Geriausi „Kodi“ VPN („2020 m. Apžvalga“)

Naudojant VPN kartu su KodiNe visi VPT dirba su „Kodi“ ...

Ne visi VPT yra puikūs „Kodi“. Štai kodėl:

VPN, kurį ketinate naudoti su „Kodi“, turėtų būti pakankamai greitas taigi jūsų srautas nebus nuolat vėluojamas ar kaupiamas (tai gali nutikti, kai pasirenkate prastą našumo VPN).

VPN turėtų būti atskira „Android“ programa („Smart TV“), „Windows“, „Mac“ ir „iOS“ ar bent jau „Real-Debrid“ suderinamumą.

„Kodi“ VPT taip pat turėtų pateikti oficialius nuoseklius vadovo nustatymus. Įdiegti VPN daugelyje įrenginių yra lengva, vienu spustelėjimu, tačiau jei diegiate VPN „Google Nexus Player“ ar „Rasperry PI“, viskas gali pasidaryti šiek tiek sudėtingesnė, todėl verta turėti oficialų mokymo vadovą, kuris padės jums tai.

Norėdami sužinoti geriausią „Kodi“ VPN, mes atlikome šiuos veiksmus:

Nusipirkome ir įdiegėme 14 skirtingų VPN ir išbandėme juos naujausioje „Kodi“ (18.0 Leia) versijoje. Be to, šioms apžvalgoms buvo naudojami du pagrindiniai priedai, kurie buvo Seren ir 13Clowns. Peržiūrėdami šiuos VPT atkreipėme dėmesį į šiuos penkis pagrindinius veiksnius:

 • Našumas - ar vaizdo įrašo atsilikimas / klaidinimas naudojant VPN?
 • Ar šis VPT turi autonominę programą, skirtą „Kodi“?
 • Ar jis turi nuoseklų nustatymo vadovą?
 • Medienos ruošos politika (ne tik tai, ką jie viešai sako, bet ir tai, ką iš tikrųjų daro)
 • Kaina

7 geriausi „Kodi“ VPN, veikiantys 100% (2020 m.)

Žemiau rasite „Kodi“ VPN, kurie iš tikrųjų veikia.

1. „ExpressVPN“ - lengva naudoti „Kodi“ programas, bendra greito transliavimo patirtis

„expressvpn kodi“ nukreipimo puslapis„ExpressVPN“ serveriai palaiko P2P ir „torrenting“, todėl tai yra gera galimybė naudoti „Kodi“ priedus, nes daugeliui šių priedų reikalingas P2P veikimas ir jie veiks tik prisijungę prie serverio su P2P palaikymu..

Nors „ExpressVPN“ turi šiek tiek daugiau nei 3000 serverių, šie serveriai yra paskirstyti 148 vietose (didžiausia iš šio sąrašo VPN).

„ExpressVPN“ vieno spustelėjimo diegimo programos yra prieinamos visuose pagrindiniuose įrenginiuose, įskaitant „Android“, „Mac“, „Windows“, maršrutizatorius ir kt. Naudodamiesi jų nuosekliais vadovais, jūs netgi galite įdiegti jį į savo „Rasperry PI“.

„Kodi“ vaizdo įrašų transliacija buvo efektyvi ir paprasta. Mums nereikėjo laukti, kol vaizdo įrašas buferizuosis:

„ExpressVPN“ svetainėje Kodi„ExpressVPN“ greitis „Kodi“ buvo puikus

Vienintelis mažas neigiamas aspektas yra tai, kad jie yra įtraukti į „Real Debrid“ kooperatinių paslaugų teikėjų sąrašą. Vis dėlto neatrodė, kad tai turėtų rimtų problemų, nes prisijungdami prie „ExpressVPN“ serverio vis tiek galėjome pasiekti jų paslaugą. Tačiau su kitais vaizdo įrašų priedais, tokiais kaip „Exodus“ šakės, šis teikėjas puikiai tiktų.

Pradedant nuo 6,67 USD per mėnesį, „ExpressVPN“ kainuoja daugiau nei dvigubai pigiau, palyginti su pigesniais VPN, tačiau tikrai verta. Nors nemokamo bandomojo laikotarpio nėra, jums taikoma jo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei jums nepatinka ši paslauga.

 • Našumas: 84 Mbps iš 100 Mbps. Labai gerai, nėra atsilikimo ar buferio.
 • Vieno paspaudimo programos, skirtos „Kodi“: „Android“ (+ „Smart TV“), maršrutizatorius, „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Amazon Fire TV Stick“
 • Pamokos Kodi? Taip, daugkartinis „ExpressVPN w / Kodi“ nustatymo vadovas
 • Registravimo politika: Britų Mergelių salose nėra jokių žurnalų politikos (duomenų saugojimas nėra)
 • Serveriai: 3000 ir daugiau 148 vietose
 • Kaina: 6,67 USD / mėn. („Paypal“, kreditinė kortelė, „Bitcoin“ ir dar daugiau)

Spustelėkite čia, jei norite gauti „ExpressVPN for Kodi“. Arba perskaitykite mūsų „ExpressVPN“ apžvalgą.

2. „NordVPN“ - pigus „Kodi“ VPN, kuris veikia gerai

„NordVPN“ yra dar vienas saugus ir saugus VPN, siūlantis „Kodi“ įdiegti 1 paspaudimu.

„nordvpn“ pagrindinis puslapis

„NordVPN“ 5200 ir daugiau serverių (didžiausių iš visų šiame sąraše esančių VPN) 62 šalyse beveik visų rūšių geografiškai apriboto turinio pašalinimas yra garantuojamas. Tai, kad dauguma šių serverių yra sukurti su P2P palaikymu, reiškia, kad beveik visi „Kodi“ priedai veiks, kai naudosite šį VPN..

Panašiai kaip „ExpressVPN“, „NordVPN“ taip pat turi autonominę programinę įrangą visoms pagrindinėms operacinėms sistemoms („Android“, „iOS“, „Mac“, „Windows“). Jei srautiniu būdu perduodate turinį iš lygiaverčių tinklų, „NordVPN“ rekomenduoja naudoti jų specialiuosius P2P / „torrenting“ serverius..

Mūsų greičio testai rodo 74 Mbps spartos atsisiuntimo greitį, o tai daugiau nei tobula „Kodi“ transliacijai. Serenas per kelias sekundes sugebėjo pasiimti kelis kompiuterius, o srautas buvo įkeltas greitai ir sklandžiai be jokių buferių ar talpyklos kaupimo problemų.

„nordvpn kodi“ ekrano kopija

Panašiai kaip ir kitas VPN paslaugas, „NordVPN“ siūlo prieinamesnį planą ilgesniam laikotarpiui, per kurį prisiregistruojate. Pradėti gali prireikti šiek tiek laiko dėl netinkamų mokėjimo galimybių ir registracijos sistemos. Jie taip pat turi 30 dienų grąžinimo politiką.

Griežta „NordVPN“ nulio registravimo politika, esanti Panamoje (VPN draugiška šalis, kuri nėra „14 Eyes Alliance“ šalis), ir stiprus 256 bitų šifravimas kartu su „Double VPN“ funkcija suteikia puikų privatumo ir saugumo užtikrinimą. „Kodi“ vartotojams. Jie taip pat turi papildomų funkcijų, tokių kaip skelbimų blokavimas ir „CyberSec“, kurios turėtų apsaugoti jūsų interneto ryšį.

Vienintelis neigiamas aspektas yra tas, kad ne visi serveriai gerai veikia „Kodi“. Mes rekomenduojame pasirinkti jums artimiausią vietą, kuri paprastai yra greičiausia.

 • Našumas: 74 Mbps iš 100 Mbps. Labai gerai, nėra atsilikimo ar buferio.
 • Vieno paspaudimo programos, skirtos „Kodi“: „Android“ (+ „Smart TV“), maršrutizatorius, „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Amazon Fire TV Stick“
 • Pamokos Kodi? Taip, keli „NordVPN w / Kodi“ nustatymo vadovai
 • Registravimo politika: Nėra žurnalų politikos, esančios Panamoje
 • Serveriai: 5 200 ir daugiau serverių 60 ir daugiau šalių.
 • Kaina: 3,49 USD / mėn. (Kreditinė kortelė, „Bitcoin“ ir dar daugiau)

Spustelėkite čia, jei norite gauti „NordVPN for Kodi“. Arba perskaitykite mūsų „NordVPN“ apžvalgą.

3. „CyberGhost“ - gerai optimizuotas „Kodi P2P“ papildymams

„Cyberghost“ apžvalgaKitas VPN, kurį mes gana gerai dirbome su Kodi, buvo „Cyberghost“.

Pačią „CyberGhost“ programą buvo lengva įdiegti ir valdyti naudojant „Kodi“. Per kelias minutes buvome prisijungę prie vieno iš jų VPN serverių. Jie turi autonominę programinę įrangą daugumai įrenginių ir operacinių sistemų, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“.

Taip pat verta paminėti, kad ne tik „CyberGhost“ serveriai yra tinkamai optimizuoti P2P, bet ir „CyberGhost“ išdidžiai pabrėžia šį faktą ir naudoja jį kaip pardavimo tašką, o tai yra didelis dalykas atsižvelgiant į tai, kad daugeliui „Kodi“ priedų reikia P2P palaikymo..

Jų greitis nebuvo toks geras kaip „NordVPN“ / „ExpressVPN“, tačiau jie vis tiek būtų pakankamai puikūs, kad būtų galima transliuoti „Kodi“ turinį.

Esant 51 Mbps greičiui, kai lyginamas su 98 Mbps be VPN, „CyberGhost“ rodo vidutinį greitį (kuris vis tiek būtų pakankamai puikus, kad būtų galima transliuoti „Kodi“ turinį), todėl greičio atžvilgiu jis nėra pats geriausias..

Vaizdo įrašams nereikėjo laiko buferiui, todėl transliacija buvo gana neskausminga:

„cyberhost“ gerai dirba su kodais

„CyberGhost“ turi 3100+ serverių 59 šalyse ir gali būti sukonfigūruotas jūsų maršrutizatoriuje tuo atveju, jei jūsų „Kodi“ įrenginys nepalaikomas..

 • Našumas: 51 Mbps iš 100 Mbps. Ne greičiausias, bet nelaukiantis buferio
 • Vieno paspaudimo programos, skirtos „Kodi“: - „Android“ (+ „Smart TV“), maršrutizatorius, „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Amazon Fire TV Stick“
 • Pamokos Kodi? Taip, jie skyrė man perskaityto puslapio.
 • Registravimo politika: Nėra rąstų, remiasi rumunai
 • Serveriai: 3700 serverių daugiau nei 60 šalių
 • Kaina: 2,75 USD / mėn. (Kreditinė kortelė, „PayPal“, „Bitcoin“ ir dar daugiau)

Spustelėkite čia, jei norite gauti „CyberGhost for Kodi“. Arba perskaitykite mūsų „CyberGhost“ apžvalgą.

4. „IPVanish“ - nebrangus, tačiau atrodo, kad veikia gerai

„IPVanis“ teigia, kad ypač gerai dirba su „Kodi“. Bent jau taip jie skelbia savo svetainėje.

Kas gerai, kaip ir kiti, „IPVanish“ palaiko visus pagrindinius „Kodi“ įrenginius, įskaitant „Xbox 360“, „PlayStation“ ir „Smart TV“..

Registracija yra paprasta ir apima galiojančio el. Pašto slaptažodžio bei slaptažodžio įvedimą ir mokėjimo pasirinkimo parinktį. Tai leidžia susisiekti per kelias minutes, kai gausite jų aktyvavimo el. Laišką.

Deja, nepaisant daugiau nei 1 200 serverių 60 ir daugiau vietų visame pasaulyje, greičio testas parodė tik šiek tiek mažesnius nei vidutiniai rezultatus. Naudodamiesi 100 Mbps kabelio jungtimi, mums pavyko atsisiųsti 47.82 Mbps ir 2.13 Mbps įkėlimą, kuris nėra labai greitas.

Tačiau naudodamiesi „IPVanish“ per kelias sekundes radome kelis šaltinius / pagrindinius kompiuterius ir buferio atkūrimui nekilo jokių problemų:

ipvanish žaisti su kodi

Nors tai neturėtų padaryti jokios žalos, „IPVanish“ yra įsikūrusi JAV, nes jų įstatymai yra labai griežti dėl autorių teisių saugomo turinio atsisiuntimo. Taigi būkite įspėti.

Tik neigimas? Ne visi serveriai buvo pakankamai greiti „Kodi“ transliacijai.

 • Našumas: 49 Mbps iš 100 Mbps. Ne greičiausias, bet nelaukiantis buferio
 • Vieno paspaudimo programos, skirtos „Kodi“: - „Android“ (+ „Smart TV“), maršrutizatorius, „Windows“, „Mac“, „iOS“
 • Pamokos Kodi? Taip, keli jo nustatymo vadovai.
 • Registravimo politika: Nėra žurnalų, JAV.
 • Serveriai: 1 200 serverių 60 šalių.
 • Kaina: 6,49 USD / mėn. (Kreditinė kortelė, „PayPal“ ir dar daugiau)

Perskaitykite visą „IPVanish“ apžvalgą.

5. Privatus interneto ryšys

VIP gali būti įdiegtas daugumoje „Kodi“ įrenginių (įskaitant „Android“, „iOS“, „Mac“ ir „Windows“), tačiau taip pat gali būti rankiniu būdu įdiegiamas VIP į maršrutizatorių, jei jūsų „Kodi“ įrenginys nėra tiesiogiai suderinamas.

Vaizdo įrašų srautai „Kodi“ naudojant PIA yra gana greita patirtis. Greičio testas parodė palyginti žemą „ping“ ir gana greitą atsisiuntimo greitį. Greičiausias laikrodis, kurio įkėlimo greitis yra 81 Mbps.

„pia kodi“ ekrano kopija

Nors nesame labai sužavėti, kad VIP yra JAV (5 akių šalis), jie vis dar yra vieni iš patikimiausių VPN paslaugų teikėjų, kalbant apie privatumą ir saugumą. Jie teikia skirtingus šifravimo lygius. Galite pasirinkti jų parinktį „Visiškai greitas, be saugaus“, jei norite greitesnio interneto ryšio su mažai saugumo, arba parinktį „Maksimali apsauga“, norėdami užtikrinti visišką saugumą..

Jų politika be žurnalų buvo išbandyta ir įrodyta realiame pasaulyje, įtraukiant ne mažiau kaip FTB: kai FTB atėjo be žinios apie PIA duris, jie neturėjo nieko pasiūlyti, nes neturėjo jokios informacijos apie vartotoją..

 • Našumas: 81 Mbps iš 100 Mbps. Greitas greitis, neatsilieka
 • Vieno paspaudimo programos, skirtos „Kodi“: „Windows“, „Mac OS“, „Linux“, „Ubuntu“, „iOS“, „Android“ ir maršrutizatoriai
 • Pamokos Kodi? Nerasta jokių vadovų
 • Registravimo politika: Nėra žurnalų, JAV
 • Serveriai: 3 300+ serverių 52 ir daugiau šalių
 • Kaina: 3,49 USD / mėn. (Kreditinė kortelė, „Bitcoin“ ir dar daugiau)

Perskaitykite visą mūsų privačios interneto prieigos apžvalgą.

6. Nevalia

Ivacy yra paskutinis mūsų VPN sąraše, kuris, atrodo, dirbo su Kodi.

Po pirkimo mes buvome nukreipti į gerai išdėstytą „splas“ ekraną, leidžiantį man pasirinkti norimą platformą, po kurios sekė paprastas perkėlimas. Pati programa yra švari ir elegantiška, ją malonu naudoti, lengvai valdyti ir suprasti.

Nors jie siūlo vidutinį greitį, palyginti su kitais šio sąrašo teikėjais (tik 53 Mbps iš 100 Mbps), „Ivacy“ vis tiek yra pakankamai greitas, kad srautas būtų perduodamas „Kodi“ turiniui. Verta paminėti, kad nors kai kuriuose jų serveriuose neįgalintas P2P, nemažai jų serverių, įskaitant JAV, JK ir Kanadoje, yra optimizuoti P2P, suteikiant didelį pranašumą, kai kalbama apie „Kodi“ priedus, kurie reikalauja P2P palaikymo.

„Ivacy“ taip pat turi keletą mokymų, kaip nustatyti VPN įvairiuose „Kodi“ įrenginiuose, ir siūlo dosnų 7 dienų nemokamą bandomąjį pasiūlymą išbandyti jų VPN paslaugą..

„Ivacy kodi“ ekrano kopija

Jei jūsų „Kodi“ įrenginys nepalaiko „Ivacy“, galite rankiniu būdu įdiegti „Ivacy“ į ASUS, D-Link, TP-Link, Linksys ir DD-WRT maršrutizatorius ir prijungti įrenginį prie maršrutizatoriaus, kad galėtumėte naudotis apsauga nuo slaptumo. „Ivacy“ naudoja saugų AES 256 bitų šifravimą ir mes nustatėme, kad jų teiginiai neturi teisingų žurnalų..

Tik neigimas? Netinkamai veikia „Netflix“, o pinigų grąžinimo garantija yra gana eskizinė.

 • Našumas: 53 Mbps iš 100 Mbps. Gerai, greitis, nėra problemų dėl buferio
 • Vieno paspaudimo programos, skirtos „Kodi“: „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Fire Stick“, „Raspberry Pi“ ir maršrutizatoriai
 • Pamokos Kodi? Keli sąrankos vadovai
 • Registravimo politika: Nėra žurnalų, JAV
 • Serveriai: 1 000 serverių daugiau nei 50 šalių
 • Kaina: 2,25 USD / mėn. (Kreditinė kortelė, „PayPal“, „Bitcoin“ ir dar daugiau)

Perskaitykite visą „Ivacy“ apžvalgą.

8 VPT, kurie su „Kodi“ netinka

 1. „SaferVPN“ - lėtas atsisiuntimo greitis, todėl juos užblokavo „Real-debrid“ paslaugos.
 2. ProtonVPN - juos užblokavo „Real-debrid“ tarnybos.
 3. „Trust.Zone“ - sudėtingas sąrankos procesas ir nuolatinis talpyklos kaupimas bei buferizavimas, kai naudojamasi „Kodi“.
 4. „GooseVPN“ - jų atsisiuntimo greitis yra per lėtas, kad būtų efektyvus „Kodi“.
 5. „PureVPN“ - jų atsisiuntimo greitis yra lėčiausias, o „Kodi“ kaupia talpyklą ir saugo buferį, nepaisant to, kad yra „greito srauto“ nustatyme..
 6. „PerfectPrivacy“ - nebuvo daug autonominių programų, o greitis nebuvo puikus
 7. „Norton VPN“ - labai lėtas greitis.
 8. Tunnelbear - problemos, susijusios su buferiu.

Kaip įdiegti VPN „My Kodi“?

Paprastai pats VPN neįdiegiate pačiame „Kodi“. Vietoj to įdiekite jį į įrenginį, kurį naudojate su „Kodi“.

Visi aukščiau išvardyti VPN (dirbę su „Kodi“) siūlo „Android“, „Smart TV“, „iOS“, „Mac“, „Windows“ ir kt. Diegimus vienu spustelėjimu ir turi kelis vadovus, kaip juos nustatyti. Paprastai procesas vyksta taip:

 1. Prisiregistruojate prie savo pasirinkto VPN ir įdiegiate jų programą iš jų svetainės.
 2. Po to jums tereikia sekti diegimo vedlio instrukcijas, kol viskas bus padaryta.
 3. Tada tiesiog prisijunkite prie VPN ir pasirinkite norimą serverį.
 4. Dabar galite paleisti „Kodi“ ir pradėti transliuoti norimą turinį.

Tačiau, jei naudojate „Kodi Box“, atsakymas į aukščiau pateiktą klausimą priklausys nuo to, kokia OS ji veikia. Žemiau pateikiau populiariausių (šio rašymo metu) „Kodi“ įrenginių sąrašą ir suskirsčiau juos į tai, kaip sunku įdiegti VPN.

A) Lengvas įdiegimas iš „App Store“

Šiuose įrenginiuose galite lengvai įdiegti VPN, nes jie veikia „Android OS“. Tiesą sakant, bet kokį įrenginį, kuriame veikia „Android OS“, paprastai lengva įdiegti VPN. Naudodamiesi šiais įrenginiais jūs paprasčiausiai juos naudosite norėdami pereiti į „App Store“ ir atsisiųsti pasirinktą VPN vykdydami jų nurodymus.

 • Nvidijos skydas
 • „Matricom G-Box“
 • „Emtec“ brangakmenių dėžutė
 • „Seguro Trongle X4“
 • „DroidBOX PlayOn GPD XD“
 • Populiariausios „MXV Android TV BOX Amlogic S905“
 • Mini M8S II 4K Android 6.0 TV BOX
 • „T95Z Plus“ „Android TV Box“ „Amlogic S912“
 • „Beelink GT1 Ultimate TV Box“
 • „EstgoSZ H96 Pro“
 • „Xiaomi Mi Box“

B) Reikia APK failo arba VPN programos šalutinio įkėlimo

Šiems įrenginiams reikės šiek tiek daugiau pastangų norint įdiegti VPN, nes jiems reikia, kad jūs iškeltumėte VPN APK failus:

 • „Google Nexus Player“ - kaip perkelti programas iš „Nexus Player“.
 • „Razer Forge TV“ - kaip perkelti programas iš „Forge TV“.
 • Raspberry Pi- Kaip įdiegti VPN Raspberry Pi.
 • „Cubox-i“ - kaip nustatyti VPN klientą.
 • „We Tek Play“ - kaip nustatyti VPN „We Tek Android“.

Įspėjimas:

Neatsisiųskite APK failų iš trečiųjų šalių svetainių. Niekada nežinai, ką jie dar galėjo įterpti į tuos failus arba ar tie failai yra netgi teisėti ar atnaujinti. Atsisiųskite APK failus tik tiesiai iš patikimo šaltinio. Be to, APK failų šoninis įkėlimas šiuose įrenginiuose kelia tam tikrą riziką, kurią turėsite prisiimti, jei kas nors nutiks ne taip. Pabandykite šį metodą tik tada, jei žinote, ką darote.

C) Paleiskite VPN savo maršrutizatoriuje

Jei naudojate „FireTV“, „Chromecast“ arba „Roku“ norėdami paleisti „Kodi“, jūs jau galite žinoti, kad jie nepalaiko VPT. Tačiau galite vietoje maršrutizatoriaus įdiegti pasirinktą VPN.

Šis procesas reikalauja, kad maršrutizatoriaus programinė įranga būtų suderinama su VPN. Jei taip nėra, turėsite „mirksėti“ maršrutizatorių, kad pakeistumėte jo programinę-aparatinę įrangą, tačiau tai reiškia didelę riziką ir gali labai gerai sugadinti maršrutizatorių. Užuot rekomendavęs įsigyti naują maršrutizatorių, o ne rizikuoti.

Taip pat galite pasirinkti naudoti seną stalinį ar nešiojamąjį kompiuterį kaip virtualų maršrutizatorių. Tai reiškia, kad tiesiog norite paleisti savo VPN darbalaukyje ar nešiojamajame kompiuteryje ir naudoti jį transliuoti „Wifi“ tinklą, kurį tada jungiate su „Kodi“ įrenginiu..

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - venkite nemokamų VPN

Galbūt galvojate: „Yra nemokamų VPT, kodėl turėčiau mokėti už bet kurį iš jų?“

Mes tai gauname. Bet tai būtų didžiulė klaida.

Jūs tikrai gaunate čia tai, už ką mokate. Dauguma nemokamų VPT tiesiogine prasme parduos jūsų duomenis didžiausią kainą pasiūliusiam pirkėjui.

Jau neminint to, kad daugybė nemokamų VPT apriboja pralaidumą. Tai reiškia, kad galėtumėte tiesiogiai transliuoti ir staiga pasiekti savo mėnesinę kvotą. Kai tai įvyks, VPN visiškai išsijungia arba, dar labiau įkyriai, nutraukia jūsų naudojimąsi internetu.

Nemokami VPT taip pat yra mažiau saugūs.

Ir paskutinis, jų greitis paprastai būna labai lėtas.

Koks VPN jums labiausiai tinka? Palikite komentarą ir padėkite kolegoms „Kodi“ gerbėjams ��

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me