Kontrola vyrovnávacej pamäte VPN

Vyrovnávacia sieť VPN

Webové stránky s vyrovnávacou pamäťou hovoria, že ich VPN je „najrýchlejšia a najbezpečnejšia“.

To je odvážne tvrdenie.

Vyrovnáva sa však s ich tvrdením?

Chytil som prémiové predplatné (7,62 $ / mesiac v čase nákupu) zo stránky Buffered.com a stiahol som aplikáciu Windows, aby som zistil,.

Tu sú výsledky:

Prehľad vyrovnávacej pamäte VPN

CELKOVÁ RANKA: # 36 zo 78 VPN
použitie: Veľmi ľahké, 5/5
ZÁZNAMOVÉ SÚBORY: Niektoré protokolovanie 
miesta: 42 krajín, 46 serverov
PODPORA: 24/7 Chat, rýchle odpovede
torrenting:  Torrent je povolený
Netflix: Áno 1/5
Šifrovanie / Protokol: OpenVPN, 256-bit Blowfish
CENA: $ 4,12 / mo
OFICIÁLNA WEB STRÁNKA: www.buffered.com

Výhody vyrovnávacej pamäte VPN

1. Pevná použiteľnosť

Aplikácia Windows vo vyrovnávacej pamäti sa veľmi ľahko používa - stačí ju spustiť, vybrať si jeden z 37 rôznych serverov na celom svete a budete automaticky pripojení.

Aplikácia s vyrovnávacou pamäťou pre systém Windows

Po pripojení uvidíte merania rýchlosti a svoju IP adresu VPN. Môžete tiež ohodnotiť kvalitu svojho pripojenia a poskytnúť spätnú väzbu pre službu Buffered o tom, ako dobre to funguje.

Nastavenia aplikácie sú veľmi základné; môžete prepínať medzi TCP a UDP, zvoliť si vlastný port pre VPN a prepínať veci ako launch-on-startup a či je povolený VPN zabijač..

Nastavenia vyrovnávacej pamäte aplikácie

Môžete tiež povedať službe Buffered, či ste ochotní zdieľať štatistické údaje o prevádzkových chybách.

Nie je k dispozícii veľa prispôsobení, ale ak nie ste pokročilým používateľom VPN, pravdepodobne to nebude problém..

Mobilná aplikácia však nie je taká jednoduchá. Budete si musieť stiahnuť aplikáciu OpenVPN, potom prejsť na stránku Buffered.com a stiahnuť konfiguračné súbory pre konkrétny server. Ak sa chcete pripojiť k viacerým serverom, môžete si stiahnuť viac konfiguračných súborov.

Nie je to veľa problémov, ale nie je to také ľahké ako niektoré z ostatných mobilných sietí VPN, ktoré sme skontrolovali.

2. Právomoc - Gibraltár

Vyrovnávacia reklama sa inzeruje ako „Vyrobené s [love] v Gibraltári“ (podobne ako iVPN), ale jej sídlo je v skutočnosti v Maďarsku.

Gibraltár je britské zámorské územie, ktoré niektorých ľudí znepokojuje. Spojené kráľovstvo je súčasťou rozsiahlej dohody o zdieľaní spravodajských informácií so Spojenými štátmi a zákony o ochrane osobných údajov v obidvoch krajinách nie sú veľmi upokojujúce..

Vyrovnávacia pamäť sa zaoberá touto stránkou o právnom postavení a jurisdikcii Gibraltáru, kde uisťuje používateľov, že nemusia zdieľať žiadne informácie s vládou Gibraltáru..

Chcel by som však poukázať na to, že na tomto jednom súkromnom webe sa uskutočnil určitý prieskum suverenity Gibraltáru, čo je britské zámorské územie, a zdôraznil, že britská kontrola by mohla byť pod väčšou pravdepodobnosťou, ako sa na prvý pohľad zdá..

Aby sa celá situácia trochu skomplikovala, údaje z vyrovnávacej pamäte sú v skutočnosti uložené v Holandsku.

Hej, fyzicky sú všetky údaje o používateľoch uložené v Holandsku a zákonne ich chráni Gibraltár.

- Vyrovnávacia sieť VPN (@ BuffedVPN) 19. februára 2018

Nie je jasné, čo by „legálne Gibraltár chráni“. Holandsko je však súčasťou systému zdieľania spravodajských informácií, ktorý zahŕňa USA a Spojené kráľovstvo. Napriek tomu má krajina zavedené solídne zákony na ochranu súkromia.

Ak ste absolútne odhodlaní vyhnúť sa VPN založeným v krajinách, ktoré zdieľajú spravodajské informácie, možno budete chcieť zabrániť ukladaniu do vyrovnávacej pamäte. Ak sa toho príliš nebojíte, ich gibraltárska / holandská základňa pravdepodobne nie je dôvod na obavy.

Napriek tomu stojí za zmienku.

3. Žiadne úniky DNS

Aby sme sa ubezpečili, že služba Buffered poskytuje zabezpečenie, ktoré sľúbila, spustila som rozšírený test úniku DNS pomocou online nástroja IVPN.

Výsledky testov úniku DNS vo vyrovnávacej pamäti

Ako vidíte, tento nástroj neukazoval žiadny náznak toho, že by zo služby Buffered unikali nejaké informácie o DNS. Je to dôležitý test, pretože únik DNS môže poskytnúť viac informácií o vás, ako by ste mohli očakávať.

Je tiež potrebné poznamenať, že každý zo serverov s vyrovnávacou pamäťou má hostený server DNS, takže budete mať vždy rýchly prístup k DNS.

4. Solid 256-bitové šifrovanie

Pokiaľ ide o funkcie VPN, služba Buffered je dosť holá. VPN používa 256-bitové šifrovanie Blowfish, čo je štandard vojenskej úrovne. Používa tiež protokol OpenVPN, ktorý je všeobecne považovaný za veľmi bezpečný.

Z bezpečnostného hľadiska je Buffered solídny. Neexistuje nič mimoriadne vynikajúce (napríklad dvojité šifrovanie NordVPN), ale tiež sa nemusíte obávať.

5. Zákaznícky servis 24/7

Tlmené sľuby 24/7 zákaznícky servis, a to je veľké plus v mojej knihe. Okrem živého rozhovoru na svojich webových stránkach majú tiež systém na odosielanie vstupeniek, ktorý je neustále monitorovaný. Sľubujú, že sa za pár minút vrátia k vám.

Keď som sa spýtal na podrobnosti o tom, ktoré protokoly VPN používa prostredníctvom e-mailu, dostal som odpoveď asi za 10 minút.

To je rýchle.

Vyrovnávacia pamäť je tiež veľmi aktívna na Twitteri, ale pretože je k dispozícii live chat, pravdepodobne nebudete musieť na svoje otázky technickej podpory tweetovať..

6. Päť súčasných pripojení

Odber služby Buffered vám dáva možnosť spustiť päť súčasných pripojení. Je to skvelé pre každého, kto chce chrániť svoju rodinu alebo používať viac zariadení naraz.

Môžete tiež nainštalovať vyrovnávaciu pamäť na smerovač a spustiť všetko vo svojom dome prostredníctvom VPN. Vyrovnávaná práca s DD-WRT a Tomato routermi.

Takže keď je to na vyššej cene, môžete získať svoje peniaze, ak prevádzkujete početné pripojenia.

7. Netflix a Torrent-Friendly

Keď som testoval Buffered with Netflix, server US West Coast sa úspešne pripojil. Takže ak máte sídlo inde (alebo len cestujete), budete si môcť sledovať svoje obľúbené relácie z domu.

Servery v iných krajinách však nedokázali otvoriť Netflix. Ak chcete sledovať niečo, čo nie je k dispozícii v katalógu USA Netflix, musíte nájsť iný spôsob.

A Buffered je úplne prívetivý k torrentu. Neobmedzujú žiadne aplikácie na zdieľanie súborov P2P vo svojej sieti, takže môžete preniknúť do obsahu svojho srdca.

Možno však budete chcieť zvoliť sieť VPN, ktorá je o niečo rýchlejšia, ak však plánujete veľa torrentovať.

8. Vstavaný zabíjač

Ak ste pripojení k sieti VPN a vaše pripojenie je prerušené, vaša prevádzka sa okamžite spustí mimo vášho nechráneného pripojenia - tento problém však vyrieši killswitch. Ak je vaše pripojenie VPN prerušené, všetka internetová prevádzka na vašom počítači sa zastaví.

Je to bolesť, ak niečo sťahujete alebo streamujete, ale zaručuje to, že ste chránení bez ohľadu na to, čo sa stane s vašim pripojením. Prepínač zabíjania vo vyrovnávacej pamäti je v predvolenom nastavení vypnutý, ale odporúčam ho okamžite zapnúť v nastaveniach.

Nevýhody vyrovnávacej pamäte VPN

1. Niektoré záznamy

Funkcia vyrovnávacej pamäte neumožňuje jednoduché nájdenie jej pravidiel protokolovania. Ak však urobíte nejaké kopanie, nájdete odpovede na ich stránkach..

Tu je to, čo hovorí jedna z ich častých otázok:

Pravidlá ukladania protokolov do vyrovnávacej pamäte

Pohľad na ich zásady ochrany osobných údajov odhaľuje trochu spletitejšiu odpoveď:

Pravidlá protokolovania do vyrovnávacej pamäte VPNObrázok z: https://buffered.com/privpol

Vyrovnávacia pamäť upozorňuje, že zber údajov môžete zrušiť v nastaveniach klienta. Pokiaľ však môžem povedať, môžete sa hlásiť chyby iba odhlásiť. (A doložka „ktorá môže obsahovať, ale neobmedzuje sa na“, je trochu znepokojujúca.)

Môže sa týkať niektorých používateľov, ktorí v službe Buffered zhromažďujú informácie na cielenú reklamu. Rozsah tejto reklamy je však dosť obmedzený:

Ak ste existujúcim zákazníkom, my (alebo tretie strany v našom mene) vás budeme kontaktovať iba elektronickými prostriedkami (e-mailom alebo elektronickým chatom) s informáciami o tovare a službách, ktoré sú podobné tým, ktoré boli predmetom predchádzajúceho predaja alebo rokovaní predaja pre vás. Od prijímania takýchto informácií sa môžete kedykoľvek odhlásiť tak, že nás o tom informujete.

Pravidlá protokolovania Buffered sú teda celkom dobré.

Existuje však možnosť, že niektoré z vašich informácií sa poskytnú tretím stranám, čo môže niektorých ľudí vypnúť.

2. Rýchlosť sťahovania nie je dosť ...

Rýchlosť je samozrejme hlavným faktorom, o ktorý sa veľa ľudí zaujíma, pokiaľ ide o VPN. Vyrovnávacia pamäť hovorí, že ide o najrýchlejšiu sieť VPN - uvidíme, či majú pravdu.

Aj keď sa služba Buffered môže pochváliť vysoko bezpečným šifrovaním AES-256, zistila som, že som úplne podlomená rýchlosťou servera (najmä keď vezmete do úvahy cenovku)..

Pamätáte si, čo tvrdili? „Najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN“. Bohužiaľ, nie je to pravda.

Test rýchlosti vyrovnávacej pamäte VPN

US Server (New York)

 • Ping: 168 ms
 • Stiahnuť: 51,49 Mbps
 • Odovzdané: 35,38 Mbps

EU Server (Amsterdam)

 • Ping: 40 ms
 • Stiahnuť: 46,78 Mbps
 • Odovzdané: 46,65 Mb / s

Asia Server (Hongkong)

 • Ping: 224 ms
 • Stiahnuť: 36,46 Mbps
 • Odovzdané: 16,30 Mb / s

UK Server (Londýn)

 • Ping: 45 ms
 • Stiahnuť: 56,63 Mbps
 • Odovzdané: 39,19 Mbps

 Ako vždy, urobte testy rýchlosti so zrnom soli, pretože sa spoliehajú na mnoho rôznych premenných, ako napríklad: vaše sieťové pripojenie, vaše umiestnenie, počítač atď. Keďže sme však doteraz testovali 70 a viac služieb VPN, máme k dispozícii priemer, ktorý môžeme porovnať.

Teraz ma nechápte zle.

Vyrovnávacia pamäť nie je ani zďaleka „pomalá“ VPN. V skutočnosti sú zo 70 + VPN, ktoré boli skontrolované na tejto stránke, 9. najrýchlejší.

Ale tu je problém ...

Z 8 VPN, ktoré majú vyššiu rýchlosť sťahovania, je iba jedna z nich drahšia. V skutočnosti sa niektoré z týchto sietí VPN môžu pochváliť rýchlosťou, ktorá je o 40% rýchlejšia ako vyrovnávacia pamäť za menej ako 4 doláre mesačne.

Buffered však ponúka pomerne málo pôsobivých funkcií a bonusov, ktoré im pomôžu vyrovnať sa s ich neprimeranou rýchlosťou a predraženými plánmi..

Plány na vyrovnávaciu cenu & fakty

Cena za vyrovnávaciu sieť VPN

Vyrovnávacia pamäť ponúka tri rôzne plány:

 • 12,99 dolárov na jeden mesiac
 • 79,00 dolárov na 12 mesiacov (6,59 dolárov mesačne)
 • 99,00 dolárov na dva roky (4,12 dolárov mesačne)

Kým 4,12 dolárov mesačne je veľmi rozumné, služba Buffered sa nikdy nedostane do zoznamu najlacnejších sietí VPN.

Je to drahšie ako moje odporúčané siete VPN, ako napríklad Surfshark (1,99 $ / mesiac pri kontrole) a NordVPN (3,49 EUR / mesiac pri kontrole).

Ak sa niekto zaregistruje na prémiovú službu pomocou odkazu na sprostredkovanie, dostanete obom 30 dní bezplatnej služby. Ak to dokážete zaregistrovať veľa ľudí, môžete to pridať. Vyrovnávacia pamäť tiež ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí na všetky svoje plány.

 • Žiadne protokolovanie: Niektoré záznamy.
 • Jednoduchosť softvéru VPN: VEĽMI jednoduché a ľahko použiteľné.
 • Skryté poplatky & doložky: Vrátenie platby bude uskutočnené iba v prípade, že ste neprekročili 100 relácií (alebo 10 hodín relácií) alebo 10 GB šírky pásma.
 • upsells: Žiadne zvraty.
 • Okamžitý prístup po zaplatení: Áno.
 • Úniky DNS: Žiadne.
 • jurisdikcie: Gibraltár.
 • protokoly: OpenVPN, IPSec, PPTP & L2TP.
 • Hlavný vypínač: Iba OpenVPN.
 • Serverový park: 37 serverov po celom svete.

Odporúčam ukladanie do vyrovnávacej pamäte?

Celkovo vzaté, Buffered je solídnou voľbou pre VPN.

Využíva priemyselnú štandardnú bezpečnostnú technológiu, má prísnu politiku bez protokolovania a ponúka vynikajúcu zákaznícku podporu.

A nie je ich veľa nevýhod; ich mätúce právne postavenie by mohlo niektorých ľudí vyhodiť, používanie služby v mobile je trochu tajomnejšie ako iné siete VPN a rýchlosť pravdepodobne nie je dostatočná na vážne torrentovanie. Tí naozaj nie sú príliš zlí.

Nakoniec odporúčame zvoliť inú sieť VPN z hornej časti nášho najlepšieho kontrolného zoznamu VPN.

Ak však máte konkrétny dôvod, prečo chcete používať službu Buffered, nehovorím, že je to zlá voľba.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me