Kaip paslėpti mano IP adresą

Paslėpti IP adresą yra gana paprasta, jei žinote, kokius įrankius naudoti.

Jei esate panašus į mane, tas, kuris nori paslėpti mano IP, kad galėtų patekti į geografiškai užblokuotas svetaines, paneigti IP draudimus ir tiesiog likti anoniminiais, toliau skaityti.

Žemiau išvardijau 6 klastingus būdus, kaip paslėpti savo IP adresą, įskaitant interneto ryšio užšifravimą ir visiškai anonimiškumą.

Kas yra IP adresas?

Pirmiausia paimkime pagrindus.

internetas, yra ne kas kita, kaip didžiulė grupė intersujungtas tinklasveikia, reikalinga sistema ryšiui tarp šių tinklų užmegzti. interneto protokolas, paprastai vadinama IP, yra pagrindinė technologija, atsakinga už šį ryšį. IP pavesta apibrėžti, susisteminti ir pateikti informacijos paketus iš taško A į tašką B.

IP adresai yra ne kas kita, kaip sistemos identifikatoriai. Ketvirtoje interneto protokolo (IPv4) versijoje IP adresai yra apibrėžiami kaip 32 bitų skaičius; x.x.x.x kur x yra reikšmė tarp 0 ir 255.

Čia yra keli galiojantys IP adresai:

 • 123.45.67.89
 • 8.8.8.8 - „Google“ priskirtas IP adresas
 • 140.247.224.81 - Harvardo universitetui priskirtas IP adresas

Kiekviena prie interneto prijungta sistema turi savo adresą; panašiai kaip jūsų namo adresas ar automobilio valstybinis numeris. Kiekviena sistema turi turėti unikalų IP adresą, priskirtą tik tam kompiuteriui ir tik tam kompiuteriui. Tai reiškia, kad jūsų telefonas, nešiojamasis kompiuteris, darbo kompiuteris ir spausdintuvas turi skirtingus IP adresus.

Kiekvienas interneto dalyvis turi turėti IP adresą, kad galėtum prie jo prisijungti.

Kaip veikia IP, IP adresai yra jautri informacija, nes jie tiksliai nurodo sistemų, kurioms jie yra priskirti, vietą. Tai yra nekerštaujama, nes fizinė prijungto kompiuterio vieta yra būtent ta informacija, kurios reikia interneto protokolui efektyviausiam ryšiui užmegzti..

Tai kaip aš žinau, kad bet koks intelektinis intelektinis turtas, prasidedantis 140.247, bus paskirtas Harvardo universitetui ir kaip aš žinau kur tu yra pagrįsti, tiesiog žiūrėdami į savo IP adresą.

6 būdai, kaip paslėpti jūsų IP adresą

Peržiūrėkite šiuos šešis būdus, kaip pakeisti savo IP adresą.

1. Gaukite VPN programinę įrangą

Tikriausiai geriausias ir patogiausias būdas pakeisti savo IP yra pasirinkti gerą VPN paslaugą.

Štai ką daro VPN:

 • Slėpti jūsų IP adresą
 • Šifruoja jūsų interneto srautą
 • Leidžia saugiai kankintis
 • Leidžia patekti į geografiškai užblokuotas svetaines, tokias kaip „Netflix“ ir „Hulu“.

Kaip matote, virtualiojo privataus tinklo pranašumai visiškai nesiskiria nuo jūsų IP adreso pakeitimo pranašumų.

Čia nenuostabu; VPT priskiria naują IP adresą prie jų prijungtoms sistemoms. Kai prisijungsite prie virtualiojo tinklo, jums bus paskirtas antrasis IP adresas, kuris suklaidins tikrąjį.

Kaip veikia virtualūs privatūs tinklai

VPN kliento nustatymas užtrunka keletą minučių, o kai viskas bus nustatyta, prisijungimas prie jo ir tokiu būdu IP pakeitimas įvyks spustelėjus mygtuką.

„Viskas puiku, Andrey, bet kaip VPT keičia mano IP adresą?“

Puikus klausimas - nekantrauju jums pasakyti.

Kol esate prisijungę prie VPN, VPT teikėjas jums priskirtų virtualų IP adresą. Nors jūsų tikrasis IP adresas vis tiek bus naudojamas prisijungimui prie minėto VPN, visas kitas srautas bus tuneluojamas per jūsų privatų tinklą ir tokiu būdu šis išorinis srautas prisijungs tik prie jūsų antrojo, virtualiojo IP adreso.

Aš rekomenduoju „NordVPN“ (3,49 USD / mėn.), Nes tai kol kas pati anonimiškiausia ir patikimiausia VPN programinė įranga, kurią iki šiol išbandėme. Tai saugu ir nepatinka jūsų IP adresas. Galite pasirinkti iš jų 1500 serverių (skirtingų IP). Čia galite perskaityti mūsų „NordVPN“ apžvalgą.

Kitas geras VPN paslaugos pasirinkimas (pigesne kaina) yra „Surfshark“ (1,99 USD / mėn.) Ir „ExpressVPN“..

2. Naudokite tarpinį serverį - lėtesnį nei VPN

Kaip veikia tarpiniai serveriai

Tarpiniai serveriai yra labai maži įrankiai, kurie yra tiltas į jūsų interneto srautą. Šie vidutinio lygio serveriai prijungia jūsų informacijos paketus prie norimo tikslo, pakeisdami išvaizdą, kai jie eina per tarpinį serverį.

Paprasčiau tariant, tarpinis serveris sulaiko jūsų srautą ir kontroliuoja jūsų ryšį. Iš čia viskas, ką darote, kartojamas įgaliotasis serveris; tai atspindi jūsų elgesį. Paskirties serveriai (svetainės, kurias norite pasiekti) mano, kad tarpinis serveris yra jūsų srautas.

Šios sistemos grožis yra tai, kad galite prisijungti prie bet kurio tarpinio serverio pasaulyje.

Tarkime, kad norite pasiekti JK BBC. Greitai sužinosite, kad didžioji jų turinio dalis yra užblokuota ir neprieinama žmonėms už Jungtinės Karalystės ribų. Įeina tarpinis serveris. Jūs prisijungiate prie JK įgaliotojo serverio ir galila - visais tikslais ir tikslais nuo šiol esate toks pat britas, kaip žuvis ir traškučiai.

Tarpiniai serveriai yra labai veiksmingi esant žemo profilio būtinybėms, pavyzdžiui, apeinant geografiškai užblokuotą turinį ar IP apribojimus.

Galimybė užmaskuoti tikrąjį IP adresą yra ta, kur baigiasi VPN ir tarpinių serverių panašumai.

„Proxies“, būdami daugiau nei tinkami tvarkyti „Netflix“ geografiškai ribotą turinį, negali konkuruoti su daugybe VPN saugumo lygių. Negailėdami jūsų IP adreso, tarpiniai serveriai nei šifruoja jūsų duomenų, nei pašalina iš jų jokių identifikuojamų žymeklių. Įgaliotiniai nepadarys nieko, kad apsaugotų jus nuo smalsių jūsų IPT, vyriausybės ar kitų, turinčių prieigą prie jūsų duomenų, akių.

Paskutinis didelis skirtumas tarp tarpinių serverių ir VPN yra tas, kad ankstesniesiems trūksta klastojimo. Nors VPN užšifruos visus duomenis, patenkančius į jūsų sistemą ir iš jos, tarpinis serveris užblokuos srautą kiekvienai programai..

Tarkime, kad prijungiate interneto naršyklę prie įgaliotojo serverio. Puiku! Galite žiūrėti visus norimus „Netflix“, tačiau nekelkite kankinančių failų. Jūsų tarpininkas neįsiterpia į jūsų srautišką srautą, o jūsų interneto paslaugų teikėjas gali lengvai pamatyti, ko esate pasirengęs.

Tolesnis skaitymas: Skirtumas tarp VPN ir tarpinio serverio

3. Naudokite TOR - NEMOKAMAI

TOR, pavadintas pradinio projekto „Svogūnų maršrutizatorius“ vardu, yra nemokamas klientas, kuris anonimiškai jungia jus į savanorių valdomą serverių tinklą. Tai leidžia jums priskirti naują IP adresą tuo pačiu pagrindu kaip ir VPN klientui.

TOR tinklo struktūra

Taip pat žinomas kaip „tamsus / gilus“ žiniatinklis, „Tor“ turi papildomą pranašumą, nes suteikia jums prieigą prie svetainių, kitaip neprieinamų įprastoms naršyklėms. Tokiose „svogūnų“ svetainėse yra labai skirtingi domenų pavadinimai, nes dažniausiai jie sukuriami atsitiktinai.

Patikrinkite anonimiškumo paieškos variklio domeno vardą „DuckDuckGo“:

 http://3g2upl4pq6kufc4m.onion

Kadangi TOR yra plačiai prieinamas, nemokamas ir anoniminis tinklas, jis tapo nusikalstamos veiklos centru. Tai taip pat viena iš priežasčių, kodėl gali būti įtrauktas į „sąrašą“, jei prisijungiate prie TOR, didelis tinklo naudotojų tinklas prisijungia prie jo, kad galėtų vykdyti neteisėtas operacijas. Nuo melagingų tapatybių iki sunkių narkotikų ir net ginklų.

Kitas didelis TOR trūkumas yra ypač lėtas krovimo laikas. Šie ilgi krovimo laikai yra pagrįsti neveiksmingais ir ilgainiui maršrutais, kuriais siunčiami jūsų duomenų paketai, perduodami iš serverio į serverį, kol jie pagaliau pasiekia tikslą. Žinoma, visa tai daroma vardan saugumo.

Nesuklyskite, TOR nėra visiškai nepriekaištingas. Vyriausybės agentūra gali ir naudoja tam tikras programinės įrangos spragas ir svetainių administratoriaus klaidas.

Tolesnis skaitymas: „Tor vs VPN“ (koks skirtumas)

4. Naudokite mobilųjį tinklą - lėtas ir neužšifruotas

Greitas būdas pakeisti savo IP adresą, jei bijote, kad dėl jūsų pakenkta, yra naudoti mobiliojo telefono duomenis. Kadangi tai yra skirtinga sistema, ji turės skirtingą IP adresą.

Tai, žinoma, nepakeičia nešiojamojo kompiuterio / kompiuterio darbo vietos. Tai gali padėti jums retomis kritinėmis situacijomis, kai akivaizdžiai puolama jūsų IP, tačiau pasikliauti mobiliaisiais duomenimis yra neefektyvu ir trumparegiška..

5. Prisijunkite prie viešojo „Wi-Fi“ tinklo - nesaugu

Kadangi IP adresai nekeliauja kartu su jumis, naudodami nešiojamąjį kompiuterį galite prisijungti prie atviro kavinės „Wi-Fi“ tinklo - tai paprastas būdas pakeisti IP adresą. Kaip ir mobiliųjų duomenų atveju, tai nėra nei efektyvus IP keitimo būdas, nei tvarus naršymo anonimu būdas & saugiai.

Deja, naudojant tokius atvirus interneto prieigos taškus yra daug rizikos.

6. Paskambinkite savo interneto paslaugų teikėjui

Karšta tiesa ta, kad mes neturime jokios įtakos tam, kuriam IP adresui mūsų sistemos yra priskirtos. Mes galime tik paprašyti ar priversti Nternetas Service Providers, kad pakeistų mūsų IP.

Yra dviejų tipų IP adresai, kuriuos jums priskirs IPT. Statinė ir dinaminė. Statinį IP sunku pakeisti, nes turėsite atlikti ilgą procesą su savo IPT. Laimei, dauguma interneto tiekėjų paskirs dinaminius IP.

Maloniai klausia, todėl mama manė, kad visada esu vienas žingsnis. Kreipiamės į jūsų telefoną ISP tiesiog paprašydami pakeisti IP dažnai padarysite apgaulę, nors jums gali tekti susidurti su netikėtais ir į priekį keliančiais klausimais apie jūsų motyvaciją. Sakydamas jiems, kad mokote sūnų ar jaunesnįjį brolį tinklų pagrindus, atrodo, kad tai pavyko.

Priverskite IP pakeitimą, atjungdami modemą

Jei jums nesiseka, paprastas būdas bandyti priversti IP pakeisti IPT - atkabinkite modemą ir po kurio laiko vėl prijunkite. Nutraukę ryšį su savo IPT, labai tikėtina, kad jums bus paskirtas naujas IP diapazonas. Tačiau tai veikia tik tuo atveju, jei naudojate dinaminius IP. Norėdami paskatinti pakeisti IP adresą, keletą valandų turite likti atsijungę nuo interneto.

Čia yra keletas papildomų žingsnių, kuriuos galite atlikti „Windows“ prieš atjungdami modemą:

Kaip išleisti IP adresą „Windows“ sistema sujungta kabeliu

 1. Atviras Komandinė eilutė kaip administratorius
 2. Įveskite „„ipconfig“ / leidimas“, Be kabučių ir paspauskite Įveskite
 3. Įveskite „„ipconfig“ / atnaujinti“, Be kabučių ir paspauskite Įveskite
 4. Išjungti jūsų sistema.
 5. Išjunkite visus Ethernet šakotuvus / jungiklius.
 6. Atjunkite kabelinis / DSL modemas.
 7. Palikite kuo ilgiau (per naktį)
 8. Vėl viską įjunkite.

„Windows“ sistema sujungta per maršrutizatorių

 1. Prisijungti maršrutizatoriaus administratoriaus konsolę.
 2. Atleiskite IP adresą (kiekvienas maršrutizatorius yra skirtingas, jūsų „Google“)
 3. Išjungti jūsų sistema.
 4. Išjunkite visus Ethernet šakotuvus / jungiklius.
 5. Atjunkite kabelinis / DSL modemas.
 6. Palikite kuo ilgiau (per naktį)
 7. Vėl viską įjunkite.

Ar tu dar čiupi? Aš tikrai esu ��

Aš nesakau, kad tai, kas neveikia, veikia puikiai. Aš sakau, kad neketinu rinkti telefono ir sėdėti pusvalandžiui sulaikytas arba atsijungti nuo interneto kiekvieną kartą, kai noriu pakeisti savo IP adresą.

Internetinių paslaugų teikėjų pardavęs mano naršymo istoriją didžiausią kainą pasiūliusiam pirkėjui, tikiu, kad jie nepatikės, kad padėtų man.

Veiksminga? Taip! Praktiška? Heck Nr!

Deja, jums ir man, tai apie tai, kaip mes galime pakeisti savo IP adresą. Žinoma, yra ir kitų, labiau techninių. Jei esate tinklų ekspertas, galite modifikuoti maršrutizatorių ir priversti dinamišką IP pakeitimą tokiu būdu - tačiau tai nėra nei paprasta, nei greita, nei garantuota.

Pakeisti IP adresus paprasčiausiai nėra ko, neslėpti juos, tačiau tai visai kita istorija story

Kodėl paslėpti IP?

Kaip paslėpti mano IP adresą

Mes labai suinteresuoti, kad jokie neteisėti asmenys niekada nepatektų į rankas tokiu svarbiu identifikatoriumi kaip mūsų IP adresas. Pažvelkime į pagrindines priežastis, kodėl norėtumėte paslėpti savo IP adresą.

1. Slėpkite savo vietą

Kaip minėta aukščiau, jūsų IP adresas veikia panašiai kaip jūsų namų adresas; jis nurodo interneto protokolui, kur siųsti jūsų prašomus informacijos paketus. Tai priklauso nuo IP sugebėjimo tiksliai nustatyti jūsų buvimo vietą, leidžiančią prisijungti prie artimiausio tinklo ir iš ten į pasaulį.

Čia yra geografinės vietos informacijos, kurią turi jūsų IP adresas, sąrašas:

 • Šalis
 • Regionas
 • Miestas
 • pašto kodas
 • Ilguma ir platuma

Gana baisu pagalvoti, kad nusikaltėlis galėjo naudotis jūsų GPS koordinatėmis, tiesiog sužinojęs jūsų IP, ar ne??

2. apeiti IP apribojimus

Būdamas labai tikslus vietos identifikatorius, jūsų IP adresas dažnai naudojamas siekiant užkirsti kelią jums pasiekti tam tikrą informaciją, kurios kažkas jums atrodo neprieinamas..

Kai vyriausybės, tokios kaip Kinijos, Rusijos ir, Taip, JAV, riboja prieigą prie tam tikrų svetainių ir paslaugų, blokuodamos savo šalies IP adresus, „naudinga šnipinėti, paslėpti jūsų IP adresą..

Nuo žurnalistų iki aktyvistų ir jūsų kasdienio žmogaus niekas neturėtų būti prispaustas ir ribojamas dalintis savo nuomonėmis informacinėje eroje.

Kolegijos ir universitetai taip pat mėgsta kištis į savo studentų prieigą prie interneto. Daugelis mokyklų uždraudė prieigą prie internetinių vaizdo žaidimų serverių. Tai reiškia, kad nėra legendų lygos, „World of Warcraft“, CS: GO ir pan.

Manau, kad šie studentai yra pakankamai subrendę, kad galėtų surinkti 200 tūkst. USD skolą už ketverių metų mokslą, tačiau suteikdami jiems prieigą prie internetinių žaidimų? Tai per daug.

Apeiti tokius IP apribojimus, svarbu įsitikinti, kad jūs ir tik jūs galite nuspręsti, kokį turinį norite pasiekti.

3. Neigiami IP draudimai

IP adresų uždraudimas yra paprastas būdas svetainėms ir paslaugoms nedelsiant blokuoti jūsų prieigą prie jų. Tai greitai tampa problema, kai bandote prisijungti prie mokamos „Netflix“ sąskaitos - paslaugos, kuri blokuoja bet kurį IP už JAV ribų, kad jis negalėtų patekti į jų JAV judesių ir TV laidų biblioteką, kai jūs sėdite savo viešbučio kambaryje užjūryje..

IP adreso klastojimas ar pakeitimas yra greitas ir paprastas būdas susigrąžinti savo paslaugas atgal į paslaugas, kurias neteisingai ar neteisėtai uždraudėte..

4. Blokuokite tikslinius išpuolius

Jūsų IP adreso paslėpimas greitai tampa privalomu saugumo veiksmu, kai į jus nukreipia kibernetinis nusikaltėlis, kuris seka jūsų asmeninius įrašus.

Pakeitę pažeidžiamą IP adresą, galite išmesti ir užblokuoti šio tipo konkrečią kibernetinę ataką jūsų sistemoje.

5. Likite anonimi internete

Reikia laukti anonimiškumo, jo neprašoma. Na jau ne.

Kai mūsų Kongresas priims sąskaitas, leisdamas interneto paslaugų teikėjams parduoti jūsų asmeninius naršymo internete duomenis & naršyti istoriją su aukščiausią kainą pasiūliusia asmenybe, anonimiškumo išsaugojimas nuolat mažėjančiame pasaulyje atrodo dar brangesnis ir svarbesnis.

Išvada

IP adreso keitimas yra vienas iš daugelio saugumo žingsnių, kai pradedate saugoti save ir savo duomenis. Nors yra ir išsamesnių apsaugos būdų, pavyzdžiui, naudojant VPN, aš rekomenduoju jums už jūsų norą ir apdairumą ieškant būdų, kaip apsaugoti jūsų IP adresą nuo įsilaužėlių ir nebendradarbiaujančių asmenų..

Aš nuoširdžiai tikiuosi, kad šis straipsnis padėjo jums rasti jūsų pasirinktą būdą, kaip apsaugoti jūsų IP adresą interneto svetainėse. Prašome pasidalinti ja su draugais ir kolegomis ir praneškite man apie savo patirtį su IP adresais.

Baigimo vadovasLaikas mesti mikrofoną, tu jį padarei!

Naršykite saugiai,

Andrejus iš „TheBestVPN.com“ komandos

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me