bude zaslaný po zakúpení poistného.

Ak ste zvedaví, kam majú tieto informácie vložiť, nie ste sami. Nakoniec som si uvedomil, že skutočná možnosť prihlásenia je napchaná až na spodok palubnej dosky v pravom dolnom rohu..

Skryť moje IP prihlásenie

Klikol som na „Zadajte licenciu“ a skopíroval som svoj licenčný kľúč do poľa, ktoré sa objavilo.

Skryť môj licenčný kľúč IP

Akonáhle sa tak stalo, nastal čas prihlásiť sa, iba neexistovala jasná možnosť pripojenia. Zvyčajne je veľké tlačidlo označené ako „PRIPOJIŤ“ veľkými tučnými písmenami. Všimnite si, že nikde v tomto neuveriteľne rušnom rozhraní nie je žiadne tlačidlo na pripojenie.

Nakoniec som si uvedomil, že tlačidlom označeným „Hide My IP“ bolo tlačidlo pripojenia. Niektorých by to mohlo zmiasť, pretože používajú frázu Hide My IP ako akciu, zatiaľ čo väčšina ľudí by sa na to pozerala a nepovažovala by to za dôležité, pretože je to názov produktu.

Tlačidlo Hide My IP Connect

Keď som sa konečne pripojil, podarilo sa mi prezrieť ich zoznam serverov kliknutím na rozbaľovaciu ponuku v dolnej časti označenej ako „Vybrať požadované umiestnenie“.

Potom to bolo hladké plachtenie. Klient VPN fungoval dobre a prepínanie medzi servermi bolo jednoduché. Dostalo sa len pár bolestí hlavy.

Potom som stiahol rozšírenie Hide My IP Chrome. Bolo to oveľa jednoduchšie. Našiel som ho v Internetovom obchode Chrome, klikol na modré tlačidlo s označením „Pridať do prehliadača Chrome“ a stiahol sa rýchlo. Na prístup k službe som musel znova zadať licenčný kľúč, ale tentokrát som na to bol pripravený.

Skryť moju inštaláciu IP prehliadača Chrome

2. Zaznamenáva osobné informácie

Ak VPN zaznamenáva akékoľvek informácie o vašich aktivitách alebo osobných údajoch, nemali by ste ich používať.

Celý anonymný prehliadač webu spočíva v anonymnom prehliadaní webu. To je neviditeľné pre všetkých. Nie každý s výnimkou poskytovateľa VPN.

Skryť moju IP na stránke s najčastejšie kladenými otázkami sa rýchlo uvádzalo, že sa neprihlásili.

politika prihlásenia

Keď som však prepadol do svojich pravidiel ochrany osobných údajov, zistil som, že aj keď si nevedú záznamy o vašich webových aktivitách, držia alarmujúce množstvo osobných informácií.

zásady ochrany osobných údajov

To je veľa údajov. V jednom z týchto bodov tiež hovoria, že zaznamenávajú vaše používanie alebo prístup k ich produktom, službám, webovým stránkam alebo sieťam. Znie to ako logovanie aktivít.

Čo však urobia s mojimi informáciami?

Hide-My-IP-personal-informačné

Takže ho použijú, aby ma obťažovali. Úžasné.

Upozorňujeme tiež, že o vás navždy uchovávajú informácie. Nie je to len preč, keď odídete zo služby. Ak ste s nimi už niekedy komunikovali, dostali vaše meno a e-mail.

Držte sa zadkov, je to oveľa horšie.

monitorovanie

Našiel som tento krásny nugget na svojej stránke Zmluvných podmienok.

V podstate sú ako: „neuchovávame si záznamy o vašej činnosti … okrem záznamov o vašej činnosti, ktoré uchovávame, a poskytneme vláde, ak nám to oznámia.“

Mám pocit, že zakaždým, keď mi táto spoločnosť povie, že nemá zaznamenávané informácie, kód ich webovej stránky na mňa digitálne mrkne sprisahaním.

Úplne hrozné.

3. Jurisdikcia USA (v rámci aliancie 5 očí)

Viete, ako si každý myslí, že vláda sveta má tienisté spojenectvo, kde špionuje svojich ľudí a delí sa o tieto informácie medzi sebou?

To je pravda.

Volá sa to 5 Eyes Surveillance Alliance a je to dohoda medzi USA, Kanadou, Spojeným kráľovstvom, Austráliou a Novým Zélandom..

Čo to znamená pre Hide My IP?

To znamená, že ak strýko Sam požaduje vaše informácie, Hide My IP ich ponorí. Nemajú na výber. USA budú potom zdieľať tieto informácie so štyrmi zahraničnými vládami.

4. Žiadna funkčnosť Netflixu

Hej, chcem sledovať Netflix vo vašej VPN?

Nemôžete! Pretože Netflix nenávidí VPN.

VPN bola najlepším spôsobom, ako streamovať blokovaný obsah Netflix z iných krajín. Potom sa jedného dňa Netflix rozhodol, že sa mu nepáči toto neregulované používanie jeho systému.

no netflix pre Hide My IP VPN

Tak sa zrodila čierna obrazovka záhuby Netflixu.

Streamovacia spoločnosť používa jeden z najpokročilejších systémov blokovania VPN a proxy, ktoré sú známe človeku, takže niet divu, že je veľmi efektívny.

Komunita VPN bola pobúrená. Ako reagoval Netflix?

Bolo im to jedno. Vôbec.

“Je to veľmi malá, ale dosť hlasná menšina,” uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Netflix Reed Hastings počas telefonického hovoru. “Takže to pre nás naozaj nemá význam.”

Niektoré siete VPN majú napriek tomu tie správne veci, ktoré sa dajú previniť okolo zákazu spoločnosti Netflix. Hide All IP bohužiaľ nie je jedným z nich.

Testovali sme päť jeho serverov a žiadny z nich nepracoval s Netflixom.

Ak hľadáte službu, ktorá umožňuje vášmu toku blokovať obsah Netflixu, pozrite si náš zoznam najlepších VPN, ktoré pracujú s Netflixom..

5. Obmedzené hodiny podpory zákazníkov

Hide My IP má zákaznícky servis. K dispozícii je telefónne číslo, funkcia rozhovoru, formulár na lístky. A oni to ovládajú … medzi 9:00 a 16:00. Od pondelka do piatka.

zákaznícka podpora prostredníctvom telefónu

Viete, počas tohto pomalého obdobia, keď má každý veľa prestojov na prehliadanie pomocou VPN.

To bol očividne sarkazmus. Nemá zmysel mať zákaznícku podporu iba v čase, keď väčšina vašej zákazníckej základne pracuje a nepoužíva váš produkt.

žiadny live chat

Táto funkcia četu bola v režime offline, takže som ju použil na odoslanie správy s požiadavkou na ich šifrovacie protokoly a protokoly tunelovania VPN alebo ich nedostatok..

V priebehu niekoľkých dní sa ešte musím dopočuť.

Skryť moje IP náklady, plány a možnosti platby

Všetci noví používatelia môžu vyskúšať Skryť moju IP zadarmo na sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu. K skúšobnej verzii sa dostanete okamžite stiahnutím aplikácie pre počítač.

Náklady a spôsoby platby

Ich platené štandardné servisné náklady sú 29,95 dolárov. Jedná sa o jeden rok služby s licenčným kódom, ktorého platnosť nikdy nevyprší.

informácie o licencii

Ich prémiová služba je o niečo ťažšie nájsť. Nepodarilo sa mi to dostať z hlavnej stránky ich stránok, čo bolo super.

Skryť prémiovú službu Moja IP VPN

Toto je verzia, ktorá vám umožňuje pripojiť až päť zariadení. Štruktúra cien na nej je však šialená.

Skryť ceny mojej IP VPN

Keď sa zaviažete na celý rok, zvyčajne máte značné percento úspor. V tomto prípade je mesačný rozdiel medzi celým rokom a mesiacom na mesiac zrušený kedykoľvek, len štyri centy. Takže moje veľké celkové úspory za rok záväzku vyjdú na 48 centov.

Aktualizácia z februára 2019: Ceny boli upravené v porovnaní s posledným hodnotením. Mesačný program Premium teraz stojí 4,95 dolárov mesačne.

spôsob platby

Existuje veľa rôznych platobných možností. Berú Visa, Mastercard a PayPal, čo je celkom štandard.

Milujem, keď vám VPN umožňujú používať bitcoíny a iné kryptomeny ako spôsob platby. Je to ako mimoriadne anonymná čerešňa na vrchole toho, čo má byť bezpečný zážitok. Takže, bravo, ten, Hide My IP.

Aktualizácia z februára 2019: Teraz akceptujú dve populárne kryptomeny: Bitcoin a Litecoin.

Všetky predaje majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Na základe nášho testu to možno budete potrebovať.

Odporúčame túto sieť VPN?

žiadny.

Začalo to skvele a naozaj sa mi to páčilo. Ich rýchlostné testy, ich nedostatok netesností, torrenting, kill switch, chcel som zahodiť prehliadku tohto produktu.

Potom prišiel zoznam nevýhod.

Ich logovanie je strašidelné úrovne tienistých. Jeden pohľad na to stačil na to, aby som navždy rozbil moju dôveru v túto spoločnosť. A čo viac, je tu problém aliancií dohľadu. To nie je niečo, na čo by sme mali brať zľahka.

Potom žiadny Netflix, zákaznícky servis na čiastočný úväzok, a moje hrozné praktické skúšky s nimi neposlali tento produkt do čudného stavu.

Zo 78 VPN, ktoré sme skontrolovali, hodnotíme funkciu Hide My IP na čísle 51.

Tu nájdete najlepšie služby VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me