Kaip taupyti pinigus naudojant VPN: Pagrindinis vadovas

Norint naudotis savo privatumu ir anonimiškai naršyti internete, būtina naudoti VPN. Virtualaus privataus tinklo naudojimo pranašumai yra daug daugiau nei privatumas ir saugumas. Pavyzdžiui, ar žinojai, kad naudodamas VPN pirkdamas internetu gali sutaupyti nuo šimtų iki tūkstančių dolerių?

Kelios internetinių pirkimo svetainių kainos keičiasi atsižvelgiant į šalį, kurioje esate, arba pagal jūsų ankstesnę veiklą internete. Naudodami VPN galite apeiti vietos stebėjimą ir stebėjimą internete bei pamatyti kainas, prieinamas kitose šalyse.

Kiek jums kainuoja jūsų buvimo vieta?

Norėdami pamatyti, kaip galite sutaupyti pakeisdami savo vietą, išbandėme „ExpressVPN“, „NordVPN“ ir „CyberGhost“ populiariuose internetiniuose pirkiniuose. Iš viso mes sugebėjome sutaupyti nuo 50 iki 1 000 USD, priklausomai nuo pirkimo.

Pereikite prie mūsų infografikos ir sužinokite, kaip mes tai padarėme, arba patikrinkite visas mūsų kiekvieno pirkimo išvadas spustelėdami toliau pateiktas piktogramas.

 • Lėktuvo bilietai
  Lėktuvo bilietai
 • Nuomojami automobiliai
  Nuomojami automobiliai
 • Viešbučiai
  Viešbučiai
 • Srautas
  Srautas
 • Programinė įranga
  Programinė įranga

kaip sutaupyti pinigų lėktuvų bilietams

Lėktuvų bilietų kaina paprastai svyruoja priklausomai nuo vietos. Aviabilietų svetainės naudoja jūsų naršymo istoriją (renkamą stebėjimo slapukų), kad nustatytų, ar anksčiau jų svetainėje žiūrėjote tam tikrą skrydį. Jei turite, jie kelia kainas. Naudodami VPN galite apeiti tai slėpdami naršymo istoriją, todėl lėktuvų bilietų svetainės negali kelti kainų pagal apsilankymus atgal.

Be to, vieta, iš kurios perkate bilietą, gali turėti didelę įtaką. Tiesą sakant, tyrimai parodė, kad mažmenininkai dažnai naudoja dinaminę kainodarą, kad nuspręstų, kiek jie jums ims.

Dinaminė kainodara leidžia internetiniams mažmenininkams imti skirtingas kainas atsižvelgiant į tai, kiek, jų manymu, vartotojas išleis, atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip įrenginio tipas ir pašto kodas. Pvz., Vartotojai, esantys pašto indeksuose ar šalyse, kuriose vidutinės pajamos yra didesni, internetinėse parduotuvėse gali pamatyti brangesnes kainas.

Norėdami sužinoti, kaip vietovė paveikė mūsų lėktuvų bilietų kainas, pasinaudojome VPN, kad palygintume Jungtinio skrydžio iš Malaizijos Kvala Lumpūro tarptautinio oro uosto į Kalifornijos Los Andželo tarptautinį oro uostą iš 20 skirtingų šalių kainas. Maksimali sutaupyta suma (tarp žemiausios kainos, rastos per serverį Lenkijoje, ir didžiausios, JAV) buvo 1 121,29 USD.

Užsisakykite skrydį iš KUL į LAX

kaip sutaupyti pinigų nuomojamiems automobiliams

Automobilių nuoma yra dar viena populiari sąskaita, kurios kaina skiriasi priklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos. Automobilių nuomos kainų svyravimus daugiausia lemia priemokos už vietą, vietiniai mokesčiai ir draudimo išlaidos, kurios skiriasi priklausomai nuo to, kurioje šalyje esate..

Norėdami tai įrodyti, mes pasižiūrėjome į kainą, kurią savaitei Filadelfijoje išsinuomojo „Mitsubishi Mirage“ iš „Enterprise Rent-a-Car“ iš serverio JAV ir serverio Ispanijoje. JAV išlaidos per savaitę buvo 265,76 USD be mokesčių; tai atėjo 400,74 USD su mokesčiais.

Kai mes žiūrėjome į automobilio kainą iš serverio Ispanijoje, kaina buvo 206,29 EUR (arba 238,17 USD) – visą savaitę. Taip yra todėl, kad mokesčiai ir rinkliavos yra įskaičiuoti į savaitės nuomos kainą iš Europos, bet ne tada, kai nuomojama JAV.

Kaina, kai nustatomas IP adresas JAV:

Automobilių nuoma su JAV serveriu
Automobilių nuomos mokesčiai su JAV serveriu

Kaina, kai IP adresas nustatomas kaip Ispanija:

Automobilių nuoma Ispanijoje
Automobilių nuomos mokesčiai Ispanijoje

Kadangi ne kiekvienoje šalyje yra „Enterprise Rent-a-Car“ svetainė, mes taip pat pasinaudojome baidarėmis, kad geriau suprastume, kaip skiriasi automobilio nuomos kaina įvairiose šalyse..

Kai buvome prisijungę prie serverio JAV, pamatėme, kad nustatytas prizas yra 492,00 USD. Tačiau ši kaina dramatiškai pasikeitė, kai pakeitėme savo vietą į kitas šalis.

Kaina, kai nustatomas IP adresas JAV:

Automobilių nuoma JAV

Kaina, kai nustatomas Azerbaidžano IP adresas (290,47 USD):

Automobilių nuoma kainavo Azerbaidžanas

Kaina, kai nustatomas Kinijos IP adresas (301,65 USD):

Automobilių nuoma Kinijoje

Kaina, kai nustatomas Japonijos IP adresas (342,71 USD):

Automobilių nuoma Japonijoje

Mes pažvelgėme į „Chrysler 200“ nuomos kainą Filadelfijoje, kuri yra brangiausia automobilių nuomos rinka JAV. Iš viso mes nustatėme, kad pati geriausia vieta išsinuomoti automobilį buvo JAV – 492 USD per dieną, o pigiausia – 221,72 USD per dieną – buvo Indija..

Automobilių nuoma Filadelfijoje

kaip sutaupyti pinigų viešbučio kambariuose

Viešbučių užsakymo svetainės veikia panašiai kaip lėktuvų bilietai ir kitos kelionių svetainės – jos naudoja dinaminę kainodarą ir seka slapukus, kad nuspręstų, ką apmokestinti..

Norėdami tai parodyti, apžiūrėjome, kiek kainuoja apsistoti „Sofitel“ mieste Niujorke. Kai ieškosite iš JAV, kambarys „Sofitel“ kainuos 482,00 USD / naktis. Pamatėme, kad šis skaičius šiek tiek sumažėjo, kai ieškojome iš Kanados – pigiausios patikrintos vietos -, kurios kaina buvo 474,90 USD už naktį..

Mes nustatėme, kad, keičiant serverius, išlaidos turėjo augti, o ne mažėti. Brangiausia kaina atsirado daugiau nei 100 USD daugiau nei mažiausia kaina: 584,22 USD už naktį iš serverio Brazilijoje..

Apsistojame „Sofitel“ Niujorke

kaip sutaupyti pinigų prenumeratos paslaugoms

Prenumeratos paslaugų, pavyzdžiui, muzikos transliacijos ar programinės įrangos prenumeratos, kainos dažnai skiriasi priklausomai nuo regiono, dažnai siekiant kompensuoti valiutų kursus ir valiutų skirtumus. Pažvelgėme į dvi populiarias prenumeratos paslaugas – „Apple Music“ ir „Microsoft Office“ – norėdami pamatyti, kaip pakeitus jūsų vietą būtų galima gauti geresnių pasiūlymų.

Taupykite pinigus „Apple Music“

Pirmiausia prisijungėme prie JAV „NordVPN“ serverio ir pasižiūrėjome į individualios srautinės prenumeratos kainą. Viduje Jungtinės Valstijos, tai kainuoja 9,99 USD / mėn individualiai „Apple Music“ prenumeratai.

Kaina, kai nustatomas IP adresas JAV:

„Apple“ muzikos kaina JAV

Tada prisijungėme prie kelių kitų serverių norėdami pamatyti, kaip kaina skirsis vietoje. Apskritai nustatėme, kad abonentai Europoje už „Apple“ prenumeratą moka daugiausia per mėnesį – didžiausia kaina buvo iš Jungtinės Karalystės – 9,99 svaro per mėnesį arba maždaug 13,33 dolerio per mėnesį. Kitos šio regiono šalys, įskaitant Šveicariją, Nyderlandus ir Ispaniją, buvo atidžiai stebimos.

Kaina, kai nustatomas Jungtinės Karalystės IP adresas:

„Apple“ muzikos kaina Jungtinėje Karalystėje

Mes nustatėme, kad Indija yra pigiausia prenumeratos vieta; mėnesinės išlaidos, kai nustatėme savo vietą „NordVPN“ Indijos serveryje, buvo ₹ 120 / mėn., arba maždaug 1,75 USD / mėn..

Kaina, kai nustatomas IP adresas Indijoje:

„Apple“ muzika kainavo Indijoje

Iš viso maksimalus sutaupymas tarp brangiausios vietos (Jungtinė Karalystė) ir pigiausios vietos (Indija) buvo 11,58 USD / mėn., Arba beveik 140 USD / metus.

Mėnesinė „Apple“ prenumeratos paslauga

Taupykite pinigus „Microsoft Office“

Kaip ir „Apple Music“, metinės „Microsoft Office“ produktų prenumeratos kaina skiriasi priklausomai nuo regiono. Mes pasirinkome palyginti populiaraus „Office 365 Home“, kuris prisijungus prie JAV serverio, kainuoja 99,99 USD už metinę prenumeratą..

Mokestis, kai JAV nustatomas IP adresas:

„Microsoft Office“ kaina JAV

Kaip ir „Apple“ prenumeratos srautinio perdavimo paslauga, mes pastebėjome, kad „Microsoft Office“ metinio produkto kainos didėja, kai nustatome savo vietą Europos šalyse. Didžiausia kaina buvo Lenkija – 299,99 Lt per metus arba maždaug 116 USD per metus. Artimiausiose šalyse Vokietija ir Nyderlandai pastebėjo panašius kainų pokyčius.

Kaina, kai nustatomas IP adresas Lenkijoje:

„Microsoft Office“ kaina Lenkijoje

Šalyse, esančiose netoli arba Azijoje, kainos buvo mažesnės; Rusija atėjo mažiausiomis sąnaudomis – 2 699,00 ₽ per metus arba maždaug 55,28 USD per metus. Iš viso didžiausios santaupos tarp Rusijos ir Lenkijos buvo daugiau nei 50 USD per metus.

Kaina, kai Rusijoje nustatomas IP adresas:

„Microsoft Office“ kaina Rusijoje

Metinė „Microsoft Office“ prenumerata

VPT yra protinga investicija tiek saugumo, tiek finansiniu požiūriu. Jei planuojate užsisakyti kelionę, išsinuomoti automobilį ar net tiesiog transliuoti muziką, vienas iš geriausių 2018 m. VPT galėtų sutaupyti šimtus ar net tūkstančius dolerių..

kaip taupyti pinigus naudojant vpn infografiką

Dalytis infografijos koduSutaupykite pinigų naudodamiesi VPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me