Geriausias Kinijos VPT: tikri bandymų rezultatai (2020 m.)

Geriausias vpn KinijojeMes skridome į Kiniją išbandyti skirtingų VPT


Ieškote VPN, kuris iš tikrųjų veikia?

Norėdami padėti jums pasirinkti tinkamą, mes išskridome į Pekiną ir išbandėme 28 mokamus VPT prieš du jų IPT tinklus..

Mes tai padarėme todėl, kad Kinija yra labiausiai cenzūruojama šalis pasaulyje, todėl galite pamiršti patekti į tokias svetaines kaip „Google“, „Facebook“ ar „Twitter“ naudodamiesi jų standartiniais interneto ryšiais.

Net „premium VPN“ retai veikia.

Tai nėra idealu, ypač emigrantams ir gyventojams, norintiems prieiti prie to, ką be problemų gali pasiekti likęs pasaulis.

Taigi, koks sprendimas?

Nustatyti, kurie VPN iš tikrųjų veikia Kinijoje.

Keletas dalykų prieš mums pasineriant

Atsisakymas: Mūsų bandymo laikotarpis buvo trys dienos Pekine. Naudoti VPN Kinijoje gali būti labai sudėtinga, nes tinklai visada bando blokuoti VPN. Taigi tai, kas mums padėjo, gali neveikti jums ir atvirkščiai. Be to, tai, kas gali veikti Pekine, gali neveikti kitose Kinijos vietose.

Neseniai vykome į kelionę į Kiniją ir tęsėme savo misiją pranešti jums apie geriausias VPN paslaugas, pagrįstas praktine patirtimi ir kruopščiu testavimu. Peržiūrėjome daugybę VPN paslaugų, kad išsiaiškintume, kuris yra geriausias VPN Kinijoje.

Prieš pradedant, keletas faktų:

 • Mes išbandėme 28 VPN paslaugas dviejuose Kinijos IPT:
  • „China Unicom“
  • „Ultra Kings Limited“ (arba „Voiz Plus“)
 • Iš 28 mūsų patikrintų VPN tik 19 dirbo įmonėje „Ultra Kings Limited“, o tik 13 dirbo „China Unicom“.
 • Abu IPT užblokavo 26 iš 28 mūsų patikrintų VPN pagrindinį puslapį. Devynis iš 28 VPN galima atsisiųsti Kinijos programų parduotuvėje per „Ultra Kings Limited“, o 10 iš 28 VPN galima atsisiųsti Kinijos programų parduotuvėje per „China Unicom“..
 • Norėdami sėkmingai prisijungti prie VPN, mes juos išbandėme 19 skirtingų svetainių. Šios svetainės yra:

Kinijoje patikrintos geriausios vpn vietos

 • Taip pat išbandėme prisijungusius VPN, norėdami sužinoti, ar galime naudoti „Whatsapp“, „Telegram“, „Viber“ ir „Skype“.
 • Tik 11 iš 28 patikrintų VPN veikė abu IPT.
 • Iš 11, kurie dirbo, geriausi 7 yra išvardyti žemiau.

Pirmajame IPP, kurį išbandėme, „Ultra Kings Limited“, gavome 3,9Mbps spartų atsisiuntimo greitį ir 3,3Mbps įkėlimo greitį..

etaloninis greičio testas Kinijos ultra karaliuose yra ribotas

Antrame IPT, kurį mes išbandėme, „China Unicom“, gavome 5,14Mbps ir 0,52Mbps spartų atsisiuntimo greitį..

etaloninis greičio testas Kinijoje

Taip pat verta paminėti, kad „Ultra Kings Limited“ atrodo geresnis IPT IPT, nes atrodo, kad „China Unicom“ uždraudžia daugiau VPN IP.

18 iš 28 dirbo su „Ultra Kings Limited“, tačiau tik 11 dirbo su „China Unicom“. Tačiau „China Unicom“ buvo šiek tiek greitesnis.

7 populiariausi Kinijos VPT

Žemiau yra septyni geriausi Kinijos VPN, remiantis mūsų praktiniais testais. Visą nuorodą į mūsų testavimo skaičiuoklę galite rasti čia.

1. „ExpressVPN“

Gali būti sunku rasti VPN, kuris pakuotų ir privatumą, ir našumą. Ypač tas, kuris iš tikrųjų veikia iš Kinijos vidaus.

Ką atskleidė mūsų testai Kinijoje

 • Mūsų patirtis rodo, kad „ExpressVPN“ yra geriausias Kinijos VPT.
 • Tai yra vienas iš nedaugelio VPT, kuriuos išbandėme Kinijoje ir kurie dirbo abiejuose IPT: „Ultra Kings Limited“ ir „China Unicom“..
 • „ExpressVPN“ taip pat sėkmingai pateko į visas 19 mūsų patikrintų svetainių. Ne tik tai, bet ir „Whatsapp“, „Telegram“, „Viber“ ir „Skype“ dirbo abiejuose IPT.

„ExpressVPN“ siuntimo greitis „Ultra Kings Limited“ buvo 2,7Mbps ir 2Mbps (esant atitinkamai 3,9Mbps ir 3,3Mbps etalonams)..

„expressvpn“ greičio testas iš Kinijos ultra karaliumi yra ribotas

„China Unicom“ atsisiuntimo greitis buvo 4,28Mbps, o įkėlimo greitis - 0,4Mbps (palyginti su 5,14Mbps ir 0,52Mbps etalonais)..

expressvpn greičio testas iš Kinijos

Dar įspūdingesnis yra „ExpressVPN“ atsidavimas likti vienu žingsniu priekyje Kinijos cenzorių, aktyviai stebint, ar jo serveriai pasiekiami Kinijoje, ir naudojant pažangių technologijų protokolus užkulisiuose.

„ExpressVPN“ suvestinė

„ExpressVPN“ reikalavimas nenaudoti žurnalų buvo išbandytas realiame pasaulyje: Turkijos vyriausybė kartą surengė reidą jų duomenų centre ir konfiskavo jų serverius, bandydama pasiekti konkretaus vartotojo žurnalus. Atspėk, ką jie rado? Nieko. Tai ir tai, kad „ExpressVPN“ yra Britanijos Mergelių salose, kuriai palanki VPN, daro tai patraukliu Kinijos VPN vartotojams..

Štai keletas aukštų punktų, kurie „ExpressVPN“ pastūmėjo į sąrašo viršų:

 • Paskyros yra apsaugotos naudojant „perjungimo“ funkciją, kuri visiškai nutraukia jūsų prieigą prie interneto, kai nutrūksta jūsų VPN ryšys, ir veiksmingai neleidžia jūsų ryšiui pereiti prie viešai matomos alternatyvos.. 
 • Ši paslauga teikia stiprų AES-256 šifravimą su „OpenVPN“ palaikymu, P2P serverių prieinamumą ir palaikymą iki penkių vienu metu veikiančių jungčių.. 
 • Klientų palaikymo komanda yra lengvai prieinama ir patikima, ypač atsižvelgiant į tai, kad jie turi 24 valandas per parą veikiantį el. Paštą ir tiesioginių pokalbių palaikymą, kuris nėra užblokuotas Kinijoje.

Nors „ExpressVPN“ yra šiek tiek brangesnis - 6,67 USD / mėn., Mes esame gana sužavėti jo realiame gyvenime pasirodymo Kinijoje. Manome, kad išlaidos yra pagrįstos, jei norite patikimo Kinijos VPT. Jie taip pat siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

Perskaitykite visą „ExpressVPN“ apžvalgą.

2. ProtonVPN

Ką atskleidė mūsų testai Kinijoje

 • Apskritai, „ProtonVPN“ gerai veikė abiejuose IPT, kuriuos išbandėme Kinijoje.
 • Deja, ji galėjo pasiekti tik 18 iš 19 svetainių, kurias išbandėme pirmame IPT (ji negalėjo pasiekti „Pornhub“).
 • Tačiau ji pasiekė visas 19 antrojo IPT svetainių.
 • „Whatsapp“, „Telegram“, „Viber“ ir „Skype“ buvo pasiekiami abiejuose IPT.

„Ultra Kings Limited“ atsisiuntę 3,9Mbps ir 3,3Mbps įkėlimo etaloną, gavome 3,7Mbps ir 3,7Mbps įkėlimą. (Padidėjęs įkėlimo greitis nėra klaidos rašymas. VPT kartais padidina greitį! - daugiausia dėl IPT pralaidumo mažinimo)

ribotas protonvpn greičio testas iš Kinijos

„China Unicom“ atsisiuntę 5,14Mbps ir įkeldami 0,52Mbps etaloną, gavome 4,69Mbps ir 0,53Mbps įkėlimą..

protonvpn greičio testas iš Kinijos

Mes taip pat manome, kad jų klientų aptarnavimas yra tinkamas. Jie puikiai supranta, kad jų VPT gali dirbti Kinijoje šiandien, o ne rytoj, ir kad ryšiai skirtinguose Kinijos regionuose gali labai skirtis. Paprastai jie turi palaikymo komandą budėjimo režimu, kad padėtų išsispręsti, kol nuolat dirba atsakydami.

„ProtonVPN“ santrauka

„ProtonVPN“ valdo Šveicarijos įmonė „Proton Technologies AG“. Jie taip pat yra populiariosios „ProtonMail“ paslaugos, kuri yra didžiausias pasaulyje užšifruotas el. Pašto tinklas, smegenys..

„ProtonVPN“, kurį valdo privatumo šalininkai, suprantama, neregistruoja jokių jūsų asmeninių naršymo duomenų. Jie taip pat įsikūrę Šveicarijoje - privatumą tausojančioje šalyje, kurioje labai rimtai atsižvelgiama į asmens teises į privatumą.

Palyginti su „ExpressVPN“, mūsų populiariausiu „ProtonVPN“ yra:

 • Daug mažesnis serverių parkas (400 daugiau nei 30 šalių)
 • Tas pats ypač saugus AES-256 šifravimas
 • Žudymo jungiklis
 • „Netflix“ palaikymas
 • Iki 10 jungčių vienu metu

„ProtonVPN“ turi nemažai prieinamų mokamų planų, tačiau jie yra vieninteliai šiame sąraše esantys VPN, kuriuose yra nemokama parinktis. Jų nemokamas planas numato:

 • Vidutinis greitis
 • Galimybė patekti į tris šalis
 • Nėra duomenų dangtelio
 • Galima naudoti viename įrenginyje

Kitu atveju pigiausias jų planas kainuoja vos 4 USD / mėn., Leidžiant patekti į visas šalis ir gali būti naudojamas dviejuose įrenginiuose. Galite gauti grąžinamą sumą proporcingai, naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Atsižvelgiant į tai, kad jie siūlo nemokamą variantą, pritvirtintą prie stygų, tai vis tiek yra gana įspūdinga.

Apsilankykite „ProtonVPN“

Perskaitykite visą mūsų „ProtonVPN“ apžvalgą.

3. Mullvad

Ką atskleidė mūsų testai Kinijoje

 • „Mullvad“ sugebėjo atblokuoti visas 19 svetainių, kurias išbandėme abiejuose IPT, taip pat „Whatsapp“, „Telegram“, „Viber“ ir „Skype“..
 • Vis dėlto manome, kad jų klientų aptarnavimas yra gana silpnas.

„Ultra Kings Limited“, kurio etaloninis atsisiuntimo greitis yra 3,9Mbps, o įkėlimo greitis - 3,3Mbps, gavome nepriekaištingą 3,9Mbps atsisiuntimo greitį ir 3,5Mbps įkėlimo greitį. (Dar vienas VPN pavyzdys, atliekantis greičio testus, geriau nei IPT.)

Mullvad greičio testas iš Kinijos ultra karalių yra ribotas

„China Unicom“ atsisiuntimo greitis yra 5.14Mbps ir 0.52Mbps, todėl atsisiuntimo greitis buvo 4.4Mbps, o įkėlimo greitis - 0.46Mbps..

„Mullvad“ greičio testas iš „China Unicom“

Mullvado santrauka

„Mullvad“ yra vienas iš mėgstamiausių VPN, nes tai yra viena iš nedaugelio paslaugų, kuriai naudoti nereikia elektroninio pašto adreso ar slaptažodžio.

Jūs tiesiog sugeneruojate sąskaitos numerį jų svetainėje ir jums gera eiti. Mokėjimo būdai, apimantys galimybę atsiskaityti kriptovaliuta, dar labiau padidina jo privatumą. Didelis „Mullvad“ dėmesys privatumui panaikina mūsų baimę dėl buvimo Švedijoje, „14 akių“ aljanso nariu..

Vienas iš būdų, kaip „Mullvad“ užtikrina, kad Kinijos gyventojai galėtų pasiekti užblokuotas svetaines, yra uosto peradresavimas ir uosto pasirinkimas. Išskyrus kelis blokuotus prievadus, skirtus kontroliuoti šlamštą ir kitas saugumo problemas, „Mullvad“ galima paleisti praktiškai bet kuriame uoste. Be to, jis labai palaiko „Shadowshocks“ - atvirojo kodo tarpinio serverio projektą, specialiai sukurtą norint peršokti Didžiąją ugniasienę..

Kitos žinomos „Mullvad“ savybės:

 • Siūlo 370+ serverių daugiau nei 30 šalių
 • Leidžia jungti iki penkių vienu metu
 • Siūlo P2P serverius, kurie palaiko anoniminį kankinimą
 • Pateikia žudymo jungiklį
 • Naudojamas pramonės standarto AES-256 šifravimas

Dalis „Mullvad“ paprastumo yra tai, kad jums nereikia jaudintis dėl VPN planų. Visomis funkcijomis galima naudotis ta pačia vienoda 5 € / mėn. Kaina. Nors ji nėra pati pigiausia, ji nėra ir pati brangiausia. Ir, dar svarbiau, nereikia jaudintis dėl trūkstamų pagrindinių funkcijų, nes nėra jokių kitų brangesnių planų. Jie taip pat siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją visiems mokėjimo būdams, išskyrus grynuosius.

Aplankykite Mullvadą

Perskaitykite visą mūsų „Mullvad“ apžvalgą.

4. StiprusVPN

Mūsų bendrojo VPN paslaugų reitingo 28 vietoje „StrongVPN“ toli gražu nėra mėgstamiausias. Vis dėlto turime pripažinti, kad mus labai sužavėjo jos pasirodymas Kinijoje.

Didžioji Kinijos ugniasienė turi reputaciją dėl to, kad kartą veikiantys VPN nebenaudojami. Tai paaiškina, kodėl daugelis kitų pavadinimų VPN neveikia Kinijoje.

Ką atskleidė mūsų testai Kinijoje

 • „StrongVPN“ tikrai gerai veikė abiejuose IPT, kuriuos išbandėme.
 • „StrongVPN“ taip pat galėjo pasiekti visas 19 mūsų patikrintų svetainių.
 • „Whatsapp“, „Telegram“, „Viber“ ir „Skype“ taip pat dirbo abiejuose IPT, kuriuos išbandėme.

„Ultra Kings Limited“, kurios atsisiuntimo greitis yra 3,9Mbps ir etaloninis įkėlimo greitis yra 3,3Mbps, mes atsisiuntėme 2,7Mbps ir 2,8Mbps..

Kinijos ultra karalių stiprus SPP greičio testas yra ribotas

„China Unicom“, kurio atsisiuntimo greitis yra 5,14Mbps ir etaloninis įkėlimo greitis yra 0,52Mbps, gavome atsisiuntimo spartą 4,76Mbps ir įkėlimo spartą - 0,4Mbps..

strongvpn greičio testas iš Kinijos unicom

„StrongVPN“ santrauka

„StrongVPN“, ypač Kinijos gyventojams, siūlo „Scramble“, pažangų užmaskavimo metodą, kuris veikia kaip papildomas saugumo lygis vartotojams, todėl vyriausybės cenzoriams tampa sunkiau aptikti VPN srautą..

Be to, „StrongVPN“ priskiria dinaminius IP adresus, o ne įprastus statinius IP adresus, kuriuos teikia kiti VPN tiekėjai. Tai taip pat gali būti trūkumas, nes, nors jie turi gana daug serverių, jūs neturite daug ką pasakyti, kurį serverį naudosite. „StrongVPN“ atsitiktinai priskiria serverius vartotojams, kai tik jie prisijungia.

Į „StrongVPN“ pagrindinių funkcijų sąrašą įtraukiamos:

 • Patikima politika be žurnalų
 • Stiprus AES-256 šifravimas
 • „Netflix“ palaikymas
 • P2P serveriai, leidžiantys anonimiškai kankintis

Tai, kad „StrongVPN“ teikia greitą ir naudingą klientų aptarnavimą, taip pat daro jį patrauklia galimybe. Nepaisant to, buvimas JAV yra mūsų knygos trūkumas.

Pradedant nuo 5,83 USD / mėn., „StrongVPN“ siūlo stiprius 680+ serverius, paplitusius daugiau nei 25 šalyse. Šis serverio numeris nusileidžia kažkur mūsų bendro sąrašo viduryje (ne pats didžiausias, bet ne mažiau svarbus dalykas). Nors mes manome, kad tai yra šiek tiek per didelė kaina, verta paminėti, kad jie turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „StrongVPN“

Perskaitykite visą „StrongVPN“ apžvalgą.

5. „PrivateVPN“

Švedijos „PrivateVPN“ namų bazė juos tvirtai laiko „14 akių“ jurisdikcijai. Tai yra problema, atsižvelgiant į tai, kad mes taip pat manėme, kad jų registravimo politika yra abejotina.

Taigi tai jokiu būdu nėra vienas iš svarbiausių pasirinkimų, kai kalbama apie į privatumą orientuotą VPT.

Tačiau kalbant apie VPT Kinijoje, elgetos negali būti išrinktosios.

Ką atskleidė mūsų testai Kinijoje

 • „PrivateVPN“ pasirodė vienas iš mūsų našiausių VPT.
 • Be palyginti greito, „PrivateVPN“ taip pat pavyko atblokuoti visas 19 svetainių, kurias išbandėme abiejuose IPT, taip pat „Whatsapp“, „Telegram“, „Viber“ ir „Skype“..

„Ultra Kings Limited“, 3,9Mbps ir 3,3Mbps atsisiuntimo etalonas, „PrivateVPN“ atsisiuntimo greitis buvo 4.1Mbps ir įkėlimo greitis 3.1Mbps, o tai yra beveik tobulas greitis..

Kinijos ultra karalių „privatevpn“ greičio testas yra ribotas

„China Unicom“ atsisiuntimo ir 0.52Mbps įkėlimo etalone, „PrivateVPN“ atsisiuntimo greitis buvo 3.81Mbps, o įkėlimo greitis - 0.56Mbps. Tai vis dar gana įspūdinga mūsų knygoje!

„privatevpn“ greičio testas iš „China Unicom“

„PrivateVPN“ suvestinė

Kas daro „PrivateVPN“ gerą variantą Kinijos gyventojams, yra slaptas režimas. Trumpai tariant, slaptas VPT užmaskuoja VPN srautą kaip įprastą srautą, stengdamasis apgauti cenzūros programas ir ugniasienes. Naudodamas šią funkciją „PrivateVPN“ gali sukurti VPN tunelį per Didžiąją užkardą, suteikdamas vartotojams prieigą prie jų pasirinktų svetainių.

„PrivateVPN“ gali pasigirti:

 • Stiprus AES-256 šifravimas
 • Prieinamumas P2P serverių, leidžiančių anonimiškai kankintis
 • Puikiai veikia su „Netflix“
 • Stiprus klientų aptarnavimas

Vis dėlto manome, kad „PrivateVPN“ yra brangus, palyginti su kitomis galimomis galimybėmis. Nuo 5,95 USD / mėn. Jie siūlo prieigą tik prie konservatyvių 150 ir daugiau serverių maždaug 60 šalių. Jie tikrai galėtų padaryti daug geriau, tačiau tai vis dar yra gera galimybė apeiti Kinijos užkardą. Jei jums jie nepatinka, taip pat galite pasinaudoti jų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „PrivateVPN“

Perskaitykite visą mūsų „PrivateVPN“ apžvalgą.

6. „Hotspot“ skydas

Mes nesame dideli „Hotspot Shield“ gerbėjai dėl daugybės priežasčių, susijusių su DNS nutekėjimu, klaidinančia registravimo politika ir faktiškai nuliniu klientų aptarnavimu. Nepadeda ir tai, kad „Hotspot Shield“ yra JAV.

Tačiau, kai kalbame apie Kiniją, turime jiems tai suteikti: „Hotspot Shield“ veikia!

Ką atskleidė mūsų testai Kinijoje

 • Mūsų „Hotspot Shield“ testas parodė puikius rezultatus Kinijos viduje. Tačiau vartotojai praneša apie įvykį ar praleidimą, o dauguma pasikliauja „praleistu“ dalyku, todėl džiaugiamės, kad jis veikė, kad galėtume pranešti, kaip sekėsi..
 • „Hotspot Shield“ sugebėjo atblokuoti 18 iš 19 svetainių, kurias išbandėme pirmame IPT („TorProject.org“ buvo neprieinama), ir visas 19 antrojo IPT svetainių.
 • „Whatsapp“, „Telegram“, „Viber“ ir „Skype“ taip pat buvo pasiekiami abiejuose.

„Ultra Kings Limited“ 3,9Mbps ir 3,3Mbps atsisiuntimo etalonas „Hotspot Shield“ atsisiuntimo greitis buvo 3.4Mbps, o įkėlimo greitis - 0.9Mbps..

Hotspot skydo greičio testas iš Kinijos ultra karalių yra ribotas

„China Unicom“ atsisiuntimo ir 5.12Mbps įkėlimo etalonas, „Hotspot Shield“, atsisiuntimo greitis buvo 3.77Mbps, o įkėlimo greitis - 0.76Mbps..

„hotspot“ skydo greičio testas iš „China Unicom“

„Hotspot Shield“ suvestinė

„Hotspot Shield“ verslas veikia nuo 2005 m. (Daug ilgiau nei dauguma kitų šio sąrašo variantų). Jie gali pasigirti 650 milijonų vartotojų baze.

„Hotspot Shield“ turi:

 • Saugus AES-256 šifravimas
 • P2P serverių palaikymas
 • „Netflix“ suderinamumas

Nors jie turi nemokamą skelbimų palaikomą versiją (kurios mes bijome dėl privatumo priežasčių), jų priemokų planas yra gana įperkamas - 3,49 USD / mėn. Mokamas planas pateikiamas su serveriais daugiau nei 70 šalių ir palaiko iki penkių vienu metu veikiančių įrenginių. Mes nesame sužavėti jų klientų palaikymo, tačiau 45 dienų pinigų grąžinimo garantija yra pakankama garantija, kad jie galėtų išbandyti.

Apsilankykite „Hotspot Shield“

Perskaitykite visą „Hotspot Shield“ apžvalgą.

7. „VPNSecure“

Galiausiai turime „VPNSecure“, Australijoje įsteigtą VPN, įkurtą 2010 m.

Ką atskleidė mūsų testai Kinijoje

 • Dėl efektyvumo „VPNSecure“ galėjo pasiekti tik 18 iš 19 svetainių, turinčių abu IP, kuriuos mes išbandėme („SoundCloud“ nebuvo prieinamas abiem).
 • Laimei, visi „Whatsapp“, „Telegram“, „Viber“ ir „Skype“ buvo pasiekiami.
 • Jų greičio rodikliai apskritai buvo gerai.

„Ultra Kings Limited“ atsisiuntimo greitis yra 3,9Mbps ir 3,3Mbps, todėl atsisiuntimo greitis buvo 2Mbps, o įkėlimo greitis - 2,6Mbps..

Kinijos ultra karalių vpnsecure greičio testas yra ribotas

„China Unicom“ atsisiuntimo greitis buvo 5.14Mbps ir 0.52Mbps, o atsisiuntimo greitis buvo 2.81Mbps, o įkėlimo greitis - 0.61Mbps..

„vpnsecure“ greičio testas iš „China Unicom“

„VPNSecure“ suvestinė

„VPNSecure“ registravimo politiką labai sunku iššifruoti. Taigi negalime tiksliai pasakyti, kur jie stovi prisijungę prie jūsų naršymo ar atsisiuntimo veiklos.

Jie siūlo labai ribotą 80 serverių 50-yje šalių (mažiausias tarp visų kitų šio sąrašo variantų). Ir ne mažiau kaip super brangi kaina: pigiausias jų planas prasideda nuo 6,66 USD / mėn!

Kaip ir „PrivateVPN“, „VPNSecure“ darbą Kinijoje daro slaptas VPN protokolas. Slaptasis režimas šiuo metu veikia tik staliniuose kompiuteriuose.

Jie gali pasigirti:

 • Žudymo jungiklis
 • Palaikymas neribotam įrenginiui
 • P2P serveriai
 • Tiek AES-256, tiek AES-128 šifravimas
 • „Netflix“ palaikymas
 • Įspūdingas klientų aptarnavimas

Tačiau jie siūlo tik septynių dienų pinigų grąžinimo garantiją, kuri yra žema, palyginti su kitomis šio sąrašo galimybėmis.

Apsilankykite „VPNSecure“

Perskaitykite visą mūsų „VPNSecure“ apžvalgą.

Išvada

Didžioji Kinijos ugniasienė gali būti nenuspėjama.

VPN, kurie, kaip žinoma, veikia įspūdingai, staiga užsiblokuoja, ypač reikšmingų politinių įvykių metu, kai valdančioji komunistų partija mano, kad būtina slopinti nesutarimus ir atidžiai kontroliuoti prieigą prie informacijos.

Nors nėra garantijos, kad aukščiau išvardyti VPN visada veiks Kinijoje, mūsų asmeniniai praktiniai testai iš Kinijos rodo, kad šie septyni gerai veikia šios apžvalgos rašymo metu..

Norėdami gauti kitų VPN apžvalgų ir gauti daugiau informacijos apie tai, kaip veikia VPN ir ką jie gali padaryti jūsų labui, peržiūrėkite geriausias VPN paslaugas iki 2020 m..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me