Najlepšie VPN pre Kodi (prehľad 2020)

Používanie VPN s KodiNie všetky VPN fungujú s Kodi ...

Nie všetky siete VPN sú pre spoločnosť Kodi skvelé. Tu je dôvod:

Sieť VPN, ktorú chcete používať v spoločnosti Kodi, by mala byť dostatočne rýchla takže váš stream nebude neustále zaostávať alebo ukladať do vyrovnávacej pamäte (Môže sa to stať, keď vyberiete VPN so slabým výkonom).

VPN by mala mať samostatnú aplikáciu pre Android (Smart TV's), Windows, Mac a iOS alebo aspoň s kompatibilitou Real-Debrid.

VPN pre spoločnosť Kodi by mala tiež poskytnúť oficiálnych sprievodcov krok za krokom na ich nastavenie. Inštalácia VPN na väčšinu zariadení je jednoduchá inštalácia jedným kliknutím, ale ak inštalujete VPN na prehrávač Google Nexus Player alebo Rasperry PI, veci sa môžu trochu zložitejšie, takže je dobré mať oficiálny návod, ktorý vás prevedie to.

Aby sme našli dokonalú VPN pre Kodi, urobili sme toto:

Kúpili sme a nainštalovali 14 rôznych sietí VPN a otestovali ich na najnovšej verzii produktu Kodi (18.0 Leia). Ďalej sa na účely nasledujúcich prehľadov použili dva hlavné doplnky, a to Seren a 13Clowns. Pri kontrole týchto sietí VPN sme venovali pozornosť týmto piatim kľúčovým faktorom:

 • Výkon - robí oneskorenie / chybu videa pri použití VPN?
 • Má táto VPN samostatnú aplikáciu pre Kodi?
 • Má sprievodcu krok za krokom na nastavenie?
 • Pravidlá protokolovania (nielen to, čo verejne hovoria, ale aj to, čo skutočne robia)
 • náklady

7 najlepších Kodi VPN, ktoré fungujú 100% (2020)

Nižšie nájdete VPN pre spoločnosť Kodi, ktoré skutočne fungujú.

1. ExpressVPN - ľahko použiteľné aplikácie pre Kodi, celkový zážitok z rýchleho streamovania

vstupná stránka expresvpn kodiServery ExpressVPN podporujú P2P a torrenting, čo z neho robí dobrú voľbu pre doplnky Kodi, pretože mnohé z týchto doplnkov si vyžadujú fungovanie P2P a budú fungovať iba pri pripojení k serveru s podporou P2P..

Zatiaľ čo server ExpressVPN má o niečo viac ako 3 000 serverov, tieto servery sú rozmiestnené na 148 miestach (najväčšie spomedzi sietí VPN v tomto zozname)..

Aplikácie ExpressVPN na jedno kliknutie sú k dispozícii na VŠETKÝCH hlavných zariadeniach vrátane Android, Mac, Windows, Routerov atď. Pomocou sprievodcov krok za krokom si ich môžete dokonca nainštalovať na svoje PI Rasperry.

Streamovanie videí Kodi bolo efektívne a jednoduché. Nemuseli sme čakať na vyrovnanie videa:

ExpressVPN v spoločnosti KodiRýchlosti ExpressVPN na Kodi boli skvelé

Jedinou miernou nevýhodou je, že sú uvedení pod nespolupracujúcimi poskytovateľmi v reálnom Debrid. Nezdalo sa však, že by to malo vážne problémy, pretože sme mali stále prístup k ich službám, keď sme boli pripojení k serveru ExpressVPN. Avšak s inými doplnkami videa, ako sú vidlice Exodus, by sa tento poskytovateľ perfektne hodil.

Od 6,67 dolárov mesačne stojí ExpressVPN viac ako dvojnásobok ceny lacnejších VPN, ale určite to stojí za to. Aj keď nie je k dispozícii žiadna bezplatná skúšobná verzia, vzťahuje sa na vás 30-dňová záruka vrátenia peňazí, ak sa vám služba nepáčila.

 • Výkon: 84 Mbps zo 100 Mbps. Veľmi dobré, žiadne oneskorenie alebo tlmenie.
 • Aplikácie One-Click pre Kodi: Android (+ Smart TV), smerovač, Windows, Mac, iOS, Amazon Fire TV Stick
 • Výukové programy pre spoločnosť Kodi? Áno, násobný sprievodca nastavením ExpressVPN bez Kodi
 • Pravidlá protokolovania: Zásady bez protokolov umiestnené na Britských Panenských ostrovoch (bez uchovávania údajov)
 • servery: 3 000+ na 148 miestach
 • náklady: 6,67 $ / mesiac (Paypal, kreditná karta, bitcoín a ďalšie ...)

Kliknite sem a získajte ExpressVPN pre Kodi. Alebo si prečítajte našu recenziu ExpressVPN.

2. NordVPN - Lacná VPN pre Kodi, ktorá funguje dobre

NordVPN je ďalšia bezpečná a bezpečná VPN, ktorá ponúka Kodi inštaláciu jedným kliknutím.

Domovská stránka nordvpn

Servery spoločnosti NordVPN s viac ako 5 200+ (najväčší zo všetkých sietí VPN v tomto zozname) v 62 krajinách zabezpečujú odblokovanie všetkých foriem obsahu s obmedzeným geografickým pokrytím. Skutočnosť, že väčšina týchto serverov je navrhnutá s podporou P2P, znamená, že pri používaní tejto siete VPN budú fungovať takmer všetky doplnky Kodi..

Podobne ako v prípade ExpressVPN má aj NordVPN samostatný softvér pre všetky hlavné operačné systémy (Android, iOS, Mac, Windows). Ak streamujete obsah zo sietí Peer-to-Peer, NordVPN odporúča používať ich špeciálne servery P2P / torrenting..

Naše testy rýchlosti ukazujú rýchlosť sťahovania 74 Mbps, čo je viac ako perfektné pre streamovanie Kodi. Seren dokázal v priebehu niekoľkých sekúnd vyzdvihnúť viacerých hostiteľov a prúd sa rýchlo a plynulo načítal bez problémov s vyrovnávaním alebo ukladaním do vyrovnávacej pamäte.

nordvpn kodi screenshot

Podobne ako iné služby VPN ponúka spoločnosť NordVPN cenovo dostupnejší plán po dlhšiu dobu, do ktorej sa zaregistrujete. Spustenie vám však môže nejaký čas trvať, a to z dôvodu neprimeraných platobných možností a systému registrácie. Majú tiež 30-dňovú politiku vrátenia platby.

Prísna politika spoločnosti NordVPN v oblasti nultých denníkov umiestnená v Paname (krajina priateľská k VPN, ktorá nie je členom 14 aliancie Eyes), a silné 256-bitové šifrovanie spolu s ich funkciou „Double VPN“ poskytujú veľkú záruku ochrany súkromia aj bezpečnosti. používateľom Kodi. Majú tiež ďalšie funkcie, ako sú blokovanie reklám a CyberSec, ktoré by mali zabezpečovať vaše pripojenie k internetu.

Jedinou nevýhodou je, že nie všetky servery pracujú s Kodi dobre. Odporúčame vám zvoliť najbližšiu polohu, ktorá je zvyčajne najrýchlejšia.

 • Výkon: 74 Mbps zo 100 Mbps. Veľmi dobré, žiadne oneskorenie alebo tlmenie.
 • Aplikácie One-Click pre Kodi: Android (+ Smart TV), smerovač, Windows, Mac, iOS, Amazon Fire TV Stick
 • Výukové programy pre spoločnosť Kodi? Áno, niekoľko sprievodcov na nastavenie systému NordVPN s Kodi
 • Pravidlá protokolovania: V Paname sa nenachádzajú žiadne pravidlá týkajúce sa denníkov
 • servery: 5 200+ serverov v 60+ krajinách.
 • náklady: 3,49 $ / mesiac (kreditná karta, bitcoín a ďalšie ...)

Kliknite sem a získajte NordVPN pre Kodi. Alebo si prečítajte našu recenziu spoločnosti NordVPN.

3. CyberGhost - dobre optimalizovaný pre doplnky Kodi P2P

Recenzia CyberghostĎalšou VPN, o ktorej sme zistili, že s Kodi spolupracujeme celkom dobre, bol Cyberghost.

Samotná aplikácia CyberGhost sa ľahko nainštalovala a ovládala pomocou Kodi. Boli sme pripojení k jednému z ich VPN serverov behom niekoľkých minút. Majú samostatný softvér pre väčšinu zariadení a operačných systémov vrátane Amazon Fire TV Stick.

Je tiež potrebné poznamenať, že nielen servery CyberGhost sú dobre optimalizované pre P2P, ale CyberGhost s hrdosťou zdôrazňuje túto skutočnosť a používa ju ako miesto predaja, čo je veľká záležitosť vzhľadom na skutočnosť, že mnoho doplnkov Kodi vyžaduje, aby fungovala podpora P2P..

Ich rýchlosti neboli dobré ako pri NordVPN / ExpressVPN, ale stále by stačili na streamovanie obsahu Kodi.

Pri porovnávaní s rýchlosťou 51 Mb / s oproti 98 Mb / s bez VPN ukazuje CyberGhost priemernú rýchlosť (ktorá by stále stačila na streamovanie obsahu Kodi), takže nie je z hľadiska rýchlosti najbližšia najlepšej rýchlosti.

Videá nepotrebovali čas na vyrovnanie, takže streamovanie bolo celkom bezbolestné:

cyberghost dobre pracuje s kodi

CyberGhost má 3 100+ serverov v 59 krajinách a možno ho nakonfigurovať do smerovača v prípade, že vaše zariadenie Kodi nie je podporované.

 • Výkon: 51 Mbps zo 100 Mbps. Nie je to najrýchlejší, ale čaká sa na vyrovnanie
 • Aplikácie One-Click pre Kodi: - Android (+ Smart TV), smerovač, Windows, Mac, iOS, Amazon Fire TV Stick
 • Výukové programy pre spoločnosť Kodi? Áno, vyhradili stránku na čítanie.
 • Pravidlá protokolovania: Žiadne záznamy, založené na rumunčine
 • servery: 3 700+ serverov v 60+ krajinách
 • náklady: 2,75 USD / mesiac (kreditná karta, PayPal, bitcoín a ďalšie ...)

Kliknutím sem získate CyberGhost pre Kodi. Alebo si prečítajte našu recenziu CyberGhost.

4. IPVanish - Drahé, ale zdá sa, že funguje dobre

Spoločnosť IPVanis tvrdí, že so spoločnosťou Kodi pracuje veľmi dobre. Aspoň tak na svojom webe.

Čo je dobré, podobne ako iné, IPVanish podporuje všetky hlavné zariadenia Kodi vrátane Xbox 360, PlayStation a Smart TV.

Registrácia je jednoduchá a zahŕňa zadanie platného e-mailu / hesla, po ktorom nasleduje možnosť výberu platby. Po prijatí aktivačného e-mailu vám umožní pripojenie do niekoľkých minút.

Bohužiaľ, a to aj napriek viac ako 1 200+ serverom na viac ako 60 miestach po celom svete, test rýchlosti ukázal iba mierne podpriemerné výsledky. Použitím káblového pripojenia 100 Mb / s sa nám podarilo získať 47,82 Mb / s a ​​2,13 Mb / s, čo nie je veľmi rýchle.

Pomocou protokolu IPVanish sme však našli niekoľko zdrojov / hostiteľov za pár sekúnd a pri prehrávaní vyrovnávacej pamäte nedošlo k problémom:

ipvanish hrať s kodi

Aj keď by to nemalo spôsobiť škodu, spoločnosť IPVanish so sídlom v USA bola veľmi prísna legislatíva o sťahovaní obsahu chráneného autorskými právami. Varujte.

Iba nevýhoda? Nie všetky servery boli dostatočne rýchle na streamovanie Kodi.

 • Výkon: 49 Mbps zo 100 Mbps. Nie je to najrýchlejší, ale čaká sa na vyrovnanie
 • Aplikácie One-Click pre Kodi: - Android (+ Smart TV), smerovač, Windows, Mac, iOS
 • Výukové programy pre spoločnosť Kodi? Áno, viac návodov na jeho nastavenie.
 • Pravidlá protokolovania: Žiadne záznamy, založené na USA.
 • servery: 1200+ serverov v 60 krajinách.
 • náklady: 6,49 $ / mesiac (kreditná karta, PayPal a ďalšie ...)

Prečítajte si našu úplnú recenziu IPVanish.

5. Súkromný prístup na internet

Program PIA sa dá nainštalovať na väčšinu zariadení Kodi (vrátane systému Android, iOS, Mac a Windows), ale v prípade, že vaše zariadenie Kodi nie je priamo kompatibilné, môžete ho do svojho smerovača nainštalovať aj ručne..

Streamovanie videí na Kodi s PIA je pomerne rýchly zážitok. Test rýchlosti preukázal relatívne nízku rýchlosť pingu a pomerne rýchle sťahovanie. Najrýchlejšie nasadené rýchlosťou sťahovania 81 Mbps.

snímka obrazovky pia kodi

Aj keď nás veľmi neprekvapuje, že spoločnosť PIA sa nachádza v USA (krajina 5 očí), stále sú jedným z najspoľahlivejších poskytovateľov služieb VPN, pokiaľ ide o ochranu súkromia a bezpečnosť. Poskytujú rôzne úrovne šifrovania. Môžete sa rozhodnúť pre možnosť „Bez rýchlostnej bezpečnosti“ pre rýchlejšie pripojenie k internetu s malou bezpečnosťou alebo pre maximálnu bezpečnosť ich možnosť „Maximálna ochrana“..

Ich zásady týkajúce sa denníkov neboli vyskúšané a dokázané v skutočnom prípade, v ktorých sú zapojené aj FBI: keď FBI prišla klopať na dvere PIA kvôli informáciám, nemali absolútne čo ponúknuť, pretože neuchovávali žiadne užívateľské informácie.

 • Výkon: 81 Mbps zo 100 Mbps. Vysoké rýchlosti, žiadne oneskorenie
 • Aplikácie One-Click pre Kodi: Windows, Mac OS, Linux, Ubuntu, iOS, Android a smerovače
 • Výukové programy pre spoločnosť Kodi? Nenašli sa žiadni sprievodcovia
 • Pravidlá protokolovania: Žiadne záznamy, založené na USA
 • servery: 3 300+ serverov v 52+ ​​krajinách
 • náklady: 3,49 $ / mesiac (kreditná karta, bitcoín a ďalšie ...)

Prečítajte si celú recenziu súkromného prístupu na internet.

6. zažívacie

Ivacy je naša posledná sieť VPN v zozname, ktorá podľa všetkého spolupracovala so spoločnosťou Kodi.

Po zakúpení sme boli nasmerovaní na dobre zostavenú obrazovku splasov, ktorá mi umožnila zvoliť si preferovanú platformu, nasledovanú jednoduchým downoad. Samotná aplikácia je čistá a elegantná, ktorá je príjemná a ľahko ovládateľná a zrozumiteľná.

Aj keď ponúkajú priemernú rýchlosť v porovnaní s ostatnými poskytovateľmi na tomto zozname (iba 53 Mbps zo 100 Mbps), Ivacy je stále dosť rýchla na streamovanie obsahu na serveri Kodi. Stojí za zmienku, že hoci niektoré zo svojich serverov nemajú povolený P2P, veľa ich serverov vrátane USA, Veľkej Británie a Kanady je optimalizovaná pre P2P, čo poskytuje veľkú výhodu, pokiaľ ide o doplnky Kodi, ktoré vyžadovať podporu P2P.

Ivacy má tiež niekoľko kurzov o tom, ako nastaviť svoju VPN na rôznych zariadeniach Kodi a ponúka veľkorysú 7-dňovú bezplatnú skúšobnú ponuku na testovanie ich služieb VPN..

Snímka obrazovky Ivacy kodi

V prípade, že vaše zariadenie Kodi nie je podporované technológiou Ivacy, môžete manuálne nainštalovať službu Ivacy na smerovačoch ASUS, D-Link, TP-Link, Linksys a DD-WRT a potom pripojte svoje zariadenie k smerovaču a využite ochranu Ivacy. Ivacy používa bezpečné 256-bitové šifrovanie AES a zistili sme, že ich tvrdenia neovládajú žiadne protokoly.

Iba nevýhoda? S Netflixom to nefunguje dobre a ich záruka vrátenia peňazí je pomerne útržkovitá.

 • Výkon: 53 Mbps zo 100 Mbps. Dobrá rýchlosť, žiadne problémy s ukladaním do vyrovnávacej pamäte
 • Aplikácie One-Click pre Kodi: Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Fire Stick, Raspberry Pi a smerovače
 • Výukové programy pre spoločnosť Kodi? Viac sprievodcov nastavením
 • Pravidlá protokolovania: Žiadne záznamy, založené na USA
 • servery: 1 000+ serverov v 50+ krajinách
 • náklady: 2,25 USD / mesiac (kreditná karta, PayPal, bitcoín a ďalšie ...)

Prečítajte si našu úplnú recenziu.

8 sietí VPN, ktoré s Kodi nefungujú dobre

 1. SaferVPN - Pomalá rýchlosť sťahovania a boli zablokované Real-debrid službami.
 2. ProtonVPN - Boli zablokované Real-debrid službami.
 3. Trust.Zone - Neohrabaný proces nastavenia a nepretržité ukladanie do vyrovnávacej pamäte a ukladanie do vyrovnávacej pamäte, zatiaľ čo na Kodi.
 4. GooseVPN - Ich rýchlosť sťahovania je príliš nízka na to, aby boli účinné pre Kodi.
 5. PureVPN - majú najpomalšiu rýchlosť sťahovania a Kodi stále ukladá do vyrovnávacej pamäte a ukladá do vyrovnávacej pamäte, aj keď sú v nastavení rýchleho streamingu.
 6. PerfectPrivacy - Nie je veľa samostatných aplikácií a rýchlosť nebola skvelá
 7. Norton VPN - veľmi nízka rýchlosť.
 8. Tunnelbear - Problémy s ukladaním do vyrovnávacej pamäte.

Ako nainštalujem sieť VPN na server My Kodi?

Sieť VPN zvyčajne neinštalujete na server Kodi. Namiesto toho ho nainštalujete do zariadenia, ktoré používate so systémom Kodi.

Všetky vyššie uvedené siete VPN (ktoré spolupracovali so spoločnosťou Kodi) ponúkajú inštalácie na jedno kliknutie pre systémy Android, Smart TV, iOS, Mac, Windows atď. A na ich nastavenie sú k dispozícii viacerí sprievodcovia. Takto zvyčajne prebieha tento proces:

 1. Zaregistrovali ste sa na zvolenú sieť VPN a nainštalovali jej aplikáciu zo svojho webu.
 2. Potom stačí postupovať podľa pokynov sprievodcu inštaláciou, až kým to neurobíte.
 3. Potom sa jednoducho pripojte k sieti VPN a vyberte požadovaný server.
 4. Teraz môžete spustiť Kodi a začať streamovať požadovaný obsah.

Ak však používate zariadenie Kodi Box, odpoveď na uvedenú otázku bude závisieť od toho, aký operačný systém beží. Nižšie uvádzam zoznam najpopulárnejších (v čase písania tohto textu) zariadení Kodi a usporiadal som ich podľa toho, aké ťažké je nainštalovať sieť VPN na.

A) Jednoduchá inštalácia z App Store

Na tieto zariadenia môžete ľahko nainštalovať sieť VPN od spustenia systému Android. V skutočnosti je každé zariadenie, na ktorom je spustený operačný systém Android, zvyčajne ľahko nainštalovať na sieť VPN. S týmito zariadeniami ich jednoducho používate na navigáciu do obchodu s aplikáciami a na stiahnutie zvolenej siete VPN podľa ich pokynov.

 • Nvidia Shield
 • Matricom G-Box
 • Emtec Gem Box
 • Seguro trojuholník X4
 • DroidBOX PlayOn GPD XD
 • Topy MXV Android TV BOX Amlogic S905
 • Mini M8S II 4K Android 6.0 TV BOX
 • T95Z Plus Android TV Box Amlogic S912
 • Ultimate TV Box Beelink GT1
 • EstgoSZ H96 Pro
 • Xiaomi Mi Box

B) Vyžaduje doplnkové načítanie súborov APK alebo VPN

Tieto zariadenia si budú vyžadovať trochu väčšieho úsilia pri inštalácii VPN, pretože potrebujú, aby ste si mohli načítať súbory APK VPN:

 • Prehrávač Google Nexus - Ako ukladať aplikácie do prehrávača Nexus.
 • Razer Forge TV - Ako sťahovať aplikácie z aplikácie Forge TV.
 • Raspberry Pi- Ako nainštalovať VPN na Raspberry Pi.
 • Cubox-i- Ako nastaviť klienta VPN.
 • We Tek Play - Ako nastaviť VPN na We Tek Android.

Výstraha:

Nesťahujte súbory APK z webov tretích strán. Nikdy neviete, čo ešte mohli do týchto súborov vložiť, alebo či sú tieto súbory dokonca legitímne alebo aktuálne. Súbory APK sťahujte iba priamo z dôveryhodného zdroja. Navyše súbory Sideloading APK na týchto zariadeniach prichádzajú s určitým rizikom, ktoré budete musieť znášať v prípade, že sa niečo pokazí. Túto metódu vyskúšajte, iba ak viete, čo robíte.

C) Spustite VPN vo svojom smerovači

Ak používate FireTV, Chromecast alebo Roku Ak chcete spustiť Kodi, možno už viete, že nepodporujú VPN. Namiesto toho však môžete do smerovača nainštalovať vybratú sieť VPN.

Tento proces vyžaduje, aby firmvér smerovača bol kompatibilný s VPN. Ak to tak nie je, budete musieť smerovač „bleskovať“, aby ste zmenili jeho firmvér, ale to predstavuje veľké riziko a môže veľmi poškodiť smerovač. Namiesto toho odporúčame, aby ste radšej dostali nový smerovač ako riskovali.

Môžete sa tiež rozhodnúť používať starý virtuálny počítač alebo prenosný počítač ako virtuálny smerovač. Zahŕňa to iba spustenie siete VPN na počítači alebo prenosnom počítači a jej použitie na vysielanie siete Wi-Fi, ktorú potom pripojíte k zariadeniu Kodi.

V neposlednom rade - Vyhnite sa bezplatným sieťam VPN

Možno si pomyslíte: „Existujú bezplatné siete VPN, prečo by som za ne mal platiť?“

Dostaneme to. Ale bola by to obrovská chyba.

Skutočne dostanete to, za čo tu platíte. Väčšina bezplatných sietí VPN doslova predá vaše údaje uchádzačovi s najvyššou ponukou.

Nehovoriac o tom, že veľa bezplatných sietí VPN obmedzuje šírku pásma. To znamená, že by ste mohli streamingovať a naraz naraziť na svoju mesačnú kvótu. Akonáhle sa to stane, VPN sa úplne vypne alebo, viac šikovne, obmedzí vaše používanie internetu.

Bezplatné VPN sú tiež menej bezpečné.

A nakoniec sú ich rýchlosti zvyčajne veľmi pomalé.

Čo VPN pre vás funguje najlepšie? Zanechajte komentár a pomôžte ostatným fanúšikom Kodi ��

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me