Buferizuota VPN apžvalga

Buferinis VPN


Buferizuota svetainė sako, kad jų VPT yra „greičiausias ir saugiausias“.

Tai drąsi pretenzija.

Bet ar Bufferedas patvirtina jų tvirtinimą??

Pasiėmiau „premium“ prenumeratą (7,62 USD / mėn. Pirkimo metu) iš „Buffered.com“ ir parsisiunčiau „Windows“ programą, kad sužinotume..

Štai šie rezultatai:

Buferinio VPN apžvalga

BENDRA RANKA: # 36 iš 78 VPN
NAUDOJAMUMAS: Labai lengva, 5/5
ŽURNALŲ DOKUMENTAI: Kai kurie kirtimai 
VIETOS: 42 šalys, 46 serveriai
PARAMA: 24/7 Pokalbis, greiti atsakymai
TORRENTAVIMAS:  „Torrenting“ leidžiama
NETFLIX: Taip 1/5
Šifravimas / protokolas: „OpenVPN“, 256 bitų „Blowfish“
COST: 4,12 USD / mėn
OFICIALI SVETAINĖ: www.buffered.com

Buferiniai VPN privalumai

1. Tvirtas panaudojimas

„Windows“ programą su buferiu yra labai lengva naudoti - tiesiog paleiskite ją, pasirinkite vieną iš 37 skirtingų serverių visame pasaulyje ir būsite prisijungę automatiškai.

Buferinė „Windows“ programa

Prisijungę galėsite pamatyti greičio matavimus ir savo VPN IP adresą. Taip pat galite įvertinti savo ryšio kokybę ir pateikti atsiliepimą „Buffered“ apie tai, kaip jis veikia.

Programos nustatymai yra labai paprasti; galite perjungti pirmyn ir atgal tarp TCP ir UDP, pasirinkti tinkintą VPN prievadą ir perjungti tokius dalykus kaip paleidimas paleidžiant ir tai, ar leidžiama naudoti VPN žudiklius..

Buferiniai programos nustatymai

Taip pat galite pasakyti „Buferred“, ar norite pasidalyti statistinėmis operacijų klaidomis ar ne.

Čia nėra daugybė tinkinimo galimybių, tačiau jei nesate patyręs VPN vartotojas, greičiausiai tai nėra problema.

Tačiau programa mobiliesiems nėra tokia paprasta. Turėsite atsisiųsti „OpenVPN“ programą, tada eikite į „Buffered.com“ ir atsisiųskite konkretaus serverio konfigūracijos failus. Jei norite prisijungimo prie kelių serverių parinkties, galite atsisiųsti kelis konfigūracijos failus.

Tai nėra daug vargo, bet tai nėra taip paprasta, kaip kai kuriems kitiems mobiliesiems VPN, kuriuos mes peržiūrėjome.

2. Jurisdikcija - Gibraltaras

„Buffered“ save reklamuoja kaip „Pagaminta su [meile] Gibraltare“ (panašus į „iVPN“), tačiau jų būstinė iš tikrųjų yra Vengrijoje.

Gibraltaras yra Didžiosios Britanijos užjūrio teritorija, kuri jaudina kai kuriuos žmones. JK yra didelio susitarimo su JAV dalijimasis žvalgybos informacija, o abiejų šalių duomenų privatumo įstatymai nėra labai raminantys..

Buferiniai adresai pateikiami puslapyje apie Gibraltaro teisinį statusą ir jurisdikciją, kur jie patikina vartotojus, kad neprivalo dalintis jokia informacija su Gibraltaro vyriausybe..

Tačiau turėčiau pabrėžti, kad „One Privacy Privacy Site“ atliko tam tikrą Gibraltaro, kuris yra Britanijos užjūrio teritorija, suverenitetą, ir atkreipė dėmesį, kad Britanija gali būti kontroliuojama daugiau, nei atrodo iš pradžių..

Norėdami, kad visa situacija būtų šiek tiek sudėtingesnė, „Buffered“ duomenys iš tikrųjų saugomi Nyderlanduose.

Ei, fiziškai visi vartotojo duomenys yra saugomi Nyderlanduose, ir teisiškai Gibraltaras juos saugo.

- Buferinis VPN (@BufferedVPN), 2018 m. Vasario 19 d

Neaišku, ką tiksliai reiškia „Gibraltaro saugumas“. Tačiau Nyderlandai yra dalijimosi žvalgybos schema, į kurią įtrauktos JAV ir JK, dalis. Nepaisant to, šalis turi galiojančius privatumo apsaugos įstatymus.

Jei esate visiškai įsipareigojęs vengti VPN, įsikūrusių šalyse, kuriose dalijamasi žvalgybos informacija, galbūt norėsite vengti buferio. Jei per daug nesijaudinate, jų Gibraltaro / Nyderlandų bazė tikriausiai nesukelia rūpesčių.

Vis dėlto verta paminėti.

3. Nėra DNS nutekėjimų

Norėdami įsitikinti, kad „Buffered“ teikia pažadėtą ​​apsaugą, atlikau išplėstinį DNS nuotėkio testą naudodamasis internetiniu IVPN įrankiu..

Buferiniai DNS nuotėkio bandymo rezultatai

Kaip matote, įrankis nerodė jokių požymių, kad iš „Buferio“ būtų nutekinta DNS informacija. Tai yra svarbus išbandymas, nes DNS nutekėjimas gali suteikti daugiau informacijos apie jus, nei galite tikėtis.

Taip pat verta paminėti, kad kiekviename iš „Buferred“ serverių yra jo priglobtas DNS serveris, todėl visada turėsite greitą prieigą prie DNS.

4. Tvirtas 256 bitų šifravimas

Kalbant apie VPN ypatybes, „Buferred“ yra gana plikas. VPT naudoja 256 bitų „Blowfish“ šifravimą, kuris yra karinio lygio standartas. Jis taip pat naudoja „OpenVPN“ protokolą, kuris yra plačiai pripažintas kaip labai saugus.

Taigi saugumo požiūriu „Buferred“ yra tvirtas. Čia nėra nieko, kas išsiskirtų kaip ypač nuostabi (pvz., Dvigubas „NordVPN“ šifravimas), tačiau nėra ir ko jaudintis.

5. Klientų aptarnavimas visą parą

„Buferis“ žada klientų aptarnavimą visą parą ir visą parą, ir tai yra didelis mano knygos pliusas. Be tiesioginių pokalbių savo svetainėje, jie taip pat turi bilietų pateikimo sistemą, kuri visada stebima. Jie pažada, kad su jumis susisieks per kelias minutes.

Kai paklausiau apie tai, kokius protokolus VPT naudoja el. Paštu, gavau atsakymą maždaug per 10 minučių.

Tai greita.

„Buferis“ taip pat labai aktyvus „Twitter“, tačiau kadangi tiesioginiai pokalbiai yra visada prieinami, jums tikriausiai nereikės taisyti savo palaikymo klausimų.

6. Penki vienalaikiai ryšiai

„Buferio“ prenumerata suteikia galimybę vykdyti penkis vienu metu veikiančius ryšius. Tai puikiai tinka tiems, kurie nori apsaugoti savo šeimą ar naudoti kelis įrenginius vienu metu.

Taip pat galite įdiegti buferį savo maršrutizatoriuje, kad naudotumėte viską savo namuose per VPN. Buferiniai darbai tiek su DD-WRT, tiek su Pomidorų maršrutizatoriais.

Taigi, kol tai yra brangesnė kaina, galite gauti savo vertų pinigų, jei naudojate daugybę ryšių.

7. „Netflix“ ir „Torrent-Friendly“

Kai išbandžiau „Buferred with Netflix“, JAV Vakarų pakrantės serveriui pavyko sėkmingai prisijungti. Taigi, jei gyvenate kitur (arba tiesiog keliaujate), galėsite žiūrėti mėgstamiausias laidas iš namų.

Tačiau kitų šalių serveriai negalėjo atidaryti „Netflix“. Jei norite žiūrėti tai, ko nėra JAV „Netflix“ kataloge, turėsite rasti kitą būdą.

Ir „Buffered“ yra visiškai draugiškas „torrent“. Jie neriboja jokių „P2P“ failų bendrinimo programų savo tinkle, todėl galite įsitraukti į savo širdies turinį.

Galbūt norėsite pasirinkti šiek tiek spartesnį VPN, jei planuojate daug kankintis.

8. Integruotas užmušimo jungiklis

Jei esate prisijungę prie VPN ir jūsų ryšys nutrūksta, srautas iš karto pradės judėti per neapsaugotą ryšį, tačiau šią problemą išsprendžia žudikas. Jei jūsų VPN ryšys nutrūks, visas jūsų kompiuterio interneto srautas bus sustabdytas.

Skaudu, jei ką nors atsisiunčiate ar srautiniu būdu perduodate, tačiau tai garantuoja, kad esate apsaugoti, nepaisant to, kas nutiks jūsų ryšiui. Buferio funkcijos „žudyti“ jungiklis yra išjungtas pagal numatytuosius nustatymus, tačiau aš rekomenduoju jį iškart įjungti nustatymuose.

Buferiniai VPN trūkumai

1. Keletas registravimo

Naudojant buferį nepavyksta lengvai rasti jo registravimo politikos, tačiau jei ką nors padarysite, atsakymus rasite jų svetainėje.

Štai vienas iš jų DUK puslapių sako:

Buferizuota registravimo politika

Pažvelgus į jų privatumo politiką paaiškėja šiek tiek sudėtingesnis atsakymas:

Buferizuota VPN registravimo politikaVaizdas iš: https://buffered.com/privpol

„Buferis“ atkreipia dėmesį, kad galite atsisakyti duomenų rinkimo naudodamiesi kliento nustatymais. Tačiau, kiek galiu pasakyti, galite atsisakyti pranešti tik apie klaidas. (Ir šiek tiek nerimą kelia sąlyga „į kurią gali būti įtraukta, bet tuo neapsiribojama“.)

Kai kuriems vartotojams gali kilti problemų, kad „Buferred“ renka informaciją tikslinei reklamai. Tačiau šios reklamos mastas yra gana ribotas:

Jei esate esamas klientas, mes (arba trečiosios šalys mūsų vardu) susisieksime su jumis tik elektroninėmis priemonėmis (el. Paštu ar elektroniniais pokalbiais), kad gautume informacijos apie prekes ir paslaugas, panašias į tas, kurios buvo ankstesnio pardavimo ar derybų objektas. pardavimo jums. Bet kuriuo metu galite atsisakyti gauti tokią informaciją pranešdami mums.

Taigi „Buferred“ registravimo politika yra gana gera.

Tačiau yra tikimybė, kad dalis jūsų informacijos bus pateikta trečiosioms šalims, dėl to kai kuriuos žmones galite išjungti.

2. Atsisiųskite greitį nepakankamai greitai ...

Be abejo, greitis yra pagrindinis veiksnys, kuriuo domisi daugelis žmonių, kai kalbama apie VPT. „Buferis“ sako, kad tai greičiausias VPN - pažiūrėkime, ar jie teisingi.

Nors „Buffered“ gali pasigirti labai saugiu AES-256 šifravimu, aš buvau visiškai priblokštas dėl jų serverio greičio (ypač kai atsižvelgi į kainų etiketę).

Prisimeni, kuo jie tvirtino? „Greičiausias ir saugiausias VPN“. Deja, netiesa.

Buferinis VPN greičio testas

JAV serveris (Niujorkas)

 • „Ping“: 168ms
 • Atsisiųsti: 51,49 Mbps
 • Įkėlimas: 35,38 Mbps

ES serveris (Amsterdamas)

 • „Ping“: 40ms
 • Atsisiųsti: 46,78 Mbps
 • Įkėlimas: 46,65 Mbps

„Asia Server“ (Honkongas)

 • „Ping“: 224 ms
 • Atsisiųsti: 36,46 Mbps
 • Įkėlimas: 16.30 Mbps

JK serveris (Londonas)

 • „Ping“: 45ms
 • Atsisiųsti: 56,63 Mbps
 • Įkėlimas: 39,19 Mbps

 Kaip visada, atlikite greičio testus su druska, nes jie priklauso nuo daugelio skirtingų kintamųjų, tokių kaip: jūsų tinklo ryšys, vieta, kompiuteris ir pan. Kadangi iki šiol išbandėme daugiau nei 70 VPN paslaugų, turime tokį vidurkį, kurį galime palyginti.

Nesupraskite manęs neteisingai.

Buferis toli gražu nėra „lėtas“ VPT. Tiesą sakant, iš 70 + VPN, kurie buvo peržiūrėti šioje svetainėje, jie yra 9 greičiausi.

Bet čia yra problema ...

Iš 8 greitesnio atsisiuntimo greičio VPN tik vienas iš jų yra brangesnis. Tiesą sakant, keli iš šių VPT gali pasigirti 40 proc. Greitesniu greičiu nei „Buferis“, kai kainuoja mažiau nei 4 USD per mėnesį..

Tačiau „Buffered“ siūlo nemažai įspūdingų funkcijų ir premijų, padedančių atsigriebti už jų nenuoseklų greitį ir per didelius planus..

Buferinė kainodara, planai & Faktai

Buferizuota VPN kainodara

Buferiniai pasiūlymai siūlo tris skirtingus planus:

 • 12,99 USD už vieną mėnesį
 • 79,00 USD 12 mėnesių (6,59 USD per mėnesį)
 • 99,00 USD dvejiems metams (4,12 USD per mėnesį)

Nors 4,12 USD per mėnesį yra labai pagrįsta, „Buffered“ niekada nepadarys jo į pigiausių VPN sąrašą.

Tai yra brangiau nei mano rekomenduojami VPN, tokie kaip „Surfshark“ (1,99 USD / mėn., Kai peržiūrima) ir „NordVPN“ (3,49 USD / mėn., Kai peržiūrima)..

Jei kas nors prisiregistruoja gauti papildomą paslaugą naudodamasis jūsų nukreipimo nuoroda, jūs abu gausite 30 nemokamų paslaugų dienų. Taigi tai gali pridėti, jei galite pritraukti daug žmonių prisiregistruoti. „Buffered“ taip pat siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją visiems savo planams.

 • Nėra kirtimo: Kai kurie medienos ruoša.
 • VPN programinės įrangos paprastumas: LABAI paprastas ir lengvai naudojamas.
 • Paslėpti mokesčiai & išlygos: Grąžinti bus galima tik tuo atveju, jei neviršijote 100 seansų (arba 10 sesijų valandų) arba 10 GB pralaidumo..
 • Upsells: Nėra pardavimų.
 • Greita prieiga sumokėjus: Taip.
 • DNS nutekėjimas: Nė vienas.
 • Jurisdikcija: Gibraltaras.
 • Protokolai: „OpenVPN“, „IPSec“, PPTP & L2TP.
 • Nužudymo jungiklis: Tik „OpenVPN“.
 • Serverių parkas: 37 serveriai visame pasaulyje.

Ar aš rekomenduoju buferinį?

Apskritai, „Buferred“ yra tinkamas VPN pasirinkimas.

Jis naudoja pramonės standartinę saugos technologiją, turi stiprią neprisijungimo politiką ir siūlo puikų klientų palaikymą.

Ir trūkumų nėra labai daug; jų painus teisinis statusas gali atstumti kai kuriuos žmones, naudotis mobiliąja paslauga yra šiek tiek arkliau nei kitiems VPT, ir greičiausiai to nepakanka rimtam kankinimui. Tie tikrai nėra labai blogi.

Galų gale mes rekomenduojame pasirinkti kitą VPN iš geriausių VPN peržiūros sąrašo viršaus.

Tačiau jei turite konkrečią priežastį, kodėl norite naudoti „Buferį“, aš nesakysiu, kad tai yra blogas pasirinkimas.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me