10 najlepších lacných sietí VPN do roku 2020

Špeciálna ponuka NordVPNNordVPN ponúka špeciálnu cenu Cyber ​​Month za trojročnú predplatnú cenu len 3,49 USD / mesiac.

Trh pre lacné VPN je plný nespočetných poskytovateľov služieb, ktorí tvrdia, že na trhu majú „najrýchlejšiu a najdostupnejšiu“ VPN..

Ako väčšina z vás pravdepodobne vie, 90% týchto tvrdení nie je pravdivých.

Lacné VPN sú často notoricky nespoľahlivé, nezabezpečené a bolestivo pomalé, medzi VPN je však niekoľko skrytých pokladov, ktoré stoja za váš čas a peniaze..

Aby sme vám pomohli nájsť dokonalú sieť VPN, ktorá udržuje vašu peňaženku plnú a vaše prehliadanie je v bezpečí, zostavil som zoznam 10 najlacnejších sietí VPN..

Bez ďalších zmien je tu 10 najlepších lacných služieb VPN, ktoré môžete kúpiť za menej ako 4 $ / mesiac:

10 najlepších lacných sietí VPN do roku 2020

Aby sme našli najlacnejšiu VPN, porovnali sme ich náklady, možnosti plánovania, rýchlosť, ako aj vlastnosti a politiky protokolovania / torrentovania.

1. NordVPN

Počet serverov: 5200+ Súčasné pripojenia: 6 | OpenVPN + AES 256-bitové šifrovanie | Bez protokolovania Polejový Torrenting je povolený Funguje s Netflixom

nordvpn cenové možnostiAktuálne ceny na NordVPN.com

 • Mesačný plán: $ 11,95 / mo
 • 1-ročný plán: $ 6.99 / mo
 • 3-ročný plán: $ 3,49 / mo

Aj keď spoločnosť NordVPN poskytuje skutočne nadštandardné služby (na prvom mieste v našom celkovom zozname najlepších VPN), sú tiež jednou z najlacnejších.

Spoločnosť NordVPN nezvyšuje mieru vášho predplatného po prvom fakturačnom cykle a umožňuje zákazníkom platiť všetkými druhmi kreditných kariet alebo dokonca bitcoinmi, aby zabezpečili úplnú anonymitu vašej transakcie..

Všetky nákupy sú chránené 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí a spoločnosť pravidelne organizuje propagačné akcie od 3,49 $ / mesiac do 3,99 $ / mesiac.

Zákazníci získajú prístup ku všetkým hlavným protokolom, k sieti VPN, ktorá je plne kompatibilná so všetkými hlavnými zariadeniami, k skutočnej politike neprihlásenia a podpore P2P.

Odblokujú Netflix, umožňujú torrentovanie a udržiavajú 100% anonymitu.

Kliknite sem a prečítajte si podrobnú recenziu spoločnosti NordVPN

2. SurfShark

Počet serverov: 800+ Súčasné pripojenia: Neobmedzené OpenVPN / IKEv2 šifrovanie Pravidlá bez protokolovania Torrenting je povolený Funguje s Netflixom

ceny surfových značiekAktuálne ceny na Surfshark.com

 • Mesačný plán: $ 11,95 / mo
 • 1-ročný plán: $ 5.99 / mo
 • 2-ročný plán: $ 1,99 / mo

Surfshark je nováčik na trhu VPN, a to je pravdepodobne dôvod, prečo má veľkú hodnotu aj za peniaze.

Jeho najnižšia cena je iba 1,99 dolárov mesačne, čo je najnižšia cena. Aj keď má rastúca hviezda VPN ešte nejaké problémy, v tomto cenovom bode si nemôžeme sťažovať príliš veľa.

Čo získate za túto cenu? Zabezpečené protokoly tunelov, ako sú IKEv2 a OpenVPN, 800+ serverov vo viac ako 50 krajinách a neobmedzená šírka pásma torrentov.

Aj keď sú čísla serverov v porovnaní s inými poskytovateľmi dosť nízke, Surfshark sa ich snaží kompenzovať tým, že ponúka neobmedzené súčasné pripojenie..

Jedinou nevýhodou, ktorú sme našli, bola ich e-mailová podpora, čo nie je veľký problém, pretože majú skvelý tím podpory živých rozhovorov..

Surfshark akceptuje všetky hlavné kreditné karty (American Express, Visa, MasterCard a Discover). Kupujúci zameraní na ochranu osobných údajov môžu platiť aj kryptomenne (BitCoin, Ripple a Ethereum)..

Kliknite sem a prečítajte si podrobnú recenziu nášho Surfshark

3. CyberGhost

Počet serverov: 3600+ Súčasné pripojenia: 7 | OpenVPN + AES 256-bitové šifrovanie | Pravidlá bez protokolovania Torrenting je povolený Funguje s Netflixom Priemerná rýchlosť

cyberghost cenové možnostiAktuálne ceny na stránkach CyberGhost.com

 • Mesačný plán: $ 12,99 / mo
 • 1-ročný plán: $ 5,25 / mo
 • 2-ročný plán: $ 3.69 / mo
 • 3-ročný plán: $ 2.50 / mo

CyberGhost je ďalšou lacnou sieťou VPN a zároveň získajú cenu za „VPN s najchladnejším znejúcim názvom“.

Vkĺzli na tento zoznam s cenovou značkou iba 3,50 EUR, čo je značne pod značkou $ 5 / mesiac. CyberGhost prináša veľa na stôl.

CyberGhost nie je najlacnejším poskytovateľom na tomto zozname, ale vzhľadom na to, že ponúka zľavy, môže byť najlepšou voľbou pre niekoho, kto má mimoriadne obmedzený rozpočet..

Ponúkajú oveľa obmedzenejší výber platobných možností pre potenciálnych zákazníkov a CyberGhost si môžete kúpiť iba pomocou karty, PayPal alebo Bitcoin..

Obsah vášho predplatného služby CyberGhost je celkom štandardný cestovný a zahŕňa prístup k serverom 3600+, neobmedzenú šírku pásma, simultánne pripojenie 7 zariadení, politiku bez protokolovania a mimoriadne silné dvojité šifrovanie..

Bohužiaľ, CyberGhost nie je taký rýchly ako NordVPN. Pri torrentovaní alebo streamovaní sa preto môžu vyskytnúť pomalé rýchlosti sťahovania.

Kliknite sem a prečítajte si podrobnú recenziu nášho CyberGhost

4. Trust.Zone

Počet serverov: 170 Súčasné pripojenia: 3 | OpenVPN + AES 256-bitové šifrovanie | Pravidlá bez protokolovania Torrenting je povolený Funguje s Netflixom

Trust.Zónové ceny a plányAktuálne ceny na Trust.Zone

 • mesačne: $ 6.99 / mo
 • 1-ročný plán: $ 3.99 / mo
 • Dvojročný plán: $ Je 2.99 / mo

Iba za 2,99 dolárov mesačne za svoj dvojročný plánTrust.Zone je takmer rovnako lacný ako PIA, hoci mesačné a štvrťročné plány sú trochu drahšie.

Rovnako ako PIA a PureVPN, Trust.Zone po uzamknutí nezmení cenu vášho plánu, takže to, čo vidíte, je to, čo dostanete, a dostanete trochu.

 • Neobmedzený prenos údajov
 • neobmedzenú šírku pásma
 • Neobmedzené prepínanie serverov

To je zrejmé, pretože nejde o bezplatnú sieť VPN.

Aj keď spoločnosť Trust.Zone zriedka prevádzkuje špeciality na celom webe, ak ste ochotní prehľadávať web, ponúkajú nepreberné množstvo zliav a kupónov, z ktorých mnohé vám umožňujú využívať ich služby za viac ako 50% zľavu.

Trust.Zone tiež poskytuje svojim zákazníkom širokú škálu platobných metód, ktoré si môžu vybrať, vrátane debetnej karty, PayPal, Qiwi Wallet, Bitcoin, WebMoney a Alipay..

Navštívte stránku Trust.Zone

Kliknite sem a prečítajte si podrobnú recenziu našej siete Trust.Zone VPN

5. SaferVPN

SaferVPN oceňovanie súčasných cienAktuálne ceny na SaferVPN.com

Počet serverov: 700+ Súčasné pripojenia: 5+ IKEv2 v predvolenom nastavení + AES 256-bitové šifrovanie | Sporná politika zaznamenávania Obmedzené obťažovanie Funguje s Netflixom

 • mesačne: $ 12,95 / mo
 • 1-ročný plán: $ 5,49 / mo
 • 2-ročný plán: $ 3.29 / mo
 • 3-ročný plán: $ 2.50 / mo

Izraelský server SaferVPN je ďalším skvelým poskytovateľom, ktorý prichádza vyzbrojený do zubov s neuveriteľnými vlastnosťami a výhodami, pričom účtuje menej ako 3 doláre mesačne.

Kým ich mesačné a ročné cenové balíčky im nezískajú žiadne ocenenia za skromnejších spotrebiteľov, iba za 2,50 USD mesačne, ich trojročný plán je ťažké prekonať.

Podobne ako mnohí ich konkurenti, aj spoločnosť SaferVPN neúčtuje poplatok za obnovenie po počiatočnom fakturačnom cykle, takže sa nemusíte báť zasiahnutia nepríjemným (a neočakávaným) poplatkom, keď sa služba obnoví..

SaferVPN pravidelne prevádzkuje výrazné zľavy a dovolenkové zľavy (ako tie, ktoré sú uvedené vyššie), takže ak potrebujete natiahnuť svoj rozpočet v maximálnej možnej miere a ste ochotní čakať na ďalšiu dovolenku, môžete často nakupovať svoje služby so zľavou 50% alebo vyššia.

Navštívte stránku SaferVPN.com

Kliknutím sem si môžete prečítať našu podrobnú recenziu SaferVPN

6. Ivacy VPN

aktuálne ceny za ivacyAktuálne ceny na Ivacy.com

Počet serverov: 1 000+ Súčasné pripojenia: 5 | OpenVPN + AES 256-bitové šifrovanie | Pravidlá bez protokolovania Torrenting je povolený S Netflixom nefunguje

Ako fungujú ich cenové plány:

 • mesačne: $ 9,95 / mo
 • 1-ročný plán: $ 3.33 / mo
 • 2-ročný plán: $ 2,25 / mo

Ivacy VPN účtuje za svoj dvojročný cenový plán iba 2,25 USD mesačne a je tiež pomerne lacnou sieťou VPN na trhu..

Po preskúmaní ich TOS môžem potvrdiť, že spoločnosť Ivacy neúčtuje po pôvodnom fakturačnom cykle vyššiu cenu za obnovenie, takže vaše ceny sú zablokované, kým sa spoločnosť nerozhodne zvýšiť svoje ceny služieb na celom webe.

Aj keď základné plány spoločnosti Ivacy nemusia byť z tohto zoznamu najpriaznivejšie možnosti pre rozpočet, pravidelne spúšťajú šialené špeciály, ktoré vám umožňujú zabezpečiť službu VPN za výrazne zníženú sadzbu..

Ivacy poskytuje 7-dňovú záruku vrátenia peňazí, aby potešila každého váhajúceho kupujúceho. Táto refundácia je však uplatniteľná iba v prípade, ak zostanete menej ako 7 GB využitia šírky pásma a 30 relácií dávajte pozor na šírku pásma prehliadania. Rovnako ako ostatní poskytovatelia na tomto zozname, Ivacy umožňuje zákazníkom nakupovať pomocou rôznych metód vrátane kariet, PayPal, BitCoin, Perfect Money a Payment Wall.

Súčasťou vášho predplatného VPN je prístup na 1 000 a viac serverov (z ktorých mnohé sú optimalizované na P2P), neobmedzená šírka pásma, politika protokolovania s nulovou hodnotou, prepínač zabíjania a prístup ku všetkým hlavným protokolom VPN..

Navštívte stránku Ivacy.com

Kliknite sem a prečítajte si podrobnú recenziu našej Ivacy VPN

7. VPN Unlimited

VPN neobmedzené súčasné cenyAktuálne ceny na serveri VPNUnlimitedapp.com

Počet serverov: 400+ Súčasné pripojenia: 5 | Ope256-bitové šifrovanie nVPN + AES | Sporná politika zaznamenávania Obmedzené obťažovanie Funguje s Netflixom

 • mesačne: $ 9,99 / mo
 • 1-ročný plán: $ 5.00 / mo
 • 3-ročný plán: $ 2,78 / mo

VPN Unlimited, založená v roku 2013 pod záštitou spoločnosti Keep Solid Inc., sa rýchlo zmenila z nového dieťaťa na blok na jedného z popredných poskytovateľov rozpočtu VPN na trhu a ľahko sa dá zistiť, prečo. 

S VPN Unlimited si môžete zakúpiť celoživotný prístup k ich VPN službám iba za 149,99 dolárov. Vzhľadom na to, že ich ročný cenový plán stojí iba 5,00 $ mesačne, malo by byť celkom ľahké zistiť, prečo sa VPN Unlimited stala tak populárnou.

Ako bonus navyše vám VPN Unlimited umožňuje platiť takmer všetkými metódami, ktoré si viete predstaviť. Z kariet na PayPal, na bitcoíny, na darčekové karty metra (nie, nerobím si srandu), nie je veľa limitov, ako môžete platiť za svoje predplatné..

Našťastie po prvom roku služby nie sú žiadne zaludnené príplatky ani úpravy cien. Ceny uvedené vyššie sú uzamknuté, pokiaľ budete mať aktívne predplatné v VPN Unlimited ... Alebo kým sa nerozhodnú zvýšiť sadzbu v celej svojej spoločnosti.. 

Vaše predplatné zahŕňa prístup k 400+ serverom v 70 krajinách, kompatibilitu s väčšinou hlavných zariadení, prístup ku všetkým hlavným protokolom VPN a limit simultánneho pripojenia 5 zariadení.

Navštívte VPNUnlimitedapp.com

Kliknite sem a prečítajte si hĺbkovú kontrolu našej siete VPN bez obmedzenia

8. VPNArea

VPNArea možnosti tvorby cienAktuálne ceny na stránkach VPNArea.com

Počet serverov: 230 | Súčasné pripojenia: 6 | Ope256-bitové šifrovanie nVPN + AES | Pravidlá bez protokolovania Torrenting je povolený Funguje s Netflixom

 • mesačne: $ 9.90 / mo
 • 1-ročný plán: $ 4,92 / mo
 • 3-ročný plán: $ Je 2.99 / mo

Účtuje svojim zákazníkom relatívne malý poplatok vo výške 5,00 $ mesačne za jednoročné plány. Oblasť VPN ponúka cenovo dostupnú službu bohatú na funkcie, ktorá určite poteší nadšencov rozpočtu VPN..

Po prvom fakturačnom cykle nedochádza k žiadnym zvýšeniam alebo zmenám pôvodnej ceny, ale ako vždy by ste mali vedieť, že ToS spoločnosti im umožňuje meniť trhovú cenu svojich služieb, čo by mohlo mať za následok zvýšenie vášho predplatného.

V súčasnosti umožňuje VPNArea svojim zákazníkom platiť iba pomocou niekoľkých možností vrátane kariet MasterCard, Visa, PayPal, Bitcoin a Payza..

Nevidel som, že spoločnosť prevádzkuje veľmi veľa verejných propagačných akcií. Viem však, že pre dôvtipného vyjednávača sú k dispozícii početné kupóny a pridružené zľavy.

Výmenou za vaše sponzorstvo poskytuje spoločnosť VPNArea svojim zákazníkom prístup k 200+ serverom v 70 krajinách, limit simultánneho pripojenia šiestich zariadení, politiku bez protokolovania a neobmedzenú šírku pásma.

Navštívte stránku VPNArea.com

Kliknite sem a prečítajte si podrobnú recenziu našej VPNArea

9. Súkromný prístup na internet

Počet serverov: 3300+ Súčasné pripojenia: 10 | OpenVPN + AES 256-bitové šifrovanie | Bez protokolovania Torrenting je povolený S Netflixom pracoval iba 1 server

Cena pia

Tu je kompletný rozpis cenového plánu PIA:

 • mesačne: $ 9,99 / mo
 • 1-ročný plán: $ 5.99 / mo
 • 2-ročný plán: 3,49 USD / mesiac

Aj keď to môže byť iba štvrtý poskytovateľ na zozname, ponúkajú niektoré z cenovo najvýhodnejších cenových plánov, aké sme kedy videli, bez ohľadu na to, ako dlho sa rozhodnete využívať ich služby..

Ich ročný cenový balík prichádza na pouhých 5,99 $ / mesiac a dvojročný plán na 3,49 USD / mesiac.

Aj keď spoločnosť PIA nezvyšuje cenu svojho predplatného po počiatočnom fakturačnom cykle, vo svojich zásadách ochrany osobných údajov uvádza, že si vyhradzuje právo zmeniť poplatky spojené s ich službami, ktoré by sa prejavili po počiatočných 1, 12 alebo 24- mesačné obdobie.

Na rozdiel od PureVPN, PIA na svojich stránkach priamo neponúka kupóny a pravidelné zľavy a ja sa ešte musím stretnúť so žiadnymi sviatočnými zľavami alebo obchodmi na poslednú chvíľu, ktoré by významne ovplyvnili ich cenu..

Za 3,49 dolárov mesačne vám PIA poskytuje prístup k viac ako 3 300 serverom v 32 krajinách, neobmedzenú šírku pásma, podporu P2P, blokovanie reklám, proxy server SOCKS5 a prístup ku všetkým hlavným protokolom VPN..

V súčasnosti PIA umožňuje uskutočňovať platby so všetkými hlavnými poskytovateľmi kreditných kariet, PayPal, Bitcoin, Amazon Pay, Cashu, OKPAY, Mint a Z-cash (a dokonca aj darčekové karty na pobyt v anonymite).

Kliknite sem a prečítajte si podrobnú recenziu PIA

10. PureVPN

Aktuálne ceny PureVPNAktuálne ceny na PureVPN.com

Počet serverov: 200+ Súčasné pripojenia: 5 | OpenVPN + AES 256-bitové šifrovanie | Vedie niektoré záznamy Torrenting je povolený NEPOUŽÍVAŤ S Netflixom

 • Mesačný plán: $ 10,95 / mo
 • 1-ročný plán: $ 3.33 / mo
 • 2-ročný plán: nie je k dispozícií

Spoločnosť PureVPN so sídlom v Hongkongu je (zďaleka) najlacnejším poskytovateľom v celom zozname. Hoci ich 1-mesačný plán nie je zďaleka cenovo priaznivý, stojí 10,95 $ / mesiac, ponúkajú bezkonkurenčný jednoročný cenový balík len za 3,33 $ / mesiac.

V rámci 24-mesačného stanovovania cien je potrebné uhradiť poplatok za celé dvojročné obdobie vopred, čo znamená, že predplatné služby PureVPN vám na nasledujúce dva roky vráti 69,99 dolárov..

Výmenou za túto relatívne nominálnu sumu dostanú zákazníci spoločnosti PureVPN nasledujúce funkcie: servery 2000+ vrátane serverov optimalizovaných pre P2P v 141 krajinách, neobmedzené množstvo dát a šírku pásma, 24/7/365 „živá“ zákaznícka podpora, kompatibilita so všetkými hlavnými zariadeniami a prístup ku všetkým hlavným protokolom.

Bez poplatkov za obnovenie účtu a možnosti platby pomocou služby PayPal, debetnej karty, Alipay, platobnej steny, platieb za mince, Cashu a dokonca aj darčekových kariet je ľahké zistiť, prečo sa spoločnosť PureVPN stala poskytovateľom rozpočtu na prechod.

Nevýhodou však boli, že FBI dali protokolové súbory (takže si uchovávajú niektoré protokolové súbory) a podľa našich testov sa zdá, že s Netflixom nefungujú. V neposlednom rade nie sú také rýchle ako NordVPN.

Kliknutím sem si môžete prečítať našu podrobnú recenziu PureVPN

A čo obnovovacie ceny?

Zatiaľ čo všetky siete VPN v tomto zozname ponúkajú cenový plán „čo vidíte, je to, čo dostanete“, existuje veľa lacných poskytovateľov, ktorí zaregistrovajú svojich zákazníkov do ročného predplatného so zľavou, aby zmenili cenovú dohodu tesne pred obnovovacie obdobie.

Ak nájdete inú lacnú sieť VPN, ktorá nie je zahrnutá v tomto zozname, buďte opatrní pred skrytými poplatkami za obnovenie a veľmi pozorne si prečítajte ich zmluvné podmienky (skutočne si ich prečítajte), aby ste sa uistili, že sa vám nedarí zaplatiť dvojnásobok dohodnutej -upon rýchlosť.

Najlepšie VPN pre Netflix a Torrenting

Pre tých z vás, ktorí chcú streamovať súbory Netflix alebo anonymne torrent, nemusíte za týmto účelom kupovať drahú prémiovú sieť VPN..

Nasledujúce lacné VPN skutočne vyhovujú vašim potrebám v poriadku.

Lacné VPN, ktoré umožňujú torrentovanie:

 1. NordVPN
 2. Surfshark
 3. CyberGhost
 4. Súkromný prístup na internet VPN
 5. Trust.Zone

Lacné VPN, ktoré pracujú s Netflixom: 

 1. NordVPN
 2. Surfshark
 3. CyberGhost
 4. Trust.Zone
 5. zažívacie
 6. VPNArea

* Vezmite prosím na vedomie, že z dôvodu povahy VPN s Netflixom sa kompatibilita môže zmeniť (doslova) cez noc, takže pred zakúpením VPN založte výhradne na kompatibilite s Netflixom svoju povinnú starostlivosť..

Sú tieto lacné VPN bezpečné?

Je dôležité si uvedomiť, že to, že sieť VPN je cenovo dostupná, neznamená, že je bezpečné ju používať.

Bezpečnosť (alebo jej nedostatok) danej VPN zvyčajne závisí od dvoch vecí.

 1. Ich jurisdikcia
 2. Zásady protokolovania poskytovateľa

Zatiaľ čo politika protokolovania je celkom jednoduchá (čím menej protokolov, tým lepšie), chcem si chvíľku prediskutovať jurisdikciu VPN.

Odkedy Edward Snowden vykonal svoje neslávne porušené údaje a unikol stovkám tisícov utajovaných súborov NSA, verejnosť si uvedomila, že náš súkromný život nie je taký súkromný, ako by sme chceli uveriť..

Jurisdikcia VPN

V skutočnosti medzi EÚ existuje partnerstvo známe ako „dohoda o piatich očiach“ USA, Spojené kráľovstvo, Austrália, Nový Zéland a Kanada to efektívne umožňuje každej krajine zhromažďovať, analyzovať a zdieľať citlivé údaje navzájom, čím sa obchádzajú zákony o súkromí každého príslušného štátu.

Napríklad, ak existuje zákon, ktorý bráni vláde Spojených štátov v legálnom prieskume a špionáži u jedného zo svojich občanov, môžu tento zákon ľahko obísť a požiadať, aby jeden z ich partnerov pre nich vykonával špinavú prácu..

Znamená to, že zákony na ochranu súkromia každého štátu sa účinne stávajú neplatnými.

Ale to sa nekončí.

Päť krajín vytvorilo „partnerstvo tretích strán“ Dánsko, Francúzsko, Holandsko a Nórsko, čím sa rozšírila pôvodná sieť na „deväť očí“.

Ale počkaj! Je toho viac.

Ak to nestačilo, pôvodní partneri Five Eyes opäť rozšírili svoju sieť a pridali ju Nemecko, Belgicko, Švédsko, Španielsko a Taliansko na ich zoznam partnerov.

Netesnosti spoločnosti Snowden tiež potvrdili, že Singapur a Južná Kórea sú tiež obmedzenými členmi nového partnerstva „14 očí“.

Čo to má spoločné s bezpečnosťou VPN?

V podstate, ak používate sieť VPN, ktorá sa nachádza kdekoľvek v rámci partnerstva 14 očí, bezpečnosť a súkromie vašich informácií sú spochybnené..

Hoci mali by ste sa veľmi málo obávať, či váš poskytovateľ VPN dodržiava svoje zásady neprihlásenia, je dôležité, aby ste si boli vedomí tohto partnerstva a jeho dôsledkov na vašu osobnú bezpečnosť.

Mal by som si vybrať drahý verzus lacný softvér VPN?

Rovnako ako u väčšiny vecí na tomto svete je odpoveď na túto otázku oveľa komplikovanejšia, ako by sa mohla na prvý pohľad zdať.

Pri výbere poskytovateľa VPN je potrebné zvážiť množstvo faktorov a vplyv na vašu peňaženku je len jedným z týchto faktorov.

Jednou z najdôležitejších vecí, na ktorú si pamätáte, je to, že sieť VPN sa týka vášho osobného zabezpečenia a súkromia.

Výber správnej siete VPN môže byť rozdielom medzi odcudzením všetkých vašich bankových a osobných informácií a úspešným zmarením budúceho hackera..

Výber správnej siete VPN môže znamenať rozdiel medzi odoslaním osobných e-mailov po celom internete a udržaním vašich citlivých údajov v bezpečí a zvuku, kam patria.

Ak žijete alebo navštevujete krajinu s drakonickými zákonmi o cenzúre, výber správnej VPN by mohol doslova znamenať rozdiel medzi životom a smrťou. 

Keď vezmete do úvahy tieto skutočnosti, malo by sa rýchlo zistiť, že nájdenie najvýhodnejšej VPN by nikdy nemalo byť vaším cieľom.

Nájdenie najúčinnejšej VPN podľa vašich cieľov by malo. 

Aj keď osobne verím, že NordVPN je najlepšia všestranná sieť VPN pre 99,99% spotrebiteľov, ak máte skutočné obmedzenia rozpočtu, niečo ako súkromný prístup na internet je pravdepodobne vašou najbližšou najlepšou stávkou..

Lacný záver preskúmania VPN

V tejto chvíli verím, že táto príručka vám poskytla všetky informácie a informácie, ktoré potrebujete, aby ste pre svoje potreby vybrali ideálnu rozpočtovú sieť VPN..

Berúc do úvahy všetky faktory, NordVPN je nesporným majstrom lacných VPN. Ak chcete ísť ešte lacnejšie, mali by ste zvoliť Surfshark.

Dúfam, že táto príručka vám poskytla všetko, čo potrebujete na nájdenie najlepšej a najrýchlejšej siete VPN, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me