Recenzia VPN SpyOFF

domovská stránka spyoff

Sareta S.r.l., 40-členná spoločnosť v mikrostate San Marína, vytvorila virtuálnu súkromnú sieť SpyOff navrhnutú na vytvorenie skutočne anonymného prehliadania webu..

Na papieri má SpyOff všetko, čo v sieti VPN hľadá.

Tvrdia, že nezaznamenávajú žiadne informácie, podporujú množstvo pokročilých protokolov VPN / šifrovacie štandardy a majú v produkte zabudované ďalšie bezpečnostné funkcie, ktoré vás chránia za každých okolností.

Ale ako je to v praxi dobré?


To sa dozvieme v tomto posúdení siete SpyOff VPN. Tento produkt sme pitvali praktickým testovaním, pomocou ktorého sme merali efektívnosť jeho celkového použitia, rýchlosti, zákazníckeho servisu, bezpečnosti a ďalších.

Prehľad VPN SpyOFF

CELKOVÁ RANKA: 40
použitie: Užívateľsky prívetivé rozhranie
ZÁZNAMOVÉ SÚBORY: Šedá oblasť
miesta: 24 krajín, 300 serverov
PODPORA: Zlý zákaznícky servis
torrenting: Povolený
Netflix: Odblokuje streamovanie Netflix USA
Šifrovanie / Protokol: 256-bitové šifrovanie AES; OpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec
CENA: $ 5,60 / mo
OFICIÁLNA WEB STRÁNKA: www.SpyOFF.com

Výhody protokolu SpyOFF VPN

SpyOFF má veľa rád.

Je umiestnená mimo jurisdikcie veľkých dozorných aliancií, používa niektoré nepreniknuteľné bezpečnostné protokoly a dokáže dokonca odblokovať niekoľko serverov Netflix. Spojte to pomocou torrentingu a užívateľsky prívetivej aplikácie a máte k dispozícii solídne VPN.

Poďme sa ponoriť do dobra.

1. Jurisdikcia v San Maríne

Dohľadové aliancie môžu narušiť VPN. Existuje 14 krajín, ktoré zhromažďujú svoje špionážne informácie a vytvárajú tri hlavné aliancie.

SpyOFF sa nachádza v San Maríne, čo je malý kúsok pôdy vyrezávanej z talianskeho polostrova. Keď to budete počuť, môžete okamžite predpokladať, že SpyOFF je pod jurisdikciou 14 Eyes Surveillance Alliance..

Ale mýli by ste sa.

San Maríno sa považuje za „mikroštát“, ktorý existuje so svojou suverenitou.

umiestnenie servera spyoff

Čo to znamená?

Zdieľajú taliansky jazyk a kultúru, ale nie väčšinu zákonov krajiny vrátane dozoru a uchovávania údajov.

San Maríno v rámci svojho právneho systému v skutočnosti nemá žiadne právne predpisy, ktoré by spoločnosť nútili zverejniť informácie o svojich zákazníkoch. San Maríno v skutočnosti presadzuje zákon o obojstrannej trestnosti pri žiadostiach o informácie od zahraničných súdov. To znamená, že petícii možno vyhovieť iba vtedy, ak je príslušnému trestnému činu hrozí trest odňatia slobody s hornou hranicou trestu najmenej jeden rok..

To vás chráni pred špionážnymi snahami vlády a keďže spoločnosť SpyOFF nedrží žiadne informácie v denníku, nebude mať čo obrátiť ani v prípade žiadosti..

To však neznamená, že ich logovanie je perfektné. K tomu sa dostaneme v časti o nevýhodách.

2. Zabezpečené protokoly a šifrovanie

SpyOFF používa množstvo rôznych protokolov, vrátane OpenVPN, nesporného majstra protokolovej hry.

protokoly spyoff a obrazovka šifrovania

Okrem OpenVPN tiež ponúkajú protokoly PPTP a L2TP / IPsec. OpenVPN aj L2TP / IPsec fungujú pomocou najmodernejšieho šifrovania AES-256 bitov, čo je ockovačka všetkých šifrovacích štandardov..

Toto je úroveň šifrovania, ktorú používajú vládne agentúry ako FBI a NSA. Ak dokáže odraziť ruských hackerov, môže ľahko ochrániť vaše torrenty.

SpyOFF rozdeľuje svoje protokoly do troch kategórií.

 1. Ultra Secure: Toto je najpokročilejšia a najbezpečnejšia cesta. Používa OpenVPN a AES-256, aby vás udržiaval čo najbezpečnejší.
 2. vyrovnaný: Používa sa L2TP / IPSec spárovaný s AES-256. Je rýchlejšia ako OpenVPN, pretože viac bezpečnostných volaní vyžaduje nižší výkon. Stále však používate AES-256, takže ak ste si istí sieťou, ktorú používate, môže to byť efektívna a bezpečná možnosť.
 3. Vysoká rýchlosť: Táto možnosť obetuje zabezpečenie rýchlosti. Je to zďaleka najrýchlejšie, ale používate protokoly PPTP a šifrovanie AES-128 bit. Nielenže je šifrovanie slabšie, ale PPTP je veľmi zastaralý a môže sa naň hacknúť do troch minút.

Po vykonaní vášho výberu nie ste v jednom uzamknutí, takže sa medzi nimi môžete ľubovoľne pohybovať. Ak ste doma, môžete vyskúšať jeden z nižších režimov zabezpečenia. Ak ste pripojení k možnosti vysokej úrovne zabezpečenia, ako je napríklad verejná sieť Wi-Fi, nezabudnite použiť OpenVPN.

3. Torrenting je povolený

Keď torrent, pripojíte sa k počítačom iných používateľov a sťahujte veľké súbory kúsok po kúsku. Mal by to byť relatívne jednoduchý a bezpečný systém, ale počítačoví zločinci ho začali používať na získanie vzdialeného prístupu k vášmu počítaču.

Pripojenie k sieti VPN vás chráni pred počítačovým útokom. Až na to, že s torrentom pracuje bezchybne iba niekoľko sietí VPN.

Kam patrí SpyOFF?

Niekde uprostred.

Obmedzujú prístup VPN na niekoľko vybraných serverov. V máji 2018 sme testovali ich schopnosť torrentovania.

spyoff a torrenting

Pokúsili sme sa stiahnuť zvukovú formu reči Martina Luthera Kinga, slávneho Jr. „Mám sen“. Sťahovanie začalo a prešlo rýchlo bez problémov.

4. Pracoval s Netflixom

Pred rokom 2016 boli siete VPN darom nebies, pokiaľ ide o prístup k geo blokovanému obsahu Netflix z celého sveta..

Niekto vo Francúzsku by sa pripojil k svojej VPN, vybral server v USA a rozmachom sledoval neobmedzený obsah.

Netflix sa chytil do tejto hry.

Jedného temného dňa v roku 2016 sa používatelia VPN prihlásili a stretli sa tvárou v tvár s čiernou obrazovkou záhuby.

Chyba streamovania netflix

Netflix uvoľnil jeden z najmodernejších systémov blokovania VPN na zastavenie používateľov VPN v ich stopách. Začal sa zákaz siete Netflix VPN.

Napriek tomu sa mnohým sieťam VPN podarilo obísť úsilie spoločnosti Netflix o blokovanie. Závisí to nielen od VPN, ktorú používate, ale aj od toho, ktorý server sa snažíte získať prístup.

Testovali sme štyri servery SpyOFF a sme radi, že jeden zo štyroch úplne odblokoval službu Netflix. Dotknutý server bol založený zo Spojených štátov. Testovali sme tiež servery vo Veľkej Británii, Kanade a Holandsku, ale všetky boli vypnuté.

To stavia SpyOFF do spoločnosti niektorých ťažkých hitterov, ktorým sa podarilo obísť zákaz Netflixu, ako je napríklad ExpressVPN..

5. Užívateľsky prívetivá aplikácia

Klient VPN nemusí byť komplikovaný.

Určite to robí nejakú komplikovanú prácu, ale malo by byť tak ľahké ho stiahnuť, nainštalovať a používať, babička bez znalosti počítačov by nemala mať problémy so zapnutím.

To nie je vždy tak. Používanie niektorých sietí VPN je neuveriteľne ťažké alebo neočakávane zlyháva.

SpyOFF však udržuje veci jednoduché.

Inštalácia sa uskutoční na používateľskom paneli po prihlásení pomocou používateľského mena a hesla prostredníctvom ich oficiálnych stránok. Vyberte, kam chcete súbor stiahnuť a kam idete.

obrazovka inštalačného programu spyoff

Bol som ohromený tým, ako rýchlo sa aplikácia stiahla do môjho notebooku, na ktorom bol spustený systém Windows 10. Bolo to také rýchle, že som nemal ani šancu na to urobiť snímku obrazovky..

Po stiahnutí sa aplikácia otvorila. Predtým, ako ma zobral na prihlasovaciu obrazovku, prešiel niekoľkými funkciami SpyOFF.

spyoff pripojenie k vpn 1 kliknite na obrazovku
obrazovka inteligentného pripojenia spyoff

Potom som sa mohol prihlásiť pomocou svojho používateľského mena a hesla.

prihlasovacia obrazovka aplikácie spyoff

To ma priviedlo na hlavnú obrazovku SpyOFF, kde som si mohol jednoducho zvoliť svoj server a pripojiť sa. Službu Smart Connect môžete tiež použiť na automatické pripojenie k najrýchlejšiemu serveru, ktorý majú.

aplikácia spyoff vpn je mimo obrazovky

Keď som si vybral svoj server (v Kanade, čo?), Služba sa pripojila v priebehu niekoľkých sekúnd.

obrazovka pripojenia aplikácie spyoff

Keď som bol prihlásený, mohol som prechádzať relatívne ľahko. Došlo k malému oneskoreniu a zmena umiestnenia bola jednoduchá. SpyOFF neobmedzuje vašu schopnosť meniť servery, takže je to iba jednoduché kliknutie a ste mimo iného rohu sveta.

6. Vstavaný Killswitch

Vždy je skvelé vidieť službu využívajúcu vstavaný killswitch.

Killswitch sníma prítomnosť úniku DNS, ktorý by mohol potenciálne odhaliť vašu pôvodnú IP. Akonáhle sa to stane, prepínač sa aktivuje a systém sa automaticky odpojí.

Stránka s vysvetlením spínača zabíjania spyoff

Žiadna VPN by nemala mať úniky DNS, ale stalo sa. A ak sa to stane, nikdy by ste to nevedeli. Jediným spôsobom, ako byť 100% chránený, je mať killswitch a SpyOFF vám dal túto ochranu.

7. Slušný serverový park

Chcete sa ubezpečiť, že sieť VPN, ktorú používate, má na výber širokú škálu serverov.

Prvýkrát, keď sme preskúmali SpyOFF, sme ich výberom nezaujali. V tom čase ponúkali iba 395 serverov. Aj keď sa to zdá byť veľa, nie je to nič v porovnaní s niekoľkými tisíckami ponúkaných službami, ako je NordVPN. A čo viac, servery, ktoré spravovali, boli rozmiestnené v mizerných 25 krajinách, väčšinou v Severnej Amerike a Európe.

Odvtedy urobili niekoľko veľkých vylepšení.

SpyOFF teraz obsahuje viac ako 1 000 serverov v 40 rôznych krajinách na šiestich rôznych kontinentoch. (Ospravedlňujeme sa, Antarktída, nemáte Netflix)

Toto je hlavné zlepšenie a tlieskame SpyOFF za veľkú inováciu.

Výborne!

Nevýhody siete SpyOFF VPN

Máme používateľsky prívetivú aplikáciu v bezpečnej jurisdikcii, s veľkým serverovým parkom, killswitchom a vynikajúcimi bezpečnostnými protokolmi.

Čo by sa mohlo pokaziť?

Vlastne pár vecí.

Zhlboka sa nadýchnite a poďme preosiať cez zlé.

1. Pochybné zásady zaznamenávania

SpyOFF nezaznamenáva vaše údaje, takže čo sa deje v sekcii con?

Klamú?

Nie, v skutočnosti sme zistili, že ich politika protokolovania je na vzostupe. Presvedčil som sa o ich neuveriteľne dlhej a nudnej politike ochrany osobných údajov. (To, čo pre vás všetkých robím!)

Zásady ochrany osobných údajov

Takže, kam sa dostaneš?

Ukazuje sa, že SpyOFF nevlastní servery priamo. Spoliehajú sa na tretie strany, aby vám prístup prenajali a opätovne ho predali.

Vo svete VPN to nie je neobvyklé. V skutočnosti sme zistili, že mnoho spoločností VPN hrá túto zavádzajúcu hru.

Po pripojení k týmto serverom teda vôbec neviete, kto má prístup k vašim údajom. SpyOFF vás neprihlasuje, to je isté. Kto však má povedať, že tieto ďalšie služby nedržia vašich informácií?

Môžeme prijať niektoré sivé oblasti, ale toto je len trochu príliš sivé.

2. Pomalé rýchlosti

SpyOFF sme prešli dvoma testami rýchlosti a rozhodli sme sa ich čo najlepšie vyzvať pomocou možnosti „High Speed“..

Podľa SpyOFF by to malo priniesť výsledky s najvyššou rýchlosťou.

Alebo sme si to mysleli.

Keď sa prach usadil, SpyOFF nedokázal umiestniť vyššie ako 54. miesto zo 78 VPN z hľadiska rýchlosti. To vôbec nie je skvelé predstavenie. Určite nestačí na vytvorenie nášho zoznamu najrýchlejších sietí VPN.

Začali sme s referenčnou rýchlosťou 98 Mbps pri sťahovaní a 53 Mbps pri nahrávaní.

Pripojili sme sa k serverom SpyOFF v Holandsku a USA a výsledky sme zaznamenali.

Ako sa darilo Holandsku:

špionážny test rýchlosti v Holandsku

Výsledky holandského servera:

 • Ping: 53 ms
 • Stiahnuť: 49 Mbps
 • Odovzdané: 37 Mb / s

Pri najrýchlejšom poklese 50% našej referenčnej rýchlosti.

Keď sme testovali ich server v USA, situácia sa zhoršila.

vyzve nás na rýchlosť test

US Server Results

 • Ping: 113 ms
 • Stiahnuť: 17 Mbps
 • Odovzdajte 13,15 Mb / s

Jejda!

Išlo o spomalenie o viac ako 70%.

Pamätajte, že to bola ich „vysokorýchlostná“ možnosť s obmedzenou ochranou, takže čo sa musí stať, keď zvyšujete bezpečnosť a používate OpenVPN?

3. Nízka kompatibilita zariadenia

SpyOFF podporuje platformy Mac, Windows, Android, iOS a Linux. Je to celkom inkluzívne, ale nie dosť.

Existuje určitá podpora smerovača, ale nie pre žiadny starý smerovač. Aby ste si mohli kúpiť ich VPN FlashRouter, musíte si otvoriť peňaženku a rozvetviť veľa peňazí.

To je jediný spôsob, ako zaistiť ochranu vašich inteligentných domácich technológií. Televízory, herné konzoly a ďalšie zariadenia pripojené na internet nemajú aplikáciu SpyOFF a žiadny jednoduchý spôsob ochrany siete, ku ktorej sú pripojené..

Keby SpyOFF podporoval bežné smerovače, pravdepodobne by sme ich schválili. Ale niečo o tom, ako prinútiť používateľov ku kúpe ich drahého hardvéru, nás len mýli nesprávnym spôsobom.

4. Netesnosti DNS

Úniky DNS a úniky WebRTC zradia účel VPN.

Ak dôjde k úniku, vykrváca sa vaša pôvodná adresa IP z tunela VPN a vystaví sa tak pred očami vášho poskytovateľa internetových služieb..

Keď sme pôvodne testovali SpyOFF, dostal čistý zdravotný stav. Znovu sme ich otestovali na túto kontrolu a výsledky neboli dobré.

SpyOFF zo štyroch testov tesnosti, ktoré sme vykonali, zlyhal pri dvoch. Našli sme tiež potenciálne škodlivý softvér pripojený k ich inštalačnému súboru.

Spúšťací test dns
test úniku spyware webrtc
spyoff perfectprivacy dns test netesnosti
kompletný vírusový test

Takto sa scvrklo:

 • IPLeak.net: ZLYHALO
 • Browserleaks.com: PASSED
 • Dokonalé súkromie: ZLYHALO
 • Únik rozšírenia prehliadača Chrome: PASSED
 • Virtuálne skenovanie: ZLYHALO

Našťastie existuje killswitch možnosť, ale prítomnosť škodlivého programu je dôvodom na vážne obavy.

5. Nereagujúci zákaznícky servis

Neexistuje žiadny živý rozhovor. To nie je šokujúce, pretože to majú iba špičkové VPN VPN.

SpyOFF má kontaktný formulár cez svoju stránku podpory.

Vyplnil som formulár a položil dosť jednoduchú otázku.

emailový formulár podpory spyoff

Od odoslania tohto dotazu uplynulo viac ako 15 hodín a ešte som nedostal odpoveď, ani som nedostal žiadnu automatizovanú správu, ktorá hovorí, že bola prijatá.

Swing a miss.

SpyOFF Náklady, plány a možnosti platby

Pokiaľ ide o funkcie, všetky tri platobné plány SpyOFF sú rovnaké. Rozdiel spočíva v ich záväznom období.

spyoff vpn cenové plány

Tri možnosti sú:

 1. Mesačne - 12,99 dolárov mesačne. Najnákladnejšia z troch, ale nesie najväčšiu flexibilitu.
 2. Šesť mesiacov - účtované ako 65,94 USD každých šesť mesiacov. Znížil sa na 10,99 dolárov mesačne, čo je stále dosť vysoké v porovnaní s mnohými inými sieťami VPN, ktoré sme skontrolovali.
 3. Šestnásť mesiacov - účtuje sa každých 16 mesiacov 89,60 dolárov. Táto možnosť je rozdelená na iba 5,60 USD mesačne. Aj keď je to najdostupnejšia možnosť, vyžaduje si to dlhodobý záväzok.

Všetky programy zahŕňajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Akceptujú množstvo platobných možností, vrátane inkasa SEPA, kreditných kariet, PayPal a BitPay.

Odporúčam SpyOFF VPN?

Stručne povedané, nie.

Začalo to sľubne. Ich jurisdikcia je vynikajúca a aplikácia je užívateľsky prívetivá. Páči sa mi, že obsahuje killswitch a ich serverový park rastie pôsobivo.

Ich vysokorýchlostná možnosť však bola smiešne pomalá a prítomnosť únikov IP poškodila celý produkt. Nehovoriac o škodlivom softvéri, ktorý sme našli ako inštalačný súbor ako barnacle.

Ich žiadna politika protokolovania nebola spočiatku pôsobivá, ale keď si uvedomíte, že nekontrolujú servery, stráca svoj lesk. Posledným klincom v rakve tejto VPN bol pomalý a nereagujúci zákaznícky servis.

Je to tiež drahé. Existujú omnoho kvalitnejšie VPN, ktoré odporúčame pre rovnaké alebo nižšie cenové rozpätie.

Aké máte skúsenosti so sieťou SpyOFF VPN? Vždy som rád, že počujem vaše myšlienky.

Pridajte vlastnú recenziu:

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me