Geriausios „Android“ VPN programos (* ATNAUJINTA 2020 m.)

Svarbu apsaugoti interneto ryšį, kai esate namuose ar nešiojamame kompiuteryje.


Bet kodėl reikia apsaugoti tik vieną dalį jūsų interneto naudojimo?

Jei naudojate „Android“ telefoną, prisijungdami prie interneto turėtumėte naudoti VPN.

Pakalbėkime apie tai, kodėl tai gera idėja, tada aptarsime geriausius „Android“ telefonų VPT. Peržiūrėsime atrankos kriterijus ir pateiksime rekomendacijas.

Kodėl verta naudoti „Android“ VPN?

Kaip ir interneto srautas, kurį siunčiate iš savo namų ar darbo kompiuterio, srautas, kurį siunčiate iš savo telefono, turėtų būti apsaugotas. VPN teikia šią apsaugą.

Norėdami gauti išsamesnį paaiškinimą, skaitykite mūsų pradedančiųjų vadovą VPN. Trumpai tariant, naudojant VPN „Android“:

  1. Slėpkite savo IP, kad galėtumėte likti anonimiški ir privatūs
  2. Apeina geografinius apribojimus (ypač naudinga transliuojant „Netflix“, „Hulu“, „Youtube“ ir tt)
  3. Padeda saugoti asmeninius duomenis
  4. Apsaugo jūsų anonimiškumą internete ir internetinį šnipinėjimą

Galbūt negalvojate, kad turite kokių nors priežasčių slėpti iš jūsų telefono sklindantį interneto srautą, tačiau atminkite, kad siunčiate iš jo tekstus, nuotraukas ir el. Laiškus. Ar norėtumėte, kad kažkas šnipinėtų tuos? Net ir nesiųsdami nieko ypač privataus, vis tiek nenorite, kad kas nors snūduriuotų.

Elektroninės sienos fondas rekomenduoja naudoti VPN, kad jūsų IPT netaptų stebimas. Tas pats pasakytina ir apie jūsų mobiliųjų duomenų teikėją, ir dėl visų tų pačių priežasčių.

Be abejo, yra ir kitų priežasčių, kodėl galite naudoti VPN, tačiau jos yra pačios populiariausios. Apsaugotas naršymas yra labai svarbus srautui perduoti ir kankinti iš jūsų telefono, tačiau norint nustatyti VPN, verta naudoti tik saugumo pranašumus..

5 geriausios „VPN“ programos, skirtos „Android“ įrenginiams

Čia nereikia 5 toliau išvardytų 5 greitų, saugių ir saugių „Android“ įrenginių VPN:

1. „NordVPN“ - dauguma VPN serverių su skirtingais IP adresais

„NordVPN“ yra aukščiausias varžovas kiekvienoje kategorijoje, tačiau jis išsiskiria iš „Android“ VPN iš nepaprastai aukštų atsiliepimų, kuriuos gauna iš jo vartotojų: „NordVPN“ programa pelnė 4,3 reitingo vietą „Google Play“ - viena aukščiausių, kokią matėme:

„NordVPN“ apžvalga ir įvertinimas„NordVPN“ įvertinimas „Google Play“

Be to, kad vienu mygtuko paspaudimu galima pasiekti daugiau nei 5 200 ir daugiau nei 60 šalių serverių, programoje yra ir įmontuotas reklamos blokatorius, todėl galite laisviau naršyti internete ir naudoti mažiau duomenų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasakyti „NordVPN“, kur norite prisijungti, ir jūs iškart būsite prisijungę prie jų tinklo.

Mums taip pat patinka, kad jie siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, į kurį nekilo klausimų, todėl galite patikrinti „Android“ programą ir sužinoti, ar jums tai patinka. Jei to nepadarėte, jums tereikia atšaukti paslaugą ir paprašyti grąžinti pinigus.

„NordVPN“ „Android“ programa„NordVPN“ „Android“ programa

Vis dėlto manome, kad jums tai patiks; su solidžiais greičio balais (Atsisiųsti 74 Mbps mūsų 100 Mbps ryšiu), pramonės standartinis šifravimas ir įžvalgus serverių skaičius, nėra daug daugiau, ko galėtumėte paprašyti. Čia nėra greičiausias, bet viskas, ką darote iš savo telefono, turėtų būti greita.

Kita puiki savybė yra ypač saugus „NordVPN“ dvigubas VPN.

Jis nukreipia srautą per du VPN serverius, o ne į vieną, kad gautumėte dvigubai užšifruotus duomenis. Ši funkcija gali sulėtinti jūsų ryšį, tačiau jei turite būti visiškai tikri, kad niekas nežino, ką darote internete, galite būti tikri, kad naudojatės dvigubu VPN.

Kai jūs visa tai įtraukiate į labai prieinamą kainų struktūrą, jūs gaunate nugalėtoją. Jei prisiregistruosite naudoti trejų metų planą naudodamiesi „NordVPN“, mokėsite tik 3,49 USD per mėnesį. Ne daug VPN imasi mažiau nei tai.

Geriausias „Android“ VPN („NordVPN“)

Greitis: 74% nuo etalono
Vartotojo įvertinimas („Google Store“): 4,3 / 5,0
Kaina: 3,49 USD / mėn
Registravimo politika: nėra žurnalų
„Netflix“: Veikia
„Torrenting“: „Torrenting“ leidžiama
Naudojimas: 5/5

Visą „NordVPN“ apžvalgą skaitykite čia.

2. „ExpressVPN“ - geriausias saugumui & Greičiausių jungčių greitis

„ExpressVPN“ yra vienas greičiausių tiekėjų, kuriuos išbandėme 100 Mbps ryšio spartos atsisiuntimo greitis yra 83 Mbps.

Nors greitis, kurį gausite „Android“ telefone, labai skirsis atsižvelgiant į telefoną ir jūsų ryšį, galite būti tikri, kad „ExpressVPN“ pasieksite kuo greitesnį greitį..

„Express VPN android“ programaŠtai kaip „ExpressVPN“ programa atrodys „Android“

„Android“ programa veikia su įvairiomis „Android“ instaliacijomis, pradedant naujausia „Oreo“ versija ir baigiant „Jelly Bean“. Net jei naudojate seną „Android“ versiją, jūsų VPN veiks ir bus saugus.

Viena iš puikių funkcijų, įtrauktų į „ExpressVPN“ „Android“ programą, yra rekomenduojama vieta; kai tik suaktyvinsite programą, ji jums rekomenduos serverius, atsižvelgiant į tai, kur užmezgsite geriausius ryšius. Bakstelėdami galite prisijungti prie greitų jų serverių visame pasaulyje. Tai nėra daug lengviau. Norėdami greičiau pasiekti prieigą, taip pat galite išsaugoti savo mėgstamus serverius.

Mums taip pat patinka, kad programa pagal nutylėjimą nustato „OpenVPN“ - saugiausią VPN protokolą. 4,1 įvertinimas taip pat įkvepia pasitikėjimo savimi.

„ExpressVPN“ „Android“ programos peržiūra „Google Play“„ExpressVPN“ įvertinimas „Google Play“

Vienintelė vieta, kurioje „ExpressVPN“ smarkiai atsilieka nuo konkurentų, yra kaina. Jei mokate už visus metus iš anksto, tai sudaro 8,32 USD per mėnesį. Jei mokate 15 mėnesių iš anksto, tai yra 6,67 USD / mėn.

Tai yra brangesnės viršutinės pakopos VPN pusės. Nepaisant to, jei jūs daug naudositės „Android“ VPN - tai mes rekomenduojame -, tai verta.

greičiausias „Android“ VPN

Greitis: 83% nuo etalono
Vartotojo įvertinimas („Google Store“): 4.1 / 5.0
Kaina: 6,67 USD / mėn
Registravimo politika: nėra žurnalų
„Netflix“: Veikia
„Torrenting“: „Torrenting“ leidžiama
Naudojimas: 5/5

Visą „ExpressVPN“ apžvalgą skaitykite čia.

3. „Surfshark“ - pigus VPN srautiniam perdavimui „Android“

„Surfshark“ „Android“ programa„Surfshark“ „Android“ programa

Nepaisant to, kad esate naujokas ir siūlo palyginti nedidelį serverių telkinį, „Surfshark“ yra puikus VPN pasirinkimas jūsų „Android“ įrenginiui.

Vienas didžiausių „Surfshark“ pranašumų yra pigi kaina.

Jei pasirinksite 2 metus, gausite tai už 1,99 USD mėnesinį mokestį, kuris per mėnesį siekia 47,76 USD. Jie taip pat naudoja stiprius VPN protokolus („OpenVPN“ ir „IKEv2“) ir leidžia neribotą vienu metu jungtį.

Be to, programoje yra viskas, ko galite tikėtis iš aukščiausio lygio „Android“ VPN programos. Tai labai lengva naudoti, jame yra paprastas serverio pasirinkimas ir patogi „Whitelister“ funkcija, leidžianti kai kurias svetaines išskirti iš VPN ryšio.

4,1 įvertinimas „Google Play“ parduotuvėje taip pat džiugina:

„Surfshark“ įvertinimas „Google Play“„Surfshark“ įvertinimas „Google Play“

Nors jis nekonkuruoja su „NordVPN“ serverių diapazonu ar greičiu, tačiau tai puiki galimybė pirkėjams, turintiems biudžetą.

„Surfshark“ pagrindinis puslapis

Greitis: 69% nuo etalono
Vartotojo įvertinimas („Google Store“): 4.1 / 5.0
Jurisdikcija: Britanijos Mergelių salos
Kaina: 1,99 USD / mėn
„Netflix“: Veikia
„Torrenting“: „Torrenting“ leidžiama
Naudojimas: 5/5

Visą „Surfshark“ apžvalgą skaitykite čia.

4. Privatus interneto ryšys - lanksčiausias „Android“ VPN

PIA yra žinomas dėl savo didelio greičio. Tai išlaikė 81% mūsų 100 Mbps ryšio greičio kai išbandėme jį asmeniniame kompiuteryje, užfiksavome vieną greičiausių greičių, kokį mes kada nors matėme. Taigi, jei jūs ieškote greičiausio „Android“ VPN, turėtumėte parodyti asmeninės interneto prieigos tašką.

Programa taip pat turi 4,0 reitingą „Google Play“ parduotuvėje - žmonėms tai labai patinka. Nelengva suprasti, kodėl naudojant paprastus ryšius, automatines serverio rekomendacijas, kiekvienos programos VPN taisykles ir blokuojant skelbimus.

„VIP“ reitingas „Google Play“„VIP“ reitingas „Google Play“
VIP Android programaVIP Android programa

Nors mes rekomenduojame naudoti VPN bet kokiam interneto ryšiui „Android“ tinkle, suprantame, kad galbūt norėsite didesnio greičio, kai naudojate tam tikras programas. Leisdami kai kuriems iš jų prisijungti ne VPN, tai ir padarys.

VIP turi daugiau nei 3 300 serverių, o tai yra stulbinamai didelis. Visada galėsite rasti norimoje šalyje tokį, kurio srautas netrukdo. Kadangi galite įsigyti dviejų metų prenumeratą, kurios mėnesinės išlaidos šiek tiek viršija 3 USD, tai taip pat yra vienas iš labiausiai prieinamų VPT.

Privačios interneto prieigos peržiūra

Greitis: 81% nuo etalono
Vartotojo įvertinimas („Google Store“): 4.0 / 5.0
Jurisdikcija: Jungtinės Valstijos
Kaina: 3,49 USD / mėn
„Netflix“: blogai veikia
Torrenting: Leidžiama
Naudojimas: 4/5

Visą VIP apžvalgą skaitykite čia.

5. „TunnelBear“ - geriausias įvertinimas „Google Play“

Kaip jau minėjome anksčiau, pati programa mums turi būti gera, kad galėtume rekomenduoti „Android“ VPN. „TunnelBear“ turi fantastišką programą - tai yra viena iš priežasčių, kodėl „Play“ parduotuvėje jos reitingas šiuo metu yra 4,4 - tai vienas aukščiausių, kokį mes kada nors matėme už mokamą VPN.

„TunnelBear“ įvertinimas „Google Play“„TunnelBear“ VPN įvertinimas „Google Play“

Atsižvelgiant į tai, kaip smagu naudoti programą, tai nėra labai staigmena. Kaip ir visa kita, kurią sukūrė „TunnelBear“, joje pilna linksmos grafikos ir mielų lokių. Galbūt neatrodo, kad jis ko nors vertas, tačiau jei programą lengva ir malonu naudoti, labiau tikėtina, kad ja naudositės.

Puikus ir pats VPT. „Android“, skirtingai nei „iOS“, gauna 256 bitų „OpenVPN“ šifravimą, tai reiškia, kad jūsų eismas yra saugus. Tai nėra greičiausias VPN iš ten (100 Mbps ryšiu gavome 52 Mbps spartos atsisiuntimo greitį), tačiau jis yra stabilus ir turi neprisijungimo politiką, kuri mums labai patinka.

„TunnelBear“ „Android“ programa telefone ir planšetiniame kompiuteryje„TunnelBear“ „Android“ programa

Jų apmokami planai, kurie prasideda nuo 4,99 USD per mėnesį ir yra mokami kasmet, yra vieni pigiausių, kokius matėme. Yra nemokamas planas, todėl galite išbandyti programą, kad pamatytumėte, kaip ji tinka jums. Būsite apriboti iki 500 MB, tačiau jums nereikės nieko daugiau, kad pamatytumėte, ar verta mokėti už.

TunnelBear android

Greitis: 52% nuo etalono
Vartotojo įvertinimas („Google Store“): 4.4 / 5.0
Jurisdikcija: Kanada
Kaina: 5,00 USD / mėn
„Netflix“: neveikia
Torrenting: Nėra informacijos
Naudojimas: 4/5

Visą „TunnelBear“ apžvalgą skaitykite čia.

Kodėl „Android“ nerekomenduojame NEMOKAMŲ VPT

Daugelis žmonių žino, kad turėtų naudoti VPN. Tačiau tik mažiau norinčių už tai mokėti. Štai kodėl tūkstančiai žmonių ieško geriausio nemokamo „Android“ VPN. Kaip akimirksniu pamatysite, mes nerekomenduojame jokių nemokamų VPT.

Kodėl gi ne? Nes nemokami VPT ateina su kompromisais. Pirma, jie dažnai nėra labai patikimi. Apmokėtų VPT teikėjai greičiausiai nekels pirmenybės savo nemokamų vartotojų srautui, o jei nenorite mokėti, gausite antraplanę paslaugą..

Tas pats pasakytina ir apie greitį. Nemokami „Android“ VPN tiesiog negalės konkuruoti su mokamomis galimybėmis greičiu. Gausite greitesnius ir stabilesnius ryšius iš mokamo paslaugų teikėjo, ir tai yra daug verta.

Antra, nemokamų VPT teikėjai vis tiek turi užsidirbti pinigų. Ir jei jie to negauna iš jūsų, jie gauna iš reklamuotojų. Nemokami VPT teikėjai labiau linkę registruoti jūsų informaciją, parduoti jūsų duomenis trečiosioms šalims ir rodyti skelbimus, kol esate prisijungę. Nors skelbimai erzina, duomenų rinkimas ir pardavimas yra jūsų privatumo pažeidimas.

O kadangi privatumas yra vienas iš svarbiausių VPN principų, tai yra blogos naujienos.

Dėl visų šių priežasčių rekomenduojame visada naudoti mokamą VPN, skirtą „Android“. Gausite greitesnę ir stabilesnę paslaugą, o jūsų privatumas bus geriau apsaugotas. Dėl daugelio žemiau pateiktų VPN mažų išlaidų galite įsigyti šiuos dalykus nebrangiai.

Ko mes ieškome „Android“ VPN

Taigi, kas sukuria puikų „Android“ VPN? Daugeliu atvejų bet kurį VPN daro naudingą tuos pačius veiksnius. Didelis greitis. Jokio pobūdžio medienos ruoša (arba bent jau minimali medienos ruoša). Tvirtas kodavimas saugumui ir privatumui.

Mes taip pat norime, kad VPT nebūtų būstinė tose šalyse, kuriose galioja griežti priežiūros ir duomenų saugojimo įstatymai, tokiose kaip JAV, Kanada, JK ir didelėje Vakarų Europos dalyje. Kai kurie VPN šiose vietose yra labai patikimi, tačiau mes norime, kad jie būtų įsikūrę švelnesnėse jurisdikcijose. Nors bet kuris vertas VPN turės serverius visame pasaulyje.

Paprastos ir nesudėtingos programos taip pat yra didelis pliusas. Jei turite ilgai praleisti sugalvodami, kaip prisijungti prie interneto, naudodamiesi savo VPN, daug mažesnė tikimybė, kad reguliariai juo naudositės. Tai gali sukelti pavojų saugumui ir privatumui. Kuo lengviau prisijungti prie interneto, tuo geriau.

Taip pat peržiūrime programų apžvalgas „Google Play“ parduotuvėje, norėdami sužinoti, kaip vartotojai jaučiasi dėl programos. Jei VPN programoje yra daugiau vienos ir dviejų žvaigždučių apžvalgų nei kitose programose, ją reikia atidžiau pažvelgti.

Ir, žinoma, žiūrime į kainą. Žinome, kad brangus VPT netelpa į kiekvieno biudžetą, todėl stengiamės parodyti geriausias galimybes.

Jūsų dispozicijoje yra geriausi „Android“ VPN

Penki VPN, kuriuos išvardijome aukščiau, yra puikios galimybės „Android“ vartotojams. Jie užtikrins, kad jūsų eismas būtų privatus, padės jums išvengti geografinių apribojimų ir užtikrins, kad jūsų interneto paslaugų teikėjas netrukdytų srautui. Kadangi jie bent jau yra palyginti įperkami, jie viską padarys neišardę banko.

  1. „NordVPN“ - 2,99 USD / mėn
  2. „ExpressVPN“ - 6,67 USD / mėn
  3. „Surfshark“ - 1,99 USD / mėn
  4. Privatus interneto ryšys - 3,49 USD / mėn
  5. „TunnelBear“ - 4,99 USD / mėn

Jei nenaudojate „Android“ VPN, turėtumėte pradėti tai daryti dabar. Negalite suklysti dėl vieno iš šių pasirinkimų, todėl pasirinkite jį ir pradėkite saugiau naršyti jau šiandien!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me