Nekaltas VPN peržiūra

Šios apžvalgos metu apžvelgsiu viską, įskaitant jų (paslėptą) kainą, savybes, greitį, minusus ir privalumus.

Kas yra slaptumas? Ką jie siūlo?

„Ivacy VPN“, kurios būstinė yra keistoje ir nuostabioje Singapūro saloje, nuo 2007 m. Pradžios saugo jų klientų internetinę patirtį..

Nepaisant įspūdingo dešimtmečio kadencijos VPN rinkoje, „Ivacy“ vis dar yra palyginti nežinomas prekės ženklas. „Ivacy“, vadovaujama „PMG Private Limited“, yra suprantama slapta įmonė.

Nekaltas VPN peržiūra„Ivacy“ pagrindinis puslapis

Ir tai mane stebina ...


Tiesą sakant, 2010 m. „Ivacy“ technologijų komanda buvo atsakinga už revoliucinio padalijimo tuneliu koncepcijos pristatymą. Ši technologija leidžia vartotojams nuspręsti, koks srautas siunčiamas per IPT ir kokį srautą saugo jų VPN..

Taigi, turėdamas omenyje visa tai, nusprendžiau peržvelgti „Ivacy“ sau ir išsiaiškinti, ar šis palyginti nežinomas VPN gali žaisti „Didelėse lygose“ ar ne.

Nekalto VPN apžvalga

BENDRA RANKA: # 66 iš 78 VPN
NAUDOJAMUMAS: Lengva įdiegti ir naudoti
ŽURNALŲ DOKUMENTAI: Nėra registravimo politikos
VIETOS: 50 ir daugiau šalių, daugiau nei 1000 serverių
PARAMA: Žinojanti komanda, greiti atsakymai
TORRENTAVIMAS: Ribotas kankinimas
NETFLIX: Neveikia
Šifravimas / protokolas: 256 bitų, „OpenVPN“, PPTP, SSTP, L2TP ir IKEv2
COST: 9,95 USD / mėn
OFICIALI SVETAINĖ: www.ivacy.com

„Ivacy“ siūlo VPN paslaugas, suderinamas su beveik visais rinkoje esančiais įrenginiais, įskaitant „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Linux“, maršrutizatoriai, išmanieji televizoriai ir net jūsų „Xbox“.

Nekaltas VPN suderinamumas

Nors „Ivacy“ siūlo nedaug tik 450 ir daugiau serverių 100 vietų+, aptariami serveriai yra labai optimizuoti atsižvelgiant į jūsų mokamą kainą (kaip pamatysite per minutę).

Jie stulbina su P2P optimizuotais serveriais JAV ir Kanadoje, taip pat leidžia klientams prisijungti prie savo VPN paslaugos naudojant visus svarbiausius protokolus, įskaitant OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP, IKEv2.

Be to, „Ivacy“ siūlo 5 vienalaikius ryšius ir interneto žudymo jungiklį.

Laimei, jie siūlo visas šias funkcijas (ir dar daugybę kitų, kurias akimirksniu aptarsime) už maždaug tokią pat kainą kaip ir kavos puodelis.

Kiek kainuoja nenaudingas VPN?

Vienas didžiausių „Ivacy“ pardavimo taškų yra jo ypač įperkamas 24 mėnesių kainų paketas.

ivacy kainos nustatymas

Štai taip viskas suyra.

Mėnesis: 9,95 USD

 • 8,95 USD per mėnesį
 • 119,4 USD per metus
 • 0% santaupos

1 metai: 40,00 USD

 • 3,33 USD per mėnesį
 • 40 USD per metus
 • 66% santaupų

2 metai: 54 USD

 • 2,25 USD per mėnesį
 • 27 USD per metus
 • Taupymas 77 proc

Išskyrus jų mėnesinį kainų paketą, „Ivacy“ siūlo vienas iš konkurencingiausių VPN paslaugų, kokias tik esu matęs. Aš taip pat apsidžiaugiau, kai pamačiau, kiek skirtingų mokėjimo būdų slaptumas leidžia naudoti potencialiems klientams.

Nesvarbu, ar norite naudoti „MasterCard“, „PayPal“ paskyras, „Bitcoin“ ar „Paymentwall“, jie jus apima.

„Ivacy VPN“ mokėjimo parinktys

Kaip ir keli jų konkurentai, „Ivacy“ techniškai siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, tačiau, kaip pamatysite vėliau šioje apžvalgoje, tai nėra visai taip, kaip atrodo. Tačiau kol kas aš vengiu.

Turėdami tokius prieinamus kainų planus, daugeliui iš jūsų turbūt įdomu, kaip „Ivacy“ paslaugos suderinamos su jų smarkiau kainuojančiais konkurentais..

Mano nuostabai, atsakymas yra toks: gana gerai.

Nekalto VPN apžvalga

BENDRA RANKA: 66
NAUDOJAMUMAS: Lengva įdiegti ir naudoti
ŽURNALŲ DOKUMENTAI: Nėra registravimo politikos
VIETOS: 50 ir daugiau šalių, daugiau nei 1000 serverių
PARAMA: Geras klientų aptarnavimas
TORRENTAVIMAS: Ribotas
NETFLIX: Neveikia
Šifravimas / protokolas: 256 bitų šifravimas; „OpenVPN“, PPTP, SSTP, L2TP, IKEv2
COST: 2,25 USD / mėn 2 metams
OFICIALI SVETAINĖ: www.Ivacy.com

Nepriklausomybės už

1. Geri greičiai (už kainą) 

Siekdamas užtikrinti šios apžvalgos tikslumą, „speedtest.net“ atlikau porą paprastų greičio testų, kad nustatyčiau, koks iš tikrųjų yra greitasis slaptumas. Štai rezultatai.

Nekokybiškas atsisiuntimo ir įkėlimo greičio testas

JAV serveris (Niujorkas)

 • „Ping“: 115 ms
 • Atsisiųsti: 45.86mbps
 • Įkėlimas: 43,92 Mbps

ES serveris (Amsterdamas)

 • „Ping“: 42 ms
 • Atsisiųsti: 53,04 Mbps
 • Įkėlimas: 25,39mbps

„Asia Server“ (Honkongas)

 • „Ping“: 261 ms
 • Atsisiųsti: bandymas nepavyko
 • Įkelti: bandymas nepavyko

JK serveris (Londonas)

 • „Ping“: 50ms
 • Atsisiųsti: 53,24mbps
 • Įkėlimas: 33,36mbps

* Kaip visada, atlikite šiuos greičio testus su druska, nes jie priklauso nuo daugybės skirtingų kintamųjų ir gali keistis kiekvienam asmeniui. Tačiau mes išbandėme daugiau nei 70 VPN šioje svetainėje, todėl turime pradinę situaciją, kurią galime palyginti su kiekvienu VPN. 

Apskritai, „Ivacy“ greitis yra tvirtas kelio viduryje.

Nors buvau nusivylęs, kad jų Azijos serveriai buvo visiškai nenaudojami, esant 53,0 Mbps ES serveriui, „Ivacy“ sparta yra tokia pati kaip konkurentų, tokių kaip „TorGuard“ (peržiūra) ir „Buffered“ (peržiūra)..

Jei esate patyręs VPN vartotojas, „Ivacy“ sparta nėra kuo jaudinti, o jei jums reikia greitesnio VPN, turėtumėte peržiūrėti mūsų apžvalgas apie „Surfshark“ (apžvalgą) ir „ExpressVPN“ (apžvalgą)..

Tačiau tik 2,04 USD per mėnesį jų greitis žymiai viršija lūkesčius, kuriuos nustato jų nominali kaina.

2. Tikroji registravimo politika (jos iš tikrųjų laikomasi) 

Peržiūrėdamas bet kurį VPT teikėją, vienas didžiausių mano augintinių yra „melagingos narystės“ politika, ir, deja, ši tendencija kasdien tampa vis labiau pastebima..

Tiesą sakant, ši problema tapo tokia ryški VPN pramonėje, kad aš nebepasitikiu jokiais VPT teikėjų teiginiais apie „Nelaikyti žurnalų“, kol neišgirdau kiekvieno žodžio jų privatumo politikoje..

Peržiūrėdamas „Ivacy“ VPN, iš tikrųjų labai detaliai ir nuoširdžiai patyriau puikų spausdinimą ... Buvau šokiruotas. Ivacy iš tikrųjų palaiko jos reklamuojamą nulio registravimo politiką, ir jie tai daro geriau nei bet kuris kitas mano peržiūrėtas VPN..

Štai jų registravimo politika.

Tai reiškia, kad vieninteliai duomenys, kuriuos „Ivacy“ saugo apie savo klientus, yra su kiekviena paskyra susietas el. Pašto adresas.

Viskas. Nėra srauto, pralaidumo ir trukmės žurnalų. Tiesiog grynas, nepaneigtas privatumas.

3. Geras klientų aptarnavimas 

Aš būsiu pirmas žmogus, kuris tai pripažins ...

Aš neturėjau didelių vilčių dėl „Ivacy“ klientų aptarnavimo. Atleisk už mano cinizmą, bet peržiūrėjęs daugiau nei 70 VPT sužinojau, kad turiu išskirtinai mažų lūkesčių peržiūrėdamas biudžetą tausojančio paslaugų teikėjo siūlomas klientų paslaugas..

Juk įmonės turi ribotą išteklių skaičių. Jei jie siūlo aukštos kokybės paslaugas už biudžetą, už priimtiną kainą (kaip tai daro „Ivacy“), paprastai galima manyti, kad jie turėjo atsisakyti kitos savo verslo srities, kad tai padarytų..

O klientų palaikymo komanda paprastai yra pirmoji auka.

Tačiau dėl „Ivacy“ buvau maloniai nustebintas, kai pastebėjau, kad jų klientų aptarnavimo agentai greitai reaguoja ir yra nepaprastai paslaugūs. Nors norėčiau pamatyti išsamesnius ir išsamesnius jų agentų atsakymus, man labai sunku skųstis atsižvelgiant į greitą reagavimo laiką ir veiksmingą palaikymą, kurį gavau.

Čia yra keletas vieno iš mano pokalbių su „Ivacy“ palaikymo ekrano kopijų (į visus klausimus buvo atsakyta per kelias minutes nuo išsiuntimo).

Nekokybiškų tiesioginių pokalbių kokybė Nr. 1 Nekokybiškų tiesioginių pokalbių kokybė Nr. 2

Pateikiau keletą kitų užklausų, skirtų įvertinti komandos žinias ir efektyvumą (visos jos buvo pateiktos panašiu laiku) ir į visas šias užklausas buvo atsakyta panašiai laiku (ir trumpai). Siekdamas įsitikinti, kad mano patirtis tiksliai atspindėjo jų klientų palaikymo komandą, aš taip pat peržiūrėjau jų socialinės žiniasklaidos paskyras, kad pamačiau, kaip gerai jie nagrinėjo kitus klientų skundus ir klausimus.

Vėl buvau sužavėtas sužinojęs, kad jų komanda buvo nepaprastai efektyvi ir išmananti, ir beveik kiekviena kilusi problema buvo kliento, o ne slaptumo kaltė..

Nekaltas „Twitter“ profilis

Nors „NordVPN“ vis dar teikia geriausias klientų aptarnavimo paslaugas, kokias esu patyręs, „Ivacy“ yra svarbus konkurentas varžybose ir aš buvau nustebęs ir sužavėtas jų palaikymo kokybe..

4. Galimi protokolai: OpenVPN, SSTP, PPTP, L2TP ir IKev2

Galimi VPN galimi protokolai

„Kas gali nutikti?“, Pagalvoji tu.

„Jums prireiks tik sekundės“, tvirtinate jūs.

Taigi jūs išnaikinsite savo mobilųjį telefoną, laukdami tos vanilės latte. Problema ta, kad tinklas, prie kurio ketinate prisijungti, gali būti „blogasis dvynys“.

Štai kaip tai veikia.

Kažkas paverčia savo kompiuterį tinklo prieigos tašku ir suteikia pakankamai garsų vardą (dažnai mėgdžiojantį populiarius, žinomus vardus, pvz., „T-Mobile“). Kai prisijungiate, jūs iš tikrųjų jungiatės per jų kompiuterį. Dabar jie turės prieigą prie visos informacijos, kurią naudojote prisijungdami, taip pat apie jūsų naršymo veiklą.

Tai reiškia, kad ištraukus kreditinę kortelę ar atlikus keletą greitų operacijų, visi šie duomenys registruojami, nes ryšys neužšifruotas. Deja, šis „WiFi“ slapto pasiklausymo pavyzdys yra vienas iš labiausiai paplitusių (ir seniausių) gudrybių „viduryje manęs“ išpuolių vadove..

Dabar palyginkite tai su įprasta žiniatinklio sesija teisėtame tinkle. Jūs sukuriate banko svetainę, o visa veikla per visą jūsų sesiją bus užšifruota naudojant SSL sertifikatą. Jie sukuria specialius klavišus kiekviename prieigos taške, kad niekas kitas negalėtų stebėti ar gauti prieigos prie to, kas vyksta patekus į svetainę.

Ta pati SSL technologija naudojama maitinti „OpenVPN“, kuris yra visų pagrindinių (ir teisėtų) VPN teikėjų prisijungimo protokolas. Nekilnojamasis turtas nesiskiria, kai įmanoma, nutylėjimą nustato „OpenVPN“.

Jei dėl kokių nors priežasčių negalite naudoti „OpenVPN“ (pvz., Dėl įrenginio apribojimų), „Ivacy“ taip pat turi kitas įprastas protokolo parinktis, įskaitant PPTP, SSTP, L2TP ir IKEv2.

Kai kuriuose iš šių kitų protokolų, pavyzdžiui, „IPv6“, yra žinomos saugos spragos. Tačiau šiuo atveju „Ivacy“ bando išspręsti šią problemą, bet kuriuo atveju siųsdama tuos duomenis ir srautą per VPN.

5. 256 bitų šifravimas

Viešieji „WiFi“ tinklai yra vienos iš labiausiai paplitusių vietų, kuriose žmonės gali naudotis jūsų internetine veikla.

Net viešbučių ir oro uostų „WiFi“, kurie, jūsų manymu, būtų tvirti, dažnai yra jautrūs atakoms. (Kai kuriais atvejais šios įstaigos pažeidžia didžiausius pažeidėjus - stebi kiekvieną jūsų tinkle atliekamą veiksmą ir dažnai parduoda jūsų informaciją trečiosioms šalims.)

Tačiau daugelis viešųjų tinklų yra linkę į blogą elgesį. Piratai gali paleisti automatizuotas sistemas šiuose tinkluose, kad galėtų stebėti ir bandyti „įžeisti“ savo kelią į jūsų paskyras.

Žiaurios jėgos išpuoliai bus nukreipti į konkrečios svetainės prisijungimo puslapį ir bus bandoma nulaužti vartotojo vardo ir slaptažodžio derinius, atliekant neribotus variantus, kol jie galiausiai nusileis į reikiamą. Jie išbando vieną raidę ar skaičių vienu metu ir toliau važiuoja dviračiu, pridedami daugiau skaitmenų, kol galiausiai sugalvoja, kaip prieiti.

Šios atakos yra kaltininkai dažniausiai pasitaikančiose naujienose. Pavyzdžiui, žiaurios jėgos išpuoliai yra vienas iš pagrindinių būdų, kaip žmonės gali patekti į „WordPress“ svetaines (kuri yra didžiausia platforma internete). Jie taip pat yra metodas, dažniausiai naudojamas įsilaužti į įžymybių „iCloud“ paskyras ir nutekėti ... gerai, privatus, nuotraukos ir vaizdo įrašai.

Brutalios jėgos išpuoliai veikia gerai, kai silpnas šifravimas.

Kitaip tariant, kai yra tik tiek daug galimų raidžių ir skaičių kombinacijų, pertraukai reikia tik laiko. Paprastai tariant, kuo silpnesnis šifravimas, tuo greičiau jis gali būti nulaužtas.

Visi šifravimai gali būti nulaužti. Bet jei jie bus pakankamai stiprūs, gali prireikti dešimtmečių (ar šimtmečių). Štai kodėl 256 bitų šifravimas laikomas stipriausiu įmanomu šiandien rinkoje. Jis yra toks stiprus, kad jį naudoja vyriausybinės agentūros ir pasėlių apsaugos kompanijų kremas.

„Ivacy“ didžiuojasi, kad naudojasi 256 bitų šifravimu, vadinasi, jūsų ryšys per juos turėtų būti beveik neįmanoma nulaužti.

Ivacy Cons

1. Singapūras patvirtintas kaip „Penkių akių“ partneris 

Jei aukščiau pateikta antraštė verčia sumišti galvą ir švelniai sumurmėti „Kas jis apie?“ Pagal tavo kvėpavimą, viskas gerai.

Sąvoka „penkios akys“ nėra kažkas, kas plačiai suprantama ar aptariama plačiojoje visuomenėje ... Ir dėl rimtos priežasties. Kai Edvardas Snowdenas įvykdė savo dabar žinomą saugumo pažeidimą, jis paskelbė daugiau nei 1,5 mln. Įslaptintų NSA dokumentų.

Tarp informacijos, įtrauktos į šį nutekėjimą, buvo dokumentas, kuriame atskleidžiama saugumo operacijos, vadinamos „Penkiomis akimis“, informacija apie informacijos ir išteklių mainų partnerystę tarp JAV, JK, Kanados, Australijos ir Naujosios Zelandijos, leidžianti kiekvienai vyriausybei nustatyti ir šnipinėja „bet kas, bet kur ir bet kada“.

Kitaip tariant, „Penkių akių“ partnerystė yra blogiausias privatumo gynėjo košmaras.

Bakstelėdami optinio pluošto kabelius daugiau nei 20 vietų visame pasaulyje, atitinkamos vyriausybės gali pasiekti bet kurio asmens, kurį jie pasirenka, asmens duomenis ir vietą realiuoju laiku.

Deja, dėl Ivacy, kiti nutekėję dokumentai parodė, kad Pietų Korėja ir Singapūras (jų būstinės vieta) yra „Penkių akių susitarimo“ partnerės ir reguliariai teikia šioms vyriausybėms prieigą prie neskelbtinos informacijos ir šaltinių..

Nors tai neturėtų daryti tiesioginio poveikio „Ivacy“ saugumui, nes jie saugo 0 žurnalų, vis tiek turėtumėte žinoti apie bendrovės būstinę supantį politinį kraštovaizdį.

2. Nėra TOR ar tarpinių serverių suderinamumo 

Nors tai daugumai VPN vartotojų kelia nedidelį susierzinimą, nusivyliau pamatęs, kad „Ivacy“ nesuderinamas su TOR tinklu ar jokiomis kitomis trečiųjų šalių tarpinėmis programomis..

Nors tai neturės įtakos daugumos vartotojų VPN patirčiai, papildomi TOR ir kitų tarpinių serverių suteikti saugos lygiai gali tiesiogine prasme išgelbėti jūsų gyvybę kai kuriose labiau drakoniškose šalyse.

Pvz., TOR suderinamumas yra įtrauktas į „NordVPN“ (čia yra apžvalga).

3. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija turi didelę sumą 

Viena iš vienintelių problemų, su kuriomis susidūriau su „Ivacy“ kainų paketu, yra tai, kad jie iš anksto neskelbia savo 30 dienų pinigų grąžinimo garantijos sąlygų..

Tai gana įprasta praktika, kai VPT teikėjas nustato apribojimus, kiek gigabaitų paslaugų galite naudoti prieš negrąžindami pinigų grąžinimo garantijos. Tačiau dažniausiai tai yra labai gerai reklamuojama ir klientas supranta garantijos apribojimus.

Su „Ivacy“ ... Ne visai taip.

Šiek tiek įsigilinę į savo įvairias politikas ir teisinius apribojimus, štai kaip veikia pinigų grąžinimo garantija.

 • Jūs reikalaujate grąžinti pinigus per 30 dienų (arba 7 dienas 1 mėnesio planui) nuo jūsų prenumeratos dienos
 • „Ivacy“ jūsų paskyros dar nebuvo sustabdęs dėl bet kurios paslaugų teikimo sąlygose nurodytos sąlygos pažeidimo
 • Neišnaudojote daugiau nei 500 MB pralaidumo, įskaitant ir įkėlimo, ir atsisiuntimo veiklą naudojant Ivacy; ar turite neviršija 30 sesijų y., kiek kartų prisijungėte prie slaptosios paslaugos, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau
 • Anksčiau neprašėte grąžinti lėšų pagal šią politiką
 • Tu kaip mokėjimo metodą nenaudojote „BitCoin“, „BitPay“, „Coin Payments“ ar „Paymentwall“

Asmeniškai manau, kad tai yra gana sąžiningas susitarimas.

Tačiau aš taip pat manau, kad jų grąžinimo politikos sąlygos turėtų būti išdėstytos daug akivaizdžiau. Aš turiu omenyje tikrai… Kaip dažnai klientai prieš pirkdami laiko peržiūri internetinius įsipareigojimus? Jūs, aš ir Ivacy žmonės žinome, kad atsakymas į šį klausimą yra skambus „Niekada!“

Nors aš nekaltinsiu dėl apkalbos dėl tyčinio melo jų vartotojų bazei, pasakysiu, kad sąlygos, susijusios su jų pinigų grąžinimo garantija, turėtų būti išdėstytos jų pardavimo puslapyje, o ne palaidotos jų teisiniame atsisakyme..

4. Nulis iš keturių dirbusių „Netflix“ serverių

Paprasčiau pasakius:

Ivacy neveikia su „Netflix“. Ir jie neketina greitai pakeisti šios pozicijos.

Norėdami patvirtinti, išbandėme šiuos serverius. Kiekvienas mus nuleido:

 • Jungtinės Valstijos
 • Kanada
 • Jungtinė Karalystė
 • Nyderlandai

Neteisumas net patvirtino jų svetainėje, kad „esant dabartinei situacijai, interneto vartotojai turės susitvarkyti su„ Netflix “draudimų politika per VPN“.

„Netflix“ VPN srautinio perdavimo klaida„Netflix“ VPN srautinio perdavimo klaida

Taigi panašu, kad tai greitai nepasikeis.

Laimei, mes patvirtinome, kad keletas VPT vis dar drąsiai bando. Peržiūrėkite mūsų populiariausių „Netflix“ VPN sąrašą.

Ar rekomenduoju slaptumą??

Dienos pabaigoje „Ivacy“ yra kokybiškas VPN su priimtinu greičiu, neprilygstamomis kainomis ir aukštos kokybės klientų aptarnavimu.

Jie siūlo lengvai naudojamą platformą, kurioje yra daugybė nustatymų ir funkcijų, su kuriomis galima žaisti, ir nors jie toli gražu nėra tobuli, „plusai“ šiuo atveju gerokai viršija „trūkumus“..

Kuo naudingas slaptumas??

 • Nebrangu (2,25 USD / mėn.)
 • Saugu ir saugu
 • Tikra politika neprisijungus
 • Lengva įdiegti ir naudoti
 • Geras klientų aptarnavimas

Kuo blogesnė už slaptumą?

 • Nėra TOR suderinamumo
 • Eskizinė „pinigų grąžinimo garantija“
 • „Penkių akių“ jurisdikcija
 • Nėra „Netflix“ suderinamumo

nereikia rekomenduoti Ivacy. Tai netinkama paslauga, tačiau už panašią kainą yra ir geresnių: „NordVPN“ (3,49 USD / mėn.) Arba „Surfshark“ (1,99 USD / mėn.). Abi šios žemės patenka į 3 geriausių vietų sąrašą, patikrinkite geriausius VPN čia.

Pridėkite savo asmeninio slaptumo VPN apžvalgą:

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me