Najlepšie VPN pre anonymný torrent

Nikdy torrent bez VPNNa serveri TheBestVPN.com nikdy neodporúčame torrentovanie bez siete VPN…


Nájdenie najlepšej VPN pre torrenting nie je ľahká úloha.

Pri výbere VPN výhradne na torrenting existuje niekoľko faktorov. Tu sú najdôležitejšie:

 • jurisdikcie - Najlepšie mimo USA spolu s 5, 9 a 14 očami
 • Zásady protokolovania - Výhodne VPN, ktorá nezhromažďuje ŽIADNE protokoly
 • rýchlosť - VPN, ktorá je dostatočne rýchla na sťahovanie veľkých súborov
 • Pravidlá torrentu - VPN, ktorá umožňuje torrenting (veľa VPN obmedzuje a odrádza od torrentingu).

Používatelia VPN môžu pomocou torrentov skryť svoju aktivitu pred zvedavými očami svojho poskytovateľa internetových služieb, pričom zároveň zvyšujú úroveň bezpečnosti proti počítačovým zločincom, ktorí ich chcú zneužiť..

To je skvelé, správne?

Okrem mnohých testovaných sietí VPN nie je povolené torrentovanie. Spoločnosti ako Hoxx VPN a Hola môžu penalizovať používateľov a zakázať torrenting, čo v tomto procese obmedzuje ich internetovú slobodu.

To je dôvod, prečo používatelia, ktorí sa snažia torrent, musia vedieť, ktoré VPN budú slúžiť ich účelom a ktoré nie. Doteraz sme skontrolovali 78 rôznych sietí VPN a tu sú najlepšie siete VPN na torrentovanie, ktoré sme našli na základe skutočných testov..

7 najlepších VPN pre súkromné & Anonymné torrenty

Tu je zoznam siedmich najlepších sietí VPN pre Torrenting v roku 2020:

1. NordVPN.com - väčšina serverov na anonymné torrentovanie

NordVPN na torrenting

NordVPN často vedie medzi väčšinou zoznamov želaní VPN. Ukázalo sa, že sú rovnako silné pri torrentovaní.

Sú jedným z legitímnych uchádzačov, ktorých vidíte neustále súťažiť o prvé miesto v najlepších rebríčkoch VPN.

P2P služby ako torrenting sú dostupné na rozsiahlom serverovom parku spoločnosti NordVPN s viac ako 5 200 rôznymi servermi.

A vyše 4 500 ich serverov je optimalizovaných špeciálne pre P2P. Je to veľa rôznych možností, ktoré poskytujú svojim milujúcim používateľom BitTorrentu.

Nord chráni torrenting svojich používateľov pomocou rovnakých OpenVPN protokolov a šifrovania AES-256 ako Surfshark & ExpressVPN. Taktiež robia veci o krok ďalej a kombinujú dva servery do jedného pripojenia pre dvojitú ochranu.

Znova pridajte prísne zásady neprihlásenia a VPN killswitch, aby sa táto stala jednou z najbezpečnejších a najviac anonymných torrentovacích VPN na trhu..

Prečo je NordVPN najlepšou VPN pre P2P

Spoločnosť Nord poskytuje používateľom možnosť torrentu bez obmedzení a nestanovuje tak maximálnu šírku pásma.

Nord má tiež cenu, ktorú nemožno poraziť, s mesačnými nákladmi pod 4 doláre za trojročný plán.

... alebo si prečítajte našu recenziu spoločnosti NordVPN

2. Surfshark.com - Optimalizovaná bezpečnosť pre Torrenting / P2P

Webová stránka s torrentom na surfovanie

Surfshark dodržiava svoje sľuby týkajúce sa zabezpečenia rýchleho a bezpečného torrentovania. Táto ľahko použiteľná VPN neumožňuje iba torrentovanie, ale umožňuje to aj bez akýchkoľvek obmedzení: bez obmedzenia šírky pásma, bez obmedzenia súčasných pripojení atď..

Torrenting je povolený na všetkých serveroch Surfshark vrátane krajín, v ktorých je zdieľanie P2P sietí zakázané. V týchto krajinách spoločnosť Surfshark prijíma ďalšie opatrenia presmerovaním prenosu na špeciálne servery priateľské k torrentu v Holandsku alebo Kanade (v závislosti od polohy používateľa).

Rovnakú akciu môže niekedy vykonať aj jej automatický algoritmus, aby optimalizovala sieť servera pre všetkých používateľov. To je šikovné.

Poskytovateľ okrem toho používa moderné šifrovanie na optimalizáciu rýchlosti a poskytnutie najlepšej používateľskej skúsenosti. Surfshark šifruje všetok prenos pomocou AES-256-GCM, ktorý sa mierne líši od rozšíreného AES-256-CBC.

Rozdiel medzi nimi je rýchlosť. AES-256-GCM má vstavanú autentifikáciu, vďaka ktorej je proces šifrovania pozoruhodný a umožňuje vyššiu rýchlosť. Z hľadiska bezpečnosti je to rovnako bezpečné ako AES-256-CBC, ale len rýchlejšie.

Surfshark sa nachádza na Britských Panenských ostrovoch, ktoré sú mimo jurisdikcie aliancií 5, 9 a 14 očí. To znamená, že Surfshark je mimo dosahu veľkých dozorných agentúr, ktoré by ich mohli prinútiť, aby uchovávali informácie o svojich užívateľoch.

BVI je, samozrejme, bezpečné útočisko pre prísne zásady neprihlásenia a Surfshark nie je nič neobvyklé. Neuchovávajú si denníky a to je ideálne pre bezstarostné torrentovanie.

snímka obrazovky torrentu surfshark

Pokiaľ ide o zásadu torrentingu, Surfshark má špeciálnu stránku pre ľudí, ktorí hľadajú torrent na torrenting. Táto stránka vysvetľuje svoju politiku v oblasti torrentingu a dokonca obsahuje zoznam najlepších serverov typu torrent a služieb P2P.

Okrem toho sú to najlacnejšie VPN na trhu, iba 1,99 dolárov mesačne (dvojročný plán), hovoria o výhodných obchodoch ...

... alebo si prečítajte našu recenziu Surfshark

3. ExpressVPN.com - Najrýchlejšia rýchlosť pre torrent & P2P

ExpressVPN na torrenting

ExpressVPN poskytuje všetky výhody, od zabezpečenia po neobmedzené torrentovanie. To znamená, že môžete používať torrent na ktoromkoľvek z ich tisícov serverov po celom svete.

Viem, čo si myslíš. "To nemôže byť také dobré." Myslel som to isté.

Potom sme si to vyskúšali sami.

Po prvé, nachádzajú sa na Britských Panenských ostrovoch. Toto ich stavia mimo jurisdikciu hlavných dozorných aliancií, ktoré by mohli prinútiť spoločnosť VPN abdikovať informácie o svojich užívateľoch.

To, spolu s prísnymi zásadami bez protokolovania, robí z ExpressVPN dôveryhodného torrenting partnera.

Vaše súkromné ​​prehliadanie zostane súkromné ​​vďaka protokolom OpenVPN, ktoré sú podporované šifrovaním AES-256 na vládnej úrovni. Nikto, kdekoľvek, toto spojenie crackuje kedykoľvek.

ExpressVPN nielenže umožňuje torrenting, ale aktívne ho povzbudzuje aj pre svojich používateľov. V skutočnosti existuje celá stránka ich sekcie podpory, ktorá používateľov vedie pomocou softvéru uTorrent spojeného s programom ExpressVPN..

ako používať utorrent s ExpressVPN

Spoločnosť sumarizuje potrebu VPN v blogovom príspevku na rok 2017, ktorý zdôrazňuje obrovské množstvo údajov, ktoré môže poskytovateľ internetových služieb zhromažďovať o svojich zákazníkoch. Jedna dôležitá časť tohto článku hovorí o torrentingu.

... alebo si prečítajte našu recenziu ExpressVPN

4. Mullvad.net - najlepšie pre používateľov BitTorrentu

Mullvad VPN na torrenting

Mullvad je ideálny pre skutočne anonymný zážitok.

Celkovo prichádzajú na číslo šesť na našom zozname. V prvých troch rokoch sú však na torrentovanie pohodlné kvôli extrémnym dĺžkam ochrany súkromia svojich používateľov.

Mullvad je švédska spoločnosť. Sú to jediné siete VPN, s ktorými sme sa stretli, a nevyžadujú absolútne žiadne informácie o svojich klientoch. Ani e-mailová adresa.

Pri registrácii máte pridelený číslovaný účet a to je všetko!

Taktiež neuchovávajú žiadne záznamy, čo znamená, že váš zážitok z torrentu bude úplne súkromný. A hoci sa Švédsko nachádza v jurisdikcii rozšírenej 14 Eyes Surveillance Alliance, nemôžu prevrátiť informácie, ak ich nemajú..

Všetky torrentingy sú chránené rovnakou výhernou kombináciou protokolov OpenVPN spojenou so šifrovaním AES-256. Aby som to uviedol do perspektívy, je to bezpečnostný systém, ktorý používa FBI. Ak dokáže chrániť americké národné tajomstvá, môžete si byť istí, že ochráni vaše stiahnuté súbory.

Okrem toho podporujú anonymné spôsoby platby, napríklad kryptomeny. Všetky bitcoínové transakcie sú súkromné ​​a dôverné a Mullvad dodáva ďalšiu úroveň zabezpečenia.

Mullvad tiež zamestnáva VPN killswitch. Killswitch monitoruje úniky vo vašom VPN tuneli a ak sa zistia úniky, ktoré by vás mohli potenciálne vystaviť, killswitch aktivuje a zavádza vás zo služby. Je to vaša životná línia, ktorá sa objavuje, a pri výskume sietí VPN by ste mali vždy hľadať.

Mullvad podporuje všetok softvér BitTorrent, ale dôrazne tlačí na používanie qBitTorrent na svojich používateľov.

Neblokujú klientov BitTorrentu, ako sú uTorrent alebo BitComet, ale tvrdia, že neveria, že tieto služby sú rovnako bezpečné, citujúc prítomnosť škodlivého adwaru, zlého nastavenia ochrany osobných údajov a nedostatku otvoreného získavania zdrojov.

Mullvad je jednou z tých sietí VPN, ktoré neumožňujú iba torrentovanie. Na ich oficiálnych webových stránkach je celá stránka, ktorá používateľov vedie týmto procesom.

 • Viac informácií o Mullvad nájdete na ich oficiálnych webových stránkach.
 • Ak si chcete vypočuť naše úplné názory na Mullvad, klady a zápory, pozrite si našu oficiálnu recenziu Mullvad.

5. PerfectPrivacy.com - Konfigurovateľné presmerovanie P2P portov

Konfigurovateľné posielanie portov

Perfektné súkromie pre torrenting

Naše číslo tri v celkovom poradí VPN je na štvrtom mieste v tomto zozname.

Perfektné súkromie šifruje a anonymizuje vaše údaje. Rovnako ako všetci ostatní na tomto zozname. Ponúkajú však aj plnú podporu pre BitTorrent.

tvrdí, že je najlepšou možnosťou sťahovania P2P

Aj keď spoločnosť podporuje torrenting, prichádzajú s niekoľkými obmedzeniami. Iba niektoré dedikované servery sú vyčlenené pre P2P, pretože tieto servery sú navrhnuté tak, aby umožňovali anonymné pripojenia až do 1 000 Mbps.

Ďalším faktorom, ktorý narazil na naše zoznamy, boli ich rýchlosti pripojenia. Torrenting vyžaduje vysokú rýchlosť sťahovania a naše testy odhalili, že táto VPN v tejto oblasti trochu bojovala.

Je to tiež vysoké náklady, pričom niektorí používatelia platia viac ako 15 dolárov mesačne.

Ale pokiaľ ide o anonymitu a súkromie, Perfect Privacy vyhovuje svojmu názvu.

Vaše informácie sú zapečatené za nepreniknuteľnou stenou tunelovacích protokolov OpenVPN a šifrovaním AES-256. Niektoré z ďalších tunelovacích protokolov, ktoré ponúka Perfect Privacy, sú IPSec a SSH, plus servery SOCKS5 a PPTP..

Táto rozmanitosť možností znamená, že používatelia zo všetkých oblastí života si budú môcť nájsť niečo, čo dokonale funguje pre ich zariadenie a pripojenie..

Perfect-Privacy žiadne záznamy

Perfect Privacy neuchováva žiadne záznamy. Tento bod potvrdzujú aj oficiálne zásady ochrany osobných údajov spoločnosti Perfect Privacy. To je niečo, čo oslávime, pretože mnoho spoločností pôsobiacich v oblasti VPN leží o svojich politikách protokolovania.

Naše testy navyše ukázali, že program Perfect Privacy je program proti únikom vírusov a vírusov. Posledná vec, ktorú chce užívateľ BitTorrentu, je kompromitovať únikom DNS a WebRTC alebo nechať začarovaného Malwaru napadnúť ich systém. To je presne ten druh zraniteľnosti, ktorý má torrenting VPN chrániť.

Toto je ďalšia VPN, ktorá obsahuje vstavaný killswitch, takže aj keby sa zistili netesnosti, vaša torrentová bezpečnosť by bola stále chránená. Problém s únikom je v tom, že často zostávajú nezistené. Neviditeľný používateľ by tak pokračoval a myslel si, že sú v bezpečí, zatiaľ čo ich ISP sleduje každý krok, ktorý urobia. Killswitch pôsobí proti tejto zraniteľnosti.

Jednou z najcennejších funkcií Perfect Privacy je neobmedzené súčasné pripojenie. To je obrovský bonus, pretože to znamená, že túto službu môžete pripojiť ku každému počítaču v dome.

 • Viac informácií o Perfect Privacy nájdete na ich oficiálnych webových stránkach.
 • Ak chcete vidieť viac našich myšlienok v tejto sieti VPN, pozrite si našu recenziu VPN s technológiou Perfect Privacy.

6. PrivateInternetAccess.com - skvelé pre rýchlosť a bezpečnosť

PIA VPN pre torrenting

Súkromný prístup na internet (PIA) ponúka viac ako 3 300 serverov v 32 krajinách.

Po prvé, je to menej ako 3 doláre mesačne. To je cena, ktorú nemožno poraziť. Cena je len jedným z dôvodov, prečo sme PIA hodnotili ako našu celkovú deväť VPN.

Najlepšie však zo všetkého je, že PIA nekladie žiadne limity na torrenting a poskytuje podporu P2P počas celého svojho masívneho serverového parku.

Sieť servera PIA

Spoločnosť na svojich stránkach nikdy výslovne neuvádza slová „torrenting“ alebo „BitTorrent“, ale podpora P2P hovorí sama za seba. Preto má PIA v komunite torrentov vynikajúcu povesť.

PIA nás nezbavuje slabých možností šifrovania a protokolov. Poskytujú najlepšie protokoly tunelovania OpenVPN vo svojej triede a šifrovacie štandardy AES-128 a AES-256..

Aj keď neprihlasujú žiadne z vašich informácií o používaní, sledujú vašu e-mailovú adresu a informácie o platbe. To nie je veľký problém, pretože si môžete vytvoriť novú e-mailovú adresu, ktorá nie je prepojená s vašimi osobnými údajmi, a umožňuje vám platiť s nevysledovateľnou kryptomennosťou..

 • Viac informácií o PIA nájdete na ich oficiálnych webových stránkach.
 • Ak sa chcete dozvedieť viac o výhodách a nevýhodách používania služby PIA, prečítajte si našu oficiálnu kontrolu VPN s prístupom na internet.

7. TorGuard.net

TorGuard pre torrenting

TorGuard napriek svojmu názvu nemá nič spoločné s populárnym prehliadačom TOR proxy.

Názov „tor“ v skutočnosti znamená torrent. Na našom zozname celkových VPN sme sa umiestnili na 15. mieste a jej zásady torrentingu sú veľkou súčasťou dôvodu, prečo sa radí tak vysoko.

Tu máte ďalšiu sieť A-list VPN s vynikajúcimi výhodami súvisiacimi s torrentovaním. Táto spoločnosť v skutočnosti ponúka balík, ktorý obsahuje server proxy, ktorý používateľom umožňuje torrentovať vyššou rýchlosťou ako ich služba VPN. Doslova majú torrent na mozgu.

TorGuard vychádza zo svojej cesty, aby na svojich oficiálnych webových stránkach uviedol, že ich servery sú optimalizované na torrenting a že ich používateľom nekladú žiadne obmedzenia..

Anonymizujte BitTorrent pomocou TorGuard

Je však vaša torrentová činnosť chránená?

absolútne.

Zaokrúhľujú náš zoznam torrentovacích sietí VPN, ktoré používajú šifrovanie OpenVPN a AES-256. Skutočnosť, že každý produkt na tomto zozname používa toto párovanie, ukazuje, aké efektívne a užitočné sú skutočne.

TorGuard ponúka úplne anonymný systém, ktorý nemá žiadne protokolovanie - skutočnosť, že rýchlo poukazuje na niekoľko oblastí svojich webových stránok..

Prečo je to na konci zoznamu?

Jeho jurisdikcia je v Spojených štátoch, čo ju robí súčasťou Aliancie pre päť očí. Takže, ak strýko Sam zaklopal na dvere TorGuarda, nemali by inú možnosť, ako vyhovieť. Všetky informácie, ktoré o vás federálna vláda zhromažďuje, by sa potom zdieľali s ostatnými členskými krajinami, medzi ktoré patrí Spojené kráľovstvo, Kanada, Nový Zéland a Austrália..

Podľa nášho názoru je to veľké znepokojenie. Obzvlášť ak plánujete používať torrenting aktivity na sťahovanie obsahu, ktorý má povrchné zdroje.

 • Ak sa chcete dozvedieť viac o TorGuarde, pozrite si ich oficiálnu webovú stránku.
 • Ak sa chcete dozvedieť viac o našich názoroch na tento systém, prečítajte si našu oficiálnu recenziu TorGuard VPN.

Porovnanie pravidiel torrentov VPN

Nájdenie správnej VPN pre vaše potreby torrentingu môže byť ťažké, ale pri rozhodovaní o možnosti je potrebné pamätať na niekoľko kľúčových vecí. Pri torrentingu chcete VPN, ktorá vám umožní torrent s čo najmenšími obmedzeniami.

Okrem toho je nevyhnutné použiť poskytovateľa VPN, ktorý nezaregistruje žiadne vaše osobné informácie. Je to dôležité v prípade, že údaje o používateľoch požaduje vláda alebo orgány činné v trestnom konaní.

Nižšie môžete porovnávať zásady torrentovania a protokolovania všetkých poskytovateľov VPN, ktorých sme skontrolovali, v našej porovnávacej tabuľke.

Poskytovateľ VPN Pravidlá torrentu Zásady protokolovania
AirVPN Povolený Prísne žiadne protokolovanie
Anonymná sieť VPN Povolený Prísne žiadne protokolovanie
Astrill Povolený Niektoré záznamy
AzireVPN Povolený Žiadne dôležité protokolovanie
BitDefender VPN Povolený Šedá oblasť
BTGuard VPN Povolený Šedá oblasť
Vyrovnávacia sieť VPN Povolený Niektoré záznamy
ExpressVPN Povolený Prísne žiadne protokolovanie
FastestVPN Povolený Prísne žiadne protokolovanie
FrootVPN Povolený Prísne žiadne protokolovanie
Skryť VŠETKU IP Povolený Žiadne dôležité protokolovanie
Skryť moju IP Povolený Niektoré záznamy
Štít Hotspot Povolený Niektoré záznamy
LiquidVPN Povolený Niektoré záznamy
Mullvad Povolený Žiadne dôležité protokolovanie
NordVPN Povolený Prísne žiadne protokolovanie
OneVPN Povolený Žiadne dôležité protokolovanie
Perfektné súkromie Povolený Prísne žiadne protokolovanie
PIA Povolený Prísne žiadne protokolovanie
PrivateVPN Povolený Prísne žiadne protokolovanie
ProXPN Povolený Prísne žiadne protokolovanie
SecureVPN Povolený Žiadne dôležité protokolovanie
SlickVPN Povolený Žiadne dôležité protokolovanie
StrongVPN Povolený Prísne žiadne protokolovanie
SurfEasy Povolený Niektoré záznamy
Surfshark Povolený Prísne žiadne protokolovanie
TorGuard Povolený Prísne žiadne protokolovanie
Trust.zone Povolený Prísne žiadne protokolovanie
TunnelBear Povolený Prísne žiadne protokolovanie
VPN.ht Povolený Žiadne dôležité protokolovanie
VPNTunnel Povolený Šedá oblasť
ZoogVPN Povolený Niektoré záznamy
Ace VPN Povolené na obmedzených serveroch Niektoré záznamy
Zabezpečená VPN AVG Povolené na obmedzených serveroch Niektoré záznamy
Avast SecureLine Povolené na obmedzených serveroch Prísne žiadne protokolovanie
BlackVPN Povolené na obmedzených serveroch Žiadne dôležité protokolové súbory
CactusVP Povolené na obmedzených serveroch Žiadne dôležité protokolové súbory
Celo VPN Povolené na obmedzených serveroch Žiadne dôležité protokolové súbory
GooseVPN Povolené na obmedzených serveroch Žiadne dôležité protokolové súbory
Schovaj ma Povolené na obmedzených serveroch Prísne žiadne protokolovanie
zažívacie Povolené na obmedzených serveroch Prísne žiadne protokolovanie
iVPN Povolené na obmedzených serveroch Prísne žiadne protokolovanie
ProtonVPN Povolené na obmedzených serveroch Prísne žiadne protokolovanie
PureVPN Povolené na obmedzených serveroch Niektoré záznamy
RA4W VPN Povolené na obmedzených serveroch Žiadne dôležité protokolové súbory
SaferVPN Povolené na obmedzených serveroch Prísne žiadne protokolovanie
Speedify Povolené na obmedzených serveroch Prísne žiadne protokolovanie
TigerVPN Povolené na obmedzených serveroch Niektoré záznamy
Turbo VPN Povolené na obmedzených serveroch Niektoré záznamy
VPN.ac Povolené na obmedzených serveroch Žiadne dôležité protokolové súbory
VPNArea Povolené na obmedzených serveroch Prísne žiadne protokolovanie
VPNSecure.me Povolené na obmedzených serveroch Prísne žiadne protokolovanie
Windscribe Povolené na obmedzených serveroch Prísne žiadne protokolovanie
Anonymizer Materiál chránený autorskými právami je zakázaný Úplné zaznamenávanie
Betternet Materiál chránený autorskými právami je zakázaný Niektoré záznamy
BolehVPN Materiál chránený autorskými právami je zakázaný Úplné zaznamenávanie
CyberGhost Materiál chránený autorskými právami je zakázaný Prísne žiadne protokolovanie
F-Secure Freedome Materiál chránený autorskými právami je zakázaný Niektoré záznamy
HideMyAss VPN Materiál chránený autorskými právami je zakázaný Niektoré záznamy
ibVPN Materiál chránený autorskými právami je zakázaný Žiadne dôležité protokolové súbory
IPVanish Materiál chránený autorskými právami je zakázaný Prísne žiadne protokolovanie
Súkromný tunel Materiál chránený autorskými právami je zakázaný Šedá oblasť
VPN bez obmedzenia Materiál chránený autorskými právami je zakázaný Niektoré záznamy
VyprVPN Materiál chránený autorskými právami je zakázaný Niektoré záznamy
DotVPN Nepovolené Šedá oblasť
Encrypt.me Nepovolené Niektoré záznamy
Hola VPN Nepovolené Úplné zaznamenávanie
Hoxx VPN Nepovolené Niektoré záznamy
Zabezpečené pripojenie spoločnosti Kaspersky Nepovolené Niektoré záznamy
Norton VPN - súkromie VPN Nepovolené Niektoré záznamy
PersonalVPN Nepovolené Prísne žiadne protokolovanie
Zenmate Nepovolené Prísne žiadne protokolovanie
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me